Jak nainstalovat ventilátor do neuchého inkubátoru

Instalace ventilátoru v inkubátoru nonache

Větrání inkubátoru lze implementovat pomocí 3 metod.

 • Přírodní. V případě otvorů pro výměnu vzduchu. Tato metoda se používá v nejběžnějších inkubátorech. Výhod. nízké náklady a nedostatek dodatečného vybavení. Minusů. žádná schopnost zajistit jednotné vytápění a okamžitě nastavit vlhkost, slabý tok nejčerstvějšího vzduchu. Používejte pouze přirozené větrání není příliš doporučeno. je těžké získat nejvyšší.
 • Opakovat. Ventilátor v inkubátoru je vyříznut jednou za den a aktualizuje vzduch. Během zbytku je přístroj ventilován otvory.
 • Beze změny. V tomto případě pracuje ventilátor značný. A změna vzduchu se vyskytuje rovnoměrně přes otvory v komorních stěnách. Velká plus taková metoda při zajišťování jednotného ohřevu vajec.

Jak vytvořit ventilaci v inkubátoru z chladničky

 • Boční stěny a stropu chladničky jsou mačkovány hydrostroopy deskou nebo plastem. Ve vzdálenosti 7-10 cm od dna jsou vyrobeny široké otvory pro vzduchový výstup.
 • Ve stropním lemování je rozsáhlý otvor pro ventilátor vyroben. V chladničce, 2-3 otvory přes ventilátor odstraňování vzduchu. Pro plot nejčerstvějšího vzduchu. otvorů na okrajích chladničky jsou vyrobeny.
 • Ventilátor je upevněn na stropu chladničky ve vzdálenosti 2-3 cm od povrchu. Pro to bude vhodná jakákoliv podšívka.
 • Nejlepší volba připojení ventilátoru. Použijte nastavitelný zdroj napájení. Změnou napětí se změní rychlost rychlosti.

Tak, v inkubátoru z chladničky lze provést trvalé větrání.

Budou požadovány dva ventilátory a kulatou trubku:

 • Otvory jsou vyrobeny podél jedné zdi.
 • Potrubí je instalována mezi stěnami chladničky nad zásobníkem vody, otvory dolů. Vzdálenost mezi potrubím a kapacitou 3-5 cm.
 • Na druhé straně, kde se ventilátor provede. Je nutné poskytnout poklop, který bude regulován přívodem vzduchu.
 • Druhý chladič je instalován přímo nad vodní nádrže. jeho funkce je rychlým zvýšením vlhkosti v inkubátoru.

Konstantní

Tento typ větrání poskytuje trvalý pohyb vzduchu uvnitř inkubátoru.

 • Ventilátor v inkubátoru může být umístěn buď v horní části fotoaparátu, nebo na boku. Když je umístěn nahoře. vzduch je na něm vstřikován a částečně zhasne, přes otvory v pouzdru, umístěném nad lopatkami.
 • Dále se pohybuje podél kanálů umístěných podél stěnách, sání čerstvého vzduchu skrz otvory.
 • Dosažení spodní části inkubátoru, je nasycena kapacitou vody s vodou a znovu se zvedne přes podnosy s vejci.
 • Vzduch opět spadá na ventilátor a proces se opakuje.

V ideálním případě musí moderní inkubátor kombinovat všechny tři typy větrání a pracovat automaticky. Poskytuje:

T.E. Větrání v inkubátoru má obrovský dopad na procento výsledků a zdraví budoucích mláďat.

Jak používat?

Před zahájením práce je zařízení odstraněno z obalu, kontrola integrity a úplnosti. Pokud je vše v pořádku, přijato pro montáž. V zařízení musíte připojit otočný přístroj a připojit řídicí jednotku správně, což by nemělo způsobit potíže. Mimo jiné v souboru se zařízením je instrukce, ve kterém existují krok za krokem schémata a tipy, jak sestavit zařízení pro umělého výkonu mladých.

Před pokračováním s záložkou vajec je nutné důkladně otestovat elektroniku na správném fungování.

 • Vyplňte vodu vany. Teplota tekutiny by měla být přibližně 38 ° C.
 • Povolit zařízení a nainstalujte příslušnou teplotní úroveň. Neubližuje uvnitř jiného teploměru, aby bylo možné srovnávat svědectví a zjistit jasnost aktivačního relé. Po určité době vnitřní plocha inkubátoru zahřívá na požadovanou teplotu, regulátor teploty je povinen vypnout topné těleso. Současně s tím musí být slyšet kliknutí a indikátor lampy by měl být zamíchán na obrazovce.
 • Dejte zařízení pracovat za nejméně tři hodiny. Během tohoto období je nutné dodržovat činnosti elektrického relé (topné těleso jsou zapotřebí pro připojení a odpojení, teplota na obrazovce by se měla v mezích přípustných standardů v mezích přípustných standardů). Pokud je přístroj vybaven automatickým rotováním zásobníku, musíte věnovat pozornost připojením a odpojení jednotky.
 • Pokud se zkušební spuštění, nejsou detekovány žádné poruchy v provozu inkubátoru, můžete být přijata pro rezervaci vajec do inkubace. Když vejce nejsou příliš mnoho, musí být složeny bokem. Pokud se bi-1 používá bez soustruhu, je vysoce doporučeno na každém vejce na jedné straně, aby se v tužkové značce (například plus). tímto způsobem může být řízen, což konkrétně vajec jsou již invertovány, a které ne. V inkubátorech B-2 s elektrickým pohonem pro největší místnost by měla být vejce instalována ve svislé poloze, hloupé straně nahoru. Jakmile jsou vejce umístěna na podnose, musíte získat dobrý kryt a provozovat inkubátor. Pokud je vše správné a upraveno, nastavte a nakonfigurován, v blízké budoucnosti se teplota v komoře zařízení přijde do normy, z tohoto blesku lze předpokládat, že inkubační postup začal. Zpravidla pro odstranění mláďat bude potřebovat 19-21 dní.
See also  Jakou sílu by měl mít ventilátor

Vezměte vejce, kterou potřebujete od zdravého věku ptáka od 1,5 roku. Vejce musí mít středně velké velikosti, správný tvar, bez prasklin a růstů na skořepině. Je třeba poznamenat, že doba skladování vejce přímo ovlivňuje procento mladých lidí.

Skladujte vejce, která budou následně umístěna do inkubátoru, následuje ne více než deset dní při teplotě menší než 10 ° C, jinak se snižují všechny inkubační vlastnosti.

O tom, jak používat inkubátor “Nonaching”, podívejte se na následující video.

Co je zahrnuto v inkubátoru

Různé inkubátory mají jeden druhého. Stává se, že při nákupu určitého modelu kupující obdrží pouze bydlení a zbytek komponent musí koupit a cena je v důsledku velmi vysoké. Co je dodáváno v sadě s neuchým inkubátorem?

 • 4 mříže (zásobník) pod vejci. Může být mřížka čistě pro kuřecí vejce nebo ptáky různých druhů. To vše závisí na místě nákupu a různých speciálních nabídek.
 • Řídicí blok. Je zodpovědný za všechny automatické funkce (podpora teploty, vlhkost, časovač otočení vejce).
 • Automatické otočné vejce.
 • Dva LED senzory na víku pro sledování vlhkosti a teploty, stejně jako energie.
 • LED pro podsvícení oken na horní víko.
 • Snímač senzor na hladině vody.
 • Ultrazvukový výparník vody.

Baterie, další mřížky musí být zakoupeny samostatně. A utažení akvizice baterie nestojí za to, protože zachování vajec může záviset na tom, protože nikdy nevíte v jaké hodině a v jakém dni se elektřina náhle vypne.

Princip operace

Než začnete, kryt je odstraněn, mřížka a krycí uzel je odstraněn. Teplá voda se nalije do speciální nádoby, mříž se vrací na místo a rotační mechanismus je nastaven. Čistá vejce jsou položena v buňkách, v blízkosti je teploměr. Víko se uzavírá.

Inkubátor je součástí sítě. Požadovaná teplota se otočí otočením rukojeti termostatu. Chcete-li řídit proces procesu převratu nepřítele, doporučuje se je označit jednoduchou měkkou tužkou.

See also  Maska pro depilaci doma

Pro lepší zahřátí a větrací vejce musíte posunout jednou denně od centrálních řad na stranu, otočením štítku v opačném směru. Vejce převrat se odpojit za dva dny před vylíhnutím kuřat.

Doporučení pro uživatele

Tak, aby auto fungovalo správně a sloužilo co nejdéle, doporučuje se dodržovat některá jednoduchá pravidla během provozu inkubátoru:

 • Vyčistěte “non-prodej” mohou být použity prostředky, které neobsahují abrazivní látky;
 • Před prvním pokládáním vajec je nutné plně zkontrolovat inkubátor a nezapomeňte na zkušební spuštění. Tato obezřetnost umožňuje identifikovat nedostatky zařízení a zkontrolovat výkon;
 • Doporučuje se okamžitě nastavit automatické nastavení, aby následně nenechávejte inkubační materiál.

Zveme vás, abyste se připojili k našemu Zen-kanálu a skupině ve nebo spolužácích, kde jsou publikovány nové články, stejně jako zprávy pro zahradníky a chovatele hospodářských zvířat.

ventilátor, inkubátoru
 • Přinášíme jádro. Jaké nuance neberou v úvahu zemědělce začínající?
 • Než krmení brojlerů od prvního dne na porážku?
 • Co upozornit na chovatelské kuřata v prvním jarním měsíci?

Typy ventilace

Větrání vzduchu v inkubátorech je implementována několika metodami:

 • Beze změny. K tomu je ventilační zařízení konzulatelní, což umožňuje rovnoměrně měnit vzduch, který je pokryt přístrojem, je proces doprovázen jednotným odvodem tepla.
 • Opakovaný. Tato metoda zahrnuje začlenění ventilačního nástroje jednou za den, takže je 100% pro změnu vzduchu do zařízení.

Instalace fanoušků v inkubátoru nonache.

Aby bylo možné rozhodnout, která metoda větrání je výhodnější a lepší pro vejce, musíte vidět jejich čtení více.

Axiální

Axiální viz ventilátor, který se vyznačuje pohybem proudění vzduchu podél osy otáčení pracovního kola pomocí motoru. Protože pohyb vzduchu, který je absorbován a injikován, se shoduje ve směru a samotný ventilátor je snadno vyrobitelný, axiální ventilátory jsou zaznamenány nejčastějším.

Největší plus axiálního ventilátoru je nízká cena, protože je často speciálně získán pro větrání vzduchu v inkubátorech. Nevýhody tohoto druhu lze připsat ne příliš vyšší výkon, s přihlédnutím k poměrně velké velikosti zařízení, také axiální ventilátor je docela mírný.

Nepřetržitý

Provoz kontinuálního ventilačního systému je založen na ventilačním zařízením nuceného typu. Ventilátory jsou instalovány v singulárních airlows a existuje konstantní šíření nejčerstvějšího vzduchu v inkubátoru a současně odstranění oxidu uhličitého z něj.

Druhy ventilace v inkubátoru, jak funguje systém nepřetržitého ventilačního systému:

 • Zpočátku je vzduchový ventilátor vypouštěněn z topného zařízení, protože výsledek. jeden proud vzduchových hmot je předán v otevíracích otvorech umístěných nad oběžným oběžným kolem a překročí hranice inkubátoru. Další část vzduchu, vytlačování překážky. střecha, prochází přívodními otvory.
 • Vzhledem k tomu, že vzduch se pohybuje venku, je zachycení nejčerstvějšího vzduchu a smíchejte je mezi sebou, pak se pohybují topnými prvky.
 • Pohyb vzduchu se vyskytuje podél stěn, do spodní části ventilátoru, proud vzduchu přichází do zásobníku vody a zvlhčuje.
 • Po kterých hmoty procházejí vejdami s vejci a dávají je teplo.
 • Krok dokončení je zvrátit vzduch do ventilačního zařízení, přebírá recyklované plyny.

V důsledku takového ventilačního schématu dochází k souběžnému provádění zahřívání, větrání a vejce hydratační. V zařízení s nepřetržitým ventilací musíte určitě vytvořit plánované chlazení vajec. Pokud přidružíte tyto dvě ventilační systémy, někdo z nich má klady i zápory. Například systém neustálého ventilačního systému je neplatnější, protože spotřebovává větší množství elektřiny a žádá neustálé chlazení vajec, aby vypnul inkubátor a jeho větrání.

See also  Motorový ventilátor bzučení, ale neotáčejí

Ve srovnání s opakovanou ventilací, beze změny, beze změny poskytuje větší počet čerstvého vzduchu, který vyžaduje vejce, zejména to se týká poslední doby vývoje mláďat.

Ale spolu se skutečností, že opakující se systém nepožádá o chlazení vajec, protože se to stane automaticky, v období, kdy se provádí ventilace a zahřátý inkubátor je vypnutý.

Rozpracování se považuje za v případě, že inkubátor je kombinován s opakovaným a nepřetržitým ventilačním systémem, může takový makar dosáhnout jednotného ohřevu vajec, nezměněného umístění neomodného vzduchu v zařízení a kvalitnější regulaci vlhkosti.

Inkubátory ventilace: Jak se kuřata ovlivňují, jak se udělat

Aby bylo možné získat nejvyšší procento výstupu vajec v inkubátoru, je nutné zajistit dokonalé podmínky zařízení, jako je vlhkost a teplota vzduchu. Existují však jiné, zásadnějšími důvody, které ovlivňují inkubační proces, uprostřed svého zvláštního místa je oceňován. V tomto článku uvidíme význam větrání v inkubátoru, jeho hlavní typy a vybavení větrání domácí inkubátoru.

Tangenciální fanoušek

Tangenciální ventilační zařízení se vyznačují přítomností rotorů ve formě “belichet”, která má prázdné centrum a topwood z axiálního ventilátoru, umístěné podél obvodu. Vanálový válec nemá žádné stěny, ale tam je oběžné kolo sestávající ze zakřivených lopatek. Vzduchové hmotnosti jsou zachyceny shnilých lopatek a jsou zrychleny pod vlivem difuzoru, pohybující se správným směrem. V tomto ventilačním zařízení se vzduch pohybuje podél obvodu rotoru k výstupu, který je velmi podobný principu působení odstředivého ventilátoru.

Upřesnit inkubátor Non-sušičku pro 104 vajec instalace fanoušků to udělat sami

Tangenciální zařízení jsou schopna vytvořit jednotný vzduch proudí po celém povrchu ventilátoru, protože v procesu práce je velmi tichý. Pokud přidružíte tangenciální zařízení s axiálním a odstředivkem, pak 1. masivnější, ale mít nejvyšší výkon.

Vlastnosti self-instalace ventilačních systémů v inkubátorech

Nejběžnější modely inkubátorů jsou vyrobeny z pěny. Nejčastěji jsou rozměry takových inkubátorů malé, v jejich komoře jsou zásobníky instalovány s existujícími mezerami mezi nimi a stěnami.

Jsou nezbytné pro jednotné rozložení tepla kolem komory. Při instalaci ventilačního systému je proto třeba vzít v úvahu tyto funkce:

Dát fanoušci do inkubátoru. To nakonec?

 • Pásový chladič je umístěn tak, aby vytvořil proud vzduchu nemá vliv na inkubační materiál.
 • Povrch vajec může zaschnout, což vede k rychlé smrti mláďat. Proto je instalován proudem nahoru.
 • V krytu inkubatoria proveďte otvory (od 1 do 3 kusů), o průměru 8-10 cm. Vzduchem opustí inkubátor.
 • Vejce jsou větraná pouze s teplým mokrým vzduchem. Proto byste se měli postarat o instalaci vodních kontejnerů na cestě vytvořeného proudění vzduchu.

Někteří zemědělci používají nejen inkubátory pěny, ale také vybavení vytvořené ze starých chladniček. Dokonce i takové domácí spotřebiče mají dobré úspory ukazatele nejen zima, ale také teplo.

V inkubátorech vyrobených z chladniček by měly být vzduchové kanály použity v plastových trubkách, uvnitř které jsou namontovány chladiče kanálu. Obvyklé uspořádání zařízení ve stěně je obtížné vzhledem ke zhoršení tepelného izolačního materiálu. Kromě toho, skleněné hazardní hazard může být obtížné pracovat chladiči.

S:

září 2021 Buzalbin Poznámky k rekordéru, zda musí ventilátor pracovat v inkubátoru zakázán

Jak nainstalovat komínový ventilátor Draftbooster


| Denial of responsibility | Contacts |RSS