Jak odstranit přepínače z plynového sporáku

Jak odstranit držadla z plynového sporáku

Princip provozu této techniky je téměř stejný. Populární mezi uživateli jsou otroci tak známých výrobců jako:

Každé zařízení je vybaveno regulátory napájení plynu. Na některých modelech je velmi snadné je odstranit. Použijte pouze špičku nože a vložte prvek. Jiné modely desek vyžadují rozebírání téměř poloviny povrchu struktury a přítomnost takových nástrojů, jako:

Odstranění pera na zařízeních, jako jsou Hephaestus, Darina, Hans, nevyžaduje intervenci a kontaktování servisních středisek odborníků. Jsou jednoduše odstraněny, lze je snadno vyčistit a dokonce nezávisle nahradit novým. Existují plynná a elektrická kamna, na nichž jsou regulační orgány přivařeny k vnitřním detailům. Taková zařízení se nazývají stacionární, na nichž není možné odstranit držadla doma. V tomto případě musíte kontaktovat profesionály.

Jak odstranit kliky z plynového sporáku Hephaestus

Mnoho manželek neví, jak odstranit všechny držadla z plynového sporáku Hephaestus, aby si umylo povrch. Zařízení Hephaestus obsahuje několik typů držadel odpovědných za aktivaci:

Aby byl hořák zapálen, musí být ventil na Hephaestus rozdrcen a otočen. Jak praxe ukazuje, že takové regulační orgány odstraní, není vůbec obtížné. Ale s tím by neměl zapomenout na bezpečnostní pravidla:

Rozdrťte ventil přístupem plynu. Ujistěte se, že jsou všechny regulační orgány deaktivovány, otočeny ke zastávce. Vezměte si nůž a pán

Je velmi důležité to udělat spolu s kruhem, na kterém jsou značky nakresleny. Připojte sílu a vytáhněte. Pokud úsilí nestačí a vyvstávají potíže, odborníci doporučují používat nástroj WD-40 (Liquid Key). Nyní můžete tyto části vyčistit z tuku a jiných znečištění.

Nyní můžete tyto části vyčistit z tuku a jiných znečištění.

Jak odstranit pera z plynového sporáku Darina

Regulátory modelu Darina jsou velmi podobné Hephaestus, ve kterých zapalovací tyče vyžadují tlak. Pokyny pro demontáž podrobností této značky jsou následující:

První z celého plynu. Dále odpojte hadici, která je přinesena do zařízení. Zkontrolujte všechny úpravy kohoutků

Věnujte pozornost tomu, že jsou odpojeni, jinak to může poškodit plastické detaily (mohou prasknout). Zabalte regulátor kouskem látky, okraje se nanášejí nožem a odstraňte ho kleštěmi. Místo kleště můžete použít dva nože, kde jeden z nich provede funkci zvedací páky. Je nutné odstranit rotační rukojeť na nástrojích velmi pečlivě, aby nedošlo k poškození křehkých komponent: prameny, puky, puky, válec

Je nutné odstranit rotační rukojeť na nástrojích velmi pečlivě, aby nedošlo k poškození křehkých komponent: prameny, puky, puky, válec

Místo kleště můžete použít dva nože, kde jeden z nich provede funkci zvedací páky. Je nutné odstranit rotační rukojeť na nástrojích velmi pečlivě, aby nedošlo k poškození křehkých komponent: prameny, puky, puky, válec.

Jak odstranit držadla z plynového sporáku

Jednoduchost provozu a dobrý výkon se liší modelem Hans. Stejně jako na dvou předchozích kuchyňských zařízeních je ruch na Hans odnímatelný a nevyžaduje velké úsilí. Hlavní věc je být opatrná, nezapomeňte na bezpečnost. Před prací musíte určitě blokovat plyn. Regulátory jsou odstraněny malým tenkým šroubovákem, který je třeba umístit s pukem s nastavovacími značkami a zatáhnout na sebe.

Obvykle proces odstraňování držadel prochází bez obtíží, ale někdy tuk pod regulačními prvky může tento proces zpomalit. V takových případech ženy v domácnosti používají různé řešení mýdla, která nejprve navlhčí části, a teprve poté začnou detaily odstraňovat. Jak ukazuje praxe, nastavovací ventily jsou po zpracování s tekutým klíčem dobře propůjčeny. Ale do tohoto nástroje se nezapojují, jinak to snižuje produktivitu rotačního mechanismu pera.

Typické poruchy plynového sporáku Darina

Jak ukazuje praxe, v souvislosti s každodenním používáním plynového sporáku je první bankový systém první, kdo selhal. Poměrně křehké zařízení se může zlomit kvůli náhodné vodě nebo jídlu uvnitř bloku jiskření, a proto funkce jednoduše přestane fungovat.

Aby se takový problém odstranil, stačí zjistit, která část selhala, a nahradit jej novým prvkem.

Pro udržení dobrého provozu plynového sporáku je důležité vyčistit nejen varnou desku, ale ovládací panel, včetně vnitřních částí pouzdra. Ale zdaleka se tato technika rozbije pouze kvůli znečištění, což znamená, že stojí za to zvážit podrobněji nejběžnější rozpady darního plynového sporáku

Ale zdaleka se tato technika rozbije pouze kvůli znečištění, což znamená, že stojí za to zvážit podrobněji nejběžnější rozpady darního plynového sporáku.

Porucha elektrického nastavení desky

Při pokusu o osvětlení hořáku lze pozorovat znatelné kliknutí, po kterém se obvykle objeví jiskra, ale ne v tomto případě. Pokud se nezapne pouze jeden hořák, pak problém s největší pravděpodobností zastaví provoz elektrody (svíček) Piezen. Vzhledem k prodlouženému provozu plynové kamna se může na keramickém povrchu svíčky objevit trhlina, kvůli kterému elektrické světlo přestane fungovat.

See also  Nerezová ocel na indukčním sporáku, zda to funguje

Funkce automatické banky často selhává v důsledku poškození drátu spojujícího elektrodu a jednotky pro generování jisker. Rozpis můžete potvrdit pouze jedním způsobem. vyjměte kryt desky a stiskněte tlačítko tlačítko. Pokud je drát poškozen, pak v oblasti rozbité oblasti uvidíte jiskru, která přeskočí na pouzdro na sporák.

V obou případech budete muset nahradit rozbitý část, abyste obnovili provoz systému propíchnutého.zatížení. První věcí, kterou musíte udělat, je vypnout zařízení z napájení, ale před otevřením horního krytu plynového sporáku Darin je nutné odstranit všechny hořáky.

Pokud dva nebo všechny čtyři hořáky nefungují, budete si muset koupit nový blok zapalování a vyměnit jej sami.

Selhání systému kontroly plynu

Všechny moderní modely plynových kamen Darina jsou vybaveny systémem pro kontrolu plynu, který zajišťuje bezpečný provoz zařízení. Paralelně je světelné osvětlení na hořáku umístěno snímač plamene. termočlán, který při zahřátí vytváří elektrický proud. Pokud termočlánek funguje správně, pak se ventil otevře, aby dodával plyn do hořáku.

Jinak, ihned po uvolnění rukojeti se spalování zastaví, což znamená pouze jednu věc. elektromagnetická chlopně nefungovala a dodávka hořlavé směsi do hořáku je zcela zablokována.

Termočlánek může přestat fungovat kvůli základnímu poškození samotné části, což je drát spojující senzor plamene s elektromagnetickým ventilem.

I když po vyčištění plamene hořáku bude i nadále vyblednout, budete muset koupit nový termočlánek a vyměnit jej na vlastní pěst. Vzhledem k tomu, že plynový sporák Darina má své vlastní strukturální rysy, měla by být část vybrána v souladu s jeho modelem.

Pokud je to možné, je lepší koupit původní termočlánek. bude to záruka dlouhé služby plynového sporáku.

Ucpávání giklora v konformě

Problém znečištění trysky (trysky) plynového sporáku může nastat v důsledku tuků, čisticích prostředků a plynových spalovacích produktů. V tomto případě oprava bude čistit tryskou trysku, zatímco je nejlepší použít dřevěné párátko.

Jak odstranit kliky z plynového sporáku Hephaestus?

Jednou z nejčastějších problematických otázek mezi hostesky je, jak vyčistit kliky kamna ze starého tuku, protože to není nejjednodušší úkol, i když čisticí výrobky na moderním trhu, je dost. A zpočátku musíte zjistit, jak odstranit držadla z plynového sporáku Hephaestus nebo jakékoli jiné značky. Obecná pravidla a užitečné tipy pro čištění této části HOB budou uvedeny v tomto článku.

Jak odstranit držadla z plynového sporáku?

Každý plynový sporák je vybaven odnímatelnými regulačními orgány. Všechno to však záleží na tom, jak se staráte o svou techniku. Pokud se po každém použití plynového sporáku otřete držadla vlhkým hadříkem nebo houbou, pak se vás silné znečištění nebojí. V souladu s tím regulační orgány neplavaly s tukem a bude snadné odstranit držadla z plynového sporáku.

Například je velmi snadné odstranit pera z plynového sporáku Hephaestus nebo Indesit, stačí je vytáhnout spolu s kruhy, na nichž jsou postavy nakresleny.

Důležité! Pokud to nemůžete odstranit, můžete dát nůž. Jen úhledně, aby se nepoškodila

Jak vyčistit držadla plynového sporáku?

Čištění držadel plynového sporáku doma nepředstavuje žádný problém, podívejme se na několik možností.

odstranit, přepínače, plynového, sporáku

Mýdlové řešení

Vynikající lék na starý tuk, sušené částice potravy. Vyrábí se na základě nástroje pro mytí nádobí a hranolků z mýdla na prádlo:

 • Nalijte vroucí vodu do hluboké povodí nebo mísy.
 • Přidejte 2 polévkové lžíce pro mytí nádobí a prádla do jednoho litru vody.
 • Míchejte, dokud se nerozpustí.
 • Umístěte předběžné regulátory do řešení na několik hodin nebo celou noc pro lepší efekt.
 • Dále, poté, co je nečistota mokrá pro nečistoty, musíte je pečlivě vyčistit tvrdou stranou houby nebo zubním kartáčkem.
 • Opláchněte, otřete suché.

Důležité! Pokud máte málo času a existuje spousta práce, zrychlte tento proces. Stačí vařit řešení s detaily, ne více než 5 minut

Pak to nechte vařit asi 20 minut a klidně umýt, uschněte.

Archers s amoniakem

Levný univerzální lék. pomůže vám čistit místa a nečistoty bez jakéhokoli úsilí. Je to pohodlný amoniak s amoniakem. A to se děje takto:

 • Zředit alkohol 1: 1 vodou.
 • Pomocí bavlněného tamponu použijte řešení na požadovaná místa.
 • Nechte to na úchytech po dobu maximálně 5 minut.
 • Otřete zubním kartáčkem nebo tvrdou stranou houby.
 • Otřete čistým, vlhkým hadříkem a poté jej otřete.

Důležité! Protože dýchací amoniak je nebezpečný, pracujte v masce a rukavicích. Otevřené okno je předpokladem pro práci s tímto nástrojem a půl hodiny po dokončení čištění

Pokud jsou přepínače odstraněny, vložte je do stejného řešení po dobu 5 minut, pak podle stejného schématu jako výše. Vyčistěte zubní kartáček, opláchněte a otřete suché.

Esence octa nebo octa

Dobrá volba pro odnímatelné detaily, pokud potřebujete vyčistit úchyty na sporáku ze starého tuku:

 • Vložte regulátory do pánve s vodou.
 • Nalijte držadla octem, 6 polévkových lžic na 1 litr vody (nebo 2 lžíce. l. podstata).
 • Zakryjte pánev a položte průměr na oheň po dobu 5-7 minut.
 • Vypusťte vodu a nechte ji vychladnout.
 • Dále čistěte houbou nebo štětcem.
 • Opláchneme a suché.

Citron a soda

Malé znečištění pomůže vyčistit polovinu citronu a malé množství citronu. A co je nejdůležitější. nepoškodí povrch. Také soda a citron odstraní nepříjemný zápach a sušené částice potravy z spínačů:

 • Vezměte polovinu citronu a vytlačte z ní šťávu.
 • Zasadit citronovou šťávu do regulátorů s bavlněným tamponem a hodinu počkejte.
 • Potom namočte zubní kartáček do sody a dobře s ním vyčistěte všechny spínače.
 • Sbírejte zbytek sody vlhkým hadříkem a poté vše otřete.
See also  Indukční sporák se zahřívá nebo ne

Důležité! Oloupejte malé štěrbiny s pásem s bavlněnou vlnou na konci, kterou musíte nejprve dýkat do amoniaku

Metody čištění odnímatelných regulačních orgánů na sporáku

Existuje několik jednoduchých lidových metod, jak umýt kliky na sporák za 5 minut, bez použití chemie domácnosti a kovové houby, škrábání povrchu. Zde jsou 3 nejúčinnější.

 • Ponořte odnímatelné regulátory do pánve s horkou vroucí vodou po dobu 2-3 minut, otřete suchým hadrem.
 • Umístěte držadla do roztoku 2 lžičky 9%octa a sklenici vody. Po 5 minutách opláchněte teplou vodou pod kohoutem, otřete nečistotu houbou.
 • Smíchejte sodu a kyselinu citronovou (stačí pro každý lék na polévkovou lžíci), zředěný vodou do stavu Gruel. Položte regulátory na povrch dřezu, stůl, namažte čisticí směs. Po 5 minutách otřete zbývající tuk pod proudem teplé vody běžnou houbou.

Pokud existuje hodně tuku: jak umýt plynový sporák

Pro nejvyšší čištění a čištění veškerého znečištění musí být provedena předběžná příprava.

Horká voda nalita na povrch desky s jedlou sodou umožňuje změkčit staré znečištění.

Rozptylujeme sodu na mokrém povrchu s jednotnou vrstvou a necháme stát 30-40 minut. Tato metoda není komplikovaná a umožňuje vyčistit sporák a troubu. Trouba lze také tímto způsobem vyčistit.

Po čekání na čas, můžete pokračovat v čištění, voda s jedlou sodu musí být odstraněna z povrchu kamen s měkkou houbou.

Kovové žínky nelze v žádném případě při čištění desky a trouby v žádném případě použít, protože mohou poškodit povrch a je lepší používat houbu a zubní kartáček nebo bavlněné tyčinky, ale to je na nejnepříznivějších místech.

Chcete.li umýt mřížku na plynovém sporáku, musíte použít výše uvedené řešení mýdla. Také vynikající pomocná látka budou kyselina citronová nebo šťáva, octa. Mohou být aplikovány na místo nebo samostatně. Amoniak a octa mohou odstranit sušené a spálené znečištění na povrchu kuchyňského plynového sporáku.

Závěry a užitečná videa

Zde se shromažďuje videa, která ukazují postup pro odstranění pera z plynových destiček různých modelů.

Toto video ukazuje způsob, jak odstranit úchyty na příkladu plynového kamna: Hephaestus:

Postup a metody čištění kůry jsou prokázány v tomto videu:

Další způsob, jak vyčistit pera plynové kamna

Shrnutí je třeba poznamenat, že čištění všech prvků plynového sporáku by mělo být prováděno pravidelně. Hlavním mobilním prvkem jsou pera. Jsou také znečištěni a mohou v průběhu času špatně pracovat. Je nutné je odstranit sami a provést důkladné čištění.

Při provádění práce a pečlivé provádění algoritmu akcí nezapomeňte dodržovat bezpečnostní opatření, aby se tyto prvky nepoškodily.

Chcete mluvit o tom, jak jste odstranili kliky z plynového sporáku? Sdílejte s ostatními uživateli potíže, kterým jste museli čelit. Nebo možná chcete doporučit efektivní nástroj pro čištění kliky a povrchu desky, kterou jsme zde nezmínili? Napište své rady a komentáře do bloku komentářů umístěného pod touto publikací.

Příprava na čištění

To, co kliky vašeho kamna je snadno pochopitelné: přetáhněte je (bez fanatismu). Nevyvlažovatelné držadla nebudou schopny odstranit

Přepínače plynových kamen jsou vyrobeny z plastu, se silným tlakem mohou zlomit. Podíval jsem se na internet, jak správně odstranit kliky z plynového sporáku. Našel jsem cenné rady, které zde sdílím.

Chcete.li snadno odstranit rukojeť, vložte ručník mezi prsten a jeho a vytáhněte

 • Vezměte prsten obklopující rukojeť;
 • Vytáhněte se s trochou úsilí;
 • Pokud rukojeť neodstranila, nalepte ručník mezi prsten a rukojeť;
 • Vytáhněte se.

Stává se to, že nepomáhá ručník. Poté nejprve ošetřte rukojeť pomocí tekutého klíče VD-40.

Pokud je držadlo přilepené k panelu a není odstraněna, může být zpracována VD-40

Důležité! Než začnete čistit desku, přepracovejte plynový ventil!

Pro každý typ. vlastní metody čištění.

Tato metoda je vhodná pro odnímatelné a nevyrušitelné úchyty.

 • Odstraňte všechny spínače;
 • Zahřejte vodu na 100 ° C;
 • Rozpusťte v něm 50 g rozšířeného prádla;
 • V noci vložte rukojeť do řešení mýdla;
 • Otřete regulátory na obou stranách zubním kartáčkem tvrdými štětinami;
 • opláchněte čistou vodou;
 • Suchý
 • Navlhčte kuchyňskou houbu s roztokem;
 • Otřete regulátory a povrch panelu tvrdou stranou;
 • Několikrát otřete vlhkým hadříkem;
 • Otřete suché.

Laundry mýdlo lze nahradit prací práškem nebo myčkou nádobí

Způsob čištění amoniaku se používá pro nezodpovědné úchyty.

 • Zředit amoniak vodou v poměru 1: 1;
 • Zvlhčte bavlněný tampon s roztokem;
 • Otřete regulátory a povrch kolem nich;
 • Odejít na 5 minut;
 • Na místech s tvrdým.na majišti použijte bavlněné tyčinky;
 • Čistě otřete vlhkým hadříkem;
 • Otřete suché.

Dvojice amoniaku jsou jedovaté. Pracujte v masce a rukavicích s otevřeným oknem. Po práci ventilujte kuchyň po dobu další půl hodiny.

Aby nedošlo k rizikům, můžete použít kapky amoniaku-Anissa

Metoda je určena pro nezodpovědné úchyty.

 • Stiskněte šťávu z citronu;
 • Ponořte to zubní kartáček;
 • Naneste na povrch držadel a panel kolem nich;
 • Odejít na 15 minut;
 • Třást mokrou houbou;
 • Odstraňte šťávu vlhkým hadříkem;
 • Otřete suché.

Pokud existují stará tuková skvrna, střídavě je několikrát otřete šťávou a jedlou sodu

Tato metoda je vhodná pouze pro odnímatelné úchyty. Efektivně je očistí z tuku a lepicího plynového plaku.

 • Odstranit regulační orgány;
 • Složit v malé pánvi;
 • Smíchejte 200 ml octa a 700 ml vody;
 • Nalijte rukojeť roztokem;
 • Obléknout se na střední teplotu;
 • Přivést k varu;
 • Vypusťte roztok do dřezu;
 • Nechte regulační orgány vychladnout;
 • Dobře sušit.
See also  Levný plynový sporák s dobrou troubou

Zatímco rukojeti jsou namočené, očistěte panel, na který jsou připojeny. Použití jídla nebo kalcifikované sody. Vhodné jsou také citronová šťáva a amoniak

odstranit, přepínače, plynového, sporáku

Tato metoda je vhodná pro odnímatelné a nevyvolatelné regulační orgány a je účinná pro čerstvé znečištění.

Pokud jsou držadla odnímatelné, ošetřete povrch panelu pod regulačními orgány ubrousky. Regulační orgány a místa jejich instalace před montáží by měla být suchá

Co bude potřeba k odstranění kliky

Odstranění pera je jednoduchý úkol, který se může vyrovnat s mladou paní. Než začnete pracovat, musíte připravit různé nástroje. S jejich pomocí bude snazší dosáhnout pozitivního výsledku, aniž by na to strávil spoustu volného času.

Jak odstranit držadla z plynových destiček různých modelů

Princip provozu této techniky je téměř stejný. Populární mezi uživateli jsou otroci tak známých výrobců jako:

Každé zařízení je vybaveno regulátory napájení plynu. Na některých modelech je velmi snadné je odstranit. Použijte pouze špičku nože a vložte prvek. Jiné modely desek vyžadují rozebírání téměř poloviny povrchu struktury a přítomnost takových nástrojů, jako:

Odstranění pera na zařízeních, jako jsou Hephaestus, Darina, Hans, nevyžaduje intervenci a kontaktování servisních středisek odborníků. Jsou jednoduše odstraněny, lze je snadno vyčistit a dokonce nezávisle nahradit novým. Existují plynná a elektrická kamna, na nichž jsou regulační orgány přivařeny k vnitřním detailům. Taková zařízení se nazývají stacionární, na nichž není možné odstranit držadla doma. V tomto případě musíte kontaktovat profesionály.

Jak odstranit kliky z plynového sporáku Hephaestus

Mnoho manželek neví, jak odstranit všechny držadla z plynového sporáku Hephaestus, aby si umylo povrch. Zařízení Hephaestus obsahuje několik typů držadel odpovědných za aktivaci:

Aby byl hořák zapálen, musí být ventil na Hephaestus rozdrcen a otočen. Jak praxe ukazuje, že takové regulační orgány odstraní, není vůbec obtížné. Ale s tím by neměl zapomenout na bezpečnostní pravidla:

 • Rozdrťte ventil přístupem plynu.
 • Ujistěte se, že jsou všechny regulační orgány deaktivovány, otočeny ke zastávce.
 • Vezměte si nůž a pán. Je velmi důležité to udělat spolu s kruhem, na kterém jsou značky nakresleny.
 • Připojte sílu a vytáhněte. Pokud úsilí nestačí a vyvstávají potíže, odborníci doporučují používat nástroj WD-40 (Liquid Key). Nyní můžete tyto části vyčistit z tuku a jiných znečištění.

Jak odstranit pera z plynového sporáku Darina

Regulátory modelu Darina jsou velmi podobné Hephaestus, ve kterých zapalovací tyče vyžadují tlak. Pokyny pro demontáž podrobností této značky jsou následující:

 • První z celého plynu.
 • Dále odpojte hadici, která je přinesena do zařízení.
 • Zkontrolujte všechny úpravy kohoutků. Věnujte pozornost tomu, že jsou odpojeni, jinak to může poškodit plastické detaily (mohou prasknout).
 • Zabalte regulátor kouskem látky, okraje se nanášejí nožem a odstraňte ho kleštěmi.

Místo kleště můžete použít dva nože, kde jeden z nich provede funkci zvedací páky. Je nutné odstranit rotační rukojeť na nástrojích velmi pečlivě, aby nedošlo k poškození křehkých komponent: prameny, puky, puky, válec.

Jak odstranit držadla z plynového sporáku

Jednoduchost provozu a dobrý výkon se liší modelem Hans. Stejně jako na dvou předchozích kuchyňských zařízeních je ruch na Hans odnímatelný a nevyžaduje velké úsilí. Hlavní věc je být opatrná, nezapomeňte na bezpečnost. Před prací musíte určitě blokovat plyn. Regulátory jsou odstraněny malým tenkým šroubovákem, který je třeba umístit s pukem s nastavovacími značkami a zatáhnout na sebe.

Obvykle proces odstraňování držadel prochází bez obtíží, ale někdy může tuk pod regulačními prvky zpomalit proces. V takových případech ženy v domácnosti používají různé řešení mýdla, která nejprve navlhčí části, a teprve poté začnou detaily odstraňovat. Jak ukazuje praxe, nastavovací ventily jsou po zpracování s tekutým klíčem dobře propůjčeny. Ale do tohoto nástroje se nezapojují, jinak to snižuje produktivitu rotačního mechanismu pera.

Důležité! Pokud máte málo času a existuje spousta práce, zrychlte tento proces. Stačí vařit řešení s detaily, ne více než 5 minut. Pak to nechte vařit asi 20 minut a klidně umýt, uschněte.

Archers s amoniakem

Levný univerzální lék. pomůže vám čistit místa a nečistoty bez jakéhokoli úsilí. Je to pohodlný amoniak s amoniakem. A to se děje takto:

Důležité! Protože dýchací amoniak je nebezpečný, pracujte v masce a rukavicích. Otevřené okno je předpokladem pro práci s tímto nástrojem a půl hodiny po dokončení čištění.

Pokud jsou přepínače odstraněny, vložte je do stejného řešení po dobu 5 minut, pak podle stejného schématu jako výše. Vyčistěte zubní kartáček, opláchněte a otřete suché.

Esence octa nebo octa

Dobrá volba pro odnímatelné detaily, pokud potřebujete vyčistit úchyty na sporáku ze starého tuku:

Citron a soda

Malé znečištění pomůže vyčistit polovinu citronu a malé množství citronu. A co je nejdůležitější. nepoškodí povrch. Také soda a citron odstraní nepříjemný zápach a sušené částice potravy z spínačů:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS