Co znamená OE v pračce

LG pračka. kód chyby OE. Což znamená OE v pračce LG

Proveďte následující kroky ke kontrole, zda je problém způsoben pračkou nebo jinými důvody, jako je například švestkové ucpání.

① Vyjměte vypouštěcí hadici z odtoku a spusťte program Spin. ② Pokud voda slučí z hadice, příčinou problému odtoku lze zhroutit. Zkontrolujte a vyčistěte odtok.

Pračka nebude sloučit vodu, pokud je vypouštěcí filtr ucpaný. → Otevřete Plum přístupový panel umístěný v dolní plochu pračky a odstraňte filtr vypouštěcího čerpadla pro čištění.

① Otevřete přístupový panel Plum umístěný v dolní části pračky. Umístěte mělkou pánev v blízkosti odnímatelného panelu tak, aby voda neodkapává. ② Vytáhněte vypouštěcí hadici a vyjměte zástrčku, vypusťte vodu. Dávejte pozor, abyste své ruce nespalovaly, protože voda může být horká. ③ Poté odšroubujte filtr otočením proti směru hodinových ručiček. Vyčistěte kartáč filtru. ④ Vložte vypouštěcí hadici a filtr vypouštěcího čerpadla a zavřete přístupový víko.

Pračka se může během tisku v důsledku vibrací pohybovat a může způsobit skloňování nebo sevření vypouštěcí hadice o stěně. Zkontrolujte také instalaci vypouštěcí hadice, protože pokud je vypouštěcí hadice nastavena příliš vysoká, může interferovat s vodními švestkami. Ujistěte se, že vypouštěcí hadice je v nadmořské výšce menší než 50 cm. Z podlahy je stroj instalován na pevné a hladké podlahy.

Pračka může být naplněna vodou, pokud odtoková hadice ztuhne. Pro rozmrazení zmrazené hadice nalijte teplou vodu 50 ~ 60 ° C a zavřete dveře / kryt. Počkejte 1 ~ 2 hodiny, zatímco zmrazená hadice selže.

Poté otevřete domary panel na švestku umístěný v dolní přední části pračky a vypusťte vodu přes vypouštěcí hadici.

Pokud potřebujete další pomoc, kontaktujte nás e-mailem, v chatu nebo telefonicky. Naše kontaktní údaje můžete snadno najít na našich webových stránkách. Přejděte do nabídky Podpora a vyberte e-mail / Chat / Telefon nastavit další dotazy! Můžete také požádat o službu návštěvu v aplikaci menu Aplikace a instruovat naše technické specialisty. Zkontrolujte své vybavení.

▶ Tento obsah je určen pouze pro informační účely a může obsahovat obrázky a informace, které se liší od výrobku, který jste zakoupili.

Řídící jednotka (programátor nebo elektronický regulátor). mikroobvod, který je “mozek” pračky. od 2600

Obvykle vypálí čipové prvky, které řídí odtok.

Nápisy

Problémy s pračkou 0E Chyba a nesloučí

Jak odstranit

Pokud je procesor řídicí desky v pracovním stavu, je nutné vyměnit rozmazané prvky a nasát přídavné stopy na desce.

V opačném případě je požadována plná výměna řídicí jednotky.

Pokud následuje naše rady, nepodařilo se “správné” chybu OE nezávisle, obraťte se na workshop “Rembytte”. A v noci můžete opustit online aplikaci pro opravy.

Pracujeme od 8 do 22 hodin bez svátků a víkendů.

Průvodce přijde k vám doma do 24 hodin po volání nebo ve vhodném čase pro vás a eliminuje poruchu se zárukou na 2 roky. Diagnostika poruch a specializovaný hovor jsou v případě souhlasu zdarma.

Jak opravit poruchy v pračce Samsung?

Zjistíte, co je servisní panel na tom, co je dolní levý roh představuje to, co přístroj představuje a otevřete. Zametat únikovou hadici a odstranit, co představuje připojení od úniku hadice ke sloučení vody zbývající uvnitř toho, co je umyvadlo. Vložit únik stahování filtru zpět na co je pračka, ujistěte se, že je vložena bezpečná. Zblízka úniku krytu filtru čerpadla.

Pravděpodobné poruchy vyžadující opravu

V tabulce se můžete seznámit se seznamem nejčastějších chyb, které způsobují chyby OE.

Tabulka ukazuje plné náklady na opravu, s přihlédnutím k ceně náhradních dílů a děl mastera. Přesné náklady závisí na modelu pračce LG a je určen Průvodce po diagnostikách po naší poradenství, nepodařilo se “opravit” chybu OE nezávisle, obraťte se na rembytte workshop:

Žádný mistr přijde do vašeho domova do 24 hodin po volání nebo ve vhodném čase pro vás a eliminuje poruchu zárukou na 2 roky. Diagnostika poruch a specializovaný hovor jsou v případě souhlasu zdarma.

Alexey 27. srpna 2020 12:07 Děkuji moc za operativní odpověď. Dnes otevřu, zavolám deset. Dále jen modul sledují odpověď mistra Alexey, byli jsme rádi, že vám pomohou! Alexey 27 Aug 2020 00:10 Dobré odpoledne! LG F1081 ND 5 Machine. Za prvé, stroj vykřikl vodu, vydal chybu. pak se střídají, tj. Změnil tisk. 3 týdny mytí vynikající. Jediný nuance si všiml, že dveře jsou neustále studené a již dlouho. Dnes se Ken změnil. znovu. Kde kopat? Co změnit?) Motor v Pompu! DESET?) Budu vděčný za radu! Odpověď Alexeyho mistra, zkontrolujte deset a řídicí modul pračky. Oleg 21 Srp 2020 19:54 Mám pračku LG, nedávno 2-waits ukázal chybu OE, již potřetí pracovalo (1 časový mytí v režimu bavlny. chyba švestky, 2 krát “FAST 14”. opět chyba, když švestka). Chápu, že to byl prog. Chyba, protože neexistovaly žádné cizí zvuky, tak prosím uveďte takový problém. Odpověď na hlavním Olegu, s největší pravděpodobností byla chyba kvůli blokování vypouštěcího filtru, po kterém se Zoor sám vyčistil, zřejmě.

See also  Jak odstranit elastický pás z pračky Samsung

OE Chyba na pračce LG obvykle vzniká v nejvíce inopportune moment uprostřed mycího programu. Kompletní buben ložního prádla a mýdlové vody, stroj zavěšen a na displeji se zobrazují dvě nepochopitelná písmena. V rámci tohoto článku musíme dešifrovat chybu s kódem OE, určit příčiny takové chyby a naplánovat způsoby, jak tyto důvody eliminovat.

Funguje čerpadla?

V moderních pračkách můžete přistupovat k vypouštěcím čerpadlu bez demontáže případu. To je k dispozici ve většině modelů strojů Elgja. Takže čerpadlo bylo v dohledu, následuje:

 • de-energizujte podložku;
 • Odpojte vypouštěcí hadici a vodní plot;
 • Odtok ze systémové zbytkové kapaliny přes odpadky;
 • Odstraňte dávkovač pro detergenty z pouzdra;
 • klapka podlahy hadr;
 • Jemně vložte jednotku na pravou stranu.

Většina modelů praček není vybavena dnem. Podrobnosti umístěné níže jsou volně dostupné. V případě nepředvídané opravy bude taková konstruktivní funkce pouze po ruce, není těžké se dostat do vypouštěcího čerpadla. Nyní zkontrolovat čerpadlo.

Nejčastější příčinou výtěžku odtokového čerpadla je způsobeno ucpáním různých odpadků, akumulovaných během provozu podložky.

Proto není nutné okamžitě otestovat multimetr čerpadla. Ve většině případů bude stačit k čištění čerpadla z vlasů, nečistot a hromady. Vypouštěcí systém kulometů je plánován tak, že hlavní část odpadu, která spadá do nádrže, v důsledku toho se usadí ve filtru. Dokonce i malé množství nečistot týkajících se oběžného kola čerpadla může způsobit poruchu podložky. Oprava vypouštěcího čerpadla dochází podle následujícího algoritmu:

 • vyfotit, jak jsou vodiče vedoucí k čerpadlu umístěny a připojeny;
 • Odpojte zapojení z části;
 • S pomocí kleště uvolněte svorky, které jsou připojeny k hadici a trysce čerpadla;
 • Vyjměte hadici a trubku;
 • Pomozte svým rukou pro čerpadlo, zkontrolujte, zda se jedná o 180 stupňů;
 • Vyjměte vypouštěcí čerpadlo ze systému.

Zkontrolujte oběžné kolo, hledání vlasů na něm nebo jiném extránury koše, vyčistěte dutinu. Pomocí slotu šroubovák, pojďme otočit západku a demontovat těleso čerpadla. Kontrola vypouštěcího čerpadla prozkoumejte integritu vnitřního mechanismu, gumové těsnění, odstraňte odpadky do dutiny čerpadla.

Při identifikaci viditelných defektů vypouštěcího čerpadla musíte nainstalovat novou část.

Pokud byl zlomený nebo letěl oběžné kolo, pak není třeba měnit čerpadlo. Plastový gramofon můžete najít ve specializovaných prodejnách a nainstalovat jej namísto podrobností oblečení. Po dokončení opravy vypouštěcího čerpadla by měl být spuštěn standardní režim praní a zkontrolovat pračku pro výkon.

Důvodem chyby OE je definován: Jak opravit?

Jak odstranit příčinu chyby OE v pračce LG? Vše bude záviset na tom, co je důvodem chyby OE a je možné jej vůbec odstranit. Odborníci dávají některé obecné tipy, jak eliminovat důvody chyby s kódem OE, prezentujeme tyto tipy.

 • Pečlivě vyčistěte filtr vypouštěcího čerpadla, aniž byste z něj zapomněli extrahovat všechny cizí předměty.
 • Odpojte a opláchněte z hadice Dirt Drain. Je nejlepší použít silnou hlavu horké vody.
 • Vyčistěte sifon a umístění vypouštěcí hadice a sifonu. Za tímto účelem bude mít SIPHON rozebrat a opláchnout všechny své podrobnosti.
 • Pomocí voltmetru zkontrolujte napětí na tiskovém prostoru a snímače čerpadla vypouštěcího čerpadla. Může nahradit jeden ze senzorů.
 • Střídavě odpojte senzory z lisovací služby a vypouštěcího čerpadla a potom zapněte pračku. Načtení systému s připojenými senzory může problém vyřešit.

Sčítání, pokud jeden den nečekaně zastavil práci a vydal chybu OE, nespěchejte na paniku. Rozbalte dešifrování kódu chyb a začít hledat poruchu. Přibližně polovina případů je problém vyřešen sama o 10-15 minut, hodně štěstí!

Co může být a co dělat?

Chybový kód je zvláštním jazykem, podle kterých můžete rychle určit příčinu problémů s domácími spotřebiči. Pro pračky LG bez zobrazení je tento jazyk specifickou kombinací blikajících indikátorů umístěných na ovládacím panelu.

Současně tiskové indikátory (800, 500 a bez toho) a oplachování

Mycí je spuštěno, ale po několika minutách se buben zastavil plnou vodu, lisovací indikátory (800,500 a žádné spin) začaly blikat (800,500 a nečlenin) a opláchnutí.

Chcete-li odstranit chybu sami, je nutné ručně vypustit vodu z promývání, uvolnit nádrž z mokrého prádla, po které je řada akcí:

See also  Když zapnete pračku, klepe pult

Čištění vypouštěcího čerpadla, filtru a hadice nevedlo k požadovanému výsledku, je nutné zkontrolovat výkon snímače tlaku. Neobviňujte vadný senzor. Jeho jednodušší, rychlejší a podrobnější ekonomicky nahradit.

Všechna tlačítka tlačítka

Promývání dokončilo proces mytí, opláchnutí, sloučené vody, ale z nějakého důvodu to spin nezačne. Místo toho absolutně všechny tiskové indikátory začnou blikat. Taková situace nastane, když pračka nemůže rovnoměrně rozdělit zatížení bubnu podél osy otáčení.

V případě, kdy chyba doprovází každý proces promývání, diagnostika a oprava pračky LG je lepší svěřit profesionál.

Pokud dojde k chybě periodicky (ne příliš často), pak s největší pravděpodobností souvisí s porušováním pravidel načítání bubnu.

Současně blikají teplota, mytí a oplachovací indikátory

Simultánní záře všech teplotních ukazatelů, programů mytí a oplachování signalizuje, že pračka půdy není uzavřena.

První věc, kterou musíte udělat, když dojde k chybě. zkontrolovat cokoliv nezasahovat do dveří poklopu pevně uzavřené (před charakteristikou kliknutí). Pokud nejsou detekovány cizí předměty, zkontrolujte stav smyčka, účinnost.

Silně vibruje pouzdro podložky, buben se neotáčí

Pračka LG skóroval vodu, ale když spustí prací program, začne vibrovat, rotace bubnu je zavěšeno. tato situace indikuje problémy blokování motoru.

Důležitý moment: Bubenový pohyb je blokován pouze v pračce, oplachování nebo lisování. Při rolování s rukou se buben volně otáčí.

Můžete se pokusit o odstraňování vašich rukou následujícím způsobem:

Simultánní záře tlačítko mode vlna, syntetika, deka

Pračka nedobrovolně odčerpává a vytočí vodu, současně blesk ukazatele předběžných a hlavních praní nebo indikátorů “vlny” režimů, “syntetické”, “přikrývka”. tato situace ukazuje, že nádrž je přeplněná.

První věc, kterou potřebujete udělat, je vypnout podložku, vypusťte vodu, otevřete poklop, dostat spodní prádlo. Po dni (během této doby se auto suší dobře) zatížení re-mytí, se všemi pravidly naložení bubnu za použití správného detergentu.

Pokud takové žaloby nebyly vedeny k požadovanému výsledku, je nutné zkontrolovat výkon snímače hladiny vody a kontaktů na snímač tlaku vody. Také je také zkontrolován přívod vody.

Všechny indikátory teploty začaly blikat

Spustí se promývací proces, ale po několika minutách se buben zastavil otáčení, všechny teplotní indikátory začaly blikat. to je signál problémů s tepelným vytápěním.

Chcete-li chybu odstranit, musíte nejprve zkontrolovat snímač teploty (pro takové účely multimetr). Pak zkontrolujte připojení opálení. Nedávno zkontrolujte výkon topného prvku. S detekovaným problémem se změní opotřebovaná položka.

Glow Základní a předvídatelné ikony

Spodní prádlo v bubnu je načten, spustí se praní, ale ve vodní nádrži není žádný obvyklý zvuk. Tato situace s oběma blikajícími indikátory hlavní a pre-prádelny ukazují, že dojde k problému s množstvím vody do nádrže.

znamená, pračce

Pokud je vyloučeno mechanické poškození, můžete začít kontrolovat sací ventil, stejně jako senzor hladiny vody v nádrži.

znamená, pračce

Základní kódové kódy

Problémové kódy LG jsou převzaty na obrazovku Dashboard, což usnadňuje další diagnostiku a opravu. S jejich pomocí se můžete pokusit o opravu poruchy sami nebo alespoň konzultovat s profesionály, volání chyby.

Mallings s přívodem vody nebo odtokem

AE nápis označuje automatickou chybu vypnutí zařízení. Nastane, když pracuje speciální plovákový senzor. Když se zobrazí, měli byste zkontrolovat techniku ​​pro únik. K tomu je nutné zkontrolovat všechny podrobnosti o zařízení v kontaktu s vodou.

Výměna tlumičů v pračce Bosch.

znamená, pračce

Také pro diagnostiku můžete vypnout napájení po dobu 15-25 minut a znovu zapněte.

Každý uživatel pračky by měl alespoň schematicky představovat své zařízení. Pomozte to může instruovat se schématy, které jsou doplněny novou technikou

Možné příčiny chyb mohou být problémy s řídicí jednotkou, opotřebení manžety, mechanické poškození nádrže.

Kombinace dopisů FE je zvýrazněna, pokud je nádrž naplněna vodou. V tomto případě stiskněte službu (senzor) blokuje provoz systému.

 • Vada elektrického regulátoru;
 • porušení činností relé činností;
 • Problémy s vodou zátoky;
 • Velké množství pěny v nádrži (pokud se používá nevhodné prostředky pro mytí).

Pro diagnostikování problému musíte zkontrolovat senzor, trysku a zapojení, abyste se ujistili, že tiskátor pracuje. Pak byste měli kontrolovat ventil pro přítomnost vnějšího předmětu.

E1 kód znamená, že voda tekla do palety pračky v důsledku odtlakování nádrže.

Při diagnostice problému zkontrolujte hadice, trysky, třmen a t.D. Pokud jsou všechny mechanické prvky zařízení dobré, stojí za to kontrolovat čerpadlo a snímač úniku pro možné poruchy

Tj. Kombinace signálů o tlaku. V tomto případě vstupuje voda do nádrže je extrémně pomalá, ale nedosáhne požadované úrovně pro přidělený čas (obvykle 4 minuty).

 • Poškození ventilu vody zátoku (stojí za to kontrolovat elektromagnetické cívky, aby se ujistil, že napětí je dodáváno);
 • Vada stisknutí;
 • ucpání filtru sacího ventilu vody (obvykle srážení vápna);
 • otvory a převody v hadici;
 • Zapojení opotřebení ventilu;
 • Špatný odpor ventilu (pod 3 com);
 • poškození obecné správní rady;
 • Přívodní hadice vody je nesprávně instalována a částečně překrývá vodný otvor;
 • Nedostatečný tlak v instalatérských trubkách.

PE Tisková doprava chyba je podobná IE, ale vzniká nejen kvůli dlouhému plnění nádrže vodou. Je také zdůrazněn, pokud voda vstoupila do stroje příliš rychle (1-2 minuty).

See also  Jak umýt vlněnou přikrývku v pračce

V tomto případě je také nutné zkontrolovat tlak vody. Pokud je voda aplikována jako obvykle, musíte diagnostikovat lisostat. Další příčiny problému by mohlo být zkrat nebo útes na lince.

Pokud se kód PE objeví na displeji během prvního mycího stroje, může být problém v nesprávném připojení zařízení do kanalizace

Porucha OE je spojena s přebytkem povolené hladiny vody v bubnu. Často je kód zvýrazněn v případě neúspěšného výboje, když část vody sloučená, ale nějaký druh je ponechán uvnitř pračky.

Kód se automaticky rozsvítí, pokud postup vypuštění trvá déle než 5 minut. K problému dochází v důsledku zablokování v dráhy odvodnění, a to: v trysce, čerpadla, filtru, hadice.

Po vyčištění filtračního systému se vypouštěcí podložka začne fungovat v provozu. Pomp (odtokové čerpadlo) může odmítnout pracovat z důvodu členění, pak je požadována její úplná náhrada

Odvodňovací hadice může být zkroucena nebo stlačena. Problémy s odtokem někdy vznikají v důsledku řízení vzduchové komory a poruchy snímače tlaku.

V některých případech nejsou problémy v důsledku většiny pračky, ale kvůli blokádám v potrubí. Aby nedošlo k tomuto chybě, je možné pravidelně čisté odtokové trubky.

UE. vodní nerovnováha kód v nádrži.

Chyba se často vyskytuje, když se do stroje umístí zmačkaný spodní prádlo, což porušuje fungování zařízení. Stroj nemůže otočit buben bez rizika rozbití, a proto zastaví operaci v důsledku nevyváženého zatížení

Chcete-li odstranit problém, měli byste otevřít dveře a narovnat některé věci, a pak znovu spustit mytí.

V některých případech vzniká podobný problém v důsledku malého počtu věcí v bubnu, protože pračka prostě necítí svou váhu. Pak byste měli přidat více prádla. Pokud tyto akce nepomohly, je nutné otestovat elektromotorický drát, hnací řemen, regulátor a senzor haly za poškození.

Příčina chyby může být nesprávná instalace pračky, nebo spíše jeho zkosení. Vzhledem k nestabilní poloze nohou se zařízení začne vibrovat a chrastovat

Problémy s motorem

Kód chyby CE se zobrazí při přetížení motoru (elektromotor) a přeplnění. Pro další fungování je nutné odstranit část prádla ze stroje. Pokud po uvolnění bubnu zařízení nefunguje stejně a displej zobrazuje stejnou kombinaci, je nutné zkontrolovat provoz motoru a elektronického regulátoru.

Snímač hladiny kapaliny a spojovací vodiče

Soukromý případ. stroj normálně vytrhl vodu, ale nestiskne se a na indikátoru se rozsvítí chybová zpráva OE. S vysokou pravděpodobností lze předpokládat, že v této situaci je tisková služba na vině, senzor hladiny vody v nádrži. Trvale si všiml nedostatek vody a zabraňuje provádění programu.

Zkontrolujte a nahradit tento senzor je také snadný. Je to kulatá položka, na kterou je připojeno několik vodičů a tlaku vysílací trubice. Zbytečné okamžitě koupit náhradu, je možné obviňovat vodiče nebo těsnost trubky.

Také bude užitečné vyzvánět vnitřní zapojení stroje. Pračka pracuje v podmínkách vysoké vlhkosti, což ovlivňuje stav spojovacích čipů a kontaktních podložek. Když je detekován oxid, musí být odstraněny, poškozené vodiče a výměny.

Co znamená kód chyby, pf, řízení selhání na mytí desky. Fotka

Pračky LG mají příjemnou funkci: v případě jakékoli chyby jsou zobrazeny na panelu. A již můžete nezávisle zjistit, co s tím souvisí. Je možné, že ani nemusí způsobit mistry.

Jedním z těchto chyb. Chyba PF. Může nastat kdykoliv pračky. Tato chyba se zdá být jednoduchá, ale může obsahovat určité nuance.

Proč je pračka LG vyřazena kód chyby PF?

Chyba PF se vyskytuje s nestabilním napětím elektrické sítě. To může být:

 • Co znamená kód chyby PF v pračce? Jednorázové a krátkodobé vypnutí elektřiny;
 • Napětí skoky v elektrické síti s odchylkou od normy 10% v menší straně a 5% na velké straně;
 • Přerušení v důsledku připojení k napájecímu vedení pračky jiných domácích spotřebičů, které, při zapnutí, může způsobit skok napětí.

To vše je způsobeno napájením. Nejčastěji se jedná o tyto důvody způsobit chybu pf. V takových případech se s nimi můžete vyrovnat buď s pomocí elektrikáře.

 • Aby bylo možné obnovit normální provoz pračky po chybě PF, nejprve se doporučuje odpojit a zapnout pračku pomocí tlačítka START / PAUSE.
 • Pračky LG Dostatečná vrstva. Proto nepoužívejte prodlužovací šňůry, síťové filtry a t připojení.D.
 • Nainstalujte samostatnou vývod pro pračku a připojte jej k distribučnímu štítu elektřiny samostatného vedení. Použijte vývod s potřebnou ochranou proti vlhkosti (IP54), pokud jej nainstalujete v koupelně a pro napájecí vedení. měděný drát s průřezem alespoň 2,5 mm2.
 • Pokud napětí skočí mimo normální občas v elektrickém výstupu, použijte stabilizátor napětí alespoň 3kW.

To je to, co se týká vaší elektrické sítě, která se živí pračkou.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS