Deska Hans Jak odstranit sklo z trouby

Jak snadné je odstranit a rozebrat dveře z trouby na plynový sporák Hansa, Kaiser, Gorenje

Plynová kamna. Nepochybný asistent v kuchyni, stejný „oheň“, na kterém se připravuje veškeré nebo téměř veškeré jídlo. V souladu s tím se vytváří s intenzivním používáním tuk a další znečištění, takže deska vyžaduje periodické a poměrně časté čištění. Jedním z nejvíce nepřístupných míst je vnitřek skla od dveří trouby. A to je tak, dokud nebudete sledovat toto video a nevidíte, jak snadné je rozebírat!

© 2005. 2022 „Katalog webových stránek bez následné“. V katalogu 84963 webů. Práva na všechny materiály zveřejněné na tomto webu patří jejich autorům. Hostingové místo

Jak odstranit sklo

Dveře trouby jsou obvykle vybaveny dvěma sklenicemi, z nichž jeden může vlastníka zařízení odstranit samostatně. Druhý je připojen k tělu, což je patrné na fotografii. Odstranění skla z trouby je zcela snadné, ale stojí za to mít na paměti, že pro zajištění bezpečnosti je musíte odstranit, když jsou dveře odstraněny. Důvodem je skutečnost, že může zabouchnout z náhodného dotyku a ublížit člověku. Další válečná válečný popsaný v pokynech pro skříňky Ariston, Burning, Electrolux, Samsung, Bosch, je připomínkou síly vystavení přednímu sklu, která může prasknout nepřesnými akcemi uživatele.

 • Nejprve musíte položit dveře trouby s rukojetí dolů na měkký a dokonce povrch.
 • Poté, v závislosti na typu zařízení, odšroubujte úchyty nebo okamžitě začněte pohybovat zdola nahoru, pokud přítomnost šroubů není poskytnuta návrhem. V některých případech může být nutné odpojit strukturální prvky držení.
 • Poté, co byla skleněná část osvobozena od úchytů, je nutné je jemně zvednout a odstranit ji.

Jak odstranit dveře trouby Hans

Jakákoli paní, která miluje vaření, ví, jak obtížné je umýt troubu uvnitř z nečistot a tuku.

Jak odstranit dveře trouby. užitečná videa

Ale to musí být provedeno, jinak později tuk začne vyhořet a kouřit.

Doporučuje se umýt troubu pokaždé po použití, ale v praxi to jen jen málo lidí. Přirozeně, v určitém okamžiku se půda tvoří na povrchu.

Chcete.li se toho zbavit, někdy musíte vyzkoušet spoustu finančních prostředků.

Vložit

Pro zpracování elektrické trouby můžete použít speciální těstoviny. Chcete.li to připravit, musíte smíchat stejné množství „komety“, jakékoli mytí myčky nádobí a kyseliny citronové. Toto složení je aplikováno na povrch a ponecháno půl hodiny.

See also  Jak odstranit kola z kartáče vysavače

Po takovém zpracování v troubě může přirozeně po takovém zpracování v troubě zůstat v troubě konkrétní vůně detergentů. Aby se toho zbavil, měl by být jeden ze způsobů vyzkoušen:

deska, hans, odstranit, sklo
 • větrání;
 • vroucí vodu v troubě s přidáním několika tablet aktivovaného uhlí;
 • oplachování citronové šťávy nebo vody octem;
 • důkladné opláchnutí zbytků čisticího prostředku z povrchu.

Lidové metody

Ti, kteří se zajímají, jak umýt troubu z uhlíkového vlákna doma, někdy nevědí, že naše babičky a matky často používají improvizované prostředky pro tyto účely.

Amoniak

Takový levný nástroj je považován za velmi účinný. Provádí troubu o nic horší než většina zakoupených skladeb. Při práci s alkoholem je nutné používat gumové rukavice a respirátor.

Produkt je aplikován na všechny povrchy a ponechán asi 30 minut. Pak místa, kde byla objevena kůra, otřela houbou. Takové zpracování se provádí, dokud nezmizí charakteristická vůně amoniaku.

deska, hans, odstranit, sklo

jiné metody

Existuje mnoho jiných metod testovaného času:

deska, hans, odstranit, sklo
 • Soda se přidává k malému množství teplé vody. Směs se aplikuje na kontaminované oblasti a ponechává 15-20 minut. Potom musí být povrch důkladně otřen žínou.
 • Kyselina octová se přidává do nádoby s vodou v poměru 1: 1. Kapalina je aplikována na stěny a pak nejvíce kontaminovaná místa jsou posypana sodou. Po 15 minutách musí být trouba promyta žílánem zvlhčenou v teplém mýdlovém roztoku.
 • Sůl může být nalita na horký povrch trouby. Když se zhnědne, je třeba ji odstranit a stěny trouby jsou důkladně omyté.

Špinavý povrch lze čistit práškem na těsto. Z tohoto důvodu jsou stěny navlhčeny stříkací pistolí, poté můžete produkt nalít. Veškerý tuk bude mít hrudky, aby bylo možné snadno odstranit vlhkou houbou.

Zpracování trajektu

Toto je další běžný způsob čištění trouby. Musíte vytočit trochu vody na malé pánvi a přidat pár kapek jakékoli myčky nádobí.

Dále je nádoba umístěna do trouby, režim je nastaven asi 100 OS a ponechán po dobu 20 minut. Místo detergentu můžete také použít malý kus prádelny.

Dveře trouby jsou otevřeny až po konci zpracování, jinak existuje možnost popálenin obličeje a rukou. Když se povrchy ochladí, mohou být jemně otřeny vlhkým hadříkem.

Čištění skla

Mnoho lidí často přemýšlí o tom, jak umýt povrch trouby, ale zapomenout na sklenici a nakonec zde často zůstává spálený tuk často. Je obvyklé to čistit pomocí sody.

See also  Jak čistit trysky v myčce nádobí

Prášek se nalije na zvlhčený povrch skla a ponechán po dobu 30-40 minut.

Poté stačí jemně otřete povrch vlhkou houbou a suchým hadříkem. Díky tomuto zpracování se sklo znovu stane průhledným.

Tyto jednoduché způsoby skutečně pomáhají odstranit saze a staré znečištění. Výsledkem je, že trouba bude čistá a jídlo nebude zkaženo vůní spáleného tuku.

Jak používat troubu Hansa

Funkce trouby Hansa závisí na modelu skříně desky nebo trouby. Chcete.li objasnit pravidla konfigurace, provozu a schopnosti trouby, viz odpovídající instrukce.

Než začnete čistit troubu nebo troubu desky, je nutné vypnout napájecí zdroj, ujistit se, že držadla všech regulátorů jsou v poloze „vypnuto“ a ujistěte se, že sporák a trouba byly úplně ochlazené dolů. Chcete.li umýt, musíte použít teplou vodu s měkkým detergentem.

Chcete.li poskytnout pohodlnější přístup k troubě v troubě, můžete odstranit dveře. Chcete.li to provést, otevřete ji, zvedněte pojistku ve smyčce. Pak mírně otevřete dveře, zvedněte je a předložte je dopředu. Chcete.li zavést dveře na místo, opakujte akce v opačném pořadí.

Jak připojit kachnu Hansa

Připojení kamenů nebo varné dráhy Hansa je snadné, pokud postupujete ve všech pokynech. Pro připojení plynových desek doporučujeme používat služby licencovaného plynu.

Chcete.li připojit elektrický sporák Hansa k kabeláži, budete potřebovat pomoc kvalifikovaného specialistu na instalaci. Nezapomeňte, že nemůžete nainstalovat sporák nebo varnou desku v bezprostřední blízkosti chladničky nebo mrazničky.

Opatření preventivní

Analýza struktury je nezbytná pouze tehdy, pokud potřebujete vyčistit sklo nebo vyměnit díly. Je to jednoduché a téměř kdokoli to dokáže. Ale musíte být velmi opatrní, oddělit dveře a sklo, abyste nepoškodili úchyty a neublížili sami sobě. Většina pecí se prodává s pokyny, ve kterých je napsáno, jak je sklo odstraněno a jak jej lze vyčistit.

Jak jsou smyčky odstraněny

Odstranit smyčku trouby bude nutné pouze pokud začne velmi těsně nebo naopak špatně otevřený. Zpočátku jsou stejné činy provedeny jako během oddělení skleněné části, ale později jsou další úchyty odšroubovány. Během procesu je případ rozdělen do několika částí, z nichž jeden je umístěn smyčky.

S pečlivým pozorováním můžete vidět uvolněnou jaro nebo zlomenou část smyček. V obou případech budou tyto části muset být odstraněny a nahrazeny. Obvykle v troubě Ariston, spalování, Electrolux, Samsung, Bosch, může být na obou stranách nainstalována jakákoli smyčka.

Abychom tyto prvky neporušili, je třeba dodržovat několik pravidel:

 • Při odšroubování a extrakci smyček nespěchejte. Během aplikace moci lze tyto části přerušit poškozením také tělo trouby.
 • Než odstraníte smyčky, musíte se ujistit, že každý šroub je odšroubován, odlišně při pohybu zbývajících upevňovacích prvků, aby se ohýbal, a stane se nepoužitelnými.
 • Během oddělení dveří byste neměli vyvinout velké úsilí, protože design je vytvořen takovým makarem, že všechny jeho části jsou snadno odstraněny. Přítomnost odporu čte nesprávný směr pohybu.
See also  Jak odstranit horní kryt myčky nádobí

Chcete.li se dozvědět podrobněji o tomto procesu, měli byste se podívat na video.

3 Pravidelná péče o dohled

 • Vyčistěte troubu jednou týdně. Aby skleněné dveře trouby vypadaly prostě skvěle, jednou týdně je čistěte jedlou sodnou. Připomeňte si do svého vlastního kalendáře, aby bylo pro vás snazší učinit tuto funkci součástí obvyklého týdenního čištění.
 • Vyčistěte skleněné dveře trouby 2 hojné kontaminanty najednou omyjte sklenici. Pokud je něco obzvláště velmi rozlije ve vaší troubě, zkuste si umýt skvrny najednou, protože trouba vychladne. Pokud neodstraníte zbytek jídla, dostanou se ke sklenici, když příště použijete troubu, což je určitě učiní problematičtější odstranění.
 • 3krát za měsíc, spusťte funkci samočištění v troubě. Pokud má vaše trouba funkci pro sebeurčení, spusťte ji jednou za měsíc a udržujte zařízení v čistém stavu. Režim pro sebeurčení s nejvyšší teplotou pomáhá neutralizovat znečištění v troubě a zvyšuje účinnost zařízení.
deska, hans, odstranit, sklo

Elektřina nebo plyn?

V některých regionech je použití plynu ekonomičtější možností. Když se však používá, uvolňuje se popáleniny kyslíku a oxid uhličitý. Na kuchyňském setu a stěnách se v průběhu času hromadí saze. Využití elektřiny takové nepříjemnosti vylučuje.

 • Termostat podporuje danou teplotu.
 • Gril se připravuje s infračerveným zářením. Díky tomu je jídlo dokonale opečené.
 • Tam je konvekce. Cirkulace horkého vzduchu. Pod jeho vlivem jsou produkty pečeny rovnoměrně.
 • Tam je točení. Produkty jsou navlečeny na odolném kolíku. Kvůli rotaci jsou pečeny rovnoměrně ze všech stran.
 • Odmrazování se používá pro delikátní rozmrazování a sušení ovoce, bobule a houby. Při teplotě 30 ° C jsou připraveny jogurty nebo těsto.
 • Časovač nahrazuje čas. Dává zvukový signál nebo vypne zahřívání.
 • Existuje automatické vypnutí. Ochranný mechanismus. Funguje při přehřátí, přerušení elektřiny a oznámení zvukového signálu.
 • Ochrana před dětmi blokuje dveře během vaření.
 • Tepelná podřízenost je zavedena do misky, indikace jsou zobrazeny na displeji. Určuje stupeň připravenosti.
 • Vnější chlazení chrání tělo před nadměrným vytápěním.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS