Dvojitý šicí stroj pro to, co je potřeba

Třída šicí stroje konstruktivní sjednocené řady 852

Na základě vozu 852×5 CJSC “Zařízení průmyslových šicí stroje” (g. Podolsk) Vyrábí se řada šicích strojů. Šicí stroj třídy 852×5 s jehlou a kyvadlovoucí mechanismy s vertikální osou otáčení raketoplánu je navržen tak, aby beolat detaily oděvu od lehkých a kostýmů materiálů se dvěma paralelními čary kyvadlového stehu (typ 2×301).

Dvě paralelní linky se používají k dokončení různých částí šití předmětů: obojky, strany, pásy, hlyastika atd. Dvoumilový stroj se používá při nastavování copu, Beack, Coquette a T.P.

Dvou-chigolous třídní stroje 3852×32 a 3852×38 jsou určeny pro zpracování kalhot pásu, respektive vlněné a bavlněné tkaniny. Třída strojů 1852 je navržen tak, aby ukradl části šicích výrobků a nanesení povrchových linek. Stroj třídy 1852-1 Procesy Otevřené části braského copu nebo pekařku se současnou recyklací vazebného vazeb nebo krajky. Třída 852×28, 852×32 a 852×38 stroje se používají ke zpracování šířky pásu pásu 30. 31, 35. 36 a 42. 43 mm.

Jehlový závit osm (rýže. 4.43), který strávil na stojanu z cívek, natancujte do trubkového nitenaster devět. Dále se provádí prostřednictvím tří otvorů Niteen! deset, Mezi podložkami hlavního regulátoru napětí jedenáct, Mezi podložkami dodatečného regulátoru napětí 12, Pod kompenzací třináct, V desce nitenastor 4, Přes horní ucho pyrebizhvantor 5 a pod nitenastanty 4 a 3, Pro nitenasther 2 Na jejetí a pravici čtrnáct. Tanalogulovací vlákno 7 v levé jehlu jeden Provádí se podobně, ale závit se provádí přes hlavní regulátor 6; V rampě 5. přes horní ucho.

Kyvadlová nitě na cívce jsou instalovány v dlaždice a provádí se pod kontrolní deskou napětí desky.

Pro automatické navíjení závitů vinutí v rukávu stroje instalovaly automatické zařízení. Množství závitu pokrytého cívku je regulováno instalací omezovače po oslabení šroubu jeho upevnění.

Mechanismus jehly 47 (rýže. 4.44) CARDS 852 Auta se skládají z vertikálních pohybů a podélných odchylek. Vertikální pohybová jednotka je mechanismus bez klikového prostoru kliku a je podobný tomuto provedení v obecném účelu kyvadlového stehu, který se liší od skutečnosti, že jehla 45 Prochází v rámečku 46.

Uzel odchylek podélné jehly 47 Spojen s mechanismem tkaninového motoru. hřídel 40 Raiki Propagace 51. Na hřídeli 40 Páka je upevněna utahovacím šroubem 23, Prostřednictvím spojovacího spojení 22 S pákou 21, který je dotažen šroubem třináct Upevněn na hřídeli osm. Na levém konci jeho konce je rám 46, ve kterém jehla 45.

Kinematické připojení uzlu podélných odchylek jehly 47 A reiki 51 na hřídeli 40 Promotion Reiki umožňuje nejen zajistit rovnost pohybu materiálu a podélných odchylek jehly 47 SI a S2, ale také koordinovat jejich pohyb ve fázi úhlu otáčení hlavního hřídele.

Jehla (jehly) 47 jsou nastavitelná výška Po oslabení šroubu 7. Nastavení je prováděno na obou jehlicích. Pokud je jehla správně instalována ve výšce, poté, když se zvedá z extrémní spodní polohy nahoru o 2 mm, nosem raketoplánu musí být na ose jehly a musí být přibližně 1,6 mm nad jehlou.

Poloha jehly vzhledem k otvoru v kolejnici_51 regulován po oslabení šroubu třináct Při otočení rámu 46. Při instalaci jehly je také nutné vyloučit jeho dotek podešve 48.

Při provádění stroje dvou paralelních linií v jeho konstrukci byl instalován dvakrát mechanismus kyvadlového mechanismu 55, které se otáčejí z vertikálního hřídele 54, procházející dvě ložiska. Vertikální val 54 přichází v pohybu z dolního vačkového hřídele 32 přes převodovky 53 a 52. Nižší distribuční hřídel 32 Z hlavního hřídele 9 se otáčení vysílá přes převodovku převodovky, skládající se z bubnů 15 a 20 a pásu 16.

Včasnost kyvadlového nosu Jehla je regulována otáčením vertikálního hřídele 54 Po oslabení šroubů upevnění ozubených kol 52.

Garantovaná mezera L = 0,1. 0,15 mm mezi námořní námořní a čepelí jehly je instalován, když kliková skříň s kyvadlovým mechanismem po uvolnění upevňovacího šroubu klikové skříně v pouzdru stroje.

Mechanismus numericality 6 Ve třídě 852 auto používá typ válcovaného kliku.

Mechanismus tkáňového motoru ve stroji se skládá z lezeckých a akustických uzlů 5 /, regulující délku stehu a provádění listu, stejně jako lisovací nohy 48.

Železnice 51, Upevněn na páku 56, Získá podélné pohyby z rámu 42, na rozdíl od dříve diskutovaných automobilů kyvadlového stehu, blíže k operátorovi. Rám 42 Dva utahovací šrouby 43 Na hřídeli propagace 40. Hřídel 40 odchylka od excentriky 34, na nižší distribuční hřídeli 32, Pod akcí Tim 33, přes osu 31, Spojovací spojení 28 A páka 25. Rameno páky 2. Upevněn utahovacími šrouby 26 na hřídeli 40.

Železnice 51 S pákou 56 odchýlit vertikálně přes spojovacího spojení 57 Pod akcí kolébky 49, což je vítězství padesátka posílení na hřídeli vzestupu 44. Hřídel 44 Proběhne v pouzdrech na plošině stroje a na levém konci je připojen utahovací šrouby s pákou 39. Rameno páky 39 Pod akcí Shatun 38 odchýlit se od excentrického zvedání 41, Upevněn na hřídeli 32.

Uzel pro rozsah a regulaci délky steh přes spojovací odkazy třicet připojen k ose 31 Sestava propagace reiki 51. Horní díry třicet Nachází se na osách, které procházejí v rámečku 29, upevněn na hřídeli 24 Návratový šroub 27. Na pravém konci hřídele 24 Instalovaná páka devatenáct, Což je touha osmnáct připojen k regulátoru páky 17.

Overlock

Nejčastěji existují 3, 4 a 5 chrastítka a konfigurace a konfigurační závislosti mohou provádět různé druhy stehů, jako je 503, 504 a 512. Vyvinuté overlocks pro přesné útulné řezy výrobků, které zabraňují lámání tkání.

Jak si vybrat dvojnou jehlu?

Před nákupem se musíte ujistit, že šířka dvojité jehly je menší než maximální šířka klikatého vozu. Kromě balení je velikost jehly indikována na plastovém zámku.

Doporučujeme poskytnout preferenci výrobků tak dobře známých a spolehlivých značek, jako je Schmetz a varhany.

Zvolte správné mezi jehly! Znát maximální šířku čáry (od 4 do 9 mm.) Můžete vypočítat maximální vzdálenost mezi jehly.

Z maximální šířky stehu odezvajte vzdálenost mezi jehly. Dostaneme max. Šířka linek, které lze použít při šití duální jehly.

Například šířka stehu ze stroje je 7 mm. Vzdálenost mezi jehly 2 mm, 7. 2 = 5 mm. Můžeme tak učinit dekorativní čáry nebo klikz, ale šířka stehu nemusí překročit 5 mm. Ale před zahájením šít, je stále lepší zkontrolovat, zda nastavíte hodnotu správně. Chcete-li to provést, otočením handplay kolo, pomalu umístěte jeden prvek výkresu, pokud jehla neublíží tlapku, můžete bezpečně začít šití.

See also  Stroj prochází stehy na tlusté tkanině

Staré šicí stroje (například Podolsk) mají pouze úzký jehlový otvor pro přímku, takže je nemožné na ně šít!

Užitečné informace

Dvojitá jehla se liší od obvyklého jediného skutečnosti, že dvě jehly jsou připojeny k baňce přes plastový držák, a ne samotný. Tak, v jedné díře pro šicí jehlu, můžeme vložit dva jehly najednou. Každá jehla má své vlastní ucho, ve kterém jeho vlákno náplně. Na přední straně budete mít dva paralelní linky a na zapojení. cikzag.

Pokud se podíváte opatrně na dvojitou jehlu, uvidíte, že jeden z nich je o něco kratší než jiný. To se provádí speciálně tak, aby střídavě zachytili kyvadlový závit.

Dvojité jehly Schmetz se liší v tloušťce jehly, vzdálenost mezi nimi a typem materiálu, pro které jsou určeny. Ujistěte se, že jehlu, věnujte pozornost těmto parametrům.

Tloušťka jehly. rozměrová řada dvojitých jehel je prezentováno s následujícími čísly 70/10, 75/11, 80/12, 90/14 a 100/16. Čím menší je číslo, tenčí jehla a je vybrán pro tenčí materiály.

Účel. Dvojité jehly jsou vyráběny standardní, džíny, úsek, pro vyšívání strojů, pro metalizované nitě a měření.

Vzdálenost mezi jehly je vzdálenost v mm mezi epizodami dvou jehel. Liší se od 1,6 do 8 mm.

Nejdříve zjistěte, zda jsou pro vaše auto vhodné dvojité jehly. Maximální šířka šicího stroje klikatá by měla být větší než vzdálenost mezi jehly, takže dvojitá jehla je umístěna v otvoru jehly. To znamená, že pokud šířka klikatého vozu je 5 mm, dvojité jehly by měly být vybrány ne širší než 4.0mm. Také jehla musí volně projít otvorem v tlapce. Nejlepší je používat open strojní podnožku pro aplikace nebo pro saténové linky, jako je AU 110 nebo AU 147 značky Aurora.

V šicích stroji s šířkou klikatého 5mm, pro přímou linku, který potřebujete nainstalovat šířku stehu na minimum. Při nastavování dekorativních řádků se několikrát zkroutíte ruční kolo ručně a zjistěte, zda jehla přechází do otvoru, a pak stiskněte pedál. Pokud jehla neprochází, namontujte menší šířku stehu.

Pro šicí stroje s šířkou klikatého 7 a 9 mm, musíte zapnout dvojitý režim jehly.

Promluvme si o tankovacích nitích. Pro šití dvojité jehly by mělo být 3: dva horní a jedno dno. na cívku.

Závity na cívkách by měly být odvíjeny v různých směrech. jeden ve směru hodinových ručiček, druhý. proti. V tomto případě se nitě se nedotýkají a nemohou si plést.

Po instalaci cívek vyplňte závity dva dohromady a vést je do posledního pyrevitel a pak přetáhneme: nit z levé cívky, aby se dostal do hřiště a vložte do levé jehly, vlákno s pravou cívkou do levice. ne ve spodní části hřiště, vložte do pravé jehly.

Pokud na vašem šicím stroji pouze jedna cívka, otočte nit na cívku a použijte místo jednoho z cívek. Jsou odvíjeny ve stejnou dobu v různých směrech.

Dekorativní komora, imitace plochého švu

Nejčastěji se dvojité jehly zvyklí pro sysert ohýbání na výrobcích z pleteniny, které jim dává koupil produkt. Lze říci, že dvojitá jehly napodobuje plochý šev.

Dvojitá čára se navíc vypne elastické a nitě se při natahování materiálu nerozlomí.

Otočte okraj tkaniny (pletenin) na špatnou stranu a položil linku na přední straně ve vzdálenosti nejméně 5 mm od řezu, pak vyjmout další baterii v blízkosti řádku. Zároveň používáme panel AU 126 značky Aurora, takže není třeba táhnout materiál.

Dekorativní sada dvojitá jehly

Dvojitá jehla umožňuje současně provést dva paralelní vzor. Při použití úzkých dvojitých jehel (se vzdáleností mezi jehly 1,6-2 mm.) Linky půjdou trochu navzájem. Pro provádění dekorativních čar pomocí dvojité jehly se nedoporučuje používat širokou dvojlouhouru (velikost přibližná maximální šířka “cikzag” šicího stroje). Značka AU 150 značka AURORA ZDARMA bude také užitečná.

Můžete také doplnit horní závity různých barev. Při použití kontrastních závitů, tmavší barva vytvoří účinek stínu lehčí barvy.

Relativní inovace je použití jehel pro měření. Princip jejich působení je založen na posuvné vlákny tkaniny pro provádění otvorů charakteristické pro prolamované linky. Chcete-li získat výraznější prolamovaný efekt, je řádek vybrán při provádění, který jehla několikrát v jednom místě. Otvory se vypnou výraznější, pokud čelí linii přes vlákna tkaniny nebo šikmým.

Při zastavení první řady udržujte tkáň pevně pevně. Provádění následných linií, vykazují jehlu pro měření, takže určitě spadne do posledního otvoru vyrobeného jehlou. Střílet pomalu, ujistěte se, že jehla padá do pravého otvoru, táhne tkaninu dopředu nebo dozadu.

Šití mozku Pro šití copu ze dvou stran, budete potřebovat dvojnou jehlu se vzdáleností mezi jehly o něco méně než šířka copu. Střílejte přímku. Je vhodné použít speciální tlapku pro šicí značku, například značku AU-131 Aurora.

dvojitý, šicí, stroj

Double Shuttle Stitch Stroje

Double Shuttle Stitch Stroje Umožněte vám získat dva paralelní linky. Všechny dvoumilové stroje mají svislou osu otáčení kyvadlové dopravy. Vyznačují se vzdáleností mezi jehly, typy motorových motorů: kola, kola a jehly, trojitá a tahovým válečkem a mohou být také s neodpojenými a odpojenými jehlovými produkty. Ten vám umožní provádět části s ostrými pátými liniemi na rohách.

Dvoulůžkové mleté ​​stroje s kombinací spěch a jehly přepravy byly získány.

Také známé dvoupodlakové mlýny s řezným mechanismem mezi jehly, které se používají k výrobě pryžových kapes v jednom průchodu a pro některé další operace.

Šicí stroj Minerva 01204-P1a Persy sítí

Automatizace dvojitých vozů je hlavně na stejné cestě jako jedna jehla. Pokročilé operace na odpojení a zařazení odpojených jehlových výrobků. Provozovatel je před-s ovládacím panelem nastaví šicí program, počínaje od příjmu signálu, aby se vypnul jeden z jehel. Program obsahuje následující parametry: počet spřádacího výhledu, počet stehů s postiženým jehlem jehlou pro otáčet, zastavit stroj s jehlovým pruhem ve spodní poloze, počet stehů od zastávky zapnout druhá jehla.

Základní třídy velkých kyvadlového stehu jsou uvedeny v tabulce 2.

Také k raketoplánu steh stroje zahrnují stroje zigzagu. Mohou být dva, tři a čtyřúhelníkové, a mohou být také navrženy tak, aby prováděly dokončovací linky založené na modifikovaném klikatém typu domácího stroje.

Je třeba poznamenat, že v poslední době vedoucí firmy mají stroje klikatého stehu s mechanickou kontrolou, což vám umožní provést rychlý přechod od šití obvyklého cikzagu stehu pro šití multicologogozag stehu, například “juki” lz 2284n, “pfaff “938-U-6/01.

See also  Výměna počátečního kondenzátoru ve Split System

Orel tloušťka

Dále, v konstrukčním systému, existují nesrovnalosti, protože jehly se liší v tloušťce a vzhled ostrova. Správná tloušťka jehly závisí jak z vybraných závitů, tak z ošetřené tkaniny. Hustota a typ tkáně určují tloušťku závitu a jehel, stejně jako forma ostrova.

Vlákna se také ovlivňují volbu jehly. Pro tlusté nitě si důkladně vyberou jehlu, takže závit volně naskládaný v drážce podél tyče a nezmizel při šití. Složení vlákno by mělo být zohledněn. Pro metalizované a snadno vybledlé nebo křehké nitě potřebují jehlu s prodlouženým uchem.

Existují dvě symboly tloušťky jehly:

 • Evropská. od 55 do 130, tloušťka se měří v setinách milimetru. Například tloušťka jehly 0. 0,6 mm, 00. 1 mm
 • Američan. od 6 do 21.

Výrobci často označují počet na obou systémech. Na dvojitých a trojnásobných jehlicích, kromě tloušťky, je také vzdálenost mezi tyčemi v milimetrech také indikuje.

Rozdíly dvojitých vozů

Takové stroje se používají především pro husté materiály (například kůže). Udržitelná práce s těžkými materiály poskytuje výkonný motor. Při výběru je nutné vzít v úvahu návrh nuance jehly. V různých modelech může být tato položka odpojena nebo není odpojena. Druhé druhy jsou funkční.

Obecně, při nákupu, je třeba vzít v úvahu následující body:

 • Dostupnost možností Slide Avtov;
 • Výška zvedání tlapek (snížení až 14 mm);
 • Plochý pohled na pracovní plošinu;
 • Počet použitých podprocesů (až čtyři).

Dvojitý šicí stroj značně usnadňuje šicí kožené rukavice, pohovku čalounění, kryty a autosedačky. Charakteristické rozdíly dat Stroje jsou následující:

dvojitý, šicí, stroj
 • Spolehlivost všech pohyblivých částí;
 • vybavení optimálních jehlových dopravníků;
 • Dobrá synchronizace fungování kolejnice a jehel;
 • schopnost provádět zesílenou linku;
 • Podání materiálu v souzvuku.

Příručka pro výběr Eagle pro průmyslové šicí stroje

Pro začátečníky, otázka, jak si vybrat šití jehly může být velmi netriviální, protože z jejich pohledu se všechny strojní jehly vypadají stejně. Je v něm něco. na konci, při pohledu na pouhé oko, nemůžeme chytit všechny detaily, které rozlišují různé typy jehel, ale je to detaily, které definují konečný úspěch, to znamená, že je elegantní a hladká linie. Ve své omluvy můžeme říci, že existují desítky typů šití jehly s mnoha různými parametry. Dokonce i zkušené krejčí a technologie výroby šití však nejsou vždy známy, které jehly používat pro to, co tkaniny. V rámci studie této situace, zástupci tchaj-wanu společnosti triumfové jehly, výrobce šití jehel, navštívili téměř sto šicí továrny a zjistili, že více než polovina z nich neplatí náležitou pozornost volbě šití jehel. Zaměstnanci pouze asi 40% z těchto odvětví šicích mají počáteční znalosti o šití jehel, vhodných pro šití určitého textilního nebo koženého zboží.

Takže pak vědět, jaký druh jehel koupit pro šicí stroj? S tímto účelem jsme právě připravili předložený článek rozptýlit všechny vaše pochybnosti, vám pomůže vybrat si správné jehly a dozvědět se o jejich schopnostech a aplikaci. Obecně vypadá schéma sledu správného výběru šicí jehly takto: výběr jehly systému, který vybere styl ostrova.

Promluvme si o označování šití jehel. Označení je technické informace, které jsou aplikovány na balení s jehlami a slouží jako by jejich “pas”. Například analyzujeme informace pod fotografickými baleními strojních jehel triumfů (TNC).

DBX1 / 16×231 je alfanumerická úroveň jehlových systémů. Podle jehlového systému jsou implikovány technické vlastnosti šicího jehly s jednotným standardem. Otočí se na délku jehly k uši, délku baňky, průměrem baňky a nejméně tři další parametry. To znamená, že všechny jehly systému DBX1 mají stejnou délku do ucha. 33.9 milimetrů a stejný průměr baňky. 1.62 milimetrů (část technických vlastností, jako je délka uší a průměr kalibrované tyče, to znamená, že se mění v závislosti na velikosti jehly, ale budeme o tom mluvit později). Konkrétně v našem případě na obalu jsou indikovány dvě jehly systémy, ale může být více. Co je spojeno s? Faktem je, že až do konce čtyřicátých let, jednotné globální označení neexistovaly pro jehlové systémy a další parametry. V padesátých letech byly standardizovány jehlové systémy, ale někteří výrobci šití jehly a šicí stroje raději používají své staré označení, které používali v minulosti. Proto DBX1 a 16×231 jsou jen jinými názvy systémů pro stejné šicí jehly.

Na označení jehlového systému lze určit, pro které jsou vhodné jehly. To znamená, že držák jehel pod tímto jehlovým systémem musí být instalován na konkrétním šicím stroji. V souladu s tím je bazén a raketoplán (nebo smyčka) navržen také pro práci s takovým šicím strojem. Například jehly systému DBX1 System jsou instalovány na přímých šicích strojích určených pro šití světelných tkanin.

Existuje mnoho jehlových systémů pro průmyslové šicí zařízení. Nejzákladnější: DBX1, DPX5, DPX134, DPX17, DPX35, DCX27, UYX128GAS, DBXK5, TQX1, DOX558, TVX7, DVX57.

DBX1. jehly pro jedno-jehly rovné šicí stroje (lehké tkaniny), pro rychlé šicí stroje. DPX5. jehly pro jedno-náročné strunné šicí stroje (těžké tkaniny), pro dvojité šicí stroje s pokrokem jehly, pro šicí stroje CIGZAG, pro základní stroje, pro upevňovací stroje, pro uvolněné stehu. DPX134. Také DPX5, pouze pro tento systém jsou k dispozici jiné ostřejší styly (o něm). DPX17. jehly pro šicí stroje s dvojitou propagací, pro šicí stroje s trojitým pokrokem, pro upevňovací stroje s větším kyvadlovou dopravou, pro motýlové stroje kyvadlovému stehu. DPX35. Jehly pro šicí stroje s trojitou propagací. DCX27. jehly pro průmyslové overlocks. UYX128GAS. jehly pro průmyslové dávkovače. DBXK5. jehly pro průmyslové vyšívací stroje. Tqx1. jehly pro hodiny steh. Dox558. jehly pro smyčkové stroje řetězový steh. TVX7. jehly pro strunné šicí stroje řetězový steh. DVX57. jehly pro speciální řetězové stehové šicí stroje.

Poté, co jste se seznámili s jehlovými systémy, můžete hovořit o stylech ostrova průmyslových šití jehličí. Vlastně je špička zúžení část jehly. od ucha k špičce. Vzhled ostrova je peer materiál pro vedení nití přes něj, takže je velmi důležité správně vyzvednout styl špičky, aby nedošlo k poškození materiálu, který má být šití a získat vysoce kvalitní linku. Všechny jsou styly ostrova, které existují primárně navržené k šíření materiálů se specifickou strukturou vláken nebo tkaní. Vraťme se znovu na příklad na balení šití jehly systému DBX1 systému. V našem případě je styl ostrova označen jako SES. To znamená, že jehla data mají zaoblený špičku špičky a jsou určeny pro šití pletené tkaniny, protože hloupý tip umožňuje tlačit smyčky, které pletené plátno.

See also  Jak vytlačit z rajčatové šťávy bez odšťavňovače

Obecně existuje velký počet stylů ostrova. Nejvyhledávanější: R, RG, SES (BP), Suk (SI), S, D, LL, LR. To však neznamená, že všechny tyto styly jsou přítomny v rámci specifického jehlového systému. Například v jehlovém systému DBX1 jsou pouze tři, je styl ostrova. R, SES (BP) a SUK (SI). Pokud jste věnovali pozornost uvozovím, pak naznačují alternativní název pro ostření. Logika zde je přesně stejná jako u alternativních názvů jehlových systémů od různých výrobců šití jehel. Existuje také jeden důležitý bod s ostřením R & RG stylů! Někteří výrobci je nevztahují na balení s jehlami, protože se zdají být výchozím nastavením je styly. Proto, pokud se na balení s jehly DBX1, DPX5, DPX17 nebo DPX35 není zadáno označení zaostření stylu, pak to znamená, že styl ostření r. Podobně toto pravidlo platí pro jehlové systémy DCX27, UYX128GAS, DBXK5, TQX1, TVX7 a DVX57. Pouze v tomto případě bude styl ostrova RG.

Srovnání mechanismů krmení tkanin na šicí stroje

Každá domácí a výrobní šicí stroj je vybaven specifickým podávacím mechanismem, který umožňuje přepravovat materiál k výkonu stehu. Z tohoto důvodu je užitečné pochopit rozdíl mezi těmito mechanismy podání, takže si můžete vybrat přesně možnost, která nejlépe vyhovuje vašim úkolům. V tomto článku budeme říkat o hlavních rozdílech, profesích a nedostatcích nejběžnějších typů dopravníků materiálu: nižší propagace, propagace jehly, dvojitého krmiva a trojitého krmiva.

Nižší propagace Toto je nejčastější typ krmivého mechanismu. Jsou vybaveny téměř všechny domácí šicí stroje a většinou průmyslového rozhodčího. K přepravě tkaniny se používá pouze jeden dolní dopravník. nosič, Které pohyby na elipsu tlačí tkaninu pod jehlou. Filotní krmivo se provádí v době uvolnění jehly. A když se páry hadřík. steh tvorba dochází. Noha v tomto případě slouží především pro upevnění materiálu na jehlovou desku a jen mírně zvednutou v době zvedání ozubené kolejnice. Většina tlapek má závěsovou sloučeninu podešve se stopkou, takže mohou doslova běžet do malého zahušťování, ale pouze pod podmínkou hladkého zvýšení tloušťky. Obecně však tento typ dopravníku předpokládá šití výrobků bez přechodů a komplexních oblastí s různou tloušťkou, protože když jsou vícevrstvé sestavy zahřívány, může být pozorováno nerovnoměrné napájení nižších a horních vrstev, což může vést k posunutí druhé. Stroje s takovou propagací jsou také obtížné udržovat stejnou délku stehu při šití příliš silných tkání a vyhnout se procházející stehy. Pokud jde o zpracování určitých materiálů, spodní dopravník je považován za univerzální, a je vhodný pro šití většiny tkání, s výjimkou ne příliš tenké, ne moc tlusté, ne silně kluzké a ne silně tahové.

Propagace jehly je již složitější z hlediska kinematiky (pohybová mechanika), implementace dodávky materiálu, protože to znamená přítomnost dvou dopravníků již: nižší (převodovka) a jehla. Ozubená kolejnice pracuje stejně jako šicí stroje s nižší propagací, ale jehla prostě nechodí dolů a stoupá svisle, ale také odchyluje vodorovně na celou délku stehu. To znamená, že vždy zůstává uvnitř tkaniny v procesu tvorby stehů a stoupá pouze v intervalech mezi stehy. V tomto případě jehla hraje roli držáku. neumožňuje záhyby pod tlapou na obzvláště tenké a / nebo kluzké tkáně, jako je organza nebo osud, protože v procesu jeho pohybu neumožňuje materiál Přechod z jehlové desky v libovolném směru, s výjimkou vpřed. V kontextu šití takových tkanin v několika adresách, jehla dále upevňuje všechny vrstvy sestavy, aniž by se oddělily oddělené vrstvy k posunu k sobě navzájem. V důsledku toho dostanete čistou čáru bez přistání. Takový typ propagace lze nalézt pouze na průmyslové renovale. Jedná se o specifičtější typ krmiva, který je určen k práci se specifickými tkáněmi. Takové šicí stroje jsou nejčastěji používány při šití záclon, ložní prádlo, stejně jako zpracování některých uzlů nebo kompletní montáž šatů a svrchních oděvů. Někde se protínají se strojem s nižší propagací a někde bez takových strojů s propagací jehly prostě neudělat.

Dvojitá propagace (pěší noha) V tomto případě se opět setkáváme se systémem dvou samostatných mechanismů propagace, pouze v tandemu Dolní dopravník Nyní Horní dopravník, který se skládá ze dvou chůze tlapek. vnější a vnitřní. Úkolem vnitřní tlapky je upevnění materiálu na jehlové desce v době jeho punkční jehly. Jakmile jehla vstoupí do tkaniny, vnitřní noha se zvedne, což umožňuje vnější noze a ozubenou kolejnici, aby se jejich práce na pohybu materiálu na délce stehu. Taková implementace umožňuje efektivně řešit problém nerovnoměrného napájení, když zesítění spodní a horní vrstvy, i když se skládají z materiálů s různou hustotou. Kromě toho, protože střídavě vzroste pěnění, umožňuje, aby horní vozidlo bylo šlehače do přechodů a příčných švů, které se nacházejí na trati. To vše umožňuje používat šicí stroj s procházkou tlapou pro šití kůže, vinylové a tlusté tkanin, zejména pokud na výrobku je velký počet oblastí s různou tloušťkou. Ale vzhledem k agresivitě podání jsou tyto průmyslové stroje zcela vhodné pro šití tenké tkáně a většiny druhů pletenin.

Triple propagace (Unison) v takové organizaci podání se zúčastní tři osoby, kteří nám již obeznámili mechanismus propagace a Je to dolní dopravník, horní dopravník a jehlový dopravník. Princip jejich práce se také prakticky neliší od příkladů příkladů. Jediným rozdílem je, že s Unisonovým podáním opravuje materiál na jehlovou desku v době pronikání jehly vnější nohy, a ne vnitřní, jak to bylo na dvojité propagaci. Po propíchnutí jehly, opět zůstává v tkáni, aniž by se dávat různé vrstvy pohybovat mezi sebou, a ozubený stojan a vnitřní tlapka zachycují materiál a pohybují se na celou délku stehu. Takový prodejní prodej zajišťuje rovnoměrnou přepravu všech vrstev a stabilní délky stáje, ale překonává přechody poněkud horší, v důsledku pohyblivé jehly, která může ovlivnit skály zesnulých v pohybu, což je plné poruchy jehly. Další nevýhodou tohoto krmiva je omezená manévrovatelnost. V zásadě se téměř totéž lze říci o dvojité propagaci. Proto, pokud potřebujete provést spřádání nebo křivočaré linky blízko k okraji materiálu, potřebujete stroj s podávacími válci. Slipové šicí stroje Nejlepší způsoby se vyrovnávají s rovnými a dlouhými čarami, zejména když jsou materiály hodnoceny s různými vlastnostmi, například při šití kryty z čalounění tkaniny, měkké plnivo a látky podšívky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS