Jak dát ventilátor v místnosti

Kde je lepší dát fanoušek?

Pro chlad v celé místnosti je lepší instalovat stropní ventilátory, zvyšují cirkulaci vzduchu a žít je snadnější. Podlahová ventilátor je obvykle poměrně velký a může také osvěžit celou místnost. Je lepší jej dát do středu místnosti nebo v otevřeném okně tak, aby byl horký vzduch okamžitě ochlazen.

Kde instalovat ventilátor? Pokud musí ventilátor kanálu poskytnout proud vzduchu, musí být umístěn blíže k místnosti, pokud je kanálový ventilátor nakonfigurován pro výfuk, měl by být umístěn co nejblíže ulici (například. v podkroví).

Kontrola přirozené větrání v bytě

Co je v soukromých domech, které v multi-bytu přírodní ventilace funguje stejně. To je nejjednodušší volba, která poskytuje dobré podmínky za určitých podmínek. Princip přirozené větrání bylo popsáno výše. S veškerou spolehlivostí se takový systém ne vždy vyrovnává s jeho úkolem. Ventilační kanály představují přibližně 40% tepla zdvihání bytu v zimě, při instalaci moderních oken, zdroj čerstvého vzduchu zmizí, takže je nutné vybavit ventily nebo jiné systémy, které otáčejí přirozenou ventilaci na nucené. Kromě toho se přírodní systém často stává příčinou návrhy a hluku v bytě.

Účinnost přirozeného ventilačního systému závisí nejen na možnosti přílivu čerstvého vzduchu, ale také z ventilačního kanálu. musí být čistý pro přeskočení vyhořelého vzduchu.

Zkontrolujte práci přirozeného ventilace v bytě je snadné:

ventilátor, místnosti
  • Je nutné přivést osvětlený zápas nebo svíčku do větrání. Plamen by měl být nakloněn směrem k kanálu. to je znamení, že vzduch klidně opustí byt. Také použil malý kousek tenkého papíru, musí se držet mřížky;
  • Pokud plamen zůstane pevné, můžete se pokusit odstranit mřížku a odstraňte nečistoty a prach z kanálu;
  • Po čištění se kontrola opakuje, a pokud výsledky jsou zklamáním, bude muset být zlepšen nejen ventilace napájení, ale také výfuk. Pokud je vše v pořádku s Ventkanalem, a dům je stále dusný a vlhký, pak modernizace bude vyžadovat pouze napájení.

Pro zvýšení účinnosti přirozeného oběhu v kuchyni se doporučuje nastavit výfuk.

Aktivní hydratační

Starý dobrý způsob, jak se naše babičky používají. Podstata je zvlhčování vzduchu a pak v bytě se stane chladičem. Jak hydratovat? Spousta přístupů:

  • Nejprimitivnějším způsobem je stříkání vody ze spreje. Pro konzumaci účinku, stříkající ledová voda. Nenechte se zbavit tvrdě. opakujte postup jednou za každou 1-1,5 hodiny, a pak se doma stane příliš syrový. ukazuje účinek páry;
  • Jako možnost. dát kbelík vody nebo několik. Chladnější voda, tím lépe;
  • Mokré ručníky a listy. to je obecně zasaženo z minulosti. Vypadá to všechno podivné, ale podle prohlášení matek a babiček to funguje;
  • Moderní variace. vzduchový zvlhčovač. Pouze v našem případě je vhodná nejslavnější volba. zvlhčovač postavený na přirozeném odpařování. V něm, vzduch pravidelně projde vodní nádrží, opouští purifikovanou a hydratovanou. Díky vestavěnému ventilátoru proces jde rychleji. Pokud nalijete studenou vodu nebo dokonce vložte ledové kostky v kontejneru, bude to lepší. Říká se také, že při přidávání éterických olejů citronu a máty bude lepší efekt osvěžujícího účinku.

Aktivně nedávno inzeroval t.N. Mobilní klimatizace na vodě. Nemá žádnou klasickou klimatizaci a chlazení podle obchodníků, je způsoben postřikem vody. Ve skutečnosti prodáváme tradiční vzduchový zvlhčovač v nafouknuté ceně. Chlazení, jako je klimatizace, jasně nebude. pouze hydratační vzduch.

Zda to funguje s vlhkostí? Částečně. Výzkumníci od lidí hlásí, že v 10 minutách se teplota klesla z 32 0 až 29 0 s a je v přítomnosti plechu a kbelíku vody v mokrém a tekoucím proudech.

Spolu s zvlhčováním použitého vzduchu a lokální hydratační samotné. Je to mokrý ručník na krku, jak sportovci dělají. Někteří říkají, že se skutečně stávají lépe než ostatní poznamenali nepříjemný účinek tekoucí vodních trysek.

Přírodní ventilace: Jak by měl extrakt v kuchyni

Stálý autora Houzzz. Hotová první technická škola (mamt. 1974.), pak Institut (Misis.1982.), prošel všem kandidátským minimem, ale disertační práce se nikdy bránila. Asi 25 let pracovalo na All-ruský institut letecké materiály (VIAM) v pozicích z technika k zástupci vedoucího NIO. Po kterém změnil svou profesi. Od roku 1997 do roku 2002 pracoval v časopise “Oprava a stavebnictví” a pak téměř 14 let vedl v časopise “Myšlenky vašeho domova” nadpis “stavba domu”. Od ledna 2016 nezávislý novinář.

V našem ventilačním cyklu jsme již hovořili o principech výměny vzduchu v domě a apartmánu, průtoku vzduchu, toků a výtažků. Je čas mluvit o nejdůležitějším ventilaci. v kuchyni.

Jaký je problém: přírodní výfuková ventilace je obvykle navržena v kuchyních bytů (a často. a chalup). To znamená, že je ventka, přes který je výfukový vzduch vydán mimo místnost.

V praxi většina majitelů otáčejí přirozenou ventilaci do nucené. to je, viset úsek, kanálový ventilátor atd. Ukazuje se, že pokud neexistují žádná elektřina nebo fanoušci nejsou zahrnuty (a neustále nikdy nefungují). strávené hmoty z bydlení nejsou produkovány. Jak být?

Вытяжка в ванной от А до Я

Chyba: Příliš silný kanál ventátora bude rychle “tlačit” v ventilaci otevírání gare, párů a pachů z kuchyně je lidsky pochopitelná, stejně jako touha aplikovat silný ventilátor. V systému přirozeného ventilace však tento plán není absolutně oprávněný.

Montáž v bytě “Satelitní” kanál a vytváření přírodních kmenů hřídele mají určitý průřez vypočtený na pohybu objemu betonu. Proto z těžkého fanoušku můžete získat spoustu problémů.

Nejprve, pokud ventilátor, kapacita 500-800 krychle.m / h neposkytují odpovídající proud vzduchu, začne přehřátí. Jako výsledek bude selhat před položenou.

See also  Je možné zmrazit cuketu v mrazničce

Za druhé, příliv čerstvého vzduchu je srovnatelný s odtokem velikosti, kromě toho, že otevírání okna. V důsledku toho budou rezidenční prostory v zimě za minutu zmizely, a v létě budou naplněny prachem. Je třeba přemýšlet o mechanickém větrání.

Zatřetí, výkonný ventilátor vytvoří zvýšený tlak v “kufr”, který v nejlepším “zákazu” systému, a všechny podkladové byty ztratí výfuk. V nejhorším případě může přetlakovat cirkulaci. a pak vysunutý vzduch spolu s pachem začne odejít do sousedů.

Jaké závěry?jeden. Výkon ventilátoru musí dodržovat možnosti ventkanal. Kuchyně se vejde do zařízení, určené pro 140-170 kostek.M / c.

Ventilátor musí mít zpětný ventil. otevírá Ventkanal, když je přístroj vypnutý. Jeho maximální výkon by neměl být více než v polovině pracovního výkonu potřebného pro vaše bydlení. Na tom, jak to vypočítat, napsali jsme v prvním článku “větrání” série.

Pokud si můžete dovolit. neomezují axiální ventilátor v kuchyňském kanálu: Naplánujte mechanický ventilační systém.

Důležité: Ventkanal ventilátor není nic jiného než napůl zavřený ventil. To znamená, že když je zařízení vypnuto, přirozený extrakt z bytu se zhoršuje ve srovnání s tím, kdo byl před instalací zařízení.

Proto, kromě ventilátoru, musíte si koupit mřížku, ve které je kromě montážního otvoru ventilátoru, je v sekundách pro průchod vzduchu, když je ventilátor vypnutý (cm. fotka). Tato otvor by měla být pokryta snadným (například okvětním lístkem) zpětným ventilem tak, aby ho mohlo otevřít slabý přírodní tah ventkanálu. Když je ventilátor zapnutý, samotný zpětný ventil pokryje druhou složitou mřížku, která zabraňuje návratu v bytě.

Co by mělo být kuchyňský výfuk (od 500 metrů krychlových.M / h) Kuchyňská kapota přes sporák s Air Tap ventkanal ohrožuje ještě větší problémy s větráním vzduchu. Koneckonců, jestliže čepel ventilátoru instalovaného v podobném otvoru ventkového kanálu překrývá pouze částečně a to znamená, že když je ventilátor vypnutý, vzduch stále prochází, extraktor je připojen ve stejném otvoru hermeticky. To znamená, že když je vypnuta, vzduch přestane pohybovat vůbec. slabý přírodní tah je jednoduše fyzicky schopen překonat aerodynamický odpor ventilátoru, stejně jako uhlí a tukové filtry jsou k dispozici uvnitř jakéhokoliv moderního výfuku. Jak být?

Řešení 1: Nákup výfuku, který má stupňovitý výkon a je již vybaven zařízením, které poskytuje práci přirozeného výfuku, když ventilátor není zapnutý. Tento model můžete zjistit na druhu “mřížky” v dolní části kanálu, snižování vzduchu z výfukového výfuku. Je však lepší objasnit prodejce, zda vybraný model má přirozenou ventilační funkci.

Na

Řešení 3. Nainstalujte na adaptér ventilační otvor pro dva kohoutky. Různé ventilační kanály v kuchyni budou zodpovědné za různé situace. První kapota je připojen, druhá je obvyklá větrací mřížka s zpětným ventilem. Takové adaptéry jsou vyrobeny z pozinkovaných ocelových plechů a pouze individuálně. s odkazem na velikost a typ namontovaných mřížek.

Proč může vůně ostatních apartmánů dostat do kuchyně, designové vlastnosti vícepodlažních domů mohou ovlivnit práci přirozeného výfukového systému, vytváření nespravovaného průtoku vzduchu. Koneckonců, vchod do vícepodlažní bytové budovy je v podstatě stejný “trup” ventilačních doložek, ve kterém vzduch proniká oknami na schodištích a vstupních dveří do vchodu.

Pokud se vstupní dveře v bytě zavře volně, vzduch z bytu spodních pater může dobře “zpoždění”. Zvláště charakterizované takovým fenoménem pro obytné budovy, ve kterých jsou dveře výtahových dolů umístěny na schodech. vzduch táhne vzduch ještě lépe. V domech s jednostranným umístěním apartmánů (všechna okna bytu jdou na jedné straně domu) Tento problém je zhoršen horizontálním proudem vzduchu, které nesoucí pachy z apartmánů umístěných na návětrné straně, v těch, které jsou s Leeward.

Neexistuje nic, co by dýchalo: Jak udělat ventilaci v soukromém domě nebo bytu

Trvalý autor Houziz, interiérový novinář. V jiném čase pracoval jako korespondent, editor, šéfredaktor v různých publikacích.Petrohrad. Aktivně psal o interiérech pro místo 4live.

Větrání je výměna vzduchu Indoor: přichází čerstvý vzduch, strávený. vyjde. Proces, životně důležitý jak pro lidi, tak pro místnost. Koneckonců, z toho, jak snadné je dýchat v místnosti, vaše zdraví závisí a vaše nálada. Říkáme, jak správně provádět ventilace v hotovém soukromém domě řídit čerstvý vzduch do něj.

Proč potřebujete větrání v doméně čerstvého vzduchu v bytě (soukromý dům, kancelář), je zadán potřebný kyslík, přemístění škodlivého oxidu uhličitého. Vůně jsou pošlapány, nadměrné teplo, prachové částice, domácí chemikálie a zejména důležité, mokré páry, bez kondenzátu. Surová středa. ideální pro vývoj plísní plísní. S dobře pracným výfukem nebude v koupelně žádné černé skvrny, ani vůně hřídele v šatně.

Lékaři se domnívají, že je to nedostatek čerstvého vzduchu uvnitř, které mohou způsobit bolesti hlavy a vysokou únavu. Můžete se zbavit těchto problémů s vlastními rukama. Tak jak udělat ventilaci v soukromém domě nebo bytu?

Co lze pochopit, jak dělat ventilaci v domě vpravo, pojďme se divit, jaké typy jsou. Formálně jsou ventilační systémy rozděleny do přírodních a umělých; výfukové, příjem a zásobování; místní a obecné; Kanál a bezúhonný.

Přírodní ventilace je procesem výměny vzduchu založený na vlastnostech fyzického vzduchu. Pokud otevřete okno, čerstvé (nejchladnější než v bytě) vzduch bude v místnosti sám, a starý (teplý). proudit do Ventkanal. Taková ventilace (okna, dveře, mezery, mřížky a větrací stoupačky). nejekonomičtější, ale, bohužel, ne nejúčinnější. Pokud se přirozená výměna vzduchu proudí pomalá (povětrnostní podmínky, špatné tahy, velké pokoje), bude mít umělé větrání. V tomto případě, s pomocí vestavěných fanoušků bude čerstvý vzduch mechanicky pustil z ulice a starý je násilně vymazán.

Systém výfukového ventilace zahrnuje odstranění nuceného vzduchu, dodávky. příliv. Apartmány se zpravidla používají pro napájení a odsávání. Takový systém pro pohyb vzduchu může použít trubky vzduchu (kanál) a nemusí používat. pak bude knír. Pokud je systém Ventsy navržen pro určitou konkrétní oblast bytu. řekněme, kuchyně. bude považována za místní, a pokud slouží všem místnostem, pak obecně. Například, na této fotografii je demonstrována (ne příliš jasně, ale věřte mi na slovo) Příklad lokálního napájení systému: čerstvý vzduch vstupuje do nočního zóny (čelo), aby dobře spali. Místní ventilace zahrnuje kuchyň a okenní extrakty, stěny a ventily.

See also  Box pro skryté připojení elektrické vytápěné ručníky

Stále existují nouzové ventilační systémy. hasičské bojové, nouzové výroby, ale tyto byty nesplňují.

Než dobré a špatné přirozené větrání fakticky, přirozené ventilace není jen otevírá okna. V neplaceném klimatu je tento typ vzduchu schopen vyměnit nucený protějšek. Přírodní proud vzduchu se provádí okny, dveří, volně přilehlými rámečky, WindowsPace. Výrobcové plastových oken nabízejí struktury s vestavěnými ventilačními ventily (ventilátory). Kromě toho mnoho vývojářů navrhnout napájecí ventily přes baterie (chladný vzduch je okamžitě zahřátý) a teoreticky může být v sekundárním fondu instalovány také v sekundárním fondu.

Bohužel, pokud žijete ve válcované oblasti a Windows přehlédne živou dálnici, s čerstvým vzduchem v bytě přijde páchnoucí plyny a prach. V tomto případě je lepší přemýšlet o nuceném výfuku a filtrování příchozího vzduchu. Jinými slovy, přirozená výměna vzduchu není pro vás.

Na druhou stranu, zcela přepínat do “mechaniky” není také nutně. Napájecí systém zahrnuje například mechanickou injekci čerstvého vzduchu do místnosti, ale bude samozřejmě odstraněna ventilačním hřídelem (v koupelně, v kuchyni, v koupelně). V malých místnostech takový systém často stojí bez kanálů.

Co vzít v úvahu s přirozeným větráním, jak vytvořit ventilaci v domě? Obvykle je čerstvý vzduch v bytě narušen pevně uzavřené dveře a prahové hodnoty. Pokud nemůžete dělat bez dveří (například v koupelně), vyřízněte ventilační mříž do plátna. Mějte na paměti, že čerstvý vzduch je z níže, ale to se ukáže. již používané nahoře; To by mělo být zohledněno při organizování peněženky. Nejjednodušší systém: široký (alespoň 2 cm) mezera pod dveřmi a výfukovými mřížkami ve stěnách. Někdy je to dost. V šatníku na fotografii pro vzduchové výměny odpovídají spěchovým dveřím a top smažení oken.

S běžícím ventilačním systémem zvažte pohyb proudění vzduchu. Takže, pokud se uzavřená místnost (například šatna) se nachází mezi kuchyní a ložnicí (s oknem), pak můžete dát mříž v přilehlé zdi s místností, na vrcholu. ve zdi, přilehlé do kuchyně. Pak v pachu kuchyně neprovádějí košile a šaty a čerstvý vzduch, působí z okna, projdou místností s oblečením. Je důležité, aby se dveře v tomto případě zavřené co nejblíže. Poznámka: Během návrhu je příležitost a reverzní tah, takže vůně smažených ryb může být stále v šatně.

Další možností, jak organizovat ventilaci v soukromém domě nebo bytu. dát obložení ventilu ve zdi s výhledem na ulici, nebo udělat šatnu v místnosti s oknem. Ventilační otvory v něm umožní vzdušné místnosti, ani otevírání křídla: výfukový vzduch půjde do přilehlých místností (přes ventlala). To vše samozřejmě znamená základní tepelné ztráty v zimě.

Pokud neexistují žádná okna, má smysl, aby se vzduch odvzdušnil na ulici nebo ventkanal, pak se směr vzduchu změní: z přilehlé místnosti přes šatnu do kanálu.

V koupelně je mokrý pokoj v apartmánu, takže prostory sousedící se v oblasti rizika. Takže, pokud má nějaký pokoj vchod z koupelny, lůžka, aby se pevně uzavřete dveře mezi nimi. Otevřete ji za hodinu při provádění větrání. to bude stačit k natažení přebytečné vlhkosti.

Bubnové

Jsme vždy s takovou radou čekáním na léto, sen o pikniku, studené nápoje a neopatrné čtení v houpací síti. Ale léto má dvě strany medaile. Přijde náhle, zachycení vyčerpávajícího teplu, ze kterého není možné se zbavit i v noci, což zabraňuje spánku. Položte ledovou misku před ventilátorem.

Je tu jeden trik, který zajišťuje svěžest celou noc. Položte ledovou misku před ventilátorem. Průtok vzduchu bude “vzít vodu z povrchu ledu, takže vytvoříte efekt klimatizace.

Satinát ložní prádlo, hedvábí a polyester pro chladnější zimní noci. Ale bavlněné spodní prádlo je vynikající nález na léto: bude “dýchat” a dát vám požadované větrání.

Vložte ventilátor před oknem.

Nasměrujte ventilátor v okně, takže horký vzduch půjde ven. Účinek se vám bude líbit!

Stojí za to spát bez oblečení. kontroverzní otázka. Někteří věří, že tak poskytují kompletní chlazení a další, kteří je šaty zachraňují na skutečnost, že pot absorbuje. Volba pro vás, ale pokud chcete spát v pyžamu, pak zastavte svou volbu na nejprostornější, krátkým a bavlněním.

ventilátor, místnosti

Velmi rychle vychladnout, připojte balíček s ledem nebo smáčedto ve studeném vodním ručníku k zápěstí, krku, loktům, kotníkům a kolenou.

Jak ani smutné, ale spát v teple je lepší v plné a pyšné osamělosti. Z objetí s partnerem se zvýší teplo vašeho těla a postel se nikdy nestane chladnou oázou. A když se celý prostor stane vaším, zkuste usnout v poloze “Star”. Mnoho to pomáhá, protože tělo je tak co nejvíc, ale ne každý obleky.

Sklenici chladné vody před spaním vám pomůže zbavit se dehydratace, která vás předjíždí z aktivního pocení a konstantního pohybu na posteli při hledání chladnějšího místa. Nebolí a sklenici vody na nočním stole, takže máte kdykoliv trochu osvěžující.

Horký vzduch stoupá, takže se snažte lehnout co nejblíže k podlaze. Pokud je to možné, nainstalujte houpací síť nebo se pokuste postavit jednoduché postele na podlaze. Nezapomeňte, jak v dětství? Postel místo listů slámy nebo bambusové rohože, jsou dokonale větrané a neukládají teplo jako matrace, deky a polštáře v klasickém posteli.

Cool Souls sníží tělesnou teplotu před spaním.

Přizpůsobit světlo v domě co nejdříve, aby se teplo z žárovek nevztahovalo všude. Může to být také velkým důvodem každý večer, aby zajistil romantickou večeři nebo se dostat do měkké židle s oblíbenou knihou s měkkým světlem svíček.

Zavěste opačný mokrý list.

To vám umožní strávit nějaký čas v chladnosti.

Snažte se nepoužívat sporák a troubu, abyste udrželi místnost ještě ne. V teple, zpravidla nechci jíst. to je přirozená reakce. Můžete jít do zapalovačů večeře: Saláty ze zeleniny a ovoce, studené občerstvení. Digest, tělo nebude rozlišovat tolik tepla jako na maso a drůbežích nádobí.

See also  MI Home Aplikace nevidí vysavač

Snižte nohy do chladné vody. umožní vám rychle vychladnout celé tělo. Doporučujeme dát umyvadlo s vodou vedle postele, takže máte kdykoliv možnost získat vlnu čerstvosti.

Odpojte všechny nástroje pro noc, protože také zvýrazňují teplo.

Pokud žijete v soukromém domě, pak rozptýlit tábor na ulici a spát ve stanu. Není to tak jednoduché, jednodušší říkat, než udělat. Můžete začít útočit na komáři a jiná zvířata. Ale můžete předem předem předat. Není nic lepšího než strávit letní noci na čerstvém vzduchu!

Koupit polštář s plnivem pohanky.

Pomůže to v horkých nocích. Můžete si koupit polštář s plnivem pohanky, která neabsorbuje teplo jako chmýří. A pro studený komprese vyplňte ponožku rýži, uvázat ji a držte ji v mrazničce nebo tak. Compress zůstane chladný po dobu 30 minut. dost, aby usnul.

Ve večerních hodinách uspořádejte návrh: Otevřete všechna okna a vstupní dveře, abyste mohli řídit všechny teplé vzduchu z místnosti.

Instalace a připojení

Instalace ventilátoru v koupelně lze vyrobit s vlastními rukama. Ale to je v případě, že existují nezbytné znalosti týkající se instalace elektrických elektroinstalací a spotřebičů pro domácnost. Ve všech ostatních případech je lepší využít služeb profesionála. Náklady na instalaci ventilátoru v koupelně budou malé ve srovnání s cenou zařízení.

A teď hlavní věc: Jak nainstalovat ventilátor v koupelně a připojit se

Především je nutné zajistit možnost připojení zařízení do elektrické sítě. Zde je několik možností. Můžete protáhnout vodič z distribučního panelu na místě, “Cook” z přepínače nebo ze samotného světelného přístroje. V posledních dvou případech se ventilátor zapne a vypne současně se zapnutím osvětlení v koupelně. Není to úplně pohodlné. je lepší instalovat samostatný spínač.

Před prováděním montážní práce související s elektřinou je nutné vypnout napájení v bytě. Po provedení elektrického vodiče z přepínače do větrací mřížky můžete s ním začít pracovat.

Mřížka má šířku 10 cm. Pokud je tryska zařízení 100 mm, pak nebudou vzniknout žádné problémy. Pokud je to více (125 nebo 150), budete muset rozšířit otvor do příslušné velikosti. Zde jsou opět nuance. Tryska je pružná, měkká trubka z plastu. Při instalaci může snadno deformovat a narušit zařízení. Proto je lepší vložit segment kovové trubky.

Chcete-li přesně určit průměr otvoru pod ventilátorem, naklonit se tryskou ke stěně, tužkou obrys kruhu. Aby se tryska bezpečně upevňovala v potrubí, jsou na něj položeny dva gumové prsteny s napětím. Kromě upevnění, tyto kruhy uhasí vibrace zařízení, snížit hladinu hluku. Můžete jednoduše opravit přístroj montážní pěnou, ale v tomto případě bude obtížné jej demontovat za prevenci nebo opravu.

Důležitý moment. vzdálenost od stropu do větrací mřížky by měla být alespoň půl metru pro normální cirkulaci vzduchu.

Poté, co zařízení začalo v potrubí, tužky označují body pro hmoty nebo šrouby. Otvory v dlaždice se provádějí pomocí vrtáku a tzv. “Stick”. Pak je ventilátor na zdi bezpečně zajištěn. Je také důležité, aby to nepřekročilo s utahovacími hmoždinkami, protože plastové pouzdro nemusí vydržet velké úsilí. Zařízení lze nastavit podle úrovně a můžete procházet linkou dlaždic.

Standardní otvor pro připojení elektrického kabelu můžete použít a můžete provést další v případě. Dráty jsou připojeny ve svorkovnici, konkrétně pro tento účel, aby se zabránilo jiskření ve vlhkém vzduchu.

Po instalaci v koupelně zahrnuje napájení a zkontrolujte provoz zařízení a jeho senzory. Mělo by pracovat tiše, rovnoměrně, bez upřímného, ​​ne vibruje.

Tak, aby zařízení nefungovalo po dobu 1 roku a vyrovnat se s jeho přímým úkolem, stále musíte vybrat správný model v závislosti na koupelně. Instalace ventilátoru není obtížné. Pokud však neexistují základní znalosti týkající se takových prací, je lepší riziko, ale důvěřovat kvalifikovaného elektrikáře.

Byli jste schopni se zapojit do instalace takového zařízení v koupelně? Jak to všechno šlo? Napište v komentářích. Sdílejte článek o sociálních sítích a uložte jej do záložek neztratit.

Ve videu můžete vidět nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak nainstalovat ventilátor výfuku v koupelně a WC.

Programátor a organizátor absolutně všechny procesy související s opravnými prací. Jsem opraven již více než 20 let a je odborníkem v této oblasti. Při psaní článku se pokusil učinit to nejužitečnější a srozumitelný pro každého člověka.

Větrací otvor mimo zavěšený strop

V domech, kde je otvor potrubí nad úrovní, na kterém je namontována suspenzní kola nebo strop strop, je výfukový kanál nebo axiální ventilátor vložen do standardního vzduchového potrubí ve zdi a další otvor na stropní dělo, naproti tomu.

Standardní šířka designu stojanu. 84 mm, takže otvor musí mít průměr 80 ​​mm tak, aby se minimalizoval distribuční profil. Otvor je vyvrtán v vrtáku vrtáku s frézovacím frézou “balerinka” o 80 nebo 82 mm.

Mřížka může být užívána více, o průměru 100 mm, otvory pod otvory šroubů jsou naplánovány. To umožňuje značku a montážní otvory pod upevněním jsou vyvrtány. Okamžitě zašroubujte šrouby ve stropě (žádné otvory pro It) se nedoporučuje: nejmenší neštěstí, to není držet tam, kde je to nutné. Klobouky nesobeckých varných desek dekorativní roštový prvek.

Stejně tak se ventilace provádí v natažených plátěných plátěných, pouze zde je otvor úhledně odříznut a nevrtil. Mřížka je připojena ke stropu se speciálními svorkami nebo silikonovým lepidlem.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS