Co potřebujete vysoušeč vlasů

Tipy pro výběr vysoušeče vlasů

Je možné dát vlasy s kadeřnickým stylistou nebo na vlastní pěst. K druhému způsobu, jakým se budeme usilovat mnohem častěji, takže volba nepostaritelného asistenta v tomto podnikání je vysoušeč vlasů. velmi relevantní otázka. Na tom, jak udělat kompetentní volbu mezi mnoha modely moderních fénů, bude projednáno v tomto článku.

Mnoho prodejců pomáhá kupujícím vybírat fén, doporučuje věnovat pozornost pouze svému moci, říkají, než je více, zařízení je lepší. To není zcela loajální přístup. Pouze faktor závisí na této vlastnosti, která teplota může poskytnout fén, a proto, jak rychle vyschne vaše vlasy. Trh představuje modely od 200 do 2000 W a zvýšení výkonu zařízení nemá vliv na jeho náklady.

Například model 1900 W může stát téměř třikrát levnější než 400 W napájecí zařízení. Pokud je to důležité, neopetjte zařízení s nejvyšší hodnotou tohoto parametru, pokud je důležitá, jak rychle se vyschnete vlasy, ale jaký účes, který bude úspěšný. Při použití přílišné vysoušeče vlasů, prostě nemáte čas udělat stohování a v důsledku toho získáte úplný nepořádek na hlavě. Kromě toho silné vysoušeče vlasů nedoporučují ty, kteří mají tenké vlasy. Pro normální vlasy a každodenní potřebu dobré možnosti bude akvizicí vysoušeče vlasů 1200-1600 W. Méně silné vysoušeče vlasů pro ty, kteří hledají silniční fén (obvykle mají nízký ukazatel) a pro ty, kteří mají velmi málo zkušeností ve stylu vlasů. Silnější, respektive pro virtuózní profesionály.

Teplota a rychlost proudění vzduchu

Následující technické vlastnosti, které mají být věnovány. kolik rychlostí a teplotních úrovní má model. Mít fén s několika režimy, můžete nastavit tlak vzduchového proudu a změnit jeho teplotu z teplého na horko. Než nich jsou více, tím více můžete vytvářet kombinace pro sušení a stylování vlasů, čím více svobody tvořivosti. Někteří výrobci dávají speciální, značkové názvy této funkce.

Všimli jsme si další kvalitu, která má mnoho modelů vysoušečů vlasů. Mluvíme o přívodu studeného vzduchu (“Cool”). Vytváření stylingu, nejprve vyschnete CURL z požadovaného formuláře, a pak patnáct sekund otočte režim “Cool”, abyste zajistili výsledek. Vysoká teplota činí vlasy elastické a poslušné a studené vzduchové jety chlazené vlasy a upevněte tvar po dlouhou dobu.

Výběr fén, sneme, že bude sloužit co nejvíce. K tomu musí být alespoň vyrobeno z tepelně odolného a odolného plastu, a pak můžete doufat, že vysoušeč vlasů není roztavena z dlouhé práce a nebude rozdělit, pokud náhle padá. Bohužel, externě rozlišuje chudý plast z dobrého velmi obtížného, ​​téměř nemožné. Často v certifikátu kvality říká nic o tom, jaký materiál je vyroben na féni. Proto, při nákupu vysoušeče vlasů, především je nutné věnovat pozornost tomu, kdo vyrobil. Nemůžete se starat o kvalitu zařízení, pokud je vyrobena firmou, která produkuje nejen domácnost, ale také profesionální vysoušeč vlasů.

Módní tvar: pistole nebo válec?

Výběr fén, nezapomeňte věnovat pozornost a na jeho formě. Z jakého modelu si vyberete, jak si to pohodlně použijete. Moderní vysoušeče vlasů jsou vyráběny hlavně ve dvou typech: pistole a válec. Fén má rukojeť, která se nachází pod úhlem k hlavní části, většina profesionálních fénů má takovou podobu.

potřebujete, vysoušeč, vlasů

Co je však důstojnost pro profesionály, přináší některé nepříjemnosti v každodenním životě na samostatně používat takový fén, musíte mít nějaké dovednosti. Začátečníci zvládnout dovednosti na položení doma, je lepší koupit fén. Je mnohem jednodušší pro váhu a ruku při jejich použití není tak unavená. Kromě toho fén válcového tvaru nevzší pohyb štětce a umožňuje připojit různé směry.

Pokud byl váš předchozí fén ve formě zbraně, neměli byste jít na “válec”. to bude pravděpodobně nepohodlné.

Pokud nejste jen sušit vlasy s vysoušečem vlasů, ale také vytvořit styling, musíte si vybrat sadu trysek se speciální péčí, která má jeden nebo jiný model. Téměř všechny vysoušeče vlasů mají dva trysky: rozbočovač a difuzor. Rozbočovač je nejoblíbenější kadeřnické trysky, má tousing plochý konec a nepostradatelný při pokládání a modelování účesů. Vysoušeče vlasů pouze s nábojem vyrábí všechny výrobci, nejčastěji, ve formátu silnice.

Difuzor. druhý nejoblíbenější postoj, ale jeho funkční charakteristiky nejsou tak nesporné. Difuzor je široký blázen, úzkou částí, která je na konci vysoušeče vlasů. Vzhledem k mnoha otvorům, jako přes síto, prochází sám silný proud vzduchu, otočí ho do lehkého teplého vánek. Tato tryska byla vynalezena pro rychlé sušení, vykonává tuto funkci, protože pokrývá velkou plochu než soustředná tryska. Nicméně, nyní výrobci umístí vysoušeč vlasů s difuzorem jako zařízení pro zvýšení objemu a tvorby kudrlinek. Je nemožné říci, že to není pravda, ale pouze profesionální kadeřník může využít této možnosti, a ne každý. Potřebuji velmi dobré dovednosti vytvořit krásný účes s pomocí difuzoru, a při práci s rovnými vlasy bude muset skladovat nejen profesionální mistra, ale také tonic lisování. Pro pokládku, a dokonce s rezervacím, difuzor je užitečný pouze pro ty, kteří mají chemickou curling na hlavu. Mimochodem, kadeřníky argumentují, že aktivní difuzor ještě více usnadňuje ležet, a může být vhodné pouze pro masáž hlavy. Všechny výše uvedené výše se nezmenšují výhody difuzorové trysky pro jednoduché sušení. Nepochybně to šetří čas, kromě toho dělá silný horký proud vzduchu do měkčího, rozptýleného a jemného, ​​chrání pokožku hlavy od řezání.

See also  Jak často potřebujete doplňovat domácí klimatizaci

Kromě difuzoru a nábojů jsou k dispozici různé trysky kartáče. Vysoušeče vlasů se sadou takových trysek jsou obvykle příliš silné a určené především pro pokládku.

Tryska ve formě polovin kulatého kartáče je užitečná pro vlasy s “chemie”, pokud by kadeře potřebují narovnat. Poloviční tryska snadno zvedne vlasy z kořenů a vyhlazuje prameny. Standardní kulatý kartáč s plastovými zuby. vytvořit kudrlinky. Hangepid hřeben. pro péči, sušení a dávání objemu. Široký hřeben. pro sušení a stylu. Standardní kleště. pro Curling Curls. Kleště malé průměry. pro menší curling. Kulatý kartáč s originálními štětinami. dát lesk. Štětec s zatahovací hadřík. vytvořit kadeře, eliminující zmatek.

Profesionální motor. spolehlivost a bezpečnost

Motory AC. AC Motors. vybavené profesionálními fénem Doporučené pro použití s ​​kadeřníky Stylisté, v domácnosti se používají vysoušeče vlasů nebo DC. DC motory. Životnost AC motorů je nejméně 5 let, a často více, nepřehřívejte, a fén je nepravděpodobné, že se otočí k vychladnutí, pokud jej používáte doma: je určen pro tělo těžkého salonu. Kromě toho, takový motor poskytuje jednotné topné a rychlé přepínání teploty, takže je v modelech s profesionálními motory “foukacím motory” studené foukání “skutečně funguje, včetně přívodu vzduchu, pokud není chladno, pak alespoň teplota v místnosti (teplovzdorný kontrast je zapotřebí) Konsolidační styling a snadné rychle měnit teplotu, pokud se náhle stalo příliš horkým.

Tlačítko studené buničiny: ne fikce pouze ve vysoušečích vlasů s profesionálním motorem

Napájení

Čím vyšší je síla, tím závažnější průtok vzduchu produkuje fén a tím rychlejším vysycháním vlasů. Zároveň není teplota topení a napájení připojena. To znamená, že přístroj může vyrábět spalovací tok horkého vzduchu, ale pokud není intenzivně podáno, sušení se delší dobu zpozdí, a to povede k povzbuzení nálady.

  • Výkon 1 000 w a méně. Tyto indikátory nejčastěji mají kompaktní vysoušeče vlasů. Jsou vhodné pro tenké, oslabené nebo velmi krátké vlasy, stejně jako dočasná volba na silnici.
  • 1500-1800 W. Standardní výkon pro většinu modelů domácností. To je dost na suché dlouhé a husté vlasy.
  • 1800-2000 W. Výkonné profesionální modely schopné rychle suché vlasy, dělat stohování jakéhokoliv typu a složitosti.

Jak si vybrat vysoušeč vlasů

Napájení

Síla vysoušeče vlasů je vybrat si s typem vlasů a účesů, které plánujete položit. Pro sušení tlustých dlouhých vlasů budete potřebovat silnější fén než pro styling krátké účesy nebo tenké vlasy.

Vysoušeč vlasů v domácnosti; s kapacitou 2400 W; Počet režimů intenzity průtoku vzduchu 2; Počet způsobů vytápění průtoku vzduchu 3; Nezávislé nastavení toku vytápění a vzduchu; Přívod studeného vzduchu; funkce ionizace; Trysky kompletní: Hub; Smyčka pro zavěšení.

Pokud jde o teplotu vytápění proudění vzduchu, síla to neovlivňuje. Hlavním rozdílem vysoce výkonných a středních silničních vlasů. průtok vzduchu.Který fén si vybere? Pokud máte krátké nebo křehké a suché vlasy, pak je to dost na kapacitu až 1200 w. Výkonnější modely mohou kazit vlasy.

Vysoušeč vlasů v domácnosti; s kapacitou 1200 W; Počet režimů topení vzduchu 2; Trysky kompletní: Hub; Smyčka pro zavěšení.

Pro sušení tlustých a dlouhých vlasů byste měli mít výkonový model asi 1600 W nebo vyšší.

Vysoušeč vlasů pro domácnost, 1800 W, počet režimů intenzity průtoku vzduchu 2, počet reproduktorů proudění vzduchu 2, krmivo pro studené vzduchu, automatické, Autops Complete: Hub, pomocná smyčka.

Kapacita profesionálních a silných pro domácnost Vyskytl se přesahuje 2000 w.

Vysoušeč vlasů pro domácnost, s kapacitou 2300 wattů, počet intenzity průtoku vzduchu 2, počet režimů vytápění vzduchu 2, nezávislé nastavení vytápění a průtoku vzduchu, přívod studeného vzduchu, ionizační funkce, sada v ceně: difuzor, náboj, závěs pro zavěšení.

Počet režimů

Čím více počtu režimů. více univerzálů bude koupeno fénem. Režimy mezi sebou se liší rychlostí proudění vzduchu a teploty jeho topení.Nejjednodušší modely mají 2-3 režimy: nízká rychlost a teplota, průměr a maximum.

V některých modelech může být ekonomický segment představen funkci dodávání studeného vzduchu (někdy pro to musíte držet a držet speciální tlačítko na pouzdru). Cold Air pomáhá lépe opravit. Předpokládá se, že nejefektivnější způsob styling vlasů je kombinace horkého vzduchu, což dělá vlasy poslušné a foukání studeného vzduchu, který opravuje účes.

Vysoušeč vlasů v domácnosti; s kapacitou 2200 W; Počet intenzity průtoku vzduchu 3; Počet způsobů vytápění průtoku vzduchu 3; Nezávislé nastavení toku vytápění a vzduchu; Přívod studeného vzduchu; funkce ionizace; Trysky kompletní: Hub; Smyčka pro zavěšení.

Pokročilejší modely mohou mít režimy 5-6 režimu. Je velmi užitečné, pokud design vysoušeče vlasů umožňuje nezávislé nastavení rychlosti teploty a proudění vzduchu. Takže si můžete vybrat dokonalý režim pokládání účes v tuto chvíli.

See also  Jak vytlačit z rajčatové šťávy bez odšťavňovače

Délka šňůra a designu

Vyberte si fén, kde je délka šňůry alespoň 2 metry, protože není vždy umístěna elektrická zásuvka a použití vysoušeče vlasů přes prodlužovací kabel nebo v blízkosti vody, hořlavé materiály mohou být nebezpečné.Loading smyčka, která se nachází na šňůře a na jeho založení, vám může pomoci pohodlně uložit tento spotřebič pro domácnost.

Věnujte pozornost ergonomii rukojeti vlasové sušení. Možná budete mít dlouho, abyste ho udrželi na prodloužené ruce.

Silniční fén; s kapacitou 1800 W; Počet režimů intenzity průtoku vzduchu 2; Počet režimů topení vzduchu 2; Přívod studeného vzduchu; funkce ionizace; Trysky kompletní: Hub; Smyčka pro zavěšení.

Počet trysek

Další trysky přicházející s fénem zvyšují jeho funkčnost.

Fén s kapacitou 1200 W; Počet režimů teploty 1; Počet rychlostí 2; Počet trysek 3.

    – Používá se, pokud potřebujete rychle vysušit vlasy. Je to kulatý kolo s velkým průměrem prsty. Výkonný proud vzduchu prochází hodně otvorů. To vám umožní urychlit proces sušení a poskytnout další objem. Aktivní difuzor je vybaven speciálními výstupky vibrající z proudění vzduchu. Masírují hlavu a dávají extra vlasy s kořeny. Vzhledem k rovnoměrnému rozložení proudění vzduchu, fén s difuzorem pečlivě schne vlasy a šetří celý objem.

Vysoušeč vlasů v domácnosti, s kapacitou 2200 W, počet intenzity průtoku vzduchu 2, počet proudění vzduchu 3, nezávislé topení a nastavení proudění vzduchu, přívodu studeného vzduchu, ionizační funkce, sada v ceně: difuzor, náboj, závěs pro zavěšení.

Další zábavné funkce

Speciální režimy mohou být přítomny ve fénech. Například, STEAMO-Modely. účes styling opraví proud horké páry. Předtím ve speciálním prostoru na těle vysoušeče vlasů potřebujete nalít vodu. Zajímavou funkcí je ionizace: tok iontů je odeslán do vlasů. negativně nabitých částic. Ať už nese jakoukoli laskavost, otázka je kontroverzní. Ale podle výrobců, vysoušeč vlasů s ionizací dává vlasy další lesk a jsou méně elektrifikovány.V drahých modelech mohou být pokročilé funkce. Například dotkněte se sušení vlasů. Speciální senzor monitoruje obsah vlhkosti vlasů a na základě těchto dat, zařízení neustále upravuje režim sušení. Velmi dobře, pokud je vysoušeč vlasů vybavena odnímatelným mřížkem přívodu vzduchu. Pak je vhodné čistit a vysoušeč vlasů neztratí sací sílu kvůli jeho ucpání.

potřebujete, vysoušeč, vlasů

Žádáme expert: Co si vybrat fén?

Chcete-li správně vybrat fén pro domácí použití, musíte začít pochopit technickou stránku otázky. Jaká kritéria by měla být hodnocena tak, aby si vybrala dobrá vysoušeč vlasů?

Vyberte podle typu vysoušeče vlasů

Jak si vybrat vlasy fén podle jeho typu? Mezi rozmanitost jevů lze odlišit třemi jejich hlavními typy: profesionální modely, domácnost a kompaktní.

  • Profesionální vysoušeče vlasů jsou navrženy především pro použití v salonech krásy.Jsou velmi silné, poněkud masivní (kvůli více odolnější kovové části) a, což je velmi důležité, spolehlivé. vydrží mnoho hodin.Často jsou tyto vysoušeče vlasů vybaveny velkým počtem rychlostí, teplotních režimů a trysek.
  • Vysoušeče vlasů pro domácnost jsou určeny pro domácí použití. Váží trochu, docela tichý v práci, ale nemohou se pochlubit velkým počtem funkcí “čerpaného”.
  • Kompaktní fén v důsledku skládacího rukojeti a malé velikosti. Velká vozová varianta. To může být vždy užíváno se mnou na dovolenou, jízdu mimo město nebo fitness klubu.

Vyberte si fén

Hlavní charakteristika jevů. moc. Některé modely konzumují 200 W, Ostatní. vše 2000 W. To ovlivňuje možnost vysoušeče vlasů při práci s vlasy různých délek a hustý.

Množství teplotních režimů závisí na výkonu a maximálním průtoku vzduchu. Proč je důležité při výběru dobré vysoušeče vlasů? Topení kazí vlasy a silný fén je vyskytne rychleji a zraněno méně.

Nejmocnější vysoušeče vlasů jsou profesionální, ale jsou zapotřebí v salonech. Pro dům budou vhodné miniaplikace s kapacitou 1300-1500 W.

Vyberte fén pro teplotní režim

Přítomnost několika režimů teploty vám umožní přinést vlasy v pořádku nejen rychle, ale také bezpečně.

Volba určité teploty závisí na stavu kaplí, jeho délkách a hustých. Například pokládání slabých a poškozených vlasů by mělo být primárně velkorysé, a proto by měly být sušeny chladnějším vzduchem.

10h vysoušeč vlasů bílého šumu. spánek zvuk

Vyberte si fén rychlostí

Regulátor proudění vzduchu. extrémně pohodlná věc. Čím více rychlostí vaší vysoušeče vlasů, tím snadnější je vzít v úvahu jednotlivé funkce vlasů při sušení.

O rychlostech a teplotách

Všechno je tady jednoduché. V závislosti na technickém výkonu vysoušeče vlasů lze nastavit vysokorychlostní režimy, indikátory teploty a výkonu. V některých rozpočtových modelech jsou průtok vzduchu a teplota řízena současně: čím nižší rychlost, tím nižší je teplota. Není to moc pohodlné. Dobře by mělo být poskytováno samostatné ovládání pro rychlost. To jsou obvykle tlačítka, která jsou umístěna na rukojeti vysoušeče vlasů. Nejčastěji jejich tři: pro vysoké, střední a nízké rychlosti.

Nastavení teploty může být v jiném provedení, ale, což je velmi důležité, vysoušeč vlasů musí mít režim přívodu vzduchu. Za prvé, studený proud je prostě nutný k zajištění pokládky, za druhé, některé typy vlasů nebudou tolerovat vysoké teploty. Před nákupem vysoušeče vlasů je nejlepší kontrola krmení studené vzduchu. Někdy kvůli skutečnosti, že žhavící spirála rychle ochlazuje rychle, čekat na studený proud dostatečně dlouho. V drahých modelech se takové problémy obvykle nedochází.

See also  Jak změnit drenážní trubku na rozdělený systém

Napájení: Nejezděte maximální hodnoty

Pokud jste ještě nevěděli, pak vám řekneme, že mezi mnoha ženami a dívkami tam bylo mýtus, že vysoušeč vlasů by měla mít maximální výkon, protože pak vlasy mohou být sušeny rychlejší, v průběhu minut. Ano, je nemožné se s posledním faktem hádat: Pokud je síla více než 2100 W, a to je již profesionální typ zařízení, pak se nově promylé vlasy za 2-3 minuty stanou naprosto suchým. Ale myslím, že pokud to potřebujete, pokud nemáte čas na tyto 2 minuty, abyste vytvořili normální pokládání, ale riskujete, že budete mít skutečný beztvarý, ale ale suché, hnízdo na hlavě. Pamatovat si vysoušeč vlasů s takovým vysokým výkonem Stojí za to použít pouze skutečný Profi, protože nejmodernější modely budou vyhovovat, protože je to s nimi, že můžete vytvořit přesně ten účes, který potřebujete. Mimochodem, pokud máte tenké vlasy, může to být další důvod, proč nepoužívat tak mocná zařízení. No, teď o tom, jaký druh moci by se mělo zastavit. Optimální domovská volba bude fén s kapacitou od 1200 do 1600 W. Samozřejmě, že jsou samozřejmě možnosti as menší hodnotou, jsou obvykle přisuzovány kategorii silnice: jsou kompaktní a dobře s jejich hlavním úkolem. Pokud tedy konzultant v obchodě ukládá silnější a proto dražší model, nestojí za slepě slepě o jeho argumenty. Mějte na paměti ty jednoduché pravdy, které byly popsány výše.

Tato funkce je poskytována ve většině modelu vysoušeče vlasů a jeho účelem je suchý a ležel tenčí vlasy, a to je vlasy na chrámech a obličeji, stejně jako vlasy dám po 40-45 letech. Cold Air také opravit styling. Ale nejdůležitější položkou je okamžitě i v obchodě, pochopit kvalitu takového foukání za studena. Chcete-li to provést po práci v horkém režimu, zapněte chlad a pociťujte jeho teplotu: ve vysoce kvalitních modelech se teplota ovzduší změní okamžitě a výrazně. Pokud však spirála v Solene není dostatečná, přechod mezi režimy může trvat dostatečně dlouho, až několik minut, protože spirála prostě nemá čas vychladnout. Ale takový mínus může být pociťován a nezahrnuje zařízení, a jednoduše ho v ruce, zároveň kontrolovat vysoušeč vlasů na pevnost motoru a její trvanlivost. Vysoce kvalitní navíjení motoru se okamžitě dá vědět, protože všechny zařízení bude mít hmotnou hmotnost, a nejlehčí modely musí tlačit myšlenku, že vysoušeč vlasů nebude moci sloužit a páry. Špatný motor může dávat nějaký nepříjemný hluk při práci, který se okamžitě lišíte od zvuku jen odchozího vzduchu. Před nákupem se proto vždy zapněte vysoušeč vlasů.

potřebujete, vysoušeč, vlasů

Typy FENO

Domácí fén. Tento pohled na vysoušeč vlasů je určen pro sušení a vlasový styl. Produkuje proud vzduchu s teplotou asi 60 ° C a vysokou rychlostí. K dispozici jsou vysoušeče vlasů, ve kterých je teplota nastavitelná, a může produkovat jak proud studeného vzduchu a horké. Ve féni se snažte dát ochranu proti přehřátí, aby se zabránilo poškození vlasů horkým vzduchem. Moderní vysoušeč vlasů mají také ionizační ionizační funkci, která je určena k prvnímu odstranění statického náboje, stejně jako slibné hladkosti a hedvábí vlasů.

Technický fén. Tento druh vysoušeče vlasů, na rozdíl od domácí, se vyznačuje schopností vyrábět proudění vzduchu zahřívaného na teplotu přibližně 300-500 ° C, ale s nízkou rychlostí. Různé modely technických jevů mohou mít také režimy s nižší teplotou vzduchu, například 50 ° C. Existují modely, které umožňují získat vzduch s teplotami v rozmezí 50 až 650 ° C s roztečem 10 ° C nebo hladkým nastavením. Některé modely umožňují spotřebě vzduchu.

Technika sušení vlasů

Chcete-li vytvořit objem na vlasech střední délky a dlouhým startem sušení, zasažení hlavy dolů a lesk. Šlehejte vlasy prsty proti směru růstu a energicky nasměrován proud vzduchu v různých směrech. Když jsou vlasy sušeny polovinou, zvedněte hlavu a uveďte styling správný formulář. Krátké vlasy Nejprve seite s vysoušečem vlasů a pak skrýt štětec proti růstu vlasů, zasažení hlavy dopředu. Při sušení a pokládání udržujte vysoušeč vlasů tak, aby proud vzduchu procházky z kořenů vlasů na konce. S takovým sušením, vlasové váhy spadají přímo a vlasy nabývají lesk. A nepřinesou vysoušeč vlasů příliš blízko k hlavě, optimální vzdálenost je nejméně 20 cm.

Při výběru technické (konstrukce) vysoušeče vlasů je důležité vzít v úvahu jeho základní funkce, které mají velký význam:

Trysky pro technické vysoušeč vlasů jsou následující:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS