Co je polymerní vosk pro depilaci

Polymerní filmový vosk pro depilaci

Polymerní filmový vosk je nejmodernější a nejúčinnější prostředek pro odstranění nežádoucích vlasů na těle. Polymer Vaxing spojil všechny výhody horkých a teplých vosků a zaslouží si zaslouženě nosit název nového generace produktu pro depilaci.

Polymer Depilační vosk se liší od podobných produktů k nižším provozním teplotám. přibližně 40 stupňů. Vzhledem k tomu postup odstranění vlasů nezpůsobuje bolest, pravděpodobnost popálení je vyloučena. Slabá závažnost nepříjemných pocitů je také dosaženo v důsledku pomalého tuhnutí hmotnosti. pod vlivem dlouhých tepelných účinků, vlasových folikulů jsou sprinkled lepší. Polymery zamrznou za 7-10 sekund. Během této doby, oni zcela opakují úlevu od knoflurované oblasti a pevně utáhněte chlupy, aniž by se přizpůsobily pokožce.

Co jiného by mělo při výběru věnovat pozornost

Představujeme rating vosků pro depilaci 2020. Nejlepší 12 fondů, které byly vybrány našimi odborníky na odhady a uživatelské recenze.

Rating (2020) Ceny, ₽ Země
Nejlepší teplé vosky pro depilaci
jeden. Depilflax Ivory vosk v kazetě od 14 USD Španělsko
2. Kapous profesionální vosk “čokoláda” v kazetě od 12 USD Rusko
3. VEET Teplý vosk s esenciálními oleji od 3 Francie
4. Italwax teplý vosk “bílá čokoláda” v kazetě od 110.00 Itálie
Nejlepší horké vosky pro depilaci
jeden. Depilflax vosk horké “růžové” v briketách od 560.00 Španělsko
2. Krása obraz horký vosk standard přírodní v discích od 1200₽ Španělsko
3. Starpil vosk horké “bavlny” v briketách od 950.00 Španělsko
4. Kapous profesionální horký vosk žlutý přírodní v discích od 73 USD Rusko
Nejlepší filmové vosky pro depilaci
jeden. Bílá čára Filmový vosk Italwax “Bílá čokoláda” v granulích od 3 Itálie
2. Depileve filmový vosk pro intimní depilaci v bance od 900₽ Španělsko
3. Cristaline filmový vosk s olejovaným růže moskuet v granulích od 1000.00 USA
4. Depilflaxový voskový film modrá v granulích od 3 Španělsko

Vaxing. co to je

Vaxing je metoda pro eliminaci přebytečných vlasů na různých lidských karoserních zónách. Tento postup kosmetologie je typem epilace, ve kterém jsou vlasy odstraněny použitím hmotnosti roztaveného vosku do zpracovaného úseku a eliminují jej ve zmrazené formě spolu s nežádoucími vlasy.

Odstranění vosku z povrchu těla se provádí několika způsoby: Pro tyto účely mohou být použity speciální papírové proužky, stejně jako vlasy mohou být odstraněny a nejjednodušší způsob. s rukama.

Věděl jsi? Odstranění vlasů je jedním z prvních kosmetologických postupů, které jsou široce používány se starověku. Podle konzervovaných indických spisů se depilace provádí v BC IV-III tisíciletí. E.

Především postup byl zaveden pro péči o intimní zóny, a to není ziskové. Epilace s voskem je jedním z mála způsobů, jak účinně odstraňovat přebytečné vlasy na těle, aniž by způsobily silné alergické reakce nebo řezy.

Ale po krátké době, přičemž do provozu všech potěšení tohoto kosmetického postupu, mnoho salonů začalo používat odstranění vlasů v průběhu vosku.

Postup rodiště je považováno za Brazílie, takže všude, zejména ve Spojených státech, lze slyšet o postupu jako brazilský vaxing. Ve všeobecné kosmetologické praxi, tato metoda vstoupila pod konceptem kompletní odstraňování vlasů, ale za pár let, vaxing získal několik odrůd.

See also  Kapuce pro kuchyň bez připojení k ventilaci

Zároveň je praktikováno neúplné odstranění vlasů, což vytvořilo skutečnou módu na dekorativní vlasy účesu intimních zón.

Věděl jsi? Díky USA se objevilo voskování ve světové praxi. To je v této zemi, která v Manhattanu v roce 1987 rodina přistěhovalců z Brazílie nejprve otevřela specializovaný salon pro tento postup.

Dnes je pro tento postup 4 styly.

Плёночный воск!. Убираем жесткие и короткие волоски. Просто и эффективно!

Zvažte podrobněji každý z nich:

 • Americký styl: znamená odstranění přebytečných vlasů výhradně přes linii projíždění plavek, a všechno uvnitř zůstane nedotčeno.
 • Francouzský styl: Epilace kolem plavky, s částečnou expanzí oblastí postupu.
 • Brazilský styl: úplná eliminace přebytečných vlasů na těle, ale v dekorativních účelech může být neporušená různá tělesná zóna.
 • Plná brazilská depilace: Leží v prstihu na vlasy ve všech problémech.

Typy vosků na hustotě

Zde jsou 3 odrůdy fondů.

Takové vosky se používají k odstranění tvrdých vlasů (zapuštěné, tvarované, mužské). S nimi nejčastěji pracují v klasické technice, to znamená, že jsou aplikovány růstem vlasů, ale odstranit proti růstu.

Tyto čeká jsou považovány za nejlepší pro depilaci, protože jsou univerzální. Můžete s nimi pracovat v jakékoli technice, odstranění ještě krátkých a tvrdých chlupů. Tyto prostředky jsou ideální pro zákazníky s normální pokožkou, bez sklonu k podráždění a pocení, protože se liší v průměrném stupni adheze. Pokud si vyberete vosky osvědčených značek (jako Elseda), jejich zbytky budou snadno odstraněny z těla s olejem.

Nejčastěji je to polymerní vosky. Obvykle je to přesně takové prostředky k použití pro zpracování velkých zón. Takové vosky jsou vhodnější pro depilaci velmi citlivé kůže, náchylné k pocení, snadno odstranit tenké, práškové vlasy. Důležitým rozlišovacím znakem těchto skupinových produktů. nízká adheze (adheze) s kůží. Dobře dýchají a jemně je odstraňují kořenem, ale nedrží se povrchu kůže. Kvůli tomu je riziko poškození horní vrstvy epidermis prakticky nepřítomné.

Polymer Depilace Cena

Cena depilace polymeru může být o něco vyšší než cena voskového epilace a přehlížení. Ale dodatečné náklady kompenzují výhody postupu před ostatními. Samozřejmě si můžete koupit pastu pro depilaci polymeru nebo mimo něj, abyste zjistili, jak jej používat, a pokusit se udělat tento postup doma. Mohou však existovat problémy s přípravou kůže a techniky depilace. Mistr salonu nebude správně připravit pokožku a odstranit chlupy, ale také poskytne doporučení pro péči po postupu vhodném pro vás.

Náklady na postup epilace polymeru naleznete v ceníku kabiny, nebo voláním zadaného telefonního čísla. Vyplňte formulář na webu a administrátor vás bude kontaktovat ve vhodném čase!

Polymer Film Waxes Italwax

Hot Film Wax Italwax. nové slovo při odstraňování nechtěných vlasů. Nikdy před postupem odstranění vlasů nebyl tak rychlý a přístupný pro každou ženu!

Filmové vosky pro depilaci jsou nejčastější odstranit vlasy v axilárních depresích, bikinách a na obličeji, jsou aktivně používány v salonech krásy a lázeňských centrů. Také filmové vosky jsou vhodné pro použití doma. Nejen profesionální kosmetologové mohou pracovat, ale i obyčejné ženy. S pravidelným používáním horkého filmu voskování je vlasy pomalejší pěstování, citlivost je výrazně snížena odstraněním.

Filmové vosky pro depilaci Italwaxu jsou moderní inovativní nové generační vosky. Vzhledem k přítomnosti ve speciálních polymerních složkách mají vosky speciální vlastnosti a výhody:

 • mají nízký teplotu tání při teplotě 38 45 ° C, což eliminuje možnost popálení
 • Se aplikují se špachtlí s tenkou vrstvou, aniž by s přihlédnutím ke směru růstu vlasů (multiturninia)
 • pád na kůži filmu, zachytit každé vlasy
 • Vzhledem k dlouhému tepelnému nárazu (5-12 sekund) jsou vosky dobře posypané kůží,
 • Při nášku z úst se otevírají folikuly, vosk se bude usazovat v každém záhybu, jasně opakuje úlevu kůže
 • Zmrazené voskové opravy v aplikaci Všechny chlupy, dokonce i tvrdé a krátké (od 1 mm)
 • Polymerní filmové vosky jsou natočeny, odstraňují úplně všechny chlupy s kořeny, nenechávejte za rozbitými vlasy
 • Po odstranění vlasů je kůže naprosto hladká bez podráždění a zarudnutí, t.na. Voskové tyčinky pouze na vlasy. ne na kůži, snižuje bolest a poškození kůže během depilace
 • Navrženo tak, aby odstranily vlasy v jemných zónách (obličej, podpaží, bikiny), některé mohou být použity na velkých plochách s depilací nohou, rukama, zády.
See also  Proužky pro depilaci Kapous Jak používat

V italwaxové lince jsou uvedeny všechny nejnovější úspěchy ve vývoji polymerních filmových vosků: přírodní polymerní vosky pro klasické depilační hypoalergenní syntetické polymerní vosky “Horní linie” pro depilaci na citlivé pleťové polymerní vosky celého těla pro depilaci celého tělesného polymerního filmu vosky pro lázeňské depilace olejem

Jak používat filmový vosk doma?

Proces depilačního filmu vosku se skládá z několika fází.

Důležité! Tento postup je kontraindikován onemocněním diabetes mellitus, křečové žíly, neoplazmy na kůži a kožním onemocněním, alergiemi na složky léčiva. Tento postup se také nedoporučuje při spalování na slunci, během menstruace, během těhotenství.

Délka vlasů

Takže postup je úspěšný, je nutné, aby délka vlasů, když depilace s voskem bez pruhů byla od 4 do 8 mm. Je to o velikosti článku notebooku. Délka je důležitá, že vlasy jsou dobře spojeny s voskem a nespěchali.

polymerní, vosk, depilaci

Příprava kůže

Nejprve je nutné připravit pokožku v těchto částech těla, kde se očekávají vlasy, protože je možné aplikovat materiál pouze na odmaschopném povrchu:

 • Zkontrolujte pokožku na předmět rány, vředy, závěsné moly, podráždění, fuclunov a t. D. V případě nálezu ran. být zvažován, čekat na hojení, moly nebo papilomy by měly být pokryty omítkou;
 • Proveďte test pro přenášení gumy (aplikovat malý vosk na zadní straně zápěstí);
 • Umyjte pokožku teplou vodou s dětským mýdlem a žínkem. Mytí (Sponeway) odstranit mrtvé exfoliační částice kůže. V extrémních případech je možné odstranit pokožku tonikum pro obličej. navlhčete bavlněný disk a otřete požadovanou plochu kůže;
 • Naneste krém na bázi hydratační vody (by mělo být absorbováno do kůže), můžete použít mastek.

Vaření filmový vosk

Před použitím granulí musíte správně vařit. Je to snadné: je nutné nalít požadovaný počet granulí do nádoby a zahřívat je na vodní lázni nebo v vosku na 38-42 stupňů Celsia. Vosk musí získat konzistenci tlustého zakysané smetany. V každém případě se doporučuje přečíst pokyny na obalu, ve kterém je materiál umístěn tak, aby objasnil, jak jej používat.

Pro roztavení filmového vosku používat speciální voskové ohřívače (které jsou také vhodné pro přehlídka).

Důležité! Často existují rady pro tání granulí v mikrovlnné troubě. Pod vlivem vln však komponenty obsažené ve filmovém vosku mění jejich molekulární strukturu a místo použití může způsobit poškození vašeho těla.

Vosk v kazetě, před použitím se roztaví podobným způsobem: kazeta je umístěna do vosku nebo vodní lázně (po dobu 20 minut).

Aplikace v depilační zóně

Po přípravě a vosk pleti můžete pokračovat přímo do procesu depilace:

 • S pomocí špachtle (plechovky a ruku v gumové rukavici) naneste tenkou vrstvu materiálu (neuspokojeně, s tlakem, důkladně “rozmazaný”. voskové obálky a zachycuje chlupy). Pohyb špachtle musí být poslán sami (jak vlasy rostou. hodnoty nemají). Je nutné zanechat malé “ucho”, tah, pro který můžete odstranit vosk. Lék zamrzne za 6-10 sekund a “spojuje” chlupy;
 • Připravenost materiálu je určena dotekem (nemělo by se držet ruku);
 • natáhnout pokožku sobě, uchopte “ucho” a ostrý pohyb od sebe, rovnoběžně s pokožkou, aby se odstranil vosk. Jít do nové sekce.
See also  Jak rozebírat vysavač bosch runn n

Odstranění voskového odstranění s tělovou kůží

Filmový vosk prakticky nezůstává na kůži po použití. V případě potřeby odstraňte zbytky, které se někdy zamrzlé na kůži, může být rostlinný olej a houba (aplikujte navlhčenou houbu a počkejte, až se rozpustí). Pokusy o umýt vodou a mýdlem budou neúspěšné.

Proces depilace s filmovým voskem různých částí těla, jakož i možné chyby v depilaci, viz video

Péče o pleť po zákroku

Po dokončení postupu je třeba léčit pokožku uklidňujícím a chladicím činidlem (nikoli obsahující tuky a oleje). Další den, ne praní žínku. může způsobit bolestivé pocity a zarudnutí.

Je třeba poznamenat, že kůže bude náchylnější k popálení: zdržet se opalování, dva až tři dny. od návštěvy solária a sauny. Při opuštění domu musíte použít opalovací krém.

Věděl jsi? Pro zvýšení mezery mezi Depitáty se doporučuje po proceduře a během týdne po každém zobrazení sprchy aplikovat speciální sérum k pokožce, aby se snížil růst vlasů.

Ve svém článku, “Naučit se vypořádat se s voskem”, napsali jsme, jak si vybrat nejlepší vosky a co věnovat pozornost, aby nebyla podvedena. Chceme pokračovat v tomto tématu a kontaktovat složení složení nejoblíbenějších vosků na kosmetickém trhu. Nebudeme nazývat ochrannými známkami, čteme jen skladby vosků.

Vosková depilace každoročně získává popularitu. Na internetu můžete vidět obrovské množství videí, kde jsou ukázány neuvěřitelné procedury odstranění vlasů a “ohromující” výsledky. Síťová pepřová reklama místa, kde si můžete koupit “Magic” vosky nové generace.

Depilace je komplexní postup, který zajišťuje nežádoucí odstranění vlasů a péče o pleť. A před pokračováním přímo do odstranění vlasů musí být pokožka připravena.

polymerní, vosk, depilaci

Snaží se učinit bezpečné a rychlé odstraňování vlasů, mistři se velmi opatrně blíží k volbě vosků, ale často zapomínají na vybavení a příslušenství. Ale správně je podobný ohřívač zárukou úspěšného postupu.

Depilace docela pevně vstoupila do našeho života, ale postup pro depilaci v zóně Bikini je stále otázky. Jaký způsob si vybrat? Kolik je tento postup bolestivý a bezpečný? Pokusíme se o to přijít a poskytnout potřebné rady.

Jakékoliv odstranění vlasů: oholení, použití vosku nebo cukru, nebo elektrický depilátor. může vést k vzhledu vlasů. Zarudnutí a podráždění, zánět a rtuťová výchova. zde jsou důsledky zarostlé vlasy. Řekneme vám, jak se vypořádat s zarostlé vlasy a jaká preventivní opatření.

Jemné a lehké arganové mléko na silikonovém základě obsahuje cenný přírodní olejová Argana. Arganový olej, ve složení krémů, vyživuje a zvlhčuje pokožku, podporuje regeneraci, zvyšují pružnost a pružnost.

Lotion “Orange” se používá po depilaci s teplými vosky.

Depilační celé tělo. nový směr v depilaci pomocí moderních ultraplastických polymerních vosků. Celé tělo vosk z Italwaxu. Jedná se o polymerní filmový vosk se speciálním vzorcem, který umožňuje zbavit se nechtěných vlasů nejen v jemných zónách, ale v celém těle. Proto název: “Full Body Wax”. Vosk na depilaci celého těla.

Hybridní teplé víry Top Line z Italwaxu. Jedná se o nový revoluční produkt, který nemá, pro dnešek, analogy v oblasti depilace. Co je neobvyklé v hybridních teplých voskách? Než hybridní vosk se liší od běžného teplého vosku? Jaká je jeho funkce?

Hybridní vosky jsou navrženy speciálně pro odstranění super krátkých, tvrdých, strach vlasů na nohách.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS