Co si vybrat vyhřívaný ručník do koupelny

Vyhřívaná ručníka: volba pro 10 kroků

Vyberte vyhřívaný ručník. úkol ne z plic. Může být však úspěšně vyřešen, pokud dodržujete určitý algoritmus. Pomůžeme vám nabídnout v pouhých 10 jednoduchých krocích!

Divná otázka? Ve skutečnosti, odpověď na to pro různé lidi zní jinak. Hlavními funkcemi vytápěného železnice ručníky jsou pouze dvě: topení koupelny a ve skutečnosti vyschnout: ručníky, ponožky a obecně vše, co potřebujete rychle a efektivně osušit. Z jaké funkce zvažujete hlavní věc, forma vytápěného ručníku kolejnice závisí. To může být dva typy:

Snake může mít jinou formu. Nejznámější možností je trubka, zakřivená ve formě C, M nebo S. Počet ohybů není v žádném případě omezen: had může být libovolně dlouhý. Existují také kombinované modely: vnější trubice ve formě C, zakřivené kolem jemnějšího tvaru m. Standardní typ ručník kolejnice perfektně kopírka s topením místnosti. Pokud chcete v koupelně, vždy je teplá a suchá, zvolte coil s větší trubkou, jak je to možné, čím déle je, tím více tepla dá.

Máte-li zájem o první místo na sucho, věnujte pozornost lasselu vyhřívané ručníky. Čím více se nacházejí můstky, tím více ručníků nebo jiných položek, které můžete sušit. V nejjednodušších “žebřících” jumperů jsou rovné tyče. Existují modely s propojkami, zakřivenými tvary s paralelní půdou: jsou konkrétnější. Ale většina všech věcí může být zkroucena na “lanenka” s propojkami ve tvaru s. Obvykle se nacházejí, že nejsou striktně vodorovně, ale mírně pod úhlem. Pokud jsou syrové věci umístěny v několika řadách, takový design usnadňuje přístup do teplého vzduchu. “Lestenka” má další výhodu: Některé modely poskytují boční zásobování vodou. To je vhodné, pokud je standardní umístění vytápěné ručníky z jakéhokoliv důvodu nežádoucí: například, pokud v tomto případě bude zasahovat do koupelnového nábytku.

Výběr železnice ručníky: Jak zvážit ruské specifika

Trvalý autor Houziz, interiérový novinář. V jiném čase pracoval jako korespondent, editor, šéfredaktor v různých publikacích.Petrohrad. Aktivně psal o interiérech pro místo 4live.

Vyhřívané rukavice za pár kaček. už žádné zmrzlé prsty! ��

Sezónní doba vypnutí horká voda. dobrý důvod přemýšlet o opravě nebo výměně vytápěného železnice ručníky. Jak zlepšit vodu a když má smysl utratit za elektrické? Které zařízení bude sloužit déle v ruské realitě. Domácí nebo dovážené? Co může udělat vyhřívaný ručník kolejnice kromě sušení ručníků?

Jedná se o archivní materiál: Článek byl poprvé publikován v roce 2016, aktualizovaný v roce 2022

Jak pochopit, že vytápěná železárna je čas na změnu

Pokud ve švech dlaždic. příznaky houby (a ventilace funguje správně); Je-li černé skvrny na silikonu u dřezu nebo na obrazovce koupelny; pokud je koupelna studená při práci vyhřívaným ručníkem, místnost není dostatečně ohřátá.

Může tento problém vyřešit několika způsoby.

Nahraďte staré vytápěné železniční kolejnice na objemovou verzi

Byl p-ve tvaru. udělal “vůz s policí” (viz. Snímek obrazovky). Nicméně, tím větší je oblast potrubí, chladnější bude jít do stoupačky. bude to pravděpodobně všimnout a sousedé.

Pokud je koupelna velká, existuje důvod, proč nemění vodu “had”, ale doplnit jej s elektrickým modelem.”Lestenka”. Obvykle je tato otázka řešena současně s výzdobou místnosti (aby se opatrně odstranil vodiče ve stěně).

Přidat elektrickou teplou podlahu.

To je rozumný kurz, pokud koupelna není více než 4-5 kV.M. Pak trpět volbou, z nichž vyhřívaná ručníka je lepší. voda nebo elektrická, nemusíte. Umístěte kolejnice pro ručníky v dolní části místnosti. a vše bude krásné, aby se přirozeně zaschlo.

Důležité! Připojte vodní teplou podlahu na teplou vodu Stoupač v bytovém domě je zakázána zákonem. Taková přestavba nikdy nesouhlasím. proto prodat byt nebude snadný. Kromě toho se teplota vody na výstupu nevyhnutelně sníží. a proto rozzlobení sousedé mají všechny důvody pro stížnosti na vás v managementové společnosti, zastupitelství a “sportloto”.

Vodní teplá podlaha lze provést pouze v soukromém domě.

V soukromém domě vyměňte ohřátou železniční kolejnici obyčejný radiátor. Tyč nad topnou baterií umožní suché ručníky bez problémů.

Ale používejte konvektor jako ohřátá ručníka může pouze částečně. Pro ochlazení koupelny takový nástroj může (třída bezpustí od IP24 a výše), ale není možné ji pokrýt ručníkem. Pokud hledáte, najdete speciální konvektory-ručníky. s držáku ručníky.

Tip: Chcete-li vyřešit svůj problém, neváhejte). Vyhřívaná ručníková kolejnice (voda) v ruských domech vestavěných buď v zásobování teplé vody, nebo do topného systému. Rozhodnutí vlády dne 6. května 2011. N 354 určuje následující teplotní minim pro teplou vodu v bodě analýzy: nejméně 60 stupňů pro otevřené centralizované systémy napájení tepla, nejméně 50. pro uzavřené (tato data jsou v trestním směru). Účinnost Sanpine 2.jeden.4.2496-09 Bez ohledu na použitý systém napájecího přívodu, vloží tyč v 60 stupňů (teplota, při které infekční patogeny umírají).

See also  Jak si vybrat Overlock pro domácí použití

Pokud jde o vytápění, uvedené usnesení zavazuje veřejné služby zahřívat naše apartmány nejméně do 18 stupňů, a GOST R 51617-2000 stanoví specifické minimum pro koupelnu. 25 stupňů na vnitřní stěně místnosti.Pokud je voda v trubkách chladnější, než by měla být, můžete požadovat přepočítání tepla a / nebo horké vody a přijímat opatření ke zvýšení teploty vody. to se stane, stačí, aby izoloval trubky v suterénu nebo odříznout někoho vodu teplou podlahu nebo obrovský vyhřívaný ručník.

Co je lepší vybrat vytápěnou železničnou železnici. vodu nebo elektrické

Stále jste se rozhodli, že je zapotřebí vytápěné železnice? Pak pojďme definovat, jaké úkoly ve vaší koupelně budou provedeny dobře.Voda v průměru levnější než elektrický analog je dvakrát a nevyžaduje další výdaje. Elektrické hojení nevyhnutelně zvýší účty za elektřinu, ale nemůžete se bát úniků, zapomenout na tlak v trubkách a vypínání teplé vody. Rozsah elektrických sušiček je obrovský, voda. poněkud skromný. Samozřejmě, a voda se skleněnými vložkami nebo “větvemi” od sběratelů, ale jsou dražší než standardní elektrické.

Další důležitý bod. Nejčastěji je voda vyhřívaná ručník kolejnice zabudována do horkého vodovodu a provozuje celý rok s výjimkou dvou “preventivních” týdnů. V některých domech. obvykle s plynoucí reproduktory je spínač součástí topného systému a bude odpojen nejméně čtyři měsíce. V tomto případě můžete také přemýšlet o elektrickém analogu. Zvláště pokud bojujete s formami.

Který výběrovač ohřívaným vodou

Při výběru vodního vytápěného ručníku, nejprve se musíte podívat na materiál, ze kterého je vyrobeno. Nejlevnější modely jsou vyrobeny z černé oceli, ale mohou být natřeny “pod nerezovou ocelí”. V horké vodě cirkulující na našich trubkách, hodně kyslíku. dohromady jíst kov zevnitř (proto jako ochrana, běžné trubky pro TUV jsou pozinkované). Kromě toho je voda plná kovových nečistot, které se usadí na stěnách vytápěného ručníku. Jak pro černé oddělení oceli. A chromový nátěr rychle začíná loupat. Takové modely jsou vhodné pro soukromé domy, kde je voda čistší a tlak je slabší. Kromě toho existují dvoupístné modely, kde voda zahřívá nemrznoucí směs. vydrží déle.

Co si vybrat vyhřívaný ručník do koupelny

Nerezová ocel se nebojí koroze, proto je vhodnější černý. Aby nedošlo k nákupu falešného, ​​podívejte se do certifikátu (pas) ohřátého ručníku, než se rozpadnete s penězi. Musí zde definovat. Minusy v blízkosti nerezové oceli: příliš ostrý závit na spojích (bude vyžadováno dobré utěsnění) a slabá ochrana před tzv. “Putujícími proudy”. ale není nic dělat.

Importované vyhřívané ručníky jsou často vyrobeny z chromované instalatérské mosazi, přidávání prvků z eloxovaného hliníku. se také bojí rez, ale nejsou vždy připraveny pro ruské zatížení. Obecně platí, že Chrome modely vypadají “dražší” leštěné, ale také stojí stejným způsobem. Pokud jde o kvalitu vytápění, nátěr neovlivňuje.

Materiály pro výrobu zařízení

S tímto sortimentem je také lepší se seznámit předem, protože je lepší zvolit vyhřívaný zábradlí ručníky z materiálu, který zaručuje maximální životnost. Spolehlivost výstavby a dalších důležitých vlastností závisí na typu kovu. Bohužel neexistuje ideální materiál. Všechny vyhřívané ručníky mají výhody i slabiny.

Černá ocel

Tyto železné slitiny jsou nejlevnější možností. Černá ocel vřele tráví. Z rez mimo přístroj je chráněn pentaftánickou barvou. Nicméně, uvnitř ochranného antikorozního povlaku není vždy zajištěn, takže kupující musí ujistit, že má radiátor.

Vzhledem k tomu, že tato zařízení reagují špatně na poklesy tlaku a teploty, nedoporučují se koupit pro instalaci v bytových domech, kde jsou nepříznivé podmínky častěji. Velký počet spojů na zařízení. faktor, který zvyšuje riziko úniku. Jednodílné trubky jsou stále spolehlivější, cena těchto modelů je nepřiměřeně vysoká.

Nerezová ocel

Takové vyhřívané ručníky nemají slabá místa “černých” soupeřů. Nerezová ocel s lehkostí odolávat korozi, hydrowardů (10-15 bar) a teplotní kapky. Výrobky nejsou deformovány v důsledku těžké vody s nečistotami. Nejdolnější jsou leštěné modely a ty, které jsou chráněny mimo vrstvu chrómu. Barva potažené modely, naopak, mohou rychle ztratit svůj atraktivní vzhled.

Minimální tloušťka stěn trubek by měla být 3 mm, jedná se o záruku dlouhé životnosti. Nevýhody modelů z nerezové oceli zahrnují jejich problematické spojení v důsledku “rozmarné” závity. Musí být otrávena při instalaci vyhřívané ručníky kolejnice, protože akutní kov je schopen řezat těsnicí materiál.

Neželezné kovy: měď, mosaz

Modely z těchto materiálů téměř nemají nevýhody, pokud nejsou považovány za mínus jejich vysokou cenu. Díky plasticitě neželezných kovů, výrobky dávají různé formy. Měděné a mosazné vyhřívané ručníky kolejnice nejsou hroznou korozí, jsou charakterizovány malou hmotností, kromě toho má maximální využití tepla. Ale mají slabiny.

Vodní radiátory z mědi budou dlouhodobě sloužit v jednom případě: pokud bylo provedeno vnitřní galvanické zpracování, které budou chránit jejich stěny z oxidace. Povinný stupeň pro mosazná zařízení. interní chrom, zvýšit jejich odolnost proti poklesu tlaku. Brass produkty jsou však stále špatně tolerovány, takže se nedoporučují instalovat je do bytů.

Výběr a “vůdci sympatií”

Jak si vybrat vyhřívaný ručník, z jakého materiálu? Odpověď závisí na požadovaných funkčních a preferencích týkajících se vzhledu výrobků.

 • Černá ocel zaručuje teplo, ale obyčejný, žádný znatelný typ výrobku.
 • Nerezová ocel z bezešvých trubek, slibuje účinky, efektivitu a přijatelnou cenu.
 • Barevné kovy. klíč k trvanlivosti a krásu vytápěného ručníku v soukromém domě, ale “návratnost” pro tyto vlastnosti. vysoké náklady.
See also  Používání éterických olejů ve zvlhčovači vzduchu

Pokud hodnotíme všechny modely v popularitě, jsou definovány oblíbené: Jsou spolehlivé a krásné nerezové oceli vytápěné ručníky.

Oblíbené otázky a odpovědi

Jaký materiál je spolehlivý pro vyhřívané ručníky

Vyhřívané ručníky jsou vyrobeny z oceli, mědi, mosazi, hliníku nebo keramiky.

Ocelové modely (zpravidla mluvíme o nerezové oceli), jsou nejčastější, protože ocel je poměrně odolný materiál s dobrými antikorozními vlastnostmi. To je zvláště důležité pro vodu, kombinované a “mokré” elektrické modely. Zároveň jsou ceny těchto zařízení velmi demokratické. Nerezová ocel buď chrom nebo barva.

Pro vyhřívané ručníky kolejnice, jak “černá” ocel. Nemá anti-korozní nátěr, a proto to trvá vodní prostředí horší horší. Takové zařízení lze vybrat pro autonomní topný systém, ale pro připojení k centralizovaným systémům je nutné koupit modely z nerezové oceli. “Černá” ocel, nicméně, levnější než nerezová ocel. Toto pravidlo se nevztahuje na suchá elektrická zařízení.

Další levné možnosti. hliníkové vyhřívané ručníky. Jejich přenos tepla je lepší než ocel, ale slabší než v mědi a samotný hliník je méně trvanlivý a vypadá méně atraktivní.

Měď má vynikající přenos tepla a trvanlivost, rychle se zahřívá, ale je to drahé. Jeho vzhled není vždy kombinován s moderními interiéry, pokud je váš interiér vyroben “pod starým”, pak měď je vynikající volbou. Pokud se rozhodnete vybrat model mědi, je žádoucí, že je pozinkovaný uvnitř, to znamená, že je izolován z kontaktu s vodním médiem, v takovém případě bude trvat mnohem déle. Galvanizace je volitelná pro elektrické modely s topným kabelem.

Mosaz. slitina založená na měděném a zinku, vyhřívané ručníky z ní vyrobených z ní jsou do značné míry podobné mědi, ale je lepší než používat je v systémech se silným tlakem vody, to znamená, že je v centralizaci. Pro autonomní systémy to je velmi dobrá volba.

Keramické modely jsou považovány za nejodolnější, ale zároveň nejdražší a zřídka se vyskytují. Keramické vytápěné ručníky jsou většinou elektrické.

Jaké další vlastnosti a funkce by měly věnovat pozornost při výběru vytápěného ručníku?

Existuje celá řada nezřetelných, ale důležitých vlastností a funkcí vytápěných ručníků kolejnic, ke kterým je vhodné věnovat pozornost:

Pojďme shrnout

Výše uvedené, můžete vyvodit následující závěry:

 • V činžovním domě jako hlavní vytápěná ručníka pro koupelnu je lepší zvolit vodní cívku, s výhodou nerezová ocel ve tvaru p- nebo m s tlakem tlaku klesne až 10 atmosfér. Návrhy v podobě dámy a hadi vypadají krásně, ale ne vždy se liší tak silně. Pokud si stále chcete koupit Designer Device, je lepší poprvé vyhledat recenze na internetu nebo konzultovat se specialistou.
 • Nejčastěji při instalaci nové cívky bude mít řezání na kov a svařování, takže je nejlepší řešit to během opravy v koupelně, jinak můžete poškodit dlaždice na zdi. Pokud nechcete obtěžovat s připojením, vezměte si klasickou sušičku se vedlejším typem instalace.
 • V soukromém domě s vlastním topným systémem si vyberte jakýkoliv model, který se vám líbí, protože tlak v trubkách těchto systémů je na úrovni 2-3 atmosférů a nepodléhá velkým rozdílům.
 • Elektrická vytápěná kolejnice je užitečná jako přídavné zařízení pro instalaci v kuchyni, na chodbě, nebo jako plná sušička v koupelně, pokud není spojení s dodávkou teplé vody. Mezi výhody těchto zařízení, variabilita konstrukce, nezávislost na přerušení dodávky vody, nízkou spotřebu energie, spolehlivost rotačních a teleskopických systémů.
 • Stejně jako u jiných elektrických spotřebičů v koupelně, přičemž instalace elektrické mřížky bude mít tinker. Zapojení může být vyrobeno z otevřeného typu nebo se namontovat do stěny, ale v tomto případě, v případě potřeby, rychle nahrazuje cívku, budeme muset buď zničit část stěny, nebo se obtěžovat s vypnutím drátu ze zařízení.
 • Pokud jde o výběr výrobce, pak každý má své klady a nevýhody. Například zahraniční výrobci činí své vyhřívané ručníky z méně kvalitního kovu jednoduše kvůli skutečnosti, že v jejich vodovodních systémech je voda měkká a bez zbytečných nečistot. Ale v takových cívkách jsou často různé ventily pro nastavení tlaku a vzduchové zástrčky.
 • Výrobci z CIS jsou nejúspěšnější s nerezové oceli vyhřívané ručníky, které jsou považovány za nejodolnější a spolehlivé. Naši vývojáři navíc přizpůsobují mezi osy a průměr propojených trubek pod normami, které jsou užívány v našich zeměpisných šířkách.

Co si vyhřívaný zábradlí ručníky vybrat. vyřešit vás. Spolehlivost a jednoduchost proti funkčnosti a praktičnosti. Co přesně by se nemělo být provedeno při nákupu serpentinu, takže to ušetří, jinak je riziko nejen trpět únikem horké vody, ale také vytvořit novou opravu sousedů zespodu po povodní.

DVIN

Hledáte ruské vybavení? Pak je nutné se podívat na produkty DVIN. Práce od roku 2003, zejména na trh CIS. Elektrické vytápěné ručníky jsou reprezentovány více než 30 řadou, jejichž modely, které se zase liší velikostí a vlastností. Produkty s opálením nebo topným kabelem, materiálem. leštěné potravinářské nerezové oceli. Záruka. 1 rok. Hlavní rozsah je reprezentován strukturami typu “Lestenka”. Níže se podíváme na nejoblíbenější modely a jejich vlastnosti.

Hlavní vlastnosti populárních modelů z DVIN

Druh modelu Velikost výkonu (VCS) Přibližná cena
HD3 Jednoduché roztok Snake s topným kabelem uvnitř. Univerzální volba, která je snadno vyzvednuta místnost.
32/60 stacionární 320×600 mm od 3465
E Lestenka s vyčnívajícími prvky, které připojují designový objem. Uvnitř opálení a propylenglykolu.
jeden stacionární 500×400 mm od 10670
W Dalším zástupcem skládky typu přistání se zajímavým designem.
jeden stacionární 500×400 mm od 11170
F Jednoduchý žebřík s policí nahoře.
60/40 stacionární 600×400 mm od 11670
L Primo Lestenka s posunutým vertikálním. Vynikající řešení pro moderní koupelny.
60/15/55 stacionární 600×150 / 550 mm od roku 14500
See also  Která koupací ručník pro koupelnu je lepší vybrat

Malé video od výrobce. Zde a strmé vybavení a krásné dívky a vážné kluci, a samozřejmě širokou škálu hotových výrobků.

Lestenka je taková forma umístění příčníku, což je nejvhodnější.

V přezkoumání výše byly již modely vody vyhřívané ručníky s tímto umístěním sekcí.

Co si vybrat vyhřívaný ručník do koupelny

Ale nyní zvážit top-3 opravdu nejlepší modely “Lestenka”.

Vodní ohřívače ručníky laris standardní standard p5 500 × 660 se šelfem chrom

Vodní vytápěná ručníka “Laris Standard P5” je jedním z nejpohodlnějších zařízení, díky speciálnímu umístění žebříku.

Každý vrchol ležícího příčníku mírně pokročilý, ve srovnání s předchozím.

Díky tomuto umístění je vhodné sušit i velké spodní prádlo.

Za tímto umístěním však leží a jedna malá nevýhoda. malý počet příčníků.

Na tomto modelu je 5 sekcí, plus jedna další police je nainstalována.

Ale je to ještě výhodnější než 6 příčných příloh, které leží přesně jeden pod druhou. Mimochodem, tam je Crane Maevský, který je velmi dobrý.

 • Rozměry: 500×660;
 • Uspořádat vodorovná vzdálenost: 0,5 m;
 • Výkon: 186 wattů;
 • pracovní tlak. až 15 atmosfér;
 • Forma: nestandardní žebřík;
 • Topná plocha. 3,5 m2;
 • Počet příčníků. 5 ks;

Vodní ohřívače ručníky Terminus Victoria P6 500 × 796 nerezová ocel

Vodní vyhřívaná ručníka “Terminus Victoria P6” má 6 původně dělal dámy.

Pokud jsou ve všech ostatních modelech rovnou, pak jsou zde zakřivené na dvou místech. Díky tomu jsou sekce mírně přesunuty od zadní roviny produktu.

Spodní prádlo bude mnohem pohodlnější viset, protože žebřík nebude příliš blízko ke zdi.

Na druhé straně tyto ohyby mají trochu užitečného místa. Ale tento nedostatek je zcela vyrovnán ve výhodě, kterou umístění dává.

Směrové spojení v tomto případě, pouze horizontální a maximální teplota je 100 stupňů Celsia.

Výrobek z nerezové oceli.

 • Rozměry: 500×796;
 • Uspořádat vodorovná vzdálenost: 0,5 m;
 • Výkon: 200 wattů;
 • Pracovní tlak. až 9 atmosfér;
 • Forma: zakřivený žebřík;
 • Topná plocha. 1,5 m2;
 • Počet příčníků. 6 ks;
 • Původní umístění příčníku;
 • Je vhodné pro suché spodní prádlo, protože sekce jsou umístěny ve velké vzdálenosti od stěny;
 • Je to jeřáb Maevského;
 • nízká cena.

Vodní ohřívače ručníky Energie Classic 600 × 300 Chrome

Voda vyhřívaná ručníka “Energy Classic” je jednoduchý produkt pro sušení prádla a vytápění malé koupelny, jejichž úseky jsou vyrobeny ve formě jednoduchého žebříku.

Neexistují žádné ohyby ani další police. Možná je to kvůli své jednoduchosti, modelu a vyhrál svou popularitu.

Stojí za zmínku, že energetická klasika je velmi spolehlivá voda vyhřívaná ručníka z nerezové oceli.

Další výhodou tohoto modelu je, že může být připojen k topnému systému různými způsoby: od dna, strana nebo šikmo.

Díky tomu je instalace je dostatečně snadná, i když jen s partnerem.

 • Rozměry: 600×300;
 • Uspořádat vodorovná vzdálenost: 0,3 m;
 • Výkon: 219 wattů;
 • Pracovní tlak. až 25 atmosfér;
 • Forma: klasický žebřík;
 • Počet příčníků. 5 ks;
 • vysoká spolehlivost;
 • Schopnost připojit se k topnému systému z různých stran;
 • Zvýšený výkon;
 • Jednoduchá instalace;
 • Klasický normální vzhled.

Formuláře U, M a E

U Tvar U Toto je rozbitá trubka spojená konce k tepelné lince. Pros. snadné a nízké náklady. Nevýhody. malý přenos tepla a nedostatek míst pro ručníky. Tyto jednotky jsou vhodné pouze pro instalaci v koupelně bytu, kde maximálně žijí dva lidé.

M forma m je starý druh “had” v moderním výkonu. Výhody a nevýhody. stejně jako “had”, zůstali nezměněni.

Vyhřívané kolejnice ve tvaru eu se často nazývají “Foxtrot”. Představte si stejný model m, ale obklopen dalším “fox následovníkem” z trubky většího průměru. To má všechny výhody typů E a U, kombinované v jednom zařízení. Ale je to mínus: cena je také shrnuta.

Modely ručníků kolejnic.

Modely ručníků kolejnic.

Modely ručníků kolejnic.

Modely ručníků kolejnic.

Modely ručníků kolejnic.

Modely ručníků kolejnic.

Modely ručníků kolejnic.

Modely ručníků kolejnic.

Ideální pro sušení ručníků a zahřát v místnosti. Umožněte vám rovnoměrně zahřát místnost a snížit úroveň vlhkosti, což zabraňuje vzhledu houby a plísní na stěnách

Oblíbené otázky a odpovědi

Z počtu ručníků a dalších textilních výrobků, které potřebují sušení, od možnosti připojení k topné síti a z estetických chutí majitele.

Nejúčinnější zařízení jako “Lestenka”. Důvodem je, že teplo z nich je rozděleno rovnoměrně, proto je celá plocha ručníků visící na nich rovnoměrně zahřívána.

Tvar zahřátého ručníku železnice ovlivňuje pohodlí jejich použití. Omezený prostor ručníků, jejich sklouznutí na podlaze s nakloněnými nebo bušími zakřivenými příčky tzv. “Designer” modelů snižují všechny výhody, i když taková jednotka zdobí interiér koupelny. Není třeba zapomenout, že zahřátá železárna musí být účinná a pohodlná a nestandardní konstrukce není hlavní věc.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS