Geely MK Chladicí ventilátor se nezapne

Geely MK Cross Cross Fan Fan Electroscope

Allen Gomelksi napsal (a). Yaya. Již srdce chytil? Téměř nový katalyzátor vystřižený? Pis-c auto. A smrdí a hluk a síla se nezvyšovala.

Zde Abralov napsal (a) souseda na garážích nějaký třešňový.Auto 12 let starý, tam prahová hodnota právě hnivá, zepředu na zadní kolo, hloupá díra.Takhle. 2012 vydání. Je špatný na tom, že nebude jezdit, že nebude házet peníze.Žerty Il a smysl. A něco jiného bude já a všichni lidé mluví o tom, jak dobrý čínský automobilový průmysl? Jil, nepamatuju si, který model není sporák ohřívat.Čipy a Rzha.Po roce po nakupování z kabiny? To je normální? Koupil hovno, takže přinejmenším nedoporučují ostatním.

Nuri Blesma napsal (A) Chtěl jsem si prohlédnout ByD?Značka Jsme distribuováni do Ukr.Jaký je váš názor a pop.!dík.Sláva na Ukrajině!

Vakulin napsal (a) slyšel. Na videu. Mám geely sk. Krabici pro mě. Není hluk. Ale to začalo proudit krabici při řízení. Již druhý sto nemůže eliminovat tok. Co může být rychlé verze prosím

Anastasia napsala (a) od 09 let, není na tomto motoru žádná podložka a bez ohledu na to, jehož montáž.Takový režim je již dlouho na všech Mazda, Nissan, Toyota, Kia-Hyundai, Mitz Kiss a T.D.Odmítnout výrobce podložek.Jednou vztyčí hlavu pod benzínem.Jsem na Sonata nf 2.4 Řídil 400 tisíc. a rozhodl se změnit kroužky a tak, vidět, co a jak a našli brýle a nikdo je nedotkl na celé kilometry.Pokud ne HBO a nezabijete motor, nikdo se tam stoupá.Lidé ani nevědí, co a jak a někteří dokonce volají kompenzátory brýlí.Rem Rama je samozřejmě horor.Nikdy nedávejte čínské nativní pásy a nejen.Motory jsou normální, dovolte mi žít normálně pro vaše peníze.

Gelman napsal (a) rolníci, měl jsem takový problém na 20 000 tisíc podložek začal zuřit, šel jsem do Avis, řekl, že ano, to může být zapotřebí ke změně předporce a tak dále. Nakhren. Šel jsem domů demontovaný preport, vyčistil jsem všechno, úzký šel, pasta, všechny drážky se vyčistily, malované dokonce, rozmazané mazivem mědi. A zapomněl na hoře. A není nutné koupit Remkomplekt a TD. Tam, voda a rzhen se ukazují, pokud rostlina mazá prašníky, tak by nebyla. Hodně štěstí všem

Sál napsal (A) určitě tato dieta může být upravena, mám korejskou sportovní motorovou naftu. Takže tady, pokud se nezapínáte, mračil se 10 krát a lodí. Na našem zaujatosti neustále.

Silau napsal (a) Řekni mi, jak moc jsem čerpal, jak moc brzdová kapalina?? Jinak jsem se rozhodl znovu pumpovat. Také první černěla, pak pěnová šla. dvakrát nalil celý jazyk. Myslím, že stále mění zcela a pracovní a hlavní válec spojky.

Geely mk 1.5 4DV. Sedan, 94 l.C, 5MCPP, 2008.V jednom motoru

Moment zapalování je nesprávně nainstalován. Stojí za zmínku, že tento problém je nejčastější, protože zapalovací svíčky musí být změněny po procházení auta každých 20 000 kilometrů (tento ukazatel závisí na doporučeních, že každé konstruktéry vozidla poskytují) zkoušku vysokého napětí drátu, který přijde) na svíčku zapalování. Porucha instalovaných kondenzátorových systémů v sacím sacím potrubí vzhledu jednoho z pístu, rozpad ventilu pístních kroužků, jejich deformace a opotřebení také vede k vzhledu tohoto problému. Nesprávné úpravy ventily dřeva distribuce. Velký stupeň rozpadu kolébkové opotřebení. S nesprávným nastavením karburátoru může být také porušením provozu válce. Stav instalovaného hřídele typu hrází,Otočná deska nesoucí ucpání vzduchového filtru ztráty těsnosti membrány vakuového regulátoru výčnělku zapalování Použití nevhodných svíček (nejen rozměry, ale i další parametry tohoto prvku) k tomuto motoru.

Motor Toats. Definice, která by měla být pochopena selháním DVS, když jeden nebo více válců nefungují částečně nebo úplně. Pokud říkáte jinak, proces spalování směsi paliva a vzduchu v jednotlivých válcích je narušen, což způsobuje nestabilní provoz motoru při volnoběhu, pod zatížením a v přechodových režimech.

Trojko motoru se projevuje ve formě vyztužených vibrací výkonové jednotky, motor významně ztrácí svůj výkon. Mohou být pozorovány průchody zapalování, které jsou doprovázeny silnou bavlnou v systému promoce. Motor může obejít oba občas a neustále, pouze v nečinnosti nebo pod zatížením, na chladném, na horkém a t.P. Dále hodláme odpovědět na otázku toho, co jsou motorové jednotky, stejně jako zvážit hlavní důvody, pro které motor začíná trimovat.

Proč motor začíná oříznout testování motoru, je porušením spalování směsi ve válcích, která je doprovázena zřejmým ziskem vibrací. Poznámka: Vzhled vibrací DVS není nutně trottery, protože existuje řada dalších důvodů, proč motor vibruje silně. V seznamu závažných závad vyplývajících z trojice motoru označené:

Dodávka nedostatečného nebo nadměrného množství paliva ve válci; dodávka nedostatečného nebo nadměrného vzduchu; Zapalovací systém poruchy, brzy nebo pozdější zapalování; opotřebení nebo členění vozidla, které je doprovázeno poklesem komprese; Jinými slovy, motor začíná obložit v důsledku nevhodného složení směsi paliva a vzduchu, pozdním zapálením směsi nebo nepřítomnosti možnosti zřízení náboje, jakož i porušení podmínek normálního spalování směs v důsledku mechanického opotřebení nebo poruch samotného motoru. Na základě těchto údajů můžete vyhledat vyhledávání a počet systémů pro diagnózu. Měli byste začít kontrolovat od palivového systému a vstřikovače, pak je přívod vzduchu zkontrolován na vstupu a zapalovacím systému. V některých případech může být oříznutí motoru také výsledkem poruchy jednoho ze snímačů ESUD.

Trojnásobek motoru: Zhulení směsi paliva a vzduchu je poškozeno

Nejčastějším důvodem, který činí motorový trojitý, je pozdější nebo časný zapalování, stejně jako slabá jiskra zapalovací svíčky. V počáteční fázi odšroubujte zapalovací svíčky pro podrobnou inspekci. Pokud jsou poškození izolátoru nebo jiné defekty patrné, pak by měla být svíčková vyměněna.

V případě poškozeného izolátoru je místo poškození jasně viditelné, protože tato oblast je černá. Mělo by být také zaplaceno do stavu centrální elektrody a vyhodnocovat mezeru boční elektrody. Dále je třeba zkontrolovat svíčky. Nepřímý znak, který ukazuje tento prvek je epizodický stříhání motoru ve vysoké vlhkosti (déšť, vlhkost a t.D.). Po zahřátí a výstupu motoru do provozní teploty mohou příznaky zcela zmizet.

Počínaje inspekčním uzávěrem svíčkami a vysokým napětím. Tyto prvky jsou izolovány gumou, které mají majetek s časem na rehabilitaci a trhlinu, což má za následek drát začne propíchnout. Také, vysokonapěťový drát nebo víčko je často poškozen při provádění servisních nebo opravných prací v prostoru Subcontrol. Dodáváme, že místo členění je vizuálně zjištěno. V tomto případě je lepší zkontrolovat tento prvek systému zapalování jeden z dostupných způsobů. Pokud je vše v pořádku se svíčkami a vodiči, pak viníka, že trojice motoru může být zapalovací cívka. Na motory se samostatnými cívkami pro každou svíčku je tento fenomén obzvláště běžný. Chcete-li zkontrolovat cívku zapalování, musíte odšroubovat svíčku, připojit se k hmotnosti a spusťte motor. Poznámka, řezbářské svíčky se musí pevně dotknout hmoty, víčko musí být pevně na svíčku. Ignorování těchto pravidel může vést k vyhoření cívky nebo spínače. Dobrá jiskra s charakteristikou prasknutí bude důkazem dosahu cívky, nedostatek jiskry uvádí potřebu nahradit cívku.

Pokud jde o elektronický rozdělovač vznícení (přepínač), tento prvek není často rozbitý. Chcete-li zkontrolovat svíčky jsou bezpečně připojeny k zemi, jsou k nim bezpečně připojeny čepice, po které jedna osoba otočí startér motoru, a druhá hodnotí sílu jiskry na svícení.

Trojekce motoru: přívod vzduchu Mallings

Nedostatek přívodu vzduchu na vstupu nebo nadměrném množství může také způsobit vojáky na válce. Systém přívodu vzduchu může ztratit těsnost a motor začíná sue přebytečný vzduch. ECU nebere v úvahu tento pokles, v důsledku toho je stabilita práce narušena.

See also  Lednička nezapne příčiny kompresoru

Zkontrolujte správný systém. Je nutné zavřít přívodní trubku v těsné blízkosti vzduchového filtru, po které se vzduch vytvoří tlak asi ½ atmosféry, po které je místo úniku. V případě, že tlak nespadne, systém je uzavřen. Vzhled syčícího zvuku vznikajícího vzduchu umožňuje určit problémovou oblast, kterými je motor Sues zbytečný.

Slabá místa a nevýhody geely mk s kilometem

Kov, jako lak, velmi tenký, protože to, čip a promáčknutí se objevují i ​​z malého oblázku, odchodu z kola nadcházející dopravy. Tělo je špatně proti agresivnímu dopadu na životní prostředí, protože po několika letech provozu. Rychlejší veškerou korozi se objeví na dně automobilu (je nutná další léčba proti korozi) a na místech štěpkování. Také záhyby rzi lze nalézt na: přední dveře (pod těsněním), kapuce a víko plynu (v zámecké oblasti). Prototetické sklo foglights je často praskání při použití v chladném a hrubém počasí.

Motory

Geely MK byl publikován pouze benzínovým elektrickým jednotkám. 1.5 (94 l.s.), jeden.6 (107 l.s.). Nejběžnější motor v CIS je jednotka 1,5 litrů, která byla sestavena pod licencí Toyota (kopie 5A-FE motor). Pokud hovoříme o jeho spolehlivosti, pak, obecně, motor není špatný, ale pár slabých stránek v něm bylo ještě identifikováno. Za prvé, to, co je třeba věnovat pozornost, to je časový pás. Podle předpisů nevyžaduje výměnu na 60 000 kilometrů, ale jak se pracovní zkušenosti ukázaly, po 40 000 km se na něm objevují praskliny, také možná nedostatek párů zubů, vysvětlit, které důsledky to může vést Myslím, že to nestojí za to. Pro milovníky by opravy opravy v garáži měly vzít v úvahu skutečnost, že nahradit časový pás bude muset odstranit správnou podporu motoru.

Ne vzácné vlastníci čelí potíží, když ne teplý motor začne říct, dobrý, vyřešit problém, který můžete udělat bez výletu do služby. musíte změnit zapalovací svíčky, vysokonapěťové dráty nebo zapalovací cívky. Pokud data manipulace nedávají pozitivní výsledek, budete muset provést nastavení ventilu. Chcete-li provést tento postup, měli byste se obrátit na zkušený specialista, protože nesprávné nastavení ventilů může vést k jejich “upínání” po 40-60 tisíc. KM MILEAGE a následuje mačkání. Střílet vysokonapěťové dráty potřebné velmi opatrně, protože existuje vysoké riziko jejich útesu.

Na vozech s kilometem více než 500.000 km se objeví uspořádání chladicí kapaliny přes topení pokládání sytiče. Pokud nemůžete včas opravit včas, může vést k předčasnému selhání volnoběhu regulátoru. Hlavním signálem poruchy regulátoru bude: obtížný odpalovač, stánky motoru bezprostředně po nastavení a spustí pouze tehdy, když je plynový pedál stisknuto. Nový regulátor bude stát 20 y.E., Ale můžete ušetřit trochu instalací analogu z Chevrolet Niva (8-10 y.E.).

V teplé sezóně je nutné pečlivě sledovat teplotu motoru, nejčastěji přehřátí motoru s dlouhým pohybem rychlostí 80-100 km za hodinu s klimatizací. Hlavním důvodem není zapnout chladicí ventilátor, ve špatném kontaktu na svorkách zapojení a pozdního otevření termostatu. Schopnost ovládat teplotu motoru a prevenci přehřátí je komplikována skutečností, že teplotní čidlo může způsobit nesprávná data. Pokud motor nedokáže ohřát motor na provozní teplotu po dlouhou dobu, s největší pravděpodobností je problém spojen s výhledem termostatu v otevřené poloze.

geely, chladicí, ventilátor, nezapne

Většina kopií na kilometru 80-120 tisíc. KM musí změnit těsnění bloku hlavy válce, důvodem je ropting těsnění GBC. Na stejném kilomobilu vyžaduje výměnu čerpadla. Chladicí radiátor podléhá korozi. Signál o přítomnosti problému. Při příchodu chladného počasí v místech plastů a kovových sloučenin může začít unikat chladicí radiátor. Na kilometru 80-100 tisíc. KM je potřeba nahradit přední oscilaci klikového hřídele (objeví se úniky oleje). Jednou za 60-80 tisíc. KM je nutné vyměnit snímač tlaku oleje. Mírně menší zdroj (40-60 tisíc. Km) mají airbagy motoru a převodovky. Mnoho vlastníků je číslováno pro vysokou spotřebu paliva ve smíšeném cyklu 8-10 tis. km, a to je mnohem více než výrobce slíbil.

geely, chladicí, ventilátor, nezapne

Přenos

Geely mk byl vybaven pětistupňovou manuální převodovkou. K diagnóze přenosu musíte trvat pečlivě. Hlavním onemocněním, se kterými musíte čelit majitelům, je stručnost ložisek primárních a sekundárních hřídelí. Nejčastěji, majitelé automobilů s kilometrem 50-70 tis. Km. Poradce při potížích bude muset strávit 100-150 y.E. Nenechte se známí trvanlivosti a žlázy polodrah, zpravidla, únikový olej se objevuje po 30-40 tisíc. Km muž. Na běh 60-70 tisíc. km nahradit hlavní spojkový válec. Pro uložení malý válec lze opravit pomocí speciálního remkomplekt. Při použití nekvalitní oleje s nástupem chladného počasí se objevují potíže s převodovkou. Grip s opatrným provozem je schopna poslouchat 80-100 tisíc. km (sada nová spojka s mrazem bude stát 40-60.E.).

Vlastnosti a nevýhody běhu geely mk

Geely MK aplikuje standard pro tuto třídu odpružení automobilu: vpředu. MacPherson, zadní paprsek. Pokud jde o spolehlivost většiny prvků podvozku, pak situace není tak optimistická. Nejčastěji je nutná výměna stabilizačních regálů, v necenějších řidičích, které jdou méně než 10 000 km, lze konat 15-20 tisíc s opatrným provozem. km, pouzdra do 40 000 km. Tlumičové tlumiče slouží 50-60 tisíc. Km, ale často existují případy, kdy se museli změnit a po 30 000 km, výhoda jejich ceny není příliš velký na 50 y.E. PCS. Přední náboje ložiska, páky a podpěry míče mohou potěšit počet kilometrů 70-80 tisíc. Km. Svalové mohou trvat až 100 000 km. Chcete-li zvýšit méně často s opravou podvozku, mnozí majitelé při výběru náhradních dílů preferují zaměnitelné detaily z různých modelů Toyota.

Lufty v kormidetovém řízení mají místo, kde by bylo dokonce na téměř nových vozech, důvod spočívá v špatné kvalitě montáže uzlu, dobré, aby odstranil závadu, který stačí vytáhnout to. Zdroj stojanu není příliš odlišný, ze stejné části, většiny japonských a korejských výrobců (100-150 tisíc. km). Nákup nové železnice bude stát 150-250.E. Tipy řízení vyžadují výměnu každých 50-60 tisíc. KM, CRAGS každých 70-80 tisíc. Km. Existují problémy s brzdovým systémem, hlavní z nich je korozi pístu brzdového válce, který vede k brzdovému rušení. Také zadní válce vyžadují zvláštní pozornost, byly případy, kdy na nich se objevily toky brzdové kapaliny.

Co dělat, když motor přehřát

Pokud indikace teplotního ukazatele chladicí kapaliny dosáhlo červené zóny, pokračování pohybu může vést k výkonu motoru.

Mělo by být zahrnuto nehodu, zůstat v bezpečném místě na straně silnice, přeložit páku PPC na neutrální přenos a dát auto na ruční brzdu. Pokud se pára nepřijde pod kapotou a neexistují žádné známky úniku nemrznoucí směsi, nemají motoru. Odpojte všechny sekundární elektrické zařízení, včetně klimatizace.

Otevřete klapku vzduchu a zapněte ohřívač. To vám umožní odstranit teplo z motoru a přeložit jej do salonu. Zatímco motor pracuje v nečinnosti, postupujte podle teploty. Pokud došlo k přehřátí v důsledku zvýšeného zatížení motoru, pak po 2-3 minutách si všimnete poklesu teploty. Pokračujte v ochlazení při volnoběhu, dokud se ukazatele bude uprostřed stupnice. Nyní můžete pokračovat v pohybu.

V přítomnosti páry z kapoty nebo stopy nemrznoucí kapaliny na silnici pod vozem by měly okamžitě zastavit motor. Je zřejmé, že těsnost chladicího systému je rozbitá. Vzhledem k účinku pseudocálního vznícení může motor pokračovat v práci, i když je zapalování vypnuto.

Pak stiskněte spojku, přeložte rukojeť převodovky s neutrálním na přenos, klikněte na brzdový pedál a uvolněte spojku. Motor se musí zastavit. Dokud nezastaví publikování pára a odkapávací kapaliny, neotevírejte kapotu. Červené páry a šplouchání varné nemrznoucí kapaliny mohou způsobit těžké popálení. Pečlivě zkontrolujte hadice chladicího systému, místa připojení potrubí, pouzdro chladiče, termostat.

Dodržujte opatrnost, nezapomeňte, že prvky systému jsou silně zahřívány. Najít a pokusit se eliminovat důvody tekutiny, která tekutina proudí alespoň dočasně. Například, burstová hadice může být dočasně poražena lepkavou stuhou. Zatímco motor stále zůstane vyhřívaný, opatrně odeberte hadice vhodné pro radiátor.

Oba musí být horké. Studená spodní trubka indikuje poruchu termostatu a žádný cirkulace chladicí kapaliny přes chladič. Zkontrolujte také výkon ventilátoru podle výše popsaného postupu. Pokud nalijete studenou vodu do horkého motoru, můžete ho poškodit.

See also  IMAC hluk ventilátor po nahrazení HDD

Okrajte motor alespoň 30 minut s otevřenou kapotou. Poté můžete odšroubovat víko expanzní nádoby, aniž by se obával z vydělávání hoření. Zkontrolujte hladinu chladicí kapaliny a hodit vodu nebo proti zamrznutí, pokud je potřeba. Spusťte motor a postupujte podle teploty. Pokud se šipka zhroutí zpět do červené zóny, pak musí být auto dodáno do autoservisu pro vadové a opravy.

не включается вентилятор кондиционера ( конденсора) на джили мк

Geely MK Chladicí ventilátor se nezapne

Geely MK Motor má jednotku časového řemene. Podle zkušeností vám stav pásu nebrání kontrolu na 40-50 tisíc. Km. Asi 60 tisíc. KM nejsou viditelné Není to nejmenší známky opotřebení, jiní mohou už chybět pár zubů a pás je pokryt prasklinami. Při výměně časového pásu je nutné odstranit správnou podporu motoru.

geely, chladicí, ventilátor, nezapne

S chladným startem, geely MK motor často začíná “trol”. Problém je možné vyřešit po výměně svíček, vysokonapěťových vodičů, cívek (1 tisíc). Rublové) nebo nastavení ventilu. Při odstraňování vysokonapěťových drátů je majitelé často roztrhávají. Zanedbání nastavení ventilů je plný jejich “upínání”, když běží více než 40-60 tisíc. km a následné mačkání.

Vyhřívané topné těsnění s časem začíná přeskočit nemrznoucí směs. Засыхая, охлаждающая жидкость загрязняет канал регулятора холостого хода и сам регулятор. Výsledkem je obtížné spuštění, stánky motoru bezprostředně po básnění a začíná pouze s mačkaným plynovým pedálem. Co by teče po vyčištění kanálu, je lepící secke lepší nasazení tepelně odolného tmelu. Nativní nový regulátor volnoběhu stojí asi 1 tisíc. Rublové, jako náhrada analogu je vhodný pro Chevrolet NIVA pro 500.

Motor geely MK je nakloněn přehřátí v teplé sezóně s dlouhodobou jízdou rychlostí více než 100 km / h s klimatizací. Problém se objeví při spuštění více než 40-50 tisíc. Km. Jedním z důvodů není provozem chladicího ventilátoru v důsledku špatného kontaktu na jedné ze tří bodů upevnění hmotnostního drátu. Také příčina přehřátí může být později objevení termostatu a funkce motoru ECU, která dává příkaz zapnout ventilátor již s kritickou teplotou teploty chladicí kapaliny. Snímač teploty chladicí kapaliny může způsobit nesprávné hodnoty v důsledku překrytých terminálů. “Non-hegenózní” nebo dlouhé varování motoru označují přetaktování termostatu v otevřené poloze, která také není neobvyklá. Nový termostat stojí asi 200.

Někteří majitelé čelí potřebě nahradit spálené těsnění hlavy válce. Motor kapalinové chladicí čerpadlo může odmítnout provozovat více než 50-100 tisíc. Km. Beyard způsobuje vzhled rezavých skvrn v expanzní nádobě. V chladném počasí, chladicí radiátory namontované plastové sloučeniny s kovem.

Těsnicí kroužek výfukového systému v křižovatce výfukového potrubí s trubkou musí být často změněna v důsledku svahu. Při běhu více než 80-120 tisíc. Km začíná unikat přední klikový gland. Snímač tlaku oleje může odmítnout provozovat více než 50-60 tisíc. Km. Podpora zadního motoru chodí přes 40-60 tisíc. km, pak začne klepat. Nová podpora bude stát 1,5-2 tisíc. Rubles.

5-rychlostní “mechanika” na nové geely mk prvních pár tisíc kilometrů trpí špatným posunem převodovky. Po prvcích krabice “Roll” a problémy s jednoduchostí zahrnutí přenosu nedochází. Značný příspěvek ke špatné selektivitě rychlostí přispěje “Levné”, vyplněný do krabice při montáži. Taková “přenos” je velmi tlustý v zimě. Po změně pracovní kapaliny se box zlepší.

Při běhu více než 50-70 tisíc. KM BOX Začne hluk. Důvodem je opotřebení primárních a sekundárních ložisek. Je to pozoruhodné, že ve záruční knize jsou ložiska krabice hláskována samostatným bodem a záruka na nich je pouze 30 tisíc. Km. Pro práci na odstranění a instalaci krabice bude muset dát asi 3 tisíc. rublů, pro přepážku. asi 4 tisíc. Rublů, soubor nových ložisek bude stát 1-2 tisíc. Rubles.

Spojka je ve více než 90-120 tisíc. Km. Nová sada s košíkem a zmrazeným ložiskem bude stát 3-5 tisíc. Rubles. Při běhu více než 100 tisíc. KM často začíná dělat hluk, když dumping plyn ve třetím zařízení.

Silve pohonů mohou proudit po 30-40 tisíc. Km. Po 50-60 tis. KM můžete nahradit hlavní válec spojky. Kapající válec lze obnovit pomocí opravy sady pro 600.

Prášky vnějšího Schrusu s největší pravděpodobností budou muset být nahrazeny během více než 100-120 tisíc. Km. Originální Anthery nelze nalézt odděleně, protože se prodávají pouze montáž s pohonem. Ale vybrat analog v obchodě náhradních dílů z jiných značek automobilů nebude obtížné.

Geely mk suspenze se nerozlišuje speciální vitalitou. První sazby předního stabilizátoru jsou odevzdány při provozu více než 20-30 tisíc. Km. Pouzdra stabilizátoru Jdou o něco delší. asi 40-60 tisíc. Km. Tlumiče mohou provést nebo svazek při běhu více než 30-60 tisíc. Km. Přední náboje ložiska slouží více než 60-80 tisíc. Km. Stejný jedno míče a přívěsky. Nová míč stojí asi 800.

Kvůli montáži “křivky” má volant příčná vůle, vyjmuta po utahování. Často kolejnice začíná unikat po 50-100 tisíc. Km. Řízení a tipy jdou více než 50-80 tisíc. Km.

Vzhledem k korozi povlaku pístu předního třmenu brzdového válce při běhu více než 50-70 tisíc. KM může zkroucené brzdy. Remkomplekt bude stát 400. Někdy brzdové tekutiny zadní brzdové válce začnou “usilovat”.

Tělo geely mk je špatně proti korozi. První ohniska se nevyhnutelně objevují v kuřnici. A po 1-2 letech provozu v dolním rohu předních dveří pod těsněním, v oblasti krytu zavazadlového prostoru, žlabu plynu a na vnitřním povrchu kapoty. Světlomety a zadní světla často mlha a sklenice mlhových světel se často praskne při použití do chladného syrového počasí.

Tvrdý plastový salon geely mk silně vrzání, zejména v mrazu. Řezání v volantu se může objevit v důsledku odšroubovacích šroubů, které drží airbag. Loonovaný těsnířovač řízení zvyšuje hluk z motoru a výfukového systému v kabině. Jedním z problémů geely MK. voda v kabině. To tam spadne kvůli špatně sknklied čelního skla a zadních oken a přes rozkvétající pryžové zástrčky na dně. Voda v kufru se hromadí v důsledku sedadel zadních světel a tlumiče o zadním nárazům. Také voda může spadnout přes ventilační ventily.

Spousta stížností způsobuje klimatickou instalaci. Klimatizace se stává neúčinným při teplotě okolí více než 25-30 stupňů tepla. To přispívá k rysu návrhu topného systému: horké trubice a topný radiátor se nachází přímo pod panelem. Dokonce i v chladném počasí s klimatizací vypnutou a teplotní regulátor v chladném sektoru deflektorů je teplý vzduch. Při běhu více než 100 tisíc. KM Únik v klimatizačním systému se stává stále více. Kompresor klimatizace může vyměnit při spuštění více než 50-100 tisíc. Km. Nový kompresor bude vyžadovat asi 9-12 tisíc. Rubles. Ventilátor ohřívače se může zastavit zapnout nebo měnit rychlost otáčení v důsledku poruchy relé (válečku) regulátoru otáček ventilátoru. Nový regulátor ne silnice. asi 400.

Geely MK Chladicí ventilátor se nezapne

Geely MK Motor má jednotku časového řemene. Podle zkušeností vám stav pásu nebrání kontrolu na 40-50 tisíc. Km. Asi 60 tisíc. KM nejsou viditelné Není to nejmenší známky opotřebení, jiní mohou už chybět pár zubů a pás je pokryt prasklinami. Při výměně časového pásu je nutné odstranit správnou podporu motoru.

S chladným startem, geely MK motor často začíná “trol”. Problém je možné vyřešit po výměně svíček, vysokonapěťových vodičů, cívek (1 tisíc). Rublové) nebo nastavení ventilu. Při odstraňování vysokonapěťových drátů je majitelé často roztrhávají. Zanedbání nastavení ventilů je plný jejich “upínání”, když běží více než 40-60 tisíc. km a následné mačkání.

Vyhřívané topné těsnění s časem začíná přeskočit nemrznoucí směs. Montáž, chladivo znečišťuje kanál regulátoru volnoběhu a samotný regulátor. Výsledkem je obtížné spuštění, stánky motoru bezprostředně po básnění a začíná pouze s mačkaným plynovým pedálem. Co by teče po vyčištění kanálu, je lepící secke lepší nasazení tepelně odolného tmelu. Nativní nový regulátor volnoběhu stojí asi 1 tisíc. Rublové, jako náhrada analogu je vhodný pro Chevrolet NIVA pro 500.

See also  Jak otevřít skříňku na víno bez klíče

Motor geely MK je nakloněn přehřátí v teplé sezóně s dlouhodobou jízdou rychlostí více než 100 km / h s klimatizací. Problém se objeví při spuštění více než 40-50 tisíc. Km. Jedním z důvodů není provozem chladicího ventilátoru v důsledku špatného kontaktu na jedné ze tří bodů upevnění hmotnostního drátu. Také příčina přehřátí může být později objevení termostatu a funkce motoru ECU, která dává příkaz zapnout ventilátor již s kritickou teplotou teploty chladicí kapaliny. Snímač teploty chladicí kapaliny může způsobit nesprávné hodnoty v důsledku překrytých terminálů. “Non-hegenózní” nebo dlouhé varování motoru označují přetaktování termostatu v otevřené poloze, která také není neobvyklá. Nový termostat stojí asi 200.

Někteří majitelé čelí potřebě nahradit spálené těsnění hlavy válce. Motor kapalinové chladicí čerpadlo může odmítnout provozovat více než 50-100 tisíc. Km. Beyard způsobuje vzhled rezavých skvrn v expanzní nádobě. V chladném počasí, chladicí radiátory namontované plastové sloučeniny s kovem.

Těsnicí kroužek výfukového systému v křižovatce výfukového potrubí s trubkou musí být často změněna v důsledku svahu. Při běhu více než 80-120 tisíc. Km začíná unikat přední klikový gland. Snímač tlaku oleje může odmítnout provozovat více než 50-60 tisíc. Km. Podpora zadního motoru chodí přes 40-60 tisíc. km, pak začne klepat. Nová podpora bude stát 1,5-2 tisíc. Rubles.

5-rychlostní “mechanika” na nové geely mk prvních pár tisíc kilometrů trpí špatným posunem převodovky. Po prvcích krabice “Roll” a problémy s jednoduchostí zahrnutí přenosu nedochází. Značný příspěvek ke špatné selektivitě rychlostí přispěje “Levné”, vyplněný do krabice při montáži. Taková “přenos” je velmi tlustý v zimě. Po změně pracovní kapaliny se box zlepší.

Při běhu více než 50-70 tisíc. KM BOX Začne hluk. Důvodem je opotřebení primárních a sekundárních ložisek. Je to pozoruhodné, že ve záruční knize jsou ložiska krabice hláskována samostatným bodem a záruka na nich je pouze 30 tisíc. Km. Pro práci na odstranění a instalaci krabice bude muset dát asi 3 tisíc. rublů, pro přepážku. asi 4 tisíc. Rublů, soubor nových ložisek bude stát 1-2 tisíc. Rubles.

Spojka je ve více než 90-120 tisíc. Km. Nová sada s košíkem a zmrazeným ložiskem bude stát 3-5 tisíc. Rubles. Při běhu více než 100 tisíc. KM často začíná dělat hluk, když dumping plyn ve třetím zařízení.

Silve pohonů mohou proudit po 30-40 tisíc. Km. Po 50-60 tis. KM můžete nahradit hlavní válec spojky. Kapající válec lze obnovit pomocí opravy sady pro 600.

Prášky vnějšího Schrusu s největší pravděpodobností budou muset být nahrazeny během více než 100-120 tisíc. Km. Originální Anthery nelze nalézt odděleně, protože se prodávají pouze montáž s pohonem. Ale vybrat analog v obchodě náhradních dílů z jiných značek automobilů nebude obtížné.

Geely mk suspenze se nerozlišuje speciální vitalitou. První sazby předního stabilizátoru jsou odevzdány při provozu více než 20-30 tisíc. Km. Pouzdra stabilizátoru Jdou o něco delší. asi 40-60 tisíc. Km. Tlumiče mohou provést nebo svazek při běhu více než 30-60 tisíc. Km. Přední náboje ložiska slouží více než 60-80 tisíc. Km. Stejný jedno míče a přívěsky. Nová míč stojí asi 800.

Kvůli montáži “křivky” má volant příčná vůle, vyjmuta po utahování. Často kolejnice začíná unikat po 50-100 tisíc. Km. Řízení a tipy jdou více než 50-80 tisíc. Km.

Vzhledem k korozi povlaku pístu předního třmenu brzdového válce při běhu více než 50-70 tisíc. KM může zkroucené brzdy. Remkomplekt bude stát 400. Někdy brzdové tekutiny zadní brzdové válce začnou “usilovat”.

Tělo geely mk je špatně proti korozi. První ohniska se nevyhnutelně objevují v kuřnici. A po 1-2 letech provozu v dolním rohu předních dveří pod těsněním, v oblasti krytu zavazadlového prostoru, žlabu plynu a na vnitřním povrchu kapoty. Světlomety a zadní světla často mlha a sklenice mlhových světel se často praskne při použití do chladného syrového počasí.

Tvrdý plastový salon geely mk silně vrzání, zejména v mrazu. Řezání v volantu se může objevit v důsledku odšroubovacích šroubů, které drží airbag. Loonovaný těsnířovač řízení zvyšuje hluk z motoru a výfukového systému v kabině. Jedním z problémů geely MK. voda v kabině. To tam spadne kvůli špatně sknklied čelního skla a zadních oken a přes rozkvétající pryžové zástrčky na dně. Voda v kufru se hromadí v důsledku sedadel zadních světel a tlumiče o zadním nárazům. Také voda může spadnout přes ventilační ventily.

Spousta stížností způsobuje klimatickou instalaci. Klimatizace se stává neúčinným při teplotě okolí více než 25-30 stupňů tepla. To přispívá k rysu návrhu topného systému: horké trubice a topný radiátor se nachází přímo pod panelem. Dokonce i v chladném počasí s klimatizací vypnutou a teplotní regulátor v chladném sektoru deflektorů je teplý vzduch. Při běhu více než 100 tisíc. KM Únik v klimatizačním systému se stává stále více. Kompresor klimatizace může vyměnit při spuštění více než 50-100 tisíc. Km. Nový kompresor bude vyžadovat asi 9-12 tisíc. Rubles. Ventilátor ohřívače se může zastavit zapnout nebo měnit rychlost otáčení v důsledku poruchy relé (válečku) regulátoru otáček ventilátoru. Nový regulátor ne silnice. asi 400.

Nastavení geely mk spojkový pedál

1) Pokud je pedál nízký. Spínací rychlosti budou problematické, zařízení lze zapojit a při stisknutí je cítil, že jako by ne žít.

Při dotyku z místa, bude to velmi brzy a je trhák pozorován (a ne hladký dotek od scény) Tento okamžik vypadá jako “Moskvich”. více.Pedál pomalu

2) Příliš vysoký pedál. První nepříjemnosti spočívá v tom, že je nutné stisknout příliš mnoho, nejvíce nepříjemný v něm může být to, co může být velmi rychlé “vypálit” spojkový disk.

Analogová korekce plnicího krku SC-1

Geely mk auto vhodné pro instalaci multitronics bc. Instalace BC vyžaduje připojení k diagnostickému konektoru OBDII automobilu, který je umístěn v dolní části automobilového torpéda doleva volantu, nad pedálem spojky, je také nutné jej připojit k palivu Snímač hladiny v nádrži, nejjednodušší způsob (s minimem demontáže kabiny). Je odstranit dekorativní podšívky stojanu vlevo od pedálu spojky a najít v postroji vodičů pod ním tmavě modrý tenký drát a připojuje se k němu, “rozměry” drát se připojuje k zelenému drátu s bílým Stripe Ve stejném postroji, další připojení do auta, spuštění práce BC není nutné (pokud je to žádoucí, můžete přepojit BC do trysky a zámku zapalování).

Konfigurace BC podle návodu k obsluze, musíte: nainstalovat definici ručního protokolu, vyberte jeden z protokolů Exchange OBDIIQ (rychlejší) OBDIIP nebo OBDIIS (méně rychlý) a režim zámku zapalování “virtuální”.

V současné době probíhá práce pro vyřešení problematiky snímače hladiny paliva, takže kalibrace nádrže je stále selhat.

Pokud nejdříve do údaje, pak v pořadí, aby palubní počítač vnímá informace z palivového senzoru v nádrži, musíte jej připojit prostřednictvím jednoduchého dalšího schématu (obrázky přílohy)

Schéma může být pájena tím, co se nazývá koleno. Můžete použít diodu naprosto libovolně libovolně libovolně libovolně libovolně libovolně libovolně, protože mám je auto) elektrolytický kondenzátor pro 1000 mikrogramů a 50 voltů (v zásadě je možné na jakékoliv napětí více než 25 voltů), to vše je dost V každém městě na rádiovém značce nebo v obchodech Radiobes je cena emisí asi 50 kopeck pro celé území.

Pokud je někdo daleko od elektroniky, vysvětlím kondenzátor polární, t.Je třeba správně připojit “-” k tělu “do dode, moderní kondenzátory”. “je označen ze strany na boomu, dioda je také zapotřebí pro připojení anody do katody k BC (zelený vodič ) A kondenzovat. Importované diody obvykle katoda označena lehkým pásem.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS