Šicí stroj špatné šije nižší linie

Proč může spodní řádek jít na šicí stroj

Stává se, že po práci na šicím stroji, hosteska si všimla křivky, je považována za nevýhodu, která ovlivňuje kvalitu šití. Všimněte si toho, je nutné okamžitě odstranit závadu.

Proč spodní linové smyčky na šicím stroji diskutují mistři, kteří mají produkty s nerovnou linkou. Příčiny takového členění:

Pozornost! Pokud je stroj vadný, musíte kontaktovat servisní středisko specialisty. To musí být provedeno s domácími modely (“Podolsk”) as cizími, jako je bratr, Jack, Astralux, Zinger, “JANOM”.

Malá nastavení lze provést nezávisle na odstranění:

 • Útesní vlákno;
 • zlomená jehla;
 • projít stehy;
 • těsné tkaniny povýšení při šití;
 • Looping nebo zamotání horní nebo dolní závit.

Jak jsou stehy tvořeny

Práce šicího stroje je možné díky vysoké přesnosti a synchronizaci pohybu různých částí. Je to mnohem delší než například v pračce. Při provádění stehů se používají dvě podprocesy:

 • Nachází se v horní části nitě, který je zraněn z cívky a prochází přes ucho jehly.
 • Ten, který je fúzován z cívky pod pracovním povrchem stroje.

Zařízení šicího stroje Kyvadlová doprava je detail, který se otáčí a háčky háky závit opouští uši jehly. Chcete-li vytvořit šev, tento háček se táhne smyčku dolů, pak se závit vytáhl a ozubuje závit běžící z cívky. Po tom, auto začíná nový steh.

Během těchto operací je velmi důležitá přesnost pohybu a relativní polohy jehly a raketoplánu. Je také důležité věnovat pozornost tomu, že napětí horních a dolních nití je správný: není příliš silný a není příliš volný. Při vytváření ševu klikatá nebo jiná práce dochází podobně.

Bude to pro vás zajímavé. Jednoduché vzory silničních polštářů pro stroj samostatně

Jak se stehy konají

See also  Jak nainstalovat jehlu na šicí stroj

JAK OPRAVIT VADNÝ STEH. napětí vrchní a spodní nitě // Šijeme s MeChic

Chudí zatlačí pružinový závit na regulátoru napětí

Pokud se závit posune do napínače. Zkontrolujte to jednoduchým způsobem. Potřebujete horní závit, ne tankování v jehlu, začněte utažovat trochu se spuštěnou a zvednutou tlapou. Takže opakujte několikrát. Pokud vlákno začne ušetřit nebo roztáhnout slabší než obvykle. je problém.

Důležité! Horní závit je nesprávně roztažen, tlačí mezi pružinou, protože začíná nižší.

Pokud je pružina deformována, pak může změnit vzdálenost mezi otočením v procesu práce. To vede k nesprávnému krmení horního vlákna.

Bude vás zajímat o oblečení pro novorozence: Co se můžešit šít

Odstraňování potíží s podolským závodem doporučuje kontrolovat jaro. Pokud se pružina pohybuje s snackingem, pak by to mělo tlačit s šroubovákem.

Okruh regulátoru napětí závitu

Smyčka spodní závit

Pokud se smyčka z horní strany tkáně, pak smyčky spodní vlákno, což může mít několik důvodů:

 • Vlákna v cívce jsou nerovnoměrně rány. Může se stát, pokud ručně zabalíte bobbinovou vláknu, a nepoužil pro to speciální zařízení ve vašem šicím stroji. Nerovnoměrně položené nitě v cívce bude také nepříznivě odvíjen a vede k smyčce spodního vlákna.
 • Dolní napnutí závitu. K tomu dochází, pokud desky nejsou upraveny na víčku cívky a potřebují kyvadlové nastavení šicího stroje. Pokaždé, měnící tloušťku závitu nebo jeho kvality (Lavsan na bavlně nebo naopak) je nutný a nastavitelný kyvadlo. Je to právě provedeno: Vezměte čepici spolu s cívkou v ruce pro špičku závitu. Pod působením své vlastní gravitace by se vlákno nemělo být odvíjen, pouze pokud se trochu protřepáte. pak se vlákno rozkládá pro 10-15 cm.
 • Příliš těsné napětí horní závity. Všechny modely šicích strojů mají horní regulátor napětí závitu. Používá se pokaždé, když tloušťka tkaninových změn, velikost závitu nebo jejich kvality. Čísla regulátoru označují sílu napětí, zkuste to uvolnit.
 • Nekvalitní bobble. Někdy to nedokáže najít příčinu smyčky, a to se ukáže být v nenápadném kusu. cívku. Je nutné jej nahradit novým, protože auto zastaví rozmarné a dává hladkou krásnou linii.

Definice problémového vlákna

Před zahájením práce bez ohledu na to, jaký psací stroj se bude konat, je nutné vyplnit pracovní téma. Princip operace pro všechna zařízení bude totožná. Příprava musí být provedena na zařízení zapnutém, noha by měla být v horní poloze.

See also  Jak odstranit rez s mlýnským nožem

První by měl být pevný horní závit. Nízká výplň Next. Jak to udělat. je lepší se podívat na uživatelskou příručku pro konkrétní model stroje.

Problémy s vláknami mohou vyvolat následující defekty švu.

 • S vysoce kvalitní, hladkým horním řádkem, dolní smyčka. Může se zdát, že nesprávná (spodní) vlákno je nesprávně vyplněno. Vlastně jde dolů a tvoří smyčky horního vlákna. Situace může být opravena zvýšením jeho napětí.
 • Naopak vzhled smyček nahoře nastane na vysoce kvalitním dolním řádku. Zde problém spočívá v nitě z kyvadlové dopravy. Je třeba upravit své napětí.

Pokud neexistuje jednoduchá nastavení napětí, aby se situaci opravila, stojí za to zvážit jiné důvody, zkontrolujte všechny možné možnosti.

Co dělat, aby se vysoce kvalitní šev

Hlavní provinile ze skutečnosti, že šicí stroj není steh, je jehla. Následuje situaci:

šicí, stroj, nižší
 • Nejprve zkontrolujte správnost vlákna. Opakovaně k našim mistrům musel čelit skutečnosti, že zkušené švy uprchly horní nit nesprávně. Máte-li spoustu zkušeností, stále zkontrolujte, zda je horní vlákno naplněn v nitheredaru. Mezi napínacími deskami by mohly být zmatené, které interferuje s jejich uzavřením.
 • Vyberte si hladkou a ostrou jehlu, která se hodí na šicí režim.
 • Při výměně jehly postupujte podle řezu na baňce a jeho průměr se shodoval s těmi doporučeným výrobcem. Pokud vezmete další armatury, nemusí to odpovídat délce nebo ne dostat na místo, pokud jsou řezy odlišné. To vše bude zasahovat do tvorby švu.
 • Takže tkanina neobdivuje jehlovou desku uvnitř, tlak tlapek lisů, lisování hadříku.
 • Při výběru vlákna musíte být vedeni vlastnostmi produktu.
 • Nepoužívejte nízkou kvalitu, zkroucené nitě.
 • Pokud je jehlová deska deformována, vyměňte ji.
 • Pokud spustíte spodní část produktu s tlustým okrajem (například džíny), můžete použít speciální nohu. Některé stroje mají mechanismy, které usnadňují přechod z tenkého k hustému.

Pokud jsou všechny omezené podmínky provedeny, ale není šít šicí stroj, žádné stehy, ukazuje, že mezera vzrostla mezi špičkou a nosem kyvadlového zařízení, stojí za to kontaktovat specialisty, kteří jej budou moci upravit.

See also  Řídící jednotka Samsung Mycí stroj

Typické problémy

Kromě běžných poruch existuje řada poruch charakteristických pro různé typy zařízení.

 • Pokud to není šít elektrický stroj, možný zdroj poruchy v rozlišené elektrickém pohonu nebo napájení. Často je rozdělení vyvolaných inflexím síťového kabelu.
 • Pokud mini-stroj nefunguje, celá věc v elektromotoru. Ve skutečnosti se jedná o sníženou verzi tradičního přístroje, navrženého pro práci s nízkým zatížením. Pokud často sešíte husté bavlněné nebo vlněné tkáně, dokonce i vysoce kvalitní zařízení od Juki, Pfaff nebo Jaguar může selhat.
 • Pokud to neudělá ručnímu stroji, s největší pravděpodobností rozbil kyvadlový zařízení. Tyto nástroje se používají především pro pomocnou práci (potřebujete obnovit švy nebo sunmage rukávy na košili). Nejsou určeny pro standardní zatížení a při pokusu o šíření velkých segmentů nebo při práci s hustou záležitostí, zlomí.

Bez ohledu na typ technologie a příčiny problémů neopravujte zařízení sami. Pokusy nekvalifikovaného zásahu do návrhu produktu vedou k různým nepříjemným momentům: dodatečné poruchy, zranění (včetně elektrického poškození), což zařízení do stavu úplné nevhodnosti pro další provoz (nebo nevhodnost opravárenství).

Aby nedošlo k riziku, viz Engineer Lenbyt SC. Rychle budeme reagovat na aplikaci, dorazíme doma a rychle definovat zdroj rozbití. Oprava se provádí do 2-3 hodiny, všechny služby jsou poskytovány zárukou.

Šicí stroj pracuje hlučně a pomalu

Pod jehlovou deskou byly akumulovány zbytky závitů,

šicí, stroj, nižší

Hnací řemen je silně natažen, když je elektrický pohon nahrazen, vytáhl jste to taky. Upravte jej tak, aby když stisknete prst, bude s úsilím, ale mírně krmený.

Cm. Také: jak je uspořádán šicí pedál. Mazání šicích strojů, jak demontovat šicí stroj a vyměnit elektrický pohon

| Denial of responsibility | Contacts |RSS