Chladnička z sendvičových panelů to udělá sami

Chladicí fotoaparát to udělá sami: metody, které se dramaticky liší

Péče o bezpečnost potravin s čerstvou dlouhou dobu. poplatek za možnost mít je ve velkém počtu. Tato otázka je relevantní nejen pro ty, kteří vlastní malou společnost, jejich prodej, nebo farma: i standardní domov zamrzlý je někdy schopen pojmout všechno “dobré”, které si koupil majitele, který si dokončil další nálet na obchody. Získání nového vybavení. alternativu, která posílá málo z důvodu značné částky potřebné k “vyhoštěni”. Nejméně nákladný způsob, jak si dát potřebnou jednotku. chladničku s vlastními rukama. Bonusy. úspory a úroveň spotřeby energie, která má volit hostitele.

Přebytek těchto parametrů vede k poškození výrobků, jakož i na vývoj různých hub a patogenních organismů v podmínkách vysoké vlhkosti.

Doporučené ukazatele v létě a zimní době se prakticky neliší. S stabilním letní okolní teplotou 25 30 stupňů bude optimální pro podzemní sklepy 5 7 stupňů.

To znamená, že když je teplota zvýšena mimo úložiště, vzduch uvnitř je zahříván. Totéž platí pro skladovací zařízení v obytných budovách. Spolu s ohřevem domu je ohřívací vzduch ve sklepě.

Nepochybně následuje ve fázi stavby, aby provedl všechny tepelné izolační práce a fungování ventilačního systému. Stává se však, že suterén je již postaven a musíte provést mimořádnou opatření zaměřenou na snížení ukazatelů v něm.

V tomto případě můžete využít jak přírodních, tak umělých metod. Například se doporučuje vytvářet návrhy, otevírání dveří (Luke) a okno; Pro rychlé chlazení se můžete uchýlit k použití ventilátoru nebo klimatizace. Pomoc při chlazení a takzvané ledovce. kontejnery naplněné sněhem nebo ledem a umístěným na podlaze nebo pod ním.

Rolky známé lidové metody pro nastavení teploty v létě. Mluvíme o ledovcích. boosted s ledem nebo sněhem. Jejich objem závisel na tom, jaká úroveň požadovaného chlazení. Taková zařízení byla instalována na podlaze suterénu.

chladnička, sendvičových, panelů, udělá, sami

Dnes můžeme snížit topení s konvenčními plastovými lahvemi naplněnými ledem. Tato metoda je samozřejmě vhodná pouze pro malé podzemní skladování. Stejné lahve naplněné sněhem smíšené s vařičovou solí mohou být pohřbeny na jaře do malé díry na dně, což zajišťuje nezbytný režim v létě.

Vybudovat carcass

Následující krok provedení práce. testování vnějších stěn materiálů fotoaparátu. překližka nebo OSB sporák.

See also  Jak se starat o elektrický parkovací panel

Pro upevnění opláštění můžete použít uvedené šrouby nebo hřebíky. Řezací díly předběžným markupem Je vhodné provést electrolovka. V tomto případě musí mít list plášti správný obdélníkový tvar.

Co je to zařízení

Chcete-li pochopit, jak vytvořit chladicí komoru sami, je důležité předem zjistit, co takové zařízení je obecně. To umožní znamenat inteligentně k vyřešení úkolu, netrávíte čas a zabránit chybám. Také pochopení struktury takové instalace umožní v budoucnu zlepšit.

Chladicí komora obsahuje následující položky:

Kromě toho mohou být v nových chladničkách instalovány filtry, sušičky a přístroje pro automatické řízení a řízení teploty. To vám umožní udržovat stabilní provoz zařízení a vyhnout se problémům.

Stojí za to vědět! Je možné uložit hotové domácí mrazničky v různých místnostech, ale je nejlepší dát ji do suchého suterénu s hydrogencí.

Velký chladný pokoj

V roli místnosti může provádět všechny nebytové prostory, například malá nákupní budova, postavená z cihel. V tomto případě jednou tímto způsobem:

Rezanie sendvičového PUR panelu. skladovo.sk

Pro výstavbu chladicího systému je lepší vzít dvě staré chladničky najednou. Odstranění chladicích systémů ze zařízení jsou upevněny k vnější stěně budoucího chladicí komory. Pod nimi připojené fanoušky. Mrazničky instalované uvnitř jsou připojeny k systémům pomocí trubek uvnitř. Oba chladničky “síla” práce posunuty, takový způsob provozu je chrání před přehřátím.

Jednodušší (ale i drahý) způsob. nákup hotového monobloku se senzory, které automaticky regulují teplotu. Pokud jste vybaveni chladicí komorou ve sklepě, pak je práce značně zjednodušena: spočívá ve vkládání slotů a těsnění dveří, ale v tomto případě je nutná instalace systému rozdělení.

Jak udělat mrazák s vlastními rukama

Docela často, velikosti stacionární mrazničky neumožňují přizpůsobit všechny potřebné produkty, které vyžadují nízké teploty skladování. Chcete-li tento problém vyřešit, je snazší koupit již hotový mrazák, ale je třeba mít na paměti, že cena takového výrobku bude poměrně vysoká.

Optimální výstup z takové situace bude nezávislá výroba mrazničky. Vše, co bude vyžadováno, je to stará chladnička, úsilí a málo času.

Sendvičové panely pro chladicí kamery to dělají sami

Při výpočtu tloušťky panelů, přibližného teplotního rozdílu s vnějším a uvnitř, údajnou vlhkostí a v případě umístění na ulici, možnost slunečního světla.Některá instalace rozpouštěcího roztoku lze provádět samostatně.

Existují alespoň dvě možnosti pro získání místa k ukládání produktů. Můžete samostatně sestavit chladicí komoru z sendvičových panelů nebo koupit hotový design týmu.

Chlazená komora sendvičových panelů to udělá sami

Péče o bezpečnost potravin s čerstvou dlouhou dobu. poplatek za možnost mít je ve velkém počtu.Tato otázka je relevantní nejen pro ty, kteří vlastní malou společnost, jejich prodej, nebo farma: i standardní domov zamrzlý je někdy schopen pojmout všechno “dobré”, které si koupil majitele, který si dokončil další nálet na obchody.Získání nového vybavení. alternativu, která posílá málo z důvodu značné částky potřebné k “vyhoštěni”. Nejméně nákladný způsob, jak si dát potřebnou jednotku. chladničku s vlastními rukama. Bonusy. úspory a úroveň spotřeby energie, která má volit hostitele.

See also  Plynový sloupec ve skříni, jaké tolerance

Zavřete důvěrnost se zařízením a jeho prací

 • výparník transformující kapalinu do párů;
 • Kompresor zodpovědný za pohyb chladiva na trubkách;
 • kondenzátor, transformaci páry znovu do kapalného stavu;
 • mrazničky;
 • Regulátor teploty regulující teplotu otočením / vypnutí kompresoru;
 • Trubky, pro které “běh” kapalina / páry.

Mrazák z antické chladničky

 • Mimo jednotku je propíchnuta izolací fólií, minimální tloušťka materiálu je 5 mm. Demontovat a hodit mrazničku.
 • Odpařovací odpařovač: Přednastavte 2 šrouby, umístěné nahoře, pak prodlužuje kníry. Hlavním požadavkem je pečlivý postoj ke dvěma trubicemi, na kterých má. Čím méně se tyto části ohne, tím lépe.
 • Pro ochranu zařízení před poškozením je lepší uvolnit chladivo předem, ale tyto aktivity znamená potřebu speciálního vybavení.
 • Výparník je bezpečně připojen k zadní stěně.
 • Snímač termostatu “Skryje” do vinylové trubice, pak jej upevněte na výparníku.

Malá lednice plus velký fotoaparát

 • Za prvé, všechny podrobnosti jsou rozděleny. 2 snímky 1000×1200 mm se shromažďují od řek. Podrobnosti v rozích s elektrickým šroubovákem upevněte se samoobslužnými. Výsledné rámce jsou spojeny s vysokými regály 1000 mm.
 • Rámy jsou oříznuty ze tří stran OSB deska buď překližky. Po provedení předběžného značení, nejprve zkontrolujte správnost všech rohů konstrukce, a až po zkoušce obrobku je řez s elektrolytickou fenu. Opraveno obložení také zmínil již zašroubované, protože nehty nejsou tou nejlepší volbou pro dřevo.
 • Tepelná izolace je vybrána materiálem deska. pěna nebo polyuretan. Minimální tloušťka. 50 mm. Otevření ponechte, určené pro studený zdroj. malá chladnička. Montovaná tepelná izolace s lepidlem (PVA, Titan, Ceresit, CT 84 express, tekuté nehty, montážní pěna) nebo stejné samoobsluhy. Na střeše a stěnách je lepší použít kombinaci spojovacích prvků. Aby se zabránilo ztrátě tepla přes švy, velké mezery vyfouknou montážní pěnu, spoje jsou lepeny s fóliovým skotem.
 • Podlaha chladničky určené pro skladování piva, izolovat materiály venku. Ve stejné fázi jsou dva prvky izolovány samostatně. budoucí přední stěna návrhu a dveří. Před montáží do otvoru mrazničky “se agregát odstraní z jednotky. Nastavení zařízení, prostor mezi ním a stěnou izolují pěnu. Polyfoam (polyuretan) je pokryt dokončovacími materiály, například stejné OSB. Pro zjednodušení čištění je však výhodnější držet laminované dlaždice.
 • Připojte přední stěnu, vytvořte montážní dveře. Jeho těsnost je zajištěna lepícími gumovými těsněními.
See also  Stroj neslouží vodu, když tichý

Velký chladný pokoj

 • udělat dřevěnou přepravku, ke kterému je hustá fólie pevná (olejová);
 • Prázdný prostor je naplněn pěnou, spáry zblízka hliníkové skotské;
 • Udělejte si dřevěnou podlahu, pokud je v prodloužení zeměten;
 • Všechny povrchy jsou řezané galvanizovanými listy, všechny švy jsou ošetřeny tmelem;
 • Nainstalujte regály a dveře, které byly předem izolovány a dodávány s hermetickou těsněním.

Spolehlivý fotoaparát z sendviče

 • Podlaha. Je sestaven z panelů z pozinkovaného železa. Všechny švy jsou ošetřeny tmelem, pak jsou prvky pevně ukotveny.
 • Stěn. Začněte pracovat z libovolného úhlu. Každý z nich se skládá ze 2 panelů a rohu. Když je první provedení sestaven, začněte pohybovat kolem obvodu místnosti.
 • Strop. Není nutné dělat bez asistenta, protože jeviště se rozlišuje obtížností. potřeba přesného připojení štěrbin stěnových a stropních panelů.
 • Ukončení chlazení “Komorní práce”. Instalace dveří.

Montáž doma

Pro výstavbu domu na technologii rámu, není dostatek jediné fotografie, budete potřebovat projekt vyvinutý v příslušné organizaci. Máme v úmyslu vynechat proces založení, všimneme jen proto, že pro takový dům bude mít jemnou bázi pásové báze, sloupcový nebo pilotový šroub konstrukce, můžete použít nedemitovanou desku.

Je mnohem důležitější vědět, jak nainstalovat panely sendviče zeď. Chcete-li to provést, měli byste dodržovat následující posloupnost akcí:

 • Nejprve pokládání páskovací lišt. Chcete-li to provést, použijte produkt s průřezem 25×15 cm. Dřevo je namontováno na bázi pásu nebo dřevoznaku v centrální části. Horizontální prvek je pečlivě řízen.
 • V rozích je dřevo připojeno “v tlapce” nebo “v Poltera”. Spojení je dodatečně upevněno dřevěnými pájkami. Instalace držáku se provádí v vyvrtaných otvorech o průměru 2 cm a délkou 10-15 cm.
 • Dřevo je upevněn k základně na kotevách. Upevňovací prvky. 1,5-2 m, a v rozích používáme dvě montážní prvky. Pro tyto účely vezmeme obohacovače o délce 35 cm a průměrem 1-1,2 cm. Kotevní hlavy nakrájíme na páskovací lištu.
chladnička, sendvičových, panelů, udělá, sami

Instalace podlahy

Optimálně vhodná dřevěná izolovaná podlaha. Shora je pokryta lakem třikrát pro snížení opotřebení.

 • Hřídele kaženého podlahy jsou zaostávány, ochranné fólie z větrů a vlhkosti jsou kladeny, hrany jsou řezány na stěny (20 cm);
 • Mezi zpožděním, Clamzitem, pilinami, položte desku nebo válcovanou izolaci.

Po instalaci přípravku Vaporizolace položte připnutý desky prvního patra, někdy se používají panely dřevní dřevotřískové desky. Pak namalovat povrch nebo povrchovou úpravu dlaždicemi, linoleum.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS