Jak dát sušící stroj na mytí

Mytí a sušící stroj ve výklenku ve sloupci

S příchodem nových technologií v domě se život stane snazší, ale pak otázka vzniká: Jak to vykonávat? Instalace sušícího stroje. rychlý a jednoduchý proces. Provádíme ubytování je možné s vlastními rukama, aniž by způsobil průvodce do domu a zachránit rodinný rozpočet.

Pokud jste již provedli nákup, ale stále nevíte, jak instalovat jednotku, pečlivě si přečtěte článek. Nabízíme různé možnosti a metody montáže sušičky, která vás bude vyžadovat alespoň čas a úsilí.

Zvolte mytí a sušicí stroje vhodné pro instalaci ve sloupci

Nejprve se ujistěte, že instalace mytí a sušícího stroje ve sloupci je možná u spotřebičů. Pokud si nejste jisti, viz pokyny pro použití. Pro umístění přístrojů ve sloupci musí mít stejnou šířku a hloubku.

Profesionální deska: Všechny prací a sušicí stroje Bosch jsou vhodné pro instalaci ve sloupci. Chcete být jisti, že 100%? Zvolte mytí a sušicí stroje z jedné série.

Metody instalace

Silné tři běžné metody instalace přístrojů pro olovné věci.

Montáž montáže

Chcete-li umístit sušičku přes pračku, můžete použít speciální upevňovací prvky, které jsou často dodávány se zařízením. Pokud nebyli zahrnuti, budete muset zakoupit takové údaje odděleně.

Spojovací materiál jsou instalovány na horní straně trupu podložky tak, aby sušička mohla být upevněna. Bez montážních držáků namontujte zařízení na horní část pračky, protože bez spolehlivé fixace může výrobek v důsledku pracovních vibrací. Také upevňovací prvky jsou také instalovány pro další ochranu povrchu sušičky od poškrábání a jiným poškozením.

Reiki

Někteří lidé nechtějí používat montážní přílohy, a proto se snaží opravit výrobky jinými způsoby. Často pro toto použití odolné dřevěné kolejnice, které jsou připojeny k povrchu stěny. Sušící stroj namontovaný na vrcholu stroje pro mytí je připojen k instalovaným válcům.

Připevněte kolejnice ke stěně je nutné velmi opatrně a spolehlivě tak, aby se konstrukce neodpojila a nespadla.

Existují případy při uvedení sušičky přes pračku, selhání a musíte hledat jiné způsoby upevnění. Nejběžnější je použití speciálního výklenku, který je instalován na povrchu podlahy. Lze jej zakoupit nebo udělat sami. Pro výrobu vysoce kvalitního výklenku můžete použít sádrokarton s vysokou pevností. Instalací zařízení do výklenku je nutné zapamatovat, že vibrace se objeví během jeho práce. Proto vzdálenost mezi stěnou a konstrukcí by měla být 3-4 centimetrů.

See also  Rezervujte napájecí zdroj pro plynový kotel

Jak nainstalovat sušičku prádla pro mytí

Bez ohledu na zvolenou metodu je obecný algoritmus pro správnou instalaci domácích spotřebičů do sloupu pro sebe.

Sušící stroj je vždy instalován na mytí, ne opak. Důvodem spočívá v tom, že jednotka je jednodušší, a proto je design spolehlivější. Zároveň je guma na dně vystavena přísně z hlediska úrovně, i když se objevuje vizuálně, že je to přesně umístěno. Nejmenší odchylka od roviny povede k přebytku vibrací, Gulu a nakonec odizolování kolony.

How to use your washer dryer

Při instalaci sloupce musíte vypočítat předem, zda kabely z domácích spotřebičů dosáhnou vývodů

Nejlepší je instalovat sušičku na pračce na betonu nebo na dlaždice. Dobrá volba je také dřevěná podlaha, která může být dodatečně posílena kolejnicemi. Ale na linoleum, tenký laminát a zejména na koberci nemůže být sloupec namontován, měkký povlak neumožňuje dosažení požadované stability designu:

 • Speciální paleta nebo domácí police je instalována na pračce. Je přísně zakázáno zvednout zařízení na sobě, bez mezilehlé vrstvy. To vytvoří přebytečný zatížení na podložce a sušičce. Mezi spodní jednotkou a paletou položí vrstvu těsnicího materiálu, který vytváří vibrace sloupců během provozu.
 • Zakoupený nebo domácí stojan je bezpečně upevněn šrouby. Mělo by se pohybovat vpřed, zpět nebo strany, musíte dosáhnout absolutní imobility sloupce.
 • Na domácí polici nebo stojan od výrobce je sušící stroj olízán. Pokud mluvíme o použití speciálního štítu, musíte se ujistit, že nohy jednotky budou přesně spadat do vybrání určených pro ně.
sušící, stroj, mytí

Na konci práce zůstávají obě nástroje připojit k komunikačním a výkonovým mřížubím. Při použití sloupce spusťte sušičku a pračku do práce střídavě. To se nejen zabrání zbytečným vibracím, ale také snížit zatížení v domácí síti.

Výhody praček vybavených režimem sušení prádla

Předpokládá se, že tato zařízení mají řadu výhod:

 • Indikátor spolehlivosti. Je to názor, že stroje s touto funkcí jsou charakterizovány méně spolehlivostí než jednoduchá zařízení. Hlavním argumentem je, že design je složitější, a auto přestávky častěji. Ve skutečnosti to je způsobeno tím, že uživatel poruší pravidla provozu domácích spotřebičů. Zpravidla je nadrozměrná ložní prádlo položen pro mytí;
 • Kompaktní velikosti. Některé modely praček (například electrolux) zabírají spoustu místa a spotřebovávají větší elektrickou energii než agregáty vybavené funkcí sušení;
 • Režim vysokorychlostní funkce. Tyto stroje jsou vynikající volbou pro rodinu s malými dětmi. Prací jednotka je schopna rychle umýt a suché v každém okamžiku roku. Kromě toho se tyto stroje doporučují získat ty, kteří žijí v regionech s vysokou úrovní vlhkosti vzduchu, ve kterých sušení ložního prádla trvá dlouho;
 • Univerzálnost. S pomocí takové funkce je možné vymazat různé věci kdykoliv v průběhu roku, aniž by se obával o kvalitu jejich sušení;
 • Snížení obsahu vlhkosti. Kombinovaná pračka vám ušetří z potřeby zavěsit spodní prádlo pro sušení a úroveň vlhkosti se nezůstane.
See also  Kolik černého kaviáru je uloženo v mrazáku

Sušicí stroj Candy GVS H10A2TCE-07

Pohodlný sušicí stroj Candy GVS H10A2TCE-07 poskytuje maximální pohodlí při použití. Model má stylový design, takže dokonale zapadá do jakéhokoliv interiéru. Vztahuje se na třídu spotřeby energie A, což vám umožní výrazně ušetřit peníze. Zařízení je vybaveno 16 různými režimy, což zajišťuje optimální výběr nejvhodnější volby. Můžete použít program “Proti alergii” nebo “Dětské oblečení” v aplikaci Candy jednoduše-fi do suchého oblečení a chránit rodinu před alergeny, pylem, detergentním zbytkům a dalšími faktory ovlivňujícími zdraví. Funkční sušicí stroj Candy GVS H10A2TCE-07 je určen pro 10 kg zatížení. Není těžké jej použít díky pohodlnému řízení. Na displeji se zobrazí všechny potřebné informace. Stojí za zmínku, že tam je blokování před náhodným kliknutím. Bude to užitečné, pokud jsou v domě malé děti.

sušící, stroj, mytí

Výhody:

 • Maximální zatížení 10 kg
 • Energetická třída A
 • Elektron-mechanický řídicí typ
 • Baraban objem 115 l
 • Úhel otevření 180 °
 • Maximální doba k zpoždění spuštění 24 hodin
 • Připojovací výkon 2300 W
 • Počet programů 16
 • Blokování z náhodného kliknutí
 • Výškově nastavitelná noha
 • Výrobce země Turecko

Typy sušáren

Rozlišují tři typy sušárných strojů, které lidé používají nejčastěji.

Kondenzace

Ze titulu technologie je zřejmé, že když sušené mokré spodní prádlo se používá proces kondenzace kapaliny. Proces sušení začíná zahřátím vzduchu až do vysokých teplot, díky které se tkanina zbaví vlhkosti. Potom se lnění ochladí a pohybuje se na dno konstrukce, kde je umístěn topný prvek. Postup se několikrát opakuje. Během této doby kapalina tvořená kondenzací se pohybuje do speciální nádrže.

Mezi výhodami kondenzačních zařízení je přiděleno, že není nutné provést další instalaci systému odstraňování vzduchu. Takové modely proto mohou být instalovány v každém pokoji.

Vyčerpat

Zařízení sušení výfukových plynů se používají méně často, protože jsou považovány za zastaralé. Hlavní výhodou těchto modelů je jednoduchost jejich návrhu a spolehlivosti. Princip výfukových produktů je, že přebytečná vlhkost je vytažena do speciálního ventilačního otvoru. Proto před instalací sušičky potřebujete vybavit vysoce kvalitní vzduchový kanál. Někteří lidé však navazují vybavení bez ní, což vede ke zvýšené vlhkosti v místnosti a vzhled plísně s houbou na stěnách stěn.

Lidé, kteří žijí v zemi nebo v soukromém domě, by měli být instalováni na ulici.

S tepelným čerpadlem

Mnozí výrobci se snaží zlepšit sušící zařízení tak, aby byly lepší sušené věci. Některé modely jsou proto vybaveny speciálním tepelným čerpadlem, díky kterému se sušení stává lepší.

Tepelná čerpadla jsou instalována uvnitř sušiček pro injekci suchého vzduchu, takže je lépe přijata uvnitř kamerového zařízení. Pak vzduch proniká do výparníku, kde se ochladí za použití zvláštního občerstvení. V důsledku toho se vlhkost shromážděná z povrchu tkaniny, díky kterým se věci suší.

See also  Proč je zadní stěna zamrznutí

Pravidla výběru

Při výběru sušícího stroje, jako jsou všechny ostatní domácí spotřebiče, musíte vzít v úvahu hmotnost nuancí. Všechny důležité: od velikosti tak, aby zařízení harmonicky zapadlo do interiéru, na poslední dodatečnou funkci, která se stane vynikajícím uživatelským bonusem.

Velikosti a kapacity

Pokud jde o rozměry, je volba sušícího stroje totožná s praní. V úvahu je výška, šířka a hloubka. Standardní indikátory: 85/60/60 cm, resp. Ale rozměry se mohou lišit. Ačkoli menší rozměry nepravděpodobné uspět. I když je menší sušička, pak to nestojí za nákup kvůli malé velikosti bubnu. Buben sušícího stroje by měl být nejméně 100 litrů. Pak v zařízení se hodí dostatečně ložní prádlo a bude možné ponechat volný prostor. Je nutné provést tak, aby mohl vzduch normálně cirkulovat, plně řídit věci v autě. V takovém zařízení se vejde od 7 do 10 kg prádla.

Instalace sušícího stroje v koupelně

Řízení a spotřeba energie

Sušičky jsou řízeny pomocí elektronického panelu na přední straně jednotky. Nejlepší je, že tento panel je vybaven LSD displejem a dotykové klávesy. Zjednodušuje správu zařízení. Po této obrazovce lze následovat sušička.

Vzhledem k rostoucím cenám pro elektřinu, důležitý parametr při výběru domácích spotřebičů. spotřeba energie. Až donedávna byly sušicí stroje vyrobeny s třídou v a s. Dnes jsou na trhu nejekonomičtější modely, a a a.

Režimy práce

Čím větší v autě bude režimy sušení, tím lépe zvládne věci různých velikostí a od různých tkanin.

 • Intenzivní: Povlečení vysychá velmi horký vzduch, oblečení z pleteného oděvu může “sedět”;
 • Jemný: dlouhý sušení pro jemné tkaniny, krajky;
 • Pod železem: listy spodní prádlo mokré tak, že je snazší otočit ji bez dalšího hydratačního a zametání;
 • Ve skříni: Kompletní sušení;
 • Podle typu tkaniny: Můžete nastavit režim s přihlédnutím k záležitosti, ze kterého je věc šitá;
 • по времени: пользователь сам устанавливает время сушки, чаще всего используется, когда вещь нужно немного досушить в самый короткий срок.

Pozornost! Všechny programy, s výjimkou režimu “Instalace času”, nezávisle nainstalovat dobu schnutí. Během provozu určují speciální senzory zbytky vlhkosti. Takže zařízení chrání věci před non-potopoucí nebo jízdy.

Další funkce

Potenciální kupující by měl považovat za hlavní vlastnosti, by měl věnovat pozornost dalším funkcím. Které mohou převést nad rozhodnutí o koupi konkrétního modelu v jejich směru.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS