Jak nastavit hodiny na mikrovlnné troubě LG

Jak nastavit hodiny na mikrovlnné troubě Samsung. Čas na mikrovlnné troubě. Jak nastavit čas na mikrovlnné troubě

Časová úprava se provádí pomocí tlačítek nebo rukojeť. Výrobci svým vlastním způsobem naznačují. Na některých mikrovlnných trovkách můžete vidět ikonu Dial, na druhém jednoduše nápis “Čas”.

Existují regulátory na mechanické mikrovlnné troubě. Jsou zodpovědné za výkon a rychlost vytápění. Je třeba správně nastavit časovač tak, aby jídlo se zahřeje, ale nespalovaly.

Je možné ohřát vodu za jednu minutu a kuřecí stehýnka se utopí 30-40 minut.

Pro rozmrazování produktů musíte instalovat na časovač 3 minuty, přičemž napájení na minimum.

Automatické mikrovlnné trouby nevyžadují časové nastavení. Stačí si vybrat režim, například “popcorn” nebo “Ryby” a samotná pece nastaví časovač.

Elektronické modely Samsung a LG vám umožní zvýšit nebo snížit dobu vaření. Nemusíte vypnout mikrovlnnou troubu nebo počkejte, dokud nastavený čas nepřijde, můžete použít tlačítka “více / méně”.

Některé modely mají funkci “start”. Je vhodné pro ty, kteří kombinují vaření s jinými záležitostmi. Mikrovlnná trouba začne pracovat ve správný čas. Zkontrolujte, zda tato funkce funguje správně, jinak časovač bude pracovat nesprávně.

Hodiny jsou pokaždé vyřazeny pokaždé, když vypnete mikrovlnnou troubu ze zásuvky nebo svého bytu, byl de-energizován. Například, nedávno vypnul světlo.

Jak nastavit hodiny na mikrovlnné troubě LG

Pokyny pro mikrovlnnou troubu (mikrovlnná trouba) pece LG MS2042G, MS2042GB, MS2044J, MS2047C

nastavit, hodiny, mikrovlnné, troubě

Vážení návštěvníci. Aby se zabránilo proudu materiálů a pro pohodlí navigace instrukcí pro domácí spotřebiče, jsme přizpůsobili pokyny pro sousední mikrovlnné modely. Pro rozdíly v technických vlastnostech jsme udělali značku pro jednotlivé modely. Pokud jste neviděli speciální poznámku ve smlouvách odděleně pro model vaší mikrovlnné trouby. To znamená, že instrukce je plně v souladu s modelem mikrovlnného pece, o kterou máte zájem.

Upozornění 2. Vybalení a instalace pece 3. Nastavení hodin 4. Blokování od dětí 5. Příprava pomocí mikrovlnné energie 6. Mikrovlnná hladina energie 7. Vaření ve dvou fázích 8. Rychlý start 9. Auto Cook 10. Automatické odmrazovací produkty 11. Rychlé odmrazování 12. Zvýšení a snížení doby vaření 13. Důležité bezpečnostní pokyny 14. Nádobí pro mikrovlnnou pec 15. Charakteristika a přípravku pomocí mikrovlnné energie 16. Odpovědi na nejčastější otázky 17. Informace o instalaci sítě / specifikace

See also  Jak nastavit hodinky na mikrovlnnou troubu Samsung

Preventivní opatření, aby se zabránilo možnému nadměrnému vystavení mikrovlnámku v důsledku dvířek pece zabudovaných do dveřního mechanismu, nemůžete zapnout troubu s otevřenými dveřmi. Tyto blokovací kontakty poskytují automatické vypnutí jakéhokoliv režimu vaření při otevírání dveří, protože pokud to neuděláte v případě mikrovlnné trouby, můžete být podrobeny škodlivým účinkům mikrovlnné energie. Je důležité, abyste se nepokoušeli něco udělat s blokováním kontaktů. Nevkládejte žádné předměty mezi dvířka pece a předním panelem a nenechte se na těsnicích plochách akumulovat zbytky potravin nebo srážení čisticích činidel.

Nepoužívejte vadný sporák. Je obzvláště důležité, aby dvířka pece byly spolehlivě uzavřeny, a tak, že nebyly poškozeny: (1) dveře (sekání), (2) smyčka a západky (rozbité nebo oslabené), (3) těsnění dveří a těsnicí plochy. Pec by neměla konfigurovat ani opravit s výjimkou kvalifikovaného mikrovlnného specialisty.

VAROVÁNÍ Prosím, vždy zkontrolujte, zda jste správně nastavili dobu vaření, protože příliš dlouhý přípravek může vést k požáru a následnému poškození pece.

Při zahřátí v mikrovlnném pecích, například polévkách, omáček a nápojů, přehřátí tekutin nad bodem varu, aniž by se vytvořily viditelné parní bubliny. To může vést k neočekávanému vroucímu přehřáté tekutině. Aby se zabránilo takové příležitosti, musí být přijata tato opatření:

Nastavení hodin mikrovlnná trouba Tarrington house MWD3400G clock setup

Vyhněte se použití válcových cév s úzkým krkem. 2. Nepřekládejte kapalinu. 3. Kapalinu smíchejte, než vložíte nádobu do pece a pak ji znovu smíchejte po uplynutí poloviny doby zahřívání. 4. Na konci topení nechte nádobu po určitou dobu stojat do pece, pak jemně promíchejte kapalinu nebo se třepejte nádobu a zkontrolujte teplotu tekutiny před použitím, aby se zabránilo popáleninám (zejména to odkazuje na lahve a sklenice s dětmi výživa).

VAROVÁNÍ Vždy dávejte potraviny stát po přípravě Mikrovlnná energie a před použitím zkontrolujte teplotu jídla. To se týká zejména obsahu lahví a plechovek s výživou dětí.

Jak mikrovlnná mikrovlnná trouba je poháněna energiemi, které jsou podobné elektromagnetickým vlnám používaným v rádiovém a televizním vysílání a obyčejném denním světle. Elektromagnetické vlny se obvykle týká ven atmosféry a zmizí v prostoru bez stopy. Nicméně, v mikrovlnných pecích je magnetron, který je navržen tak, že můžete využít energii obsaženou v mikrowaves. Elektřina provedená magnetronem, použitá pro generování mikrovlnné energie. Mikrovlnná trouba proniká do oblasti vaření skrz otvory uvnitř trouby. Ve spodní části pece je rotující otáčení nebo paleta. Mikrovlny nemohou proniknout kovovými stěnami pece, ale mohou proniknout materiály, jako jsou sklo, chlapci a papírové materiály, ze kterých jsou nádobí v bezpečí pro použití v mikrovlnné troubě. Mikrovlny nezahříváme nádobí, ale nádobí se zahřívají z tepla generovaného v potravinách.

Velmi bezpečné zařízení

Vaše mikrovlnná trouba je jedním z nejbezpečnějších typů zařízení. Jakmile se dveře otevře, pec se automaticky zastaví vyrábět mikrovlnné trouby. Při pronikajícím do výrobků je mikrovlnná energie zcela přeměněna na teplo, zatímco neexistuje žádná “zbytková” energie, která by mohla mít škodlivý účinek na vaše zdraví.

See also  Jak nakonfigurovat čas na mikrovlnné troubě Elenberg

Vybalení a instalace pece podle základních pokynů uvedených na těchto stránkách, můžete rychle nainstalovat troubu a zkontrolovat jeho výkon. Zvláštní pozornost věnujte pokyny pro instalační místo pece. Při rozbalení pece se ujistěte, že jste z něj vyšli z něj dodávané s IT Příslušenství a obalové materiály. Ujistěte se, že vaše trouba nebyla při dodání poškozena.

Rozbalte svou troubu a namontujte jej na plochý horizontální povrch.

LG MS2042G, MS2042GB, MS2044J

Jak nastavit hodiny na mikrovlnné troubě Elenberg?

Na obrazovce se zobrazí klepnutím na tlačítko “Clock / Mode”, na obrazovce se zobrazí výběr času (hodiny / minuta). Stiskněte tlačítka I. Nastavení času (hodiny) v rozmezí od 0 do 23. Klikněte na tlačítko “Clock / Mode” pro potvrzení změn.

Jak nainstalovat čas na televizní čas?

Stiskněte tlačítko Domů na dálkovém ovladači. Vyberte Nastavení. V kategorii System Settings (System Preferences) vyberte Datum a Čas (datum). Nastavení automatického data data (automatického data data) (zapnuto).

Jak odstranit čas na mikrovlnné troubě?

Pokud je specifický úkol zahřát jídlo, můžete použít jednu z klíčů, které označují minuty a sekundy. V těchto mikrovlnných trovkách vložíte hodiny, po instalaci se zobrazí aktuální čas. Chcete-li obnovit a změnit nastavení, musíte zadat nabídku “Clock”, po klepnutí na tlačítko “Stop” nebo “Cancel”.

 • Klepněte na tlačítko Stop / Reset.
 • Stiskněte odmrazovač střídače, dokud se neobjeví produkt na displeji: DEF1.DEF4.
 • Stiskněte tlačítko Start / Enter. Na displeji se zobrazí “0.1 kg “.
 • Stiskněte tlačítko “”, dokud se na displeji neobjeví produkt.
 • Klepněte na tlačítko Start / Enter. Začněte rozmrazovat.

Jak odstranit čas na mikrovlnné troubě?

Pokud je specifický úkol zahřát jídlo, můžete použít jednu z klíčů, které označují minuty a sekundy. V těchto mikrovlnných trovkách vložíte hodiny, po instalaci se zobrazí aktuální čas. Chcete-li obnovit a změnit nastavení, musíte zadat nabídku “Clock”, po klepnutí na tlačítko “Stop” nebo “Cancel”.

 • Klepněte na tlačítko Stop / Reset.
 • Stiskněte odmrazovač střídače, dokud se neobjeví produkt na displeji: DEF1.DEF4.
 • Stiskněte tlačítko Start / Enter. Na displeji se zobrazí “0.1 kg “.
 • Stiskněte tlačítko “”, dokud se na displeji neobjeví produkt.
 • Klepněte na tlačítko Start / Enter. Začněte rozmrazovat.

Nastavení hodin v různých mikrovlnných troubách

Pece značky Samsung mají funkci instalace hodin, které zobrazují čas v jednom ze dvou formátů. Když zapnete mikrovlnnou troubu do sítě na tabulce bliká číslo nula. Chcete-li ovládat stisknutím tlačítka pomocí režimu Dial a Select: Day nebo HALF. Vedle nastavit požadovaný počet hodin, použijte klíč s obrázkem “UP” a “DOWN”. Opravte tlačítko Hodiny. Minuty upravit podobným způsobem a zajistěte “ciferník”.

See also  Jak nastavit hodinky na záhadnou mikrovlnnou troubu

Mikrovlnná kamera z tajemství je také vybavena elektronickou tabulkou, která odráží aktuální čas při vaření nechodí. V posledně uvedeném případě je trvání zadaného režimu svítí na obrazovce. První zahrnutí pece je doprovázeno pípnutím a na displeji bliká digitální označení “1:01”. Rozsah lze nastavit od 01 do 12, pro tuto ikonu “Hodiny”. Aktuální nastavení se resetují pomocí ikony v nabídce “Zrušit”. Chcete-li nastavit správný čas, musíte konzistentně stisknout klávesu “1 Minute” tolikrát, kolik hodin opravit dotek na ukazatel “Hodiny“. Stejně jako s momenty.

nastavit, hodiny, mikrovlnné, troubě

Mikrovlnná trouba LG má stejný princip: počet hodin a minut je vybrán pomocí tlačítek, potvrzeno stisknutím tlačítka, na kterém je ikona vytáčení. Příklad času času 13:25 v denním formátu:

 • Vyčistěte nastavení pomocí tlačítka “Stop \ reset”;
 • Dvakrát klikněte na “Hodiny”, vyberte zobrazení v režimu celého dne;
 • Jsem impuls na “10 minut”, dokud nebudeme dělat před počtem “13”;
 • Tlačítko “1 minuta” Nastavte počet desítek minut, tj. Dvakrát stiskněte;
 • Zbývajících pěti minut bude tlačítko “10 sekund”, pro tisk, který následuje pětkrát;
 • Výsledek opravit ikonu hodin.

Pokud potřebujete opravit exponované indikátory, je možné jej učinit, líbí se mi to funkce “Stop \ reset”.

Pokaždé, když je elektřina vypnuta, čas je resetován a je nutné jej znovu nastavit na obrazovce.

Zpožděný Launch

V moderní mikrovlnné troubě “Samsung”, “Siemens” nebo LG je další pohodlný prvek, jako je začíná start. Existují speciální tlačítka, se kterou je nastaven požadovaný čas a proces vaření je spuštěn jeho vypršením. Velmi pohodlné, pokud učiníte několik případů ve stejnou dobu nebo okolnosti vyžadují vaši nepřítomnost v kuchyni.

Počet domácích spotřebičů v kuchyni se každý rok zvyšuje. To je způsobeno přístupem na trh širokou škálu elektronických brusek na maso, zařízení pro sušení zeleniny, obrovské kuchyně kombinované a další. A často v malé kuchyni, nikde ne.

Moderní hosteska prostě neudělá v kuchyni bez mikrovlnné trouby, a často otázka vzniká, kde je mikrovlnná trouba, pokud není prakticky žádné místo? Mnozí mnoho dal na chladničku nebo již existující mikrovlnnou troubu. Otázka sousedství elektrických spotřebičů se může obávat majitelů malé kavárny s malými kuchyněmi, kde není dostatek místa.

Stejná otázka často diskutuje obyvatelé společných bytů, kde jsou zařízení několika majitelů umístěna na jednom kuchyňském prostoru. Také na velkých průmyslových odvětvích je kuchyň pro potraviny s mnoha mikrovlnnými mikrovlnami a jinými zařízeními. S takovým územním umístěním domácích spotřebičů je nutné nejprve přemýšlet o požární bezpečnosti.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS