Co je čistič páry pro dům Kerher

Často kladené otázky (FAQ) od parníků Karcher (Kerher)

ODPOVĚĎ: Pára čistič parního Karcher (Kerher) pracuje na principu dvojitého kotle. V uzavřeném kotli se zaplavená voda zahřeje až do varu, v důsledku toho se vytvoří pára s vysokou teplotou a tlakem až 4.0 bar. Výrazný rys čističe páry je to, že pára nenechává skvrny na vyčištěných površích, účinně čistí přetrvávající znečištění a detergenty nejsou vyžadovány. Pára Cleaner Kerher bude vynikajícím asistentem při čištění v kuchyni a koupelně (čištění instalatérství, dlaždic, kamen, kapucí, sprcha, zrcadla, okna atd.D.), omyjte podlahy bez skvrn v jakékoli místnosti, snadno se osvěří, odstraní pachy a poskytne skvělý vzhled výrobků tkanin (koberce, čalouněný nábytek, záclony a další výrobky). Pokud existuje železo připojené k čističi parního čističe (pokud je poskytnuto pro návrh parního čističe), můžete snadno železo a železo oblečení a další testy.

Odpověď: Ano, samozřejmě můžete. Pokud je skleněný povrch malý nebo rozdělen do malých oblastí s jakýmikoli blokovacími kolejnicemi, můžete použít trysku ve formě bodové trysky. Aby skleně netrhá z horké páry, zpracování by mělo začít ze vzdálenosti asi 30 cm, což postupně přináší trysku parního prsu do skla. K čištění oken a zrcadel normální velikosti se použije značková tryska pro mytí oken, která je vybavena příčně umístěnými tryskami a gumovým potěšením, se kterými je snadné odstranit stopy páry a shromážděné nečistoty.

Na co věnovat pozornost při výběru parního čističe Kerher?

Tlak páry

Mladší modely parníků Karcher SC 1, Karcher SC 2 vyvíjejí tlak ve 3-3,2 Barra. To stačí k vyčištění kuchyňských povrchů a instalatérství. Návrháři si vybrali indikátor 3 bar pro počáteční model, protože tento tlak je dostatečný pro mytí podlah pomocí páry. můžete připojit podlahovou soupravu nastavenou na zařízení. Nebo si okamžitě zakupte model Karcher SC 1 Floor Kit.

Sada podlahové sady je parní mop s příslušenství. Maximální tlak Karcher SC 5 ve 4 modelech, 2 bar. solidní ukazatel pro úklid domů. Vyšší hodnoty jsou vhodné pro profesionální zařízení.

Objem nádrže na vodu

Čím větší je nádrž s párou, tím delší je čistič páry bez tankování. Na nádrži na počáteční zařízení Karcher SC 1 vytvoří pár pouze 0,25 litrů. Ale hmotnost zařízení je malá. 1,5 kg. Ruce se nebaví držením „dítěte“ déle, ale objem práce lze provést malý. Model Karcher SC 1 je tedy navržen pro čisticí plochu 25 m². Standardní koupelna a kuchyň.

Maximální množství vody, kterou lze nalit do parního čističe linie Karcher, je 2 litry. Tento svazek je však rozdělen do dvou nádrží: stacionární za 0,5 l a odnímatelný v 0,8 nebo 1,5 litru. Pokud je v modelu jeden nádrž, pak až skončí voda, musíte zastavit čištění a čekat na spánek tlaku páry. Poté otevřete palivový ventil. přiměřená preventivní opatření eliminuje popáleniny. Indikátor případu signalizuje potřebu ventilu. Ve dvou.tankových zařízeních se voda nalije bez zastavení práce.

Hadice je zahrnuta

Karcher modely vybavené prvotřídní předponou obsahují pistoli s hadicí. Bude nutné umyt podlahy nebo napající záclony na váze. Délka příslušenství je dva metry.

Čas na přípravu na pracovní a provozní režimy

Po doplňování paliva vodou a zapnutím bude generátor páry připraven k práci po 3 nebo 4 minutách. Nejrychlejší model SC 3. díky ohřívači paliva je doba vytápění do 100 ° C 30 sekund. Všechna zařízení začínající Karcher SC 3 fungují ve dvou režimech. stále menší tlak páry. Nastavení na vhodném místě na rukojeti. Senior modely mají funkci Vapohydro. toto je přidání vodního paprsku na páru. Tato možnost se používá tam, kde zvláště uvízlé znečištění.

Zařízení

Standardní sada pro parní čistič zahrnuje univerzální manuální tryska s utahováním frogu, mocnou tryskou pro šok na těžkou nečistotu, kulatý kartáč, bodová tryska pro místní místa, například švy, odnímatelné filtry pro čištění vzduchu vzduchem.

Komfort plus trysky prádelny tvrdých podlah. Revoluční rozdíl od předchozích pohodlí a klasických modelů je schopnost nahradit špinavý ubrousek bez kontaktu s rukama. Díky rotačnímu závěsu se tryska dostane na odlehlá, nepohodlná místa. Pára nechodí po stranách. design ji rovnoměrně rozděluje po celém povrchu ubrousku.

See also  Jak vyčistit nefbrikský vakuový čistič supra

Pokud je ve vodě vašeho regionu spousta solí, vyberte si čistič parního s kazetou ochrany proti měřítku. Do modelů páry na železnou soupravu bylo přidáno parní železo. Železo s ním šetří čas napůl. Pro tato zařízení Kerher produkuje žehlicí desku s funkcí páry.

Jakékoli informace o zboží, službách, akcích atd.Str., Zveřejněno na tomto webu není veřejná nabídka a nemůže sloužit jako základ pro uzavření dohody s neurčitým kruhem osob (str.2. Umění. 437 občanského zákoníku)

Karcher parníky pro čištění domu: Přehled populárních modelů, výběr výběru

Parníky. skutečný nález v moderní ekonomice. Parník lze čistit okny, dezinfikovat měkké hračky a čalounění nábytku, vyrovnat se se všemi typy znečištění na podlahách z různých materiálů. Kromě toho je čištění páry šetrné k životnímu prostředí.

Pára čistič, nebo jak se také nazývá parní generátor, je zařízení, které dezinfikuje, zmizí, tahy a praní nejtrvalejšího znečištění bez přidání chemie. Zařízení produkuje páru pod vysokým tlakem, která může proniknout na tvrdých místech a zničit všechny mikroorganismy.

Zařízení a princip provozu

Čistič parního se skládá z vodní nádrže, ve které jsou nainstalovány elektrické topné prvky a flexibilní hadice. Voda se nalije do kotle, kde se zahřívá, dokud se dvojice vytvoří s teplotou asi 140–150 stupňů. Pak pára prochází hadicí, stříká tryska a na výstupu se ochladí až 110 stupňů. Pára této teploty je schopna odstranit i velmi přetrvávající skvrny na podlaze z dlaždic, laminátu, linolea a koberců. Také očistí jeřáby, skořápky, okna, dezinfekční čalouněný nábytek a dětské hračky.

Co je možné a co nelze vyčistit párou

Můžete čistit horkým proudem všechny povrchy, které se nebojí vystavení vysokým teplotám:

 • podlahy od dlaždic, kamene, laminátu, parkety, koberce a linolea;
 • kohoutky, dřezy, skořápky a mixéry;
 • okna a zrcadla;
 • sprchy a vany;
 • čalouněný nábytek;
 • varné desky, kapuce, kuchyňské desky a mikrovlny;
 • Dětské hračky.

Povrch nemůžete vyčistit čistič parního čističe, který může být deformován, když je jim vystaven horkou párou:

profesionálové

 • Dokonale čistí dlaždice, sprchy, umyvadlo, sklo. Díky speciálním tryskám se snadno vyrovnává vápnovým povlakem na chromových mixérech, zrcadlech a také odstraňuje znečištění na nástrojích z nerezové oceli, které nelze umýt abrazivními chemikáliemi.
 • Praní špinavé inter.seamy a kvalitativně eliminuje plíseň.
 • Dobře se vyrovnává s tukem na desce v desce a kuchyňské desky.
 • Čistič parního čističe je snadno mytí oken bez použití speciálních chemických nástrojů.
 • Vysavač páry dokonale neutralizuje pachy, které se mohou objevit na kobercích a čalouněném nábytku v domech, kde jsou domácí zvířata.
 • Čistič parního čističe, díky speciální trysky, může napařit oblečení. Také dokonale vyčistí semišové boty.
 • Majitelé takových zařízení mohou dům vyčistit bez chemikálií, což je velmi důležité pro ty, kteří mají malé děti.

Minusy

 • Mezi dlaždicemi nemůžete čistit silikonové švy. lze je deformovat.
 • Pára zjemňuje zastaralá tuková skvrny a saze, ale další bude muset povrch umýt hadr.
čistič, páry, kerher

Rozdíly v čističi parní a páry.Prup a další zařízení

Parní čistič Bez páry Kerher“ parník Mytí vysavače Parní mop
Před použitím zařízení nekresluje odpadky, musí být povrch posypán nebo koštětem s koštětem Nakreslí odpadky a čistí párou Urises tkaninu Nakreslí odpadky a čistí mokré čištění bez páry Umyjte špinavý povrch párou
Tlak 3-4 bar Velmi silný Vybaven stojanem a věšákem na oblečení Nevyvolává tuková skvrny a plísně Tlak 1-1,5 bar
Funguje v jakékoli pozici Funguje pod minimálním tlakem Pracuje v úhlu, ve svislé poloze je blokován
Neodstraní nečistoty

Uživatelský manuál

Čističe páry jsou vybaveny pokyny pro použití v ruštině obsahujících takové sekce:

 • Příprava zařízení pro použití;
 • referenční nádrže s vodou;
 • použití trysek a nastavení parametrů páry;
 • čištění a skladování produktu;
 • Nezávislá korekce vznikajících problémů.

Konstrukce zařízení používá ovládací lampy zahrnuté v dodávce energie a v procesu zahřívání kotle. Některé z modelů jsou vybaveny dalšími světelnými a zvukovými indikátory varující uživatele o potřebě doplňovat přívod vody. Návrh regulačních orgánů páry poskytuje samostatnou polohu spouštěcího bloku páry.

Uživatel rozprašuje páru s rukojetí pistole, na které se nachází závislá špička pro instalaci trysky nebo prodlužovacích trubek. Tryska umožňuje vytvořit bodový proud, který odděluje hustou kontaminaci od dlaždic nebo topných radiátorů. Na trysku je položen další kartáč se syntetickou hromadou, který čistí povrchy změkčené vlhkosti a teploty bahna. Použití ochranného krytu vyrobeného z tkaniny nošené na trysky vám umožňuje opláchnout zrcadla a skleněné povrchy sprch.

K čištění podlahových nebo stěnových povlaků se používá flexibilní rukáv s tryzkou Easyfix nainstalovanou na prodlužovacích zkumavkách. Na podešve nástroje, který absorbuje vlhkost a odstraňuje jemný prach, je nainstalována podšívka z mikrovlákna.

See also  Bosch pračka s funkcí páry

Instrukce doporučuje odstranit měřítko vytvořenou v kotli se speciální kompozicí dodávanou Kerherem. Vodný roztok činidla se nalije do nádrže a kotle a poté odolává 8 hodin po dobu 8 hodin. Po vyčerpání látky se nádrže omyjí čistou vodou 2-3krát. Pro snížení měřítka se doporučuje používat destilovanou vodu. Použití dalších čisticích látek nebo příchutí je zakázáno, protože při zahřátí je možné vytvořit plak na povrchu kotle, který se při mytí neodstraňuje.

Co čistit?

Důležitá otázka. s jakými úkoly se může čistič páry vyrovnat? Sdílím s vámi přibližný seznam, který lze vyčistit:

 • sporák,
 • trouba,
 • mikrovlnná trouba a další kuchyňské spotřebiče,
 • kapuce,
 • lednička,
 • Jeřáby (vápenná plaketa musí být předem ošetřena),
 • Koupel,
 • toaleta,
 • dřez,
 • okno,
 • Zrcadla,
 • Dveře,
 • podlaha,
 • baterie,
 • stěny (zejména dlaždice pokryté dlaždicemi),
 • nábytek,
 • Nábytek Ullo, koberec a koberec (předběžné zpracování skvrn, čištění vlny; pro zbytek potřebujete pára.pipe),
 • Tlusté skvrny na oblečení,
 • žaluzie,
 • Interiér vozidla,
 • Listy rostlin.

Plus žehlení se speciální tryskou a zbavení se nepříjemných pachů. Mimochodem, pro zrcadla a okna, stejně jako pro mytí podlahy a čištění vlny z koberců a čalouněného nábytku, existují také speciální trysky. Nezapomeňte, že nečistota nezmizí, ale jednoduše se rozpustí. po čištění je musíte odstranit látkou nebo ubrouskem.

Kritéria pro výběr parní vůle Karcher

Mějte na paměti! Při výběru čisticího prostředku na parní nebo parní mop pro domácí použití byste měli věnovat pozornost parametrům, jako jsou:

 • Napájení.Čím větší je, tím efektivnější a rychlejší zařízení může vyčistit sekce vybrané uživatelem. Optimální indikátor je 1500 wattů;
 • Objem nádrže na vodu.Výrobce nabízí modely s kontejnerem 0-2-1 L. Pokud musíte vyčistit velké plochy, je lepší koupit jednotku s prostornou nádrží, která umožní vyčištění po dlouhou dobu;
 • Intenzita přívodu páry.Maximální tlak páry by měl být alespoň 3 bar. To bude dost pro důkladné, ale jemné čištění povrchů.

Jak vybrat čistič parní v poměru ceny/kvality?

Vzhledem k tomu, že parníky jsou mnohem lepší vyrovnat se se znečištěním, ve srovnání s konvenčními vysavateli nebo mokrými hadry, mnoho výrobců takové zařízení uvolňuje. Abychom se nezaměnili v sortimentu, doporučujeme věnovat pozornost některým technickým charakteristikám.

 • Typ zařízení. Všechny parníky jsou manuální a podlaha. Nádrž manuálních modelů pojme ne více než jeden a půl litru vody a protože akce uživatele nejsou omezeny, čištění může být prováděno nejen doma, ale také v automobilovém salonu. Podlahové modely vypadají jako vysavač, generují páry pod vysokým tlakem a kompletní s nimi je často bohatým výběrem trysek pro čištění různých povrchů.
 • Objem kontejneru. Záleží na tom, jak dlouho může zařízení generovat páru. V manuálních modelech obsahuje nádrž až 0,5 litrů kapaliny a podlahu. až 5 litrů vody.
 • Tlak páry. Zaměřte se na maximální indikátor, protože záleží na tom, jak efektivní zařízení se vyrovná se znečištěním. U modelů podlahy jsou parníky s maximálním tlakem páry v 5 baru ideální.

Měli byste také věnovat pozornost počtu trysek, které jsou uvedeny v soupravě. Čím více z nich, tím univerzálnější bude zařízení. V nejjednodušších zařízeních je poskytnuta pouze jedna tryska s úzkým nosem. Podlahové modely jsou univerzálnější a jsou dodávány s četnými tryskami.

Konverzační třídy

Primární třída. Generátory páry této třídy jsou navrženy pro nepravidelnou a krátkou práci a používají se hlavně v každodenním životě. Jejich úroveň vám však umožňuje produkovat snadné a rychlé čištění. Populární modely této třídy jsou: lehce parní čistič Karcher SC 952 a Karcher SC 1020. Některé modely jsou vybaveny tryskou čištění podlahy.Hlavní vlastnosti: síla. až 2200 wattů, objem vody. až 1,2 l, hmotnost. 1,2-3,7 kg.Střední třída. Je vybaven dvěma vodními nádržemi, což umožňuje podávat parní non.stop, stejně jako některé modely mají příležitost připojit železo. Na těle zařízení je možné ukládat trysky.Hlavní vlastnosti: síla. Až 1800 wattů, objem vody. až 1,6 litru směnkové nádrže, hmotnost. 4-6,2 kg.Extraclass. Vysoká účinnost a široké spektrum aplikace. Příslušenství lze ukládat na těle přístroje. Mít postavenou trychtýř pro doplňování vody. V parním generátoru Karcher SC 1702 je možné dodávat vodu do proudu páry, aby se umylo nečistoty. Hlavní vlastnosti: síla. až 2300 wattů, objem kapacity vody. 2 l, váha. 7 kg.Prémiová třída. Jedná se o hybrid vysavače čisticího čističe a čističe páry, designu páry, který může fungovat jako vysavač a jako čistič parního čističe. Parník Karcher SV 1902 vám umožňuje provádět čištění mokré podlahy a okamžitě ho vyschnout. Hlavní vlastnosti: síla. až 2300 wattů, objem kapacity vody. 1,2 l, maximální tlak páry. 4 bar.

Pára čistič Karcher (Kerher) pracuje na principu dvojitého kotle. V uzavřeném kotli se zaplavená voda zahřeje až do varu, v důsledku toho se vytvoří pára s vysokou teplotou a tlakem až 4.0 bar. Výrazný rys čističe páry je to, že pára nenechává skvrny na vyčištěných površích, účinně čistí přetrvávající znečištění a detergenty nejsou vyžadovány. Pára Cleaner Kerher bude vynikajícím asistentem při čištění v kuchyni a koupelně (čištění instalatérství, dlaždic, kamen, kapucí, sprcha, zrcadla, okna atd.D.), omyjte podlahy bez skvrn v jakékoli místnosti, snadno se osvěří, odstraní pachy a poskytne skvělý vzhled výrobků tkanin (koberce, čalouněný nábytek, záclony a další výrobky). Pokud existuje železo připojené k čističi parního čističe (pokud je to poskytnuto návrhem parního čističe), můžete snadno aplikovat a žehnout oblečení a další textilie.

See also  IMAC hluk ventilátor po nahrazení HDD

Ano samozřejmě, že můžeš. Pokud je skleněný povrch malý nebo rozdělen do malých oblastí s jakýmikoli blokovacími kolejnicemi, můžete použít trysku ve formě bodové trysky. Aby skleně netrhá z horké páry, zpracování by mělo začít ze vzdálenosti asi 30 cm, což postupně přináší trysku parního prsu do skla. K čištění oken a zrcadel normální velikosti se použije značková tryska pro mytí oken, která je vybavena příčně umístěnými tryskami a gumovým potěšením, se kterými je snadné odstranit stopy páry a shromážděné nečistoty.

Je docela obtížné vyčistit silné.vrstva a komplexní znečištění (vápno plak, tuk). Chcete.li sklízet takové kontaminanty, musíte použít různé trysky. Karcher je kulatý kartáč v soupravě s každým čisticím prostředkem. Pokud s pomocí tohoto štětce není možné vyčistit velké znečištění, můžete si zakoupit sadu kulatých štětců s mosaznými štětinami se škrabkou, velmi dobrým asistentem může být turboratorní turbod, který vibruje, když pára Jet prochází skrz něj, a tím způsobuje mechanické pohyby na večírcích, které vás osvobozují od ručně vyráběné, aby se tryskou pohybovaly rukou. Kombinace mechanického čištění a proudu páry vám umožní snadno se vyrovnat s čerstvými kontaminanty trouby, a to jak venku, tak uvnitř. Je lepší odstranit staré znečištění hromadění a hromadění po celá léta pomocí speciálních čisticích prostředků a v budoucnu nepřivést troubu do takového stavu.

Povýšené přetrvávající znečištění s velkým potížím se hodí k čištění páry. Proto v takových případech bude vyžadováno předběžné zpracování takových míst s příslušnými čisticími prostředky. Nejjednodušší a nejvíce šetrná metoda ekologicky. Ošetření kyseliny octové. Je nutné, aby čisticí produkt působil nějakou dobu, a poté můžete přistoupit ke zpracování vyčištěného povrchu pomocí čističe parní pomocí trysek.

No, odstavte a vyhlaďte věc s parním čističem, můžete pouze pomocí trysky. Při používání trysky pro péči o textilie můžete textilní produkt jednoduše zpracovat pomocí páry, zatímco produkt není tak vyhlazený, jak je osvěžen a eliminován různými druhy pachů. buď opatrný! Ne každý model čisticího čističe páry má příležitost připojit železo. Například v populárním modelu SC 1.020 Neexistuje žádná taková možnost, ale modely SC 1 mají.030, SC 2.600. Pokud je přítomen název čističe páry, je železo zahrnuty do dodávací sady (například SC 1.030 B, SC 2.600 CB).

Kobercové povlaky, čalouněný nábytek, včetně koberce, nebude fungovat na čištění koberce, protože parní čistič nemá sací funkci. Pro tyto účely je vhodný vysavač parního vysavače (nebo pára.PIPE), který má zároveň funkce parního čističe a vysavače čisticí prostředky. Zpracování kobercových povlaků s parním čističem se však vyrovná s odstraněním skvrn a změkčení nečistot, které lze později odstranit pomocí ubrousku, kartáčů, hadrů atd. Kromě toho zpracování páry obnoví vzhled koberce a odstraní z něj pachy.

Parket a laminátové podlahy se provádějí pomocí trysky podlahy. Ubrousek nasazený na podlahovou trysku se doporučuje složit. Při čištění látky musíte zvlhčit malou páru a otřete podlahy. Nelze zahrnout parukovou generátoru pro konstantní zásobu páry! To může být opravdu poškozeno parketem, která se v průběhu času může stát nepoužitelným. Při čištění parketu a laminátu ubrousek, parní svhnutá párou nemá žádné rozvody a podlaha si zachovává svůj původní vzhled po velmi dlouhou dobu.

čistič, páry, kerher

Doporučuje se používat destilovanou vodu nebo její směs s běžnou vodou v poměru 1: 1 se směsí 1: 1. Použití destilované vody eliminuje tvorbu měřítka, protože neobsahuje nečistoty a cizí inkluze. Při používání obyčejné vody bude nutné pravidelně čistit čistič páry z výsledné stupnice. Frekvence čištění závisí na tuhosti vody a obvykle se provádí každých 40-50 plné kotle obvazy.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS