Jak je trouba namontována v headsetu

Instalace trouby: Jak připravit místo a výkonovou mřížku

Pro přípravu mnoha jídel v kuchyni nemůže dělat bez trouby. A pokud byl vestavěný výchozí v plynové kamenině, nepřítomnost v moderní indukci. Musíte jej koupit samostatně a namontovat v modulu speciálně zajišťujícím. Na první pohled nic složitého, ale mnoho otázek vyskočí v procesu. Spěcháme, abychom jim odpověděli a řekli všem o instalaci trouby v kuchyňské headsetu s vlastními rukama.

Bez ohledu na typ zařízení, spojení trouby dochází v několika krocích:

Je nutné vyhodnotit stávající zapojení. Připojte troubu může pouze tehdy, pokud:

 • Fyzické kondice dobré.
 • Průřez vodičů není menší, než je nutný.
 • Na lince je jistič nebo alespoň vrtulník. Jsou potřebné k odepření zařízení pro nouze.

Pokud dostupné zapojení nesplňuje požadavky, je nutné připravit novou trasu z štítu pro zamýšlené místo instalace trouby. Na tomto řádku bude nutné umístit strojový stroj vhodný nominální. Více informací o průřezu drátů a kandidátů automatů k nim bude mluvit dále.

Co dělat

Nejprve musíte připravit troubu připojit se k síti. Na troubě může mít síťový kabel. Někdy končí třípinový vidlic (s uzemnění), někdy žádné vidličky. V závislosti na metodě připojení můžete nainstalovat zástrčku na kabel a můžete dělat bez ní. Můžete dokonce změnit kabel. ani neovlivní záruku.

Věci je, která metoda připojení si vyberete. Můžete. tradiční přes tříkolíkovou zásuvku s vidličkou. Je možné, že to není tak pohodlné, ale je považováno za správnější. Prostřednictvím svorkovnice. V závislosti na zvolené metodě připojení proveďte připojení elektrických vodičů (o jeho čtení více níže).

V některých případech je k troubě připojen síťový kabel s vidličkou

  Připravte si místo pro instalaci vložené trouby. Typicky, výrobci doporučují, aby přišel chladný vzduch pro větrání vzadu a níže. Pokud je v nábytku zadní stěna, dělá díru v něm nebo vůbec, je co nejvíce vyříznuta. Aby bylo zajištěno proudění vzduchu zespodu, je možné ležet podšívku v několika centimetrech s výškou několika centimetrů (je důležité, aby vzduchová mezera zůstala v horní části mezi troubou a pultem. Kromě toho musí být boční stojany skříně namontovány pod velikostí trouby. musí být upevněna na šrouby bočních sloupů.

Tento plán hodinek bude ve vašich pokynech s přesnými velikostí montáže

V tomhle, vlastně všechny. Připojte troubu již připojené, ale ne všechny nuance jsou na konci jasné, a s největší pravděpodobností existuje mnoho otázek na elektrické části. O nich a mluvit dále.

Klasifikace větrných skříní

Chcete-li potěšit rodinu a přátele s kulinářskými mistinami, je nutné začít správně vyzvednout kuchyňské spotřebiče.

Zařízení může být plyn nebo elektrický. Veškerá pec má vlastní pozitivní vlastnosti. Kuchyňská vestavěná pece jsou mnohem pohodlnější než monolitické desky.

Instalace

Pece, které jdou v kombinaci s možností závislých na kuchařku. Nezávislé větrné skříňky autonomní. Mohou být vloženy na místo nábytku v kuchyni, kde je vhodnější pro majitele. Z instalace striktně pod sporákem, mnoho odpadů, nalezení tradiční volby nepříjemné.

Metodou vytápění

Výběr vestavěné elektrické pece, především by měla být vybrána pro jeho instalaci v kuchyni. Pak jsou určeny skutečností, že zařízení je zapotřebí funkce a dalšími parametry. Modely technologie se mohou lišit podle způsobu vytápění.

See also  Jak vložit silikonové formy do trouby

V závislosti na zdroji vytápění je zařízení rozděleno do dvou typů:

Jak namontovat Headset na Freestyle koloběžku

 • Plynová trouba známá velkým počtu hostesek. Výhodou této techniky je cena, která je nižší než u elektrických analogů. Z minusů je možné zdůraznit nerovnoměrný tok tepla uvnitř zařízení (zejména pro levné modely) a pravděpodobnost úniku plynu, které lze snížit, aby nepodléhaly bezpečnostním opatřením.
 • Elektrická pece multifunkční: Existuje několik topných a pečení v něm. Plus zařízení. možnost dvojité ochrany před přehřátím a ohněm. Použití pece je však problematické v bytech s častým přerušením napájení a nespolehlivých zapojení. Nevýhoda je vysoká cena.

Požadavky

Dřevěný nábytek vhodný pro montáž elektrických a plynových spotřebičů. Kovové povrchy při nesprávném připojení zařízení (nedostatečná půda) bude porazit. Brass skříně jsou instalovány tak, aby vzdálenost od zadní stěny překročí 4 centimetrů, strana. 5 centimetrů, podlahy. 9 centimetrů. Pokud je zařízení namontováno pod vařícím panelem, pak mezi těmito zařízeními by mělo zůstat alespoň dva centimetry volného místa.

Čáry čelního skla striktně vodorovně. Nedodržení tohoto požadavku povede k rychlému rozbití zařízení. Žádná úroveň způsobuje nerovnoměrný rozvod tepla uvnitř trouby.

Výběr místa k instalaci

Pokud jde o přípravu instalačního místa, musíte přemýšlet předem, kde dát troubu. Často používají klasické umístění zařízení, když je pec pod sporákem. Ale v naší době můžete porušit standardy a používat pravidlo založené na ergonomickém uspořádání nábytku a snadnosti používání nástrojů. Na základě toho může trouba zvýšit nad stolem. V důsledku toho bude kuchyně odpovídat novému populárním trendu a proces vaření potravin bude mnohem snazší ovládat.

Mít definovaný prostor, musíte přemýšlet o přípravě výklenku pro techniku ​​v kuchyni. Musí být provedeno před zakoupením vložené trouby. Všechny běžné velikosti pecí umožňují jednoduše namontovat do kuchyně. Je důležité přesně určit velikost výklenku. Přítomnost i velmi malého posunutí může způsobit poškození elektronických dílů a nesprávnému tepelnému rozložení.

Mezi sporákem a výklenkem jsou požadovány mezery, aby se zabránilo přehřátí nábytku, což může způsobit požár. Pomohou vytvářet dobré větrání. V zadní části zařízení je nutné ponechat mezeru 5 cm, 4 cm stran a pod 9 cm.

Ve skříni pod stolem

Chcete-li vložit troubu svým vlastním rukama, musíte vařit prostor, kde bude instalována pec.

trouba, headsetu

Když je přístroj instalován pod pracovní deskou, postup pro akci je:

 • V souladu s velikostí vybraného modelu je otvor rozříznut do povrchu;
 • Chcete-li odstranit hrany okraje při řezání, se zpracuje s elektrickým kole, ochranná páska je přilepena venku;
 • Barvený okraj otvoru se zpracuje tmelem, který zabraňuje otoku a stratifikaci, když ji voda zasáhne;
 • V vařené otvoru instalujte troubu.

Skříně-sloupec

Stojí za to porušovat přijaté normy v umístění nábytku a dávají přednost k pohodlí použití. Na základě toho můžete umístit troubu nad stolem, například ve skříni. V důsledku toho se kuchyň stane moderní, bude snazší dodržovat přípravu potravin, bude také usnadnit péči o vybavení.

Tato volba není špatná pro prostorné pokoje. Můžete umístit výklenek pro troubu na úrovni očí, což zjednodušuje vaření a odstraňuje horké povrchy od dětí.

Ve vysoké hloupé

S vydáním první nezávislé vestavěné trouby výrobci okamžitě nabídli, aby umístili zařízení na výšku, protože tato možnost instalace zjednodušuje následné použití zařízení. Nainstalujte vestavěný celkový kabinet s vlastními rukama ve vysoké tumbově snadno.

Vysoké uspořádání pecí má následující výhody:

 • Není třeba často nakloněnit, aby zkontroloval dostupnost jídel;
 • Zařízení nebude k dispozici pro malé děti;
 • vytáhněte nádobí z trouby mnohem jednodušší.
See also  Instalace kotle nepřímého vytápění v podkroví

Kromě harmonizace vzhledu gauče s pecem musíte vybrat design schopný odolávat hmotnosti zařízení, jakož i tepelný dopad.

Na ostrově

Téměř všechny hostesky považují za vhodné instalovat troubu v centru kuchyňské oblasti. Na tomto místě je velmi pohodlné vařit potraviny a otevřít dveře zařízení. Nicméně, jen majitelé prostorných kuchyňských jídelných pokojů mohou tuto možnost ztělíti.

Při výběru místa pro budoucí instalaci vložené trouby je nutné vzít v úvahu:

Jak budovat úhel

Často v kuchyni v úhlové zóně je umyvadlo. Ve skutečnosti je lepší instalovat mytí blíže ke dveřím nebo kolem okna pro přiblížení osvětlení. Volný roh po přeinstalaci dřezu můžete vybavit troubu.

Pec může být instalována na jakékoli pohodlné úrovni, ale s tímto umístěním potřebujete věnovat pozornost volnému otevření / zavírání dveří.

Instalace v kroku

Jak nainstalovat vloženou elektrickou skříňku? Hlavní věc je dělat vše jasně podle pokynů výrobce a dodržovat bezpečnostní pravidla.

Krok. 1 Příprava: Zkontrolujte kabeláž. Hlavní požadavky sítě, ke kterému budou připojeny připojení a instalace elektrické trouby:

 • Dostatečná úroveň odporu;
 • Vysoce kvalitní vodiče, jejichž průřez odpovídá deklarovanému výkonu zařízení;
 • Pozemní vodič a uzemňovací systém (standardní požadavky při připojování všech domácích spotřebičů doma);
 • Ochranný automat, spouštění nebo poruchy v provozu zařízení.

Rada! Hodnota aktuálního zajištění provozu automatu je vybrána individuálně. To ovlivňuje elektrickou energii specifického vybraného modelu.

Pro připojení vložené trouby v souladu se všemi požadavky na zabezpečení je nutné použít silný měděný drát (skutečně je lepší vytvořit samostatnou odbočku. Vzhledem k tomu, že trouba spotřebovává spoustu elektřiny, budou také potřebovat speciální vývody, které jsou určeny pro výkon uvedenou v technickém vybavení.

 • Připojení vodičů na hráčku není povoleno.
 • Přímé spojení drátů vyrobených z různých materiálů. hliník a měď je rebiring.
 • Pro dokovací vodiče musíte použít šroubové svorky.
 • Připojení k elektrické ochraně by mělo projít samostatným strojem.

Dále je vestavěný celkový kabinet umístěn ve speciálním, předem připraveném výklenku. Pokud má výklenek zadní stěnu, pak musíte udělat díru pro dráty.

Pak se trouba vloží na místo a bezpečně upevněná šrouby (které jsou součástí soupravy) elektrický šroubovák nebo křížový šroubovák.

Zůstává pouze pro mytí všech vnitřních povrchů trouby, pak ji válcovat při maximální teplotě (150. 250 s) 30 minut a po ochlazení mokrým hadříkem. Trouba je připravena k použití!

Jak se připojit?

Vedení panelu nebo trouby se musí připojit k napájecí mřížce.

trouba, headsetu

Spojovací většina vaření panelů je navrženo především na jednu fázi. Výkonnější zařízení jsou připojena ke třem fázím. aby se zabránilo přetížení jednoho z nich, velké zatížení je distribuováno v PhaZno (jeden hořák je jedna fáze).

Pro připojení panelu k síti vyžaduje buď zásuvku a vidlice pro vysoké proudové nebo terminální připojení. Tak, 7,5 kW varný panel je proud 35 A, pod ním by mělo být zapojení pro 5 “čtverců” z každého drátu. Připojení vařícího panelu může vyžadovat speciální napájecí konektor. RS-32 (VS-32), který se používá při připojování se dvěma nebo třemi fázemi.

Výstup a vidlice musí být zakoupeny od jednoho výrobce, je žádoucí z lehkého plastu. takové vidlice a vývody nejsou odlišné od svých černých kolegy cestujících z karbolitidy.

Ale galerie je jednodušší a spolehlivá. Dráty v něm nejsou jednoduše stisknuté, ale upínací šrouby. Současně musí být označeny fáze a neutrální.

AdviСe

Při nákupu vestavěného šatníku byste měli věnovat pozornost následujícím tipům. Doporučuje se nejprve zvýraznit místo pod technikou. Umístění zařízení musí být definováno předem. Dokonce i na nejmenší kuchyni můžete konsolidovat pohodlnou a multifunkční troubu, protože trh nabízí širokou škálu možností. Technologie Funkce záležitosti. Časovač, senzor připravenosti, mnoho režimů teploty. to vše jsou hlavní ukazatele téměř všech pecí. Pokud je technika vybavena doplňky ve formě grilu nebo dvojitého kotle, jeho náklady budou vyšší.

See also  Jak usnout v myčce nádobí Bosch

Mnoho funkčního je vhodné těm lidem, kteří opravdu milují vařit a neustále experimentovat v kuchyni. Elektrické mosazné skříně někdy oslovují funkci samočisteného čištění, pro které bude muset zaplatit spíše velké množství. Pokud však existují potíže s vedením objednávky v kuchyni, je lepší se postarat o přítomnost tohoto důležitého detailu.

Při výběru můžete vybrat následující hlavní parametry:

Upozorňujeme, že kombinézy s mechanickou kontrolou jsou obvykle levné, jednoduché a spolehlivé možnosti.

Často nejsou umístěny ve standardních indukčních výklencích. Mosazné multifunkční skříňky jsou vybaveny elektronickou řídicí jednotkou, která má menší rozměry. Takové zařízení je pohodlně klávesy nebo dotykové tlačítka.

V paměti zařízení můžete vytvořit recepty pro své oblíbené pokrmy. Požadovaný proces je dále vybrán v souladu s přípravným programem. Možnosti kombinovaného řízení, s mechanickými úchyty a elektronickými tabulkami jsou také považovány za vhodné, vhodné pro standardní výklenky.

Výběr konstrukčního vybavení. osobní preference pro každého kupujícího. Obvykle je trouba vybrána v souladu s hlavním stylem místnosti.

Při výběru stojí za to zvažovat, že designéři zdobené modely mohou stát časy desítky více než běžných klasických možností.

Při výběru je také nutné vzít v úvahu, že vestavěná trouba může být spojena nebo nesouvisející s povrchem vaření. Stěžovaná technika spojuje jeden podávací kabel. Výrobce doporučuje připojit závislé zařízení, podle pokynů. Nezávislá zařízení mohou být připojena podél dvou různých žil, nastavených v libovolné vzdálenosti od sebe. Pokud je technika s nízkým výkonem (ne vyšší než 3,5 kW), je dovoleno používat zásuvku.

Výkonná technika je propojena napájecím vodičem do speciálního stroje. Zapojení v domě musí být vhodné pro připojení výkonných technik.

Užitečné tipy na instalaci trouby, podívejte se na video níže.

Přehled pecí slavných výrobců

Spiritská skříň z dobře známých značek není levné, ale vynikající kvalita a nádherný výkon:

 • Pece Bosch nejvyšší kvality s čištěním životního prostředí. Velikost rozsahu teploty je od 30 do 300 stupňů. Mají stylový design, snadnost managementu a provozu.
 • Samsung. pohodlný ergonomický model s pohodlným režimem přípravy a ekonomickou spotřebou elektřiny.
 • Electrolux. nabídne pece s vestavěnými elektronickými časovači a teplotními čidly. Management. Sensory. Dobrý design, velký výběr barev.
 • Gorenje. agregáty jsou vybaveny systémem pro čištění vnitřních povrchů trajektem. Stylový design funkce, univerzálnost, velký počet režimů topení.

Vestavěné pece jsou užitečné, pohodlné a nepokazují, a zdobí interiér kuchyně. Nákup trouby, některé preferují jej instalovat pomocí profesionála. Ale věřte mi, že v instalaci zařízení není nic obtížného, ​​nainstalujte a připojte ji.

Blok: 10/10 | Počet znaků: 1024

Počet bloků: 21 | Celkový počet znaků: 21236 Počet použitých dárců: 6 Informace pro každý dárce:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS