Co čistit váhu v pračce

Jak odloupnout něco

Přeskočení se skládá hlavně z uhličitanu vápníku a hořečnatého. Při interakci s citronem, octem, ortofosforickým nebo jiným kyselinám, pevně rozpustné uhličitany kovy pyro-Země, jsou převedeny na snadno rozpustné soli. Například Acetata. Proto jsou kyselé látky účinné v boji proti měřítku, a musí být zahřívány pro zvýšení reakce.

Soda s interakcí s vodou poskytuje molekulu kyseliny uhličité, která se zase reaguje s nerozpustným uhličitanem vápníku a hořečnatým, otočí je do rozpustných uhlovodíků. A snadno se umyjí vodou a odstraní houbou.

Jak čistit pračku z měřítku doma

A tak, abych viděl chybu s vlastníma očima, a ještě více, abychom dostali ruce, než ho sotva uspěl. Pak, jak čištění pračky z měřítka? Domácí majitelé inteligentního vybavení mohou využít dostupných prostředků uložených v kuchyňské skříni: kyselina citron, ocet, soda. Trochu dražší bude stát nákup profesionálních čisticích látek a ve spuštěných případech bude odborník schopen odstranit deset a čistit jej ručně. je to výhodnější než nákup nové části.

Citronová kyselina

Mnoho kešu vyčistí kyselinu citronem pomůže magickému prášku a v boji proti rozsahu. Univerzální nápravné rozpouštědlo vápno květy a také ušetří z nepříjemného zápachu vlhkosti. Jak čištění pračky s kyselinou citrónovou?

 • Usnout 50-100 gramů kyselin v prostoru pro prášek.
 • Vyberte intenzivní režim praní.
 • Nastavte teplotu v rozmezí od 50 do 90 stupňů. Při zahřáté kyselině citrónové vstoupí do interakce se solnými sedimenty, rozdělte je.
 • Začněte mytí. Stáhnout spodní prádlo v bubnu není nutné. čištění je v nečinnosti. Spin se také nevyžaduje, ale nebrání se dalším opláchnutím.
 • Opakujte postup jednou za 3-6 měsíců v závislosti na frekvenci používání stroje.

Mezi výhody kyseliny citrónové je nejen dostupnost, ale také neškodnost. bílý prášek nepostává detaily stroje.

Lemonská kyselina chlorka

Jedním z efektivních způsobů, jak odstranit vápenné auto v psacím stroji je použití kyseliny citrónové v kombinaci s chlorem.

 • Sklenici kyseliny citrónové spadne v práškovém prostoru, sklo chlorks. v bubnu (bez lnu).
 • Zvolte intenzivní režim mytí s teplotou 90-95 stupňů.
 • Po skončení mycího cyklu proveďte další oplachování.

Z významných minusů toho by měl být poznamenán ostrý zápach chloru, což je nejen nepříjemné, ale také škodlivé. Aby nedošlo k dýchání chloridových odpařen, měli byste se postarat o pečlivé větrání místnosti během mytí. Také místo chloru v bubnu při promývání, produkty obsahující chlor, bělost. bělost, “káčátko”, “kometa” a tak dále. Tyto léky nevyužívají takové jedovaté pachy jako čistý chlor.

Obsahující chlor obsahující škodlivé pro zneužití nejen z důvodu tvorby odpařování. S pomocí chloru můžete snadno zkazit těsničku, která pod vlivem takových látek deformuje.

Ocet

Mnoho moderních hostesek je známo, jak čištění pračky octem. Toto univerzální prostředky má nejsilnější účinek všech lidových metod.

 • Nalijte do separace pro prášek 2 sklenice octové esence.
 • Instalace dlouhodobého režimu praní s vysokou teplotou ohřevu vody.
 • Začněte mytí v nečinnosti (bez lnu). Pár minut po spuštění by měl být proces zastaven asi hodinu. To umožní ocet proniknout nejdůležitějších rohů stroje.
 • Znovu spustit stroj, dokud není cyklus dokončen.
 • Zahrnout další oplachový nebo rychlý režim praní. to pomůže zbavit se zbytkových řešení.

Ocet Soda

Ocet v kombinaci s SODA je schopen pracovat divy s detaily technologie. Zde je další recept pro domácí čisticí prostředky proti měřítku:

 • Mix 2 lžíce sody a čtvrtina šálek jednoduché vody. Nalijte směs do podnosu pro prací prášek.
 • Nalijte sklenici stolního octa do bubnu.
 • Začněte volnoběhu při maximální teplotě po dlouhou dobu.
See also  Jak čistit trysky v myčce nádobí

Ocet je ještě agresivnější k nájezdu než kyselina citrónová. S neopatrným použitím může octový roztok zkazit gumovou těsnění uvnitř stroje. Ale v dovedných rukou bude ocet nutit buben a zbytek podrobností znovu na panenku.

Úplné čištění pračky

Správný provoz domácího asistenta, prevence znečištění a nepříjemných pachů také znamená čistotu takových strojních prvků jako těsnicí dásní, kontejnery, vypouštěcí čerpadlo atd. Jak správně starat o některé prvky stroje stroje:

 • Mytí manžetu. V těsnicí dásní vždy tmavé a vlhké. ideální prostředí pro plíseň, nečistoty. Proto je nutné čas od času otřít tuto gumovou část, můžete si vzít obvyklou sodu. Použijte silnější chemikálie (druh domas) Je žádoucí, pokud je plstěný nepříjemný ostrý zápach. Často je však nutné je používat, aby nedošlo k poškození techniky. Aplikujte nápravu pro mokrou houbu a otřete manžety a silně kontaminované prvky.
 • Mycí podnos. Chcete-li správně dostat koupel pro prášek z pračky, viz návod k použití. Určitě vytáhl prostor, uvidíte akumulované práškové částice. Jemně opláchněte ve všech těžkých místech. Můžete použít pemiolux a další domácí chemikálie. Možná budete muset namáhat zásobník v agentu několik hodin.
 • Čištění vypouštěcího čerpadla. Není třeba čekat, až bude filtr zcela ucpaný a stroj odmítne sloučit vodu. Pro čištění čerpadla potřebujete nádobu, hadr, plochý šroubovák. Jak jednat: Otevřený dekorativní panel (obvykle v dolní části stroje). Uvidíte víko, nespěchejte, abyste ji odšroubovali, vložte hadr na podlahu nebo náhradní kontejner pro sběr vody. Množství vody se může opírat jinak. Po odšroubování víka získejte akumulované odpadky zevnitř (mince, vlasy atd.).
 • Čištění filtru filtrační hadice. Tento filtr může být ucpaný z částic rzi a pískem a pračkou. odmítnout práci (zisk vody). Pro postup použije kleště, kartáček na zuby. Nezapomeňte pokrýt kohoutku krmení studené vody na techniku. Potřebujeme hadici je v zadní části stroje. Je třeba odšroubovat hadicovou matici, získat malou filtrační síťovinu pomocí kleště. Kartáč Vyčistěte síť, opláchněte a položte položku zpět. Upevněte hadici. Otevřený jeřáb.

Koneckonců, otřete pračku venku: Ovládací panel, dveře.

čistit

Jak čištění pračky s pachem

V podložce se objeví specifický zápach, pokud byly vnitřní povrchy vytvořeny z čisticích prostředků. Čas projde a na místech vkladů je forma, která vyčerpá nechtěnou vůni. Zbavte se do zápachu dostatečně jednoduché, musíte usnout prášek a zapnout zařízení pro maximální teplotu bez povlečení. Když praní končí vnitřní povrchy, stejně jako těsnicí guma musí být důkladně otřete suchým hadříkem.

Čištění pračky filtru (vypouštěcí čerpadlo)

Je čas vyčistit filtr vypouštěcího čerpadla. Pokud silně spustíte filtr, auto dříve nebo později odmítne sloučit vodu, protože jde o to, které stoupá a může se rozpadnout. Naštěstí čistý filtr pračky je velmi snadný.

 • Vhodné ve výškové kapacitě, například plech na pečení.
 • Ručník nebo hadr.
 • Plochý šroubovák nebo jakýkoliv pevný plochý nástroj (v případě potřeby).

Otevřený přístup k filtru, který je obvykle umístěn v dolní části pouzdra.

 • V některých modelech praček je filtr jednoduše uzavřen malým panelem. Pokud je to váš případ, můžete jej v případě potřeby otevřít, tlačit plochý šroubovák, jak je znázorněno na jedné z následujících fotografií.

Takže vidíte uzavřený filtr. Než odšrouboval kryt, ležel na podlaze ručníku a dala kapacitu pro sbírku vody (v našem případě, zdálo se, že je to více než). Všimněte si, že se může nalít na půllitr!

Paleta v našem případě se ukázala být nadbytečná, protože voda úplně klesla. Proto jsme vydali kapalinu přímo na ručníku, periodicky ho otočte, při otevírání, pak zavírání víka

Odšroubujte kryt proti směru hodinových ručiček a vystupte z díry všechny akumulované odpadky a nečistoty: to může být mince, vlasy, vlny, párátko a tak na maličkosti.

See also  Co vyčistit formy v pračce

Jak je vidět na fotografii, v našem případě tam byl docela trochu odpadků ve filtru

Otřete otvor, zavřete jej a nainstalujte dekorativní panel na místě.

Jak čištění pračky stroj: rada zkušených mistrů mistrů

Voda vstupující do našich vodních potrubí není v žádném případě perfektní. Ona a příliš těsná se stala a chlorní pachy a další nečistoty mají. Kromě toho se neustále zvyšujeme pračku s různými chemikáliemi. A naše “mytí” reaguje pro to v nelibosti, naléhavě náročné čištění. Zvláště to není chuť. Chcete-li zjistit, jak čištění pračky. Doporučujeme číst doporučení specialistů na služby.

Za prvé, ujistěte se, že čištění je akce nucená a nezbytná. Ano, a co přesně je třeba vyčistit, nebrání. Podívejme se dovnitř psacího stroje, který pracoval dost dlouho. Pravděpodobně pravděpodobně na povrchu plastových a kovových částí uvidíme špinavou erupci. Může být pevná, mající minerální látku, takže se nevyrovnat se s hadříkem nebo rukama.

Příčiny těchto problémů mohou být následující: Voda pochází z přívodu vody, tuhého nebo špinavého.

Prášek obsahuje příliš mnoho chemických komponent.

Stroj neustále pracuje v režimu “intenzivního mytí”.

Zvláště špatné, že mnoho rohů, kde se nečistoty hromadí, je obtížné přistupovat. Snažte se je vyčistit. ruka se tam neporušuje, a poke něco ostrého příliš nebezpečného. Takže nečistoty jsou rádi stále více a víc, a pak stroj nevydrží a přestane. A opravy je v penny. Tak proč přinést do takových extremes. je lepší se zeptat předem, jak čištění bubnu pračky, její nádrže a opálení. V čase, přijímání opatření, můžete výrazně prodloužit životnost zařízení.

Proč je stupnice vytvořena

Když je voda příliš tvrdá, je plná vápníku a hořčíku solí. Když se zahřívají, jsou přeměněny na oxid uhličitý a pevná sraženina, která současně se špinavými částicemi (například korusty) zůstává na tanech a nádrži pračky. Pokrytí kůry stupnice, kovový topný prvek je horší vodivý teplo.

Výsledek: Voda se zahřívá delší, elektřina vyžaduje více. A nečistoty z vody také dělá jeho “černý případ”. Uteče sacího ventilu, z nichž detaily opotřebovávají dopředu.

DŮLEŽITÉ: Maximální nečistoty a odpadky proniká stroj po opravě nebo vypnutí vody.

Naučte se, že je na stupnici penny nebo ne, můžete sami. Obvykle je topný prvek umístěn přímo pod bubnem, nebo se mírně posune vzhledem ke svému středu na jeden ze stran. Svítilna, pošlete ji paprsek na otvorech v bubnu a snaží se vidět topný prvek. Ve stejné době, mírně otřást bubnu tak, že osvětlení bylo jednotné. Často se nepodaří okamžitě. musíte trochu experimentovat s rychlostí.

Způsoby, jak bojovat a zabránit rozsahu na opálení pračky

Používáme “Chemie”. již se objevil boj

Chcete-li začít, řekneme, jak čištění pračky z měřítku speciálního nástroje. To se nazývá. “anti-nakipin”. Ve své kompozici je kyselina, která rozpouští kůru vkladů. Usínání na stroj, musíte zapnout speciální režim. “mytí bez lnu”. Výsledek nezpůsobí, že se bude čekat. chemická reakce, která se vyskytuje při zahřátí, eliminuje prvky zařízení z vrstvy měřítka. Levný a rozzlobený.

Bohužel, tam je tato metoda a “úskalí”. Pokud je prášek pro čištění tlačit, pak můžete zkazit prvky pračky vyrobené z pryže (to jednoduše “proudí”). Ano, a dýchání s odpařováním kyselinou není příliš užitečné. Ale používat tento nástroj co nejjednodušší, a to stojí penny. Mimochodem: Nezaměňujte je se speciálními změkčujícími, které se při umytím ložním prádlem vloží do vody. Nebudou se zbavit přesně.

Jak čištění pračky s kyselinou citrónovou z měřítku

Pokud se smažete velmi často, pak tento postup strávíte jednou za čtvrtletí. S více zřídka je zařízení stačí čistit jednou za šest měsíců. Režim praní je zvolen “bez ložního prádla”, teplota vykazuje 60 až 90 stupňů, a pak tam, kde prací prášek obvykle usne, přidá se kyselina citrónová (50 ° C). 100 gramů). Ukazuje se vysoce kvalitní a levné a zároveň je možné eliminovat cizince (pokud se samozřejmě, oni jsou). Taková profylaxi Žádná škoda na detailech pračky nebude způsobit. opakovaně se opakuje.

See also  Skříň přes pračku v podlaze koupelny

Vyčistěte stroj s bílým octem

Jak říkají odborníci, čistí pračka s octem dává nejlepší účinek.

Řekni mi na kroky, jak to udělat:

Ve stroji nalít 2 sklenice octa (běžný stůl). Přidejte teplou vodu, umýváme bez povlečení (a bez prášku) na nejdelším cyklu.- Za 5 minut děláme v pauze programu na hodinu. Je třeba proniknout do čistícího roztoku ve všech rozích nádrže.- Po uplynutí hodiny opět pokračujeme v mytí programu, nyní až do konce.- Umyjte zbytky čisticího roztoku, musíte nalít vodu spuštěním mycího programu s krátkým cyklem.

Můžete se vypořádat s technikou čištění, můžete sledovat video:

Jsem si jistý, že každá moderní dívka může snadno pochopit zařízení spotřebiče. Ví, co se šroub liší od samo-výkresu a drát z kabelu. Jsem rád, že sdílejte své znalosti s čtenáři.

Našel chybu? Zvýrazněte text s myší a klepněte na tlačítko:

Zvyk “Ekonomicky” používat pračku stroje může vést k vzhledu nepříjemného zápachu. Mytí při teplotách pod 60 a krátkým oplachem umožňují houby a bakterie špinavým oblečením, aby zůstaly na vnitřních površích a aktivně násobitelné.

Stropové stropy PVC-fólie jsou schopny vydržet od 70 do 120 litrů vody pro 1 m 2 jeho plochy (v závislosti na velikosti stropu, stupně jeho kvality napětí a fólií). Takže se nemůžete bát úniky ze sousedů shora.

Odstranit měřítko a značku se železnými podrážkami je nejjednodušší než sůl vaření. Nalijte hustou vrstvu soli na papíře, zahřejte železo na maximum a několikrát, lehce aplarování, strávit železo přes vrh soli.

Pokud se na svých oblíbených věcech objevilo první známky přenášení v podobě neuspořádaných tyčí, můžete se jich zbavit speciálního psacího stroje. Shawra. Rychle a účinně vrací lumpy lumpy z textilních vláken a vrací se na věci, které stojí za to.

Bojovat proti můry jsou speciální pasti. V lepící vrstvě, kterou jsou pokryty, přidány samicové peněženky, které přitahují muže. Lepení na pasti, klesají z chovného procesu, což vede ke snížení populace můry.

Vlákna zlata a stříbra, které ve starých časech vyšívané oblečení se nazývají restaurace. Pro získání jejich kovu byl drát dlouho tažen klíšťaty do stavu požadované jemnosti. Výraz “Pull (plemeno) Canber”. “Zapojte se do dlouhodobé práce” nebo “zpoždění provedení případu”.

Před zobrazením různých skvrn z oblečení, je třeba zjistit, jak bezpečné je vybrané rozpouštědlo pro samotnou tkáň. Používá se v malém množství do nízkopodlažného pozemku ze strany 5-10 minut. Pokud si materiál zachovává svou strukturu a barvu, můžete se přesunout do skvrn.

Nejen talíře a šálky jsou v myčce dobře. Je možné stáhnout plastové hračky, skleněné placky lampy a dokonce i špinavé zeleniny, jako jsou brambory, ale pouze bez použití detergentů.

Čerstvý citrium se hodí nejen na čaj: Vyčistěte kontaminaci z povrchu akrylové lázně, osvětluje polovinu řezaného citrusu, nebo rychle umýt mikrovlnnou troubu, uvedení vodní nádrže v něm a plátky citronu po dobu 8-10 minut po dobu 8-10 minut Napájení. Změkčené nečistoty budou jen otřít houbu.

Tags:
| Denial of responsibility | Contacts |RSS