Jak nainstalovat sušičku stropu na balkóně

Stropní sušička pro prádlo na balkóně

Je to hezké, když postgraded věci dýchají dobře, nedeformujte a nečiní svěžest. K dosažení tohoto cíle, závěsné spodní prádlo na ulici není vždy možné: trička, ručníky a plechy okamžitě absorbují prach, výfuk automobilů, tabákový kouř a další pochybné pachy.

Zbavte se těchto problémů pomůže docela snadné upevnění. sušička na balkóně pro prádlo. Trvá minimálně prostoru, je snadné se montáže / rozebrat a umožňuje vysoce kvalitně vyschnout jak malé i větší věci.

Blok: 1/5 | Počet znaků: 503

Kromě obvyklých linkových tyčí, ložní prádlo lze suší třemi způsoby: S pomocí stěnových, venkovních a stropních konstrukcí.

Jak nainstalovat sušičku stropu na balkóně
 • Sušičky stěn jsou obvykle rozloženy a jsou docela pohodlné, ale mají vážnou nevýhodu: kromě skutečnosti, že vyžadují spoustu místa, nejsou ani schopni vydržet větší zátěž.
 • Podlahové svítidla se liší odolnost, trvanlivost a kapacita, navíc jsou přepravitelné. Je vhodné je uspořádat do jakékoli části domu. Nicméně, oni zabírají spoustu místa, balkon bude mít také téměř všechno zdarma.
 • Nejvíce racionální řešení budou sušičky stropu na balkoně. Tyto úpravy téměř nemají nevýhody. Jejich hlavní výhody jsou vhodná poloha. Vzhledem k tomu, že v balkónu a lodžii je obvykle nedostatek volného místa, stropní sušičky drží mistrovství kvůli skutečnosti, že jsou vysoké, pod stropem, a neinterferují s použitím místa racionálně. Kromě toho, vzhledem k tomu, že teplý vzduch stoupá nahoru a nahoře dobrou ventilaci, spodní prádlo vysychá rychleji. Díky tomu, že sušení je pod stropem, nebude problém s vysokou vlhkostí v místnosti. A poslední výhoda těchto struktur. To je jejich kompaktnost. Nebudou zasahovat do pohybu, a kromě toho nebude spěchat do očí, zejména při složení. Jediná nevýhoda těchto sušiček. Nejsou tak snadné instalovat. Montáž je komplikovaná nejen faktem, že práce se provádí na stropě, což není obzvláště vhodné pro osobu, ale také na skutečnost, že je nutné upevnit návrh v betonové desce.

Jak si vybrat správné místo pro instalaci

Je velmi důležité správně zvolit umístění instalace, je vybrána perfektní umístění, s přihlédnutím k velikosti samotného balkonu, vzdálenost, ke které se okna otevírají, stejně jako dveře. Neměli se dotknout rave a lana.

Je nutné namontovat Lian tak, aby voda proudící z oděvu nespadá do dokončovacích materiálů, nestabilní na vlhkost. Stejně důležité je zohlednit sílu podpory, na které jsou držáky připojeny.

See also  Jak nainstalovat hodinky na elektroluxu v troubě

Pokud je stropní překrytí pokryté plastovými panely, musíte dodatečně zvýšit umístění upevnění. Bruistéry ze dřeva budou nejlepší volitelnou volbou, budou schopni odolat hmotnosti sušiček a povlečení.

Chcete-li namontovat sušičku stropu, budete potřebovat nástroje, musí být připraveny ve fázi plánování

Elektrifikované sušičky

Tento typ stropu pro ložní prádlo je navržen stejným principem jako model na traverzu. Je spravován pouze s dálkovým ovládáním, což je pro uživatele mnohem pohodlnější.

Elektronická sušička pro prádlo, jejichž hlavním účelem je nezbytné pro usnadnění domácí práce. Je užitečná a funkční vybavení, které mohou nejen rychle suché oblečení po promývání díky vestavěným ventilátorům, ale také k dezinfekci ultrafialové lampy instalované v sušičce. Sušička je také vybavena svítidly a pracuje z ovládacího panelu.

 • Vylepšená funkčnost. Sušička rychle schne spodní prádlo, zároveň dezinfinfikovat. Za tímto účelem je zařízení vybaveno ventilátory, UV lampy a lampami.
 • Snadná správa. S pomocí dálkového ovladače můžete snižovat tyče a zvýšit s zvednutým prádlem. Můžete je opravit na různých úrovních.
 • Zatížení, že sušička může vydržet. 30 kg.
 • Velikost povrchu, na kterém mohou spodní prádlo viset. více než 8 metrů.
 • Spolehlivé a odolné z hliníku schopného odolávat těžké zatížení.
 • Může pracovat při teplotách.25-40 stupňů.
 • Atraktivní design.

Blok: 4/4 | Počet znaků: 1329

Externí

Ve většině apartmánů nemají budovy balkonů SSSR parapet, jako takový. Namísto toho se používá ocelový proužek, pokrytý plochou břidlice. Na takových balkonech zůstává jediná možnost sušičky vnějšího oblečení svařované “rohy” z rohového nebo profilového potrubí. Jsou obvykle namontovány na zasklení.

V přítomnosti parapetu se držáky používají s několika řadami šňůru oděvu na válečků.

Druhé místo v žebříčku vnějších sušiček pro lodžii zabírá “harmonické” s horním kovovým obloukem.

ARCS 60. 80 cm Longs jsou často instalovány mimo okno, a to i v nepřítomnosti balkonu. Poslední možností vnějšího sušičky pro mytí prádla na lodžii / balkonu je plastový montovaný model.

Jeho funkčnost je omezená, protože hák může trvat pouze zábradlí nebo reproduktory parapetu. Pokud je uvnitř okna, instalace je nemožná. Ale na lodžii bez zasklení, takový design může být nasazen dovnitř a ven v závislosti na povětrnostních podmínkách.

Blok: 5/7 | Počet znaků: 1038

Výběr stropních sušáren: Užitečná doporučení

Při výběru sušiček je důležité vzít v úvahu nejen výrobce, ale také materiál výrobku. Také záleží kvalitu lana a aplikuje se na ně. Následující doporučení vám pomohou vybrat nejlepší volbu pro ložní prádlo a jiný typ:

 • Zvažte množství prádla, která má být sušena na adaptaci. Pro dva lidi se design posuvného typu se čtyřmi struny vejde;
 • Věnujte pozornost počtu upevňovacích prvků a hmotnostní prádlo, které mohou vydržet sušičku;
 • Pokud je použita délka více než dvou metrů, stojí za to výběru výrobků z nerezové oceli;
 • Pokud je sušička krátká, musí být struny odolné a tlusté;
 • Při výběru modelu Zkontrolujte kvalitu výrobku. Je lepší zvolit produkty, které jsou rezistentní na rez.
See also  Jaký výkon by měl být plynový kotel

Při výběru produktu stojí za to věnovat pozornost parametrům, jako je kompaktnost a rozměry pracovní plochy.

V koupelně může být umístěn malý model

Stropný sušiak. návod na montáž. www.stropnysusiak.sk

Důležité! Správná instalace je schopna zvýšit životnost, takže si před instalací pečlivě přečtěte instrukce!

Pravidla provozu a opravy

Moderní stropní sušení konstrukce v koupelně vyrobené z vysoce kvalitního materiálu, se vyznačují pohodlí a funkčností. Univerzální módní sušení a oblečení jsou vhodné pro malé místnosti. Trvanlivost výrobku závisí na pravidlech svého provozu.

Stropní sušička je design domácnosti. Určeno pro použití v domovských prostorách. Namontován na vodorovném povrchu. S úpravou výšky. Každé zařízení má záruční list. Vyrobeno instalováno.

Chcete-li prodloužit platnost struktur, je nutné sledovat otěru šňůr, podrobnosti mechanismu. To platí zejména z plastových modelů, které je třeba otřít po každém sušení prádla. Svědomité výrobci, s přihlédnutím k opotřebení výrobků, vyrobit je z materiálu, který lze vyměnit.

Mechanismy sušičky v koupelně s dluhem, intenzivní používání opotřebení, s výsledkem, že výrobek ztratí svou funkčnost. Nejčastějšími poruchami jsou deformace držáku, opotřebení ozubeného kola, šňůry. Zvláště často se to děje s plastovými modely. Taková oprava konstrukcí v přítomnosti analogových předmětů může být prováděna samostatně s pomocí pasáže:

 • Chcete-li změnit válečkové kolo, je nutné vytáhnout kovový čep, který ho drží. Nový převod je upevněn stejnou tyčí;
 • Nové šňůry stropní sušičky jsou snadno přeskočeny držákem s válečky, jako když je počáteční montáž;
 • S mírným zmije, tyče doporučují díly mazání technickým olejem, může snížit procento tření;
 • Bracked a deformované držáky nevyžadují opravu. Nahrazen nákupem nového designu sušení.

Opravte stropní sušičku v koupelně ne vždy pracuje s vlastními rukama, ale používat zkušené workshopy k odstranění poruchy snadno. Stavitelé správně vyberte detaily ve velikosti, bezpečně je opravit, aniž by rušili integritu struktury. Před instalací se provádí měření, instalace produktu se provádí v libovolné poloze, při zachování estetiky stropu. Pravidelná péče sušení, nepřesahující maximální zatížení, včasná výměna dílů zaručuje návrhy dlouhou životnost.

Příprava na montážní sušičky na stropě

Instalace sušičky

Pro dosažení nejvíce kvalitnějšího účinku od sušícího prádla je nutné najít nejvhodnější místo pro montáž sušičky v bytě. Mělo by být vedeno tím, že sušička by neměla blokovat průchod, by neměl být přiveden do oka a musí být instalován v souladu s interiérem místnosti nebo jiného.

See also  Stroj neslouží vodu, když tichý

Nejlepší ze všech, pro instalaci sušičky, prosklené a vybavené izolačním balkonem nebo lodžií, jinak v chladném období roku, mokré spodní prádlo zmrazí.

Pokud na balkóně neexistuje žádné zasklení, je lepší opravit sušičku v obývacím pokoji nebo ložnici. Neměli byste však nainstalovat takové vybavení v prostorách s napětím nebo zavěšenými stropy. Pokud je v bytě šatna, pak můžete dát sušičku a v něm.

Je důležité, aby otevírací mechanismus neinterferoval s otevíráním dveří a oken. Také v případě, že ložní prádlo není dobře stlačeno dobře, pak pod sušičkou se doporučuje položit bochník tak, aby voda odkapávala na koberci nebo jiné podlahové krytiny.

Provozní pravidla Sušička balkón

I když takové věci nevyžadují zvláštní péči, zvýšit dobu trvání sušičky, dodržování určitých pravidel.

 • S tenkou nebo nataženou lanovou strukturou vyžaduje jeho náhradu. Jinak hrozí nebezpečí lámání základny sušičky. Pak musíte koupit nový.
 • Pravidelně otřete příčky a struny. Suchý! Existuje rust rez a to může vést k porušení stability struktury.
 • Porušení válečků může vést k potížím při zvedání příčníku. V tomto případě musíte změnit převodovky.
 • Oslabení upevňovacích prvků může snížit životnost “liana”. V tomto případě musíte změnit položky na nové a znovu opravit na stejném místě.
 • Rod vrzání. nevlídná znamení. Stabilita návrhu je rozbitá. Pro vyřešení problému potřebujeme technický olej. To prostě musí nalít do své základny a hermeticky balení.

Nejprve musíte nastavit požadovanou délku. Chcete-li to udělat, proveďte některé jednoduché manipulace:

 • Změřte velikost délky prkna.
 • Výsledná hodnota se multiply dvakrát.
 • Podobný postup se provádí se vzdáleností od držáku ke stropu.
 • Složit tyto výsledky.
 • K výsledné hodnotě přidejte 1,5 m.

Výměna lana nevyžaduje stejné akce přesně jako při instalaci. Stačí to svázat konec nového lana na scrappy starého. Pak přetáhněte všechny existující otvory. A pak upevněte zámek. Všechno. Nyní můžete znovu použít sušičku.

Tak, “Liana” na balkon. perfektní sušička pro prádlo. Je dostatečná snadná instalace a péče. Nevyžaduje žádné konkrétní znalosti pro použití. Ano, a trvalý život je velmi vysoký. Pokud budete dodržovat všechny výše uvedené rady, pak život lidí bude ještě jednodušší a útulný.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS