Jak nainstalovat průvodce do trouby

Teleskopické průvodce pro skříňky na troubu

Jak nainstalovat průvodce? Jedná se o jednoduchý a rychlý proces, který nevyžaduje zvláštní dovednosti.

 • Nainstalujte kovový rám do drážky na obou bočních stěnách kamery.
 • Porovnejte běžce s průvodci v rámečku. Je lepší začít pracovat na druhé straně rámu. Během srovnání by měl být směr zastavení na běžcích nahoře.
 • Mírně stiskněte běžce k charakteristickému kliknutí. to bude naznačovat jejich úspěšnou fixaci.
 • Podobné akce provádějí opravit druhý prvek na opačné zdi a prvky na jiných úrovních.

Po instalaci je systém zkontrolován. Pokud vše funguje normálně, je trouba připravena k použití.

Co to je?

Ředitelé pro troubu mohou být několika typů.

Stacionární

Nejprve zvažte nejčastější průvodce. stacionární. Většina pecí střední třídy je s nimi vybavena. Jedná se o malé drážky vyrobené uvnitř pouzdra skříně na různých úrovních, jsou vzájemně rovnoběžné. V těchto záchvatch je list umístěn. Pozitivní aspekty takových systémů je to, že je docela pohodlné je umýt, nic narušuje a tuk nelze snadno odstranit.

Mínus bude to, že od doby, kdy je plech na pečení vložen do samotných drážek, není mezi listem a tělem žádný interval. Plech se jednoduše zasekl do drážky, čímž se poškrábal povrch smaltu. Z tohoto důvodu existuje možnost popálení a dalších zranění. Stacionární modely jsou na trhu běžné, cena za takový model je nízká.

Odnímatelné

Druhý typ průvodců je odnímatelný. Kovové tyče jsou upevněny uvnitř trouby po stranách, rovnoběžné k sobě, v různých výškách od ohně. Je vhodné umýt takové systémy, stačí si vzít pruty a umývat je do dřezu. List je umístěn na kovovém rámu, tj. Na tyčích, aniž by se dotkl stěn samotné trouby. A to znamená, že smalt nebude poškozen a vydrží mnohem déle. A užívání plechu z pekáče z trouby se stává snazší, protože list leží rovnoměrně, nikde se nepohybuje a nic se nezavazuje k ničemu.

Teleskopický

Dalším typem jsou teleskopické průvodce. Jsou postaveny.v širokopásmových průvodcích, které jsou po přestávce nebo mřížku za hranice trouby pokročilé.

Mnoho uživatelů, kteří testovali tento systém, to považuje za nejúspěšnější a pohodlnější v provozu.

nainstalovat, průvodce, trouby

Jak nainstalovat teleskopické průvodce do trouby

Jak nainstalovat teleskopické průvodce do trouby Bosch, Siemens. Pokyny pro video pro instalaci odnímatelných průvodců v troubě. Snadná nominace bastardů a oblečení v troubě Bosch a Siemens. Přehled odnímatelných teleskopických průvodců VarioClip nebo ClipRail HEZ538000 pro troubu Bosch a Siemens. Teleskopické průvodce vám umožňují proměnit rozpočtovou troubu Bosch nebo Siemens na zařízení střední třídy, přičemž komfort překročí prémiový segment zařízení. Nevýhody průvodců tyče. Šuplíky. Jedno z nejpopulárnějších doplňků v pecích. Kupující často dává dostupnost teleskopických běžců nad zbytkem rysů trouby a je připraven ke kompromisu, jemné pece s nejvyššími technickými charakteristikami, ale s dalekohledy. V přítomnosti odnímatelných průvodců získáte přístup k celému objemu plechu, aniž byste jej vyřadili z trouby. V případě potřeby můžete vybavit všechny úrovně trouby zatahovacími průvodci. Ředitelé VarioClip / ClipRail jsou snadná instalace a schopnost instalovat na všech úrovních. Průvodci jsou přeskupeni: můžete je umístit na jakékoli úrovni v troubě, pokud vám umožní vytvořit rám (obvykle až 5 úrovní). Tyto dalekohledy jsou vhodné pro troubu Serie 8, ve kterých neexistují ani mikrovlny ani pyrolýza. Sada průvodců VarioClip (pro levé a pravé stěny): Instalace světla a schopnost instalovat na různých úrovních. Otočte se a mřížky jsou na nich pevně a spolehlivě nacházejí: ani při silném zatížení se nic zaujme a nebude se otočit. Není vhodné pro čištění v režimu pyrolýzy. Odpovídá příslušenství: HEZ538000 / HZ538000 / 3HZ538000 / Z11TI15X0. Video PS není sponzorováno! ➡ Všechna videa o pecích: YouTube.com/Playlist?List = pls8jtekQzbfs8AK-DNV-XVV_2E6-WSEM0 ➡ Budu velmi rád, že budu nastaven ➡ Přihlásit se k odběru mého kanálu: YouTube.com/kanál/uck17xcbss1p6bn44e0bl1dq ➡ nová videa každý týden Děkujeme za sledování Roman Che TV každý týden! Jmenuji se Roman. Už více než 20 let provádím technická školení o postavených, velkých i malých domácnostech a vím o tom téměř všechno. Ve svém videu říkám, jak domácí spotřebiče fungují, provádějí recenze, sdílejí tajemství domácích spotřebičů a odpovídají na otázky. Mým cílem je pomoci vám s domácími spotřebiči. Máte.li touhu pomoci rozvoji kanálu nebo poděkovat za odpovědi na otázky. můžete říci „děkuji“ s překladem jakékoli částky: Yandex karta.Peníze = 4048 4150 4159 8620 Yandex peněženka.Peníze = 4100 1791 7390 877 ➡ E.mail: ChetvertNykh.Romangmail.com ➡ Site: Romanchetv.ru

See also  Dvojitý šicí stroj pro to, co je potřeba

Děkuji, zavedete po mytí)))))!

Pokud není obtížné, odkaz, kde jste si objednali sdílení

Dobré odpoledne! Roman prosím řekněte mi, jaké teleskopičtí průvodci si můžete koupit pro kombinovanou desku Gorenie K634WG. Volená trouba. dík.

Jako, jako vždy, romantika.Teleskopičtí průvodci jsou velmi nezbytnou věcí, pochopil jsem to poté, co jsem srazil na pečení na staré desce

Ahoj, Roman! V jednom komentáři píšete, že odnímatelné průvodce jsou vhodné „pouze pro pece s objemem 71 litrů“. A pro pece Bosch s objemem 66 nebo 63 litrů si nemůžete koupit průvodce vhodné pro ně vhodné?

Zde je infekce. Takové mi neukazovali. Musíme změnit celý gril. Musel jsem zaplatit 45 eur za dvě patra dalekohledů. Takové jsou schéma určitě levnější. Žádný z obchodů nenabídl takové

Velice vám děkuji za video! Telesce na plný čas začaly se chopit, řekněte mi na HBA42S350 vhodné ?

Řekněte mi, jaký druh oleje jsou tito průvodci namazáni uvnitř. Koneckonců je nutné, aby při vysokých teplotách tento olej během vaření nevyvolával škodlivé látky.

Ahoj. Tyto dalekohledy jsou vhodné pro NEFF?

Máme teleskopické průvodce v troubě. Ale máma tam vždy dává plech, kde nejsou teleskopičtí průvodci. Nechápu proč a proč, když je to pro ně výhodné. Existuje pouze jedna odpověď, potřebuje tak. A jeden fík, vše je připraveno při konvekce (s horním a dolním vytápěním).

Pokud je tak snadno nainstalován a odstraněn, proč 5 kusů? Jedna věc je dost. Samozřejmě, s výjimkou simultánní přípravy na několika úrovních, ale jak často vaří? )) No, pokud si tyto průvodce koupíte samostatně, jste velmi drahé, pro několik takových sad si můžete koupit další troubu.

Ahoj! Prosím, řekněte mi, dalekohledy pro Siemens HB634GBW1 Come

Ahoj! Na webových stránkách BOSH pro troubu HBF514BB0R/12 píše, že produkt VarioClip není vhodný. Kolik stojí tyto informace? Protože je to strukturálně, to, co je uvedeno ve videu a v mé troubě.

V IKEA je dechová trouba. Bílý. Nemluvili jste o ní: Doporučujte si koupit nebo ne? Už jsme si koupili. Neexistují žádní průvodci. Velmi nepříjemné. Nevíte, co tam mohou jít, pokud si je koupíte samostatně?

Dobré odpoledne! Mám Bosch seri 8 HBG635BS1, ať už mohu nakupovat průvodce na tento model? Děkujeme za profesionální recenzi

Prosím, řekněte mi, jak odstranit skutečnost, že v mé troubě se teleskopičtí průvodci povídají při otevírání dveří?

Zajímavý nápad. dík. Otázka Pokud existují (existují) průvodce pro pece Electrolux? Kde si můžete koupit a kolik to stojí?

Instalační práce

Pokud na drátu zařízení nebyla žádná tovární vidlička, lze ji umístit sami. Budete potřebovat vidličku vzorku eura s podzemní deskou. odpovídající jádro kabelu bude připojeno k němu (obvykle má zelenou nebo žlutý cop). Zbývající dva dráty jsou pevně stisknuty terminály na mosazné kontakty. K napájecímu kabelu dodávanému z distribučního pole podle stejného schématu je zásuvka připojena pod troubou.

Některá trouba nemá ani dráty pro zahrnutí do sítě. V tomto případě bude nutné jej zakoupit a namontovat na odpovídajících terminálech.

Pro práci bude vyžadován vodič VVG (pokud jsou části žíly na 2,4 kV. MM je dost) nebo PVS. taková délka, aby mohla být vytažena z trouby do nejbližšího vačkového hřídele.

See also  Elektrická vypalování trouby Loca Chyba

Schéma značení barev drátu a panelu terminálu je uvedeno v tabulce.

Maskovací terminál terminálu vodiče typu TESECETE
Fáze Hnědý L
Nula Modrý N
Země Zelená žlutá PE

V souladu s tabulkou je druhý konec kabelu zaznamenán na terminálech trouby.

Co to je?

Teleskopičtí průvodci jsou speciální kovové běžci, kteří jsou připojeni ke stěnám vnitřní komory trouby. Jsou zodpovědní za přemístění plechu v horizontální rovině a zabrání jeho sklouznutí nebo pádu. V závislosti na velikosti a konfiguraci konkrétního modelu mohou být příručky umístěny na 1, 2 a dokonce 3 úrovni přípravy. V troubě známých výrobců, jako je Korting, jsou nalezeny 3 typy takových zastávek. Proto si každá hospodyňka bude moci vybrat nejvhodnější možnost pro sebe.

Průvodce MidVisory: Běžci opouštějí pracovní komoru asi o 70-80% jejich délky. Nejčastěji vybavují rozpočtovou techniku ​​pro kuchyň. Úplně pokročilí průvodci poskytují 100%pohled na plech nebo mřížku s předplacenou miskou. Lze najít okamžitě na 3 úrovních v modelech některých výrobců.

Kombinovaná možnost. Je kombinace prvních dvou typů. Například na stejné úrovni jsou běžci zcela pokročilí a na druhém. částečně. Teleskopické průvodce jsou skládací a negetabilní. Samozřejmě je lepší si vybrat troubu se zastávkami. Je velmi pohodlné čistit brokovnici v myčce nádobí, mohou být také v případě potřeby přeuspořádány na jakoukoli jinou úroveň vaření.

Výběr instalačního místa

Ať už je design jakýkoli, všechny možnosti jsou nainstalovány v centrální části zdi, blíže k okraji, stejně jako od rohů místnosti. Kamna je umístěna tam, kde je kapota plánována. Kromě toho se bere v úvahu pravidlo pracovního trojúhelníku s vrcholy ve formě sporáku, lednice a praní. Autonomní pece jsou obvykle instalovány při stejném autonomním vaření, takže trojúhelníkové kritérium je relevantní pro všechny modely pecí. V tomto případě lze pravidlo upravit nahrazením dřezu nebo ledničky za pracovní plochu nebo jídelním stolem. To nejsou všechny nuance. Mezi troubou a dalšími předměty udržují bezpečné vzdálenosti. Například vzdálenost k hořlavým materiálům: oleje, ručníky, závěsy. V ideálním případě je vzdálené od vodních zdrojů 1,5 metrů nebo více a přípustné minimum je 60 cm. Nad varnou deskou je ponecháno 60-70 cm volného prostoru. Elektrické kopání je připojeno vedle uzemněné zásuvky.

Princip provozu recirkulační kapuce pro kuchyň a přehled výrobců

Moderní kuchyně nemůže existovat bez kapuce. Pokud tam zařízení není nainstalováno, bude velmi obtížné být uvnitř, a co je nejdůležitější, nepříjemné. Kapota eliminuje nečistoty, nepříjemné pachy, čistí vzduch. Jsme zvyklí na to, že se používají z větší části ventilační systémy, protože většinou jsou bytové domy vybaveny speciálními kanály. Ale někdy existují situace, kdy takové kanály nemůžete použít. K tomu může dojít kvůli skutečnosti, že je něčím zablokováno, nebo to neposkytuje rozhodnutí o designu. Zdá se, že kapuce nemůže existovat bez potrubí. Toto prohlášení je však špatné. K dnešnímu dni se modely objevily na trhu pro domácnost, které fungují bez vzduchových potrubí. Je jich jen málo, ale již se jim podařilo pevně prokázat z nejlepší strany. Jaké modely bych měl věnovat pozornost tomu, jaké jsou jejich nuance, a co je nejdůležitější, komu dávat přednost? V tomto článku můžeme odpovědět na všechny tyto otázky.

Co je extrakt do kuchyně bez vzduchového potrubí a pomlčka ve ventilaci?

Jak to funguje: Princip působení a zařízení

Jsme zvyklí na skutečnost, že obvyklá kapuce interaguje se vzduchovým potrubí. Vtáhne do vzduchu z místnosti, očistí ji a pošle ji na ulici. Z místnosti jsou tedy odstraněny veškerá vlhkost, nečistoty, mikroby a saze. Ale jak tato jednotka funguje, která není vybavena funkcí potrubí?

Princip je zde úplně jiný. Takové modely jsou vybaveny výkonným motorem. Dokáže do sebe vtáhnout obrovské množství kontaminovaného vzduchu. Когда резервуар полностюю наполняется, кильтры, которые произзяечатую очччатую очччатую очччатую очччатую ччч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ď. Již vyčištěný vzduch se vrací zpět do kuchyně a nečistoty, saze a vlhkost se usadí v nádrži a na filtru.

See also  Jak žárovky vlasů s vysoušečem vlasů

Jak to vypadá: Foto v interiéru kuchyně

nainstalovat, průvodce, trouby

Takové kapuce vypadají mnohem kompaktnější než jejich předchůdci vybaveni potrubí. To však vůbec neznamená, že si nemůžete vybrat zařízení, které by do interiéru dokonale zapadalo. Mezi těmito modely jsou klenutá kamenná zařízení a další typy.

Můžete si koupit model v souladu s fasádami. Je také známo, že několik společností vydalo řadu ostrovních kapucí, které se nemusí přizpůsobit stěnám.

Protože takové jednotky nejsou v žádném případě spojeny s kanálem, mohou výrobci při výrobě používat různé materiály. Spolu s nerezovou ocelí, kovovým a vysokoškolským plastem se používá obyčejný plast. Takové zařízení je velmi lehké a zároveň praktické. Kromě toho je plast mnohem levnější než jakýkoli jiný materiál.

Je třeba poznamenat, že ne všechna zařízení bez potrubí jsou vybavena osvětlovacími zařízeními. A to vše proto, že existuje šance, že se plast začne tání bez vhodného chlazení.

Kdy a co je potřeba: rozsah aplikace

Které zařízení provádí řadu funkcí, které jsou vlastní běžným kapucím.

 • Nejprve je to čištění vzduchu v kuchyni nepříjemných pachů.
 • Druhou funkcí je eliminace pálení, prachu, sazí, vlhkosti. Tato funkce vám umožní udržovat čistotu a objednávku na místě, kde se připravujete.
 • Třetí a velmi důležitou funkcí takového zařízení je odpařování vlhkosti. A to znamená, že fasády vaší kuchyně se nebudou zvětšit.

Taková zařízení jsou vybavena osvětlením halogenu nebo diody. A to znamená, že ve tmě plně uvidíte, co se děje ve vašem varném varném stole. Mnoho modelů má řadu dalších dalších funkcí, které mohou pozitivně ovlivnit váš život.

Recenze recirkulace kuchyňských kapucí: výhody a nevýhody

Poznání s recenzemi o práci takových zařízení poskytuje úplný obrázek o výhodách a nevýhodách nákupu. Budeme je studovat a my.

 • Hlavní výhodou takového zařízení je absence jakýchkoli překážek instalace. To znamená, že nemusíte umístit kapuci tam, kde je vhodná díra ve zdi nebo v potrubí potrubí. Zařízení můžete opravit na absolutně jakoukoli zeď.
 • Druhou výhodou je jednoduchost instalace a designu. Nemusíte přitahovat ventilační klouby do přístroje, stejně jako nepořádek s objemovými trubkami. Tyto modely mají zpravidla plochý a kompaktní povrch, který na zeď nedává další zatížení. A takové zařízení můžete opravit na zdi sami, přičemž nemáte žádné speciální nástroje.
 • Je třeba poznamenat, že péče o filtry je poměrně jednoduchá. Také je nahradit.
 • Nevýhodou takového zařízení je krátkost. Dokončená plastická struktura vás nebude moci potěšit prací po dlouhou dobu.
 • Druhý mínus je hluk. Bohužel je vzácné, které zařízení bez potrubí pracuje tiše.
 • Třetí mínus je přímý design. Bohužel, pokud hledáte extrakt, který doplní vaše velkolepé fasády, pak výběr zařízení bez potrubí vás nebude potěšit.

Výrobci a populární modely: Hodnocení nejlepších a cen

Elikor Rubin S4 60

nainstalovat, průvodce, trouby

Kniha bílá. Pozastaveno. Jeho výkon je 290 metrů krychlových za hodinu. Výkon 160 wattů. Náklady 3.000 je velmi kompaktní, ale kupující poznamenávají, že to funguje velmi hlasitě.

Shindo Metida 600

Zařízení, které je reprezentováno v kovové barvě. Může existovat samostatně a je přestavěna do kuchyňské skříně. Výkon 400 metrů krychlových za hodinu. Funguje to hlasitě. Vybaveno stuhou LED. Náklady 3.300

Instalace teleskopických průvodců

Korting Overseas může nainstalovat speciální teleskopické průvodce na těchto sáních, které mohou být pokročilé a usnadnit práci s těžkými plechy na pečení. Nejčastěji jsou trouba značky vybavena jedním, dvěma nebo dokonce třemi úrovněmi teleskopických průvodců, které se snadno upevňují na ponožkách a jsou také snadno odstraněny pomocí speciálních západků.

Korting OKB 481 CRN trouba

| Denial of responsibility | Contacts |RSS