Řeka spodní vlákno na šicím stroji

Proč říční vlákno s linkami?

Přerušení závitu. jeden z nejčastějších problémů při práci na šicím stroji. Existuje mnoho důvodů, proč se vlákno a většina z nich mohou odstranit i novinářský šev. Pojďme zvážit podrobněji každému případu a způsoby, jak vyřešit konkrétní problém.

Ve většině případů se vlákno spěchá kvůli špatným napětím horního závitu. Některé moderní počítačové stroje jsou již vybaveny elektronickým nastavením napětí, ale běžné domácí stroje vyžadují ruční úpravu.

Nezapomeňte zkontrolovat napnutí závitu při spínání do práce s hustou hadříkem, po instalaci nové jehly nebo závitů jiné hustoty!

Správně natažené horní vlákno dává krásnou čáru z obličeje a uvnitř. Místo vazby horní a dolní závit by měl být zapuštěn do hadříku a být neviditelný. Konfigurace takového řádku bude pohodlnější, pokud vložíte spodní závit kontrastního.

Dalším znakem správného nastavení není příliš těsný průběh závitu ze spuštěné nohy, pokud je snadno vytáhnout rukou.

Někdy může být příčinou útesu slabé napětí. Během řádku jsou v kyvadlovém prostoru příliš velké smyčky a vlákno je zmateno a pak spěchá.

Napětí spodního závitu v raketoplánu je regulována v extrémních případech, například při šití velmi tenkých nebo tlustých materiálů nebo linie je velmi hustá nebo tenká nitě. Nastavovací šroub se rozsvítí maximálně polovinu otočení, jinak, když vibrace během šití se může dostat zcela.

Správně natažený spodní závit by měl opustit víčko s ostrým blodlem pro něj při zavěšení volného víčka o 3-5 cm. Pokud se víčko stále uvolní, znamená to, že vlákno je mírně natažené, pokud závit nechodí vůbec. příliš těsně.

Proč šicí stroj smyčka: Užitečné informace pro každého

Proč spodní linové smyčky na šicím stroji diskutují mistři, kteří mají produkty s nerovnou linkou. Příčiny takového členění:

Vzorová dolní řádek vada! Pokud je stroj vadný, musíte kontaktovat servisní středisko specialisty. To musí být provedeno s domácími modely (“Podolsk”) as cizími, jako je bratr, Jack, Astralux, Zinger, “JANOM”.

Malá nastavení lze provést nezávisle na odstranění:

 • Útesní vlákno;
 • zlomená jehla;
 • projít stehy;
 • těsné tkaniny povýšení při šití;
 • Looping nebo zamotání horní nebo dolní závit.

Správný přizpůsobený stroj poskytuje slib vysoce kvalitní šití

Proč je šev zmatený zdola

Nezáleží na tom, zda používáte modely šicího zařízení Veritas nebo Aurora, nebo SEW na pokročilých bratrech nebo JUKI zařízení nebo jiné značky, vlákna v dolní části produktu se smyčují ve stejných důvodech:

 • Nesprávně vyplněné horní vlákno. To je nejčastější okraj žvýkání a útesu. Než zavoláte mistry, musíte se ujistit, že je to správné.
 • Nesprávně vybraná nebo upevněná jehla. Pokud pracujete s tenkou látkou, vybral si silnou nebo hloupou jehlu, linka může uvíznout na obrysu produktu.
 • Slabé napětí shora. Zapojení blikající tkaniny bude nakresleno a zmatené dlouhé smyčky. K ladění napětí, musíte v případě přístroje otočit speciální kolo.
 • Mezi deskou napínače horního závitu zraněných vláken a jiným odpadem. Je třeba napsat bez poškození detailů.
 • Defekty ozubené kolejnice. Pokud je jeho hřebíček fudbled nebo samotný stojan, je vadný, jednotný krmivo plátna bude rozbitý. Tkanina bude žvýkána a vlákna jsou nízká.
 • Silné napětí zdola. Chcete-li to oslabit, musíte pustit šroub na víčku.
 • Bobbin je nesprávně instalován. Vložit cívku, kterou potřebujete k charakteristickému kliknutí. Pokud je nainstalován ne až do konce, šev se smyčka smyčka, horní závit začne visí na ose a zkazit ji a spodní. mechanismus se zpozdí.
 • Nesprávně zvoleno. Je nutné si vybrat cívky, kde jsou vlákna zkroucena v jednom směru a s tloušťkou. Pokud použijete variantu, zvyšuje se pravděpodobnost křivky řádku a další chyby. Pro auta Husqvarna, Podolsk, Jaguar častěji používají vířící levá vlákna.
 • Vadný raketoplán. Tento detail může tento detail odstranit pouze profesionální mistr.
See also  Která koupací ručník pro koupelnu je lepší vybrat

Problémy vyžadující profesní zásah

Pokud však nic z výše uvedeného nepomohlo, s největší pravděpodobností je problém mnohem vážnější. Zpravidla se může rozhodnout pouze zkušený profesionál. Nekvalifikovaný zásah může situaci zhoršit.

V následujících případech má smysl volat specialistu:

 • Je nutné vyměnit deskový pavouk na cívku, nebo ji znovu nastavit;
 • Nepracuje Pusher, resp. Bude také vyžadováno nebo přeinstalovat, rozebrat celý uzel nebo nahradit nový;
 • Tam je zátka mačkovací podložky. deska podložky se snižuje nebo je instalována mobilita;
 • Rozdělení kompenzačního pružiny. v tomto případě vložte nový pružinu a upravte sílu svorky;
 • Zzobrena noha nebo jehlová deska. Můžete se pokusit polsky sklenice nebo jednoduše vyměnit poškozené části;
 • Snídaně spojovací spojka. Musí být nahrazeno.

Nejpravděpodobněji mohou být výše uvedené akce prováděny pouze v případě, že existuje specializovaný nástroj pro opravu.

Články:

Péče a provoz moderního šicího stroje

Proč stroj “nezachytí” nit zespodu

Všechny důvody jsou technika Juki, bratr nebo Aurora nehodí do spodního nitru a neudělá linku, sníženou na skutečnost, že mezera mezi raketoplánem a hranou. Existuje několik faktorů:

 • V průběhu provozu vystavené úpravy jehly. Osa je spuštěna příliš nízká nebo vysoká. A to nedovoluje raketoplán chytit smyčku zespodu.
 • Aplikovaná jehla, která není vhodná pro toto zařízení. Pro každý typ technologie poskytl jejich příslušenství. Mohou se lišit dlouhou tyč, tlustý, tvar baňky. Vybraná volba nemusí odpovídat potřebným parametrům a délka jehly nemusí stačit k vytvoření požadované vůle.
 • Používal hloupou nebo jehlovou křivku. Mezera mezi tím a raketoplánem je velmi malá. A dokonce i zkreslení délky v důsledku vybledlé špičky nebo zakřivení může zvýšit množství mezery.
 • Synchronizace interakce raketoplánu a jehel. Shuttle Will by se měl blížit 2,0-2,2 mm vyšší než oko. To se může stát, pokud v neštovice není zastavena, a jehla není upevněna na požadované úrovni.
 • Nesprávně zvolené na každého dalšího příslušenství v tloušťce. V tomto případě je smyčka vytvořena na druhé straně jehly.
 • Jsou-li aplikovány zkroucené nebo glovenové závity, lze použít smyčkování nedostupným pro jehlu.
 • S dlouhodobým provozem přístroje se zvýšil slot na jehlové desce. Když jehla stoupá, táhne hadřík. Závit nemá čas udělat smyčku a steh není vytvořen.

Začištění spodního kraje šatů, sukní z jemného materiálu cikcakem // Šijeme s MeChic

Smyčkování vlákna

Často se stává tak, že vlákno není rozbít stroj, ale jen smyčka. Šicí oblečení v tomto případě je také nemožné. Konec konců, části vzoru není možné čistit švy.

Důvod může být stejný jako při přestávce závitu. Proto v této situaci musíte nejprve zkontrolovat napětí závitu, pak se ujistěte, že pružiny v regulátoru napětí. Pokud je vše zaškrtnuto a opraveno, ale stále se vyskytuje řádky, pak může problém spočívat s tím, že dolní a horní závit s různou tloušťkou. Je velmi důležité, aby obě vlákno byly jedno číslo.

See also  Jak vyrobit smyčku na stroji Janome

Dalším důvodem, proč linkové smyčky nemusí být stlačeny v pračce napínače. Pokud ano, pak byste měli tuto část zařízení demontovat a zkontrolovat všechny jeho části pro rez a znečištění. Pokud se vše provádí správně, stroj začne pracovat správně.

spodní, vlákno, šicím, stroji

Při poruše by stroj neměl okamžitě kontaktovat velitele, s největší pravděpodobností, že právě shromáždila špatně. Kontrola každé z výše popsaných možností a ujistit se, že kvalita materiálů, švadlena, nalezení důvodu, může být snadno odstraněn nezávisle. Pokud to není pro něj, je lepší pozvat úpravu.

Pokud chce žena vypadat krásně a dostane se do světa v krásném oblečení, měla by si koupit šicí stroj a naučit se na tom pracovat. Použití vašich nejzávažnějších řešení a fantazie se bude moci stát neodolatelným, elegantním a zvlášť ženským.

Další problémy

Pochopit, proč Lavetová vlákna zabraňuje šitím, ve většině případů můžete samostatně nezávisle. Opravy válců na YouTube jsou také snadné, aby to sami, zejména pokud je jednoduchý. Ale někdy je lepší zavolat mistrům. Odvolání k němu bude zapotřebí, pokud:

Rada odborníků. V šicím stroji “Tula” starého vzorku a v jiných podobných agregátech jsou detaily poměrně často. Pokud je problém v tom, můžete najít náhradu soukromými oznámeními. Podobné potíže zažívají mistři, které mají šicí stroj “Seagull”. Vyhněte se zbytečným výdajům pečlivou péči o techniku, pravidelné mazání svých mechanismů.

Proč smyčka spodní vlákno?

Někdy se švy nejsou získány v důsledku problémů s nižším závitem (často takové situace se stávají šicí stroje “Seagull” značky). Takže může smyčka z mnoha důvodů.

Jaro na regulátoru napětí není dostatečně stiskl závit

Spodní závit může spustit smyčku, když pružina na přepínacím regulátoru nefunguje správně. Chcete-li zkontrolovat, zda je důvod, proč je důvodem důvodem, je nutné snižovat tlapku, přičemž nedostanete nit v jehlu, vytáhněte spodní závit, zvedněte tlapku, spusťte a znovu vytáhněte závit.

Takové manipulace se opakují několikrát (dost 4 krát). Pokud v této době se vlákno rozkládá bez velkého úsilí, pak je problém na jaře.

Často se můžete setkat se situací, kdy jsou podložky nestačí nebo zcela stiskl horní závit, který je pod pružinou. V důsledku toho se nitě dostávají hodně a začíná jít dolů.

Někdy může být problém, že osa regulátoru napětí zažívá (častěji s podobnými problémy s modelem šicího stroje “Podolsk” čelí).

Nebo důvod se stává nemožností volného pohybu (stlačování a mačkání) kvůli podélnému slotu. To je vysvětleno deformací pružiny v oblasti horního obratu. Tato okolnost vede k tomu, že napnutí nitě čas od času se změní.

Doporučuje se kontrolovat uzlu, aby zjistil, že jarní práce bez rušení.

Podložky napínače zůstaly ve sbaleném stavu

Jakmile tlapky vzroste, podložka je stlačena a s uvolněním se nestane ve stejné poloze. To je společný problém. Vzhledem k tomu, že se objeví tyto smyčky a vlákno začne projít příliš volně. Taková porucha může nastat v případech, kdy jsou pružiny zabaveny, objeví se nečistoty, rez.

Jedním z jednoduchých problémů je nedostatečná mačkání podložek, které jsou umístěny na regulátoru napětí. Eliminovat jej snadno: Napětí je nastavitelný při práci a kvalitní steh se okamžitě zkontroluje.

Chcete-li problém vyřešit, budete muset demontovat uzel napínáku.

Důležité! Zobrazení sestavy napínáku je důležitá pro zapamatování nebo opravu každého kroku tak, aby nedošlo k problémům s montáží.

JAR na jehlové desce

Pokud je jehlová deska objeví poznámky, mohou být dobře likvidovány do závitu a lze se vyskytnout smyčkou linie níže. Může problém vyřešit tahem tkaniny ručně. Takže taková situace se nestane, musíte věnovat sílu tlaku tlapky.

See also  Jak zvýšit tlak v kotli Saunier Duval

Vadná tlačná pračka

Pokud v době šití čárových smyček, může být důvod divit, že pusher je uvízl. Často k této olověné rez, znečištění prvků zařízení nebo dokonce poškození některých mechanismů.

Takže spodní závit není zmatený, je třeba vyčistit povrch z nečistot, vyměnit vadné části a koupit nový posunovač.

Spodní závit (na cívku) je lepší na vrchol

Horní závit na šití zařízení je považováno za vedení. To je vysvětleno tím, co vytáhne nižší. Z tohoto důvodu musí být pečlivě vybrán. Takže vlákno by mělo být elastické a pár čísel tenčí nižší.

Když má zařízení elastický materiál, funguje bez stížností. Pokud však vezmete spodní vlákno podobné vrcholu, řádek bude špatný. V důsledku toho můžete čelit nejen s tím, že bude zmatená, ale také. Zejména toto pravidlo by mělo být dodrženo při práci s pletenou látkou.

spodní, vlákno, šicím, stroji

Kyvadlová doprava je příliš nízká s jehlou

To je dalším společným problémem, který vede ke smyčce vlákna. Tato vada je jednoduše vyloučena. Bude nutné vědět, jak upravit uzel. Chcete-li to udělat, vezměte uzávěr společně s cívkou a uchopte konec závitu. V ideálním případě by se vlákno nemělo uvolnit pod silou vlastní závažnosti. Ale pokud to trochu potřásnete, mělo by to přijít asi 10 cm.

Nesprávné doplňovací vlákno

Některé modely šicího vybavení, jako je zpěvák, Juki, Janome atd. Charakterizované tankováním vlákna. Pokud jsou stehy smyčky pod a vlny, důvod je nesprávný tankování.

Řešení je jednoduché: Závit se dostává a vyztužuje. Ve výše uvedených modelech se to provádí nutně, když je zařízení vypnuto a pouze když jsou tlapky ve vyvýšené poloze.

Pozornost! Aby nedovolila pochybovat o správnosti některých manipulací s šicím zařízením, stojí za to kontaktovat pokyny.

Nadměrné napětí nití

Dolní řádek může být zaměňován v důsledku skutečnosti, že závit je silně natažený. Nesprávně se nedokáže natáhnout, ale bez jakýchkoliv problémů se táhne ze stehu. Toto potíže také není obtížné vyřešit. Chcete-li to udělat, musíte vytvořit sílu napětí.

Udělej to se speciálním bobbinovým šroubem. V tomto případě je nutné zajistit, aby šroub nebyl odšroubován pod úhlem více než 180 stupňů. V opačném případě se dostane ven a bude ztracena z vibrací.

Mezi napínáky napínáku nahromaděla zbytky závitu

Když se spodní švu smyčka, důvodem může být shluk zbytků závitů. Tato situace se zase vyskytuje v důsledku skutečnosti, že napínáky napínácích jsou špatné nebo dostatečné dostatečné. Většinou se jedná o obvyklou situaci, kdy tyto volby opotřebovávají.

Hrubý povrch raketoplánu

Spodní závit může jít kvůli skutečnosti, že určitá drsnost je vytvořena na povrchu raketoplánu. Vzhledem k nim, brzdění závitů. Jako výsledek, švadlena může pozorovat špatnou kvalitu linku.

spodní, vlákno, šicím, stroji

To se děje kvůli skutečnosti, že šicí stroj je zřídka nebo to v místnosti, kde je pozorována vysoká vlhkost. Situace může být opravena, leštění položky. Pokud je zcela zkaženo, je lepší koupit nový.

Na regulátoru napětí není žádné kompenzační pružiny

Pokud se vlákno začalo smyčka, problém může být v nepřítomnosti kompenzačních pružin, které jsou na regulátoru napětí horní závit. Zadané podrobnosti se používají, aby byly utaženy ve stehech. Tyto prvky šití zařízení hrají velkou roli při vytváření vysoce kvalitní linie.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS