Jak ochladit sáček chladničky na silnici

Studená taška ve vlaku

Dívky, rady, pliz. Který používá chladičskou sáčku nebo izotermální tašku.Vysvětlete prosím, jaký je rozdíl. A je možné ušetřit kazící výrobky ve vlaku ve vlaku pomocí tašky a v kolik hodin?Viděl jsem ve sportovce, ale nevím.Je to vhodné.Jdeme jen do dítěte ve vlaku a dítě je alergické.Mnoho produktů je zakázáno, může být provedeno v takové tašce.

Jednoduchá chladnička šití zde je taková http: // sumki.ADMOS-Gifts.RU/SLOBY-Sumki-Holodilniki/Product-6243604-08.html plus 2 chladicí prvky http: // sport.Wikimart.RU/Tourism/All_Picnic/Camping_Furniture/Model/13850399/gamak_okhlazhdyjushhijjjjahjj_ehlement/udržujte mléko celou cestu 32 hodin v chladu v chladu. Hlavní věc není otevřít se po dlouhou dobu a okamžitě ji pevně zavřít. V plastové lednici http: // www.Mosholding.ru/Product/Termokonteyner-Plastikovy-Coleman-9-QT-EXCURSION/C 3 Nrados Eleons plemené věže (ale byla zmrazená (celá cesta z domova do nás 50 hodin), když ji otevřeli, všechno bylo v pořádku, ale to- to- to- to pak z kusů napůl zmrzliny. V autě v plastové lednici, která je připojena k zapalovači cigaret a ventilátor v něm pracuje, neseme mléko, sendviče, sýr nejméně 15 hodin, všechny různé.

Chladnička, malá, jdu s ní neustále 12-18 hodin. Pokud to, že to dalo, byla zmrazena, dal jsem to s několika chladivami, které tam stoupá (t.E. Zpočátku to beru samostatně, co budeme jíst v nadcházejících hodinách.Velmi pomohl dětskou výživu ve sklenicích, dokonce i pro dospělé děti.Možná vám tento příklad vyhovuje

Mohu se sem zeptat? A lék, jak transportovat? Mám příliš velký chladič a lék je malý, ale velmi drahá nádoba)).Nemohu najít vhodnou velikost tašky.

Figina je! Také ten rok, kvůli dítěti, koupili. Výsledkem bylo, že 2 2.litrové láhve byly zmrazeny a jeli s nimi déle než jeden den. Udržovali chlad lepší než studené baterie.

Vezměte si termosku a připojte se k léku zde je takový balíček http: // www.Diolla.RU/Katalog/Medical/Medical-Stuff/First-Aid-Set/P_121526 (v jakékoli lékárně se prodává) a podle potřeby se mění) a mění se podle potřeby.Jednorázové balíčky.Řídil jsem tak vakcínu

Ahoj. Žijeme v Omsku. Na jih od nás vlakem 3 dny. Vždy se sebou, kotlety, kuře a mléko pro dítě a jiné břišní práce. Nudle pouze v extrémním dni a pak jak chutné pro dítě. Nedovolím jí doma, ale pro ni je tato pochoutka dobře, koupil jsem takovou tašku na lednici, ona nepracuje, musí pomoci svým zamrzlým lahvím. Budu zamrzlý jeden a půl, přímo na led, dal jsem 2 na dno a dva po stranách a dal produkty, fólii a ubrousek x \ b shora. Celá věc jsem vložil do jiné tašky, na „osm“, které se nazývá, již existují čajové listy a cukr, sušenky a ovoce atd. D. Před jídlem rychle otevřela tašku s chladem, vzala to, co bylo potřeba, a znovu zavřeno. Všechno trvá 2 dny dokonale, třetí den jsou uzené pánské, klobásy, uhličitan. Voda byla již natažená, ale stále studená. Minulý rok jsem vyzkoušel zvláštní chlazení prvků, roztavené do konce prvního dne. Hodil to a láhve jsou pěkná věc. Také jsem četl na jiném fóru, že pokud bude slaná voda, bude to roztaveno ještě déle. Zkusím to v květnu, přesuneme se do Gelen autem. Kabelka se samozřejmě objevuje těžká, ale ne na tři dny nudle a restaurace je pro nás nad hlavou.

Co je to studená baterie

Nejen obyčejní obyvatelé, ale také profesionální nosiče léků a potravinářských výrobků, kteří během přepravy potřebují určitou teplotu skladování, používají tepelné oky.

Vynikajícím řešením by byl tepelný buben plný chladiv, který zvýší jeho funkčnost.

Výrobci nabízejí několik možností pro tepelné spotřebiče s různými chladivami pro studenou tašku: Jedná se o prvky, které jsou navrženy pro přepravu zmrazeného masa, ryb a kuře nebo chlazeného nápoje, léčivých přípravků nebo horkého oběda.

Pokud zařízení provedené průmyslovou metodou chybí, je docela možné vytvořit studenou baterii vlastními rukama.

Nádoby jsou vyrobeny plochý a obdélníkový tvar, aby vytvořili větší kondenzaci povrchu. V závislosti na plniva může být kontejner plast nebo ze silného polymerního filmu, který má nezbytný tvar pro maximální kontakt s zamrznutím.

S pomocí domácího chladiva bude možné výrazně ušetřit rodinný rozpočet.

Nádoby jsou vyrobeny z potravinového polypropylenu, který neabsorbuje pachy a je bezpečný při kontaktu s chladnými mrazy a horkými večeři.

Studené baterie jsou plastové, nutně utěsněné, kapacita obdélníkového plochého tvaru, uvnitř níž je obsažena speciální kapalina.

Všechna chladiva, i když se náhodně dostanete k přepravovaným produktům, jsou naprosto bezpečné pro lidské zdraví a mají odlišnou tepelnou vodivost, na ukazatelích, na kterých závisí na tom, kolik času je v tašce držen teplotní režim.

Výběr ledničky v autě. nejlepší modely.

Samotný koncept centra automobilu zahrnuje tři zařízení různých typů najednou:

Která z těchto chladniček je pro vás vhodná, co věnovat pozornost při nákupu a jak zabránit chybám při výběru a provozu? Pojďme se s těmito otázkami vypořádat podrobněji.

Začněme elementárními. tepelnými oky a tepelnými krabicemi.

Ve skutečnosti je to velmi velká termoska s měkkými (vakovými) nebo tuhými (boxovými) stěnami.

Pokud potřebujete produkty a nápoje v něm jsou chladné, měli byste je tam zpočátku umístit.

Pro zvýšení účinnosti takového „termoska“ jsou naplněny akumulátory studených.

Jedná se o takové malé kontejnery s roztokem nebo gelem v chladničce.

Mohou je koupit a vyrobit je sami (přidat několik polévkových lžic soli do láhve vody a zmrazit celou věc).

Chlazení tedy rovnoměrně půjde a všechno kolem vás ochladí. Není divu, že v mnoha modelech na obálce v tomto případě existují kapsy nebo speciální.upevnění.

Efektivní velikost baterie se počítá podle vzorce:

1 litr baterie studené = 10 litrů objemu ledničky

Zde jsou skutečné výsledky akumulátorů za studena, poté, co jsou umístěny do plastových tepelných krabic od různých výrobců:

Doba ochrany chladu bude také záviset na počtu produktů uvnitř krabice.

Čím více existuje, tím méně zbytků vzduchu, což se vyhýbá škodlivé výměně vzduchu. Měření uvedená v tabulce výše byla provedena s prázdnými krabicemi!

Není to tak vždy. Ve skutečnosti bude všechno záviset na materiálu výroby a plnění stěn.

Skutečný zážitek z operace říká, že tepelný buben s vysokou kvalitou na tepelných izolačních vlastnostech nemusí přinést levnou plastovou krabici.

Níže je známka 5hodinových testů různých tepelných okenic se studenými bateriemi uvnitř.

Jak vidíte, některé z nich ukazují téměř stejné výsledky s termály (viz výše uvedené testy).

See also  Připojení k myčce nádobí Bosch s Wi-Fi

Zároveň jsou tašky mnohem pohodlnější, kompaktnější a snadněji se přepravují.

V rozpočtových izolacích se izolace provádí ve formě tenkých pěnových listů.

Největší tepelné ztráty zde budou pozorovány. Mnohem účinnější, když se jako výplň používá tekutý polyuretan.

Jednoduše to zaplavuje mezi vnitřními a vnějšími stěnami a vytváří rovnoměrnou tepelnou izolaci.

Další poklopy v případě, které jsou inzerovány jako způsob, jak zachovat nachlazení, jsou ve skutečnosti k ničemu.

Prostřednictvím nich je údajně výhodné získat produkty bez otevření celého víka. Ve skutečnosti je většina lidí v budoucnu jednoduše uzavřena tmelem.

Nejprve je nepoužívají. Za druhé, praskliny se mění na další mosty penetrace tepla.

V tepelném bubnu se nejprve podívejte na to, jak se jeho horní část uzavírá.

Tak se nahromaděné chladem uvnitř uvolní.

Jak zkontrolovat kvalitu a tloušťku tepelné izolace v lednici v obchodě? Položte krabici naplocho a prsty stiskněte na zeď.

Pokud stěna „hraje“ a je snadno ovlivněna, pak má krabice jasně prázdnota a izolační vrstva v ní je minimální.

Pokud stačí tepelná izolace, pak se nebude doručit zeď.

Závěr ze všech výše uvedených. Pokud máte na výběr, pak je lepší přeplatit a koupit dražší tepelný buben než levný termobox.

Získáte přibližně stejnou úsporu produktů, ale bude s nimi pohodlnější jít na přírodu nebo na pláž, než nést velký plastový kbelík.

Pro zvýšení účinnosti tepelných krabic a přinutí je k ochlazení produktů nejen kvůli „kostek ledu“, byly vynalezeny chladničky s Peltierovým prvkem.

V každodenním životě se Peltier prvky nejčastěji používají ve vinařských skříních.

Jak si vyrobit cholod tašku sami?

Pro takové vyšívání budete potřebovat nejběžnější materiály. Nejprve se musíte rozhodnout, jaké účely jsou zamýšleny. Pokud jsou výrobky položeny na jednu nebo dvě osoby a pohyb bude na nohou nebo maximum na kole, můžete si vzít malou tašku. Pro použití autem může mít různé velikosti.

Taška je vhodná pro obyčejnou domácnost nebo sport, hlavní věc je, že má kryt. kryt. Jak ukazuje praxe, produkty jsou nejlépe skladovány, pevně položeny a v malých mezerách můžete nechat lahve naplněné vodou. Tepelný izolační materiál je vhodný pro pěnový polyethylen, zabalený do fólie, kterou lze zakoupit v jakémkoli stavebním obchodě.

chladničky, silnici

Budete potřebovat jeden prostřední list a sestavení musíte zakoupit pásku. V závislosti na velikosti vybraného sáčku by měla být vypočtena správná měření pro vzor. Hlavní věc je, že nejsou víc než taška, můžete o něco méně méně.

Krabice je sestavena z řezaných kusů, zatímco fólie by se měla dívat do struktury. Vnější i vnitřní švy jsou pečlivě nalepeny páskou. Tím se dokonale udrží teplotu. Víko je řezáno pod sáčkem sáčků a musí poskytnout bezplatné otevírání a uzavření produktů.

Tělo produktů by mělo být velmi stabilní, což zlepší spolehlivost ledničky. Akumulátory za studena jsou vyrobeny z jejich polovičních lahví nebo plochých zahřívání se zmrazenou slanou vodou. Pro vaření budete potřebovat 6 t. l. sůl na 1 litr vody.

Po zmrazení jsou láhve pevně položeny na spodní část zařízení a ještě lépe. vložte je mezi produkty, které nikdy nebudou zbytečné. To vše musí být provedeno bezprostředně před odjezdem z domu, ale ne dříve. Kromě toho může být každý produkt zabalen do papíru nebo fólie pro nejlepší efekt.

Během následujících 12 hodin o stavu jídla a dalších předmětech v tašce kholodil se nemusíte bát. V případě prodloužení výletu nebo kampaně musí být opět zamrzlá láhev soli.

Obecně platí, že řešení je lepší pokaždé aktualizovat. Čerstvost produktů zůstává při jakékoli vnější teplotě, pouze za přímého slunečního světla je lepší ji nenechat na dlouhou dobu.

Taška Kholodnik je opravdu nezbytná, zejména pro ty, kteří často zařídí své vlastní výlety na piknik nebo rybolovu. Protože ne každý si může dovolit koupit si to, je lepší si to udělat sami, což nezabere moc času a velké hotovosti.

Jak je chladič taška

Hlavním úkolem tašky Kholodilnik je maximální dlouhodobé zachování teploty produktů. Nejčastěji se používá k zachování chlazených potravin v horkých dobách, ale může také úspěšně uchovat vařená jídla s horkým. Proto by bylo přesnější porovnat to s termosky.

přístroj

Výrobci se podařilo dosáhnout zachování počáteční teploty produktů v důsledku použití speciálních materiálů pro vnitřní nádobu:

Tyto materiály mají vlastnosti tepelné izolace a chrání obsah nádoby před chlazením nebo zahříváním, což udržuje stávající teplotu.

Návrh kontejneru je také zaměřen na provedení hlavního úkolu. Má dvojité stěny, prostor mezi nimi je naplněn speciálním tepelným pokládkem.

Uvnitř je kontejner pro skladování výrobků obvykle zdoben speciální umělou látkou, která se snadno omyje. A vnější design vaku je vyroben z hustých tkanin (například nylon, polyester atd.).

Důležité! Tepelné bubny vyrobené mimo nepromokavý materiál, které mají také odrazné vlastnosti, jsou považovány za lepší.

Výhody a nevýhody

Tepelné bubny byly testovány na spolehlivost pro mnoho kupujících, kteří objektivně všimnou výhod a nevýhod speciálních tašek.

  • Materiály použité při výrobě vaků umožňují tepelným obuvi různých výrobců udržovat teplotu 7 až 12 hodin.
  • Chcete.li prodloužit životnost produktů, můžete použít další chladicí prvky.
  • Mnoho typů studených tašek je vhodné pro jejich kompaktnost. Pokud nejsou plné produktů, mohou být složeny tak, aby nezabíraly hodně prostoru.
  • Potřeba předběžného chlazení nebo zmrazení produktů před položením tepelného bubeníka.
  • Relativně krátká zachování teploty.
  • Malý objem kontejnerů jednotlivých typů tašek.

Chladicí prvky

Je možné rozšířit možnosti udržování teploty produktů v tašce kholodil pomocí speciálních chladicích prvků. Jedná se o speciální plastové bloky, které se obvykle naplňují suchým ledem.

Aby se tento blok se suchým ledem stal užitečným, používá se pouze po předběžném zmrazení. Při používání tepelného bubnu se suchý led postupně rozmrazí a zároveň absorbuje teplo produktů. Nedovoluje to vzduch uvnitř nádoby a produkty zůstávají po dlouhou dobu ochlazeny.

Při používání takových akumulátorů nachlazení můžete téměř dvakrát prodloužit čas skladování v studené tašce.

Výhody fólie pro tepelný bubeník

Zvyšuje charakteristiky kvality tepelného bubnu pro použití materiálů obsahujících fólii. Reflexní schopnost fólie se používá ve speciálních materiálech fólie. Pokud je z takového materiálu vyroben vnitřní povrch nádoby na výrobky, zvyšuje to vlastnosti tepelné izolace. Proto výrobci, kteří se starají o kvalitu svých produktů, jsou nutně používány materiály založenými na fólii.

Důležité! Před načtením zabalte všechny produkty samostatně do fólie. To je ušetří mnohem déle.

Automatické Holer: Přenosné zařízení pro dlouhé výlety

Toto je nejlepší způsob, jak ušetřit produkty na silnici. Automatické dláto je připojeno k zapalovači cigaret, pracuje ze sítě 220 V prostřednictvím vlastního drátu nebo speciálního adaptéru. Nápoje, mléčné výrobky, jídlo zkáze. uvnitř není moc místa, ale malá zásoba studených produktů je vždy s vámi. Obyvatelé auto.chloru jsou dostatečně drahé na to, aby byli použity pouze na vzácných výletech, takže je jich používá v dachasu, v garážích a kdekoli mohou být potřeba chladné nápoje.

See also  Zpracování chladničky v Sainpinu v LPU

Rozpočtová možnost pro zachování chladu po dobu několika hodin je izotermální taška, nebo se často nazývá každodenní život. Hlavním rozdílem mezi izotermálním taškem a auto.únikem je, že chladnička automobilu může při připojení k zapalovači cigaret na auta vytvořit nachlazení nebo s elektrickým výstupem. Izotermická taška zachovává pouze nachlazení, napsané v produktech dříve, takže je žádoucí mít v soupravě akumulátory nachlazení nachlazení. Náklady na izotermální tašku jsou malé a různé typy sáčků se prodávají v mnoha obchodech. Při dlouhých výletech je vhodné rozložit produkty do několika jídel v různých taškách

Štítky: Auto Holdor

Četl jsem poznámku a debatu chladničky tepelné boty ano, je užitečné znát něčí pozici. Přidám toaletní papír, mokré ubrousky a mýdlo s vodou stále v autě na dlouhých výletech, abych ho měl. Pravidlo ne vždy funguje- je to chutné a můžete tam dobře jíst. Tam, kde je mnoho dlouhých časů (jsem o tom již přesvědčen tři roky). Na místech, kde je jen málo značkových kaváren nebo ne, sledujte, kde místní řidiči jedí velké vesnice, okresní centra, často mají na výběr a na pár čtvrtiny chodí na lahodný oběd. Toalety, ano, indikátor (na dveřích je stále náznak- plán odpadu, pokud je a je pozorován hodinami, už dobře). Osobní zkušenost ve vodě je pro tělo lepší, pokud na silnici pijete vodu, na kterou jste zvyklí. Tepelný buben s výrobky, ve kterých jsem dal 2 zmrazené minerální vody a jeden z produktů chlazeného shora řešit problém bezpečného pití po dobu několika dnů a v zimě a zimě pro nás osobně.

Ale takové rovné nevidím pro spory. Všechno je jasné a jasné. Autor vyjádřil svůj názor, čímž se snažil poskytnout radu nováčkům ve vlacích automobilů. A o chladničkách. mám termoelektrikum 12/220V. Hodím tam pár malých chladniček malých a je tu normální chlazení déle než jeden den.

Stručně řečeno, autorovi 1 pro článek. Myslím, že pro začátečníky jsou nezbytné informace!

Electrolux stojí v domech na kolech. Pluhy z 12 voltů, 220 a plynu. Neexistují vůbec žádné problémy, i když je mu asi 15 let a dostane ho (chatterbox na destilacích je stále stejný). Zdá se, že kompresor není, ale slušně zamrzne.Vezmu kompresor do auta (nyní si objednám).

Pokud je to čtyři z plynu, znamená to, že se jedná o s největší pravděpodobností absorpce. Považuji je za univerzální rozhodnutí.

Jasně. Neobtěžoval jsem se, ale musíte o nich číst.Děkuji za informaci.

Od 60. let do současnosti byly v turistických autobusech nainstalovány chladničky kompresoru, provozní podmínky jsou mnohem tvrdší než v osobním autě, velmi spolehlivá věc, například mám 86 g autobus. Uvolnění stále pluhy bez oprav, zdá se, že klimatizace pochází ze stejné opery, ale oprava je mnohem častěji.

Autobus má mnohem méně třesení a více prostoru pro normální instalaci ledničky =) Tam můžete provést dobrou ochranu před vibracemi atd. V autě obvykle není prostor.

Mám termoelektrikum, pokud do něj zpočátku vloží všechno chladné a ještě lepší, pokud ji tam vložíte a speciální studenou desku, pak všechno funguje tak, jak má, voda je vždy studená i v plus za třicet, ale stojí za to se otočit Na konci dne je to na noc na silnici bez chladu, bude schopen trochu vychladnout. ale s tím se produkty a voda nebudou teplejší, ale už nedochází k chlazení

Napište, všechno správně sdílí vaši zkušenost a nebo ne uplatňovat zkušenost druhých je a práce každého osobně. Sám používám Thermo Bag nebo Thermobox, ale také přemýšlím o chladničce, co si vzít. Četli jsme tedy rozlehlost internetu. Hodně štěstí na cestě!

Ano, napsal jsem všechno dobře v databázi, nuance a jemnosti se přidají k sobě všem. Například nejsem obecným zastáncem auta chladnic a považuji je za naprosto zbytečné a nemám žádné případy, když to bylo velmi nutné, a prvním vozem byla lednice, kterou jsme měli, zpět v sovětských dobách, po první výlet jsme ho odhodili.

Ano, napsal jsem všechno dobře v databázi, nuance a jemnosti se přidají k sobě všem. Například nejsem obecným zastáncem auta chladnic a považuji je za naprosto zbytečné a nemám žádné případy, když to bylo velmi nutné, a prvním vozem byla lednice, kterou jsme měli, zpět v sovětských dobách, po první výlet jsme ho odhodili.

Díky za komentář, vidím, že jste pochopili moji původní myšlenku. nuance a jemnosti určí samotného cestovatele po první cestě.

Byla to původní myšlenka, v názvu a způsobila tolik emocí. Je tu jedna věc. Cestování je jiné. Expedice je třetí.Název a text jsou vhodnější pro turisty a cestovatele, ale ne pro dlouhé „destilace“.

Ruský jazyk je obecně rozmanitý =) Zdá se, že synonyma, ale zdá se, že jiný význam. Počáteční příspěvky byly přesně o destilacích, t.E. O dlouhých segmentech cesty během dne. Do jedné cesty. Tato kapitola by měla být nazvána odlišně, ale není nějak obvyklé změnit název uprostřed „knihy“ =)

Ivan, odpověď upřímně-to je váš text nebo je někde vypůjčen? K ledničkám není co komentovat. všechno se jednoduše obrátilo vzhůru nohama (křehkost a nespolehlivost chladniček kompresoru se zvláště pobavila). alespoň si přečtěte, s čím se lidé pohybují do vážných výpravy. No, o jídle a pití. samostatné téma. Pokud mluvíme o sekci Petersburg Moscow-St. koupit téměř kdykoli. Ale pokud mluvíme o něčem jiném, pak by zde měl být přístup k jídlu a vodě úplně jiný! Kromě toho může dojít k zhroucení na řídce osídlených místech a pak život posádky může záviset na počtu zásob

Pravděpodobně, pokud jsem psal o výpravách, slovo „Hangs“ nestálo v názvu =)

Dlouhá destilace je to, kolik? Destilace je, když potřebujete předjíždět auto nebo vaše tělo z bodu A do bodu být. V tomto případě můžete bezpečně udělat 1800-2000 km denně. V loňském roce se soudruh přestěhoval do Moskvy v jednom, udělal 1800 km denně. Minulý týden jsme spolu s přítelem řídili auto do Novosibirska. Udělali 2000 km denně, nikoliv zvlášť namáhali.V známkách není chladnička a tepelné bubny obecně potřeba. Jediná věc, kterou potřebujete, je termoska s čajem a bylinkami a sada čaje, aby se na silnici v kavárnách nalila vroucí vodu s vroucí vodou.

See also  Pigmentace po odstranění laserových chloupků, jak odstranit

Typy studených baterií

Konstrukční rysy akumulátorů za studena závisí na jeho účelu. Nejčastěji jsou obdélníkové a ploché, což zajišťuje dobrý kontakt a fit. Skořápka je vyrobena z tvrdého silného polymeru, který nemění jeho tvar ani z hustého plastového filmu, což umožňuje poskytnout baterii požadovaný tvar před zamrznutím.

Výrobci se nejčastěji zabývají výrobou tří hlavních typů akumulátorů studené, v závislosti na plnivu:

Gelová baterie. Balíček s gelovou plniva založeným na karboxymethyllulóze se používá pro dvojí účel jako chladicí prvek a prvek schopný udržovat, pokud je to nutné, vysokou teplotu. Užitečný čas je dlouhý. Bezpečné a efektivní.

Typ akumulátoru studené voda v pevných plastových nádobách je schopen udržovat teplotu z.20 až 8 stupňů Celsia. Pohodlné v tom, že řešení lze přidat do kontejneru.

Silicone. filmový balíček s plnivem, ve kterém je umístěn silikon. Navzdory skutečnosti, že teplota jeho složení je v rozmezí od 0 do 2 stupňů Celsia, ale doba zachování takového teplotního režimu může dosáhnout až sedm dní.

Část55. Naše chladničky a o obyvatelích automobilů obecně

Nechtěl jsem psát samostatně o obyvatele auto.chloru, jako je u nich, je to stále méně jasné, ale po přečtení blogů dalších uživatelů fóra na našem webu jsem si uvědomil, že toto téma nebylo úplně zveřejněno, každý říká pouze o konkrétním modelu ledničky, kterou osobně používá a nemá obecné porozumění, co jsou a jak se liší.

Stručně řečeno, jeden z nich byl zmíněn v kapitole4. Naše kempové pole kuchyně.polní uspořádání naší kuchyně v přírodě.

Takže v této části to řeknu: 1. Co jsou přenosné chladničky a jak se liší2. Jaké konkrétní modely máme a jak je používáme v přírodě, v zemi a dokonce i v kanceláři.

Začněme, teorie konstrukce ledničky 🙂Když jdeme na dlouhou cestu a na tom nezáleží, budeme cestovat autem, relaxovat na moři nebo jen na piknik nebo o víkendu, v každém případě bereme produkty s sebou a (nebo) nápoje.A aby se výrobky nezhoršily a nápoje byly v pohodě, potřebujeme přenosnou lednici.

Nejprve si musíme vybrat optimálně vhodnou pro naše cíle optimálně vhodnou.Chcete.li to provést, musíte si položit několik otázek:

Jaká je doba cestování nebo zůstat na dovolené?Při odchodu na jeden den vložte produkty do chladiče. Je to světlo, nezabírá mnoho místa a když to není potřeba, může být kompaktně složeno a odstraněno.Kholoodnik taška Vyrobeno z tepelného izolačního materiálu a je schopen udržet přijatelnou teplotu po dobu 12 hodin.Dražší možnost pro udržení počáteční teploty. Izotermální kontejner. Může si udržet teplo nebo chlad od 12 do 72 hodin.Pokud je cesta plánována dlouho, potřebujeme lednička pracující z automobilové baterie. Pokud se po příjezdu na místo bude možné připojit k elektrické síti, můžete zvážit chladničky s napájením sítě 220 voltů. Jsou tu také chladničky pracující z plynu. S častými výlety na velké vzdálenosti byste se měli podívat na zařízení s možností energie z různých zdrojů energie.Při výběru ledničky je nutné se řídit klimatickými podmínkami regionu. Obyvatelé jižních šířek by měli preferovat silnější, pokud jde o ochlazování zařízení, mezi něž patří modely typu kompresoru. Budou schopni udržovat požadovanou teplotu po dlouhou dobu.Pokud je teplota vzduchu velmi vysoká a produkty jsou velmi citlivé na přehřátí, pak nejlepší volba Chladnička kompresoru.

Pracovní podmínky?Volební výlety jsou kontraindikovány v kompresoru a absorpčních chladničkách. Tvrdě tolerují silné třepání a vibrace. Je pravděpodobné, že brzy jednoduše selhají. V tomto případě je lepší si vybrat termoelektrickou automatikum. Existují však výjimky z pravidel, existují modely chladniček kompresoru určené pro práci v obtížných podmínkách (instalace na lodi nebo SUV).

Počet produktů?Jedna osoba bude stačit na 3-5 litrů. Rodina tří lidí bude potřebovat asi 30-40 litrů. To jsou samozřejmě přibližná čísla, osobně pro mě, tím lepší je hlavní věc, že ​​se dostane do auta.

Cena?Cena závisí na objemu ledničky a rozdílu v teplotě, kterou může poskytnout mezi vnitřním objemem a okolním vzduchem.

Přenosné chladničky jsou rozděleny na typy podle principů chlazení:-Colderová tašky a izotermální nádoby-Termoelektrické absorborbace (Electro Gas).Mpressor

Chladnější tašky a izotermální nádoby.Toto jméno je způsobeno skutečností, že nemohou produkovat nachlazení nebo teplo. Udržují pouze počáteční teplotu, k nim mohou být přidány akumulátory za studena (mohou je také zahřívat akumulátory tepla). Taková zařízení jsou autonomní, to znamená, že nevyžadují fungování elektřiny.Produkty se doporučuje vložit do chladu nebo vyhřívané.Má smysl koupit chladnější tašku (izotermální kontejner), pokud nemusíte dlouhodobě ukládat produkty

Profesionálové:nízká cenaMinusy: Malá trvanlivost produktů

Termoelektrické chladničky.Kvůli průchodu proudu je účinek dumtete vytvořen z polovodiče. Vzduch kolem jedné desky se zahřívá a ochlazuje se kolem druhého. Při změně polarity proudu mění deska svůj režim na opak.Proto existují chladničky s režimem chlazení a se dvěma režimy chlazení a topení. Může mít různé objem, ke kterému obvykle dochází od 0.5 až 50 litrů. Existují dokonce i heady chladniček ve formě automobilových hrnků. Existují takové chladničky z zapalovače cigarety auta. Když jsou připojeni prostřednictvím speciální síťové adaptér, mohou jíst z 220 V domácnosti sítěProdukty se doporučuje vložit do chladu nebo vyhřívané.

Profesionálové:– Minimální citlivost na vibrační údery (ideální pro cestování na silnici). spolehlivost a trvanlivost (absence pohyblivých částí a lednička). schopnost zahřívat obsah (ne všechny modely). nízká hluk. nízká hmotnost. nízká hmotnost. nízká hmotnost. nízká hmotnost. nízká hmotnost. nízká hmotnost. nízká hmotnost

Minusy:– Pomalé zahřívání (chlazení). Velmi vysoká spotřeba energie

Absorpce (elektrický plyn) chladničky.Role chladiva v nich je prováděna vodným roztokem amoniaku, jehož oběh je zajištěn topným zařízením z síťového nebo plynového vybavení. Tento princip fungování neumožňuje modelům uvolňovat méně než 20 litrů. Taková zařízení však mohou fungovat z plynových válců, což je obzvláště výhodné na místech, kde není přístup k elektřině.

Profesionálové:– Spolehlivost a trvanlivost (absence pohyblivých částí). účinnost (při používání plynu). rychlé chlazení (pokud je výkonné z 220 voltů nebo plynu). tichá práceMinusy:– Citlivé na silné role vozu (pokud se stroj nakloní pod úhlem asi 30 stupňů, pak bude oběh kapaliny v zařízení přerušen a lednička se vypne). neexistují žádné malé chladničky (alespoň nejsou žádné malé chladničky (alespoň (alespoň 20 litrů). Vysoká cena. malý výběr modelů

chladničky, silnici
| Denial of responsibility | Contacts |RSS