Jak řezat desku pod vařičem

Instalace varné desky v tabulce. přečtěte ve všech podrobnostech

Vaření panelů moderních výrobců. to je funkčně dokončená technika, která může být použita samostatně. Ale v mnoha sluchátkách jsou speciální výklenky pro talíře. Správná instalace nového vaření panelu v hotové pracovní desce poskytne kvalitu jeho připojení a funkčnost.

Blok: 1/5 | Počet znaků: 315

Jak umístit varnou desku pod vačím

Vaření panelů, které jsou dnes prezentovány na trhu. to je funkčně dokončená technika. A může být použit samostatně. Většina sluchátek má speciální výklenky, aby se integroval sporák.

Pokud je v hotové pracovní desce správně instalována nový vaření, poskytuje nejen kvalitu jeho připojení, ale také funkčnost.

Ten, kdo má v úmyslu vytvořit povrch vaření v pracovní desce a plánuje to udělat s vlastními rukama, by měl vědět, že tento proces je jednoduchý. Pokud má osoba alespoň některé dovednosti při práci s elektrickým nástrojem, nebude schopen se s takovým případem vyrovnat. Plus, šetří finanční prostředky na platbu za instalační služby.

Jaké jsou panely vaření

Podle materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, panely jsou rozděleny do:

Upozorňujeme, že panel může mít také jiný počet hořáků. Na povrchu mohou být umístěny jinak.

V první fázi musíte vybrat zařízení pro vás nejvhodnější a vhodnější. A pokud uděláte objednávku pro kuchyňský nábytek, pak by mělo být předem přemýšleno. Zejména je důležité určit místo, kde bude nábytek instalován. Součástí dodávky můžete instalovat troubu.

Musíte přemýšlet o tom, jak se připojit k síti. Plynové potrubí, pokud zvolíte plynový panel. A do sítě Elektrické, pokud zvolíte elektrické zařízení.

DŮLEŽITÉ! Aby bylo možné namontovat elektrickou síť, je nutné poskytnout odpovídající část podávacího kabelu a elektrické zásuvky. Je nutné vzít v úvahu aktuální spotřebu panelu a možné trouby. Jsou uvedeny v pokynech.

Jak řezat dřevotřísku bez otřepů pomocí AKU ponorné pily Mafell MT 55 18 M bl (91B425)

Vzpomeňte si také o uzemnění nebo ochranných redukčních částech z kovu elektrického zařízení. Pokud je přípravek prováděn, pokračujte do práce.

Fáze přípravy

V závislosti na tom, jaký typ zařízení bude mít instalace své vlastní vlastnosti. Pro tento proces však existují obecné požadavky:

DŮLEŽITÉ! V případě, že výfuk není možné, musíte na parapetu dát vysoce výkonný ventilátor.

Pro vložení vařícího panelu jsou potřeba takové nástroje:

Příležitostně je potřeba vrtáku.

Proces stolu značení

Až budete vypočítat, měl by to pečlivě zkontrolovat výsledek. Chyba dokonce o 1 cm může vést k tomu, že tabulka bude poškozena. Ale její nákupní náklady.

Jaké jsou velikosti pro technologickou díru na stole? Obvykle tyto informace mají za následek manuál. Výrobce. Pokud nejsou uvedené rozměry zadány, budete muset odstranit měření.

Nepředstavuje mnoho práce. Je nutné pouze překlopit panel a odstranit rozměry z něj. Zároveň nezapomeňte vzít v úvahu, že panel bude ležet na stole po celém obvodu.

Pohodlnější pracovat se vzorkem. Ale musí to být hotovo dodatečně. Vzor je vyříznut na příslušných velikostech z lepenkové listy. Pak bude nutné odložit velikosti na pracovní desce. Chcete-li to udělat, aplikujte dlouhý pravítko, čtverec nebo šablonu vyrobenou vámi.

See also  Mycí stroje Samsung s vertikálním zatížením

DŮLEŽITÉ! Pak aplikujte tužku nebo značku na stole. A s maximální přesností. Pak bude možné zabránit zakřivení.

Řezání okna pod instalací panelu

Vložte čepel skládačky do jednoho z otvorů a pak po celém obrysu, aby se řez v tabulce. Aby se zabránilo velkým čipům, používáme růžovou, která má malé zuby nebo ruční mlýn.

Spojovací plynová komunikace

Podavač plynu se zcela překrývá. Pro zjednodušení procesu instalace je plynová hadice okamžitě připojena k panelu. Paronitové těsnění upevňují kape matice. Je pevně zkroucena na trysce v dolní části panelu. Takže spojení bylo spolehlivé, těsnění je zpracováno solidolem. Zkontrolujte Dostupnost úniků lze použít použitím mýdel na nich. V nepřítomnosti netěsností se pěna neobjeví.

Spojené panely se doporučují tepelným použitým ventilem, překrývající se přívod plynu při zahřátí je větší než 60 stupňů. Přívodní ventil musí být umístěn v pohodlném správě místa.

Na plynové vaření povrchů jsou určitě nastavitelné. Plamen by měl spálit bez žlutého odlesky.

Jak vytáhnout troubu s vestavěnou kuchyní

Je nemožné si představit kuchyň bez sporáku a trouby. Dnes přichází stacionární trouba nahradit moderní vestavěnou troubu. Vložený typ zařízení vyžaduje kompetentní instalaci a připojení pro všechna pravidla. Počínaje definicí jeho umístění.

desku

Hlavní typy návrhů trouby. Správně umístěte techniku

 • Závislý, to znamená, že je založeno společně s vařením;
 • Nezávislý, jako naprosto oddělený kus technologie, kterou můžete nainstalovat na libovolném místě kuchyně.

A připojení trouby lze provést elektrickou nebo plynovou síť.

Pozornost! Pokud může být elektrická síť připojena k elektrické síti nezávisle, není možné vložit plynovou skříňku bez přitahování specialistů.

Instalace trouby lze provádět dvěma způsoby:

 • Tradiční, když byla trouba instalována pod stolní. Horní prvek takového designu může být vaření.
 • Vestavěná trouba je instalována odděleně od varného panelu, umístění nad úroveň stolu. Díky tomu je snadné sledovat přípravu potravin, zjednodušuje péči o pracovní plochy, ale v tomto případě potřebujete skříň, ve které může být výklenek rozlišován.

Bez ohledu na to, kde bude trouba instalována, musí výklenek dodržovat určitou velikost. Dnes jsou dimenze vestavěné technologie standardizovány, můžete najít modely (například trouba a mikrovlnná trouba) stejných velikostí, které budou moci harmonicky přidat navzájem v jedné zdi kuchyně.

Koupit troubu a kuchyňský modul pod ním může být v takové sekvenci:

 • První, design a objednat kuchyňskou sadu, a pak pod stanovenými velikostmi budoucího výklenku zvolte troubu (to vše lze provést ve stejné kabině);
 • Můžete nejprve koupit troubu, a pak při navrhování kuchyňské stěny určete velikost získaného modelu.

Pravidla pro přípravu nábytku Výklenek

Po místě a metoda instalace bude vybrána, je nutné poskytnout:

 • Ochrana proti napěťovým poklesům v celkové elektrické síti;
 • Základy;
 • Ventilace. pro vložení trouby ve vzdálenosti 50 mm od zadní stěny výklenku, pod 9-10 cm a na stranách mezer by měly být přibližně 5 cm.

Instalace 4 kroků

Jak nainstalovat vloženou elektrickou skříňku? Hlavní věc je dělat vše jasně podle pokynů výrobce a dodržovat bezpečnostní pravidla.

Krok. 1 Příprava: Zkontrolujte kabeláž. Hlavní požadavky sítě, ke kterému budou připojeny připojení a instalace elektrické trouby:

 • Dostatečná úroveň odporu;
 • Vysoce kvalitní vodiče, jejichž průřez odpovídá deklarovanému výkonu zařízení;
 • Pozemní vodič a uzemňovací systém (standardní požadavky při připojování všech domácích spotřebičů doma);
 • Ochranný automat, spouštění nebo poruchy v provozu zařízení.

Rada! Hodnota aktuálního zajištění provozu automatu je vybrána individuálně. To ovlivňuje elektrickou energii specifického vybraného modelu.

See also  Varná deska s rámem nebo bez

Pro připojení vložené trouby v souladu se všemi požadavky na zabezpečení je nutné použít silný měděný drát (skutečně je lepší vytvořit samostatnou odbočku. Vzhledem k tomu, že trouba spotřebovává spoustu elektřiny, budou také potřebovat speciální vývody, které jsou určeny pro výkon uvedenou v technickém vybavení.

 • Připojení vodičů na hráčku není povoleno.
 • Přímé spojení drátů vyrobených z různých materiálů. hliník a měď je rebiring.
 • Pro dokovací vodiče musíte použít šroubové svorky.
 • Připojení k elektrické ochraně by mělo projít samostatným strojem.

Dále je vestavěný celkový kabinet umístěn ve speciálním, předem připraveném výklenku. Pokud má výklenek zadní stěnu, pak musíte udělat díru pro dráty.

Pak se trouba vloží na místo a bezpečně upevněná šrouby (které jsou součástí soupravy) elektrický šroubovák nebo křížový šroubovák.

Zůstává pouze pro mytí všech vnitřních povrchů trouby, pak ji válcovat při maximální teplotě (150. 250 s) 30 minut a po ochlazení mokrým hadříkem. Trouba je připravena k použití!

Plynová trouba

Vestavěná trouba může být plyn. Takové síťové připojení však může být prováděno pouze odborníky plynárenské služby. všechny tyto nuance jsou pečlivě řízeny nimi.

Rada! Před připojením trouby, dodávka plynu do bytu překrývají. Proto je to ziskové pro instalaci a povrch vaření.

Proces připojení spočívá v propojení mosazné skříně s trubkou, které dodává plyn do kuchyně, přes speciální plynové hadice, zatímco zdroj plynu musí být ve vzdálenosti až 1,2 m od trouby.

Před konečným začleněním vybavení je plyn nutně kontrolován pro začlenění. jakmile se objeví charakteristický zápach, dodávka plynu se opět překrývá až do odstraňování problémů. Po dokončení práce je technika připojena k elektrické síti (existuje režim z elektřiny, osvětlení).

(Hodnotit materiál! Narious: 38 Průměrné hodnocení: 3.87

Správná a bezpečná instalace elektrické trouby v kuchyni

Žádná rodina nemá talíř a troubu v kuchyni. Postupně, elektrické mosazné skříně nahradit a přemístit tradiční stacionární pece.

Instalace vestavěné trouby vyžaduje kompetentní přístup a připojení ke všem pravidlům.

Jak vložit troubu sami bez porušení integrity již nainstalovaného nábytku? V článku budeme podrobně říci, jak naše vlastní ruce vytvoří kompetentní instalaci nepostradatelného kuchyňského zařízení.

Nakresleme místo pro elektrickou troubu

Pokud je instalovaný nábytek již instalován ve speciálním výklenku, který má být namontován elektrickou troubu, pak ne více než 1-2 hodin bude trvat. Nic je obtížné připojit zařízení sami. To bude mít následující nástroj:

Pokyny pro demontáž

Práce na výměně povrchu vaření se skládá ze dvou stupňů: demontáž starého zařízení, instalace a připojení nového.

Demontáž začíná odpojením komunikace.

Pozornost. Před zahájením jakékoli práce s kuchyňskými spotřebiči se vypne ze všech typů plynu nebo napájení, v závislosti na typu.

Pokud se jedná o plynový parkovací panel, pak vypněte plynové vybavení, včetně uzavíracího ventilu nebo přívodních jeřábů plynu v bytě v bytě.

Pokud je zařízení spuštěno od elektřiny (indukční a elektrický sporák), pak je vypnuta v dalším pořadí: nejprve jistič v elektrické instalaci místnosti, poté při demontáži, napájecího konektoru.

Demontáž stolní desky

Při demontáži povrchu namontovaného na stole:

 • pečlivě zkoumat pracovní plochu pro nepřítomnost cizích předmětů;
 • Najít a odšroubovat upevňovací centra, která drží zařízení na místě;
 • Odšroubujte upevňovací šrouby (ne až do konce);
 • Oslabují úhlové upevňovací prvky, které je snižují z místa zastavení;
 • Vyjměte panel ze stolu a vytáhněte elektrický vodič;
 • Vypněte napájení, vyjmutí vodiče z konektoru (nutně v nepřítomnosti napětí napájení zařízení).
desku

Extrahované a odpojené zařízení úhledně položeno na předem připraveném místě. Instalační otvor v top stolu je s výhodou zavřen včas, aby se vešly štít.

Po opravě starého panelu nebo nákupu nové aktivity jsou uvedeny v opačném pořadí.

See also  Vlasy -Hadariální vysoušeč vlasů s rotujícím štětcem

Odstranění panelu s elektrickým sporákem

Odstranění panelu se spustí po vypnutí elektrického sporáku ze všech typů komunikací. Chcete-li změnit povrch, demontovat celé tělo zařízení. Pouze poté se objeví přístup k hlavním prvkům návrhu.

Demontáž začíná skutečností, že najdou závitové spojení na panelu nebo zadní stěně zařízení. Jsou odšroubovány a odstraněny boční stěny. Poté odstraňte vodiče, které jdou na hořáky a nakonec demontovat samotný povrch vaření.

Připojení vidlice do varné desky

Jak připojit plynový vaření panelu a plynové trouby

Příkon spotřeby vaření panelů

Odrůdy vaření

Všechny povrchy vaření lze rozdělit do dvou velkých skupin. Kombinuje tyto skupiny napájení, ve své roli může provádět:

Vzhled, varné panely, které jsou spojeny s plynovou silnicí prakticky žádnou od běžných desek. Možnost těchto modulů může být automatický start systém, který může být autonomní nebo závislý na elektřině. V prvním případě je reprezentován piezoelektrikou, která v pravém okamžiku dává jiskru. Hořáky na povrchu plynu se mohou lišit velikostí pro větší využití.

Elektrické povrchy vaření mohou být dva typy:

V klasickém povrchu vaření provádí roli hořáku deset nebo jiný topný prvek. Takový modul je levnější a žádná odlišná účinnost. Indukční povrchy vaření jsou sen o nějaké moderní hostesky. Podstata fungování produktu je tepla výrobku v důsledku elektromagnetického pole. Zároveň, pokud dáte ruku na pracovní hořáku, necítíte nic. Pro normální fungování produktu vyžaduje kovový hrnec tlustého dna. Zároveň musí být materiál, ze kterého musí být nádobí nutně magnetické. Instalační proces každého z těchto povrchů je velmi podobný. Rozdíl spočívá pouze v potřebě připojit plynovou hadici pro první místo desky.

Kde je lepší dát zásuvku elektrického panelu

Při připojování panelu k výstupu je důležité, aby byly ve vhodné vzdálenosti od sebe. Je zakázáno používat odpaliště a prodlužovací šňůry, t. na. To může vést k nouze. Pokud neexistuje žádná samostatná elektrická síla kolem zařízení, bude muset být zpevněna a dokonce před instalací sporáku.

Pokud je spodní statečná skříň používána kromě připojení horního panelu, pak budou zapotřebí dva zásuvky.

Nejlepší místo pro přizpůsobení. pod deskou. To pomůže odstranit dopad na zásuvku vlhkosti a tuku v procesu vaření. Bude také neviditelná pro ostatní.

Těsnění

Těsnicí páska je rány ještě před umístěním samotného zařízení. Doporučuje se jej zasadit podle některých pravidel. Těsnicí je obvykle dodáván s vařeným panelem a je samoúrovňová: lepidlo pokryté uzavřeným ochranným filmem. Odpojte guma a papírová základna by měla být postupně jako dokování s povrchem tak, aby ji nemohnoval. Naplánujte těsnění požadované jediným kusem. Termolent by měl následovat obvod otvoru na přední straně nábytkové krabice. Cílové náklady na vyloučení jakékoli řezné stuhy. Dva konce těsnění by mělo mít za následek dokování, takže neexistují mezery.

Někteří výrobci jsou opatřeni povrchem vaření také hliníkové těsnění. Jak přesně nainstalovat, je napsán v přiloženém instrukci. Použití bilaterální lepicí pásky specialisty se nedoporučuje. v případě potřeby odstraňte panel velké potíže a může se dokonce zlomit. Aplikační tmel je nutný, aby se zabránilo vstupu vody v horní části stolu během jeho použití. Může to být buď akrylové roztok nebo nitrolac, který se aplikuje tenkou vrstvou na vnitřním povrchu otvoru končí.

Tags:
| Denial of responsibility | Contacts |RSS