Co dělat, když se topení v Aikos zlomilo

Výměna a opravy topného prvku v IQOS

Kuřácké zařízení je složitý technický systém a je nutná oprava IQOS. Důvodem selhání je práce při extrémních teplotách. Mnoho problémů je spojeno s rozdělením, ale přesto není obtížné pochopit situace, které vznikly.

Výměna topného prvku v IQOS 3.0 Pokyny

Výměna topného prvku v IQOS 3.0 se příliš neliší od výměny čepele v Aikos 2.4, instrukce, jak rozebírat a změnit topný prvek, byla napsána dříve. Ale rozhodl jsem se popsat pokyny, jak se rozebírat a opravit se doma, vyměnit rozbitý topení v IQOS, možná někdo přijde hodí.

Jako v posledním modelu, IQOS 3.0, s vadným topným prvkem, bliká červená LED indikátor, elektronická cigareta nefunguje a nehřeje se.

Chcete.li rozebrat tělo držáku Aikos, musíte odstranit horní čepici a na sobě ji silně. Mělo by být snadno odstraněno.

Ale s dolní částí je obtížnější. Pokud je zařízení poprvé rozebráno, nebude to snadné. Tato část je také zpřísněna, ale musíte být úhledné: nemůžete zaklepat na hliníkovou trubici, nemůžete ji přitisknout ve vice. Používám zkroucený pár. Beru dva páry a natáhnu je do otvorů trubice, jak je znázorněno na obrázku. Pak silně zatáhnu a pevně držím dráty.

Pozornost! Jako v IQOS 2.4 může vypadnout z kovové konzoly z dolní části zařízení. Neztratit to.

Kontaktní platforma ve třetím Aikosu je vyrobena jinak, je odnímatelná. Měl by být také odstraněn a odložit ji.

Nyní, abychom nahradili čepel (topný prvek), je nutné vytáhnout elektronickou desku z hliníkové trubice. Je to také velmi snadné to udělat, protože pouzdra jsou vysazeny na lepidle. Je nutné telefon řezat. Ale na rozdíl od 2.4, v Iqos 3 viděl, že je nutné, aby to nebylo přímku, ale diagonálně, jak je znázorněno na obrázku, jinak bude tlačítko obtížné zavést.

Před řečením zabalím otevřenou část elektrickou páskou tak, aby se čipy nedostaly na elektronický poplatek a nezajistily uzavření.

Místo pily jsme mírně rozložili tělo a protřepali baterii spolu s deskou ze strany na stranu. To je nutné, aby lepidlo prasklo a osvobodilo poplatek z těla. Po prasknutí lepidla. vytáhneme desku z trubice. Musíte to tlačit směrem k baterii, protože to vložím kousek tužky tam, kde je hůl vložena a odpočívám. A na baterii můžete vidět zbytky lepidla. Je na zádech, je všude hodně.

Před výměnou topného prvku vyčistím elektronickou cigaretu ze zbytků pryskyřice, tabáku a dalších kontaminantů. Zbytky lepidla můžete také vyčistit, pak sestava bude snazší.

Nezávislá oprava

Odborníci doporučují majitelům, aby provedli výhradně čištění. Pokud například na Aikos rozbila čepel, měli byste se obrátit na centrum. Ale přesto je možné nezávisle rozebrat a změnit bodnutí. Zvažte, jak to udělat.

 • Odstraňte jej pomocí pinzety. Pak uvidíte na jeho místě dva kontakty spojené s topným prvkem.
 • Namažte kontakty s párem kapek toku. Získejte posílení kontaktů kontaktů.
 • Měli byste odstranit základnu ze své staré elektronické cigaretové čepele. Nemusíte vyvinout velké úsilí, protože to vyjde docela snadné.
 • Pomocí pinzety odstraňte lepicí zbytky. Pečlivě nainstalujte zakoupenou spirálu do držáku elektronické cigarety, kterou jste rozebrali.
 • U nových kontaktů stojí za to vylévat tok v malém množství předem. Pak páje kontakty pomocí pájecího železa.
 • Nahradili jste bodnutí za Aikos, stačí jen sbírat celé zařízení úplně, ale již v opačném pořadí.
See also  Jak vypnout časovač na peci Gorenje

Nahrazení topného prvku Aikos

Pájíme dva kontakty topného prvku (topný prvek se pájel pomocí malého kusu drátu) a odstraníme plastovou část, kde by měla být lokalita lopatka (topení).

V případě potřeby vyčistíme díru v plastové kulaté části ze zbytků starého topného prvku, rozšiřte ji souborem nebo ocelovým drátem.

Jemně vložte topení do díry, měl by vstoupit s mírným úsilím. Ale to musí být provedeno velmi pečlivě, topný prvek je keramický, je velmi křehký.

Dále vložte plastovou část s novou čepelí na svém místě. Uložit kontakty pomocí toku. Dále zkontrolujte kvalitu pájení a zkontrolujte odpor prvku.

Jak vyměnit Aikos v případě rozpadu

Je nutné se přiblížit k hlavnímu bodu IQOS (každé město má své vlastní) a kontaktovat konzultanty s žádostí o výměnu zařízení. Během pěti až deseti minut odborníci vyhodnotí, zda skutečně dojde k rozpadu a v případě pozitivní odpovědi vás držitel nahradí. Musíte si vzít pas a krabici ze zařízení s sebou do bodu prodeje (bude nutné sladit sériové číslo). Na schůzce budete požádáni, abyste podepsali několik dokumentů, že zařízení měníte pro nové.

Existuje mnoho zařízení na světě, která musí být opravena třetími rukama, mezi neznámými lidmi. Situace s IQOS dokonale ukazuje, že klientská služba je velmi pohodlná a má ji pro sebe. Protože v případě jakéhokoli rozpadu víme, že nám rychle a efektivně pomohou.

Frekvence různých poruch v IQOS

Mnoho zařízení nemůže neustále fungovat bez blouže, někdy je uživatel zhroucení nalezen ve nesprávnou dobu, a když se objevují pravidelně, nezastaví to, způsobuje to podráždění u lidí. Stížnosti, které pocházejí od uživatelů Aikos, jsou často podobné, například pocit hořkosti, natahuje špatně, malý kouř. Při neustálém vypnutí zařízení se v zařízení vyskytují další poruchy, filtr se roztaví. Pokud se vyskytnou problémy pravidelně, pak je nutné zařízení vyčistit. Proces nebude trvat moc času, provádí se ručně, ale je nutné čištění čištění častěji čistit tak, aby ne ucpali aikos.

Uživatelé Aikos někdy mají důvody pro vážnou povahu, která neumožňuje klidně užívat proces kouření, relaxovat. Důvody převládají různé povahy, počínaje vypnutím zařízení, které pak nelze připojit. Poškození je také poškozeno, když Aicoce kouří po dobu 1 minuty a vypne. Příčiny poruchy jsou částice vstupující do zařízení, vadné cvičení.

Škody, které najdou během kouření Aikos:

 • Rozpad víka. Provozní pravidla uživatele jsou porušena mechanickým postižením, je lepší navštívit servisní středisko, kde bude nahrazen nezbytný prvek;
 • Držitel ucpaný. kouření způsobuje pocit hořkosti. Hlavním důvodem rozpadu je vniknutí kapaliny, pro opravu je nutné demontovat zařízení, osušit odpovídající část;
 • Malý kouř. s baterií vznikla porucha. Situace není řešena samostatně, je lepší navštívit specializovaného mistra;
 • Indikátor bliká. v tomto případě musíte zkontrolovat klíč baterie, tiše klepnout. Pokud akce nejsou provedeny změny, musíte navštívit pána.

Technika a zařízení jsou křehké objekty v moderním světě, ne každé zařízení bude schopno odolat zátěži a být odolný. Jakékoli zařízení potřebuje odpočinek, ale pracovní postup je důležitý, aby prvky nehnuly. Při nákupu Aikos se proto musíte pečlivě seznámit se všemi používáními, abyste správně používali kuřácké zařízení.

Je nutné vědět, zda je zařízení nebo prvky zařízení po dlouhou dobu v podmínkách vody, pak to nepříznivě ovlivní výkon Aikos. Proto po tekutině okamžitě uschněte!

See also  Jak je trouba namontována v headsetu

Držitel je rychle propuštěn

Držák IQOS velmi často se rychle vypouští s uživatelem, důvody mohou sloužit jako chyba prvku baterie v zařízení, dostanou se z kontroly nastavení zařízení, tlačítko nefunguje nebo problém vznikl s problémem nabíjení. Je třeba si uvědomit, že zdroje fungují nestabilní, nebo spíše v normálním režimu po určitou dobu, a pak se sníží rychlost a dochází k různým rozpadům zařízení.

Existuje několik pravidel, aby se zabránilo rozpadu držitele AICOS. Za prvé, baterie musí být vždy nabitá až do konce, tyčinka, která fungovala celý den, nelze ponechat spolu s procesem nabíjení zařízení. V době, kdy je zařízení nabité, se nedoporučuje kouřit a nejdůležitější je použít pouze původní nabíjení pro aikos a dráty. Pokud splníte všechny podmínky, pak nebudou s baterií po dlouhou dobu žádné problémy, musíte ji pečlivě používat se zařízením a postarat se o bezpečný stav. Zároveň nesmíme zapomenout na to, abychom zařízení pravidelně čistili a neignorovali dobu zahřívání tepla, jakož i komponentu, kterou si můžete vybrat podle velikosti zařízení.

Málo

IQOS často kousne do nezkušeného uživatele. Důvodem pocitu hořkosti může být vadná baterie, která bude vyžadovat náhradu. Pokud tento problém nastane, pak je lepší zkontrolovat prvek výparníku pro začátek a pak se obrátit na Master, pokud pro zařízení nejsou problémy. V zásadě se problémy, které se objevují s kuřáckým zařízením, se častěji vyskytují podle nezkušenosti kuřáka, takže pokud osoba zařízení nerozumí, pak při nejmenším poškození je nutné kontaktovat servisní středisko, aby se nerozbilo Aikos.

Kuřák pro začátečníky Aikos si musí pamatovat, že po každém sběrané hůlce se zařízení nabíjí do pěti minut. Tím se zlepší výkon s následnou hůlkou.

Nenabíjí se

Pokud se zařízení při kouření nenabije a spontánně se rychle vypne, musíte zkontrolovat baterii. Nejčastěji v takových případech je problém s nabíječkou, t.na. Dráty mohou být neustále poškozeny, aby se rychle zjistilo, jaký je důvod problému, musíte si koupit nový poplatek. Pokud problém není opraven, pak s největší pravděpodobností problémy uvnitř Aikos, v tomto případě nemusíte zařízení samostatně rozebrat a pokusit se opravit podrobnosti, je lepší kontaktovat specializovaného mistra a pochopit, co se stalo. Zkušení uživatelé se často snaží problém vyřešit doma, a tím ještě více poškozují.

Zařízení se nevypne

Uživatelé AIKOS čelí skutečnosti, že zařízení se v této situaci nevypne, možná došlo k problému s klíčem, který je třeba zkontrolovat na výkon. Tlačítko může být více stisknuto a zkontrolovat, co se stane dál, pokud nedojde ke změnám, bude lepší se obrátit na kouření kouření. Můžete zkontrolovat získání vody, která by mohla zastavit pracovní postup a udělat selhání, pokud ano, pak suché aikos. Téměř všechny regiony používají kuřácké zařízení, takže nalezení specialisty na opravu bude snazší.

Topné prvek se zlomil

Uživatelé AIKOS si stěžují v okamžiku, kdy se případ nehředí, problém je v baterii s největší pravděpodobností. Prvky selhávají s časem a je vyžadována výměna novou součástí. Poškození může nastat i při nebezpečném provozu zařízení, můžete kontaktovat obchod, kde byl nákup proveden, pokud samozřejmě problém vznikl téměř okamžitě po nákupu. Majitel samotného Aikose může být také důvodem, který neustále stiskne tlačítko držitele a zařízení se začne přehřát a kontakty se roztaví. Proto při používání kuřáckého zařízení nemusíte zbytečně stisknout klávesu, protože jen chci.

Kuřácké zařízení chrání ani náležitou péči před opotřebením. S rozpadem Aikos vezměte zařízení do servisního centra. Služby zkušeného mistra zaručuje dlouhodobé provozní období. Pro opravu se používají vysoce kvalitní prvky zařízení, je vyloučen falešný. Kam volat v případě problému? Můžete se obrátit na spotřebitelské servisní středisko 8 800 200 3737, služby uživatelů jsou také horkou rybářskou linií pro zastřihovač Aikoco 800 301-47-67, další telefonní čísla jsou na webových stránkách společnosti.

dělat, když, topení, aikos

Moderní vývojáři přišli s novým gadgetem, který vám umožní, aby byl proces kouření méně škodlivý pro lidské zdraví. Způsobil skutečný rozruch mezi kupujícími a specialisty. Některé jsou pozitivní. Ostatní jsou rozděleni negativními prohlášeními.

See also  Jak dát vlasy s fénem

IQOS. zařízení Změna života mnoha lidí. Během provozu však existují případy poruch. V tomto článku se pokusíme přijít na to, co dělat, když se rozpadne topný prvek.

Co může proniknout do aikos?

Je důležité pochopit, že pro analýzu zařízení jsou zapotřebí základní znalosti v mechanice a elektřině. Jinak, pokud je rozpis vnitřní, nemůžete pochopit důvod problému. Pokud uživatel není v tomto druhu gadgetů dostatečně zažil, doporučuje se jej vzít na opravy záruk. Ale většina „rozbitých“ elektronických cigaret je snadno opravitelná.

 • Víko zlomilo-mechanický typ poruchy v důsledku špatných spojovacích prostředků nebo nesprávného použití elektronické cigarety. Nezávislá fixace je pouze dočasným řešením, proto se doporučuje okamžitě kontaktovat službu. Kromě toho bude vizuální hora na stejném izoletu vypadat komiks.
 • Spadnutím do vody. Pokud je zařízení po dlouhou dobu ve vodě, pak je jednoduše nemožné jej vyschnout. Krátkodobý pobyt lze vyhladit rýží. odstraňte víko a demontujte detaily a poté je osušte. Pokud v důsledku toho gadget stále nefunguje, je připisován službě Aikos.
 • Poškození bodnutí (Blade). část bude muset být zakoupena, ale můžete ji nahradit vlastními rukama.
 • Držitel se zlomil. nastávají problémy, pokud uživatel nevyčistí Aikos z tabáku. Chcete.li to provést, stačí odstranit čepici a extrahovat zbytky, v soupravě se do zařízení pro tento postup do zařízení nachází speciální štětec. Problém je také vyřešen samostatně.
 • Indikátor bliká (nebo se nerozsvítí). důsledek nastavení tlačítka baterie. Pokud to nemůžete opravit sami, musíte ve službě opravit Aikos.
 • Sklizeň případu je často spojena s poruchou baterie. Bude vyžadována úplná výměna baterie.
 • Spontánní vypnutí. V tomto případě je oprava Aikiko s vlastními rukama nemožná. Problém může být v několika podrobnostech najednou: baterie, tlačítko, nesprávně nainstalovaný indikátor. Pro diagnózu musí být zařízení zcela rozebráno.

Další problémy jsou spojeny s nepříjemnými pocity: malý kouř (kontakty odjíždějí), hůl se šíří špatně (topení je vadné), kousnutí při použití, páchnutí.

I když se člověk zcela přepne na topný systém a zcela odmítá cigarety, stále to poškodí zdraví.

Je to způsobeno uvolňováním škodlivých látek při zahřívání tabáku. Kromě toho se člověk vůbec nezbaví závislosti.

Kouření tohoto zařízení způsobuje kardiovaskulární onemocnění. Pokud člověk trpí vegetativním-vesskulární dystonií, pak kategoricky nemůžete kouřit obyčejné cigarety a používat systém vytápění tabáku.

Před použitím zařízení se však podívejte na pokyny, které výrobce vloží do krabice s IQOS, pokud se však poruch zařízení nedokáže vyhnout specializovanému servisnímu centru. Provede oprava a výměna prvků s vysokou kvalitou. Pokud vyvstanou otázky, zavolejte do střediska zákaznického servisu na číslo 8 800 200 3737 nebo na horké rybářské lince pro zastřihovač společnosti. výrobce.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS