Co vyčistit formy v pračce

Jak se zbavit plísní v pračce s vysokoškolákem doma

V podstatě je plíseň nejjednodušší mikroorganismus, který plemen spory. Jinými slovy, je to houba. Možná, že vážený čtenář překvapí, ale takové spory žijí absolutně v každém pokoji, s výjimkou lékařských úřadů, které podléhají pravidelným ozařováním ultrafialové lampy. Vše, co je potřeba, aby posypaly, je to příznivé prostředí. teplo a vlhkost. A to je v pračce. Kromě toho hosteska, aniž by byl podezřelý, často přispívá k reprodukci houby, udržet špinavé věci uvnitř bubnu nebo pomocí přílišného prášku, klimatizace a jiných prostředků. V důsledku toho nejsou zcela leštěné, usadil na stěnách a dávají krásné živné médium pro formy.

K odstranění formy ve velkých objemech v hodnotě používat průmyslové. Kompozice mají silný dopad na houbu.

Bagi z Mold

Bagi Antibakteriální agent pomáhá odstranit stopy formy a omezují její znovu. Náprava je nastříkána uvnitř bubnu a za pár minut omyjte čistou vodou.

“Deo-Antiplinborn”

Nástroj je vhodný pro zpracování míst s vysokou úrovní vlhkosti, což vám umožní použít pro čisticí mytí.

Před použitím je nutné odhadnout stupeň poškození formy a vybrat vhodnou koncentraci.

Domestos

Domestos Čistící gel má dezinfekční účinek a pomáhá účinně zbavit houby. Nástroj je také dovoleno aplikovat v preventivních účelech.

Savo sprej umožňuje zničit houby na vzdálených místech. Látka se ukáže na postižené oblasti a za 15 minut omyjte čistou vodou. Pokud je to nutné, proveďte znovu postup.

Astonish Moldmidlew

Astonish Mouldmidlew Čisticí věk odstraňuje tvarované formace ve vlhkém prostředí. Přítomnost postřikovače usnadňuje použití spreji. Působení účinných látek v kompozici začíná ihned po postřiku.

Neomid

Neomid s antiseptickými účinky eliminuje houbu a zabraňuje negativním důsledkům z vývoje formy. Použití nástroje se doporučuje v přítomnosti velkého počtu postižených oblastí. “Neomid” se aplikuje na plesnivá místa a po 30-40 minutách se umyje vodou.

Jak umýt koberec dřezu vysokého tlaku “Karcher” doma

Cilit Bang

Použití Cilit Bang pomáhá bojovat s černou formou. Náprava je nastříkána uvnitř bubnu a nechává 15 minut. Pak je povrch otřel hadrem a zahrnuje mytí.

Jak čištění pračky z forem. efektivní metody

Teď, když je řečeno, kde se schovává a kde je forma převzata z pračky, každý čeká na radostné zprávy. Je čas říct, jak umýt pračku z formy. Ukazuje se, že můžete bojovat a snadno porazit.

Nevyžaduje pracovní a drahé prostředky. Jsou k dispozici všem, jíst v každém domě.

Kalcinovaný sodný recept

Tato metoda je účinná, pro tyto případy, kdy je otázka: Jak čistit pračku z vůně formy. Soda je zvláště dobře koupila příchutě.

 • Za tímto je sklenice sody ve stejném množství vody.
 • Použijte směs na všechna dostupná místa uvnitř, na dveřích a práškových prostorách.
 • Po 2 hodinách spusťte mytí bez spodního prádla v ekonomickém režimu.
See also  Jak odstranit zbytek prášku v pračce

Jak čištění praček automatické formy s roztokem VXUS

Každý dům najde láhev octa. Je to velmi mimochodem, protože kyselina bude účinně čistit i elastický pás pračky z formy. V tomto případě je 9% koncentrace dost.

 • Celkem půl sklenice kapaliny nalil do podání.
 • Zahrnout režim pro silně kontaminované bílé prádlo.
 • Pokud zařízení ukazuje, že se voda zahřívá na mezní hodnotu, zastaví se po dobu 1 hodiny. Poté znovu spustí.

Jak vyčistit gumu v pračce

Tato metoda je zvláště užitečná v tom, že zničí pouze formu v pračce, ale také paralelně ušetří z měřítka.

Lemonová kyselina pomůže zbavit se formy

Je důležité, že tato potravinová přísada se používá jako prostředek pro čištění pračky z formy.

Vyčistěte pračku z formy pomocí dezinfekčních prostředků z obchodu

Ústavy pro domácnost Chemie prodávají spoustu nástrojů, které pomohou vyřešit problém houby.

Například pro dlaždice, která je také nakloněna být pokryta nájezdem. Nebo kapaliny a gely pro toaletní mísy, které současně bojují s mikroby.

 • V koncentraci uvedené na obalu jsou prostředky aplikovány v místech, kde je nebo může začít plísňový pád.
 • Závěrem je v závěru povinný v nečinnosti.

Ale je tu jeden úžasný, osvědčený a levný lék pro vůni v pračce s antibakteriálním účinkem. Koupit za příjemnou cenu (od výrobce) zde.

Pro nejtěžší případ

Všechny prostředky z formy v pračce jsou dobré a obvykle vyřeší problém. Pokud to nefungovalo, budete muset aplikovat měď.

 • 5 g látek se rozpustí v 1 litru vody.
 • Otřete vše uvnitř pračky a nechte 3 hodiny.
 • Pak obsahují režim oplachování, což je lepší opakovat 2krát.

Vzhledem k tomu, že chemická látka je jed, zpracování se provádí v rukavicích a v respirátoru.

Zajímavé: Jak se zbavit stale zápachu v domě a v zemi

Kde začít

Chcete-li se zbavit plísní v pračce, pro start, je nutné detekovat všechna místa, kde by mohla být houba vyřešena. Za prvé, kontrolovat:

 • podnos pro detergenty a výklenek, ve kterém je připojen;
 • Gumové těsnění (manžeta) kolem poklopu;
 • Odtokové / sypké hadice a jejich filtry;
 • buben.

Všechna dostupná místa je třeba vyčistit detergenty, kartáče a houby, a pak zpracovávat povrchy se speciálními prostředky pro odstranění formy. Pokud používáte zakoupené nástroje, musíte jednoznačně dodržovat pokyny. Mimochodem, dnes můžete najít chemii, která je navržena speciálně pro odstranění houby pračky.

Ocet odstraní měřítko, nájezd, rust a plíseň. Naplňte láhev octa (2-3 šálky) do bubnu stroje, přejděte dolů pro distribuci kapaliny a spusťte praní při nejvyšší teplotě

Pro boj proti formy doma budete potřebovat:

 • rukavice a ochranná maska;
 • hadry, houby a kartáč;
 • Ocet, kyselina citrónová a soda;
 • prostředky obsahující chlor (“Domasetos”, “bílá” nebo jejich analogy);
 • prádelní mýdlo;
 • Profesionální nástroje pro odstranění forem (zvláště uvedeno).

Při práci s kyselinami a kompozicemi obsahujícím chlorem, použijte rukavice a ochrannou masku, abyste zabránili škodlivým účinkům agresivních nástrojů na kůži a vyhnout se inhalaci par.

See also  Jak odstranit klíč na pračce Samsung

Forma může poškodit vnitřní detaily stroje, například hadice spojující zásobník s bubnem. Kontrola těchto míst by však měla provádět pouze profesionální mistr

Postup pro čištění vnějších částí pračky je následující:

 • Odpojte psací stroj z napájecího zdroje a kabát vody;
 • Jemně odstraňte podnos pro detergenty a otřete výklenek, ve kterém byl. Zásobník vypláchněte z práškových zbytků a vyčistěte jej kartáčem pomocí kapalin obsahujících chlor nebo ocet. Sušit zásobník;
 • Těsnicí guma a mycí dvířka otřete vlhkým hadříkem pro odstranění formy a poté s nimi ošetřena houbou ponořenou do roztoku obsahujících chlor obsahující. Můžete také použít hustou sodu kashitsa. V silně spuštěných případech je nutné ponechat prostředek pro expozici na den a po otření dílů vlhkým houbou, nejprve v poprášení v roztoku ekonomického mýdla. Pokud je forma trochu, stačí aplikovat vybranou složku po dobu 2 hodin;
 • Zobrazit bicí stroj. Pokud jsou viditelné známky formy, otřete buben hadrem navlhčeným v roztoku domovního mýdla nebo chloru;
 • Odšroubujte vypouštěcí filtr a opláchněte jej kartáčem, aplikovat detergent;
 • Odšroubujte hromadnou hadici (v některých případech musíte použít speciální klíč), vytáhnout a vyčistit filtr, pokud je přítomen ve vašem modelu pračky.

Nezapomeňte zkontrolovat odtokový filtr (odpadkový filtr), forma může být také vytvořena. (Když odšroubujete kryt filtru, sleduje vodu. mělo by to být.)

Počáteční čištění je u konce. Ale zbavit se plísní v pračce není snadné a externí zpracování nebude dostačující. Obraťme se k další fázi eliminace houby. čistící místa pro těžko na-dosah.

Čistí pračku, některé hostesky používají řešení mědi. Jeho dopad však může být destruktivní pro některé detaily pračky, takže to nedoporučujeme použít.

Prostředky z formy v pračce

Nepříjemné druhy černého náletu, který udeřil vnitřky prvního pomocníka v domácnosti, je schopen trvale představovat jakoukoliv ženu. Proto je otázkou, jak odstranit plíseň v pračce, vždy stojí na prvním místě.

Můžete se zbavit houby uplatňováním produktů s kyselinami, chlorem, maximálním teplotám a úplným sušením zařízení. Jak vypadá tento postup?

 • Nejdříve musíte odstranit formy pomocí kyseliny citronu, která se aplikuje na houbu a opatrně ji otřete celý povrch stroje. Ujistěte se, že na chvíli opustíte nápravu, takže to ovlivňuje a pak úhledně umyje.
 • Gumový okraj u dveří je třeba léčit vodným roztokem mědi nálady, který má nádhernou schopnost zničit škodlivé mikroorganismy a houby. Musí být ponecháno na den, poté, co umyje vodou.
 • Rozhodování, jak odstranit plíseň, nezapomeňte, že se bojí vysokých teplot. Proto je důležité spustit takový promývací režim pro mytí houby z auta.
 • Můžete čistit přístroj pomocí potravinové sody, která má potřebnou abrazivitu a dokonale kopírovací s odstraněním houby.
 • Zpracování je důležité zapnout opláchnutí pro odstranění všech detergentů.
 • Pamatovat! Je důležité dát auto vyschnout, aby se zabránilo houbě.

Čištění venku

Nejprve musíte vyhodnotit stupeň porážky. Pečlivě zkontrolujte auto: vypouštěcí hadice, filtr, vodní voda z potrubí do auta, budete muset demontovat všechny tyto části a důkladně čistit pevný kartáč s použitím detergentů nebo sody.

vyčistit, formy, pračce

Gumové dveře se musí ohnout co nejvíce a příliš umýt. Poté, co je forma odstraněna, zpracujte všechny tyto detaily chlorového bělidla a odejděte. Po 15-20 min. Odstraňte odstraňování bělidla vlhkým hadříkem, nezapomeňte otřete gumovou suchou z vnějšku a uvnitř. Místo bělidla můžete použít jeden z průmyslových fungicidů, které budou pokračovat.

See also  Jak změnit těsnění v pračce

Top 5 Chemická prodloužení pro čištění gumových dílů

Pokud lidové prostředky nepomohou, je čas obrátit se na zvláštní ekonomické přípravky. Top 5 produktů odstraňujte formy nebo houbu rychle, po dlouhou dobu a levně.

Univerzální nápravná odstranění plísní, různé odrůdy škodlivých mikroorganismů, stejně jako nepříjemný zápach. HG je častěji používán k čištění dlaždic, ale je vhodný pro gumové a silikonové výrobky.

Tiret

Kombinace dostupné ceny a efektivity, provést velmi populární nástroj pro čištění pračky z plísní nebo houby.

Blaneidas

Blanedas odkazuje na kategorii profesionální chemie. Stejně jako Hg, je častěji používán k čištění dlaždic a dlažeb, ale lze aplikovat na gumové těsnění.

Dr. Beckmann

Dobrý, vysoce kvalitní agent za přijatelnou cenu.

 • Vyčistit obsah jednoho balení DR. Beckmann přímo v mřížce bubnu,
 • Povolit režim opláchnutí,
 • Po skončení práce je vysoký a suchý, otřete vnitřní povrch bubnu.

Levné, ale vysoce kvalitní nástroj pro odstranění plísní a houby. Kromě čištění má také dezinfekční účinek.

Nepříjemný zápach

Pokud se v bubnu objevil nepříjemný zápach, je možné jej zničit citronem. Z čerstvého ovoce odstraňte slupku se struhovačem, usínejte ji v sáčku pro mytí delikátních věcí, dát do bubnu. Pak se rozřezal citron na polovinu, stlačte šťávu. Část kapaliny (asi 2 st. L.) Nalije se do práškového prostoru a zbytky jsou impregnovány houbou a pryžovým těsněním.

Zahrnout režim promývání při teplotě alespoň 40 ° C, počkejte, až se zařízení vypne, otřete gumu suchu.

Preventivní doporučení

Co dělat tak, aby kolonie formy nevrátí do pračky? Dodržujte jednoduchá pravidla a budete se zbavit plísňových problémů navždy:

 • Po použití otřete všechny detaily pračky;
 • Vyčistěte nádobu prášku ze zbytků a odstraňte vlhkost;
 • Nenechávejte mokré spodní prádlo v bubnu, jakmile uvidíte černý odlesk, okamžitě jednat;
 • Pokud dáváte přednost režimu “rychlé mytí”, jednou za měsíc pro prevenci, spusťte stroj na dlouhý cyklus s vysokými teplotami;
 • Jednou za šest měsíců vyčistěte stroj z argumentu měřítka a plísňového argumentu s kyselinou citrónovou, sodovou nebo octem;
 • Nepřijadujte se používat levné klimatizační jednotky a lněné oplachy, které jsou ponechány na stěnách agregovaného mokrého hlenu;
 • Zkontrolujte stav filtru, hadic a trubek, kde se mohou hromadit forma a houba. Elastický. nejzranitelnější místo.

Vzhled formy v pračce je správný. Zadejte pravidlo, abyste pravidelně kontrolovali stav pračky a nedovolte, aby se houba znovu objevila.

Aby nedošlo k opuštění plyny šance na opětovný výskyt, nezanedbávejte preventivní opatření a pravidla provozu pračky.

vyčistit, formy, pračce
| Denial of responsibility | Contacts |RSS