Doplňování doplňků do šicího stroje Janome

Jak doplňovat šicí stroj

Co.author (s): Andrea Beaulieu. Andrea Brye je profesionální švadlena, módní návrhářka a majitelka Moore, obchod a ateliér genderově neutrálního moderního pouličního oblečení a šití na objednávku v Brooklynu v New Yorku. Má více než 20 let zkušeností v módním a marketingovém průmyslu, specializuje se na výrobu vzorů, závěsu a konstrukce produktů. Obdržel bakalářský diplom pro módní design a merchandising na University of North Carolina v Greenseboro.

Počet pohledů na tento článek: 127 392.

Pro lidi, kteří se právě začínají seznámit s šicím strojem, se může doplňování vlákna zdát tak obtížným úkolem, že budou připraveni úplně opustit šití. Místo toho, aby šití umožnil stát se nečinný a sbírat prach, bude moudřejší naučit se, jak jej správně doplňovat. Budete muset začít práci s klikatým cílem, pokud ještě není připraven, po kterém bude nutné svázat horní (cívku) a dolní (cívka) vlákna do auta v autě.

  • Před pokračováním s doplňováním cívky zkontrolujte horní stranu šicího stroje na přítomnost schématu doplňování doplňování paliva. V některých modelech šicích strojů by mělo malé schéma toho, kam by vlákno mělo přejít z cívky pro další doplňování doplňování. [1] X Zdroj informací

Vytáhněte vlákno z cívky. Vytáhněte vlákno cívky a trochu ji převine a zakroužkujte napínač diskového vlákna na horní části šicího stroje. Obvykle je tento napínač umístěn s opakem konce horní strany šicího stroje přibližně nad jehlou. [2] X Zdroj informací k napínači disku může být také připojen malý drát, který pomáhá držet vlákno na svém místě.

  • Vězte, že v obchodech tkanin a zboží pro vyšívání si můžete někdy koupit již ostřílené cívky, pokud nemáte touhu pohrávat si s klikatými pruty.

Začněte navíjet cívku. Na několik sekund spusťte navíjení lisování cívky na pedálu šicího stroje nebo na speciální tlačítko navíjející (pokud ho má šicí stroj). Takže poskytnete spolehlivou fixaci vlákna na cívce. Po několika revolucích mohou být cívky zastaveny, aby se z její díry vyřadila špička vlákna. [6] X Zdroj informací

Dokončete vinutí. Opatrně stiskněte pedál šicího stroje nebo znovu stiskněte tlačítko vinutí, a vyplňte cívku vláknem. Vinutí se může zastavit automaticky, když je cívka dokončena, ale pokud se to nestane, zastavte to sami, když je vlákno navinuté na cívce téměř spláchnutím vnějším okrajem.

  • Cívka se může chovat stabilnější při šití, pokud ji nainstalujete tak, aby vlákno vyšlo kvůli tomu, když se na to podíváte vpředu.
  • Pokud má šicí stroj schéma doplňování paliva horní vlákno, věnujte pozornost značce o umístění kolíku a směru vlákna z cívky.
  • Nezapomeňte nakreslit vlákno za pravidlo Niten, a ne před ním, aby později mohla klidně jít dolů na přední stranu šicího stroje a pak tam položila trasu ve tvaru písmene U.
  • S největší pravděpodobností bude mít auto přes tento web schéma vlákna.

Natahujte vlákno dolů a zavěste jej napínač diskového napínače. Podle pokynů střelce na bydlení šicího stroje vytáhněte vlákno z vlákna k sobě. Pak bude nutné jej zavěsit napínačem disku, umístěný vpředu vpředu na těle šicího stroje, a pak opět zvednout vlákno nahoru a utratit ji nebo podél druhého Nyten.ruler (často reprezentovaný mezerou). Výsledkem je, že vlákno tvoří dopis „U“ prodloužený vzhůru. [11] X Zdroj informací

See also  Zpracování chladničky v Sainpinu v LPU

Nakreslete vlákno přes vlákno. Po zdobení zvláštního písmene „U“ budete muset zavěsit vlákno nebo protáhnout otvorem vlákna.na horní části a poté ho dolů dolů k mechanismu jehly dolů. Filamentor je kovová část, která vyčnívá z těla šicího stroje z mezery druhého Nyten.ruler. Vlákno má speciální díru nebo háček, kterým by vlákno mělo projít. Když uděláte tento krok, vlákno již nakreslí na tělo šicího stroje velký cikkát ve tvaru písmene S.

Doplňování doplňků do šicího stroje Janome

Horní vlákno je nesprávně kořeněné.2. Horní nit je příliš těsná.3. Jehla je ohnutá nebo foukaná.4. Jehla je nesprávně nainstalována.5. Před začátkem šití nebyla obě vlákna přidělena zpět a pod

Na konci šití nebyla látka přidělena zpět.7. Čísla vláken a jehly se navzájem neodpovídají.

Spodní vlákno je nesprávně zastrčeno do houby.2. Bobbinová čepice byla ucpaná.3. Poškozená krev, její rotace je obtížná.4. Vlákno je slabě navinuté na cívce.

Jehla je nesprávně nainstalována.2. Jehla je ohnutá nebo foukaná.3. Oslabil šroub jehlové tyče.4. Nainstalována špatná tlapka.

Tkanina nebyla na konci šití přidělena zpět. 6. Jehla je příliš tenká pro zpracovanou látku.

Slabé napětí jehlové nití.2. Vlákno neodpovídá velikosti jehly.

Jehla je nesprávně nainstalována.2. Jehla je rozmazaná nebo ohnutá.3. Jehly a/nebo vlákno nejsou vhodné pro zpracovanou látku.4. Jehla s modrou špičkou se nepoužívá na

Práce s tenkými, syntetickými tkaninami a výrobou.

Jehla je nesprávně zastrčena.6. Používá se jehla s nízkou kvalitou.

Napětí jehly je příliš velké.2. Jehla je nesprávně kořeněná.3. Jehla je příliš silná pro zpracovanou látku.4. Dlouhá délka stehů. Při šití velmi tenkých tkanin dejte pod dno

Nečistoty se nahromadily v látce.2. Příliš krátké stehy.

Není propojeno textilním dopravníkem.4. Tlak tlapky na látku není upraven.

Stroj není připojen k výstupu.2. V vlákně bylo uvíznuto v nepoctivém kompartmentu.3. Vadné kolo odpojeno pro vinutí spreje.

Hustota stehů smyčky není vhodná pro

Materiál nebyl používán na tkaninách

Vlákno se dostalo do mechanismu raketoplánu.2. Nečistoty se nahromadily v textilním dopravníku.

Nesprávné nastavte tlak nohy na látku.

Strana 10 Page 17 Page 8 Page 8

Strana 11 Strana 40 Změňte Spully Flip Nethane Bobbin

Strana 8 Strana 8 Page 8.Observation Pawed Žák 18 Strana 8

Strana 17 Page 11 Anketa 8.

Page 40

Jak zkontrolovat správné doplňování vlákna

Po provedení všech přípravných manipulací je vhodné zkontrolovat kvalitu práce na klapce látky. Je provedena zkušební linka a jeho kvalita je vyhodnocena. V ideálním případě by se měl na obou stranách objevit rovnoměrný šev, bez drsnosti, přestávek, průchodů.

Není přijatelné, aby se vlákno zaměnilo a mechanismus stroje pracoval s nadměrným úsilím a vydával cizí zvuky.

  • Zvedněte upínací tlapku a jehlu lehkým pohybem mušky.
  • Na platformu jsme vložili čistou látku, můžete ve dvou doplňcích.
  • Snižujeme vyvýšené části automobilu.
  • Klikněte na pedál a dodržujte všechna bezpečnostní opatření.

Pečlivě prozkoumejte klapku z obou stran. Pokud jsou na přední straně propojeny smyčky, uvolníme napětí vlákna. Pokud jsou zavěšené smyčky viditelné ze špatné strany, pak je napětí nedostatečné.

Nastavení tohoto parametru se provádí pomocí válce regulátoru. Stačí to otočit, v závislosti na výsledku, na jedné nebo druhé straně. V ideálním případě jsou obě vlákna propojena uvnitř tkaniny a smyčky nejsou pro pouhé oko viditelné.

Pokud se něco pokazilo, zkontrolujeme správnost tankování podle zavedeného algoritmu. Pokud se vám nepodaří nastavit zařízení na vlastní pěst, je lepší kontaktovat specialistu, který provede důkladnou diagnózu.

Janome 1108

Názvy částí2

Odnímatelná tabulka.4 Ovládání rychlosti šití 4.seniorské upínací tlapky.5.Plastin pro zatraceně 5 knopol.6. jehly.6 tablet jehel a poměrů nití.6.Instalace navijáků 7 Znovu zotavení bobkové kapacity 7 spulků 8.Laying nižšího vlákna.9.Torts horní nit) tahající spodní vlákno.10 Regulace napětí horní nit.10.10 Změna napětí dolního vlákna.11 Malý výběr řádků.11 Regulace délky stehu11.jedenáct

See also  Co je lepší pro myčku nádobí Bosch nebo electrolux

Sekce lll. Hlavní techniky šití

Přímý steh12 Změna směru šití12zigzag13 přímka na těžkých tkaninách.13 Předplatné a rady o šití.14.Piercopteal Stitch14th.White Sep.patnáct

Provedení smyčky.16 17 Vytvoření smyčky ručně 19. příspěvky Strech20Sborki.20 Shobs Shell.Bribe Stitch.21 Vstup do Lightning22 Monograms23applickent23rolik Seam 24.scrap a vyšívání.25

Demontážní sestava mechanismu raketoplánu26 Cloinsor Cleaning tkaniny27 shrnutí stroje27 Eliminace poruch.28

Natažení spodního vlákna

Vložím cívku s ránou do raketoplánu. Zvednu nohu s pákou umístěnou na těle šicího stroje.

Držím horní nit v ruce a pomocí muškařského kola začnu pomalu snižovat jehlu dolů. Poté, co jehla provede revoluci a přijde na povrch, vytáhněte horní nit. Vidím, jak vlákno vytvořilo smyčku a zachytilo spodní vlákno. Mohu to jen přitáhnout na povrch.

RADA. Aby se obě vlákna během šití neutémala, musíte je natáhnout ve vzdálenosti 15 cm. A stáhnout se.

Nyní víte, jak doplňovat vlákno do šicího stroje a tento proces vám nepřinese problémy při šití.

Jak vložit vlákno do šicí jehly na domácí stroje?

Při nákupu nového modelu šicího stroje vyvstává mnoho otázek se zařízením jehly a jak správně ochutnat vlákno. Abychom však nebyly žádné další problémy, musíte buď trénovat po dlouhou dobu, nebo pochopit design samotné šití jehly. Jehla získala svou současnou podobu díky vývojářům značky zpěváků a nyní na všech moderních modelech má následující formu:

Zahubená baňka s řezanou částí jehly je vložena, dokud se nezastaví do jehly;

Dále, baňka jde do tyče jehly, jejíž velikost je tyto příslušenství označeno;

Šití jehla končí špičkou a drážky odlišné tvarem a velikostí.

Některé zastaralé modely automobilů stále používají jehly s kulatou baňkou, jejich instalace je poněkud odlišná od aktualizovaného formuláře. Takové jehly se také používají v průmyslových strojích.

Při používání složitých šicích zařízení zahraničních výrobců je nutné nejprve seznámit se s operačními pokyny, ve kterých bude řečeno, na kterou stranu vloží jehlu a doplňte vlákno. Stojí za to si vzpomenout na několik doporučení, která se vztahují na jakýkoli model stroje pro domácí použití. Chcete.li nahradit jehlu, nejprve musíte dát jehler do horní polohy a poté odšroubovat montážní šroub pomocí speciálního šroubováku, jehož délka nepřesahuje 12 cm, jinak jednoduše nehodí do vzdálenosti mezi rukávem a držákem. Pro nezaměnitelnou instalaci jehly se doporučuje použít zrcadlo.

Когда электромеханическая машинка полностюю готова к заправке ннито юч юч юч юч юч юч юч юч юч юч юч юч юч юч юч юч у у у у у у у у у у у у у у у у д д д д д д д д д д д. Nejprve musíte navíjet vlákno na cívce. Chcete.li to provést, nainstalujte cívku s vláknem na speciální tyč na horní část stroje a natáhněte vlákno kolem napínacího disku připravené cívky. Poté se navíjecí zařízení přesune doprava, aby se poloha opravila. Pak opatrně spusťte vinutí pouhým stisknutím pedálu auta. Stroj se automaticky zastaví, když je cívka připravena k další práci. Dále musíte odstranit cívku z držáku, který se pohybuje doleva.

Po navíjení cívky nebo v přítomnosti již navinuté cívky můžete začít pracovat a dříve zasunout vlákno do jehly:

Nejprve se musíte ujistit, že je stroj vypnutý.

Poté pomocí mušku zvedněte vlákno na horní polohu.

See also  Mycí stroje Samsung s vertikálním zatížením

Nastavte cívku na držák tak, aby se vlákno oddělilo.

Poté je nutné nakreslit vlákno přes horní nittle vodič a pak dolů kolem páky vlákna, zatímco vlákno by mělo být napravo.

Dále se vlákno provádí dolním vodičem a dosáhne vnitřního ohybu.

Vlákno je vždy kořeněno pouze ze strany dlouhé drážky. V některých modelech zleva doprava v jiných, naopak, naopak.

Po těchto manipulacích je nutné umístit cívku do čepice a zase v odpovídající díře pod víkem.

Před umístěním čepice na místo musíte převinout alespoň 10 cm vlákna.

Poté, když se posouvá setrvačník od sebe, by se spodní vlákna měla dostat ze základny stroje, když se vytvoří smyčka s horní vlákno.

Na konci všech manipulací vytáhněte obě vlákna tak, aby se ocity za tlapou, a horní část vždy prochází mezi nohama tlapky.

Pokud je vše provedeno správně, dostanete krásnou, rovnou linii bez procházení stehů a neustále trhajícím závity. Pokud je kvalita řádku zdaleka ideální, doporučuje se znovu ochutnat vlákno.

Přípravná fáze

Ujistěte se, že v psací stroji nejsou žádná vlákna, která nyní nepotřebujete. Pokud jsou přítomny, lze je snadno vytáhnout.

Zkontrolujte postavení napínače horního vlákna. Musí to být obsluhovatelné a efektivní, všechny podrobnosti musí být na svých místech. Pokud jsou klli z předchozích vláken, očistěte napínač štětcem. Vytáhněte a zkontrolujte raketoplán, cívku s víčkem na přítomnost zazubinu.

Pamatujte, když jste naposledy rozmazali mechanismus. Pokud to bylo například už dávno, uplynulo více než šest měsíců. demontujte stroj, zkontrolujte stav mechanismů.

V případě potřeby je vyčistěte. K namazání pohyblivých částí ořezávání používejte průmyslový nebo motorový olej. Sbírejte stroj, zahrňte jej do sítě a na minutu ho odveďte.

Ujistěte se, že s testovacím provozem všechny mechanismy fungují hladce, jasně. Když na to nečešíte, nemělo by dojít ke zpomalení, stejně jako průběh mechanismů s výrazným úsilím.

Nastavte raketoplán na místo a vložte jehlu odpovídající tloušťce horního nití, kterou ušijete tkaniny specifické tloušťky a textury. Pro šicí stroje pro domácnost se používají jehly s baňkou na jedné straně.

Napětí napětí napětí horního vlákna při šití je unaveno.

Napětí vlákna během šití je stanoveno v závislosti na látce, počtu vrstev a dalších různých podmínkách. Chcete.li změnit vlákno vlákna, otočte napínací disk vlákna.

Vlákna ideálního rovného stehu spadají mezi vrstvy tkaniny a vypadají jako Drew.

V ideálním stehu se klikaták blooper nedívá na přední (horní) stranu látky, nit aigolor je mírně viditelný po nepohodlnou (spodní) stranou.

Napětí jehlové nitky je příliš silné: dolní (cívka) nit je viditelná na přední (horní) straně tkaniny.Nastavte napínací disk na menší číslo a napětí horního nit.

Napětí jehlové nitky je příliš slabé: Horní (jehla) vlákna tvoří smyčky nepohodlné (spodní) strany tkaniny. Nastavte napínací disk na velkou číslici a napětí horního nit.

Recenze recenzí

Podle většiny spotřebitelů týkajících se sestavy šicích strojů Janome jsou navrhovaná zařízení charakterizována vysoce kvalitním sestavením a spolehlivostí případu. V tomto procesu profesionální modely vykazují vysokou rychlost šití, přítomnost velkého počtu dalších funkcí.

Modely pro domácí použití jsou přiděleny cenově dostupnou cenou a snadnou správou.

V dalším videu najdete recenzi šicího stroje Janome L-394/Janome LE 22.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS