Jak nastavit čas na mikrovlnné troubě Vitek

Recenze: Mikrovlnná trouba Vitek VT-1685 SR. Nic zvláštního, jednoduchá mikrovlnná trouba (používaná mnoho let)

Mikrovlnná trouba Vitek Vt. 1685 Koupili jsme před více než před třemi lety. Nedávno připomněl, kolik let. Nikdy si nemohl vzpomenout. Vzpomínám si, že v tu chvíli stojí přesně 3 tisíc. Rubles. Jen taková částka dala manželovi na narozeniny. A koupili jsme na to mikrovlnnou troubu. Takže v době, kdy jsem tuto techniku ​​považovali za drahou. Pak se mi zdálo velmi stylové. Tento model má navíc ocelovou šedou barvu, která byla pro mě neobvyklá.

V loňském roce se mikrovlnná trouba rozbila. Dal opraven. Pracoval asi rok. Opět zlomil týden (havárie začala a strašidelné jiskry zezadu). Musel jsem si koupit nový, protože opravy stojí téměř cenu nové levné mikrovlnné trouby a po něm nefunguje. Nedávno jsem se bál a obával se a obával tuto techniku, protože strany byly pociťovány.Mikrovlnná trouba Vitek Vt. 1685 má šedou, takže to není příliš značení, zejména zevnitř. Je to mechanický. Na tom není žádné tlačítko. Použití je velmi jednoduché. Nevím, co se nazývají ty kousky na mikrovlnné troubě, které potřebujete zkroutit). Takže první vrchol upraví výkon: od nízké k nejvyššímu. Obvykle to stojí na nejvyšší. Můžete se také obrátit na ikonu odmrazování. Použil jsem ji jmenovat. Vyvinuté mince nebo maso. Čím nižší je síla, tím delší je potravina zahřívána. A naopak.Nižší “gramofony” nastavuje dobu vaření nebo zahřátí. Musíte zavřít mikrovlnnou troubu a zapnout ho příště. Nejtěžší je stanovení minimální doby. Předpokládejme, že se zapne půl minuty, bylo již neskutečné. Moc se mi nelíbilo. A stalo se to, že se na minutu zapne, bylo by čas vypnout a ona všechny funguje a funguje. Dveře v mikrovlnné troubě se otevírá také mechanicky. Není těžký. Když je mikrovlnná trouba vypnuta, můžete slyšet jeden signál, jako je krátký hovor.Žádné speciální funkce na pece Vitek VT. 1685 Pro tolik let jsem si nevšiml, takže nevidím bod placení tolik peněz. Pracovala, dokud si myslím. Existují mikrovlnné trouby, které jsou mnohem fungující a levnější.A teď mám takovou mikrovlnnou mikrovlnnou troubu našiškolem MD2350G / BL, což je mnohem lepší “vitka”.

See also  Jak nastavit teplotu na termyxové ohřívači vody

Mechanika a elektronika

Přístroje vybavené manuálním ovládáním režimů vaření nejsou určeny pro hodinky. Takové mikrovlny se snadno spravují a cenově dostupnými, ale neznamená to, že jsou horší. V zjednodušených modelech existují obvykle dva rukojeti, otočí jeden z nich v kruhu, nastavíte napájení nebo režim. Druhý slouží ke spuštění reverzního časovače a je nejčastěji používán pro ohřev potravin.

Mechanická kontrola mikrovlnná trouba

Elektronický typ ovládacího prvku poskytuje mikrovlnné trouby větší funkčnost. Dotyková tlačítka umístěná na předním panelu jsou potřebná pro výběr programu. Pokud je specifický úkol zahřát jídlo, můžete použít jednu z klíčů, které označují minuty a sekundy. V těchto mikrovlnných trovkách vložíte hodiny, po instalaci se zobrazí aktuální čas. Chcete-li obnovit a změnit nastavení, musíte zadat nabídku “Clock”, po klepnutí na tlačítko “Stop” nebo “Cancel”.

nastavení času na troubě Amica����

Jak nastavit čas na mikrovlnné troubě Starwind?

V aktuálním časovém režimu stiskněte a podržte tlačítko AL. Nastavte více než 2 sekundy pro nastavení času spouštění alarmů. Na displeji bude blikat čísla hodin. Pomocí tlačítek. Nastavit čas.

Jak nastavit hodiny na mikrovlnné troubě supra?

Přejděte na nastavení hodin vytažením obrazovky shora dolů. Přejít na Nastavení. System. Datum a čas Můžete nastavit čas, který bude synchronizován pomocí smartphonu. Chcete-li to provést, aktivujte možnost “Datum a časová síť” (pro správné parametry, telefon musí být připojen k Internetu).

Jak nastavit čas na mikrovlnné troubě a nastavit hodiny

Jaké je tajemství záchrany potravin z mikrovlnné trouby? Odpověď je jednoduchá. ve správném čase. Pro každou misku to bude v ruce. Moderní mikrovlnné trouby umožňují nejen zahřátí a rozmrazovat produkty. Samostatné funkce a režimy držené pečení koláče, Cook kaše nebo péct ryby. Jak přizpůsobit hodiny, mluvili jsme v tomto článku.

Chcete-li správně nastavit čas, který musíte použít tlačítka nebo nastavovací knoflíky na panelu. Každý výrobce vlastním způsobem je označuje: odznak s číselníkem nebo jen nápisem “Čas”.

Princip je v závislosti na typu řízení mikrovlnné trouby. Mechanický panel bude regulátory. Některé z nich jsou zodpovědné za sílu, druhá pro rychlost ohřevu. Takže jídlo není zarostlé buď nespálené, je zásadně správné upravit časovač.

See also  Jak zavěsit mikrovlnnou troubu do držáku

Dostat vroucí vodu v šálku, dost 60 sekund. Ale pro pečení kuřecí stehy opustí 30-40 minut.

Tipy pro výrobu jednotlivých jídel jsou napsány v anotacích.

Pro rozmrazování zboží v mechanické mikrovlnné troubě musíte instalovat regulátor napájení na minimum a časovač je 3 minuty. Kolem regulátorů existuje minutová notace, která vám usnadní úkol.

Mikrovlnné trouby s elektrickým ovládáním nabízelo velký výběr režimů. Obvykle bez pomoci jiné doby není nutná. Hezká volba určitého režimu, například “pták” nebo “popcorn” a zařízení automaticky nainstaluje časovač.

V elektrických modelech “Samsung”, LG a některých dalších značek můžete růst času. Pokud tentokrát nestačil, počkejte na odpojení. Upravte charakteristiky tlačítek “Více / méně”.

 • Klikněte na tlačítko “Stop / Reset”;
 • Chcete-li nainstalovat ruční režim, vyberte tlačítko “Start”;
 • Nyní upravte hodnoty pomocí tlačítek “Více / méně”. S tím všemu bude svědectví změněno po dobu 10 sekund v obrovské nebo nejmenší straně.

V některých modelech je další režim “Zpoždění Start”. Je velmi pohodlné, pokud uděláte několik případů najednou. Zařízení bez pomoci ostatních se vypne, protože časovač dosáhne nastavené značky. Před nastavením je důležité zkontrolovat přesnost času v mikrovlnné troubě hodin, časovač bude pracovat nesprávně.

Hodiny mohou být ztraceny, když je elektřina vypnuta, proto bude nutné obnovit možnosti. Pokud se nejprve zapnete zařízení, pak naše rady bude také potřebovat. Pro dřívější, nezapomeňte odstranit ochranný film zevnitř kamery.

Všechny mikrovlnné kamny mohou pracovat v 12hodinovém nebo 24hodinovém systému.

 • Stiskněte tlačítko STOP;
 • Pro detunování po dobu 24 hodin dvakrát klikněte na “Hodiny”. Po dobu 12 hodin stiskněte znovu;
 • Stiskněte tlačítko “10 minut” 15krát. Pak tlačítko “1 minuta” 3 krát. Nyní “10 minut” 5krát;
 • Teď znovu “hodiny”.

Veškerá dokončená instalace. Nyní si vyberte libovolnou funkci a začněte vařit.

Pro mikrovlnné trouby “Samsung”, jiné akty jsou potřebné k nastavení času:

 • Klikněte na tlačítko “Dial nebo Clock”. Pro formát 24. 1 čas, pro formát 12. dvakrát.
 • Chcete-li nastavit hodnoty, vyberte tlačítka “Více / méně”. Jsou označeny šipky nahoru.
 • Potvrdit akci. “hodiny”.

Chcete-li ovládat mikrovlnnou troubu, následujte hlavní pravidla:

 • Vyberte si příslušnou dobu výroby;
 • Používejte pouze speciální tepelně odolná jídla;
 • Neuvádějte hermeticky uzavřené kontejnery v komoře.
See also  Je nutné vypnout mikrovlnnou troubu ze sítě

Samozřejmě jsou možnosti pro techniku ​​různých značek odlišné. Podrobné informace jsou uvedeny v přiložené anotaci. Dodržujte pravidla provozu, včetně relativně vybraných režimů a možností. Co je vhodné pro 1. misek může být nepřijatelné pro další.

Před vámi, Vitek VT-3505 Sledujte pokyny. Tento návod si můžete přečíst zdarma. Pokyny pro použití v ruštině, navržené výrobcem, umožňuje správně používat vaše domácí spotřebiče a elektroniku.

Jak používat naše pokyny webových stránek Onlinemanuals.RU Naším cílem je poskytnout vám zvědavá anotace přístupu pro Vitek VT-3505. Pomocí online prohlížení můžete rychle zobrazit obsah anotace a najít řešení obtížnosti z hodinek VITEK VT-3505.

Pro vaše pohodlí, pokud otočíte VITEK VT-3505 Clock Management přímo na webových stránkách, není pro vás příliš pohodlné, existují dvě pravděpodobná řešení:

Zobrazení v režimu celé obrazovky. stačí zobrazit správu uživatele (bez stažení do vlastního počítače), můžete použít režim zobrazení celé obrazovky. Pro zobrazení anotace hodin VITEK VT-3505: použijte tlačítko “Otevřít v Prohlížeči PDF”. Načítání do počítače. Můžete také stáhnout abstrakt s hodinami VITEK VT-3505 na vlastním počítači a uložte jej do souborů.

Mnoho lidí dává přednost čtení dokumentů, které nejsou na displeji, ale v tištěné verzi. Schopnost tisknout ovládací prvek uživatele byla také poskytována na našich webových stránkách a můžete ji použít kliknutím na ikonu “Print” v PDF-Viewer. Není třeba tisknout všechny hodinky VITEK VT-3505, můžete zvolit požadovanou anotační stránky.

Možná máte své nápady na téma “Vitek Clock Abstraty VT 3505 Jak nastavit čas na hodinách”? Napište o tom v komentářích.

Jak určit moc v mikrovlnné troubě?

Mikrovlnný výkon je definitivně uveden v příručce. Aby nedošlo k zamítnutí hromady papíru třetích stran, vyhledejte hodnotu na samotné troubě. Může to být velká nálepka na přední straně nebo malý štítek na zadní straně. Indikátor kapacity se zpravidla pohybuje od 600 do 1500 wattů.

nastavit, mikrovlnné, troubě, vitek
 • Dvakrát klikněte na tlačítko Sledovat.
 • Nastavte čas “4:00” pomocí regulátoru doby vaření.
 • Klikněte na tlačítko Sledování.
 • Nastavte čas “4:30” pomocí regulátoru vaření.
 • Klikněte na tlačítko Sledování. Nyní je čas nainstalován.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS