Epalator, který lze použít ve vodě

Co je to mokré odstranění a je to opravdu bezbolestné?

Schopnost používat epilátor pod vodou se zdá být hloupá a nebezpečná, ale výrobci této techniky jednomyslně požadují naopak. Ve skutečnosti na trhu jsou zařízení pro depilaci s tělem odolným proti vlhkosti. Pracují z baterie. Hlavní výhoda modelů, výrobci nazývají bezbolestnost procesu odstraňování chloupků kvůli skutečnosti, že se provádí pod horkou vodou nebo pomocí zvláštních prostředků. Názory však byly rozděleny. Některé dívky říkají, že bolest se skutečně vyjádřila, jiné říkají, že epilace kůže ve vodě je nepohodlná. Můžete zjistit, co je odstranění mokrého vlasů z vlastní zkušenosti zakoupením epilátoru, v popisu, který taková funkce bude zahrnovat.

Odstraňování chloupků se provádí pomocí epilátorů, ve kterých musí existovat poznámka, že jsou navrženy speciálně pro tuto metodu odstraňování chloupků. Zařízení jsou navržena tak, aby se vrhla do vody, v tomto ohledu jsou bezpečné, zkrat se nenastane, stejně jako rána šoku. Výrobci dělají taková zařízení co nejpohodlnější, například vybavují ergonomické úchyty nebo plovoucí hlavy.

Stejně jako v klasických modelech mají rotující disky, malé pinzety. Samostatné možnosti také poskytují podsvícení, což pomáhá lépe zvážit zbývající chloupky. Mokré techniky je považováno za měkčí. Je nutné to provést:

 • Zvlhčit disky vodou a nalijte na ně tekuté mýdlo nebo sprchový gel;
 • Rotace disků bičujících prací prostředek do jemné pěny;
 • Jízda na kůži se zvýší objem pěny, což usnadní odstranění chloupků.

Některé modely lze použít stejným způsobem jako klasický břitva v duši. Mezi nedostatky této metody by měly být označeny chloupky. To vede ke skutečnosti, že za několik dní budou znovu na povrchu. Tato metoda není vhodná pro majitele měkkých a tenkých chloupků, ale stojí za to se na ni blíže podívat, který má tvrdé tmavé vlasy. Bezbolestnost této metody, navzdory ujištění výrobců, se neliší.

Sinbo Sel 6031

Honor Open Naše hodnocení padl na Pink Sinbo Sel 6031, kombinoval břitvu a epilátor sestávající z 32 pinzety. Zařízení pracuje při dvou rychlostech, má 2 trysky, jí z baterie, což je mobilní a pohodlné pro použití mimo zdroje energie. Životnost baterie je asi 45 minut. Nabíjení trvá 8 hodin, který byl již dlouho porovnán s mnoha dalšími zařízeními.

Ochranná uzávěrka se snadno odstraní, pracovní plocha je bez problémů vyčištěna. Ideální pro bikiny zóny a podpaží kvůli zaoblenému tvaru trysky, navržené tak, aby bylo vhodné používat v nerovných oblastech kůže.

Kupující chválí zařízení za kompaktnost, krásný vzhled, že v ruce leží dobře, nevyklouzne z baterie. Zařízení je vhodné pro domácí použití a výlety. Nevýhody zahrnují časté stížnosti, že pinzeta nezachycují tenké krátké chloupky, a pokud zachytí, pak je rozbijí.

Která společnost je lepší?

Není mnoho výrobců epilátorů a kupující raději vybírají důvěryhodné společnosti a ne riskují s neznámými značkami. Tři „velryby“ při výrobě epilátorů. Braun, Philips a Panasonic. Kupující nejčastěji vybírají modely těchto společností. Rowenta je dalším uchazečem o titul úspěšné značky epilátorů. Každá z uvedených značek má působivý sortiment epilátorů, od nejjednodušších po inovativní. Z roku na rok se charakteristiky těchto produktů zlepšují, čímž se odstraňování chloupků zvyšuje a účinnější a efektivnější. Řekněme v tajnosti, stále existuje spousta zařízení méně dobře známých firem, ale podle recenzí nejsou vhodné pro vůdce ani v outbonech. Dnešní konkurence se proto objeví výhradně mezi zástupci významných značek.

Předkládáme vaši pozornost hodnocení vysoce kvalitních, odolných, efektivních a funkčních epilátorů, vytvořených na základě hodnocení zákazníků a odborných hodnocení.

Epalator je zařízení, které rychle a efektivně odstraňuje nežádoucí chloupky v různých částech těla. Chcete.li získat výsledek kvality, musíte si vybrat zařízení neméně pečlivě, než si muži vybírají břitvu.

Zvažte, co výrobci nabízejí. přehled populárních epilátorů na základě skutečných recenzí.

Panasonic ES-ED94

Moderní epalator s velkým počtem trysek, díky čemuž je produkt funkční. Má speciální trysku, která pomocí ultrazvukového vlny rozléhala mrtvý epitel. Kromě exfoliace během provozu epilátoru se vytvoří lehký masážní efekt. Je možné použít pěnu.

Specifikace:

 • funguje na baterii;
 • dva režimy s vysokou rychlostí;
 • Čas nepřetržité práce. půl hodiny;
 • plné nabití baterie. 60 minut;
 • funkce mytí hlavy;
 • V soupravě. kryt a čisticí štětec.
 • plovoucí hlava;
 • zrychlené nabíjení;
 • spousta trysek;
 • Případ neprochází vlhkostí. epalator lze použít ve sprše;
 • Ultrazvukové vlny zjemňují pěnu, zvyšují ji silnější;
 • existuje podsvícení;
 • Maria. období použití. 3 měsíce. Mezi hlavní výhody poznamenává, že zařízení zachycuje i krátké a tenké chloupky a válec vyrobený z kamene pro zpracování podpatků je jen nález. S akvizicí jsem velmi potěšen;
 • Anastasia. používá tento model šest měsíců. Rozhodla se ve svůj prospěch kvůli několika funkcím v jednom. Dalším bonusem, který jsem se již během operace naučil, je dlouhodobá práce bez dobíjení.stačí pro 3 plně naplněné procedury.

Braun 9-969 Silk-Epil 9

Univerzální zařízení, které se používá ke zpracování:

Je poskytována jedinečná tryska pro práci s jemnými zónami vývojářů. jeden činí postup téměř bezbolestný. Kromě toho existují speciální pinzety pro odstranění bodového chloupku.

Specifikace:

 • dvě rychlosti;
 • Typ napájení. baterie;
 • Počet pinzety je 40;
 • V soupravě. sada trysek a kartáčů pro obličej. to poskytuje vysoce kvalitní čištění pórů;
 • Typ hlavy. plovoucí;
 • Zdůraznit. přítomný.
 • možnost vlhkého a suchého postupu;
 • Vzdálené vlasy zůstávají v koupelně, ale jsou sestaveny ve speciální nádobě namontované uvnitř zařízení;
 • Silný podsvícení zlepšuje přehled zpracovaného povrchu ve sprše;
 • Velká velikost trysky. to zrychluje postup depilace.
 • Svetlana. termín pro používání zařízení. více než rok. Poznamenává, že i když se používá na suché pokožce, necítí se nepohodlí. Perfektní výsledek bez bolesti v hlubokých bikinách;
 • Oksana. po 4 měsících práce se hlava rozpadla na zařízení. přestala se otáčet. Důvodem je křehký materiál, ze kterého je vyroben epalator. Pokud by místo plastu bylo něco stabilnějšího, možná by nebyl problém;
 • Olesya. Epilator byl před dvěma měsíci představen manžel. Jsem spokojen s darem. stylový, ergonomický, pohodlně leží v ruce. Odstraňují se vlasy s vysokou kvalitou a rychle.

Panasonic ES.El8A

Perfektní kombinace kvality, adekvátních nákladů a funkčnosti. Vzhledem k schopnosti hlavy vyhýbat se v pravém úhlu jsou chloupky zachyceny co nejpřesněji a bezbolestně. Na rozdíl od analogových modelů tohoto výrobce je Panasonic ES.EL8A vybaven šesti tuctem pinzety místo standardních 40.

Postup bikin je nejvíce promyšlený.speciální trysky a sada hlav jsou připevněny k epilátoru, což usnadňuje zpracování míst s tvrdými dobami.

Specifikace:

 • tři rychlostní režimy;
 • Další možnost. Stailing Bikini;
 • lze použít s pěnou;
 • Dvojitá hlava s možností mytí;
 • podsvícení;
 • Jídlo. jeho vlastní baterie.
 • Marina. používá epilátor dva týdny. Obecně se vše vyhovuje. Nespokojen s nedostatkem průměrné trysky. odstranit v axilární zóně. Ten malý je zahrnut, pracovat po dlouhou dobu a je nepohodlné;
 • Inna. několik měsíců používání produktu neodhalilo vady. Jediným přáním výrobcům je zvýšit výdrž baterie. Pro celé tělo nebylo dost času na nabíjení.
See also  Který kotel je potřeba pro 150 čtverců

Philips BRP 506

Navzdory docela rozpočtové hodnotě tento model kombinuje dvě zařízení najednou. hlavní a další. První funkce ve dvou rychlostních režimech je napájecí zdroj napájení. Druhým je autonomní mini-schválení baterie. Jeho rozlišovací vlastností je vysokorychlostní hlava a malá pracovní oblast. Toto je ideální řešení pro jemné a citlivé části těla.

Philips HP 6579

Výhody

Velmi pohodlné, je zde osvětlení, hodně pinzety.

nevýhody

Hlučnější než ostatní, ale nevadí mi to

Komentář

Epalator byl zakoupen na oplátku za předchozí, nákup byl s nákupem velmi potěšen. Obecně jsem používal epilátor po dlouhou dobu, tam byly nejrůznější druhy Brown a Panasonic a Philips, pro sebe jsem se rozhodl, že ze všech Philips nejlépe nejlepší. Dobře odstraňuje krátké vlasy, nemusíte jezdit 15krát na stejném místě. Je velmi pohodlné, že to funguje z akamulátoru, můžete si vzít s sebou do sprchy. Byl jsem podmaněn samostatnou tryskou pro jemná místa, mnohem pohodlnější než tryska pro základní epilátor, zachycuje menší chloupky tenčí. Obecně doporučuji všem!

Výhody

Hnědé epilátory používané asi 6 let. Rozhodl jsem se vyzkoušet Philips s keramickými disky a nelitoval jsem. Odstranění chloupků je rychlejší. Méně podráždění jako celku je velmi dost nákupu

Výhody

Pohodlné používat, snadno se udržovat ve správném úhlu, keramické pinzety, velká plocha povrchu, která má být ošetřena, pečlivé odstranění chloupků, přítomnost osvětlení, nepřítomnost zbytečných (nepoužívaných) prvků. A navenek velmi roztomilé, i když to jsou maličkosti, ale čistě tak, jak si všimnete, že je příjemné ho vyzvednout).

nevýhody

Kabelka by mohla být pohodlnější. alespoň alespoň. A neexistují žádné stížnosti na samotný epilátor.

Komentář

Dobrý den, nejsem blondýna a bojuji s vlasy 20 let). Vyzkoušel jsem všechny možnosti kromě fotografie a laseru, t.na.Výsledky nejsou zaručeny, ale poškození zdraví z těchto postupů je zřejmé, stačí si povídat s onkologem, aby na ně zapomněl na celý život. Začal jsem jako všichni ostatní. s břitvou, pak byl epilátor hnědé, pak depilační krémy, pak horký vosk, pak studený vosk kazety, další hnědý, pak Shugaring. Nejprve jsem si myslel, že to nemůže být lepší než Shugaring, t.na. Účinek je opravdu dlouhý.vlasy rostou méně a neroste téměř nic). Ano, všechny salónové příčesky se mnou byly prováděny odborníky s rozsáhlými zkušenostmi, ale nebudu popisovat svého analytika na dlouhou dobu), jen to říkám: za prvé, vlasy a jejich kořeny musí být zvyklé vytahovat se dovnitř správný směr! (jakýmkoli způsobem), pak se opatrně prozkoumejte a pochopte, že vlasy rostou různými směry i v jedné části těla, a teprve poté můžete začít odstraňovat chloupky. jakýmkoli způsobem, ale epalator je nejlepší z nich. Když jste se znali), pak všechno dopadne najednou a nejsou žádné problémy. Pokud někdo neví: Vlasy rostou ne kvůli zhroucení, ale kvůli změně směru při vytažení, t.E. Pokud jej odšroubujete a neodstraníte jej na výšku nebo proti, závisí na metodě, ale to je problém jakéhokoli. Ti, kteří chtějí, aby se vlasy zvětšují): To je také problém. oslabí a nemohou se vymanit z kůže, t.E. Nezapomeňte potřebovat pluty a peelingy. Pokud jde o tohoto epilátoru, jedná se pouze o nález, četl jsem mnoho fór, recenze, technické vlastnosti atd.Str. Keramika je úžasná věc. odolná věc, možnost mytí. super, chrupce zvednutí vlasů a relaxaci prodané oblasti. nádherní asistenti. Malý epalator je také velmi pohodlný, zejména pro podpaží, kde všechno roste různými směry). Hlavní věc je, že ruce jsou ze správného místa a budou pozornější. Hodně štěstí všem! Epilator 5.

Výhody

Vynikající odstranění i malých vlasů. Téměř bezbolestné odstranění chloupků. Působivý čas z baterie. Schopnost používat ve sprše, stejně jako s pěnou a gelem.

nevýhody

Relativní zbytečnost dalšího epilátoru pro intimní zóny.Nedostatek hlavy břitvy s zastřihovačem.

Komentář

Toto zařízení jsem si koupil v červnu na Biglion za 4100p. V našem městě v obchodech to nebylo téměř k dispozici a kde to bylo. byla velmi vysoká cena. Nelituji na akvizici naprosto. Vysoká kvalita rychle téměř bezbolestná odstraňování chloupků, vždy používám s pěnou, můžete být také suché, ale prostě to neklouzne na mokré kůži nebo pod vodou, a to není nutné. je to pohodlnější s pěnou a minimem nepříjemné pocity! Mini-epator-užitečná věc může být pouze na silnici a v těch nejnepříjemnějších oblastech těla-používám velkou jednu a oblast je okamžitě zachycena a rychlejší. Podsvícení je užitečná věc. pokud máte v koupelně špatné osvětlení)), a tak by bylo mnohem užitečnější, kdyby se svítily v oblasti kůže po epilátoru. vidět zbývající chloupky, a ne před ním. Nepoužívám masážní trysku. bylo by lepší, kdyby to byl břitva s zastřihovačem, který zkracuje nejdelší chloupky před epilátorem, ale to není hlavní věc (pokud je to nutné, používám starý epilátor) ).Předtím existoval poměrně jednoduchý Braun Silk-Epil Eversoft, zde ve srovnání s generálem, jen fantazií!! Obecně byl spokojen s přítomností žiletky, ale sloužil po dlouhou dobu a zjevně byl nudný nebo co obecně se to stalo bolestivé a špatně, rozhodl jsem se: pokud to změníte, to Nevyšil na mýdlo, ale na něco, co stojí za to! Jsem vždy spokojen s kvalitou produktů Philips.P.S. Multicooker, MP3. přehrávač, sluchátka jsou také spokojená (upřednostňuji hudební produkty po mnoho let)

Výhody

možnost odstranění mokrého chloupky; Vlasy dobře, dokonce krátké. Moc krásný. Minimální bolest i při suché depilaci. Přítomnost kompaktního, velmi pohodlného depilátoru. Keramické pinzety. Po dlouhou dobu práce a rychlé nabíjení

nevýhody

hlučné. obaly, které nejsou. V nepohodlném tlačítku na hlavním epilátoru. musíte s velkým úsilím vytlačit. Příliš jednoduchá kabelka

Komentář

Obecně se mi to moc líbilo. Hlavními silnými stránkami této sady jsou vzhled a praktičnost

Novinka mezi elektrickými epilátory: Odstranění chloupků ve vodě.

Novinka mezi elektrickými epilátory: Odstranění chloupků ve vodě.

Nedávno jsem šel na fórum a zjistil jsem tam o jednom zajímavém zařízení-epilátor hedvábí-vy xpresivně mokré suché, které lze použít i ve vodě. A začal jsem velmi zvědavý, abych se o tomto zařízení dozvěděl více. Dříve, aby bylo možné použít elektrický epilátor, bylo nutné nejprve osprchovat, pak dobře vysušit pokožku a teprve poté se zapojit do odstraňování chloupků, ale nyní můžete kombinovat užitečné s užitečným.

Mnoho uživatelů ve svých recenzích navíc tvrdí, že odstranění chloupků ve vodě je téměř bezbolestné a zároveň účinné jako klasické.

Proč hedvábí-vy xpresivní mokré suché díla pod vodou?

Na rozdíl od běžných elektrických epilátorů nemusí být připojena k výstupu, funguje to z malé postavené baterie. Možná se vůbec nemusíte bát, že zasáhnete proud. zařízení je naprosto bezpečné.

Jak používat hedvábí-vy xpresivní mokré suché?

Mimochodem, můžete toto zařízení použít nejen ve vodě, ale také „na suchém“. Zde je několik užitečných tipů pro jeho provoz:

 • Pokud se rozhodnete odstranit vlasy, ležící ve vaně, před zahájením odstraňování chloupků musíte strávit alespoň 5-10 minut v teplé vodě, aby póry měly čas na otevření. Aby mohl Epalator schopen lépe zachytit chloupky, nohy by neměly být nad vodou, ale pod ní. A pokud provedete odstranění chloupků, můžete na nohy použít gel, aby zařízení lépe klouzalo. Kromě toho by měla být pokožka velmi mokrá.
 • Pokud provedete odstranění chloupků „na suché“, nemělo by být na kůži přebytečný tuk. Chcete.li jej vyčistit, můžete jej otřete speciální ubrousek, který má také chladicí účinek. To znamená, že během postupu budou minimalizovány nepříjemné pocity během postupu. Pokud jsou vlasy v epilační zóně příliš krátké, mohou být otřeny štětcem proti směru jejich růstu.
See also  Hyundai H Pac09 R10E mobilní vzduchová sestava

Několik obecných tipů na epilaci:

 • Elektrický epilátor by měl být poháněn přísně proti růstu vlasů;
 • Po postupu se může na kůži objevit podráždění, která projde po několika hodinách, takže se postarejte o plánování doby odstranění chloupků;
 • Chcete.li ujistit podrážděnou pokožku, můžete použít speciální krémy nebo pleťové vody;
 • Abyste se vyhnuli růstu vlasů, několik dní po odstranění chloupků, použijte peelings nebo masážní houbu. To pomůže odstranit keratinizované buňky, které ztěžují chloupky na povrch. Můžete také provádět exfoliační postupy v lázeňském studiu.

Výhody a nevýhody hedvábí-vy xpresivní mokré suché

Pro fanoušky elektrických epilátorů se tento model stane skutečným nálezem, protože je velmi pohodlné jej používat. Cena tohoto zařízení je však dražší než klasické modely.

A přesto, aby bylo možné účinně odstranit vlasy, je nejlepší pravidelně navštěvovat kosmetická centra. Kliniky, nabízejí mnoho různých profesionálních a levných služeb, aby se zbavili nežádoucí vegetace po dlouhou dobu. Pouze kvalifikovaný mistr bude schopen poskytovat náležitou péči o vaši pokožku a opravdu vysoce kvalitní odstranění chloupků.

Top 5 vodních modelů epilátorů

Slavní výrobci produkují několik modelů, s nimiž se můžete zbavit nadměrné vegetace na těle přímo ve sprše. Používejte několik značek u žen.

Braun 511 Silk-Epil

Tento model je univerzální a vhodný pro odstraňování vlasů na suché kůži a na mokrý. Schopnosti epilátoru jsou takové, že i vlasy, které se právě objevily nemilosrdně, poskytují dokonalou hladkost kůže. Design má plovoucí hlavu opakující se anatomické obrysy těla. Plány modelu zahrnují:

 • Přítomnost 28 pinzer s nejnovější technologií odstraňuje vlasy o 0,5 mm.
 • Materiál zpracování neklouzává.
 • Tryska opakuje obrysy těla, což vám umožní odstranit přebytečnou vegetaci s vysokou kvalitou.
 • Existují 2 rychlosti, které vám umožňují vybrat si je s přihlédnutím k citlivosti kůže.
 • Pokud jej používáte pravidelně, pak je postup bezbolestný.
 • Můžete použít epalator pomocí pěny.

Z nedostatků ženského modelu si všimnou trochu hlučné práce a nedostatku úložného krytu.

Philips Bre650

Zařízení slavné značky je celý lázeňský komplex, který vám umožní pečlivě pečovat o pokožku. Zahrnutý epalator má několik hlav:

 • Zastřihovač pro trávu.
 • Holicí hlava.
 • Tryska, aby se zbavila vlasů na obličeji.
 • Pro loupání.
 • Masážní hlava, která snižuje intenzitu bolesti.
 • Existuje tryska pro citlivou pokožku.
 • Masírovat celé tělo.

V soupravě je dokonce štětec pro čištění zařízení. Epalator je pohodlně upevněn v ruce, během postupu neklouzává. Široké trysky vám umožňují zachytit velkou plochu kůže a zkrátit dobu postupu.

Na trysky pro holicí vlasy jsou disky s texturovaným povrchem, což vám umožňuje odstranit nejtenčí chloupky bez přestávky. Epilační postup se stává příjemnější ve sprše a masážní hlava snižuje bolest na minimum.

Zařízení má 2 rychlosti, takže si můžete vybrat optimální pro sebe. Mezi hlavní výhody modelu patří:

 • Schopnost používat Epalator jako masáž.
 • Můžete bojovat proti celulitidě.
 • Peeling tryska zabraňuje růstu vlasů.
 • Stávající podsvícení vám umožňuje efektivně odstraňovat chloupky i v podmínkách se špatným osvětlením.
 • Existuje tryska kožních nosků, která protahuje dobu kůže, čímž se snižuje intenzitu bolesti.

Model je ideální pro ty, kteří právě začínají používat epilátory pro odstraňování chloupků.

Panasonic ES-ED94

Tento model má také mnoho druhů funkcí. Nejen holí přebytečné chloupky, ale také vyklouznout na kůži, ať už vaše paty jako dítě. Existuje postavená baterka, která poskytuje vynikající viditelnost vlasů i v temné místnosti. Z trysek jsou následující:

 • Pro rychlé odstranění chloupků. Tryska s 48 pinzetami umístěnými ve dvou řadách, ty chlupy, které poprvé nespadly.
 • Pro jemné odstranění chloupků. Na hlavě jsou vertikální oddíly, které natahují pokožku, snižuje bolestivé pocity.
 • Tryska, aby se zbavila vlasů v axilární zóně a v oblasti bikin.
 • Zlomená tryska, která neumožňuje ránu pokožky.
 • Ultrazvuková hlava pro loupání. Dovnitř můžete nalít trochu vody a gelu, což zajistí bezbolestnost procedury a měkké a jemné pokožky.
 • Hlavu důkladně a pečlivě se starejte o nohy. Můžete se s tím zbavit kukuřice nebo vozovek.

Rowenta EP9102

Epalator tohoto modelu je vytvořen pomocí nejnovější technologie Micro Contact Technology. Zaručuje těsně fit na kůži. To vám umožní odstranit chloupky s délkou pouze 0,5 mm.

Případ neprochází vodou, což vám umožní používat zařízení během vodních postupů. Epalator pracuje při 2 rychlosti, takže si můžete vybrat pohodlný režim provozu pro sebe. Existuje podsvícení pro důkladné odstranění chloupků ve špatném osvětlení.

Braun 7751 WD

Zařízení má stylový design a kombinuje bílou a modrou. Epalator má asi 40 pinzety a pracuje na dvou rychlostech. Je zajištěna dvojitá hlava, pevně sousedící s kůží, která zaručuje vysokou kvalitu odstranění chloupků.

V konfiguraci je několik trysek, mezi nimiž:

 • Zastřihovač pro trávu.
 • Existuje plovoucí hlava pro holicí vlasy, která přesně opakuje obrysy těla.
 • Jemná epilační hlava.
 • Peeling tryska.

Souprava má stojan pro pohodlné nabíjení a štětec pro čištění po zákroku.

Braun Silk-Epil 7 5377 WD. Posouzení

Nejdříve mám tohoto epalatora, můj starý.timer

Vybral jsem si to velmi dlouho, vzpomínám si, že jsem to chtěl, četl jsem spoustu recenzí, znovu jsem si přečetl mnoho fór, ale pravděpodobně to mám asi 10 let)) To je opravdu můj první epilátor, který opravdu já Vyberte si s láskou a tuto otázku studoval velmi pečlivě, takže než si ji stále nechám, ale pravděpodobně bych ji přesně hodil

Když každá dívka přemýšlí o odstranění vlasů, aby si najednou najednou napadly několik možností, uvědomil jsem si velmi dlouhou dobu a téměř okamžitě, že stroj není můj příběh, chtěl bych cítit hladkost kůže mnohem déle než jeden den, takže Díval jsem se na radikální řešení a to byl Epalator jedním z těchto řešení!

Souhlasím se Braun etabloval jako velmi spolehlivá značka, vysoká kvalita, která opravdu vydala spoustu kosmetických gadgetů a věříte vám!

Bylo to s takovými myšlenkami v mé hlavě, že jsem získal tento epilátor, ve skutečnosti mě zachytil několika okamžiky, to je přítomnost baterie, dvou rychlostí, světla a samozřejmě proto, že mohou pracovat pod vodou, v době nákupu. takové rozhodnutí bylo pravděpodobně nabídnuto pouze několik výrobců a to byla inovace!

Opravdu jsem chtěl vyzkoušet tuto možnost depilace, samozřejmě jsem neměl krabici, ale v sadě byl taška, ve kterém si stále nechávám svůj epilátor!

Nevěřte pozornost své barvě, opravdu je mu mnoho let, ale stále si ji pečlivě ponechám v této tašce!

Takže projdeme samotným epilátorem, je to docela vážné, ale leží dobře v ruce, je správně umístěna a vyvážená, nespadne z dlaně a můžete jej držet podle samotného špičky, kde Nabíjení je mimochodem vloženo, epalator je rychle nabitý ai když jste neměli dost na to, abyste jej zpracovali doslova pár centimetrů. Může být připojen k dobití po dobu 5 minut a poté pokračoval, když je nabitý epalator, to znamená, že jej nelze použít při nabíjení!

Existují dvě rychlosti, když je zapnutá první rychlost. Lampa se automaticky zapne a to je velmi pohodlné, zejména proto, že se nemusíte otáčet za světlem a vy sami rozhodnete, kde bude vaše světlo

See also  Hluk mrazničky INDESIT po odmrazování

Existují dva zaměnitelné trysky, přímo zaměnitelné hlavy, jeden s masážními válci, druhý jednoduchý, hladký, jak jsem pro mě řekl, tento epilator byl řešením, které jsem měl po dlouhou dobu, přečtěte si recenze po dlouhou dobu a stále v tom čas si nepamatuji přesně, kdy to bylo, ale dal jsem za tento gadget asi 7.000 !

epalator, který, použít, vodě

Byl jsem student, pro mě to byla taková významná částka, takže jsem chtěl koupit hodný gadget, který bude trvat dlouho!

Použil jsem to nepřetržitě, pravděpodobně po dobu 3 let, pak jsem si uvědomil, že koneckonců takový nástroj pro mě není zcela vhodný kvůli těm okamžikům, o kterých budu mluvit níže, ale dnes používám vosk a pravidelně přemýšlím o odstranění laserových vlasů!

Ale i když myslím jen o vosku a v tuto chvíli je to pro mě pravděpodobně nejlepší volba, ale vraťme se k našemu gadgetu a šli podle jeho vlastností:

Opravdu má velmi prostornou baterii, nepoužíval jsem ji několik let, zvedl jsem ji, protože to začalo zapnout a klidně začalo epilaci nohou asi půl hodiny, to znamená, že baterie to opravdu ne Ztratit poplatek i v pohotovostním režimu, stačí po dlouhou dobu, samotný epalator je také nabitý dostatečně rychle, trvá méně než hodinu do úplného nabití, během nabíjení indikátoru epilatoru hoří červeně, jakmile je gadget nabit Změny indikátoru na zelené!

Co bych ještě chtěl věnovat pozornost, je to, že opravdu pracuje pod vodou a je to bezpečné, i když jsem se zpočátku opravdu bál ponořit to úplně do vody, ale nic se nestalo, opravdu to funguje a moje kadeře jsou od přírody

A význam této manipulace má být v horké vodě, napařte pokožku, pak bude kůže snazší dát chloupky, s tím nemohu souhlasit, ano, odstranění chloupků se stává méně bolestivým, je jisté jisté. i když 10/20 procent, to znamená, není žádný působivý rozdíl a rozhodně nemohu říci, že pokud si ponoříte nohy pod vodu. Nebudete vůbec cítit nic, nebude to pravda!

Jdeme dále, tento epilátor 2 zaměnitelných bloků, což je docela pohodlné, jeden funguje jako zastřihovač pro bylinu je navržen pro srážky, což bylo pro mě výhodné, protože jsem nikdy epilizoval boky, právě jsem použil tento velmi zaříznutý a já jsem použil tento velmi zaříznutý a já Opravdu se to líbilo, zejména na začátku léta snadno chodíte po bokech a pečlivě zkracujete vlasy, nevytrhnu si vlasy v této zóně, postupně roste, moje vlasy samy o sobě nejsou tmavé, takže tohle Možnost mi vyhovovala, už jsem tento zastřihovač nepoužil

Philips HP 6575

Výhody

Pohodlné podsvícení, můžete vidět všechny chloupky; Spousta pinzet, všechny chloupky dobře odstraňují.

Komentář

Koupeno a spokojeno s nákupem. Nohy jsou vždy hladké.

nevýhody

Jak rozebírat tuto epizodu-Philips HP6575, zkuste opravit, světla pultu nespálí ?

Výhody

Subjektivně, způsobuje malou bolest). Příjemný design, keramické pinzety, schopnost používat a opláchnout ve sprše.

nevýhody

Nepohodlné tlačítko zapnuto/vypnuto. Krátký (krátký (

Komentář

Chtěl bych zde uvést své zkušenosti s vlastnictvím tohoto zařízení. Okamžitě řeknu, že včera byl čtvrtý mimo provoz (!) Epulator této linie Philips. A poslední a všichni předchozí se jednoduše přestali zapnout a všichni. Zdá se, že se jedná o charakteristický rys modelu). Je pravda, že je třeba poznamenat, že v servisním středisku, kde se přihlásily na selhání zařízení, byl vydán vadný akt. Peníze byly buď vráceny k tomuto aktu, nebo bylo navrženo jiné zařízení. Ale za značné náklady získejte tolik nepříjemností masochismus. Byla naděje, že se přišlo vadná zařízení, ale žádná různá místa akvizice ani různá konfigurace přístroje neovlivnila životnost. Běda.

Výhody

Na co jsem při výběru věnoval pozornost. design. Epalator je krásný. s podsvícením a pohodlně leží v ruce. Kromě toho je zapečetěn. Ale hlavním plusem je stále odstranění, díky keramickým diskům se odstranění chloupků stalo mnohem pohodlnějším a méně bolestivým, kůže se odlupovala a nezpůsobila zarudnutí a podráždění. Další obrovský, jak si myslím, plus je minimálně zarostlé chloupky!

Komentář

Ahoj! Chtěl bych se pochlubit novým nákupem. Je tedy možné někomu poskytnout radu! Nakonec jsem našel, co jsem hledal. Vyzkoušel jsem mnoho epilátorů. Remington. Braun 3, 7 epizod. Rowenta.Pamatuji si to všechno s hrůzou! Díky konzultantovi. Mimochodem, k mému překvapení to byl člověk, ale vlastnil informace lépe než já. Doufám, že ty také. Udělejte si správnou volbu pro sebe!

epalator, který, použít, vodě

Výhody

Můžete použít ležet v koupelně s keramickými kleštěmi, dokonce i ty nejmenší chloupky pohodlné kabelky, které si vezmete s sebou na silnici

Komentář

Epilates lépe, než jsem si myslel, existoval další epilátor s kovovým a plastovým pinzetem a nebyl jsem s tím spokojený. Ukázalo se, že keramika je mnohem efektivnější.

Výhody

Keramické pinzety. Podsvícení opravdu pomáhá.

nevýhody

Pracovat pouze z baterie, ale je nabitý velmi rychle.

Komentář

Býval další model Phillips, trval 7 let. Klapice kvůli broušení plastového vybavení, problém všech epilátorů Phillips. Nyní funguje jen žiletka. Vybral jsem si nový Epalator pouze z Phillips, ten starý víc, než mě vyhovoval. Braun o recenzích se nějak neodvážil koupit. Ze všech možností jsem si vybral model s keramickými pinzetami, protože poté, co jsem jednoho dne vyzkoušel kov (model 6540), byl zklamaný. Zdá se, že můj starý model byl lepší, ale možná se mi to prostě zdá. Obecně se mi model líbil, jsem s nákupem spokojený. Snadno dělám oblast bikin, ale ten hluboký bude muset využít šanci, zkusit :).

Výhody

cenovka (pro 3,400 nalezená) je vhodné držet v ruce, od baterie

nevýhody

Světlo zasáhne oko! Tlačítko VCL/OFF/SPEED. ONE

Komentář

Úspěšně jsem si nevybral epilátor, velmi to není pohodlné, nedoporučuji. jeden. Tlačítko vypnutí a rychlost. To znamená, že to zapnete kliknutím a okamžitě zařízení při 1 rychlosti, abyste vypnuli, musíte dvakrát stisknout, zatímco proklouznete druhou rychlostí. To znamená, že hloupě kliknete na tlačítko do požadovaného efektu. A proto, od prvního do druhého, aniž byste se vypnuli a poté zapnuli zařízení. Světlo bije přímo v oku. Indikátor najde přímo v případě epilátoru a osvětlení je nasměrováno kolmo na pracovní plochu! Musel jsem letět s tímto obchodem! Super ladící zařízení! Přemýšlím o tom, jak by bylo hezké malovat přes 3. A nyní práce této jednotky samotné. Rozbije chloupky, nechte ty tenké čekat, až jsou zakryté.))) Miser platí dvakrát!

Výhody

Keramické pinzety lze použít s pěnou, existuje podsvícení.

nevýhody

Nefunguje ze sítě, ne příliš pohodlné systémy přepínání rychlosti.

Komentář

Toto je můj první epilátor, který jsem si vybral po dlouhou dobu, přečetl si na internetu, chtěl jsem si koupit BrownNehledal jsem požadovaný model, konzultant to radil. Vzal jsem to a nelitoval jsem.Její nohy se odpařily a téměř si toho nevšimly, bolest byla minimální (její přítel Bal. Zkuste starýMyslel jsem, že bude šok bolest).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS