Jak nastavit čas na daewoo mikrovlnné troubě

Jak nastavit čas na mikrovlnné troubě LG. Jak nastavit čas na mikrovlnné troubě

Časová úprava se provádí pomocí tlačítek nebo rukojeť. Výrobci svým vlastním způsobem naznačují. Na některých mikrovlnných trovkách můžete vidět ikonu Dial, na druhém jednoduše nápis “Čas”.

Existují regulátory na mechanické mikrovlnné troubě. Jsou zodpovědné za výkon a rychlost vytápění. Je třeba správně nastavit časovač tak, aby jídlo se zahřeje, ale nespalovaly.

Je možné ohřát vodu za jednu minutu a kuřecí stehýnka se utopí 30-40 minut.

Pro rozmrazování produktů musíte instalovat na časovač 3 minuty, přičemž napájení na minimum.

Automatické mikrovlnné trouby nevyžadují časové nastavení. Stačí si vybrat režim, například “popcorn” nebo “Ryby” a samotná pece nastaví časovač.

Elektronické modely Samsung a LG vám umožní zvýšit nebo snížit dobu vaření. Nemusíte vypnout mikrovlnnou troubu nebo počkejte, dokud nastavený čas nepřijde, můžete použít tlačítka “více / méně”.

Některé modely mají funkci “start”. Je vhodné pro ty, kteří kombinují vaření s jinými záležitostmi. Mikrovlnná trouba začne pracovat ve správný čas. Zkontrolujte, zda tato funkce funguje správně, jinak časovač bude pracovat nesprávně.

Hodiny jsou pokaždé vyřazeny pokaždé, když vypnete mikrovlnnou troubu ze zásuvky nebo svého bytu, byl de-energizován. Například, nedávno vypnul světlo.

Jak nastavit čas na mikrovlnné troubě LG

Jakmile nastavíte čas, můžete použít libovolnou funkci pro vaření.

Jak upravit časovou zobrazení

V modelech mikrovlnných kamen různých výrobců je funkce zobrazování hodin podobná. Inteeis se liší: umístění a název tlačítek, digitální displej. V některých mechanických řídicích zařízení, návrh neumožňuje určit aktuální čas, je možné pouze nastavit požadovanou dobu přípravy na časovače.

Hodiny na displeji

Nastavení času u modelů různých výrobců

Nejoblíbenější mikrovlnná trouba Samsung, Mystery, LG. Konfigurace hodin v nich následovně:

 • Samsung. Jakmile jsou mikrovlny připojeny k výkonové mřížce, počet nula bliká na stole. Chcete-li nastavit nastavení, musíte kliknout na tlačítko vedle voliče. V mikrovlnném pecích tohoto výrobce, dva režimy: 24 a 12 hodin. Poté, co potřebujete nastavit čas pomocí tlačítek “UP”. Na konci klikněte znovu “Hodiny” tak, aby byla zachována zadaná hodnota.
 • Tajemství. V zařízeních této značky je také elektronická zpráva. To ukazuje aktuální čas. Ale je zobrazen pouze v případě, že jídlo se nezahřívá. Pokud je mikrovlnná trouba zapnuta, zobrazí se režim a doba trvání vaření. Po zapnutí na výsledkové tabulce by měl být zobrazen čas “1:01”. Musíte zadat aktuální a potom nastavit časovač pro vaření potravin.
 • Lg. Mikrovlnná práce začíná nastavením resetování. Chcete-li to provést, klikněte na “Stop”. Pak musíte vybrat sílu tepla vytápění, jeho trvání. Na konci musíte kliknout na “Hodiny”, pak se nastavení uloží.

Vzhledem k tomu, že nastavení časovače v mnoha mikrowaves je stejná, může být demontována příkladem. Nastavení času, kterou musíte sledovat tento algoritmus:

 • Připojte mikrovlnnou troubu na elektřinu, aktivujte tlačítko Povolit “;
 • Stiskněte dvakrát na “Hodiny” a vyberte režim zobrazení dne (celé číslo nebo polovina);
 • Nainstalujte dobu vytápění pomocí tlačítek nahoru a dolů;
 • Klikněte na “Hodiny”, počkejte, až signál dokončí vaření a vytáhne misku.

Na všech nastavení zařízení se po odpojení od sítě resetují. Tak musí být ručně přizpůsobeni. Existují však modely, ve kterých je režim uložen. Potraviny zahřátí, dostal talíř a nastavení zůstala na stejném místě. Zahřát další jídlo na nových nastaveních, musíte nejprve ztratit starý.

Užitečné články, zprávy a recenze na našem kanálu Yandex Zen

Zpožděný Launch

V moderní mikrovlnné troubě “Samsung”, “Siemens” nebo LG je další pohodlný prvek, jako je začíná start. Existují speciální tlačítka, se kterou je nastaven požadovaný čas a proces vaření je spuštěn jeho vypršením. Velmi pohodlné, pokud učiníte několik případů ve stejnou dobu nebo okolnosti vyžadují vaši nepřítomnost v kuchyni.

See also  Značky plastových pokrmů pro mikrovlny

Mikrovlnný provozní pokyny

Když je mikrovlnná trouba zapnuta do sítě, pípnutí zvuky a zobrazí se “0:00”. Můžete nastavit čas v rozsahu 0:00 23:59; Příklad: nastavený čas 12:12.

Stiskněte tlačítko (4) “Hodiny / Pre Set” (hodiny / předvolby)

, Na displeji se zobrazí zobrazení 24 hodinových hodin, opakovaně stiskněte formát 12n.

Stiskněte tlačítko (4) “Hodiny / Pre Set” (hodiny / předvolby)

, Pro dokončení instalace hodin. Na displeji zobrazuje zadaný čas 12:12 a body separačních bodů (9) budou blikat.

MA2104. DAEWOO MICROWAVE MODEL NO KOR-6L77

Pokud hodiny nejsou nainstalovány, pak aktuální čas není

Zadávání nesprávného aktuálního času

Stiskněte tlačítko (6) “STOP / CLEAR” (STOP / RESET)

Resetování čtení a opakování položek 1, 2, 3.

Vaření v mikrovlnné troubě

Vyberte úroveň mikrovlnné trouby a nastavte provozní čas. Stiskněte tlačítko (2) “mikrovlnná trouba” (mikrovlnná trouba), abyste vybrali požadovanou úroveň výkonu při spuštění pece.

Příklad: Zapněte troubu po dobu 10 minut s 80% úrovní výkonu, postupujte takto, postupujte takto:

Stiskněte tlačítko (2) tlačítko “mikrovlnka” (mikrovlnná trouba)

, “P100” a piktogram (1) se rozsvítí na displeji.

Znovu stiskněte tlačítko (4) “mikrovlnné” tlačítko “

Stiskněte digitální tlačítka “1”, “0”, “0”, “0”, na displeji se zobrazí čas “10:00”.

Příklad: Zapněte gril se 100% výkonem po dobu 35 minut, postupujte takto, postupujte takto:

Otevřete dvířka pece, umístěte produkty do pracovní komory, zavřete dveře.

, Na displeji se zobrazí “G 1” a piktogram (3).

Stiskněte digitální tlačítka “3”, “5”, “0”, “0” na displeji se zobrazí čas “35:00” minuty.

Stiskněte tlačítko (11) “Start / 30SEC./ Con firma “(start / 30SEK / potvrzení)

, Chcete-li zahájit vaření, zobrazí se zobrazení zbývajícího času a piktogram (3) blikat.Poznámka: V režimu varu “gril”, teplota v pracovní komoře není instalována. Na konci procesu vaření se pece vypne a bude provedeno pět zvukových signálů.

Příklad: Nastavte režim konvekce při 180 ° C po dobu 40 minut, postupujte takto, postupujte takto:

Stiskněte tlačítko (3) “konvekce” (konvekce)

nastavit, mikrovlnné, troubě

Několikrát před volbou požadované teploty “180” stupňů.

Na displeji se zobrazí teplota 180 ° C a piktogram (2), stejně jako ikony režimu teploty (10) v dolní části displeje.

Stiskněte tlačítko (11) “Start / 30SEC./ Con firma “(start / 30SEK / potvrzení)

, Během předehřívání se na displeji zobrazí ikona teploty (10), blikající ikona (2), když je dosaženo zobrazené teploty, pípnutí zvuku dvakrát jako připomínka

V kuchyni je nutné provést značné množství času: Připravujeme se a vezmeme jídlo, moji jídla a odstranit povrch, pít čaj a mluvit o dlouhých večerech. Velmi pohodlné být v blízkosti hodin, s nimi bude efektivnější řízení domů. Chcete-li to provést, není nutné zakoupit další zařízení, můžete snadno upravit čas na mikrovlnné troubě.

Jak upravit časovou zobrazení

V modelech mikrovlnných kamen různých výrobců je funkce zobrazování hodin podobná. Inteeis se liší: umístění a název tlačítek, digitální displej. V některých mechanických řídicích zařízení, návrh neumožňuje určit aktuální čas, je možné pouze nastavit požadovanou dobu přípravy na časovače.

nastavit, mikrovlnné, troubě

Blok: 2/5 | Počet znaků: 387

Yourmicrowell.Ru

08.12.2013 | Autor: Vyacheslav Bondarenko

V předchozím článku fungovaly funkce a účel časovače. regulátor použitý v mechanických řídicích panelech mikrovlnné trouby. A teď je čas se podívat do této mechaniky zázraků a zjistit, jak je uspořádána. Jedním z možných verzí tohoto zařízení je znázorněno na obrázku 1. Časovač. regulátor je velmi složitý mechanický přístroj a odkazuje na kategorii těchto věcí, které když osoba rozebírá, není vždy schopný sbírat. Celá náplň regulátoru je uvnitř plastové krabičky sestávající ze dvou částí, pojďme je zavolat. obličejová část a zadní. Ze strany přední části ovládacích prvků. časovače hřídele a rychlostního stupně regulátoru. Odezadu je instalován elektromotor, šálek volání. konečný signál pece, hřídele a zvonkohion, jakož i závěry kontaktních skupin regulátoru. Rozdělit podvozek regulátoru a podívat se dovnitř, musíte odstranit přední část krabice. Chcete-li to udělat, odšroubujeme tři šrouby upevňovací pouzdro na kovový podvozek, stejné šrouby jsou utaženy obě poloviny těla regulátoru. Poté dostáváme přístup k poslednímu. čtvrtému šroubu, který se nachází vpravo od převodovky regulátoru výkonu, odšroubujte jej. Pak vezmeme nějaký plochý a ostrý nástroj, jako je nůž nebo tenký šroubovák a s velmi opatrně oddělující přední část zezadu. Zároveň, aby byly vnitřky regulátoru zaplaveny, musí být případ udržován vodorovně, zadní stranu a snažit se, aby se tak, aby při odstraňování horní poloviny obličeje, všechny převody zůstaly na dně. zadní strana podvozku regulátoru.

See also  Jak nastavit rozdělený systém pro horký vzduch

Osa každého převodového zařízení má referenční body. kotva, a to jak v zádech, tak v obličeji. Po vyjmutí krytu se musíme zobrazit obraz, přibližně jak je znázorněno na obrázku 2. Když jsem musel tuto věc analyzovat poprvé a vidět takovou řadu šestistupných zařízení, první myšlenka, že jsem navštívil, moje hlava byla: “No, vylezl jsem na obr?”. Zpočátku, pocit paniky a zmatku, “jak to všechno funguje?”A” Jak to všechno je pak shromažďovat, udržet výkon?”. Ale, jak říká lidová moudrost: “Oči se bojí, že rukama do”.

A tak pochopit, proč jsou potřeba všechna tato zařízení. Aby bylo možné být snazší zjistit, že časovač. regulátor kombinuje dvě zařízení, časovač a regulátor napájení a společný uzel pro obě zařízení. je elektromotor. Jedná se o elektromotor, který působí obě tyto mechanismy. Na tomto zvolte hřídel obrazovky bodu referenčního bodu 0 a začne se odtud učit. Prime všechna převody v pořadí, z hřídele elektrického motoru a poté. Zpočátku je otáčení z motoru přenášen rychlostní stupeň 1, pak postupně převodovky 2, 3 a 4. Většina převodovek má dvě úrovně s různými průměry. Rotační pohyb je přenášen z menšího průměru na více. Převodovka 1 a 3 sedí na jedné ose. Výše uvedené ozubené kolo společně tvoří převodovku, která přenáší otáčení z hřídele motoru na ovládací prvky časovače a regulátoru napájení, stejně jako snižuje počet otáček motoru na požadovanou hodnotu. Poslední je čtvrté převodovky, je letá. S tímto převodem se otáčení vysílá ve dvou směrech: na převodovku 5 a dále na časovače a v jiném směru. na převodovku 11 a poté na regulátoru napájení.

Nyní zvažte práci každého zařízení samostatně. Začněme s časovačem.

Mechanismus časovače se skládá z následujících údajů:

 • Převodovka 5. Přenese otáčení z podkladu ozubeného kola 4, do mechanismu časovače.
 • Převodovka 6. tření. Převody otáčení z převodovky 5 na časovač 7. Pracuje v jednom směru, čímž zabrání převodovky v opačném směru při nastavování času. otáčení handle časovače ve směru hodinových ručiček.
 • Časovač časovače a časovače zařízení 7. Slouží k instalaci a referenční době časovače.
 • Softwarová jednotka 8. Spravuje páku 9 kontaktní skupiny časovače.
 • Páka 9. Pod kontrolou softwarového disku se pohybuje vratné pohyby, a tím spravuje kontakty 10 časovače.
 • Kontaktní časovače skupiny 10. Jeden pár normálně otevřených kontaktů. Krmiva napájení elektromotoru a regulátorem napájecího regulátoru Skupina 16.

Čas nastavení rukojeť naděje na kovové hřídeli. Zavolejme mu. časovače hřídele. Časovače 7 sedí na časovače hřídele 7. Převodovka časovače má tři dlouhotrvající design. Střední vrstva ozubeného kola je převodovky a interakce s třením 6. Horní vrstva obsahuje obdélníkový výčnělek, který hraje roli zarážky, která v interakci s výstupem uvnitř přední strany omezuje otáčení knoflíku časového řízení v určeném sektoru, to znamená, že to neumožňuje Otočte ji na všech 360 stupňů. Spodní vrstva ozubeného kola 7 má také výčnělek určený k interakci s jiným detailem, označením tuto položku jako programový disk (pozice 8 na obrázku). Programový disk je nainstalován pod převodovkou Tarmeter, na stejném hřídeli. Výstupek spodního stupně ozubeného kola 7 je obsažen v drážce softwaru, čímž se poskytuje jejich střídání. Na konci programového disku existuje sektorová vybrání, která je navržena tak, aby řídila skupinu kontaktů časovače pákou 9. Odděleně bych chtěl mluvit o zařízení 6. Tento stupeň je bezpečnostní tření spojka, má dvě úrovně a skládá se ze dvou částí. vedení a otroka. Princip tření je založen na přenosu rotačního pohybu z jedné části na druhý pomocí třecí síly. Vzhledem k tomu, že především náš příklad, je vedoucí část tření. vrstva s velkým průměrem, má dutý design. V dutině přední části je spacer kovový kroužek vložen po celém kruhu. pružina. Prasknutí tohoto kruhu tvoří drážku. LED část je horní stupeň s menším průměrem v jeho provedení má výstup a vložený do dutiny přední části výčnělku v drážce. Pokud se tedy, když je přední část otáčí, není zatížen otrokem, pak obě části spojky budou fungovat jako celek, jako je jeden stupeň. Třecí síla vytvořená pružinou, při otáčení přední části, bude znamenat a podřízenou část. Pokud však včtete LED část spojky. mechanicky zastavte, přední část bude i nadále otočit, překonání pevnosti tření a sklouznout spolu s pružinou relativně nepohyblivým v tomto okamžiku podřízené části. Obrázek 2, červené a modré šipky, označuje směr otáčení obou částí spojky. Jak je vidět na obrázku, hlavní část se může otáčet pouze v jednom směru (modrá šipka) a poháněna a v jednom a více.

See also  Jak rychle vyčistit mikrovlnnou troubu doma

Yourmicrowell.Ru

Denní lidé jedí mnoho různých produktů v potravinách a každý výrobek, v procesu jeho přípravy, vyžaduje zvláštní vztah. Některé produkty se připravují intenzivněji, jiné méně. Aby byl proces vaření pohodlnější, jakékoli kuchyňské zařízení, ať už je to primus, plynový sporák nebo elektrický sporák, musí mít systém nastavení výkonu. S plynovým sporákem je vše jasné, otočili ventil v jednom směru. dělali menší světlo, obrátil se k jinému. To se nazývá hladká nastavení výkonu.

S mikrovlnnou troubou jsou věci poněkud jiné. Zde vzhledem k vlastnostem zařízení a principem provozu magnetronu je možné hladké nastavení výkonu (výjimka může být pouze pece měniče). V mikrovlnné troubě se použije stupňovité nastavení výkonu a provádí se spínáním výkonového obvodu magnetronu. Jinými slovy, řídicí panel pece, podle specifikovaného programu, jednoduše zapne a vypne magneton během provozu. A s každým začleněním, magnetron pracuje na plném výkonu. Například, vezměte kulaté hodnoty času a výkonu. Předpokládejme, že časovač dáte 30 minut a nainstalovaný výkon 100%. V tomto případě bude magnetron pracovat nepřerušující během všech 30 minut provozu pece. Pokud nastavíte hodnotu výkonu 50%, pak magnetron během provozu bude pravidelně zapnuta a vypnuta v určitých intervalech. Ale čisté hodiny magnetronové práce bude 15 minut, což odpovídá 50% zadaných 30 minut. Lze tedy dospět k závěru, že tyto hodnoty napájení, které instalujete na indikátor ovládacího panelu, jsou hodnoty provozu magnetronu (v procentech), pro vybrané období.

Obrázek níže ukazuje podmíněný diagram Vysvětlení principu nastavení výkonu použitého v mikrovlnné troubě. Podél horizontální osy jsou hodnoty času nastaveného na časovači odloženy v minutách. Vertikální osa. Hodnoty napájení dané magnetronem během provozu. Zelená barva označená čistou dobou magnetronu pro vybrané období. Na grafu vpravo je vidět, že pro nastavený čas. 30 minut pracoval Magneton pouze 15 minut, což odpovídá výkonu 50%.

P.S. Ve skutečnosti za 30 minut se magnetron zapne a nevypne ne třikrát, jak je znázorněno na diagramu, a mnohem vícekrát. Časové intervaly začlenění budou kratší. Ale opakuji, diagram je podmíněn a je znázorněn tímto způsobem pro jednoduchost vysvětlení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS