Elektrická kávová mlýnka s stupněm broušení

Hodnocení nejlepších brusců na ruce v roce 2022

Manuální mlýnek na kávu je jednoduché a nenáročné zařízení pro broušení kávových zrn. Mnoho skutečných gurmánů věří, že pomalé manuální zpracování vyplňuje zrna emocionálním teplem a umožňuje vám nejlépe odhalit chuť nápoje. Zejména pro naše čtenáře jsme v roce 2022 sestavili nejvyšší hodnocení nejlepších ručních kávových grindů pro domov v roce 2022.

Pokud se rozhodnete zakoupit mechanický mlýn, před nákupem doporučujeme věnovat pozornost následujícím kritériím.

 • Typ skořepiny. Evropské modely typu mají tvar krychle a v procesu jsou na stole nebo na jakémkoli jiném povrchu. Hotový prášek se nalije do speciálního zásuvkového prostoru (malá krabice). Zařízení východního typu vypadají jako válec a je vhodné je držet v ruce během broušení. Rozdrcená káva se nalije do spodní části válce. Také na trhu najdete mlýnky na ruční kávu bez pouzdra. Takové modely jsou nainstalovány na sklenici, bundu nebo kontejneru. Vyberte si typ těla by měl být založen na vašich osobních preferencích.
 • Zhernova. Materiál mlýnských kamenů ovlivňuje chuť kávy, trvanlivost mlýnky na kávu a uniformitu broušení. Litinové a ocelové mlýny jsou odolné, ale mohou dát nápoji kovovou chuť. Keramické nože zůstávají ostré po velmi dlouhé a broušení zrna efektivněji než kov. Navíc neabsorbují pachy. Keramika však má jednu významnou nevýhodu. křehkost. Nejdražší růst kávy může být vybavena kamennými mlýny. Jsou to šok.rezistentní, opotřebovaní a šetrné k životnímu prostředí. Jedinou nevýhodou kamenných nožů je vysoká cena.
 • Umístění rukojeti. V modelech východního typu je pero vždy umístěno nahoře. V evropské kávě rostou, pero může být shora nebo ze strany. Je vhodné se pokusit otočit obě možnosti před nákupem, abyste pochopili, který z nich je pro vás osobně pohodlnější.
 • Stavební materiál. Broušení kávy s kovovým pouzdrem jsou odolné, spolehlivost a dlouhá životnost ve srovnání s plastovými modely. Případ zařízení může být také vyroben ze dřeva nebo faor.
 • Nastavení stupně broušení. Doporučujeme vám vybrat model s touto funkcí. Broušení může být ustoupeno nebo nepřijatelné. Mezi těmito dvěma možnostmi není žádný zvláštní rozdíl. Poradenství. Pokud plánujete vařit kávu v kapajícím kávovaru, vyberte si velké broušení a nejmenší je vhodné pro vaření drink v Turku.
 • Objemy nádob na zrna a mletou kávu. 7-8 g mleté ​​kávy se obvykle používá na 100 ml vody. S ohledem na tento podíl můžete vypočítat mlýnek na kávu, s nímž potřebujete kontejnery.

Levné mlýnské kameny

Tato kategorie zahrnuje elektrické mlýnské kameny, jsou vybaveny minimální sadou možností, ale je potěšeno kvalitou sestavy.

Kitfort KT-741

Tento levný model je vybaven plochými mlýny z uhlíkové oceli. Brouší zrna kávy bez nadměrného přehřátí. Tento přístup vám umožní udržovat chuť a vůni nápoje. Kávová bruska je vybavena mnoha užitečnými možnostmi. Mezi nimi je přizpůsobení stupně broušení, která má několik kroků: od nejmenší pro espresso, až po velký lis pro bundu. Soudě podle recenzí kupujících je broušení docela jednotné. Kávová bruska umožňuje vybrat správný počet částí kávy. S touto možností vždy obdržíte pouze správné množství pozemního prášku. Pro snadné použití je vybaven dávkovačem. Péče o zařízení je co nejjednodušší, protože všechny části, které potřebují čištění, lze snadno odstranit.

 • kompaktní rozměry;
 • homogenní broušení;
 • jednoduchost použití a péče;
 • možnost výběru počtu porcí;
 • ochrana přehřátí.

Natalie jsem s nákupem spokojený. Pohodlné ponor pro odnímatelné kontejnery, usnadňuje péči a použití. Je to příjemné a jak to funguje. také se mi to líbilo. Ne moc hlučný. předchozí byl hlučný. Stupeň broušení. uspokojil mé žádosti. Vzal jsem to kvůli nejmenším, co je na něm uvedeno. Je vhodné, že existuje štětec pro čištění.

Madina s. Po dlouhou dobu si vybral mlýnek na kávu pro sebe, byl to on, kdo si pro sebe chtěl mlýn, protože v něm je jednotnější. A na dovolenou manželka dala Kitfort KT-741 mlýnek na kávu. Protože se jedná o dárek a mlýnek na kávu (Millstone), nebyl žádný limit štěstí. Sestava mlýnku na kávu v nadmořské výšce nikde nevernává, neexistuje vůně čínského plastu. Co překvapilo, spíše jednotné broušení, zvláště se líbilo broušení tiše a rychle. Existuje mnoho režimů ochrany, od blázna, jedním slovem, doporučuji tuto mlýnek na kávu.

See also  Zda jsou stěny elektrické trouby zářící

Brayer BR1170

Na rozdíl od předchozího modelu má tento plně mechanickou kontrolu. Pro provoz zařízení musíte držet uzavřené tlačítko. Nemá žádný časovač, takže je nutné určit správné množství kávy očima. V nádobě není umístěno více než 100 gramů produktu pro kávová zrna. Je vyroben z odolného plastu. Kovové mlýny dokonale brousí zrna a udržují si jejich chuť a vůni. Návrh dobře promyšleného. Zařízení je vybaveno systémem dvojité ochrany, který pracuje v nepřítomnosti horního krytu nebo dolního kontejneru. Všechny části jsou snadno odstraněny pro čištění. Zařízení je speciální štětec, se kterým můžete nejen vyčistit mlýn, ale také shromažďovat prach z krytu nádoby.

Eduard Meteries Zhernova. Jak chcete broušení. Napište, že broušení broušení něco si nevšimlo je to dokonale nastavitelné. V případě potřeby je téměř třetí prach. Velmi spokojen. rychlý a jak by měl.

Alexey p. Nosit mlýnek na kávu za velmi dostupnou cenu. Malé rozměry.100 gramů kávy na nejmenším mletí asi minutu. Broušení je jednotné. Ground Coffee se nalije do spodní nádoby, kávový prach nikde nelétá. Neexistuje žádný časovač pro počet šálků, ale nepotřebuji to. Na horním a dolním nádobě jsou koncové spínače, proto bez horního krytu nebo dolního kontejneru nefunguje mlýnek na kávu.

De’longhi kg 79

Tento model přitahuje pozornost zákazníků s nekomplikovaným designem. Dokonale zapadá do vnitřku kuchyně a zároveň zabírá minimální prostor. Díky mlýnským kamenům nerezové oceli se mlýnek na kávu může pochlubit dlouhou dobou práce. Kupující všimnou téměř ideální uniformity broušení kávových zrn. Prosí je a mnoho stupňů úpravy broušení. V tomto modelu je 16. Je třeba poznamenat, že ani ta nejmenší nezmění zrna v prach.

elektrická, kávová, mlýnka, broušení

Kávová bruska je vybavena časovačem, který vám umožní vybrat správný počet šálků. Díky pogumovaným nohám se během operace neklouzává na stole. Nádrže na zrna a mletá káva jsou vyrobeny z plastu, takže mletá káva může být mírně elektrická, zejména pokud je získána ihned po vypnutí zařízení. Horní mlýnské kameny v mlýnku na kávu lze snadno odstranit pro čištění.

Endever Costa-1053

Standardní model zrna kávy je plastový pouzdro s motorem uvnitř. Tam je mísa s noži vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli.

Během provozu jednotka tvoří až 1 500 čepelí, což poskytuje rychlé broušení jakéhokoli pevného jídla. Navíc díky pulznímu režimu můžete ovládat velikost výsledné částice zrn, kterou obzvláště oceňuje gurmety a kávovary. Velký objem nakládací nádrže potěší celou společnost amatérů osvěžujícího nápoje.

Specifikace

Broušený systém Hňukové nože
Síla, W) 250
Kapacita (d) 100
Nastavení stupně broušení Ne
Impulzní režim Tady je
ochrana přehřátí Tady je
Velikost 8 × 15.5 × 8 cm

Ekonomická verze mlýnku na kávu potěší kupujícího jednoduchostí designu a stručnosti v práci. Poměr ceny a kvality je optimální.

Fiorenzato f4 e nano

Italská jednotka pro broušení kávových zrn lze použít doma, stejně jako v kavárech spárovaných s automatickými a poloautomatickými kávovary. Princip provozu vrtulníku je provoz mlýnských kamenů a dávkované vydávání pozemní kávy, což je vhodné připravit espresso.

Budete mít zájem: Top 13 nejlepších multicar-brown: hodnocení, recenze, které z nich si vybrat a koupit, vlastnosti, klady a nevýhody

Kromě toho má stroj smyslové ovládání a velkou nakládací nádrž po 500 ml. Za kontrolu nad mírou broušení je zodpovědná kulatá otočná matice v zařízení. Kávová mlýnka nefunguje velmi hlučná, napájení motoru je 1400 revolucí za minutu.

Specifikace

Broušený systém Zhernova
Síla, W) 250
Kapacita (d) 500
Nastavení stupně broušení Tady je
Časovač Tady je
ochrana přehřátí Tady je
Velikost šestnáct.9 × 47.3 x24 cm

Model je vhodný pro malé podniky s objemem kávových nápojů vyrobených asi 150 šálků denně.

Bosch MKM 6000/6003

Nejlepší elektrická mlýnek na kávu Bosch je vůdce rozpočtových modelů. Úspěšně broudí zrna kávy, obiloviny a cukr ve světelných vločkách jedním kliknutím.

Ergonomický a kompaktní design má kapacitu 180 wattů a 75 gramovou misku. Tento přístroj zajišťuje blokování motoru na otevřeném krytu. Úhledné tělo v bílé nebo černé barvě se vejde do interiéru jakékoli kuchyně.

Specifikace

Broušený systém Hňukové nože
Síla, W) 180
Kapacita (d) 75
Nastavení stupně broušení Ne
Impulzní režim Tady je
ochrana přehřátí Tady je
Velikost 9x17x9 cm

Který mlýnek na kávu koupit pro domov. typy zařízení

Broušení kávy mohou být manuální a elektrické. První možnost je nízká a vhodná pro lidi, kteří pijí kávu zřídka. Elektrokofempy jsou vybírány nadšenými kávovary a jen ti, kteří si cení svého času. Tento článek zváží pouze elektrická zařízení pro broušení kávových zrn. Pokud máte zájem o ručně vyráběné modely, přečtěte si náš článek „Nejlepší ruční kávové brusky“.

See also  Úprava broušení kávy v kávovaru Saeco

V závislosti na řezacím prvku může být brusič kávy rotační (nůž) a mlýny. Abyste se rozhodli, jaký typ je pro vás osobně vhodný, budeme každý z nich podrobněji považovat.

Rotace (nůž) kávové brusky

Ve svém designu se tato zařízení podobají mixéru. Kávová mlýnka na noži se skládá z pouzdra, elektrického motoru a nádoby na kávu s nožem ve spodní části.

Chcete.li uzemnit zrna v takové mlýnku na kávu, musíte je vyplnit do kontejneru, zavřít víko a spustit zařízení. Motor řídí nože, začnou se rychle otáčet a brousit kávu. Stupeň broušení závisí pouze na době provozu zařízení.

Rotační modely jsou často vybaveny následujícími dalšími užitečnými funkcemi.

Zařízení typu nůž „Podávejte“ mleté ​​kávu, která je vhodná pro vaření nápoje v Turku. Hlavními výhodami rotačních kávových brusek jsou nízké náklady a kompaktní rozměry.

Nosí kávové brusky

Poskytují rovnoměrné broušení, protože zrna jsou umbinuta pomocí válcových nebo kuželových disků (mlýny). Zařízení tohoto typu se skládají z bunkru pro celé zrno, oddílu s mlýny, motorem a nádobou na mletou kávu. Po zapnutí zařízení spadnou zrna do kompartmentu s disky a vystavena mechanickým efektům. Výsledkem je prášek s hladkou a homogenní konzistencí.

Millstones jsou zpravidla vybaveny následujícími dalšími funkcemi.

Hlavními výhodami zařízení jsou vysoký výkon, hladké broušení a možnost přesného nastavení.

Doporučujeme, aby fanoušci espressa zakoupili mlýn na kávu Millstone, protože vám umožňuje získat velikost kávových částic pro tento nápoj.

Jak si vybrat mlýnek na kávu

Kvalita práce, trvanlivost závisí na materiálu mlýnských kamenů a nožů. Materiál těla většiny modelů je vyroben z různých plastů. Je lepší, pokud se jedná o vysoce kvalitní plast ABS.

Zařízení s kovovým pouzdrem mají delší životnost, ale také vysoké náklady. Mínus kovových výrobků. velká hmotnost.

Nože jsou vyrobeny z nerezové oceli, kovových mlýnů s titanovým povlakem, keramiky.

Čím vyšší je v mlýnku na kávu, tím větší je rychlost rotace nožů nebo mlýnů.

Obzvláště důležité pro rotační kávové brusky. A získat více homogenního zrna bez přehřátí (je lepší si vybrat z 180 wattů).

Optimální výkon pro mlýny ze 100 wattů.

Nezbytné pro bezpečné použití a rychlost broušení zrna. S malými rozměry zařízení může kontejner chybět. V takových zařízeních je možné ublížit, čas se věnuje extrakci kávy zpod nožů. Výhody jsou však nízké náklady, velikost a hmotnost.

Velikost drcené kávy závisí na zvoleném stupni.

Existuje několik stupňů: drsné, střední, malé (tenké), super.dry (super.thin), práškové, speciální pro espresso.

Povinné pro broušení pevných produktů. Pokud si zakoupíte zařízení nejen pro broušení kávových zrn, zkontrolujte přítomnost pulzního režimu.

Nezbytná funkce pro mletí kávy, která se používá v kavárech, kde se zaznamenává počet zrn a prodaných porcí.

Funkce nezbytná pro rotační kávové brusky. Požadovaný čas je nastaven na získání požadovaného stupně broušení.

Důležité pro malé kuchyně a snadný přenos. Malé rozměry se používají v zařízeních s rotačním typem, v plastovém pouzdře modely bez misky pro pozemní produkt.

Typ mlýnky na kávu

Jsou rozděleny do dvou typů v závislosti na broušení:

Se liší nižšími náklady (zejména pokud se jedná o modely s nízkým výkonem). Existují kompaktní formy vhodné pro malá místa. Káva a další výrobky (obiloviny, ořechy, koření) jsou rozdrceny. Ale broušení může být heterogenní a závisí na době práce. K získání menších zrn je nutné zvětšit čas. Zrna v takových zařízeních se mohou zahřát. Nádoba pro extrakci rozdrcených zrn nemusí být poskytnuta.

 • Upřednostňujte malou velikost zařízení.
 • Pokud plánujete brousit jiné produkty.
 • Omezený rozpočet.
 • Plánování vaření kávy v Turku.

Se liší ve vysokých nákladech, což je odůvodněné kvalitou broušení. Zrna jsou rozdrcena rovnoměrně a bez zahřívání. Nastavení nastaví nezbytné stupně broušení. Millstones mají odolnější funkci než nože. Větší mlýnka na kávu, která vám umožní brousit spoustu zrn.

 • Je nutné získat perfektní kvalitu. jednotné broušení a bez vytápění.
 • Základní stupeň broušení a uniformity (pro přípravu kávy různými způsoby).
 • Potřebujete velké množství pozemních zrn.
 • Pro kancelář, kavárny, restaurace, stravovací podniky.

Napájení

Rychlost rotace mlýnů nebo nožů závisí na síle. Čím vyšší, tím lepší je drcení. Obzvláště důležité pro rotační kávové brusky. Pokud potřebujete získat drcená zrna homogenní hmoty a bez přehřátí na výstupu, měli byste si vybrat modely 180 wattů napájení. Kávové brusky s nejnižší energií nejsou dány příliš jednotné broušení, ale jsou levnější.

Je považován za optimální (pro mlýny). ze 100 wattů.

Mějte na paměti, že rychlostí více než deseti tisíc otáček za minutu lze zrna spálit a při přípravě nápoje se objeví hořká plácnutí.

Materiál

Případ moderních brusců kávy je často vyroben z vysoce kvalitního plastu (vhodný pro domácí použití) nebo speciálního kovu (vhodný pro průmyslové použití). Materiál případu a částí ovlivňuje životnost elektrického zařízení.

See also  Jak pohladit t -košile se železem bez šípů

Miska z obilí kávy je vyrobena z plastu, skla, keramiky. Silné, silné keramické a skleněné nádoby jsou vybaveny profesionálními modely.

Systém ovládání brusky kávy se skládá z plastových nebo gumových knoflíků. Ze stejného materiálu v některých modelech vytvořte stojany. Lze je kombinovat s designem nebo odnímatelným.

Nože a mlýny jsou vyrobeny z odolného kovu, oceli nebo keramiky. Závisí to na údajném použití brusky na kávu. Keramika se nepřehřívá (to je důležité pro zrna), ale jako ocelové mada v průběhu času. Takové mlýnské kameny jsou levnější. Pro zvýšení odolnosti opotřebení mlýna lze pokrýt karbidem titanu nebo wolframu (jsou dražší, ale také se mění méně často). Millstones of Steel se mění každých 500-100 kg.

Vnější část mlýnku na kávu lze vyrobit ze dřeva. Obvykle se jedná o mechanické výrobky. Všechny části by měly být vyrobeny z bezpečných materiálů přípustných při práci s potravinářskými výrobky. Pokud je to možné, volně čisté.

Objem kontejneru

Kontejner kávy se používá pro bezpečnost a rychlost broušení zrna. Plus kávová mletí s kapacitou. pohodlný provoz. Mínus. velká velikost. Bez kontejneru se můžete zranit o nožkách, čas se věnuje extrakci kávy z pod nožů. Ale takové návrhy mají nižší cenu menší velikosti a hmotnosti.

Je vhodné používat průhledné misky s gradací, což vám umožní přesně měřit požadovanou částku. Nádoba je vyrobena z plastového jídla s vysokou silnou stravou nebo vysoce kvalitní ocelí. By mělo být dobře vyčištěno a umýt.

Výkon

Ukazuje množství mleté ​​kávy, kterou můžete získat za hodinu. Pokud si zakoupíte mlýnek na kávu pro průmyslové použití. Při používání doma není třeba brousit denně a měřit obrovské množství zrn.

Timemore kaštan C2

Pros: Timemore Chestnut C2 je nejlepší manuální mlýnek na kávu z roku 2022, kterou si vybírají profesionální baristé a trenéři kávy. Malý a lehký model obsahuje 25 g kávových zrn. Je vhodný pro domov a nebude zabírat mnoho místa v zavazadlech. Dobrá volba pro kávovary, které rádi cestují nebo tráví hodně času na silnici.

Trup manuálního mlýnku na kávu je vyroben z hliníku s žebrovaným povrchem. Díky zářezu leží zařízení pevně v ruce a během operace nevyklouzne pryč. Průměr návrhu 52 mm je výhodný pro muže a křehké dívky. Dolní bunkr, kde zrno usne, má odšroubované dno, které pomáhá při čištění zařízení.

Chestnut C2 patří do kávových mletí typu Millstone. Uvnitř pouzdra je osa, která je stanovena dvojitým ložiskem pro rovnoměrnější broušení. Samotné mlýnské kameny jsou vyrobeny z oceli, mají kuželový tvar s vrcholem pěti mezera. Stupeň broušení je regulován otočným šroubem: Espressu-6, trychtýř-15 a kliknutí na bundu-24.

Průměrná doba potřebná pro přípravu kávového prášku je 40 sekund. Uživatelé si všimnou dobrého rovnoměrného broušení, bez prachu a velkých zlomků. Manuální mlýnek na kávu je dodáván se sametovým úložným sáčkem a speciálním čisticím štětcem.

Sakura SA-6164

Плюсы: недорогая ручная кофемолка для дома с керамическими жерновами. Sakura SA-6164 – представляет собой кухонное устройство 3 в 1. Это удобная и компактная мельница, стеклянная емкость для хранения молотого порошка и стакан для кофе. Для ее работы не требуется электричества, а звук перемалывания можно сравнить с тихим шепотом. В верхний контейнер помещается до 25 г зерен – среднее количество необходимое для приготовления двух чашек эспрессо.

Конструкция простая, поэтому гарантировано долго прослужит. Soudě podle recenzí, mnoho jich používá více než tři roky a nemá žádné nepříjemnosti. Skládací rukojeť se snadno otáčí a během přepravy je odpojena. Existuje systém prostojů pro sledování úrovně.

Nevýhody: Příprava jedné části mleté ​​kávy může trvat několik minut.

Mayer Boch 29682

Pros: ručně vyrobená mlýna na kávu Millstone vyrobené ve stylu začátku minulého století. Otevřená kovová trychtýř obsahuje až 30 gramů kávových zrn. Model modelu je vyroben z keramiky a malován v ušlechtilé tmavé barvě. Vintage design zařízení vám umožňuje zadat do jakéhokoli interiéru.

Pomocí ruční mlýnek na kávu Mayer Boch 29682 rozdrťte zrna na optimální indikátor za pár minut. V roce 2022 je to nejlepší řešení pro Caffegurmany, kteří dávají přednost silnému espressu připravenému v Turku. Keramické mlýnské kameny jsou nainstalovány uvnitř pouzdra se třemi úpravami stupně broušení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS