Box pro skryté připojení elektrické vytápěné ručníky

Instalace elektrického vytápěného ručníku

V závislosti na uspořádání koupelny a vlastností výstavby vytápěného ručníku kolejnice se používají 3 metody připojení:

Boční spojení

Boční spojení s bočními spoje bez posunutí a zúžení bypassu funguje dobře v jakémkoliv směru krmiva chladicí kapaliny. Ve stejnou dobu musí být v sloučeninách respektována malá vratná zkreslení pro vypuštění vody zpět do systému.

V laterálním spojení není nutné prasknout vzduch v horním bodě sušičky, protože neexistuje žádná oblast pro jeho akumulaci. Maximum účinnosti

Důležité podmínky. Průměry kohoutků musí být alespoň průřez PS trubek

Diagonální spojení

Stejně jako u postranního spojení může být směr pohybu chladicího prostředku. Vzhledem k tomu, že rozdíl tlaku je udržován mezi horním a nižším odstraněním, horká voda volně cirkuluje.

Vzduch v sušičce netvoří dopravní zácpy, takže není nutné jej prasknout. Na diskontlech jsou instalovány uzavírací ventily, obtok v tomto případě slouží jako stoupačka.

Nižší připojení

S tímto systémem účinnosti poněkud nižší než s laterální nebo diagonální, ale existují určité výhody. Dodávka teplé vody může být skryta pod podlahou, takže není tahat trubky podél stěn, ohřátá ručníka je spojena níže.

Pneumatiky mohou být instalovány i blízko sebe. Nemá vliv na provoz sušičky. Měly by však být umístěny nutně ne vyšší než nos zařízení pro zajištění odtoku tekutiny v případě opravy.

Co je to ručník s skrytým přípojkami

V pouzdru elektrických zahřívacích kanalizací se skrytým připojením jsou namontovány topné těleso (deset), s pomocí ohřevu speciální tekutiny (voda, nemrznoucí kapaliny, olej) uvnitř pouzdra. Existují modely a s takzvanými suchými fazolkami.

Průmysl také produkuje kombinované vyhřívané ručníky kolejnice, které mohou pracovat jak z přívodu teplé vody, tak z elektrické sítě, nebo zároveň, protože mají různé topné obrysy. Obvykle je tento typ elektrických zahřátých ručníků z nerezové oceli vyroben z nerezové oceli, ale také keramické. Řádek těchto topných zařízení je různorodá barva, tvar (čtverec, kudrnatý, zaoblený) a design. Také produkoval sušení sušení ručníkem, vybavené dalšími prvky pro sušení věcí.

Skryté připojení elektrického cestovatele je implementován s nastaveným pro skryté spojení a má schopnost individuální regulace teploty v koupelně, pro kterou je v konstrukci poskytován příslušný časovač. Toto topné zařízení může být jak hlavní zdroj koupelnového vytápění a volitelné.

Poznámka! Předpokládá se, že se také můžete připojit k téměř jakékoliv elektrické vytápěné ručníky, stačí vyměnit tovární kabel pro externí použití, na kabelu pro skryté zapojení, a navíc zakoupí speciální krabici pro skryté připojení. Neexistuje však žádná záruka, že jediná sada pro skryté konektivity bude organicky zapadat do konstrukce zařízení.

Krabice pro skryté připojení elektrického vytápěného ručníku kolejnice obsahuje sadu obložení pro skryté připojení šňůry elektrického vytápěného ručníku Mario pro kulatou a profilovou trubku. Název: Sada skrytého připojovacího kabelu elektrického vytápěného ručníku Mario.

Dvě možnosti: Skryté připojení pro kulatou stoupačku vytápěného ručníku a profilu.

Umožňuje rychle a snadno provést skrytou instalaci elektroinstalace elektrického vytápěného ručníku. Používá se k zbavit se zavěšení zkrouceného kabelu a zástrčky v elektrické zásuvce. Pad skrývá kabel, který jde ke zdi k zapojení místnosti. Vypadá to velmi harmonické. Při použití skryté instalace pro elektrické vytápěné ručníky kolejnice je jistě vyžadován jistič na zařízení nebo místnosti.

See also  Hluk mrazničky INDESIT po odmrazování

Kompatibilní se všemi velikostmi elektrických modelů: Classic HP-I, Suite HP-I, HP-I Standard, HP-I trapezium, Phoenix-I, Premium Lux-I, Premium Standard-I, Premium Classicko-I, Tokio-I. Gera-i. Gera-lux i, antalya.

Instalace na montáž. Při instalaci produktu je nutné přísně následovat tuto instrukci tak, aby neztratil záruku na vytápěné železnici na ručníky.

Box pro skryté zapojení elektrického vytápěného ručníku

Box pro vnitřní připojení elektrického vytápěného ručníku. Umožňuje připojení vyhřívané ručníky bez viditelných vodičů. Drát z elektrického tane je vyříznut do požadované délky a začít v krabici na jedné straně, na druhé straně, vodič ze zdi vstupuje do krabice, uvnitř krabice je klerin, ve kterém dráty ze zdi a Z vytápěného ručníku.

Materiál: nerezová ocel Barva: Chrome, navíc může být natřena v barvách: bílá, černá, ve věku stříbra, mědi, bronz, zlato nebo jakákoliv barva RAL v ceně: šestiúhelník pro montáž, instruktáž instalace, klimén, šroubový šroub.

Provoz bez instalace. realita

Pokud neberete v úvahu další možnosti, pak ručníka jsou viditelná jednoduše svařované kovové trubky s elektrickým kabelem, který vychází z nich, takže lidé často zvolí EPS. Zaměření pouze na jeho designérské druhy.

Společnosti výrobci berou v úvahu toto marketingové nuance a snaží se spotřebitelům nabídnout originální inženýrské nápady.

Výsledkem realizace jednoho z těchto myšlenek byla podlahová vytápěná ručníka. Nevyžaduje instalaci vůbec, stačí to zapnout jen proto, aby držel kabel zařízení do výstupu. Tato volba je vhodná pro koupelny s velkou plochou a konstantní suchou podlahovou sekcí, kde se zařízení bez rušení.

Skryté spojení EPS je s výhodou prováděno za účasti specialistů, kteří položí dlaždice tak, aby navrhli správné umístění příloh

Sklopné elektrické vytápěné ručníky mají také montážní prvky. Některé modely jsou vybaveny elektrickým kabelem, který je zabudován do jedné ze stěnových držáků. Takové vyhřívané ručníky jsou s výhodou namontovány před pokládkou dlaždic v koupelně.

Pokyny pro instalaci pro elektrické vytápěné ručníky

Instalace elektrického vytápěného ručníku v koupelně by měla být přísně sledována pravidla elektrické bezpečnosti ve mokrých místnostech.

Místo pro instalaci by mělo být zvoleno s přihlédnutím k stupni ochrany ohřátého ručníku z vlhkosti. Obecně platí, že je žádoucí držet se vzdáleností uvedených na obrázku níže a vybrat zónu pro umístění elektrického svetr (kliknutí všech snímků, klikněte pro zvětšení):

Při umístění v zóně musí být vytápěná kolejnice chráněna proti šploucháním.

Odhadované rozsahy podlahy a nábytku do elektrického vytápěného ručníku kolejnice jsou uvedeny na obrázku níže:

Сборка LuckyBox

Dodržování doporučené minimální vzdálenosti od podlahy, stěny a anemosféra by měly být aplikovány na elektricky svetr nosicí části ke stěně a lisu.

V závislosti na materiálu stěn, zvolte vrtací a hmoždinky, jak je znázorněno na obrázku níže:

Blok: 5/8 | Počet znaků: 949

Nyní víte, jak připojit elektrický vyhřívaný ručník, a můžete samostatně vyhodnotit všechny jednoduchosti této operace. Zde je hlavní věc přemýšlet o všem a znát normy připojení. Samotný proces není tak časově náročný a může být proveden i bez vhodných dovedností.

See also  Kapuce pro kuchyň bez připojení k ventilaci

Blok: 4/4 | Počet znaků: 295

Odpověď na příspěvek “Žije podle zákona.

Ahoj všichni. Měl jsem situaci, velmi podobná. Dostal jsem se od pozdního otce Studiového bytu, ve druhém patře v dřevěném dvoupatrovém kasárnu. Byt pro dlouhou dobu se vzdal jen pro nájemné, resp. Vyžaduje se oprava. Poté, co se svatba rozhodla se svou ženou, aby se oprava a jít žít. Začal instalatérství. Volal Instalatéra z kriminálního podniku, oni mě zkrátili staré trubky pod vodou a instalované jeřáby pro polypropylenové trubky, okamžitě požádali, aby viděl stoupač pod vypuštěním. Z bytu na podkroví, plastová trubka vlevo, a dolů k sousedům kovovým sovětským odpalištím a od odpaliště v sousedi, plast. Instalatéři útesy, které v trubkové crack nahoře a je třeba se měnit, ale bez účasti sousedů však potřebujete přístup do bytu. Sousedé zdola nebyli v bezpečí, spousta myšlenek bylo kratší. Situaci uvedli situaci, dohodli se, že tee by měl být změněn a dohodnuto v určitém čase, aby byl doma. Dvakrát s nimi souhlasily a dvakrát nikdo nebyl doma. Potřetí mi zdvořile poslali, říkají, že s námi nepotřebujete všechno. Šel do trestního zákona, jak vyřešit tuto otázku. Bylo jim bylo řečeno, že mají právo navštívit svého bytu nikomu, ale společnost jim zašle oznámení, že trubka je v havárii, a typu, pokud jsem povodeň, pak moje vina není, protože mám pokusil se ho nahradit. Někde během týdne v oblasti stoupání nalil na podlahu litru vody, ale sousedé zpívají, jsou tak dobří. V jednom jemném večeru jsem se zabýval molem a slyšel, že soused přišel z práce (Barak Dřevěné, stěny lepenky) a vzal celé kbelík najednou. Slyšel jsem běh. Říkáte mi, že mě vylévá. Říkám tomu. Snažil jsem se s vámi vyjednat, dopis pocházel z trestního zákona, že nouzová trubka, to bylo takové, že jsem byla jen voda po mytí podlah, a když jdeme žít, že jste šel. A všechno jako babička strávená. Samotná aplikace šla v trestním zákoníku. Aplikace napsala, on sám zavolal proti mně. Zde je takový šťastný konec, zatímco na sousedním hovno nebudou vylodit.

Ahoj! Zde, pravděpodobně mnoho záručních vozidel, které jsou obsluhovány od prodejců. Pracoval jsem jeden rok v této oblasti.

Dám pár tipů, jak pro vás co nejvíce bezpečněji, vezměte si auto s provozem nebo opravou.

Před odchodem do opravy, nezapomeňte si vzít akt, ve kterém jsou všechny práce, které musí být dokončeny, jste zaplatit za ně! Nevěřte ve slovech, že v programu není žádná taková práce, můžete určit téměř každou práci, pokud hlavní akceptor nemůže provést příslušnou práci, zavolejte senior / více zkušeností a vložte vše, nebo se zaregistrujte vše.

Při přijetí po službě nepodepisujte dokumenty, dokud se podíváte na své auto! I když znáte službu dobře a ne poprvé, kdy jste v něm dorazili, lidský faktor. může tančit poškrábání krade. Na mých zkušenostech jsem byl poskytnut zákazníkům auto, kde byl pronajat do rohu dveří. auto bylo zavřeno a muselo se otevřít, dal vozům s škrábancemi, poškrábanými disky po pneumatikách, zapomněl si něco, když si opravili něco, když opravili něco v kabině rozložené věci zapomnělo, zapomněl, mýlit za cenu a podobně.

See also  Připojení rozdělených systémů LG s Wi-Fi

Když přišli vybrat auto, porovnat dokument, s dokumentem, který dáváte podpisu. některé práce mohou jednoduše zmizet, popis se může změnit, a pak se nikdy neprokáže nikomu, že jste měli nějaké klepání na podvozku a Stěžoval jste si.

Nepřipíchejte a podívejte se na vaše auto velmi opatrně, ujistěte se, že otevřete kapotu v přítomnosti mistra přijímačů a zkontrolujte hladiny kapalin a zda jsou všechny kryty zavřené! Na zkušenostech, to bylo zapomnělo zavřít olej z plnicího krku, kryty byly ztraceny z hlavně buttercilu, z chladicí kapaliny.

Já sám, když jsem pracoval jako mistrovský recepční, někdy cvičil auto rekord na videu, prošel jsem kolem auta a právě jsem natočil ze všech stran, jde na tuto minutu, a mnoho výhod.

Zkontrolujte, zda poklesl interval servisu údržby. některá auta mohou po vydání chyby, pokud se olej nezměnil více než 50tkm nebo podobně.

Při placení, zkontrolujte, zda auto kilometrů v dokumentech konverguje s vozem najetých kilometrů ve skutečnosti po uzavření objednávky-outfit, informace jsou předávány na informace o vozidlech, jako je Auto. Bude existovat informace s nesprávným kilomobilovým kilometem. bude velmi těžké změnit, s největší pravděpodobností informace zůstanou navždy a že máte kilometrů.

Pokud došlo k poruše a eliminovalo to, postupujte podle zkušebního výletu, pokud je vše v pořádku, teprve pak přejděte na platbu a podepište dokumenty.

Neříkám nikomu, aby se vztahoval na soud, ale někdy existují takové okamžiky, kdy vydržet výsledky vozu už ne, a neexistuje žádná volba, chcete vrátit peníze za to. Existují časy, kdy již byla záruka už u konce, ale opakovaně jste si stěžovali, například na klepání motoru, ale byli jste oklamáni a nezaznamenali ji v pořádku. Stává se, že odmítáte záruční opravu a podobně.

Pokud mluvíme o opravě záruky, když projdete auto pro prodejce, musíte požadovat dokument, kde jsou stížnosti s vašimi slovy specificky namalovány.

A měli by být namalováni: hluchý zvuk při jízdě v malých tělech, projevuje se jen v dopoledních hodinách, když auto stálo celou noc, nezobrazí se během dne. Zvuk pravděpodobně jde z rohu doprava.

V pořádku musí být povinnost upřesnit datum a čas doručení a všech dat automobilů.

Neztrácejte dokument a nutně! Nezapomeňte požadovat dokument o práci provedeném po skončení záruční opravy, kde je předepsáno datum a čas dodávky automobilu a konverguje s dokumentem (který jste vám dali, když jste dali auto)! ALE! V dokumentu, po opravě záruky, mělo by být konkrétně napsáno, co dělali s vaším autem. Nemělo by být napsáno, že jste změnili hlavní světlomet, i když ve skutečnosti změnili mlhu. Nemělo by být napsáno: opravit podvozek, když jste změnili každý podvozek prvku. To jsou všechny malé triky, které u soudu se pro vás mohou proměnit v porovnání.

Pokud prodejce odmítne vydávat dokumenty, neváhejte volat zákaznickou podporu pro značku auta.

O zachování záruky a náklady na náhradní díly od prodejců budou říkat v jiném záznamu.

skryté, připojení, elektrické, vytápěné, ručníky
| Denial of responsibility | Contacts |RSS