Jak dát dítě Kalm z ledničky

Co je kojenecká kolika?

Kojenecká kolika jsou nadměrně dlouhé záchvaty pláče u zdravého dítěte, ve kterém je téměř nemožné ho ujistit. Příčinou dětské koliky je bolest břicha, často jsou doprovázeny nadýmáním.

Bobte k dítěti. Hustá, ale něžné balení připomíná dítěti pocity, které zažil v lůně své matky.

Přestěhovat se. Houpání, procházka, snadno houpají dítě. někdy to pomáhá dítěti relaxovat a usnout. Malý výlet autem může také fungovat.

Existují milenci a dětské sluneční Loungers s vibracemi. Dítě také zažívá vibrace v autě. Pomáhá to některým dětem.

Masáž. Jemně otřete záda, hýždě a břicho dítěte. Možná po chvíli uvolní a usne.

Odejít do důchodu s dítětem na tichém temném místě. Lehněte si na zádech, pevně přitlačte dítě k hrudi, aby jeho hlava byla nad vaším SD. Zvedněte kolena, aniž byste trhali nohy z povrchu, a začněte se kymájet. Toto cvičení může dítě ujistit.

Tiché, monotónní zvuky mohou dítěti pomoci. Například hluk surfování nebo ventilátoru.

Nakupují s tímto produktem

Výstupní formulář

Účinné látky

© Gorzdrav.Org, 2022 LLC “Pharmacy 36.6”, Tin 7718280244, OGRN: 1157746965254, právní adresa: 121165, Ruská federace, město Moskva, Kutuzovsky Avenue, House 26, Budova 1, Sutesement. pokoj, místnost

Prodej a dodání volně prodejných léků pro lékařské užívání je prováděno „lékárnou.v.E-1 ”(Ogrn 1117746529691, cín 7714844316, adresa: 121609, g. Moskva, st. Podzim, d.23, místnost I, místnost 6) V souladu s pravidly pro provádění maloobchodního obchodu s drogami pro lékařské použití ve vzdálené metodě (schváleno. Vyhláška vlády Ruské federace ze dne 16. května 2020. 97) Na základě povolení k provádění maloobchodního obchodu s drogami pro lékařské použití ve vzdálené metodě č. DT-77-000018 ze dne 01.06.2020., Vydáno teritoriálním tělem Roszdravnadzor pro g. Moskva a Moskva region. Dodávka drog pro lékařské užívání uvolněné předpisem lékaře není prováděno.

dítě, kalm

Recenze

Oficiální web společnosti RLC Hlavní encyklopedie drog a produktů sortimentu lékárny ruského internetu. Příručka drog rlsnet.RU poskytuje uživatelům přístup k pokynům, cenám a popisům léků, doplňků stravy, zdravotnických prostředků, zdravotnických prostředků a dalších produktů. Farmakologická referenční kniha obsahuje informace o složení a formě uvolňování, farmakologické účinky, indikace pro použití, kontraindikace, vedlejší účinky, interakci léčiv, způsob užívání léků, farmaceutických společností. Lékařská příručka obsahuje ceny za léky a výrobky farmaceutického trhu a dalších měst Ruska.

Je zakázáno přenášet, kopírovat, šířit informace bez povolení od LLC RLS-Patentu a také komerční využití materiálů. Při citaci informačních materiálů zveřejněných na stránkách webu www.Rlsnet.ru, odkaz na zdroj informací je vyžadován.

© 2000-2022. Registr léčivých přípravků ruského radaru /p>

Pozornost! Materiály na místě jsou určeny výhradně pro lékařské a farmaceutické pracovníky a jsou referenční a informační povahy. Používáme cookies. Pokračování, souhlasíte s používáním souborů cookie.

Léčba střevní koliky u dětí

Ve více než 95 % případů se léčba nespočívá v „léčbě koliky“, ale v pomoci rodičům v průchodu složitého období ve vývoji dítěte. Koneckonců, tento stav se nevyhnutelně vyvíjí u dětí první poloviny života.

Při léčbě kojenecké koliky lze rozlišit tři fáze:

See also  Malá kuchyně s lednicí u okna

  Strava. Nejčastěji se kolika u novorozence během kojení vyvíjí na pozadí chyb ve stravě maminky. Pokud je dítě na přirozeném krmení (mateřské mléko), má maminka dodržovat hypoalergenní stravu. Tato strava znamená úplné vyloučení potravinářských výrobků, jako jsou: ořechy, mořské plody a rybí výrobky (konzervované potraviny, kaviár, rybí vývar, čerstvé a slané ryby), citrusové ovoce, čokoládové výrobky, uzená masa, vejce, bobule a ovoce. Červené a oranžové barvy, káva, ptačí maso (výjimka je bílé maso krůtí a kuře), med a výrobky na základě toho, všechny typy cukrovinek. Je důležité upozornit rodiče na vyloučení kravského mléka ze stravy. Pokud je dítě na umělém krmení, pak je možné použít směsi na základě úplného hydrolyzátu mléčného proteinu, kaseinu. Jsou to směs koliky u novorozence. Používají se také pro řadu dalších nemocí. Směsi této skupiny zahrnují: „Alfare“, „Nutrilon Pepti Alergie“, „Frisopep as“. Tato skupina směsí je drahá. Další nevýhodou je také chuť, takže mnoho dětí to odmítá. V tomto případě je sklon k jeho pozitivnímu účinku, který překračuje všechny jeho nedostatky.

Je důležité upozornit rodiče na vyloučení kravského mléka ze stravy.

Stojí za zmínku, že existují také rostliny (fytoreparace) s účinku boje v větru. To zahrnuje drogy založené na kopru, fenykl: „Šťastné dítě“, dětský čaj s fenyklem „Nestle“. Tyto drogy jsou navrženy na základě lidových prostředků od koliky u novorozence.

Druhou skupinou drog používaných pro střevní koliku jsou probiotika. Probiotika jsou léky, které normalizují střevní mikroflóru. Obsahují užitečné bakterie. Pro osobu jsou důležité dvě velké skupiny živých mikroorganismů střeva: laktobacilly a bifidobacteria. Preference se dává dětem Prema, Biogaya, Bak-Set Baby. Používá se ve vývoji střevní koliky na pozadí dysbiotických poruch střevní mikroflóry.

Třetí skupina léků při léčbě střevní koliky jsou enzymy. laktáza. Mezi drogy této skupiny patří: lactasa baby, matka. Obsah kapsle se obvykle přidává do první části předem vypočítaného mléka nebo mléčné výživy. Krmení začíná za pár minut.

Při absenci pozitivního účinku terapie je možné použít prokinetiku a antispasmodika. Prokinetika jsou léky, které normalizují motorické dovednosti (t.E. Práce svalů gastrointestinálního traktu). Patří sem Domperidon. Antispasmodika jsou drogy, které uvolňují svaly gastrointestinálního traktu. U malých dětí se Riabal osvědčil dobře. Riabal je efektivní lék na koliku u novorozence, protože v nejkratším možném čase zmírňuje křeč svalu střeva.

V nemocnici mohou být takové pacienti použity plynovou trubkou nebo klystýrem. Tento postup by měl provádět výhradně lékařský pracovník.

Kojenecká kolika je naléhavá pediatrický problém. Mnoho rodičů se snaží vyrovnat se s tímto onemocněním sám, aniž by se uchýlilo k pomoci lékařům. Toto je jejich chyba. Ošetřující lékař vám pomůže zvolit si nezbytnou stravu, jakož i metody léčby dítěte. Koneckonců, vývoj koliky přímo ovlivňuje psychologický stav rodičů. Dlouhodobý výkřik dítěte je často způsobuje, že upadnou do zoufalství. Úkolem pediatra je vysvětlit podstatu tohoto problému a také způsoby, jak zacházet s touto patologií. Stojí za zmínku, že během léčby se dává preference léčebných metod netrugů. Podle doporučení Espghana je tedy preference poskytnuta organizaci racionální výživy dítěte a vytvoření příznivého mikroklimatu. Nedávejte paniku. Když se objeví první známky nemoci, poraďte se s lékařem.

See also  Thermo vak přenášení ledničky Jak používat

Vitamin B12 (kyanokobalamin)

Cyanocobalamin (B12) pomáhá urychlit rozdělení proteinů, tuků a uhlohydrátů. Je zodpovědný za syntézu leukocytů, které se účastní ochrany živých tkání před cizími prvky. Snižuje cholesterol v lidském těle. Vitamin B12 přispívá k normalizaci spánku a optimalizuje proces výroby Elatonon, na které je dostatečné množství, na které závisí cyklus spánku a bdělosti.

Indikace pro použití kyanokobalaminu jsou následující:

 • radikulitida;
 • cirhóza jater;
 • Polyneuritida;
 • Onemocnění kůže (dermatitida, psoriáza);
 • Radiační nemoc;
 • poranění kostí;
 • akutní a chronická hepatitida;
 • poranění kostí;
 • radikulitida a další.

Dieta pro mámu

Správná strava matky pomůže zabránit možné tvorbě plynu a nadýmání u dítěte. Mnoho produktů je pro tělo a matku a dítě naprosto bezpečné, ale existují agresivní, které často způsobují nežádoucí koliku.

Máma, která krmí dítě mlékem po dobu až čtyř měsíců, musí takové produkty zcela vyloučit ze stravy:

 • Zelí jakéhokoli druhu;
 • Káva a čaj;
 • Rajčata;
 • Nádobí s ostrým a hořícím kořením;
 • Cibule;
 • Ořechy;
 • Kofeinové výrobky;
 • Rajčata;
 • Kravské mléko;
 • Kukuřice
 • Kyselý sýr;
 • Luštěniny.

Pokud je kolika dítěte způsobena některým z těchto produktů, pak po dvoudenní stravě musí plně projít.

Bez ohledu na to, jak se rodiče obávají koliky, ale to je zcela normální jev pro kojence. Stojí to za to klidně a pomáhat dítěti vyrovnat se s onemocněním jednoduchých a účinných metod. S komplikacemi a extrémní bolestivostí procesu by nejlepší možností bylo kontaktovat pediatra, který dokáže kompetentně předepsat lék pro koliku výhradně pro vaše dítě. Při výpočtu věku a hmotnosti. Kompetentní léčba vyřeší problém a zabrání zhoršení nadýmání.

Což je lepší. „Biogay“ nebo „Acipol Baby“?

„Acipol Baby“, jako je „Biogay“, odkazuje na probiotika používaná od prvních dnů života. Má podobné indikace a je k dispozici v podobné podobě. „Acipol Kid“ je produkováno ruskou společností Otysfarm a je odlišena přijatelnými náklady. Jeho cena je asi o polovinu nižší než cena švédského „biogai“.

„Biogay“ se týká probiotik a „laktazar“. na enzymy. Finanční prostředky neinteragují, takže se nesnižuje a neposílí činnost druhého. Pokud si však všimnete nežádoucích účinků spojených s kombinací těchto fondů, měli byste se poradit s lékařem.

Kde najdu podporu?

Nejprve se poraďte s lékařem na konzultaci. Pro morální podporu si promluvte s rodinou a přáteli. lidé, kteří jsou připraveni pomoci, jsou vždy vedle vás. stačí se zeptat. Ve vaší rodině měli přátelé, jiné matky podobné situace. Požádejte o radu na specializovaných stránkách a na sociálních sítích, vašich přátel. Nebojte se klást otázky. mnoho lidí je připraveno vám dát odpovědi.

Vaše dítě cítí všechno, včetně vašich negativních emocí. Schopnost relaxovat a relaxovat je důležitá nejen pro váš duchovní klid, ale také pro dobré zdraví dítěte. Udělejte si přestávku: Požádejte svého otce, aby vaše dítě, příbuzné nebo přátele seděli s dítětem a šli na procházku.

Stydíte se za plačící dítě, cítíte se předem provinile, než vás budete požádat, abyste se postarali o dítě? Vyhoďte tyto myšlenky z hlavy! Vaše situace je poměrně běžným jevem a budete překvapeni, kolik lidí vám rozumí a jsou připraveni pomoci.

A samozřejmě, pokud je to pro vás velmi těžké, neváhejte hledat radu na odborníkovi.

See also  Zda je nutné rozmrazit ledničku se suchým mrazem

Někdy za účelem snížení stresu pouze do denního rozvrhu zahrňte koliku. Pokud například víte, že dítě volá každý den od 17:00 do noci, přeneste své večerní záležitosti (vaření, čištění, komunikace s přáteli a dalšími) jindy. Možná, že místo odpoledne byste se měli zvyknout na odpočinek v poledne. Pokud si v tuto chvíli trochu vezmete, „večer koliky“ může projít klidnější, protože budete mít více síly.

Toto je obtížné období, ale pamatujte, že to skončí za pár měsíců. Mnoho rodičů úspěšně prošlo tím, s čím jste se nyní setkali. Zkuste relaxovat, opravit svůj denní rozvrh, experimentovat s různými metodami, které pomáhají ujistit dítě. A samozřejmě neváhejte hledat pomoc, když ji potřebujete.

Když dítě trpí kolikou, emoce vycházejí z měřítka! Neustálý nedostatek spánku, nepřetržitého pláče a neschopnost uklidnit dítě vás rozčiluje, zažijte úzkost a další depresivní pocity. To vše nemusí mít vliv na vaše rodinné vztahy v rodině, s přáteli a sousedy.

Vědět. váš případ není svobodný a po chvíli to skončí. Hledejte způsoby, jak projít toto období s minimálními ztrátami. uvolněte se, opravte plán věcí, požádejte ostatní, aby vám pomohli. Jen si pamatujte, že nakonec uzavřete tuto obtížnou hlavu svého života. a nepodlékejte emocím!

Ovládáme situaci a nadále dodáváme dětskou výživu do obchodů. Pokud máte dotazy, obraťte se na naši horkou rybářskou linku pro oříznutí.

Věříme, že kojení je pro kojence ideální výživou a plně podporujeme doporučení Světové zdravotnické organizace při výjimečném kojení během prvních šesti měsíců života dítěte. Přiznáváme také, že kojení nemusí být vždy k dispozici rodičům. Ať už si vyberete jakoukoli možnost krmení, klub Nestlé Babyme je vždy připraven poskytnout nejnovější vědecky odůvodněné informace, abyste cítili podporu a jste si jisti, že dáváte svému dítěti nejlepší výživu.

Používání E.Mailu nebo telefonu

Vstupte do systému a pokračujte v dozvěku více o správné výživě v každé fázi vývoje vašeho dítěte!

Odkaz na autorizaci je odeslán do e-mailu.

dítě, kalm

Zadejte ověřovací kód zaslaný ve zprávě SMS.

PageSpeed.Lazyloadimages.OverriDeattribute.Functions;

Důležitá poznámka. Věříme, že kojení je ideálním začátkem výživy pro kojence a plně podporuje doporučení Světové zdravotnické organizace při výjimečném kojení během prvních šesti měsíců života s následným zavedením přiměřeného výživného krmení spolu s pokračováním kojení až do věku dva roky.

Rovněž chápeme, že kojení není pro rodiče vždy možné, takže doporučujeme, abyste si promluvili se svým ošetřujícím lékařem o tom, jak nakrmit dítě a získat radu, kdy představit doplňková jídla. Pokud se rozhodnete kojit, nezapomeňte, že takové rozhodnutí může být obtížné zrušit a má sociální a finanční důsledky. Zavedení částečného krmení z láhve sníží množství mateřského mléka. Dětská směs by měla být vždy připravena, používána a uložena, jak je uvedeno na štítku, aby se zabránilo riziku zdraví dítěte.

Tags:,
| Denial of responsibility | Contacts |RSS