Domácí aplikace MI nenajde robota vysavače

Není možné připojit Xiaomi Mi Roborock Sweep One S50 Vacuum Cleaner s Home Wi-Fi

Žádám o pomoc v následujícím čísle. Vysavač vakua robota Xiaomi Mi Roborock Sweep One S50 International nelze vyhodit aplikací MiHom. Aplikace je stažena na iPad, domácí internet přes router Asus RT-N11P. V aplikaci MIHOM není vysavač viditelný, je možné zavěsit ručně, ale ve stadiu připojení k Wi-Fi píše „5G Wi-Fi“ není podporováno “.

V příloze Mihom jsou Rusko a další regiony vyřešeny. Domácí televizory, tablety a další zařízení pracují s Wi-Fi po dlouhou dobu a nepřetržitě. dík!

Spojení gadgetů Wi-Fi v Mihome

Všimněte si, pokud se chcete připojit k kameře Mihome Wi-Fi, přečtěte si Wi-Fi kamery připojující článek s Mihome.

Chcete.li do Mihome přidat nové zařízení, klikněte na „pravý roh aplikace. V kontextové nabídce, která se objeví, budete mít 2 možnosti-„Přidat“ a „Skenování QR kódu“.

domácí, aplikace, robota, vysavače

Vyberte 1 možnost. „Přidat“. Pokud máte nastavení v Mihome-„Vyhledat Wi-Fi zařízení“ (profil-usazování automatických skenovacích vyhledávání pro zařízení Wi-Fi), pak, když zapnete nový gadget do sítě, jeho image se objeví nahoře,, objeví se nahoře, Kliknutím na které přidáváme jej do našeho inteligentního domu.

domácí, aplikace, robota, vysavače

Pokud zařízení není nalezeno, můžete jej vybrat ručně ze seznamu zařízení. Před přidáním inteligentního gadgetu do Mihome musíte resetovat jeho nastavení Wi-Fi. Pro každou z nich je vypouštěn Wi-Fi stisknutím tlačítka/kombinací tlačítek. Informace, jak resetovat Wi-Fi na vašem zařízení, si můžete prohlédnout při přidání do mihome.

Například přidejte vzduchový zvlhčovač Smartmi 2 do Mihome

1 Klikněte na “” v pravém rohu aplikace a poté „Přidejte zařízení“. Najděte kartu zvlhčovače a vyberte náš model.

2 Dále, s použitím náznaku na obrazovce smartphonu, vypusťte nastavení zvlhčovače Wi-Fi vzduchu a zaškrtněte, že nastavení jsou úspěšně resetovány. Dále klikněte na „Připojte se k jinému routeru (router)“ nebo klikněte na router, pokud se již rozhodl. Zadejte heslo z naší sítě Wi-Fi, aby zvlhčovač mohl jít na internet.

3 Zahájí proces připojení. Pokud je vše v pořádku s nastavením routeru, tlačítko „Ready“ se na konci objeví a můžete spustit nastavení a ovládat náš zvlhčovač. Pokud přidání gadgetu skončí chybou, podnikněte kroky k nižšímu v tomto článku.

4 Mihome nás pozve, abychom si vybrali „místnost“. Toto je podmíněné místo, abychom se mohli rychle přesunout na požadovanou kartu, v tomto příkladu „Ložnice“. A přejmenujte jej například na vaši představu na zvlhčovač nebo zvlhčovač, pokud máte několik stejných typů zařízení, takže bude snazší identifikovat. Tyto parametry lze kdykoli změnit na vaši žádost.

5 V případě tohoto modelu zvlhčovače, protože je určen pro čínský trh, budete muset navíc vyměnit plugin nebo použít předplatné upraveného mihome, aby byl plugin automaticky vyměněn.

Je důležité, pokud najednou chcete z jakéhokoli důvodu jít do jiné oblasti připojení vašich zařízení, musíte resetovat Wi-Fi a znovu je přidat k novému serveru. Například během migrace z Číny do Ruska pomocí aplikace Modified Mihome od VEVS.

Jak připojit vysavač Xiaomi k telefonu (Mis Home)

Gratulujeme k nákupu robota Xiaomi. Níže se naučíte, jak připojit vysavač Xiaomi s Wi-Fi prostřednictvím aplikace na Android nebo iPhone. A na konci stránky soubory ke stažení: Synchronizace vysavače s aplikací a pokyny pro roboty-Blakets (kliknutím na odkaz vyberte svůj model).

Spojení

Chcete.li připojit vysavač Xiaomi s iPhone nebo Android, budete potřebovat aplikaci MI Home. S kterým z vašeho smartphonu prostřednictvím sítě Wi-Fi budete moci ovládat inteligentní vysavač. Odkazy na stahování z oficiálních zdrojů (otevřeno na nové kartě):

Apple, iOS 9.0 nebo novější verze. Android, verze 4.3 a více
Odkaz na App Store, ~ 467 megabyt Odkaz na Google Play, ~ 88 megabajtů

Doporučujeme vám stáhnout prostřednictvím Wi-Fi, soubory hodně váží, zejména pro iPhone a iPad.

See also  Kolik nalit sůl do myčky bosch

Smartphone se připojte k síti Wi-Fi na frekvenci 2.4 GHz. Přejděte do aplikace MI Home, vraťte se nebo zaregistrujte (pokud poprvé). Klikněte na PlusIK v pravém horním rohu “.

Před připojením robota vakuového čističe Xiaomi Mi Home, ujistěte se, že je nabitý, t.na. Při prvním začlenění může být aktualizováno.

Nyní zapněte Bluetooth a podívejte se na poblíž. Pokud z nějakého důvodu nebylo možné zařízení automaticky najít, můžete to udělat ručně. Na kartě „Household Appliances“ vyberte svůj model. Pokud není na seznamu, změňte svůj region na „Čínu“.

Dále požádejte o reset resetu, klikněte na 2 z 2 tlačítek nebo 2 extrémní ze 3, v závislosti na modelu; Počkejte na hlasový signál v čínštině nebo Agerian. Všechno, wi-fi chaty jsou upuštěny.

Vyberte si svou síť Wi-Fi na další kartě, vynikající. Poté bude dokončena synchronizace a obnova inteligentního vysavače. No, pak nastavení podle chuti.

Funkční

Na hlavní obrazovce aplikace je centrum zobrazeno ve středu, nakreslené přikrývkou a jejím aktuálním místem pozice. V horní části název vysavače a režimu aktuálního čištění.

Informace o vzdálenosti, dočasném rozsahu dočasného čištění, úroveň nabití baterie ve spodní části obrazovky.Tam můžete začít nebo přestat čistit.

 • Tlačítko “GO”. Odeslat robota na konkrétní místo pro neplánované čištění.
 • Tlačítko „dok-station“-předejte dock k nabíjení.
 • Tlačítko „Clean“ spustí sekvenční čištění.
 • Tlačítko „Čištění zóny“. Vyberte konkrétní objektivní oblast místnosti, kterou je třeba odstranit.

V pravém horním rohu jsou tři body, otevírají další nastavení.

Další nastavení

 • “Timer”. nastavte časový interval v rozsahu, který můžete automaticky čistit.
 • „Hlas a hlasitost“. změna hlasových tašek a objem hlasových oznámení.
 • „Režim čištění“-Vytvořte intenzitu čištění místnosti: tichý, turbo, vyvážený a turbo režim.
 • „Historie čištění“. zaznamenávání informací o čištění. Oblast Removenu, začátek a konec doby čištění.
 • „Dálkové ovládání“. ruční ovládání, je.li to nutné, nebo se bavte.
 • „Režim ochrany karet“ přidávání virtuálních stěn.
 • „Kobercový režim“ speciálně pro zlepšení čištění koberců.
 • „DND režim (nerušit)“ V období, které jste si vybrali, nebude vysavač vyčištěn a hlasová oznámení.

Nyní víte, jak připojit vysavač Xiaomi a všechny jeho funkce.

Dobré vědět

 • Lze ovládat pomocí hlasového asistenta „Alice“.
 • Pokud není možné připojit vysavač Xiaomi s Wi-Fi, dokument popisuje níže uvedené tipy, jak tento problém vyřešit.

Ovládání zařízení

Nyní musím říci, jaké pokyny používající program jsou poskytovány robot-permit a jaké informace lze najít s jeho pomocí:

 • Nastavte režimy čištění v sekci „Clean“.
 • Pokud bylo čištění provedeno mnohem rychleji než plán (sekce Dock), pošlete robota přípustné zpět na základnu.
 • Ve sloupci „časovač“ nastavte období čištění a také frekvenci, s jakou musí obratle robota Xiaomi provádět cykly čištění areálu z odpadu.
 • V „Režim čištění“ vyberte režimy úklidových místností čtyř nabízených možností. Je možné zvolit minimální nebo maximální intenzitu zde. Rozdíl spočívá v účinnosti čištění a hladiny hluku vycházející z vysavače.
 • V bodě „péče“ sledujte informace o opotřebení všech hlavních částí robota Xiaomi.
 • Ovládejte robot ručně vysavatelem ručně přímo z smartphonu. To je k dispozici ve sloupci dálkového ovládání.

Nemůžete ignorovat novou funkci, která byla dostupná v nejnovějších verzích domova MI. Nyní aplikace zobrazuje plán areálu na hlavní obrazovce, který vytváří vysavač robota prostřednictvím vestavěných senzorů a modulu GPS.

Instalace interakce s nabíječkou

Než se přesunete na synchronizaci robota a vašeho mobilního zařízení, musíte nakonfigurovat interakci zařízení se základní stanicí. To vyžaduje následující algoritmus akcí:

 • Připojte nabíječku k elektrické síti a odstraňte další kabel ve speciálním hnízdě.
 • Věnujte pozornost tomu, že dokovací stanice je správně nainstalována: Před nabíjecí základnou by měla být volná vzdálenost 100 centimetrů a 50 centimetrů na levém a pravém 50 centimetru. Pokud jsou zadní kontakty nainstalovány správně, začne blikat světlo na horním panelu.
 • Pokud světlo neskřtí a světlo neustále hoří, bude to znamenat úplné nabíjení baterie. Pro další operaci Xiaomi musíte kliknout na tlačítko spuštění robota Permissor.
 • Pokud je světlo žárovky bílé, pak je nabití baterie dostatečný, žlutý. až 50%, červená. méně než 20%.

Je také důležité vzít v úvahu, že před prvním použitím robota musíte odstranit položené kabely a malé předměty z podlahy, aby nezabránily pohybu vašeho inteligentního vysavače.

See also  Jak odstranit chloupky po odstranění laserových chloupků

Dále zvažujeme, jak krok za krokem připojit povolení robota Xiaomi s domovem MI na Androidu a iOS.

Možné problémy s připojením

V procesu synchronizace hlasového asistenta s robotem Xiaomi může nastat problémy. Snadno se vyřeší, aniž by se uchýlili k pomoci odborníků. Pokud jste postupovali podle pokynů pro krok.krok pro připojení robota Xiaomi s Alice, ale spojení nedošlo, nezoufejte zoufalství. Možná se to stalo kvůli přetížení serveru. Počkejte pár minut a pokus znovu opakujte.

Pokud jste v aplikaci nenašli správný model, je nutné zkontrolovat, zda je oblast připojení správně uvedeno. V účtu a v procesu povolení by měl být výběr stejný, problém se objeví, když je Čína určena v domácím systému MI a v Yandexu. Evropa. Přejděte do části „Oprávnění účtů“ v systému inteligentního domácího systému a v sekci Yandex a odstraňte všechny servery. Po opakovaném oprávnění problémů ve spojení by nemělo dojít k nastávání.

Při používání vás můžete upozornit, že příkazy jsou prováděny se zpožděním za 5 sekund. Takové zpoždění je považováno za normu. Vývojáři roboti pracují na tomto problému, možná to brzy bude eliminováno.

Možné potíže při připojení robota k telefonu

Pokud byste nemohli připojit obratle robota Xiaomi k telefonu nebo dojde k chybě, zde jsou doporučení, která by měla být zkontrolována pro vyřešení problému.

Problémy s Wi-Fi

Wi-Fi router cettleing

Většina populárních směrovačů Wi-Fi lze nakonfigurovat pomocí stránky správce obvykle umístěné na těchto adresách 192.168.jeden.1 a 192.168.0.1 (měli byste znát heslo správce pro vstup do systému).

 • Směrovač podporuje rozsah 2,4 GHz.
 • Přístupový bod Wi-Fi přístupového bodu-WPA2. Jiné šifrovací a síťové metody bez hesla nejsou podporovány.
 • Ujistěte se, že vaše heslo Wi-Fi obsahuje pouze latinská písmena a čísla. Kromě toho by se heslo mělo skládat z nejméně 8 číslic a nemělo by být příliš dlouhé (někteří uživatelé nahlásili problémy s připojením robota s dlouhým heslem Wi-Fi).
 • Pokuste se deaktivovat mobilní data, když je robot plný. Někteří uživatelé potvrdili, že nemohou robota připojit, dokud nevypnou mobilní data.

Posuňte robota permutera blíže k routeru.

I když máte v telefonu dobrý signál Wi-Fi, neznamená to, že robot má stejnou úroveň signálu. S největší pravděpodobností nevidí telefon. Zkuste se tedy zařízení přesunout blíže ke routeru.

Po každém pokusu o vykouzlit robot Permissor odhoďte Wi-Fi na robota.

Pokud se při pokusu o připojení robota dostanete chyba a chcete akci znovu opakovat, nezapomeňte upustit nastavení Wi-Fi. Držte tlačítko napájení pro doku po dobu 3 sekund, dokud se tlačítko nezačne blikat.

Zkuste vypnout a znovu zapnout zařízení.

Pokud se vysavač nepřipojí, může to vyřešit problém s připojením. Zkuste vypnout / Povolit zařízení, když vysavač robota není na nabíjecí stanici. Klikněte na tlačítko napájení po dobu 5 sekund a poté znovu zapněte zařízení.

Se nepřipojí k telefonu

Zkontrolujte verzi svého robota (čínského nebo mezinárodního).

Verze Anketa robota najdete prostřednictvím programu Xiaomi-Mi Home Robot Permi. Některé online obchody prodávají čínskou verzi Xiaomi Robots, která pracuje pouze s pevninskou oblastí a spojuje vysavač Xiaomi v domovské aplikaci MI. Pokud v krabici s robotem je instrukce v čínštině, pravděpodobně máte čínskou verzi.

 • Pokud máte čínskou verzi, změňte region na pevninskou Čínu: Otevřete domovskou aplikaci MI, klikněte na profil → Nastavení → Region → Larry China. Po změně regionu musíte znovu zadat.
 • Máte.li mezinárodní verzi, měli byste nakonfigurovat robot Hiaomi robot výběrem výběru vašeho regionu v domovské aplikaci MI: Profil → Nastavení → Region → Vaše země.

Zkontrolujte povolení k umístění pro domovskou aplikaci MI

Ujistěte se, že pro domovskou aplikaci MI je povolení k určení umístění. Přejděte na nastavení telefonu → Instalované aplikace → Mi Domů → Povolení → Aktivujte oprávnění k určení umístění. V závislosti na modelu telefonu se mohou akce lišit.

domácí, aplikace, robota, vysavače

Zvažoval všechny metody připojení robota Xiaomi k telefonu a také co nejvíce chyb. Pokud postupujete pokyny a připojíte vysavač robota k telefonu krok za krokem, ale stále to nemůžete udělat, použijte jiný mobilní telefon a stáhněte si nejnovější verzi domova MI k opakování pokusu. Pokud není možné se připojit, možná něco špatného s přikrývkou.

See also  Jak vybrat vysavač robota pro byt

Jak resetovat kartu. Jak vytvořit několik karet

V procesu používání existují situace, kdy je nutné resetovat čisticí kartu robota-Blanket. Často k tomu dochází po aktualizaci firmwaru nebo pohybu dokovací stanice. Chcete.li resetovat čisticí mapu, potřebujete:

 • Otevřete horní kryt vysavače.
 • Nějakým ostrým objektem (například klip), stiskněte tlačítko Resetování.
 • Současně klikněte na tlačítko „Domů“ současně.
 • Za pět sekund, uvolněte se resetujte a podržte tlačítko „Domů“, dokud nezačne vysavač mluvit.
 • Společně vysavač prostřednictvím mé domácí aplikace.

Aby robot povolil uložit několik karet s úklid místnosti, musíte najít přepínač „Room-All-Zone“ v nastavení aplikace „My Home“. Po výběru položky „zóny“ přidejte souřadnice nové místnosti a uložte změny. V důsledku toho bude možné přepínat mezi mapami pomocí aplikace. To je nutné pro provoz čištění v samostatné místnosti, a ne v celém bytě.

Vysavač robotů je vynikajícím asistentem při udržování domácího pohodlí a čistoty. Inteligentní karta pro robota vám umožňuje odstranit celou oblast bytu v jedné pasáži. Při správném nastavení čisticí mapy tedy uživatelé mohou zapomenout, že si musíte podlahu umýt nebo vysávat sami. Gadget volně pracuje jak z osobní aplikace, tak v obecném systému „Smart House“. Xiaomi představuje techniku, která zaujímá vedoucí postavení v hodnoceních a umožňuje vám synchronizovat se s jakýmikoli gadgety a operačními systémy.

Nakonfigurujte celkový přístup Mihome

Toto je bezpečnější a preferovaný způsob, jak nakonfigurovat obecný přístup pro inteligentní zařízení. Hlavní výhody:

 • Přístup můžete kdykoli stáhnout
 • Ostatní uživatelé nebudou mít přístup k vaší automatizaci, pouze správě nebo prohlížení gadgetů

1 Přejděte na kartu „Profil“ a poté „Obecný přístup“. Zde nám budou k dispozici 2 možnosti. „Shake“ všechna zařízení najednou. „Přístup do domu“ nebo do konkrétního zařízení. „Přístup k zařízení“

2 Obrazovka se otevře se dvěma tlačítky, kde můžete poskytnout přístup ke všem zařízením najednou, výběrem. „Přístup do domu“ nebo sdílejte konkrétní zařízení. Například, pokud chcete poskytnout přístup k komoře Wi-Fi nainstalovanou ve vchodu pro všechny sousedy.

Výběr položky.„Přístup k zařízení“ otevře obrazovku dvěma kartami. Na první kartě. „Moje zařízení“ budou všechny gadgety připojené k účtu. Na druhém. „K dispozici mi“, ta zařízení, která jsou s námi sdílena.

3 Například přístup k robota k vysazení. Vyberte si jej v seznamu zařízení a klikněte na něj. Na další obrazovce klikněte. „Poskytněte přístup“.

4 Na obrazovce se zobrazí tlačítko „přes účty MI“, po stisknutí, na které se obrazovka informací, o kterých chceme zařízení sdílet. Můžete zadat číslo účtu, poštu (pokud byla registrace prostřednictvím pošty) nebo telefonní číslo (pokud byla registrace prostřednictvím SMS v telefonu).

Na tuto obrazovku můžete projít nastavením samotného vysavače pomocí položky „Sdílet zařízení“ nebo na hlavní obrazovce s dlouhým „klepnutím“ na správné zařízení, prostřednictvím kontextové nabídky vyskakovacího objepu.

5 Zadáváme údaje o účtu zadáním poštovní adresy a stiskneme „OK“. Objeví se obrazovka s rozlišením přístupu k kloubu pro zařízení s vybraným účtem. Po stisknutí tlačítka OK bude uživatel pozvávat.

Je důležité jít do oblasti, ve kterém máte zařízení. Pokud má koncový uživatel v Mihome jinou oblast, pak pozvání nepřijde.

6 Uživateli, se kterým zařízení sdílíme, přijde pozvání ve formě push zprávy. Můžete také vidět odeslané pozvánky k obecnému přístupu podél následující cesty: „Profil. celkový přístup. přístup k zařízení. dostupný pro mě“.

Je důležité, pokud máte nainstalovaný mod MIHOME, ve kterém může být většina zařízení připojena k jakékoli oblasti, a například chcete sdílet čínského robota s vysavatelem připojeným v Rusku, pak s nímž musíte mít také Mod se zařízením, jinak nebude moci vidět obecné přístupové zařízení. Protože ve verzi s playmarketem nebude čínský vysavač robotů schopen pracovat v Rusku v oblasti Ruska.

A co kdyby bylo zařízení již oholeno, uživatel pozvání přijal, ale ve stavu stále píše „přístup není poskytován“?

Pokud má jiný uživatel přístup, s největší pravděpodobností cloudová závada. Nejjednodušší posun v aplikaci. Restartujte aplikaci a vyčistěte mezipaměť.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS