Jak mazat svetry v pračce

Jak umýt svetr v pračce: 9 tipů

Pro nový rok byl její manžel prezentován s přírodním vlněný svetr. S planským zkušenostem mytí vlněných věcí, předem začala hledat, jak ho umýt v pračce. Sdílím informace nalezené s vámi.

TV Presenter TV kanál “Rusko 1” pochopil na problematice péče o vlněné věci, zvoucí profesionály do studia.

  • Použijte kapalné detergenty. Pro mytí vlněných věcí v pračce, odborníci doporučují používat pouze kapalné detergenty. Jsou dobře leštěné z tkaniny.
  • Snadno aplikovat klimatizaci. Aby se věci zůstaly měkké, měla by být klimatizace použita při opláchnutí.
  • Utopit se na vodorovném povrchu. Na svetr neztratil formulář a netil se, musí být sušen v masivní podobě. Stiskněte, kterým se na ručník.

Jak správně prát? Máme pár tipů, které určitě neděláte

Péče o svetr s akrylovou

Pokud je vaše věc vybavena dekorativními akrylovými vložkami, parametry jejího mytí se stávají i tvrdšími. Obecně erase takový svetr není automaticky doporučován, je lepší to udělat ručně pomocí pracího prášku pro vlnu. Pokud si ji stále chcete umýt v psacím stroji, použijte nejlépe delikátní režim.

Požadavky na sušení jsou stejné: ani železo, ani tisk, ani navazovat vedle topných zařízení a světelných zdrojů. Jediná věc, která může být přijata k urychlení procesu, je rozložit něco na froté ručníku, aby absorboval přebytečnou vlhkost.

Pít soda a amoniak alkohol

Chcete-li zmírnit vlněné plátno, můžete použít a pít sodnou v kombinaci s alkoholem amoniaku. Pro řešení budete potřebovat: 10 litrů. Voda, 1 h. L. Soda a 5 kapek amoniaku alkoholu. Všechny komponenty mixu.

Doporučujeme seznámit se s tím, jak ukládat banány, takže rychle ne

Pro dosažení požadovaného účinku ve výsledném roztoku položte vlněnou věc a nechte na chvíli, asi 30-40 minut, v závislosti na jeho velikosti. Po vypršení doby, produkt z vlny dostane a opláchněte v chladné vodě.

See also  Vyčistěte práškový prostor v pračce

Péče o svetr s akrylovou

Pokud je vaše věc vybavena dekorativními akrylovými vložkami, parametry jejího mytí se stávají i tvrdšími. Obecně erase takový svetr není automaticky doporučován, je lepší to udělat ručně pomocí pracího prášku pro vlnu. Pokud si ji stále chcete umýt v psacím stroji, použijte nejlépe delikátní režim.

Požadavky na sušení jsou stejné: ani železo, ani tisk, ani navazovat vedle topných zařízení a světelných zdrojů. Jediná věc, která může být přijata k urychlení procesu, je rozložit něco na froté ručníku, aby absorboval přebytečnou vlhkost.

Základy kompetentního stroje mytí: 7 Obecné požadavky

Většina pletených výrobků je rozdělena do akrylové, vlněné a vlněné s přidáním syntetiky. Kompozice je obvykle uvedena na značce. Pro co jsem mluvil o složení? Faktem je, že záleží na tom, zda je možné prát věc v pračce.

Před praní pleteného oblečení je třeba se naučit štítku, kde jsou uvedena doporučení pro péči o výrobek

Semi-syntetické nebo akrylové výrobky poslané do bubnu stroje mohou být opatrně. Co nemůžete říci o vlně. automatizované mytí přírodních nití se nedoporučuje.

Vlna. přírodní, neškodný, ekologický, špatně absorbující nečistotový materiál, ale vyžaduje zvláštní péči během mytí.

mazat, svetry, pračce

Než si umyjete svetr, kapucí, svetr nebo jinou věc z vlny, nezapomeňte si přečíst doporučení:

Pokud se prostě potřebujete zbavit nepříjemného zápachu, je lepší, aby si to neřádal, ale udělej to.

Perfektní teplota pro mytí vlněných výrobků. 30 stupňů.

Snažte se zabránit poklesu teploty, jinak bude svetr z vlny menší než dvojice velikosti.

Vlastnosti praní akrylových výrobků: 3 Užitečné rady

Akrylové výrobky s ozdobnými vložkami se doporučuje vymazat ručně, použití pracího prášku pro vlnu:

Zdvih a suchý s použitím topných přístrojů akrylový svetr je zakázán.

Vlastnosti mytí výrobků z vlny: 3 Užitečné rady

Nezapomeňte věnovat pozornost kompozici. Výrobky z přírodní vlny mytí mohou být výhradně s vlastními rukama. Strojní mytí přežije pouze semi-syntetickou věc.

See also  Jak používat kyselinu citronovou v pračce

Jak již bylo zmíněno, vlna více dobrá při mytí. Jedna nesprávná akce a můžete bezpečně dát něco k dítěti. bude posednout. Aby se zabránilo smrštění nebo protahovacím tkaninám, tvorbě válců a dalších problémů, postupujte podle pravidel:

Pro mytí vlněných věcí odpojte tiskový režim. Je lepší to udělat ručně:

Akryl

Acrylic snadno toleruje mytí v pračce, protože to není přírodní materiál, ale umělé na základě polymeru. Základní pravidla, která by měla být zapamatována, pokud se rozhodnete prát akrylový svetr:

  • teplota vody. ne více než 30 ° C;
  • Výrobek musí být zapnuta dovnitř a vložen do speciální mřížky tak, aby tkané smyčky nepřinesly na povrchu bubnu a nettehli;
  • přípustné instalovat dvojité opláchnutí;
  • Schigi nebo vyloučit vůbec nebo nastavit minimum. až 400 otáček.
mazat, svetry, pračce

Použijte bělidlo, když praní akrylová je kategoricky zakázána pouze tehdy, pokud to není lehký stín. Ale přidejte antistatické místo klimatizace, protože materiál má vlastnost pro elektrify.

Jak pečlivě zachránit svetr z vlhkosti?

Stejně důležité je správné pro suchý akrylový svetr. Při mytí v strojním stroji se nechá stlačit svetr na minimálních otáčkách (ne více než 400 za minutu). Je nutné, aby po extrakci z bubnu zůstal plášť mírně vlhký.

Pokud byla věc vymazána ručně, je přísně zakázáno otočit se s pevností, aby se zbavil nadbytečné vody. Takže můžete poškodit syntetická vlákna, natáhnout je. Je dovoleno dokončit svetr v froté ručníku a lehce stisknout. plátno bude mít zbytečnou vlhkost.

K akrylovému svetr neztrácel formulář, je důležité dodržovat určitá pravidla při sušení. Není možné položit výrobek na topných radiátorech. stopy se mohou objevit na tkanině a materiál bude pravděpodobně podat smršťovací. Je zakázáno zavěsit akrylovou mikinu na laně nebo rameni. věc je rozšířena.

Opatrně tlačí, měli byste se třást malým svetrem, abyste narovnali závody. Suchá věc nutně v horizontální poloze. Je nutné šířit suchý ručník na stůl a dát svetr nahoře. Nezapomeňte dát tvar bundy. zatlačte čáru pro Trimmer Niza, narovnejte límec, narovnejte rukáv. To je, jak se šaty suší z akrylové.

See also  Voda se neslouží do pračky Bosch

Akrylový svetr je lepší není na železo a nezmizel, jinak je snadné zničit tkaninu. Výjimka. Produkty s příměsí bavlněných vláken nebo vlny. Poté je žehlení povoleno v minimálním stupni přes vrstvu gázy.

Dodáváme věci z vlhkosti

Po objemu vodních stonků z produktu by měla být věc zabalena ve velkém ručníku (nejlépe froté) a trochu smažené. Materiál bude absorbovat přebytek vlhkosti. Dále musíte rozložit propojku, svetr na rovném povrchu, který je předem pokrytý tímto plteance. Dejte zadní svetr, po pokládce límce, rukávy. Dodržujte věc, kterou chcete hladce, aniž byste v některých stranách vytáhla více.

Elementivně sušené pletené výrobky na lanech oděvů.

V takové situaci se oblečení určitě protáhnout, ztrácí svou původní podobu. Také na věci může zůstat strip-místnost z lněné vlákno, jezdit, což je často obtížné, protože ne všechny vlněné oblečení je povoleno železo. Nedoporučuje se sušit pletené výrobky na bateriích v blízkosti radiátorů nebo topných zařízení. Také nemůžete postoupit vlněné svetry a nádherné pod spálivým sluncem. Optimální možností je rozložit produkt na plochý stůl nebo žehlicí prkno ve dobře větraném pokoji.

Pokud je potřeba žehlení pletené oblečení, by mělo být žehlení věci prováděny z nesprávné strany a nutně přes další vrstvu tkáně. Ale zpravidla s řádným sušením, potřeba žehlení zmizí sám.

Takže byste se neměli bát praní pletených věcí. Pozorování všech doporučení, nebudete zkazit svůj oblíbený šatní skříň. Hlavní věc je přísně sledovat teplotu ohřevu vody, bránit ostré kapky, nečistějte materiál příliš materiálu. Lepší uchycení k ručnímu mytí, ale pokud není čas, je dovoleno používat automatický stroj.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS