Bossch vaření sporáků hrad

Na vařícím panelu je klíčem, co má dělat?

Chcete-li to provést, musíte kliknout na tlačítko “Key” a počkat, dokud není kamna odemčena. Nejdůležitější, pokud máte malé dítě, neukazujte mu, jak to udělat. Zpět blokování je kladeno na stejný princip.

vaření, hrad

Chcete-li uzamknout, musíte stisknout a podržet odpovídající tlačítko na touchpadu nebo přejděte na místo. Funkce čištění pauzy je spuštěna samostatným tlačítkem. Po aktivaci je dotykový panel blokován po dobu 30 sekund.

vaření, hrad

Ceny oprav poruch

Provedení aplikace online. Zaručujete, že obdržíte slevu na opravy.patnáct%.

Ceny platí v období od 01.04.2022 až 30.04.2022.

To, že zlomená cena času záruka online objednávka
Touchpad od 550 ₽ 15-40 minut 2 roky Sleva (-15%)
Napájecí kabel od 350 ₽ 20-30 minut 2 roky Sleva (-15%)
DESET od 490 ₽ 30-45 minut 2 roky Sleva (-15%)
Elektronika padesátka% 30-90 minut 2 roky Sleva (-15%)

Surtleties procesu odemknutí vaření panelů různých výrobců

I přes široký výběr domácích spotřebičů, dotyčná volba pracuje na různých modelech téměř stejná. Bez ohledu na to, zda se Bosch, Candy Cookbook, Siemens nebo jiný výrobce, zamykání a odemykání se provádí podobným způsobem.

Indukční sporák je prakticky nepostradatelným a užitečným zařízením pro libovolnou milenku. Široký rozsah dnes vám umožní najít model, který se dokonale zapadne do návrhu jakékoliv kuchyně. Zakoupením takových vybavení pro domácnost byste měli pečlivě prozkoumat pokyny pro použití.

Zakoupením indukčního panelu by mělo pečlivě prozkoumat návod k použití

Jak odstranit blok na vypalování sporáku?

Zapnutí zámku stiskněte a podržte snímač 5 hodinek 5 sekund. Na displeji po dobu 5 sekund se nápis “LOC” vypálí. Což znamená, že změna parametrů funkcí je nemožné. Chcete-li zámek vypnout, stiskněte a podržte snímač zámku hodin po dobu několika sekund.

See also  Jak opravit elektrický sporák doma

Po připojení varné desky do elektrické sítě je ovládací panel v zablokovaném stavu (indikátor přes tlačítko je zapnuto). Pro odemknutí ovládacího panelu stiskněte tlačítko po dobu 3 sekund. V tomto případě bude indikátor vycházet ven a je možné použít panel vaření v normálním režimu.

Hlavní důvody takové poruchy

Voda se dostat do indikačního panelu.

Mechanický šok na dotykové knoflíky v oblasti výběru teploty.

Dlouhý dopad na ovládací tlačítka (během několika minut).

Voda se do panelu. častý jev.

Nedávno začal Bosch vyrábět nové modely podle standardů ochrany proti vlhkosti IP68. Tato technika není hrozná šplouchá nebo topná mléko. Ale pro modely bez ochrany vlhkosti mohou být takové “triky” fatální.

Naštěstí se tato oprava provádí doma rychle a ne drahou. Stačí demontovat dno desky a vyměnit speciální senzor zodpovědný za ochranný zámek.

Mechanický náraz. ruka ruka nebo nádobí na senzoru. Taková rána může vytvářet silné vibrace v době ohřevu, což určitě ovlivňuje provoz celého systému.

Krátký obvod. Problémy s celou elektronikou.

V náročné technologii použila obrovské množství různých pojistek. PRF100 Síťová pojistka je jedna z nich zodpovědná za bezpečnost modulu blokování vysokého napětí.

Váš mazlíček může rozbít desku. ale jako?

V poslední době byli odborníci zmateni tím, že četné stížnosti od majitelů moderních vaření panelů Bosch začaly vstoupit do servisního oddělení.

Důvodem stížnosti byl stejný. libovolný začlenění desky v noci. Více než 10 000 zařízení zařízení bylo testováno po celém světě, ale nenašel problém.

Ve výsledcích, po dlouhých experimentech, inženýři zjistili, že problém byl roztomilý a načechraný domácí zvířata (většinou kočky), které v noci vylezl do panela a posadil se na ni. Citlivý senzor spustil a zahrnoval blokování.

Bohužel, zatímco problém zůstane relevantní, a je možné jej odstranit pouze k kalibraci snímače, což je méně citlivé. Taková služba v našem centru stojí 2 000.

See also  Je možné dát myčku nádobí vedle sporáku

Jak zapnout kotel Bosch?

Zapnutí a vypnutí varné desky se provádí pomocí hlavního spínače. Zapnutí: Dotkněte se symbolu. Indikátor hlavního spínače a indikátory náboje na vařícím panelu jsou připraveny k provozu.

Přejít na nastavení. Parametry obrazovky. Zámek. Požadovanou položku najdeme a vypnete. (Tituly se mohou lišit, stejné a jejich umístění.

(495) 109-11-30. bezplatná konzultace

Všechny popsané na této chybě lze eliminovat doma. Hlavní věcí je opravit originální náhradní díly a ne analogový. Můžete objasnit dostupná dostupnost telefonních dílů telefonicky. naše servisní práce bez volna.

Opravujeme pouze techniku ​​Bosch, takže všichni odborníci mají úzkou kvalifikaci, která má v konečném důsledku pozitivní vliv na kvalitu opravy.

16 let práce, vyvinul širokou geografickou síť. V současné době máme reprezentativní kanceláře v:

Volná diagnóza v našich stacionárních přijímacích workshopech:

Masters mají se mnou vždy ceník, takže částka opravy nebude vynalezena z hlavy. Stejně jako záruční formulář je ceník certifikován manuálem a je legální.

Některá fakta o našem servisním středisku

Kvalifikace

Opravujeme pouze techniku ​​Bosch, takže všichni odborníci mají úzkou kvalifikaci, která má v konečném důsledku pozitivní vliv na kvalitu opravy.

Reprezentativní kanceláře

16 let práce, vyvinul širokou geografickou síť. V současné době máme reprezentativní kanceláře v:

Workshop sítě

vaření, hrad

Bosch Assist Function. Series 8 Ovens

Volná diagnóza v našich stacionárních přijímacích workshopech:

Ceník

Masters mají se mnou vždy ceník, takže částka opravy nebude vynalezena z hlavy. Stejně jako záruční formulář je ceník certifikován manuálem a je legální.

Jak odstranit blokování z kotle BOSCH?

Pro odemknutí vařícího panelu musíte stisknout tlačítko “Key” a podržte jej tak dlouho, dokud text indikuje ochrannou funkci, a symbol na indikátoru nebude vycházet zcela. Můžete se pokusit udělat: zatáhněte kabel ze zásuvky a znovu jej zapněte.

See also  Potřebujete speciální pokrmy pro sklo -ceramický sporák

Na ovládacím panelu musíte najít tlačítko zámku, nejčastěji je označen klíčem klíče. Stiskněte toto tlačítko a poté vyberte možnost. ovládání zámku, upněte na několik sekund. Další musí následovat pípnutí, což znamená, že odemknutí úspěšně projelo.

Plynový vaření povrchu

Plynové desky patří do komplexního a výbušného zařízení. Mít alespoň jeden z následujících škod, okamžitě pokračujte opravy:

  • Nezapálí se nebo nevypne hořák. Příčina poruchy. ucpávání vstřikovačů do zbytků výrobků, trhlin, problémy s zapalovacími svíčkami, elektromagnetický ventil, hoření termočlánkem. Modely s autorogegem nejsou součástí nízkého napětí;
  • Hořák v procesu práce. Oprava DIY je vyčistit vstřikovače, nastavení intenzity zásobování plynem. Otok je možné díky spalování termočlánku;
  • Elektrická tryska není jiskra, nekliká. Napětí bylo ztraceno v síti, zapalovací jednotka spálená dolů nebo kontaktní klávesy byly oxidovány. Kontakty by měly být vymazány alkoholem a prvek vznícení je nahradit;
  • Slabý plamen nebo hořák. ZHKLER se ucpal nebo potřeboval upravit vzduchový klapky, vyčistit trysku;
  • Obtížné otočit nastavení jeřábu. Na rotačním systému nalip tuku, který se promyje roztokem mýdla. Druhý okamžik. sušený grafitový mazivo na jeřábu. Je třeba aktualizovat;
  • Trouba se nezapne. Svíčka zapalování byla opotřebovaná, ale neměla by být vyměněna samostatně;
  • Cítí se vůně Gazy. Porušení spojení. Uživatel musí okamžitě podniknout kuchyni. Pouze odborníci eliminují členění;
  • Hořák se vypne, když rukojeť klesla. Poruchy v systému řízení plynu nebo termoelektromagnetický ventil. Podrobnosti je nahrazen.

Přečtěte si také: Svařovací automatický tok

Včasná definice poruchy plynového kamna. klíč k vaší bezpečnosti.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS