Jak čistit železo z lepicí pásky

Co pro upustit lepidlo z pásky z různých povrchů?

Stopy ze skotského na nábytku, techniku ​​nebo jiné prvky v bytě (například okna nebo dveře) mohou vážně zkazit vzhled prostoru. Ale odstranění zbytků lepidla je snadná, hlavní věc je vybrat si vhodný způsob pro konkrétní případ.

Scotch zbytky často musí být odstraněny z rámu plastového okna, PVC panely, povrchu domácích spotřebičů a částí vozu. Zbavit se problém úhledně a ne horší, první věc by měla být obeznámena s omezeními.

Na plastových plochách se zbavit pásky nelze použít:

 • Brusné čisticí prostředky (prášky, soda).
 • Hrubé materiály (melaminová houba, nůž, špachtle).
 • Agresivní látky. To platí zejména pro lesklý plast: různé chemické směsi musí být testovány v neviditelném místě.
 • Silné vytápění s železem nebo výstavbou fénem. Použití pravidelného vysoušeče vlasů je přípustné.

Odstranit stopy z pásky z plastu je nejjednodušší způsob s pomocí měkkého bavlněného kotouče a rostlinného oleje. Vše, co potřebujete, je důkladně vložit tampon s olejem a otřít zmizet. Díky tomuto recepci jsou odstraněny i solární stopy lepidla.

Odstraňte čerstvé znečištění z pásky pomůže obvyklým pracím prostředkem pro mytí nádobí nebo tekutým mýdlem. Stroj měkká houba nebo bavlněný disk, Sweeten Sticky Track z Scotch.

Pokud je skvrna stará. A z nějakého důvodu to z nějakého důvodu nefunguje, zkuste třetí, ne méně efektivní způsob: alkohol. Můžete zažít prostředky pro čištění brýlí a zrcadel nebo brát nerozvinutý ethyl (lékařský), methyl, alkohol amoniaku.

Vyčistěte znečištěné místo by také být jako olej: mokré tampon nebo ubrousek, ztratit. Ale můžete použít jednodušší volbu: Dejte disk vložený s alkoholem, ponechte 5 minut. Poté, co bude jen otřete místo čistým hadříkem, odstraněním nečistot.

Důležité ! Činnost roztoků obsahujících alkohol s obsahem alkoholu nezapomeňte zkontrolovat neviditelnou část zpracovávaného povrchu.

See also  Pigmentace po odstranění laserových chloupků, jak odstranit

Jasné malé znečištění z pásky může být zcela bez použití kapalin. Chcete-li to provést, vezměte obvyklou gumu, abyste odstranili jednoduchou tužku z papíru (gumička, podložka “,” Konter “) a trite, dokud se lepidlo zcela nevrátí z Scotch. Poté, aby se odpadky a otřete povrch čistým hadrem.

Ve nejzávažnějších případech se namísto primárních prostředků používají speciální profesionální odstraňovače pásky, které lze nalézt ve stavebnictví, ekonomické nebo automobilové obchody:

 • Protistraný. Aerosol, díky které samolepky s plastem, skla, lakované bází jsou snadno odstraněny. Aplikován ze vzdálenosti 15-20 cm od znečištění, nevytáhl ani s vertikálními povrchy. Nejčastěji používán k purifikaci částí stroje, t.na. nezpůsobuje korozi a nepoškozuje povlak. Působí 2-3 minut po aplikaci, což umožňuje jednoduše a bez stopy odstranit nálepku nebo pásku ze základny.
 • Samolepky Brauberg (Brauberg Max). K dispozici ve formě spreje, vhodné pro všechny pevné povrchy, ale dlouhodobý kontakt s plastem se nedoporučuje. Použijte, nechte 20-30 sekund, odstraňte spolu s plastovou špachtlí nebo hadříkem.
čistit, železo, pásky

Proč se objeví Nagar

Hnědý nájezd na podešev železa je tvořen kvůli skutečnosti, že:

 • Teplotní normy jsou narušeny pro různé typy tkanin: oděvní částice spalovat a držet se železa;
 • Plastová tlačítka a tlačítka a tlačítka železa;
 • Voda v železu je příliš tuhá nebo obsahuje hodně chloru: vápno baňky se poprvé vytvoří uvnitř zařízení, a pak se otočí na povrch skrz otvory pro páry;
 • Na podešvi jsou poškrábání nebo praskliny z pádu nebo žehlení kovových prvků.

Prevence znečištění podešve železa

A velké, jakékoli speciální techniky pro odstraňování tkáně. ne. Spálené místo přesně také čistí jako obyčejný Nagar. Všechny prostředky jsou vhodné pro to, které změkčují krustu a odpuzují z povrchu nečistot.

Pokud je kus tkaniny poměrně velký, opatrně ho zvažte nožem a odstraňte zbytky kontaminace pomocí pod navrhovanými metodami. Mimochodem, pokud máte tužku, nemusíte ani dokončit tkaninu, bude stále odejít, pokud je železo ošetřeno tímto složením.

Ve velmi vzácných případech není možné odstraňovat spálnou tkaninu od poprvé, pokud použijete tužku. Ale pokud ještě nechodí ven, použijte nůž. Hlavní věc není poškrábání a všechno.

18 ÚŽASNÝCH NÁPADŮ S WD-40

See also  Jak si vzpomenout na železo vypnuto nebo ne

Užitečné poradenství

Tato páska není analogem dublerin, t.na. představuje sadu lepidelových závitů připojených k sobě do tenké vrstvy tvořící jedinou hadřík, která umožňuje snížit část jakékoli konfigurace a velikosti od něj. Pod vlivem tepelného lepidla se začíná roztavit a rozprostírat na povrch materiálu. Přes chvíli, lepidlo upevňuje detaily dohromady.

Web Repair Web se aktivně používá v produkci šití na 2 úrovně:

Slouží jako zapojení a lepící materiál pro řezné části, které nemohou být nebo by neměly být připojeny jiným způsobem (například ručním nebo strojovým strojem). Nejčastěji se tento způsob pokládání a upevňovacích částí používá v šití výrobních továren na oděvní výrobu. Umožňuje snížit náklady na výrobu a snížit náklady na konečný produkt.

Jak odstranit spálené hadřík

Pokud jste zapomněli snížit teplotu tepla vytápění a dotkl se věci ze syntetické tkáně, pak počkejte na nepříjemné překvapení. Stuck stopy ze syntetiky není tak snadné odstranit.

Lze jej vyčistit nad popsanými rodinami a je lepší použít parafinovou svíčku:

 • Zahřejte jediný.
 • Jeden okraj svíček, aby se zabalil hadřík.
 • Zdola nahoru řídit svíčku podél horkého povrchu, mírně naklonění tak, aby parafin nevyplní otvory pro výstupní páru.
 • Po ochlazení spodní otřete vlhkým hadříkem

Co nelze použít

Chcete-li eliminovat stopy z skotského ze skla, je zakázáno používat brusné nástroje: kovové kartáče, soda v čisté formě, rozteč kyseliny. Nechávají škrábance na sklo.

S opatrností musíte použít fén. Štíhlé sklo nesmí vydržet přehřátí a prasknutí. Aceton platí lokálně, protože může lepidlo opatřit lepidlo na povrch.

Při práci s úložnými chemikáliemi se ujistěte, že nosíte rukavice a odvzdušnit byt. Můžete také důvěřovat specialistům a objednat profesionální vůli.

Chemikálie pro domácnost

Než praní lepidla z pásky z plastu, pokud primární prostředky nepomáhají? Využijte chemikálií pro domácnost. Obchody jsou agresivní, ale lepší se solárními skvrnami.

Protistraný

To je speciální prostředek pro odstranění stop skotských, který se prodává v obchodě. Vyvádí se s i slunečními skvrnami a je vhodný pro všechny typy povrchu. “Antiskotch” produkoval ve formě tekutých činidel a aerosolu.

Nástroje platí na skvrnitě, ponechte čas uvedenou v pokynech, otřete suchý hadřík.

Prostředky pro mytí oken a zrcadel

Pro odstranění lepidla ze skotské, vyberte prostředky na bázi amoniaku nebo alkoholu. Použijte jej na znečištěné oblasti, ponechte 5 minut. Sklopte bod nejprve mýdlovou, pak čistou vodou. Před použitím zkoumat kompatibilitu kompozice s typem plastu.

See also  Doplňování doplňků do šicího stroje Janome

Prostředek na mytí nádobí

Toto je nejbezpečnější nástroj, který je účinný pouze pro odstranění čerstvých kontaminantů. Detergent přidejte do horké vody, navlhčete houbu v roztoku mýdla a zpracujte skvrnu. Po postupu opláchněte plastu čistou vodou.

Kosmofen

Tento prostředek je vhodný pro silné kontaminanty. Je to velmi žíravé, takže se vyhněte s rozpouštědlem do kůže a očí. Vhodné pouze pro čištění světelných povrchů. Aplikujte kompozici na skvrnu. Nechte kompozici pro čas specifikovanou v pokynech, otřete změkčený lepidlo suchým hadříkem, který opustí vesnici.

Doporučení pro prevenci Prigar

Je nutné železo v režimu 180-200 stupňů. Doporučuje se odšroubovat produkt uvnitř.

Bavlna

Žehlení 180 stupňů Celsia. Tkanina periodicky navlhčená.

Polyester

Zahřejte zařízení až o 110 stupňů. Výšivky a vzory potřebují k mrtvici s offline. Doporučuje se používat gázu.

Teplota zařízení. 60-80 stupňů. Není možné zahrnout funkci uvolnění parní proudu. Mrtvice přes tenkou tkaninu.

Vlna

Teplota ohřevu zařízení. až 120 stupňů Celsia. Z výše uvedených věcí, které potřebujete položit mokrý bavlněný řez.

čistit, železo, pásky

Viskóza

Mrtvice. Nemůžete zahrnout funkce páry. Teplotní režim železa. 110 stupňů.

Sitz

Věci z tahů tkáně Sitse při teplotě 150-170 stupňů. Zároveň musí být oblečení zapnuto na přední straně.

Důležitá informace!

Existují produkty, které vůbec nekouří. Například froté ručníky a župany. Nylonové věci pro vyschnutí pouze v rozmístěné poloze.

Skip, skvrny a tump na železo mohou být vyčištěny speciálními přípravky. Není to těžké. Je důležité zvolit způsob čištění správně, která bude odpovídat typu pracovního povrchu železa.

Použití správných teplot a dodržování instrumentálních doporučeních nástrojů pomůže udržet perfektní čistotu hladkého prvku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS