Aplikace i doma nevidí vysavač

Inteligentní a výkonný Xiaomi MI robot vakuový vysavač s tvorbou místnosti

Technologie nestát stále, každý rok se objevují nové, užitečné pomůcky, které usnadňují naše životy. Nejzajímavějším a nejvhodnějším letošním rokem pro mě byl robot vysavač Xiaomi MI robot vysavače z první generace, z nichž cena byla trochu snížena do konce roku 2019. Na dlouhou dobu jsem se rozhodl s nákupem, ale všechny tyto se rozhodly a koupil, nebudu okamžitě říkat o nákupu, nelituji všechny naše základní funkce, existuje spousta malých nevýhod, ale o tom o něco později. A dnes se s Vámi sdílím podrobnou a srozumitelnou instrukci pro instalaci různých, ruských hlasových balíčků, jako používání telefonu Android, takže s počítačem se systémem Windows operačního systému. Tato instrukce je vhodná pro první generaci a pro druhou. Začněme se skutečností, že v první verzi Xiaomi Mi Robot vysavače z krabice není žádný ruský oficiální jazyk, ale není těžké opravit. Po vyjmutí vysavače z krabice vám poradím, abyste vložili stanici do doku pro nabíjení, jako by poplatek je menší než 20%, jazykový balíček nebude stanoven. Jakmile se nabitá vysavače, můžeme začít instalovat hlasový balíček, máme pro to několik možností, začneme nejjednodušší.

Možnost s automatickou definicí IP adresy a přijetí tokenů.

Token. jedinečný identifikátor robota vysavače (po resetování změn nastavení Wi-Fi).

 • Stáhnout a nainstalovat program XVACUUM firmware 3.3.0
 • Stáhněte si fotografii úřední ruský jazyk ru_official a rozbalit z archivu, v důsledku toho by měl být soubor s příponou PKG na telefonu
 • Uzavřete dvě sekundy do vysavače Dva tlačítka, dokud fráze vybití nastavení Wi-Fi (s největší pravděpodobností bude v čínštině)
 • Dále je žádoucí vypnout mobilní internet na telefonu a zapnout Wi-Fi, v seznamu dostupných sítí musíme mít síť od našeho robota, na které se musíme připojit.
 • Nyní spusťte program firmwaru XVACUUM, vyberte zvuk Flash
 • Vyberte si hlasový balíček, který byl odstraněn z archivu dříve.
 • Čekáme na dokončení instalačního procesu.

Možnost s ručním odložením IP adres a tokeny

 • Stáhnout a nainstalovat firmware XVACUUM 3.3.0 Pokud ještě není nainstalován
 • Budete muset nainstalovat upravený domov MI VEV v telefonu, přes kterou můžete zobrazit adresu IP a token, pokud jsem použil Mihome z Playmarketu, bude to muset odstranit.
 • Stáhněte si oficiální ruský jazyk pack ru_official a odstranit jej z archivu, soubor musí být ve formátu.Pkg
 • Otevřete modifikovaný mihome, přidejte náš vysavač k aplikaci, klikněte na něj, otevřeme mapu s pokojem a informace o poplatku a předchozí úklid, zajímáme se o tři body v pravém horním rohu. klikněte na ně a vyberte Obecné nastavení. další nastavení. Informace o síti a viz adresa IP našeho vysavače a jeho tokenu. Tokeny přidělit a kopírovat a pamatuji si na IP adresu
 • Otevřete aplikaci firmwaru XVACUUM a stiskněte vodorovné pruhy sodíku v pravém horním rohu, nabídka se otevře v přední části aplikace Nastavení,
 • V poli IP zadejte IP adresu našeho směrovače, který je zapamatován v předchozím kroku, a v poli tokenu vložte token zkopírovaný z upravené domácí aplikace MI a klikněte na tlačítko Uložit
 • Restartování Dodatek Xvacuum firmware
 • Musíme se stát aktivními flash firmware a flash zvuková tlačítka, nyní budeme zajímat o tlačítko flash zvuk. Klikněte na něj
aplikace, doma, vysavač
 • Dále musíme vybrat rozbalený jazykový balíček ve formátu PKG, který byl odebrán z archivu dříve na telefonu.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Cleaner. How to enable function “Map management” & “Creating smart map”

 • Čekáme na konec firmwaru, toto nastavení jazykového balení je dokončeno.

Instalace interakce s nabíjecí základnou

Před přesunem do synchronizace robota vysavače a mobilního zařízení musíte nakonfigurovat interakci zařízení se základnovou stanicí. To vyžaduje následující akční algoritmus:

 • Připojte databázi nabíjení do elektrické sítě a vyjměte přebytečný kabel do speciálního konektoru.
 • Všimněte si, že dockárna je správně nainstalována: Přední vzdálenost 100 centimetrů by měla být na přední straně z nabíjecího základu a levý a vpravo. 50 centimetrů. Pokud jsou zadní kontakty správně nainstalovány, žárovka bliká na horním panelu.
 • Pokud žárovka nebliká, a rozsvítí se světlo neustále, znamená to úplný náboj baterie. Pro další provoz Xiaomi musíte kliknout na robot-vysavač.
 • Pokud je žárovka bílá, pak je baterie dostatečná, žlutá. až 50%, červená. menší než 20%.
See also  Jak opravit elektrický sporák doma

Je také důležité zvážit, že před prvním použitím robota musíte odstranit polstrované kabely a drobné předměty z podlahy, aby nebrání pohybu vašeho inteligentního vysavače.

Další, zvažte, jak krok za krokem připojte vysavač Xiaomi do domovské aplikace MI na Android a IOS.

Trapwalker odpověď v “Použili jsme více než 100 inteligentních Xiaomi zařízení ve stejném bytě a to se stalo.

Řeknu vám o mých zkušenostech a sdílím mé subjektivní názor

Pomohl člověku, aby si chytrý domov na ABB Free @ Home

Zobrazení:

Není reklama, ale to je jediná (samozřejmě známá, samozřejmě z toho více nebo méně cenově dostupné pro běžné smrtelné

To je můj malý koníček, nezískal na tom penny.

Já sám jsem švec bez boty a já sám v bytě od inteligentního je pouze smyslové wi-file přepínače bez nulového vodiče, prováděné s kondenzátorem, od AIK, jen proto, že oprava jsem udělal v bytě bez výpočtu inteligentní domov a teď hloupý omlouvám za peníze.

Z funkcionálu. Úplné řízení světla, žaluzie a záclony, stejně jako vytápění.

Dobrý přítel požádal, aby pomohl navrhnout a učinit normální inteligentní domov bez použití dendrofických technologií, takže je to spolehlivé a to je vše.

Okamžitě řeknu, že celý projekt vyšel asi 250k pro tři pokoje, dvě chodby s chodbou a dvěma koupelnami (ano, je to levné). O rozloze asi 90 m2.

Žádná fotografie neudělala, bohužel. Řeknu jen o tom, co jsem použil a co udělal. Zařízení a skriptování jejich použití více. Například jsme nepřijdeme s jak připojit klimatizaci kanálu do systému řízení klimatu. Také zdarma @ home nemůže z krabice v řízení ventilace v závislosti na úrovni CO2.

Srdce inteligentního domu (přístupový bod systému v jejich terminologii).

Ví, jak Wi-Fi. Podle oficiálních doporučení bezpečnostních důvodů po instalaci a konfiguraci musí být bezdrátová síť zakázána a připojena k domácí sítě Ethernet.

To také točí webový server s velmi příjemnou a pohodlnou Inteeis.

7 “palcový smyslový panel v obývacím pokoji (volitelný zcela prvek, ale je velmi výhodné ovládat osvětlení, klimatu a spuštění různých vtipných scénářů). Má také teplotní senzor pro řízení (teplota) v místnosti.

Poskytuje výživu všech zařízení na sekvenčním 30 napěťovém DC sběrnici (data jsou vyměňována mezi všemi zařízeními)

Oni vzali 1-Key 2-kanálové a 2-klíčové 4 kanály. Potraviny z 30 voltových pneumatik, ale jsou řízeny. Pokud můžete použít peníze jako jen přepínače, ale je to velmi plýtvání, je lepší použít konvenční binární vstupní spínač. Do domu vzali jen pár kusů.

A. Na vstupu do 4-kanálové chodby a visel 4 skripty do všeho: scénář příjezdu, scénář příjezdu v noci hlučnost, příjezd scénář v nočních stelech, scénář péče)

B. Dvě ložnice, jedna na každé straně postele. Scénář probuzení, Scoušlený odpad, napsat skript v záchodě. Řízení lůžkových osvětlení a záclonů přes binární vstup individuálního spínače obvyklého

v. a do kanceláře, také scénáře masového managementu všemi řadami všeho v domě

Visí, měření teploty. Existují klíče ke změně teploty v místnosti, která odesílají příkazy k řízení aktivátorů topení. Potřebujete jeden v místnosti, pokud obvyklé náměstí (pokud se dotykový panel visí v místnosti. To není potřeba, v panelu je váš teplotní čidlo a inteeis regulátoru)

Slouží k připojení běžných přepínačů. Spínače byly považovány za jednu polohu (stisknuté a pustit) a obvyklé (uzavřené a disked). Peníze jsou velmi uloženy, protože aktivátoři jsou hmatatelné peníze

230 volts Osvětlení řídicí relé pro osm a čtyři kanály na DIN lištu (v době, kdy si zakoupili a navrhl systém, ve volném @ home nomenklatuře byly kombinované relé spolu s binárními vstupy, šetří peníze dobře). Také v nomenklatuře byly relé bez stmívání a byly vzaty, byly levnější, a světlo nebylo nikde regulovat. Neexistuje však žádný problém, protože systém inkluze je stejné.

Odpovědět

Skor, samozřejmě, že jste nepřipojili screenshoty z aplikace a nepsali, jak ji ručně zapojit a kde (na co konkrétně jeviště) Zobrazí se chyba “5G Wi-Fi není podporováno”. Nemám takový vysavač a nikdy je nakonfigurovat.

See also  Jak připojit LG stroj k telefonu

Pokud jde o pochopení, algoritmus pro připojení a nastavení robota vysavače je následující:

 • Na vysavači je třeba aktivovat režim připojení. Stiskněte a podržte dvě tlačítka nebo tlačítko napájení. Pro poškození indikátoru. Jak konkrétně na Xiaomi mi roborock zametá jeden S50. nevím. Měly by být uvedeny pokyny.
 • V režimu připojení distribuuje Wi-Fi. Připojte se k této síti z iPadu.
 • V aplikaci mihom zvolte Přidat nové zařízení.
 • Mělo by existovat vysavač Xiaomi mi roborock zametat jeden S50. Po kterém bude proces konfigurace. Nejprve budete muset vybrat síť Wi-Fi (od ASUS RT-N11P) a správně zadat heslo, aby se vysavač připojil k routeru.
 • Po nastavení vysavače přestane distribuovat Wi-Fi a připojte smartphone do domácí sítě. Komunikace bude přes router.

Nechápu chybu “5G Wi-Fi není podporováno”. Nemyslím si (i když je to možné), že Xiaomi Mi Roborock Swead One S50 je připojen pouze k síti na frekvenci 5 GHz. Který ASUS RT-N11P nemůže distribuovat. Nevím, co váš iPad. Pokud ten starý pak neexistuje žádná podpora pro 5G Wi-Fi. Můžeme probírat.

Proč jsou zařízení Xiaomi z domova MI

Vzhledem k tomu, že někteří uživatelé již zaznamenali, soudě podle všech, omezení práce čínských zařízení inteligentního domova Xiaomi mimo čínskou oblast byla zavedena úmyslně. V posledních několika letech se Xiaomi významně vyvinul v Rusku tuto oblast a začal prodávat oficiální pomůcky s využitím vlastního internetového obchodu a maloobchodních prodejních bodů. Tam si můžete koupit stejné žárovky, čističe vzduchu, fotoaparáty a další zařízení certifikované pro ruský trh.

Xiaomi vykázal aktualizaci, která blokuje zařízení v “nesprávných” regionech. Výsledkem je, že hromady jednotek v bouři. Týden prošel, doufám, že všichni tentokrát dělali Bugfix.

aplikace, doma, vysavač

Ale pokud je to funkce, pak sledujeme Titanic Suns. Piccom / Hooqlnwala

Společnost Xiaomi tedy chce rozlišovat mezi zařízeními pro Rusko a Čínu na rozvoj oficiálních prodejních kanálů.

Na jedné straně je to správné. Například jsem si koupil soubor oficiálních senzorů Xiaomi. jsou propojeni bez problémů s ruskou oblastí, a pokud se něco stane s přístrojem, bude to vždy možné opravit. V případě zařízení objednaných z ALI není nutné vypočítat. Na druhou stranu, praxe nákupu zařízení inteligentního domova Xiaomi v Číně je distribuována asi 10 let a během této doby se mnoho podařilo vybudovat skutečný ekosystém z čínských zařízení. Teď buď musí změnit oblast v aplikaci (což je pravděpodobnější), nebo koupit oficiální zařízení. Problém je v tom, že rozsah těchto gadgetů v Rusku je stále omezen, na Ali, který širší. vezměte stejný náboj Aqara, ke kterému jsou vázány různé senzory a funguje s domovem.

Je také možné, že se jedná o aktualizovanou chybu aplikace a v blízké budoucnosti bude Xiaomi uvolní další aktualizaci, ve které každý opraví. Navíc, zřejmě problém neovlivnil některá zařízení od subbendů Xiaomi. například Yeelight, který se specializuje na inteligentní lampy, žárovky a další podobná zařízení.

Obecně platí, že zařízení Xiaomi lze nazvat plnohodnotnou výměnou domů. V Arsenalu společnosti velký počet zařízení. z kamer, senzorů otevírání dveří a okna do zvlhčovačů, teplotní senzory, kouř a vlhkost. Mohou být všechny umístěny v MI domů a získat druh domácí aplikace, jen několikrát levnější. Všechna stejná zařízení s domovem jsou často nepřiměřeně drahé.

A budete pokračovat v provozu zařízení chytrého domova Xiaomi na IOS po aktualizaci aplikace? Řekni mi v komentářech a v našem chatu v telegramu.

Co mám dělat, pokud nemůžete připojit vysavač Xiaomi do smartphonu.

V tomto případě se snažíme opakovat spojení. S největší pravděpodobností při připojení robota vysavače do sítě došlo k chybě, která neumožňuje dokončit připojení. V tomto případě restartujte aplikaci a znovu zapojte.

Také pomáhat resetovat wi-fi robot vysavač. Chcete-li to provést, stiskněte tlačítko napájení a tlačítko “Domů” a počkejte na sekundy 5-10, zatímco vysavač nebude vydávat pípnutí. Poté připojte vysavač robota.

Pokud tyto možnosti nepomohly, provedeme reset systému robot-vysavače. Chcete-li to provést, upněte tlačítko “Reset” pod víkem vysavače a vyčkejte, až vypukne vakuový čistič pípnutí.

Přepínač Aqara se nepřipojuje

Toto je stejný bezdrátový přepínač, se kterým mám problémy

Snažil jsem se připojit. Jak chápete, neúspěšně. Ne, moje brána Xiaomi Gateway 3 správně zvedla první spínač, ale druhý odmítl přijmout rovinnost. Nebo přepínač se nechtěl připojit, nebyl jsem příliš jasný.

See also  Stroj postrádá stehy klikaté, co dělat

Pokaždé, když jsem zatlačil klíč na přepínač, po položených 10 sekundách, jeho indikátor neuvedl třikrát třikrát, což indikuje přechod do režimu párování a běžel do přibližně sekundy, po kterém plynu. Samozřejmě jsem vylezl do společnosti Google, ale našel jsem přímou odpověď na mou otázku.

Jak se připojit k bráně Xiaomi

Nejrychlejší způsob, jak připojit inteligentní zařízení k bráně. třikrát klikněte na tlačítko třikrát na bráně

Stojí za to říct, že jsem se snažil všechno a ještě víc. Dokonce jsem se dozvěděl o existenci “přímé” způsob, jak připojit inteligentní zařízení k bráně, které jsem věděl. I když mi nepomohl, ale ukázalo se, že je užitečné, protože v budoucnu plánuji použít pouze jich:

 • Stiskněte třikrát v řádku na tlačítku na bráně;
 • Počkejte, až brána indikátor letí růžová;
 • Stiskněte a podržte tlačítko na přepínači 10 sekund;
 • Po modrém indikátoru na přepínači bude blikat třikrát, bude existovat párování a brána zveřejní potvrzení pípnutí.

Jak změnit region v domě MI

Pokud jde o změnu regionu, není zde nic zvláštního:

Změna regionu často umožňuje zabránit spontánní zakázání zařízení od brány

Tato metoda se může přiblížit jak v situaci, pokud zařízení neodpovídá bráně a v případě, že je zařízení spontánně zakázáno. Někdy pomáhá reverzní změnou regionu, kdy je Rusko vystaveno místo Číny. V některých případech je vhodný Německo nebo Indie.

Scénáře

Nejprve. pojďme zavolat příručku, jsou vytvořeny kliknutím v hlavním okně MI Home Aplikace Top vpravo nahoře. Přidat scénu. Přidat scénář. Seznam takových skriptů lze vidět kliknutím na tlačítko Všechny scény v aplikaci MI Home, když je v zobrazení seznamu.

Dostáváme se do okna rozděleného na dvě části. v horním skriptu, který se zobrazí v hlavním okně aplikace, pro rychlé spuštění, v dně. obecně. Kliknutím na dolní pravou stranu ikony libovolného skriptu a podržením malého prstu. aktivujeme režim úprav. ve kterém se můžeme pohybovat, přidat / mazat skripty. Je třeba si pamatovat, že v režimu dálkového ovládání. mřížka. budou stále viditelné.

4 Script. Péče z domu, návrat, režim spánku a probuzení. mají vlastní ikony. Chcete-li upravit skript. musíte stisknout oblast vpravo dole ikony. malé trojúhelníky. V tomto režimu můžete zadat název skriptu v horní části obrazovky a kompilovat seznam akcí. Je také možné přidat pauzu mezi nimi.

Pokud potřebujete přesunout nebo odebrat akci. na pravé straně obrazovky, mírně skrytý nápis provést následující K dispozici je tlačítko Upravit. Po stisknutí. postup je možné odstranit nebo změnit. V pravé horní části okna je tlačítko, které volá nabídku. Můžete povolit / zakázat oznámení o spuštění skriptu, zobrazit ikonu skriptu na ploše nebo jej odstranit.

Typ. pojďme zavolat automatizované scénáře. Mají kromě seznamu akcí. také stav spouště. Podmínky, časovač (v čase a den v týdnu). příchod hovoru nebo zpráv, stisknutím tlačítka, otočte krychli, práci snímače pohybu nebo otevření.

aplikace, doma, vysavač

Vzhledem k tomu, že akce mohou být spravovány pomocí správy zařízení: Povolit výstupu, žárovku, aktivovat režim ALARM, můžete také přidat hotový skript. například stisknutím tlačítka. aktivujte skript “Péče o dům” a Vypněte a zahrňte stávající scénáře připravené.

Příklady příkladů scénářů. Manuální scénář. péče z domu. nejprve vypnout osvětlení, aktivace režimu alarmu. je nakonfigurován na 15 sekund zpoždění a přes 15 sekund. odstavení světla na chodbě. Po uvedení provedení tohoto skriptu na tlačítko bez povšimnutí v blízkosti dveří. tiše opustit domov. Nejprve zhasne světlo všude kromě chodby a po 15 sekundách a v něm taky, a alarm se zapne.

Automatický skript. který řídí zvlhčovač vzduchu. Zásuvka, ve které je zvlhčovač zapnutý, když klesne vlhkost pod 40%. Podobný scénář. vypne jej, když je vlhkost více než 50%.

Ale nemusíme zvlhčovat, když je místnost větrání. tedy, když je spuštěn senzor otevírání, výstup je vypnut a scénáře pro jeho zařazení jsou deaktivovány. Při zavírání okna. vše se otočí zády.

Na tomto, všechny příklady scénářů jsou také tam a budou se zobrazovat v mém inteligentních domovských recenzích.

Kdo je snazší vnímat informace o audiovizuální verzi této recenze:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS