Jak nainstalovat tlapku na šicí stroj

Recenze: Horní Janome Dopravník. S velkou radostí dělám oblíbenou věc.

Dnes budu půjčit trochu času mezi milovníky šití.

Pokrok vstoupil a setkáváme se.Více nedávno, přinést šicí stroj do akce, musel jsem provádět všechny operace ručně.Pak se postupně objevil nožní pohon.Dnes je šicí proces tak automatizovaný, což přináší jen potěšení. A začínající švadleny téměř od prvních dnů považují za profesionály.

V moderním světě v prodeji obrovský rozsah materiálů pro šití. Jedná se o tkaniny a pletené a netkané materiály.Specializované stroje potřebné pro zpracování každého typu materiálu.Každý, kdo často šije, má agregát s názvem Overlock. A někdo se může pochlubit přítomností hradu.I když jsem studoval případ šití profesionálně, přítomnost Ani Overlow, nemohu se chlubit hradem.První roky po studiu samotných, vynechal šicí stroj Podolsk “Seagull 134”. Dlouho řídil šití. Před pár lety znovu s nadšením vzal jednou oblíbenou věc.

Zakoupil jsem počítačový šicí stroj GIANOME.Dříve se muselo naučit velké množství informací o moderním vybavení.

Teoreticky je můj nový pomocník schopen velkého počtu operací. Ale v praxi jsem se setkal s takovým problémem jako pletení.V seznamu operací, se kterými může můj šicí stroj vyrovnat, existuje několik typů linek pro pletení. Ale kdo se snažil něco šití z pletené látky vědět, že bez pomoci některých příslušenství není ideální linie realistická.

Po přezkoumání dodatečných informací jsem se rozhodl koupit horního dopravníku nebo, jak se nazývá také pěší tlapka.Ve dražším modelu má Gianome vestavěný top dopravník.Ale hlavně pro domácí šicí stroje Toto zařízení je navíc získáno. Někdo může odnést a tato noha bude zahrnuta.

Můj nákup vypadá takto.

Na balení slovo v ruštině. Chcete-li vám pomoci pouze online.

Jak nainstalovat tlapku na šicí stroj

Země. Výrobce Tchaj-wan.Zakoupil jsem chodící tlapku v “šicím světě” za cenu 1250

Takže jaký je rozdíl na této noze od obvyklého?

Na jehlové desce jakéhokoliv šicího stroje (a domácnosti a průmyslového) je zařízení převodovky, navržená pro pohyb materiálu.

Převodová kolejnice zavře spodní vrstva tkaniny a podporuje pohyb.Ale protože neexistují žádné takové zuby přes horní vrstvu těchto zubů, existuje posunutí vrstev vzhledem k sobě. To znamená, že spodní vrstva se pohybuje s větší rychlostí než vrchol. Výsledkem je, že horní vrstva padá malou vlnu, která se nazývá přistání.Pokud je výsadba prakticky nepatrná, pokud je vhodná tkáň, pak při zpracování pletenin, tato nevýhoda je zřejmá.

Když ostré tkáně můžeme mírně vytáhnout horní vrstvu (zpomalit), což není přípustné s pletenými pletenami.Například při čerpacím rukávech používám tuto metodu. Naopak pouze. Já jsem více zpožděný brnění a Ookat nakonec jistě. Ukazuje se výsadbu na opaway rukávech.

Horní dopravník. To je noha, na které jsou zuby umístěny níže, takže dvě vrstvy tkáně se pohybují ve stejné rychlosti vzájemně k sobě. V důsledku toho máme krásný hladký šev bez nežádoucího přistání.

Aby bylo možné vytvořit horní dopravník na šicí stroj, musíte instalovanou nohu odšroubovat odšroubování šroubu na straně.

rotační chapač

Na místě odstraňování tlapky instalujeme pěší tlapku, utažení šroubu do původní polohy.

V tomto případě musí být páka v horní poloze. Oprava páky na držáku jehly.

Top poloha páka upevňuje zuby v dolní poloze.

S pomocí pružin, proces zvedání páky a podle toho, že snížení zubů.

Zvažte zpracování pletené plátno.

Ale jak víme, v každém baru medu je lžíce dehtu.Když se vyhozuje stranu švu, byla hladká, ale okraj strany leží vlnu.

Tlapka pro sestavy

Pomocí této tlapky můžete stavět na tkanině nebo upravit montážní efekt. V tomto případě můžete také zvýšit nebo snížit přistání nastavením napětí nití. Délka stehu je lepší zvýšit / 3.5. 4.5 /. Při provádění operace bude účtována tkanina.

Produkt je možné zdobit kabelem s touto tlapou. Současně, v závislosti na tloušťce šňůry, jeden, dva nebo tři šňůry lze vidět současně. Prodáváme kabel / šňůry / v díře pro šňůry na nohou. Umístěte hadřík, spusťte tlapku a po výběru řádku provést několik příslušenství. Uchovávejte ve směru šňůry, držte ji. Na konci řádku upevněte kabel.

Jak používat další nohy pro šicí stroje Janome a rodina

Tato jedinečná noha pomůže rychle a rychle šířit tajný blesk.

2.Umístěte pravou polovinu zipového obličeje, abyste čelili pravé straně produktu.

Odstřihněte zuby vpravo a spusťte tlapku tak, aby zuby ležely v nohách gob na pravé straně jehly. Nákup, dosažení konce řezu.

Umístěte levou polovinu ZIP sponky na přední straně levé strany produktu. Ujistěte se, že v hladkém místě obou částí produktu.

Ohněte zuby vlevo a spusťte tlapku tak, aby zuby ležely v drážce vlevo od jehly. Nákup, dosažení konce řezu.

Namontujte standardní nohu a zásobník pod zipem.

Noha pro tajný řádek

Noha pro tajnou linku je vhodná pro nepostřehnutelné zapojit se výrobky z husté a střední hustoty materiálů.

See also  Dvojitý šicí stroj pro to, co je potřeba

Odšroubujte okraj výrobku uvnitř šířky ohýbání.

Nyní rozbalte záhyb tak, aby okraj výrobku provedl 1 cm.

Umístěte výrobek pod tlapou se zapojením boku nahoru a že záhyb prochází podél vodítka, jak je znázorněno na obrázku.

Namontujte jehlu tak, aby spadá přesně do záhybu tkaniny, zachycení 1-2 filamentů tkaniny.

Sada dvou tlapek pro 5 a 7 naděje

Jak nainstalovat tlapku na šicí stroj

S pomocí nohy pro naděje a dvojitou jehlu 2 mm můžete rychle vytvořit na jemný materiál. Délka přímka 2-2,5 mm.

Kapky jsou vytvořeny při šití dvojité jehly, zatímco materiál je dodáván s přepravou, která vstupuje do deprese zdola na nohou.

Vložte pokrytí v dolní části nohou pro nasměrování následujícího záhybu.

Hrany šikmé pečení je poměrně jednoduché, aby se okraje produktu hladký a elegantní vzhled. K tomu je nutné snížit šikmou šířku zátoky 24 mm.

Řez na diagonální začátek šikmé bey.

Získejte výsledný ostrý roh kohoutku do šneku a vytáhněte ji za tlapou.

Přihlaste se těsnicí zařízení nebo posuňte jehlu tak, aby jehla byla v copu ve vzdálenosti 1-1,5 mm od okraje ohnutého.

Umístěte hranu hrany oceněné části mezi složenou zátokou v řezacím zařízením pro hranu. Kosya Beyk se automaticky užívá kolem části během šití.

Šití šňůry

Produkt je možné zdobit kabelem s touto tlapou. Současně, v závislosti na tloušťce šňůry, jeden, dva nebo tři šňůry lze vidět současně.

Prodáváme kabel / šňůry / v díře pro šňůry na nohou.

Umístěte hadřík, spusťte tlapku a po výběru řádku provést několik příslušenství.

Jak nainstalovat tlapku na šicí stroj

Uchovávejte ve směru šňůry, držte ji.

Ohýbání okrajů zabraňuje okrajům tkáně od mačkání a díky noze, to dopadne krásný, odolný šev. Tato tlapa zvládne okraje holí, kapesníků, oblečení a produktů domácího výzdoby z lehkých materiálů bez předchozí sady hran.

Uřízněte malý kus tkaniny pod úhlem ze strany zpracovaného řezání.

Řezání úhlu tkáně do otvoru pro dutinu na nohou.

Spusťte tlapku a udělejte několik stehů, snižuje obě vlákna zpět. Současně by měl být plátek tkáně podléhat a vstoupit do otvoru pro dutinu na nohou.

Pokračujte v čáry, rovnoměrně propagovat tkaninu vpřed.

Tato noha je vyrobena ze speciálního polymeru pro ohřev materiálů nakloněných k obtížné propagaci kovové tlapky. Vinyl, umělá a opravdová kůže, Nubuck a další. Během provozu se posouvá na povrchu tkaniny, provádí libovolnou linku.

Sada tlapek pro šicí korálek závit

S touto nohou můžete upravit a rychle šití korálky na výrobku a zdobí to.

jeden.Položte nit korálek pod tlapou v drážce.

3.Vyberte řádek Zyg-pletenku, resp. V tomto případě by šířka zig Zag neměla být velmi častá.

4.Na začátku řádku se ujistěte.

Pomocí této tlapky můžete stavět na tkanině nebo upravit montážní efekt. V tomto případě můžete také zvýšit nebo snížit přistání nastavením napětí nití. Délka stehu je lepší zvýšit / 3.5. 4.5 /. Při provádění operace bude účtována tkanina.

Vzdělávání na povrchu tkaniny je zajištěna strukturou samotné tlapky. Vzhledem k tomu, že nohy jsou povýšeny přes tkaninu, se na jeho povrchu objeví natažené nitě.E. brožur. Šířka ZIG Zaba může být do 3-6 mm. Délka stehu 0,5-1 mm. Napětí horního závitu. Po provedení několika řádků v řadě můžete tak ozdobit jakýkoliv produkt.

Vyberte přímku s centrální polohou jehly. Vypněte látku a sledujte nohu pohybu podél řádku švu. Další řádek las paralelně s předchozí.

Použití nohy je velmi pohodlné, když se produkty šíří.

Také noha je nepostradatelná při přidávání dekorativních linií podél švu.

Poot pro šití tlačítek

jeden.Nainstalujte šířku CIG CIG ZAG na zařízení, odpovídající vzdálenosti mezi tlačítky otvory.

2.Odpojte spodní dopravník nebo namontujte desku potrubku.

3.Umístěte tlačítko na tkaninu podle deficentu, takže tlačítko je pevné / dočasně lepidlo pro tkáně madeira je schopen udržet tlačítko pro provedení práce /.

Tlapka pro černoši.

Navzdory skutečnosti, že zpracování nosu výrobků s přísadou švu s uzavřeným plátem je poměrně nekomplikovaný postup šití, nicméně to vyžaduje značné úsilí. Označení, ražery, dočasné ruční řádky a t.D. a t.P.

Je možné to udělat bez toho všeho? Ano, existuje způsob, jak se zbavit této rutiny, využít speciální tlapky šicího stroje. tlapku do komory okrajů produktů.

Existují různá jména této tlapky. Stoupá noha, tlapka pro hrany penáže, flexibilita pro nizové ohýbání, nohy tlapka, kapsa na kontrolní operace, imperies, noha. spínač, noha pro ohýbání NIZA. Je to všechno, co.

Samozřejmě, tlapky pro rozbočovač od různých výrobců pro různé šicí stroje, se od sebe liší od sebe, velikostí, materiálu, ze kterého se provádí. Tento rozdíl je zanedbatelný a významný. Kromě toho může stejný výrobce vyrobit tlapky pro komoru ihned v několika velikostech. Tam jsou tlapky, takže šířka ohybu 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm a 6 mm.

Ale všechny tyto tlapky mají jeden generál. Každý z nich je v přední části zvědavého zařízení, které během jedné operace zdvojnásobuje materiál a najednou provádí krásné a trvanlivé příjmy.

Takový šev se nazývá odlišně: úzká komora, šev Američan, šev Moskvy, úzké zisky a t.D.

Zbytečné zařízení tlapek, kroucení mechanismu krmení tkaniny nebo tak, jak je také nazýván “šnečí” (1 na obrázku),

See also  Ventilátor Centek ct 5004 jak sestavit podlahový ventilátor

má (2 v obrázku) průvodce. Drží okraj materiálu ke slotu a tím zabraňuje sklouznutí tkáně.

V sadě standardních doplňků pro mnoho šicích strojů a tlapky. Ale vždy jen v jedné velikosti. Tak ti, kteří mají jen jednu velikost tlapky. vrtulník a ti, kteří nemají takové, přemýšlet o akvizici tlapky. Pravda, jeden sen o první a jiní o dalším.

Jak používat otok?

Mnoho milovníků šití hledají informace o tom, jak používat dutou tlapku. A informace jsou v nadbytku. Zejména jak používat tlapku. Mohu přidat něco nového? Pokusím se.

Jak nainstalovat tlapku na šicí stroj

Vysvětlete, že tlapka je instalována na šicím stroji, myslím, že to není nutné. To je jasné. Další věc je, že tlapky pro komoru, i když se velmi podobná s jejich hlavním zařízením, ale stále se liší od sebe. Zvláště tento rozdíl je viditelný ve způsobu upevnění nohy k nádobu na klíně šicího stroje.

Proto si vybrat nohu pro manžádu musí pečlivě prozkoumat informace o noze, nezanedbávejte poradenství s prodávajícím. Možná je adaptér zapotřebí. adaptér z jednoho typu upevnění nohou na druhý, vhodný. Obecně platí vše, co bude muset vzít v úvahu.

Proveďte úzký ohýbací okraj tkaniny potřebují tenké nitě 20, 50. A tenká jehly 0, stehy linie 2,5. 3 mm dlouhá. (Pracovat s velmi tenkými tkaninami, doporučuje se trochu přes okraj ošetřené hrany.)

Takže nitě a jehla na místě, tlapa, také stehy linky jsou vystaveny.

Nyní se týká přímo dílo nohy a jeho hlavním účelem. realizace Frigs. Veškerá složitost práce s pocení PAW spočívá ve správném tankování (instituce) materiálu v zokrouhleném zařízením tlapky.

To je nejvýkonnější cesta.

Doplňovací materiál v tlapce. spínače tímto způsobem začíná Kruhová rohová tkanina. Jak to udělat správně?

Roh je třeba snížit pod úhlem 45⁰ do zpracovaného plátek. A to znamená, že obdélníkové Isosseles trojúhelník je vždy řezán z okraje materiálu.

Délka obou stran tohoto trojúhelníku se rovná dvojité šířce ohýbání tlapky. Například noha činí 2 mm šířku ohnuté, což znamená, že trojúhelník se stranami o délce 4 mm je odříznut z okraje materiálu. Pro 3 mm ohýbání, resp. 6 mm, po dobu 4 mm. 8, 5. 10 a t.D.

Podél okraje zpracováváme materiál na šířku, jako dvojitá šířka hotového ohýbání.

Například po dobu 2 mm, ohýbací mlhy jsou 4 mm, pro 3 mm. 6, pro 4. 8 a t.D. Tj. Linka pro zastřihovač výsledného materiálu materiálu se musí shodovat s linkami procházející vrcholem plátky trojúhelníku, na boku kolmo sousedící s textilem ošetřenou stranou.

Začneme látkovou látku do ohybové nohy.

Tlapka pro černoši.

Navzdory skutečnosti, že zpracování nosu výrobků s přísadou švu s uzavřeným plátem je poměrně nekomplikovaný postup šití, nicméně to vyžaduje značné úsilí. Označení, ražery, dočasné ruční řádky a t.D. a t.P.

Je možné to udělat bez toho všeho? Ano, existuje způsob, jak se zbavit této rutiny, využít speciální tlapky šicího stroje. tlapku do komory okrajů produktů.

Existují různá jména této tlapky. Stoupá noha, tlapka pro hrany penáže, flexibilita pro nizové ohýbání, nohy tlapka, kapsa na kontrolní operace, imperies, noha. spínač, noha pro ohýbání NIZA. Je to všechno, co.

Samozřejmě, tlapky pro rozbočovač od různých výrobců pro různé šicí stroje, se od sebe liší od sebe, velikostí, materiálu, ze kterého se provádí. Tento rozdíl je zanedbatelný a významný. Kromě toho může stejný výrobce vyrobit tlapky pro komoru ihned v několika velikostech. Tam jsou tlapky, takže šířka ohybu 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm a 6 mm.

Ale všechny tyto tlapky mají jeden generál. Každý z nich je v přední části zvědavého zařízení, které během jedné operace zdvojnásobuje materiál a najednou provádí krásné a trvanlivé příjmy.

Takový šev se nazývá odlišně: úzká komora, šev Američan, šev Moskvy, úzké zisky a t.D.

Zbytečné zařízení tlapek, kroucení mechanismu krmení tkaniny nebo tak, jak je také nazýván “šnečí” (1 na obrázku),

má (2 v obrázku) průvodce. Drží okraj materiálu ke slotu a tím zabraňuje sklouznutí tkáně.

V sadě standardních doplňků pro mnoho šicích strojů a tlapky. Ale vždy jen v jedné velikosti. Tak ti, kteří mají jen jednu velikost tlapky. vrtulník a ti, kteří nemají takové, přemýšlet o akvizici tlapky. Pravda, jeden sen o první a jiní o dalším.

Jak používat otok?

Mnoho milovníků šití hledají informace o tom, jak používat dutou tlapku. A informace jsou v nadbytku. Zejména jak používat tlapku. Mohu přidat něco nového? Pokusím se.

Vysvětlete, že tlapka je instalována na šicím stroji, myslím, že to není nutné. To je jasné. Další věc je, že tlapky pro komoru, i když se velmi podobná s jejich hlavním zařízením, ale stále se liší od sebe. Zvláště tento rozdíl je viditelný ve způsobu upevnění nohy k nádobu na klíně šicího stroje.

Proto si vybrat nohu pro manžádu musí pečlivě prozkoumat informace o noze, nezanedbávejte poradenství s prodávajícím. Možná je adaptér zapotřebí. adaptér z jednoho typu upevnění nohou na druhý, vhodný. Obecně platí vše, co bude muset vzít v úvahu.

Proveďte úzký ohýbací okraj tkaniny potřebují tenké nitě 20, 50. A tenká jehly 0, stehy linie 2,5. 3 mm dlouhá. (Pracovat s velmi tenkými tkaninami, doporučuje se trochu přes okraj ošetřené hrany.)

See also  Šicí stroj Jack F4 Chyba E1

Takže nitě a jehla na místě, tlapa, také stehy linky jsou vystaveny.

Nyní se týká přímo dílo nohy a jeho hlavním účelem. realizace Frigs. Veškerá složitost práce s pocení PAW spočívá ve správném tankování (instituce) materiálu v zokrouhleném zařízením tlapky.

To je nejvýkonnější cesta.

Doplňovací materiál v tlapce. spínače tímto způsobem začíná Kruhová rohová tkanina. Jak to udělat správně?

Roh je třeba snížit pod úhlem 45⁰ do zpracovaného plátek. A to znamená, že obdélníkové Isosseles trojúhelník je vždy řezán z okraje materiálu.

Délka obou stran tohoto trojúhelníku se rovná dvojité šířce ohýbání tlapky. Například noha činí 2 mm šířku ohnuté, což znamená, že trojúhelník se stranami o délce 4 mm je odříznut z okraje materiálu. Pro 3 mm ohýbání, resp. 6 mm, po dobu 4 mm. 8, 5. 10 a t.D.

Podél okraje zpracováváme materiál na šířku, jako dvojitá šířka hotového ohýbání.

Například po dobu 2 mm, ohýbací mlhy jsou 4 mm, pro 3 mm. 6, pro 4. 8 a t.D. Tj. Linka pro zastřihovač výsledného materiálu materiálu se musí shodovat s linkami procházející vrcholem plátky trojúhelníku, na boku kolmo sousedící s textilem ošetřenou stranou.

Začneme látkovou látku do ohybové nohy.

Jak používat tlapku pro montáž

Pokud potřebujete udělat jednoduchou montáž s pomocí tlapky, ne šicí tkaniny do jiného produktu, pak:

 • Nainstalujte tlapku místo standardu.
 • Bojovat s běžnými vláknami.
 • Dát tkaninu pod tlapou do bodu švu.
 • Nastavte páčku napětí závitu (více hodnoty, silnější bude sestava). Nejlepší pozice od 6 do 8, záhyby jsou měkké.
 • Maximální délka linek.
 • Namontujte knoflík přímého řádku.
 • Make Sow.

Pokud po skončení řádku budete chtít, aby se objemnější, pak vytáhněte spodní závit. Shromáždění bude kudrnaté.

Stejným způsobem můžete vytvářet tkaniny montáž s nohou pomocí cikzagu. Je vhodný, pokud chcete, aby se zároveň dovedli dekorativní švy a záhyby. Šířka stehu v tomto případě lépe absolvovat maximum. Tak stehy budou vypadat zajímavější.

Pokud potřebujete vytvořit montáž a zároveň sešíte tuto položku do druhého, taková noha je perfektní. Má speciální slot. Je nutné pracovat v následujícím pořadí:

 • Nainstalujte tlapku místo standardu.
 • Prodávat vlákno.
 • Dejte látku, aby se postavila pod tlapou do bodu švu.
 • Nahoře položte druhou položku, která by měla zůstat hladká. Tato položka musí být vložena do slotu v nohou.
 • Nainstalujte ovládací prvek napnutí závitu v požadované poloze, v závislosti na tom, jak silná by měla být montáž.
 • Regulátor délky je s výhodou nastaven na maximální polohu.
 • Udělej čáru.

Všechny tyto možnosti poskytují obvyklou sestavu. Tkanina však nebude dosahovat. Je to vhodné, pokud uděláte obyčejné volánky nebo záhyby.

Noha pro tajný řádek

Existuje rychlý a snadný způsob, jak upravit kalhoty a peeky, takže na přední straně není vlákno? Samozřejmě, pokud používáte speciální tlapky pro tajný šev. Existuje několik odrůd takových tlapek. Tyto upínací nohy umožňují dělat téměř neviditelné hrany: na přední straně výrobku jsou sotva patrné drobné stehy, které zachytily jen několik nití ze struktury tkaniny.

Byly časy, kdy by se neviditelný šev mohl provádět pouze ručně. Ale v současné době to není. A pokud používáte transparentní horní vlákno, pak bude řádek obtížnější detekovat.

Dejte nám vědět v komentáři, zda chcete detailní hlavní třídy na funkčnosti šicí stroje, odrůd čar a triků šití.

Instalace zařízení zvyšování paws koleno

Snižte tlakovou nohu (2) pomocí páky zvedání nohou (1).

Otočte šroub (6) takovým způsobem, že lapset klopy klopy kolena (5) s mírným lisem na destičce (4) se stala přibližně 2 mm.

Otočte šroub (8) takovým způsobem, že vzdálenost od konce šroubu (8) do zařízení zvedání klopu kolena (5) se stala přibližně 8 mm.

Otočte seřizovací šroub (8) tak, aby tlaková patka (2) s plně zapuštěnou deskou (4) spojky tlapek svorek byla ve vzdálenosti 13 mm od jehlové desky.

Po dokončení nastavení, bezpečně utáhněte matici (7).

Instalace řemene

jeden. Naklonit auta zpět a dát hnací řemen (1) na řemenici motoru a strojový invalidní vozík. 2. Zabalte matici (2) takovým způsobem, že hnací řemen (1) se přidá k prstu při 13-16 mm.

Instalace navíječe houpání

jeden. Plně spusťte rukojeť (1) zástrčky. 2. Nainstalujte řemenku (2) navíječe tak, aby posune hnací řemen (3) asi 5 mm, potom přesuňte láhev větru rovnoběžně s otvorem pro hnacího pásu na ploše. 3. Posílit navíječ cívku na ploše pomocí dvou šroubů (4). 4. Vytáhněte rukojeť (1) přítlačového zařízení zpět a ujistěte se, že přítomnost mezery rovnou asi 8 mm mezi řemenicí motku (2) a hnacím pásem (3).

Instalace skříně na hnacím pásu

Uvolněte tři šrouby (1) na bočním panelu stroje na 4. 5 revoluce.

Zachyťte z auta zpět, zarovnejte drážku pouzdra (2) hnacího pásu s pražcem (3) a třemi šrouby (1) a pak bezpečně utáhněte šroub 1-a.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS