Čerpadlo -pump pro pračku

Vypouštěcí čerpadla (čerpadla) pro pračky

V obchodě „Všechny náhradní díly“ si můžete koupit Askoll, Hanyu, GRE8, Plast 8, Hanning 4 atd. Pro pračky Indesit, Ariston, Whirlpool, Atlant, Beko, Samsung, Candy. Nákup vypouštěcího čerpadla nebo čerpadla. Častý jev pro spotřebitele praček v důsledku velkého zatížení rotující části čerpadla pro čerpání vody.

 • Abychom určili příčinu poruchy, měříme odpor. Připojíme 220 v. Oběžné kolo se netočí, takže vinutí je mimo provoz. V tomto případě si musíte koupit nové čerpadlo.
 • Pokud je odpor přítomen po měření, ale po připojení proudu se oběžné kolo otáčí cizímu hluku. Hřídel rotoru se nosí, což také naznačuje, že čerpadlo podléhá náhradě.
 • S velmi vysokým odporem (více než 260 ohmů) se vinutí motoru přehřívá. Pokud po připojení k síti funguje čerpadlo bez vnějšího hluku, musíte jej rozebrat pro technickou analýzu. V dutině čerpadla se měřítko a nečistoty často hromadí. Chcete.li odstranit tento typ poruchy, vyčistěte jej, poté obnovte tuk rotoru, sbírejte čerpadlo, znovu jej připojte k síti a zapněte. Pokud po provedení manipulace, stále je slyšet vnější hluk ze strany (stator). Toto čerpadlo je vadné a musíte si koupit nový.

Čerpadla

Čerpadla (čerpadla) pračky jsou důležitou součástí, jejíž hlavní funkce. kapalina odtok ze stroje. Čerpadla pro pračky se rozlišují napájením, typem připevnění a tvoří „hlemýždi“. Nejoblíbenější čerpadla jsou 18-40 W čerpadla Askoll, Plaset, Corpeci. Méně běžně existují vysoce výkonná čerpadla (90-130W) vyrobená společností Mainox, GRE. Příčiny poruchy čerpadla je v zásadě úplnou výrobou zdroje čerpadla nebo rozpadem oběžného kola z osyce rotační. Čerpadlo není opraveno, ale je zcela změněno. Výměna vypouštěcího čerpadla není obtížná. Čerpadlo je zpravidla připojeno k šneka na západkách nebo šrouby. Nabízíme drenážní čerpadla pro pračky s vysokou kvalitou od evropských výrobců komponent praček. Nákup čerpadla pro pračku v našem internetovém obchodě a nezávisle jej nahradit za službu Master.

Před zakoupením čerpadla však s důvody, proč auto zde netlačí

Srážka sestavy čerpadla se zátkou pro pračky Bosch

Sestava šneka z vypouštěcího čerpadla se zátkou filtru pračky WHILPOOL 481248058089

Sestava pouzdra pračky Atlant s filtrem a zástrčkou

Šnek z drenážního čerpadla pračky Gorenje (bez zástrčky)

Gorenje pračka

Posuvné čerpadlo pračky Indesit, Ariston a další. sestaveno s pouzdrem a odtokovým filtrem

Drenážní čerpadlo s šnekem pro pračky inEdit, Ariston s vertikálním nakládkem

Sestava vrtného čerpadla s pouzdrem a filtrovou zákopou pro pračku Siemens

Gorenje mycí čerpadlo

Vrtací čerpadlo praček Ardo, Beko, Whirlpool atd.

Universal, 3 šrouby, samostatné terminály zpět, starý styl 30W

Sestava vrtného čerpadla s „šnekem“, terminály samostatně, pro pračky Ardo

Posuvné čerpadlo pračky Indesit, Ariston a další. sestaveno s pouzdrem a odtokovým filtrem

LG pračka

Squint čerpadlo pračky Wester sestavy s pouzdrem a filtrem

Sestava drenážní pračky Bosch Maxx v šneka a zástrčku

čerpadlo, pump, pračku

Proč je lepší koupit čerpadlo pro pračku Indesit od nás

Všechno je velmi jednoduché. Koneckonců, v našem katalogu jsou uvedeny výjimečně vysoce kvalitní produkty, které vás zaručené, že vás potěší s jeho rozmanitostí. Ale to není všechno. Zde si můžete vždy vybrat a objednat vypouštěcí čerpadlo pro pračku Indesit s takovými výhodami:

 • Kvalifikovaná služba a odpovědný přístup k práci.
 • Zkušený tým, který je připraven vybrat produkt co nejdříve.
 • Rychlé zpracování aplikací a provozního odesílání zboží po celé zemi.
 • K dispozici pro všechny nadcházející ceny pro jakékoli sortiment čerpadla.
 • Povinná podpora záruky každého dokonalého nákupu.

Existují stížnosti na fungování pračky? Kvalita praní vyvolává otázky a voda v nádrži vytváří další nepohodlí a vážné problémy? Neexistuje žádný důvod pro zoufalství. K vyřešení situace umožní nové čerpadlo pro pračku Indesit, které vám nabízíme za pohodlný čas. Aplikace je pro vás možná pohodlným způsobem. Zkušení manažeři pomohou s výběrem a kontrolou včasnosti doručení. A nákup ve velmi nevýznamné částce bude stát. Neváhejte. Kontaktujte nás hned teď. Pomůžeme se vyrovnat s jakýmkoli problémem.

See also  Jak zkontrolovat čerpadlo na plynovém kotli

Čerpadlo.pump pro pračku

Osobní oblast

Můžete si vybrat a koupit čerpadlo (čerpadlo) pro pračku pomocí modelu (značky) nebo katalogového čísla na našem webu sami nebo nás jakýmkoli způsobem kontaktujte pro vás. Katalog obsahuje širokou škálu odtokových čerpadel pro SMA následujících výrobců:

AEG (AEG), Sharp (Sharp), Bosch (Bosch), Miele (Milli), Siemens (Siemens), Toshiba (Toshiba), Electrolux (Electrolux), Gorenje (Gorenje), Haier (Haer), Hansa (Hansa), Hansa (Hansa), Hansa (Hansa), Hansa (Hansa), Hansa (Hansa). Panasonic (Panasonic), Whirlpool (Whirlpool), Zanussi (Zanussi), Ardo (Ardo), Cando (Canda), Daewoo (Daewoo), Hotpoint Ariston (Hotpointta Ariston), LG (LJ), Atlant (Atlant), Indesit (Indesit (Indesit)), Stinol (Stinol), Samsung (Samsung), Beko (Beko), Elenberg (Elenaberg), Bloomberg (Blunberg), Neff (Neff), Smeg (Smeg), Vestel (Wesstel), Vitek (Vitek), Ariston (Ariston), Zerowatt (Zeromatt), Iberna (Iberna), Kaiser (Kaiser), Midea (Midea midea) Kuppersbusch (Coopersbush), Teka (Teka), Ikeya (IKEA), Bauknicht (Baukhhnecht), Fagor (Fagor), De Dietrich de Dietrich), to se umývá (Wush, It Vosh), Korting (Cuting), Brandt (Brand), Eurosoba (Evropská rada (Evropská rada (Evropská rada (Evropská rada (Evropská rada ), Hitachi (Hitachi), Kuppersberg (Kupersberg), Smeg (Smeg), Asko (ASCO)

Čerpadlo.pumpy pro pračky

Basil 6×22/67×8/10 pro Plaset Pump Ariston, Indesit PSINGS.

Askoll M114 Drain čerpadlo (čerpadlo) pro mytí a myčky nádobí. Zájem o Askoll M109, Askoll M113 a Askoll M239 čerpadla. Upevnění k šnek na 3 západky, terminály dozadu.

Askoll M116 Drain čerpadlo (čerpadlo) bez šneka pro pračku. Napájení 25w, šrouby na šrouby, terminály dopředu samostatně paralelně. Umění.RC0140

Askoll M116 Drain čerpadlo (čerpadlo) bez šneka pro pračku. Napájení 25w, šrouby na šrouby, terminály zpět dohromady. Umění.292347 COD.292347

Askoll M230 Drain čerpadlo (čerpadlo) bez šneka pro pračku. Power 34W, montáž šroubu, terminály zpět dohromady.

Askoll M231 Drain čerpadlo (čerpadlo) bez šneka pro pračku. Napájení 40 W, šrouby na šrouby, terminály zpět samostatně kolmo, vinutí měď. TRESKA.RC0486

Askoll M254 Drain čerpadlo se semanskou sestavou pro Ariston, Indesit, pračka hotpoint.

Askoll M332 Drain čerpadlo (čerpadlo) bez šneka pro pračku. Napájení 40 W, šrouby na šrouby, terminály zpět jsou samostatně kolmé, hliníkové vinutí. TRESKA.RC0489

Askoll M50 Drain čerpadlo (čerpadlo) bez šneka pro pračku. Power 30W, 3 západky, terminály vpřed společně. Umění.292369

Vypouštěcí čerpadlo (čerpadlo) pro bonbóny, Indesit, Ariston atd. Power 30W, Mount 3 Latches, terminály zpět čip. Umění.RC0028

Vypouštěcí čerpadlo (čerpadlo) bez šneka pro Ariston, Indesit, pračka hotpoint. Napájení 35W, šrouby na šrouby, terminály zpět dohromady.

Vypouštěcí čerpadlo (čerpadlo) se sestavou šneka pro Ariston, Indesit, pračka hotpoint. S bočním odtokem, připojení čipu. Původní náhradní díl. (Nevyrázen, viz. Nejbližší analog s kódem C00089668)

Drenážní čerpadlo s šnekovou sestavou pro Ariston, Indesit, pračka hotpoint.

Vypouštěcí čerpadlo (čerpadlo) se sestavou šneka pro Ariston, Indesit, pračka hotpoint. Původní náhradní díl.

čerpadlo, pump, pračku

Vypouštěcí čerpadlo pro pračku 34 wattů, 8 západků. Gre Itálie.

Vypouštěcí čerpadlo (čerpadlo) se sestavou šneka pro Ariston, Indesit, pračka hotpoint. Spojení čerpadla může být čip nebo se samostatnými terminály. Zkontrolujte při objednávce!

Vypouštěcí čerpadlo (čerpadlo) bez šneka pro pračku. Napájení 30W, šrouby na šrouby, terminály zpět dohromady.

Drenážní čerpadlo pro pračku. Výrobce Hanyu. Power 30W, 3 západky, terminály vpřed společně.

See also  Pračka zanussi nezapne červenou červenou

Vypouštěcí čerpadlo (čerpadlo) bez šneka pro pračku. Napájení 30W, šrouby na šrouby, terminály dozadu.

Vypouštěcí čerpadlo (čerpadlo) se sestavou šneka pro Ariston, Indesit, pračka hotpoint. Без бокового слива, мощность 35W, подключение фишка. Оригинальная запчасть.

Vypouštěcí čerpadlo (čerpadlo) se sestavou šneka pro Ariston, Indesit, pračka hotpoint. Power 35 W, namontujte na šrouby šneka 3, kontakty samostatně. Původní náhradní díl. Zájem o čerpadlo C00044998.

V této části katalogu si můžete vybrat a zakoupit vypouštěcí čerpadlo pro pračku Indesit. Pomůžeme vám vybrat čerpadlo pro jakoukoli pračku. Zavolejte nám telefonicky (495) 740-59-10 nebo vyplňte objednávkový formulář a ve velmi blízké budoucnosti můžete získat nové čerpadlo (čerpadlo) pro pračku Indesit.

Náhradní díly internetového obchodu © Partline, 2021

Všechny informace uvedené na webu týkající se technických charakteristik, dostupnosti ve skladu, jakož i náklady na zboží, jsou informační povahy a za žádných okolností není veřejná nabídka určená ustanoveními článku 437 občanského zákoníku

Důvody rozpadu

Hlavní důvody, proč se taková porucha objeví, můžeme připsat:

 • vzhled blokování ve filtru;
 • nesprávný provoz;
 • Poškození dalších uzlů. těsnění, oběžné kolo, čerpadlo nebo senzor.

Určete, že problém se právě objevil. Během operace bude pračka vydávat podivné zvuky, voda bude špatná, když přijde a vystoupí z bubnu. Když se objeví blokování, stačí opravit auto, vyčistit jeho uzly a mazat je technickým olejem. Pokud je část poškozena, je nutné ji vyměnit.

Drenážní čerpadlo pro pračku

Plumové čerpadlo (čerpadlo) Askoll M231 XP 40 W pro pračku Ardo, Siltatal, Indesit, Beko, Zanussi, Electrolux, Candy, Whirlpool, LG, AEG, Atlanta, Hansa, Kaiser, Samsung, Daewo, Hotpoint, Baukint, Baukint, Baukint, Baukint, Baukint, Baukint, BuukNT, BAUKNT, BAUKNT, BAUKNT, BAUKNT, BAUKNT, BAUKNT, BAUKNT, BAUKNT, BAUKNT, BAUKNT, BAUKNT, BAUKNT, BAUKNT, BAUKNT, BAUKNT, BAUKNT, BAUKNT, BAUKNT, BAUKNT, BAUKNT, Bauknt, Bauknt, Bauknt, 3 šrouby terminálů zpět samostatně M231 XP 49016211, M332, 480181701068, DC31-30008D, M108, M110, M19, M47, M224XP, PMP000UN, 231 XP, 144997

DVIL (Pump) AskOLL 40 W pro pračku Ardo, Siltatal, Indesit, Beko, Zanussi, Electrolux, Candy, Whirlpool, LG, AEG, Atlanta, Hansa, Kaiser, Samsung, Daewoo, Hotpoint, Bauknicht, Zerter Back Samostatně zpět M332 49016211, 480181701068, DC31-30008D, 1.47.000.100, M332

Askoll M231 XP 40 W Drake (čerpadlo) pro pračku

DVIL (čerpadlo) Čerpadlo M231 HP, 230V 40W 50Hz AskOLL

Насос сливной (помпа) Askoll 25 Вт для стиральной машины Ariston, Indesit, Candy, 3 винта фишка назад PMP014UN M116, 292347, C00283641, PMP000IT, 63ZN922, 49021343, 50271814001, OAC309709, C00309709, 309709, 41018403, 283277, 1.47.029.28

Čerpadlo.pumpingové čerpadlo pračky AskOll 40Vatt

Plastové vypouštěcí čerpadlo (čerpadlo) pro pračku Indesit (Indesit), Ariston (Ariston) 90W

Samsung/Indesit (Indesit)/Hotpoint-Ariston, článek 144997 pro pračky 144997. AskOLL 40W

Universal Pump (Pump) 40W, Askoll for Ariston, AEG, Indesit, Electrolux, Zanussi, Candy, LG, Bosch, Whirlpool, Samsung, Backward Terminals, 220V (MOD VInts (Mod (Mod.M231 XP, PMP000UN)

Drační čerpadlo Ariston Indesit C00272301

Drenážní čerpadlo (čerpadlo) pro pračky Ariston, Indesit (Indesit) Hotpoint-Aston (Hotpoint-Ariston) se šnekovou sestavou

Vypouštěcí čerpadlo (čerpadlo) Askoll 25 W pro pračku Zanussi, Electrolux, Candy, AEG, Gorenje, Zerowatt, Ariston, Indesit, 3 šrouby vpřed samostatně M116 AV5408, 63AB940, MP005UN, AV5408P

Сливной насос стиральной машины Indesit Ariston Hotpoint Whirlpool Haier в сборе с улиткой (Indesit, Whirlpool, Вирпол, Ariston, Хотпоинт) Оригинал Замены/Артикулы: PMP005AR, PMP007AR, PMP010AR, C00507308, C00537136, C00119307, C00283229, PMP010AR Надпись на моторе: BPX 2-.

Endesit Ariston 119307 Drenážní červot

Ensisit Aristonská pračka

Čerpadlo C00144997 na ENDESIT

Šnek z vypouštěcího čerpadla pračky Indesit, Ariston 092264

Насос сливной (помпа) Askoll 34 Вт для стиральной машины Ariston, Indesit, Zanussi, Electrolux, AEG, Hotpoint, Hotpoint-Ariston, 3 винта фишка назад PMP001UN 141283, 144488, 153911, 547364, 598576, 1240180065, 1240310019, 1245988009, M114, Askoll M116

See also  Jak zrušit program v pračce

Drenážní čerpadlo pro pračku LG (5859en1004p)

LG EAU64082902 PSHEM PRESH

Askoll čerpadlo (čerpadlo) pro pračku Ariston (Ariston), Indesit (Indesit) 25W s šnekovou sestavou

Askoll Drain Pump (čerpadlo) na 3 šrouby bez šneka pro pračku Indesit (Indesit), Ariston (Ariston) 25W

Vrtací čerpadlo (čerpadlo) pro pračku Indesit (Indesit), Ariston (Ariston) 90W 036859 Plaset 7402/59389

Čerpadlo.30 W AskOLL o Ariston, AEG, Indesit, Electrolux, Zanussi, Bosch, Siemens, společně, na západce

Askoll Drain Pump (čerpadlo) bez šneka pro pračku Indesit (Indesit), Ariston (Ariston) 25W

Čerpadlo pro pračku Indesit C00092264

Vypouštěcí čerpadlo (čerpadlo) pro pračku na osmi západkách) 34W

Filtr vypouštěcího čerpadla pračky Indesit, Ariston 045027 141034, C00045027, FIL000AR, 1.23.012.09

Vypouštěcí čerpadlo pračky Indesit, Ariston (Kebs 116/065A, 25W), zástupce. C00283229, C00309709 PMP010AR

Drenážní čerpadlo vybavení Universal Askoll 25W 3 šrouby

Askoll Pump pro pračku 40 W

AskOLL 40W PMP026UN Čerpadlo, C00144997 (hliník) Universal

Drenážní čerpadlo (čerpadlo) pro pračky Ariston, Indesit (Indesit) Hotpoint-Aston (Hotpoint-Ariston) se šnekovou sestavou

Drenážní čerpadlo OC283277 pro pračku Hotpoint-Ariston/Indesit

Vypouštěcí čerpadlo na pračky

Drenážní čerpadlo (čerpadlo) s šnekem pro pračky Indesit, Ariston a další, s oběžným vozem OAC036859

Dvil (pump) pump (pump) 30 watts for the washing machine BOSH, SIEMENS, 3 latches forward the M50 PMP002UN, 63BS105, 63BS705, OAC266228, 49023062U, `AV5435,` AV54535, PMP522UN, M221, C, C, C, C. C, C, C, C

Vypouštěcí čerpadla

Přechodný kabel pro vypouštěcí čerpadlo.Článek: C00537136.Vhodné pro pračky Ariston, Inde.

Vypusťte čerpadlo s tepelným průvodcem k odstranění použité vody z pračky.Rychlost.

čerpadlo, pump, pračku

Askoll 30W3 Drain Pump, bez šneka, čip před pračkami Bosch, Siemens.

Článek: PII000 pro pračky AEG, Bosch, Candy, Electrolux, Indesit, LG.

Těsnění filtru švestkového čerpadla.Článek: DC62-00187A.Výrobní materiál: guma.Vhodné pro umění.

Srážka sestavy vypouštěcího čerpadla s filtrem.Průměr: 64 mm.3 MOUNT MOUNT.Nainstalováno s n.

Universal GRE vypouštěcí čerpadlo 100 W bez šneka, namontované na šrouby, terminálech.

Universal Askoll Pump pro pračky AEG, Indesit, Gorenje, Electrolux, Zanussiybez šneky.

Universal Askoll Pump pro pračky AEG, Bellavita, Electrolux, Zanussiybez je posílen.

Universal Askoll Pump Pump Power 25 W bez šneka, připojeného ke 3 západkám, terminály.

Vypouštěcí čerpadlo (bez šneka).Model: M116.Síla: 25 W.Napětí 220-240 c.Namontujte na 3 šrouby.

Drenážní čerpadlo askollartarticel: P012C Snailpit pro 3 Vintach.

čerpadlo, pump, pračku

Univerzální vypouštěcí čerpadlo s tepelným subjektem 30 wattů, 220 voltů, odliší 21 litrů vody.

Universal Askoll Pump Pump Power 30 W bez šneka, připojeného ke třem západkům, Clem.

Univerzální čerpadlo (bez šneka).Síla: 30 W.Napětí 220-240 c.Namontujte na 3 šrouby.Terminály.

Vypouštěcí čerpadlo dotazového se sestavou šneka.Článek: P020.Síla: 30 palců.3 MOUNT MOUNT.Terminály r.

Drenážní čerpadlo CRECCACI Univerzální umění: P017 Power: 30 vtbez hlemýždi pro 4 Zash.

Drenážní čerpadlo veverky: Kebs111/045 PMEMING: 30 bude pokryto 4 západky jsou umístěny.

Copreciho odtokové čerpadlo.Článek: 82012008. Síla: 30 W. S hlemýžďovou sestavou. Připevněné.

Univerzální čerpadlo bez posilování šneka na západkách (8 kusů) terminálů je umístěno samostatně.

Universal Gre. Power 33 watts. Bez šneka, připojeného ke čtyřem šroubům, Clemes.

Universal PMP Grearticul Drain Pump: P200 Power: 34 W bez šneka, je připevněn k 8.

Universal PMP Ronco Drain Pump 34 Watts bez šneka, je připevněno k osmi západkám, CL.

Univerzální PMP RONCO DRAIN PUMP PECK 34 wattů s šnekem je připojeno k osmi testům.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS