Jak odšroubovat matici na motor vysavače

Jak demontovat motor pro vysavač Samsung

Materiál předchozího článku hovoří o důsledcích, které mohou vzniknout v důsledku čištění stavebního prachu a odpadků obvyklým vysavačem pro domácnost i taková značka značky jako Samsung. Doporučujeme pečlivě seznámit se s ním. Důsledky takových chyb lze eliminovat bez demontáže motoru, když zůstane jako celek.

Je však pravděpodobné, že vady, které vyžadují demontáž. Proto budeme i nadále říkat, jak opravit motor vysavače s vlastními rukama a odšroubovat matici upevnění kotvy třemi způsoby jejich podrobným vysvětlením se schématy, fotografiemi a videem.

Na základě místních podmínek můžete použít některý z nich k provedení aktuálních oprav.

Jak odšroubovat matici na motor vysavače. Super Support! Oprava motoru.

V tomto videu vám řeknu, jak se snadno odšroubuje matici na motor vysavače bez vůni a dalšího zvláštního přizpůsobení. Nastavte na skupinu učení Základy elektroniky a opravy. https: // vk.COM / HAMRADIO1986 školení cena 150r. za měsíc. Podstata projektu. Vytvořte skupinu pro opravu hlavních typů elektronických a digitálních zařízení. Běžná budova se zároveň postihuje nejen začínající mistři, ale také představují zájmy celého publika: od průměrného člověka (není schopen držet pájecí železo) do zkušených mistrů. Hlavní důraz je kladen na základní znalosti o fungování radiosměrných elektronických součástek, opravy notebooků, televizorů, napájecích zdrojů a studiem principů jejich práce. Stavba materiálu je jednoduchý a nejpodrobnější: od A do Z. Vytvořili jsme atmosféru přátelskosti a my, na rozdíl od tematických fór s porozuměním, vezmeme na začátečníky a nezkušené mistry. Můžete mě kontaktovat ve VK https: // vk.COM / HAMRADIO1986. Vše pro Rebolla BGA BGA míče (250 tisíc.) BGA míče (25 tisíc.) Těstoviny XG-Z40 Stencil Stencil Stencilsils pro BGA Stencils Set (715 ks.) Intel HM55, HM57 Intel Hm65, HM70, HM75, HM76, HM77 Intel HM86, HM87 AMD AM5000 Intel Sr2F Intel Sr1e, SR1DC, SR189, Sr19 Intel Sr1w, Sr19, SR1s Intel Sr0n, SR04, SR0C, Intel SR00W Intel SLC, SLB, Intel M5 m3 M3 M7 Programátoři, Posturbs, Testery RT809F Diark Diark Ch431 Prog Entt (NAND, EMMC ) Program BERECINA POST-CARD 5 v 1 DDR3 Tester DDR4 Tester Tester testery Sockets LED diody LCD TV 6V LG 2 W Velikost 3535 (. katoda (-)) 6V lg 2 w velikost 3535 (. Anoda) 3V lg velikost 3528 (. Anoda) 3V 1,5 W 3528 (. Katoda (-) 3V 3 w 3030, (\ t. Katoda (-) Samsung hrana 0,7 W 3 v 7032 Samsung Edge 2W 9V 7032 Samsung 1 W 3 v 3537 3535 Samsung (1).5 mm) 3W 3V CSP 1515 6V LG 1W Velikost 7030 3V LG velikost 3528 6V 1W 6030 0,5 W3V 5630 0,6 W 6 V 5630 Pokud není nutné, LED LED podložka LENS TV LG Podsvícení TESTER GJ2C 330 V PTC-Proud podsvícení testeru (kdy Objednání indikuje teplotu) lepidlo UV pro čočky (transparentní) KAFUTER K-303 UV LUSINTERS AKB 18650 Zařízení pro opravu ESR Tester ESR-T4 Tester (VT, VD, R, L, C, kmitočtový metr, PWM) Akb Crown (Li-ion USB) Laptop konektory LBP TRANS-NY YIHUA 305D 30V5A LBP KORAD KA3005D 30V 5A LBP (Designer) RD6006W USB Wi-Fi 60V 5A Vysoušeč vlasů Quick 857DW NaQ pájení Alignment T12 Elektrický šroubovák na Li. Rádio Nastavení Sady Set (kniha) 0201 SMD odpor 8500ST. (170. 50 kusů.) Set (kniha) 0402 SMD rezistor 8500St. Sada (kniha) 0603 SMD rezistor 8500St. Set (kniha) 0805 SMD rezistor 8500St. Set (kniha) 0,25W odpor (140t. 10 kusů.) SET (kniha) 1206 SMD Cut (kniha) 0805 SMD kondenzátory akrylových kotváků (tepelně odolné) Tepelně vodivé metalizované (EMI) PWM čipy, Mio, Spi, Trans-Ry, BGA Čipy hledání zde Oprava elektroniky v Taganrog a Rostov na donu těla. 8-928-7610692 Skupina : http: // vk.COM / HAMRADIO_TAG pro vděčnost: Webmoney Z385169689206 R116183629410 Paypal Ham-Radio1986 @ Yandex.RU Překlad Sberbank podle mobilního čísla 8-928-7610692

See also  Jak odstranit kola z kartáče vysavače

© 2005. 2022 “Bez katalogu”. V adresáři 84953 stránkách. Práva na všechny materiály zveřejněné na těchto stránkách patří svým autorům. Hosting Místo Reklama

Zhroucení vysavače doma

Většina vysavačů má stejný design a pochopit to samé. Rozdíly se týkají zejména technických vlastností (výkon, rychlost), konstrukce a kvalita dílů (pouzdro, hadice, filtry). Proto vědět, jak rozebrat vysavač jedné společnosti, můžete se vyrovnat s ostatními stejného druhu.

V jakých případech je nutné, zda stojí za to udělat sami

Self-demontáž vysavače je obvykle jednoduchá a nevyžaduje speciální dovednosti. Kromě toho je levnější než atributové techniky pro opravy.

Nezávislé demontáž vysavače je nutný, pokud začal špatně pracovat: sací síla se snížila, objevily se cizí zvuky. Stojí za spuštění oprav, pokud:

 • Silně padl sací sílu. Nejčastěji je pozorován, když je skóroval filtr nebo trysku.
 • Při práci slyší silný hum, pískání nebo klepání, netypový hluk. Klepání může znamenat, že objekt je uvízl v hadici nebo trysce, pískání. co v hadici díry. Jakýkoli neznámý hluk. první signál. Pokud neberete jednání, vysavač přestane fungovat.
 • Vysavač se nezapne poprvé, neustále se vypne nebo pracuje s přerušením. V tomto případě stojí za kontrolu napájecího vodiče. může být poškozen nebo rozptýlen od času. Zvláště pečlivě musí zkoumat ohyby.
 • Kořen a kódování dílů nejčastěji “říkají” o rozpadu ložiska. Pokud se stalo obydlenost, kotva nebo stator vinutí spálil.
 • Pokud během provozu dochází k poklesu počtu otáček, možná problém v elektronické jednotce, kontaminaci kotevního kolektoru nebo zlomených kartáčů.

Včera jsem vzal matkou vysavač. Na oběživě se vrátí vlákno. A ochranu nad oběžným kolem na válcování. Ale ona rozbila oběžné kolo. Nenašel jsem odděleně. koupil motor pro 1100R

Vzala novou, cenovku v oblasti 1000 r., Opravte žádný význam.

Podívejte se na všechny obchody ve městě pro opravu domácích spotřebičů, se ukáže být v našem městě, nevěděl jsem ještě dosud srazil. Na Ali jsou takové motory, ale stojí více kvůli váhám a rozměrům.Aliexpress.KOM / POLOŽKA / 22.4CAB-BAB7-BFED53C10B86-4

Motory v tomto vysavači ve volném prodeji. Také jiné energie. Koupil jsem si nový a nejsilnější. Oprava nedává smysl ceny detailů.

Kdo ví: změna motoru nebo stojí?:)

Jedná se o sběratel AC motor (ale konstantní i hltavky pro roztomilou duši).

Mám nastavitelnou rychlost rukojeti pouze pokud je střídavý proud, jak se změní rychlost? Koneckonců, pro střídavé napětí, rychlost nezvedne.

Jedná se o sběratel AC motor (ale konstantní i hltavky pro roztomilou duši).

To je já na skutečnost, že pokud stará přeinstalace může být vložena do garáže nebo foukání burzhuyki- přímo od výstupu?

See also  Jak položit vlasy s vysoušečem účesu a kulatým hřebenem

Obvykle pod střídavým motorem chápeme asynchronní motor, abychom mohli řídit otáčky, které mohou být výhradně frekvenčním měničem.Konkrétně, toto (a také spoustu moderních domácích motorů) jsou kolektorové motory střídavého proudu (v vrtačích, bruskách, vysavači a vysoušeče vlasů), jsou o něco složitější a dražší ve výrobě, ale mají jinou kvalitu asynchroniku. Lehkost regulace frekvence rotace bez významné ztráty výkonu s použitím nejjednoduššího regulátoru SIMISTOR, stejně jako snadnost změny směru otáčení jednoduchého obrácení inkluze podivných a rotačních cívek (což je pro asynchronii možné výhradně při třífázovém strava). Poslední čip (směr sledu) však není symetrický spotřeba energie. To je způsobeno znakem nastavovacího úhlu kartáčů vzhledem k vinutí. Zhruba řečeno, pokud je motor vyroben za převážně “pravý” rotace, když přechází na “vlevo”, on jí vážně, a práce produkuje méně. Je dobře patrné v elektrických šroubováků. když odšroubují, jsou méně účinné.Minusy CDPT (ve srovnání s asynchronics) patří také menší.P.D. a životnost.

Ano, bude to možné. Je nepravděpodobné, že to bude jasně opraveno.

odšroubovat, matici, motor, vysavače

Снять крыльчатку, открутить гайку с двигателя пылесоса / unscrew the nut from engine, vacuum cleaner

Vysavač je jedním z nejpotřebnějších a užitečných typů elektrotechniky v domě. Jeho práce je těžká a zaprášená, takže zařízení často selže a opravy je drahé. Mít dokonce minimální dovednosti s elektrickými spotřebiči, vysavač může být opraveno s vlastními rukama, pokud členění není velmi vážný. Nejčastěji se problém vyskytuje v motoru. Chcete-li tento problém vyřešit, musíte demontovat motor vysavače, za to, co potřebujete znát jeho plnicí a akční algoritmus. O tom všem. v materiálu dále.

Když je lepší požádat o pomoc

Odstranění chyby produktu sami, můžete výrazně ušetřit své peníze. Nicméně, ne každý členění může být odstraněno vlastními rukama, existuje řada případů, kdy budete muset požádat o pomoc odborníka.

Túra v dílně je vyžadován, pokud je zjištěno vážné členění

Známky vážného členění vysavače jsou:

 • Strážný hluk, hum, vibrace, bavlna, jiskry.
 • Přehřátí.
 • Vůně spálených drátů.
 • Nezávislé ostré vypnutí zařízení.

Pokud najdete jeden z těchto značek, odpojte produkt, odpojte kabel od sítě a pokud je to možné, kontaktujte značku.

Kromě toho stojí za to připomenout, že demontáž zařízení vyžaduje zkušenosti s provádění těchto událostí. Pokud tuto zkušenost nemáte vůbec, bude lepší okamžitě vyhledat kvalifikovanou pomoc v servisním středisku.

Zkontrolujte video o nezávislé opravě vysavače

Náhradní proces motoru

Na tomto procesu demontáže končí motoru vysavače. Pokud jste přesvědčeni, že motor vaší jednotky je nenávratně přerušen, pak si koupit nový je možné v našem obchodě.

Co by mohlo být chyba

Motor vysavače je poměrně spolehlivým prvkem, a to se týká i nejjednodušší a levnější a všechny typy motorů jsou stejné:

 • velká úroveň kontaminace, ze které kontakty nepřenáší proud na rotor nebo zabraňují jeho pohybu;
 • posun oběžného kola, který znemožňuje práci;
 • Oslabení šroubu. stává se, že tmel a matice jsou odchýleny v důsledku velkých vibrací, což vede k hanbě vnitřků motoru, neumožňuje to pracovat plně nebo pracovat vůbec;
 • Nosné opotřebení. hřídel se neotáčí, ale stojí na jednom místě, je nutná výměna ložiska;
 • Nosit elektroboly. výměna je nutná;
 • Poškození vinutí;
 • Signál nedosáhne tlačítka napájení.

Ložisko motoru a jeho umístění Každý z těchto brusek je snadno vyloučeno doma v přítomnosti všech výše uvedených nástrojů a zařízení. Ložiska jsou největší obtížnost nahrazení, protože vyžaduje téměř kompletní analýzu motoru a přítomnost speciálního demontážního zařízení.

Co zkontrolovat startéry

Součástí problémů, díky které zařízení odmítlo, majitelé se mohou odstranit, aniž by se uchýlili k pomoci mistrům.

Zda má růžice

Nejprve zkontrolujte servisní zásuvku:

 • Zahrnovat další domácí spotřebič v něm a zjistit, zda bude fungovat. Nejlepší je zapnout malou lampu nebo stolní lampu. Pokud je zásuvka dobrá, lampa se okamžitě rozsvítí.
 • Snažte se zapnout vysavač do jiné zásuvky a zkontrolujte, zda tam bude vydělat.
See also  Jak vyměnit rozšiřující nádrž v kotli

Ať už přetékající pytle

Docela často se vysavač nezapne, protože nádoba na odpadky je naplněna. Když je kolektor prachu zcela ucpaný, vzduch je těžší přes něj a sací kapky. Zátěž na elektromotoru se v důsledku toho zvýší, bude přehřát se vypnout nebo selže.

V moderních modelech je instalován indikátor, který signalizuje vyplněný vak. Pokud není taková “červená žárovka”, poslouchat zvuk motoru: Když funguje pro opotřebení, slyšet rostoucí rachot. Často z agregátu začíná “smrad”.

Pokud si nevšimnete přetečení sáčku v čase, motor bude přehřát. Elektronika nebo termosel může tuto chvíli sledovat a vypnout samotný motor. pak to stačí vyprázdnit sáček a dát auto vychladnout. Pokud neexistují žádné senzory, popáleniny motoru a technika bude muset být opravena.

Přijaly velké předměty do hadice

Stuck odpadky v hadici povede k poklesu sacího výkonu, a v důsledku toho. k přehřátí a rozpadu motoru. Obvykle vína všechny hlavní položky (hadry, dětské hračky), které se dostaly uvnitř rukávu nebo teleskopické trubice a nemohlo se přestěhovat s kolektorem prachu. Ale někdy jsou uvíznuté drobné předměty. například párátko stoupá přes kanál, lpí na sebe další odpadky a tvoří korku.

Je kontaminovaný filtr ochrany motoru

Ochranný filtr motoru, který se nachází bezprostředně za odpadkovým sáčkem, vystaveným pravidelné kontaminaci. Malé prachové částice ukazují přes sběrač prachu a usadit se na filtru: V důsledku toho je průchod vzduchu bráněn a motor se znovu zahřívá.

Nezabíjejí kabel nebo zástrčku

Drát vysavače během sklizně je neustále v pohybu. kabel lpí k rohům, spadá pod nábytek, samotný agregát se často pohybuje přes něj. To vše negativně ovlivňuje integritu kabelu.

 • Zkontrolujte kabel. Někdy poškození může být určeno roztrženou izolací, ale často kovové žíly jsou poškozeny uvnitř a izolace nezpůsobuje podezření. Otevřete pouzdro a najděte místo, kde je kabel připojen k elektrické desce. Zapněte kabel do výstupu, vezměte multimetr a změřte napětí na místě připojení. Pokud neexistuje žádný proud, problém je buď v kabelu nebo ve vidličce.
 • Vyměňte zástrčku nebo její podrobnosti. Pokud je vidlice skládací. otevřete ji a zjistěte, zda jsou poškozené kontakty nebo jiné vady. Unsubcedined Zástrčka jen přerušila vodiče a nahradit nové.

Pokud jiná zástrčka nedosáhl pozitivní výsledek, znamená to, že konečný důvod v kabelu. nahradit celek.

Jak dlouho to technika

Pokud je vysavač zastaven, zkontrolujte, jak dlouho tato technika fungovala dříve. Je možné, že po dlouhém čištění právě přehřátí a elektronika vypnula motor, aby ho ochladil. Čekat na chvíli (nejméně 20-30 minut) a váš asistent bude opět připraven k práci.

Je to vůně gary

Pokud jste při čištění cítil pach gary, pak nouzový vinutí nebo stator spálil. V tomto případě bez kvalifikované opravy není nutné. musíte vyměnit spálenou položku a v některých případech celý motor.

Někdy nabízejí převíjení kotev a vinutí statoru, doporučujeme při pohledu na ekonomickou proveditelnost. Mísa všech nových montážních modulů bude levnější.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS