Ariston lednička nevychladne chlazenou kameru

Hlavní poruchy hotpoint ledničky z Aristonu

Existuje mnoho příčin poruch tohoto typu, počínaje rozdílem banálního napětí a končící únikem Freon. Nejběžnější důvody by měly být stanoveny:

 • Selhání teploty je možné v důsledku úniku. Nachází se uvnitř fotoaparátu, kde je naplněna pěnivá látka. Trhliny jsou nejčastěji doprovázeny trhlinami v blocích, trhlina není viditelná, ale protéká chlazením, což je příčinou selhání teplotního oběhu. Tento problém nelze vyřešit samostatně, budete se muset uchýlit ke službě pána.
 • Kapilární trubice je ucpaná ledem nebo malým odpadkem. V procesu prevence je tato trubice vyčištěna. Je nutná speciální hydraulika, která by vyčistila blokování. S tímto rozpadem je filtrační dryer obvykle aktualizován, protože prochází znečištěním a blokádami;
 • Hlavním důvodem rozpadu chladniček slavných značek je včasná výměna této části hlavním důvodem rozpadu chladniček slavných značek. Protože blokování půjde dále přes zkumavky a jde do jiné kamery;
 • Dobře známý systém bez mrazu způsobuje určité nepříjemnosti s ventilátorem a výpary. Zmrazení výparníku ovlivňuje oběh ventilátoru mrazničky (horní) komory;
 • Řízení teploty může také způsobit rozklad. Časté kapky Odstraňují řídicí jednotku z Lady, kamera začne špatně zmrazovat nebo naopak působí příliš mnoho chladu, což načítá ledničku.

Opravujeme chladničky jakékoli složitosti. Odjezd Master je zdarma.

Důležité: Mýty a pohádky

Na internetu je mnoho článků, na kterých nekompetentní lidé radí. Důvody, proč hlavní oddíl chladničky nefunguje, mohou nazvat následující:

 • Dveře zavírají dveře;
 • Těsnění bylo opotřebované;
 • Příliš horké v bytě;
 • Hlavní kompartment často používají;
 • Vložte horké do chladničky.

Ve skutečnosti to vše vede k nesprávnému provozu zařízení. Ale aby hlavní kamera nefungovala musí existovat dobrý důvod. A ne že byste rychle zavřeli dveře nebo vložili pánev teplou polévkou do chladničky. A teď víc.

Problémy s dveřmi a těsnění

Předpokládejme, že mezera mezi dveřmi (těsnění) a tělem chladničky bude 1 cm. Pak se hlavní kamera vychladne, ale kompresor bude muset být těsný. Často se zapne nebo neustále funguje. Chladnička však udrží teplotu.

Vysoká teplota v bytě

Existuje názor, že v teplu se lednička s prací nerovná. Ve skutečnosti výrobci vyrábějí vybavení s napájením. I když máte ve svém bytě 35, lednička bude fungovat. Vynakládání na elektřinu je možné, ale bude se vyrovnat se svým úkolem.

Časté použití

Jakýkoli výrobce chladniček se počítá s otevřením a uzavření křídel. Toto je normální fungování takové techniky. Ano, čím častěji otevřete hlavní kameru ledničky, tím větší je tok tepla. To však povede pouze k následujícímu:

Horké jídlo v lednici

Opravdu, když vložíte horká jídla do chladničky, zvyšuje se zátěž na kompresor. Ne vždy se s ní vyrovná. Kamera se může zahřát a zdá se, že lednička nechladí. Ale to je dočasně, brzy se oddíl vychladne na optimální teplotu.

 • Výrobky jsou rovnoměrně ochlazeny;
 • Během provozu je vybraný režim udržován s přesností stupně;
 • Díky moderním technologiím zůstávají zelené umístěné v chladničce čerstvé až do devíti dnů;
 • Vnitřní povlak je ošetřen antibakteriálním složením;
 • Existuje režim super uhlíku.

Podle mnoha manželek v domácnosti hodnocení systému No Frost, který začal používat specialisty na hotpoint-ariston, výrazně zvýšil hodnocení hodnocení. Recenze o chladničkách jsou převážně pozitivní. Hostesky uspořádají jejich výrobní a přítomnost mnoha kompartmentů a funkcí pro dlouhé skladování produktů.

Negativní momenty

Chladicí vybavení společnosti pochází z Turecka, Polska nebo Koreje do ruských obchodů. Společnost však má továrnu v Rusku, kde dochází zejména ke shromáždění z připravených komponent. Všechny modely, bez ohledu na výrobu vlasti, jsou shromažďovány podle jednotných standardů pomocí sjednocených náhradních dílů. Přesto jsou recenze o chladničkách Khotpoint-Ariston nejčastěji negativní, pokud byly shromážděny v Rusku a Koreji. V tomto případě lze rozlišit následující negativní body, které jsou označeny spotřebiteli:

 • Vnitřní plastová vrstva nedostatečné kvality je deformována malými údery a rychle pokryta skvrnami;
 • Trhliny se mohou objevit i při krátké životnosti;
 • Kontejnery jsou vyrobeny z křehkého materiálu, mohou prasknout s nepřesným oběhem.

Modely v domácnosti nadávají často pro nadměrný hluk, takže zařízení nelze nainstalovat v bytech nebo malých bytech.

Stojí za zmínku, že recenze o technice shromážděné v Polsku nebo Turecku jsou většinou pozitivní. Cena zařízení je však o něco vyšší. Specialisté na servisní střediska doporučují ledničku k nákupu pouze polské sestavy.

See also  Která lednička je vhodná pro bílou kuchyň

Nadměrná tvorba ledu

Moderní modely vyžadují periodické rozmrazování. nejméně každých šest měsíců. Pak je větší pravděpodobnost, že se takové problémy vůbec neobjeví

Neobvyklý design, množství sněhu je často vytvářeno v modelech, které podporují žádnou technologii mrazu. Účinek se objeví kvůli skutečnosti, že výparník je vadný v mrazáku. Z tohoto důvodu funkce rozmrazování přestane tvrdě. Uvnitř teploty se zvyšuje. Motor funguje bez přerušení, což vede k tvorbě ledu. Dalším problémem je, když lednička nezmrzne.

Možné poruchy ledničky

Pokud lednička zastavila chlazení a mrazák je pokryta ledem, měli byste okamžitě kontaktovat profesionály. Nečinnost bude znamenat různé důsledky. Výrobky se tedy rychle zhoršují a zařízení se v průběhu času zcela přestane fungovat.

Společné důvody, proč je přičítána lednička, je přiřazena:

 • Porucha přenosu;
 • Poškození kondenzátoru startu;
 • Spalování motoru;
 • Freon Leak (technika funguje, ale chlazení se nezačne);
 • Vynucení systému kapilár, kterým je dodáváno chladivo.

Před kontaktováním servisního centra musíte zkontrolovat, zda je mezera mezi dveřmi a těsněním. Přes to může projít teplý vzduch, který poškodí nejen produkty, ale také samotné technologie. Výsledkem je, že takový běžný problém vyvstává, protože lednička začala volně zmrazovat.

Tok vzduchu do komory je možný z následujících důvodů:

 • Tato technika stojí na nerovném povrchu, což vede k přehodnocení dveří;
 • Instalace těžkých předmětů na dveřní jízdě k ochabnutí;
 • Ve starých modelech neexistuje žádný signál „otevřených dveří“, který často způsobuje náhodnou tvorbu mezery (nemělo by se divit, proč je mrazák pokryt ledem);
 • Tvorba ledu, která zabraňuje hermetickému uzavření dveří;
 • Poškození těsnění nebo ztráty pružnosti.

Pokud šek ukázal obslužnost a hustotu dveří, stojí za zvážení jiných důvodů, proč lednička funguje, ale nezmrzne, ale nezmrzne.

Únik freon

Pokud kompresor neustále pracuje bez odpojení a chladnička špatně ochladí, pak je možný chladicí obvod. Postupně se teplota ve vnitřním prostoru zvyšuje. Pokud je obvod poškozen, vytvoří se mezera, skrz kterou Freon proudí ze systému.

Získejte důvody, proč lednička nezmrazuje, můžete nezávisle nezávisle. Chcete.li to provést, stačí zkontrolovat stav kondenzátoru rukou. Pokud je gril horký, pak zařízení funguje dobře. Pokud je obvod poškozen, kondenzátor je studený, což naznačuje únik freon.

Abychom eliminovali problém, proč lednička nechladí, je nutné pečlivě zkontrolovat systém a detekovat poškození. Mezera je blokována a je vyplněna nová chladiva. Doporučuje se doplňovat freon stejné značky jako dříve. Jinak může zařízení začít fungovat nesprávně. To se často stává důvodem, proč lednička špatně mrzne.

Snížení chladicího systému

V procesu používání domácích spotřebičů je často pozorována reliéf kapilární trubice a filtru. Hlavní příčinou zablokování je použití špatné kvality Freon, který obsahuje velké množství vlhkosti. To je pozorováno při špatném tankování. Proces se provádí pouze v případě předběžného vysávání.

Bez toho se chladivo začne vypařit. Odpařování je doprovázeno tvorbou vody, která dále zamrzne a tvoří kork. Tento důvod vede ke skutečnosti, že lednička nefunguje nebo lednička špatně zamrzne.

Pokud jde o filtry, jsou navrženy tak, aby zabránily vstupu vlhkosti do systému. S opotřebením drenáže vzniká pravděpodobnost blokování ledu. Důvodem zastavení mohou být pevné částice. Mohou to být produkty opotřebení kompresoru a dalších systémových prvků. To vysvětluje, proč lednička nechladí.

Při zastavení chladicího systému lednička bzučí, ale není chladná. Důvodem tohoto netypického šumu je to, že motor je nucen pracovat pod velkým zatížením. Je nucen tlačit Freon, navzdory vzdělanému blokování. Pro odstranění poruchy je nutné zavolat profesionály. Pomocí speciálního hydraulického vybavení je systém vyčištěn. Ucpané zkumavky jsou foukané a je vyměněn opotřebovaný filtr.

Porucha kompresoru

Pokud je kompresor horký, neznamená to, že to funguje správně. V některých případech se nemusí zapnout. Ale někdy jednotka pracuje pravidelně. Zároveň je jeho začlenění doprovázeno řev, silným hlukem a kliknutím. To vše ukazuje na opotřebení jednotky. Není schopen normálně pracovat a zajistit normální tlak Freonu v síti.

V přítomnosti takových znaků stojí za diagnostiku kompresoru ledničky. Nejprve zkontrolujte kontakty. Pokud kompresor nefunguje, pak se změní. S menšími problémy se provádí opravy.

Porucha řídicí jednotky a dalších uzlů

Porucha termostatu, tepelného pokusu a řídicí jednotky vede ke skutečnosti, že kompresor nepřijímá správné informace o stavu teploty v komorách. To neumožňuje zahájit regulaci režimu. Porucha analyzujících prvků vede ke skutečnosti, že kompresor chladničky nefunguje plně nebo částečně nefunguje.

Odborníci takovou pravděpodobnost nevylučují. Proto v diagnostice kontrolují použitelnost všech senzorů a regulačních orgánů. Vadné prvky jsou vyměněny. Zvláště pokud lednička nezmrzne a mrazák funguje.

See also  Nastavení rychlosti čerpadla Ariston

Společné chyby ledničky Ariston Hotpoint

Italské komory chladničky jsou odolné a vysoce kvalitní, ale všechny druhy domácích spotřebičů selže po určité době. Přerušení vznikají z vnějších i vnitřních důvodů.

Většina moderních chladniček je vybavena elektronickým ovládáním a postaveným funkcemi, usnadňují a zlepšují kvalitu provozu.

Vytvořené.v elektronickém modulu řídí indikátory teploty, podporuje proces „bez mrazu“, stanoví postup pro správné fungování fotoaparátu, zaručuje údržbu chladu atd. Sestava jednotek Ariston Hotpolate je vybavena elektronikou, která zobrazuje chybové kódy pro poruchy. Díky takovému koloningu můžete určit prvek poruchy a správnost práce, v důsledku toho, že můžete vyhledat pomoc od odpovídajících pánů předem nebo nezávisle eliminovat rozpis pomocí operační příručky.

Jedno z nejběžnějších porušování při fungování chladicího zařízení:

 • Hlučná práce.
 • Netypické zvuky (prasknutí, kliknutí).
 • Žárovka je neustále lehká.
 • Nachlazení je slabé.
 • Nadměrně produkuje chlad.
 • Nedostatek světla v kompartmentu ledničky.
 • Nepřetržité fungování kompresoru.
 • Kompresor nefunguje.
 • Záměr ledu.

Následující kapitola je věnována důvodům výskytu takových poruch a metod odstranění jejich eliminace.

Komentáře 36

Lednička Vestel bez mrázu. Mrazák funguje správně. A samotná chladnička, funguje normálně (je chladno, jak má), vůbec to nefunguje (teplota místnosti se stává uvnitř), pak začne fungovat normálně, pak obecně zamrzne a produkty se mění na led, pak je to znovu normální, pak to znovu nefunguje.

Vypadá to jako nějaký senzor? Co říkají odborníci?

Ano, ano, relé, jen moje žena to vzala a zavolala pánovi no, aby nudle a navštívily její uši ve 3.R. A náklady na krabici s reléovým blokem a časovač od 450-600.Takže rozebírá a změňte.

Tady je www.Xn-63-mdduaoecugb2g y_holodilnika_full_frost/ Našel jsem své zhroucení zde, časové relé selhalo. Masters for Work účtovaný od 1 500 do 2100 r. Relé stojí 450R. Koupil jsem si to sám, dal to sám, všechno funguje. Lednička „Hot Point Ariston“.

V Atlantě mám chladný senzor

Totéž se stalo, Ariston suché zamrznutí. Senzor teploty letěl, mistr demontovaný, rozmrazený, změnil senzor (z jeho slov má senzor za něco kolem roku 2000, proto to stojí oprav, jako je tento).Shromažďováno a všechno funguje.Máte také senzor. Tam musíte odstranit zadní kryt v mrazáku (máte ho zespodu?) Ale nejprve se musíte rozmrazit.

Kluci, obchodoval jsem v nich Aristons Indianits, není to moc dobrá technika, abych řekl hodně manželství! A problém je s největší pravděpodobností ve senzoru teploty!

Zdá se však, že ve zdi není viditelné demontáž zeď! Zavolejte mistra snadněji, a pokud je to pod zárukou, je to ještě snazší ve službě a to je vše.

No ne. Dlouho letěl se zárukou už je pro konzultanta 5- 7-senimální)))))))))))))))))))

Kluci, obchodoval jsem v nich Aristons Indianits, není to moc dobrá technika, abych řekl hodně manželství! A problém je s největší pravděpodobností ve senzoru teploty!

Mám podobný problém 2.kambinový inEdit, takže mrazák funguje, ale v hlavní kompartmentu je teplé T.E vůbec nechladí možná se někdo s takovým problémem setkal?

Mám podobný problém 2.kambinový inEdit, takže mrazák funguje, ale v hlavní kompartmentu je teplé T.E vůbec nechladí možná se někdo s takovým problémem setkal?

Mám stejné potíže se stejnou lednicí. Štěže zamrzne s Novya., Samotná lednička má 7 let. Během této doby jsem změnil kompresor. V chladničce 13 stupňů), zvaný Master, byl Shamanican, načerpal a čerpal Freon tam. Chladnější po dobu tří měsíců, to znamená, že to bylo o něco méně než 13 stupňů, teď se v něm zase teplo zahřeje. Mistr byl právě včera, nahradil nějaký druh cívky (udělal to beze mě), řekl, aby se rozmnožil, pak se zapněte a uvidíte, jak se bude chovat., Pokud všechno zůstane stejné, pak je kapilární trubice částečně ucpaná.Nebral jsem peníze, dokud neřekne.)

Problém Atlantes Capalyarka je hlavně. S největší pravděpodobností máte únik do topného okruhu dveří, musíte tento obrys odříznout před tankováním a vším.S touto teplotou v horní komoře vám doporučuji, abyste pravidelně odpojili ledničku od sítě (pokud ne bez ní), 10krát za 1,5 hodiny, jinak kompresor hoří, pokud se vypne sám, pak se vypne od přehřátí.

Ano, když to normálně přestane, přestane se vypnout, kompresor funguje neustále.

Problém Atlantes Capalyarka je hlavně. S největší pravděpodobností máte únik do topného okruhu dveří, musíte tento obrys odříznout před tankováním a vším.S touto teplotou v horní komoře vám doporučuji, abyste pravidelně odpojili ledničku od sítě (pokud ne bez ní), 10krát za 1,5 hodiny, jinak kompresor hoří, pokud se vypne sám, pak se vypne od přehřátí.

See also  Lednička nezapne příčiny kompresoru

Ale nemůžete vám poznat o účtu Stinol Ledničky?! 2 kamery, 1 kompresor! Mraznička dobře zamrzne a v horní komoře je lednička teplo! Termostat je pracovník. zkontroloval jsem místnost v horní komoře hrnců s ledem. vypne se! A tak neustále funguje. Zezadu vyřízněte izolaci v horní části. chladicí chladič! Na chladiči není led! V mrazničce je jednotný plak hoarfrostu. Úplně se odmrazují. nepomáhá!

Komentáře 36

Lednička Vestel bez mrázu. Mrazák funguje správně. A samotná chladnička, funguje normálně (je chladno, jak má), vůbec to nefunguje (teplota místnosti se stává uvnitř), pak začne fungovat normálně, pak obecně zamrzne a produkty se mění na led, pak je to znovu normální, pak to znovu nefunguje.

Vypadá to jako nějaký senzor? Co říkají odborníci?

Ano, ano, relé, jen moje žena to vzala a zavolala pánovi no, aby nudle a navštívily její uši ve 3.R. A náklady na krabici s reléovým blokem a časovač od 450-600.Takže rozebírá a změňte.

Tady je www.Xn-63-mdduaoecugb2g y_holodilnika_full_frost/ Našel jsem své zhroucení zde, časové relé selhalo. Masters for Work účtovaný od 1 500 do 2100 r. Relé stojí 450R. Koupil jsem si to sám, dal to sám, všechno funguje. Lednička „Hot Point Ariston“.

V Atlantě mám chladný senzor

Totéž se stalo, Ariston suché zamrznutí. Senzor teploty letěl, mistr demontovaný, rozmrazený, změnil senzor (z jeho slov má senzor za něco kolem roku 2000, proto to stojí oprav, jako je tento).Shromažďováno a všechno funguje.Máte také senzor. Tam musíte odstranit zadní kryt v mrazáku (máte ho zespodu?) Ale nejprve se musíte rozmrazit.

Kluci, obchodoval jsem v nich Aristons Indianits, není to moc dobrá technika, abych řekl hodně manželství! A problém je s největší pravděpodobností ve senzoru teploty!

Zdá se však, že ve zdi není viditelné demontáž zeď! Zavolejte mistra snadněji, a pokud je to pod zárukou, je to ještě snazší ve službě a to je vše.

No ne. Dlouho letěl se zárukou už je pro konzultanta 5- 7-senimální)))))))))))))))))))

Kluci, obchodoval jsem v nich Aristons Indianits, není to moc dobrá technika, abych řekl hodně manželství! A problém je s největší pravděpodobností ve senzoru teploty!

Mám podobný problém 2.kambinový inEdit, takže mrazák funguje, ale v hlavní kompartmentu je teplé T.E vůbec nechladí možná se někdo s takovým problémem setkal?

Mám podobný problém 2.kambinový inEdit, takže mrazák funguje, ale v hlavní kompartmentu je teplé T.E vůbec nechladí možná se někdo s takovým problémem setkal?

Mám stejné potíže se stejnou lednicí. Štěže zamrzne s Novya., Samotná lednička má 7 let. Během této doby jsem změnil kompresor. V chladničce 13 stupňů), zvaný Master, byl Shamanican, načerpal a čerpal Freon tam. Chladnější po dobu tří měsíců, to znamená, že to bylo o něco méně než 13 stupňů, teď se v něm zase teplo zahřeje. Mistr byl právě včera, nahradil nějaký druh cívky (udělal to beze mě), řekl, aby se rozmlňoval, pak se zapněte a uvidíte, jak se bude chovat., Pokud všechno zůstane stejné, pak je kapilární trubice částečně ucpaná.Nebral jsem peníze, dokud neřekne.)

Problém Atlantes Capalyarka je hlavně. S největší pravděpodobností máte únik do topného okruhu dveří, musíte tento obrys odříznout před tankováním a vším.S touto teplotou v horní komoře vám doporučuji, abyste pravidelně odpojili ledničku od sítě (pokud ne bez ní), 10krát za 1,5 hodiny, jinak kompresor hoří, pokud se vypne sám, pak se vypne od přehřátí.

Ano, když to normálně přestane, přestane se vypnout, kompresor funguje neustále.

Problém Atlantes Capalyarka je hlavně. S největší pravděpodobností máte únik do topného okruhu dveří, musíte tento obrys odříznout před tankováním a vším.S touto teplotou v horní komoře vám doporučuji, abyste pravidelně odpojili ledničku od sítě (pokud ne bez ní), 10krát za 1,5 hodiny, jinak kompresor hoří, pokud se vypne sám, pak se vypne od přehřátí.

Ale nemůžete vám poznat o účtu Stinol Ledničky?! 2 kamery, 1 kompresor! Mraznička dobře zamrzne a v horní komoře je lednička teplo! Termostat je pracovník. zkontroloval jsem místnost v horní komoře hrnců s ledem. vypne se! A tak neustále funguje. Zezadu vyřízněte izolaci v horní části. chladicí chladič! Na chladiči není led! V mrazničce je jednotný plak hoarfrostu. Úplně se odmrazují. nepomáhá!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS