Bosch pračka s funkcí páry

nejlepších praček s funkcí páry

Recenze toho nejlepšího, podle editorů expertních.ru. O kritériích výběru. Tento materiál je subjektivní, není reklama a neslouží jako průvodce k nákupu. Před nákupem potřebujete konzultaci se specialistou.

Proces praní oděvů, povlečení a dalších věcí závisí na tom nejvíce závisí na procesu praní? Z toho, jak dobře pracho prášek proniká do hlubin tkaniny. Proto se pračky s párovou funkcí začaly narodit relativně nedávno. Když je zapnutý příslušný režim, čistší molekula pod vlivem páry proniká hluboko do tkaniny, v důsledku toho jsou eliminována téměř jakákoli místa a znečištění. Podívejme se na nejlepší pračky vybavené takovou funkcí. Přezkum je založen na analýze technických charakteristik analytické portály Rankqualy.com.

Pro tuto cenovou kategorii je pračka charakterizována vyváženými technickými schopnostmi. Za prvé, budoucí majitelé modelu se rozhodnou s přihlédnutím k přítomnosti 16 mytí programů pro jakýkoli typ a barvu věcí. Přes přední linii nakládací poklop s průměrem 32 cm v bubnu můžete umístit dětské a dospělé oblečení (spodní prádlo, tělocvična, džíny, bundy dolů) bez obav, že bude během mytí poškozeno.

Zvláštní hodnotou jsou programy péče o smíšené a jemné tkaniny. Funkce napájení párů je také žádaná, protože mírný dopad na strukturu materiálu prodlužuje jeho životnost, pomáhá udržovat původní vzhled. Výrobky zpracované tímto způsobem neznamenají, nesedejte si, nevyžadují intenzivní žehlení. Výhodou zařízení jsou možnost spotřeby energie třídy A, možnost samoobsluhy, úplná ochrana před úniky. Mezi nevýhodou plastové nádrže, krátkodobé het.

Electrolux EW7WR468W

Samostatný model s předním typem boty umožňuje načíst až 6 kg suchého povlečení. Toto zařízení nejen dokonale umýt vaše věci dokonale, eliminovat korozivní skvrny, ale díky systému péče o parní, bude je zpracovávat pomocí páry. Vyhladí se, osvěží a efektivněji čistí vaše oblečení. Užíváte si ideální věci bez záhybů a záhybů. Aktivujte funkci Freshscent, která naplní vaše oblečení příjemnou a svěží vůní. Systém DualCare určuje hmotnost a typ prádla, zaměřující se na tyto parametry, nezávisle vybere režim WASH. Tělo pračky je vyrobeno z bílého plastu. Příjemný a lakonický design bude skvělým doplňkem koupelny.

Specifikace:

 • vysoká kvalita
 • Kombinace mytí a sušení
 • Mluvení
 • Moderní integrace
 • Intuitivní jednoduché ovládání
 • Samostatné režimy pro sportovní věci a tepelné spodní prádlo
 • Funkce hodnocení prádla
 • Kapalný prášek
 • Další režimy: Anti.leslergie a Time Manager
 • Signál na konci praní

Samsung WW65K42E00S

Auto od korejského výrobce není jen funkcí dodávek páry, ale plně naplněný režim pro mytí páry. S jeho rozpočtovou hodnotou je model vyroben podle nejnovější technologie: uvnitř klidného motoru střídače, odolný a odolný a venku. široký poklop s oddílem pro potápění, ovládací panel a stylový stříbrný pouzdro. V boji za čistotu 12 režimů a také inovativní generátor pěny pro ekobubble pro praní bublin. Inteligentní kontrola samo.diagnózy bude informovat o tom, že je třeba nahradit filtr a čistota bubnu zajistí technologii Ekotechnologické bubny. Z nevýhod byla zaznamenána postupná dodávka vody v kompartmentu s práškem, a proto může zůstat v zásobníku. Stejně jako potřeba otřete těsnění, pod kterým se hromadí kondenzát.

 • Úzké rozměry a kapacita 6,5 ​​kg
 • funkce mytí páry a mytí bublin
 • mnoho režimů a efektivní mačkání
 • Addwash System. Bell.bells během praní
 • Ne hluk, „neskočí“
 • Existují krátké programy pro mytí
 • Je možná možnost zvonku

LG F12M7HDS4

Model s funkcí páru, který stojí za to věnovat pozornost. Laconic Design a atraktivní stříbrná barva pouzdra, která je vyrobena z nerezové oceli, vytvoří náladu pro interiér. Se sníženou hloubkou (44 cm) vám umožní načíst až 7 kg suchého povlečení. Díky speciálnímu optimalizačnímu systému zařízení samostatně určuje hmotnost a stupeň znečištění prádla a vybere režim prádla, který zaručuje vynikající výsledek. Řada programů určených pro věci z jemných, vlněných a smíšených tkanin, oblečení pro děti snadno eliminuje znečištění. Kromě toho mytí párami nejen s skvrnami, ale také nepříjemnými pachy, eliminuje bakterie a viry. Motor střídače poskytuje tichý provoz pračky a buben s povrchem ve formě bublin zvyšuje účinnost čištění. S ostrým napěťovým přepětím se zařízení automaticky vypne. To zabraňuje výskytu poruch a zvyšuje životnost. Mobilní diagnostický systém, který interaguje se smartphonem, určuje poruchový systém.

See also  Pračky Hansa s vertikálním zatížením

Specifikace:

 • Atraktivní design
 • ušlechtilá šedá barva
 • Kvalitní sestava
 • Velmi tichý
 • Stiskne téměř suché
 • prostorný pro kompaktní velikosti
 • Zvukový signál na konci praní

Weissgauff WM 4947 DC Střídač pára

Vynikající pračka s možností potíže s plátěnou a funkcí páru, která má velké množství pozitivních recenzí. S relativně malou hloubkou (49,5 cm) má dobrou kapacitu bubnu. 7 kg. Je stylově navržený-bílý pouzdro se dobře hodí k černému ovládacímu panelu sestávajícímu z spřádacího prvku, LED displeje a smyslových tlačítek, které okamžitě reagují na lehký dotek. S jejich pomocí si můžete vybrat jednu ze 14 možných možností, nakonfigurovat parametry sami a zachovat všechna data v paměti zařízení pomocí funkce „My Program“. Velké množství režimů vám umožňuje vybrat nejoptimálnější program v závislosti na stupni znečištění, kvalitě tkanin, materiálů, jejich množství a dalších funkcích, abyste dosáhli maximálního účinku. Zařízení kvalitativně stiskne promyté věci, vzhledem k tomu, že při výběru nejvyššího ukazatele 1400 revolucí za minutu téměř úplně vyschnou. Rumble je slyšet během práce, ale je v normálu (při mytí tohoto indikátoru je 57 dB, s vznešenými 79 dB). Má vysokou úroveň zabezpečení, včetně plné 100% ochrany proti jakémukoli úniku, blokování od dětí nebo jakékoli náhodné lisování.

 • Spodní prádlo po rotaci při maximální rychlosti je téměř suché
 • Přítomnost funkce „My Program“, která vám umožňuje nastavit požadované parametry a uložit je do paměti stroje
 • Jakákoli ochrana proti únikům
 • 10 let záruky na motoru střídače
 • Plně provádí úkoly stanovené před ní

LG F-2H5HS6W

Kompaktní pračka s inteligentní diagnózou inteligentní diagnózy by se nestala populární, kdyby nebyla pro funkci prezentace páry. LG dokonale implementoval parní generátor jako další možnost pro režimy „hypoalergenní“ a „dětské oblečení“ pro dezinfekci a ničení různých alergenů. Kromě uvedeného v psací stroji existuje 12 více logicky vybraných programů. Po začátku je poskytnut důkaz hlavního poklopu, z užitečných možností. časovač, ochrana před úniky, rovnováha a kontrola pěny a blokování od dětí. Neexistovaly žádné stížnosti na kvalitu mytí a montáže, ale někteří uživatelé zaznamenali příliš citlivý senzor a nedostatek blokování tlačítka vypnutí. Při instalaci v sadě nábytku byste měli pečlivě prostudovat rozměry, práškový kompartment je relativně krátký. Nicméně pračka se stala nejlepší cenou. kvalita, je docela tichá, pohodlná, s přátelskými integrovanými a srozumitelnými programy.

Pračky. S funkcí páru

Na webových stránkách holodik můžete získat půjčku.RU a v maloobchodních prodejnách „Lednička.Ru “:

Tento produkt si můžete koupit podle splátek bez přeplatku a prvního příspěvku. Můžete získat splátky online a v maloobchodních prodejnách „Lednička“.ru “po dobu až 24 měsíců.

upozornit! Chcete.li požádat o splátky, musí mít veškeré zboží v koši vhodnou značku. Zakoupením zboží podle splátek nemůžete použít jiné typy slev. Nákup na splátky není k dispozici pro právnické subjekty.

Jednotka akumulace klubu Privilege Club. Proveďte nákupy, obdržíte bonusy pro cashback a okamžitě jim zaplatíte až 50% nákladů na další nákup.

Společenství privilegovaných zákazníků, kteří dostávají osobní a výnosnější nabídky na základě těchto preferencí.

Prostorné multifunkční plné velikosti a úzké pračky, modely s vertikálním nakládkou nás ušetří před únavnou a tvrdou prací na praní oděvu a pránu. Stačí dát věci do bubnu, přidat detergenty a Rinser a zařízení pro vás bude dělat veškerou tvrdou práci! Život bez dobré automatické pračky s digitálním displejem se zdá být naprosto nemyslitelný moderní člověk. Mnoho z nás již nahradilo 1 nebo dokonce 2-3 asistenty. A nový automat na pračku dříve nebo později bude v každém domě vyžadován. Úzká pračka, navzdory velikosti, bude skvělým asistentem v péči o věci. Výrobci takového vybavení zázračně zvětšují velikost bubnů, což vám umožní načíst do nich hodně spodního prádla. Nebudete muset příliš často umýt. Malé modely mohou být nainstalovány v malé koupelně pod dřezem, některé je vložily do sloupce s sušičkou. Pračka zabudovaná do skříně pod skořepinou je snížena sníženou výškou a kompaktními rozměry. Zároveň, pokud jde o praní, účinnost zdrojů, není nijak nižší než technika běžných rozměrů. Instalace takového nízkého modelu umožňuje výrazně ušetřit prostor v malých místnostech. Plně formátové pračky jsou větší a vyžadují více prostoru, ale jejich výkon je vyšší. Pro ty, kteří nemají příležitost sušit spodní prádlo na čerstvém vzduchu, bude vyhovovat „mytí“ s funkcí sušení. Nemusíte nainstalovat dvě zařízení do koupelny nebo do kuchyně. Výběr zařízení s frontálním nebo horizontálním zatížením, různými rozměry a schopnostmi nakládání prádla je obrovský. V našem internetovém obchodě Holodilnik.ru, můžete nejen vybrat pračku podle názvu výrobce, ale také třídit zařízení pro mytí podle jiných charakteristik a parametrů. Počet programů. Hodnota načítání, přítomnost dalších funkcí hrají důležitou roli. V případě obtíží vám naši konzultanti pomohou vybrat vhodný model, takže nákup pračky, která splňuje vaše požadavky, není vůbec obtížné! Přední pračky s široce otevíráním velkých poklopů vám umožňují efektivně využívat prostor nad zařízením. Svislé pračky mohou být kompaktně umístěny na místech, kde není možné otevřít dveře vpřed, nakládání a vykládání prádla v nich se provádí shora. Pračky s vertikálním zatížením se o věci starají efektivně, pečlivě a s minimální spotřebou elektřiny. Pro pohodlí jejich používání výrobci zlepšují technologii umístění a otevírání bubnů. Ručně je otáčejte! Pokud si vyberete kombinované zařízení pro mytí a sušení, stojí za to zvážit, že pračky se sušením obvykle mají přední načítání. Mini pračky, které s vámi lze přepravit do chalupy. Jsou nižší než modely s plně velikostí s funkčností, ale kvalita praní zůstává ve výšce! Takoví asistenti nebudou nečinní a doma: můžete je použít pro rychlé mytí malého počtu věcí, pro které je nepraktické zapnout velké auto. Moderní technologie je bezpečná jak pro dospělé, tak pro zvědavé děti, je ekonomická, pokud jde o utrácení čisticích prostředků, elektřiny a vody, tišší, pohodlnější, elegantnější. Dnes můžete vystavit nejen bavlnu a syntetika, ale také jemné tkaniny, vlnu, spodní prádlo pro děti a lidi s alergiemi, džínové oblečení, těžké záclony, bundy dolů a dokonce boty! Chcete.li levně koupit nejlepší pračku, nemusíte zkrátit čas na cestování do různých obchodů a starat se o doručení. Stačí vybrat vhodný model v našem katalogu. V prodeji nejširší škála vybavení domácích a zahraničních značek umožňuje ziskový nákup vybavení se zárukou od výrobce. Můžete si vybrat a koupit pračky pro jakoukoli žádost a náklady. Nabízíme nakupovat pomalu, v pohodlném prostředí. Náš článek „Jak si vybrat pračku?„, stejně jako možnost„ filtry “, která zjednoduší a urychlí váš výběr pro popularitu, cenu, fotografii, rozměry (výška, délka, šířka, hloubka), prezentované režimy, rychlost rotace nádrže nebo hodnocení zákazníka.

See also  Pračka bzučí a neslouží se

Bosch pračky

Na webových stránkách holodik můžete získat půjčku.RU a v maloobchodních prodejnách „Lednička.Ru “:

Tento produkt si můžete koupit podle splátek bez přeplatku a prvního příspěvku. Můžete získat splátky online a v maloobchodních prodejnách „Lednička“.ru “po dobu až 24 měsíců.

upozornit! Chcete.li požádat o splátky, musí mít veškeré zboží v koši vhodnou značku. Zakoupením zboží podle splátek nemůžete použít jiné typy slev. Nákup na splátky není k dispozici pro právnické subjekty.

Jednotka akumulace klubu Privilege Club. Proveďte nákupy, obdržíte bonusy pro cashback a okamžitě jim zaplatíte až 50% nákladů na další nákup.

Společenství privilegovaných zákazníků, kteří dostávají osobní a výnosnější nabídky na základě těchto preferencí.

Pokud vyberete pračku vytvořenou pomocí moderních technologií. energeticky efektivní, jako bezpečné, tiché a s vynikající kvalitou praní. Měli byste tedy věnovat pozornost pračkovým strojům Bosch. V našem internetovém obchodě Holodilnik.Ru si můžete vybrat, zvážit podrobně na 3D fotografiích a koupit si svůj oblíbený model vhodných rozměrů a funkčnosti. Elegantní pračky Bosch s předním zatížením se liší nejen v rozměrech. Máte příležitost vybrat maximální nakládací zařízení, které může dosáhnout 10 kg povlečení v jednom praní, rychlosti rotace, další funkce, cenu a externí design. Všechny modely Bosch poskytují nejvyšší třídu promývání s minimálními náklady na vodu a elektřinu. Péče o vaše povlečení je kombinováno s péčí o životní prostředí a váš rozpočet. Systém elektronického řízení a řízení umožňuje pohodlně a jednoduše používat pračky Bosch. To se však nevztahuje na děti. rodiče mohou navázat ochranu, která dítě neumožňuje zasáhnout do procesu praní. Bosch pračky přinesou do vašeho domova nejvyšší kvalitu, spolehlivost, pohodlí a bezpečnost. Majitelé diskontních karet si budou moci koupit pračku Bosch za příjemnou slevu. Můžete si zakoupit moderní vysoce kvalitní vybavení na úvěru. Pračky slavné značky jsou navrženy pro dlouhou životnost, takže jejich nákup bude ziskový!

See also  Pračka shromažďuje vodu při stisknutí

Co nabízíme

Nabízíme velký sortiment praček Bosch s běžným (5-6 kg.) a zvýšené (10-11 kg.) nakládání prádla, úzké a plné velikosti.

Jedná se o technologická zařízení s mnoha užitečnými funkcemi:

 • I-dos-automatický dávkovací systém detergentů.
 • ActiveWater Plus. funkce přesného stanovení hmotnosti suchého prádla na kontrolu spotřeby vody. Nečekejte, až se hromadí plná tank věcí.
 • Home Connect. Technologie vzdáleného správy Bosch pračky. Režimy si můžete vybrat a změnit parametry zařízení ve své nepřítomnosti. Například tak, aby proces praní končí vaším návratem domů.
 • Ekosilence je moderní nekontrolovatelný motor, který poskytuje pečlivé mytí a téměř tiché práce spárované s antivibračním systémem, který zhasne hluk, ke kterému dochází během vibrací.
 • 4D Systém promývání. Tři. rozměrné pohyb prádla uvnitř bubnu zrychleného procesu smáčených tkání s řešením detergentu.
 • Buben Softcare je dokonale hladký povrch zvýšeného objemu pro dokonalé promytí nejjemnějších tkanin.
 • Sportovní, antistain a další režimy pro nejefektivnější využití pračky Bosch pro vaše úkoly při praní sportovních věcí, odstranění alergenů atd.

LG pračky s funkcí páry

Nebyl nalezen žádný produkt s takovými filtračními parametry.

Katalog internetového obchodu Technopark představuje 43 modelů praček, funkce páru: Ano LG.

bosch, pračka, funkcí, páry

Ceny začínají 12760. Porovnejte ceny praček LG s funkcí páru, zjistěte vlastnosti a přečtěte si recenze zákazníků a majitelů na webových stránkách obchodu.

Můžete si koupit pračky LG Lag se zárukou v obchodě Technopark na kreditních nebo splátkách s platbami bonusů.

Můžete si objednat pračky LG Lag s dodáním online na webu nebo telefonicky 8 (495) 780-35-13.

Pračky se sušením. s párou

Na webových stránkách holodik můžete získat půjčku.RU a v maloobchodních prodejnách „Lednička.Ru “:

Tento produkt si můžete koupit podle splátek bez přeplatku a prvního příspěvku. Můžete získat splátky online a v maloobchodních prodejnách „Lednička“.ru “po dobu až 24 měsíců.

upozornit! Chcete.li požádat o splátky, musí mít veškeré zboží v koši vhodnou značku. Zakoupením zboží podle splátek nemůžete použít jiné typy slev. Nákup na splátky není k dispozici pro právnické subjekty.

Jednotka akumulace klubu Privilege Club. Proveďte nákupy, obdržíte bonusy pro cashback a okamžitě jim zaplatíte až 50% nákladů na další nákup.

Společenství privilegovaných zákazníků, kteří dostávají osobní a výnosnější nabídky na základě těchto preferencí.

Mnoho výrobců domácích spotřebičů nabízí kupujícím systému pro péči o prádlo „2 v 1“. pračky s sušením. Taková kombinace má řadu významných výhod. Umožňují ušetřit prostor: Musíte přidělit místo pouze pro jedno zařízení. Přítomnost sušicí funkce zachrání byt před nadměrnou vlhkostí. Kromě toho nemusíte zkazit výhled na balkón, koupelnu nebo jiné pokoje s provazy a podlahovými sušičkami s prádlem na ně.

 • Způsob nakládání nakládání: Vertikální nebo frontální;
 • Kategorie praček: kompaktní úzké nebo standardní modely plné velikosti;
 • Objem maximálního zatížení prádla pro mytí a sušení;
 • Počet revolucí během rotace;
 • Typ motoru: sběratel, střídač nebo s přímým pohonem;
 • Postaveno do skříně, pod dřezem nebo v kuchyňské setu;
 • Přítomnost elektronického displeje a ovládacích panelů s funkcí blokování dětí;
 • Unikátní způsoby odstraňování kontaminantů a skvrn z oděvu.

Pro fungování webu používáme cookies a statistické služby a statistiky. Pokračujete v jeho používání, souhlasíte s našimi politiky o používání cookies a zpracování osobních údajů.

Pračky s funkcí páry

Nebyl nalezen žádný produkt s takovými filtračními parametry.

V katalogu internetového obchodu Technopark je prezentováno 158 modelů praček. Funkce páry: Ano.

Ceny začínají 12760. Porovnejte ceny praček s funkcí páru, zjistěte vlastnosti a přečtěte si recenze zákazníků a majitelů na webových stránkách obchodu.

Pračky můžete zakoupit se zárukou se zárukou v obchodech TechnoPark na úvěru nebo splátky, s platbami bonusů.

Pramé stroje si můžete objednat s funkcí páry s dodáním online na webu nebo telefonicky 8 (495) 780-35-13.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS