Jak odstranit subpaliny ze železa z tkaniny

Jak odstranit stopy ze železa?

Na nové sukni nebo halenku byla stopa železa? Právě jste si koupili tuto věc a teď ji musíte zahodit? Ve skutečnosti není všechno tak děsivé, jak jste si představovali! Je možné se zbavit stop železa, a v tom vám pomohou lidovými recepty, které se již osvědčily pro čištění místa orby. Hlavní věc není vzdát se, ale jednat bez prodlení! Takže můžete rychle a snadno eliminovat místa na svém oblíbeném oblečení.

Měli byste začít s předběžnou přípravou oblečení a jeho praní. Je důležité si pamatovat důležité pravidlo: akt by měl být neprodleně. Pokud necháte látku s Plowmen, pak bude ještě obtížnější je je eliminovat. Proto okamžitě opláchněte oblast, která je pájena horkým železem. Důkladně opláchněte věc, věnujte zvýšenou pozornost.

Když umyjete látku, bude pro vás snazší posoudit stupeň poškození. Vaše další akce na tom budou záviset. První lék, který je vždy na dosah ruky a který byste měli používat, je prací prášek. Začněte ji vtřete do poškozené oblasti ze železa. Poté ponechejte namočenou látku s práškem po dobu půl hodiny tak, aby byla dobře absorbována do materiálu.

Při pohledu na subfalin nestojí za to uchýlit se k čištění a bělení agentů. Začněte obvyklým opláchnutím materiálu ve vodě a prášku.

Použití čisticích prostředků a čisticích prostředků

Efektivně se ukazuje v čištění oblečení z orby a tekutého detergentu. Je důležité, aby to bylo bezbarvé, jinak je na vrcholu poškozené oblasti vytvořeno další místo. Důkladně protřete povrch, namočte věc a teprve pak pokračujte k opakovanému opláchnutí.

Bělidlo

Bleach je dalším měřítkem pro čištění stop železa. Tento nástroj se používá pro vážnější poškození materiálu. Nezapomeňte vzít v úvahu barvu oblečení a jeho interakce s bělidlem. Vytvořte z ní řešení vody a namočte látku v takové směsi. Po 15 minutách opláchněte oblečení a podívejte se na výsledek čištění. Pamatujte si proporce: U 5 litrů vody se probíhá 1-2 čepice bělidla.

Experimentujte s bělidlem v malé oblasti oblečení a teprve poté jej přistoupíte k namočení. Koneckonců je důležité, aby látka v důsledku toho zůstala stejná barva. Věnujte pozornost štítu na oblečení, což naznačuje, zda je povoleno bělení.

Po dokončení přípravných prací pokračujte v mytí oblečení. Můžete to udělat v psací stroji, nebo můžete také rukama, na subpalinech to nebude mít vliv. Přípustný režim promývání je označen na obalu nebo štítku na oblečení. Nepřekračujte určenou teplotu tak, aby věc nezměnila svůj tvar. Chcete.li dosáhnout ještě většího účinku, přidejte skvrnu s práškem do stroje.

Sušení

Věděli jste, že je to správné sušení, které se odráží ve vzhledu oblečení a je důležitým faktorem při odstraňování stop železa. Po mytí zavěste látku na ulici pod přímým zásahem slunečního světla. Odlehčují tmavé skvrny na oblečení a uvolňují zástrčky bez velkého úsilí.

Oblečení pod přímým zásahem slunečního světla by mělo vyschnout na více než jeden den. Pokud dlouho visí na ulici, její stín se změní.

Opakujte fáze

Někdy je poškození tak vážné, že je nutné buď používat lidové metody, nebo opětovné uvodování uvedených fází. Pokud je pro vás ta věc opravdu drahá, nebude pro vás obtížné ji znovu namočit, umýt a osušit ji.

Důvody pro vzhled stop ze železa na oblečení

V následujících případech vzniknout záři, pájky, znečištění ze železa.

 • Porušení pravidel zpracování výrobků.
 • Nekonzistence doporučení teplotního režimu pro žehlení určitého typu látky.
 • Nesprávná péče o železo, jehož podešve může být v budoucnu špinavá.
 • Špatné opláchnutí věcí. V kontaktu se železem začnou zbytky pracího prostředku „hořet“ a přispívá k výskytu ošklivých spotů.

Lesk je nejčastěji patrný na tkáních tmavých barev a subpaliny jsou na světlé.

Gloss je brilantní stopy železa, které jsou nejvíce patrné na tmavých tkaninách přírodních i smíšených kompozic.

Podpaliny. nažloutlé stopy bílých a barevných tkanin.

Podpaliny na bílé košili se mohou objevit kvůli špatnému oplachovacímu oblečení

Je možné se zbavit skvrn po žehlení

Metody odstranění stop ze železa se mezi sebou liší. Výběr prostředků a metod boje závisí na typu textilie, jejím složení, tloušťce. Čerstvé místo, tím snazší je zbavit se ho. Pokud je vaše oblečení velmi spáleno, po železném zbývajícím místě již není možné je zachránit.

Pokud se vám podařilo spálit vlákna vlákna, již není možné obnovit nedotčený typ produktu

Jak odstranit subpaliny a skvrny ze železa ze věcí

Žluté a lesklé skvrny ze železa na věcech lze odstranit několika způsoby:

 • Mechanická expozice. Zde stojí za to použít tření k seškrábání horní vrstvy pluhu. Tato metoda je dobrá pro tkaniny s velkými vlákny a vlněnými výrobky. Musíte si vzít čistou houbu, hadr nebo kartáč, zvlhčit a otírat bez nanášení síly (aby se nevytvořilo díru). Pak umýt.

Rada. Nepokoušejte se otřít s brusným papírem, perami nebo ovlivnění břitvy. Nejčastěji takové úsilí končí v banální díře na místě orby. Ale pokud to už není nová, můžete tyto triky vyzkoušet, abyste zdokonalili dovednost.

 • Kuchyňské náčiní a první sada. Zde mají fantazie hostitelů opravdu chodit:
 • Soda a soda. Vytvořte pastovou směs soli (můžete přidat sodu) a otřete na místě. Můžete dokonce opustit injektáž usušenou a umýt. Tato metoda je dobrá pro hedvábí.
 • Citronová šťáva. Dalším způsobem, jak odstranit skvrnu ze železa na oděvu, je citronová šťáva. Naneste jej na subfalin a připojte jej cukrem nebo práškem. Odejít na pár minut a poté omyjte ve studené vodě.
 • Peroxid vodíku a amoniak. Přidejte 1-2 lžičky peroxidu vodíku a 7 kapek alkoholu amoniaku na půl sklenici vody. Naneste, počkejte, až vyschne a umím. Metoda je dobrá pro bílé věci.
 • Kyselina boritová nebo octa. Naneste na subfalin, jděte na železo, použijte vrstvu látky a mytí. Tato metoda je také dobrá, když potřebujete odstranit lesklá místa na černé barvě.
 • Žárovka. U barevných tkanin a vlny je lepší používat cibuli Gruel nebo jen nastrouhat na střihu na žárovce.
 • Rozmazlené mléko. Chcete.li odstranit značku ze železa na lnu nebo bavlněné tkanině, namočte oblečení do kyselého mléka nebo kefiru zředěného vodou 50:50. Samozřejmě, potom to umýt.
 • Octa vína nebo alkohol Dobře se vyrovnává se značkami na viskóze.
See also  Jak vybrat vysavač robota pro byt

Rada. Abyste se vyhnuli poškození oblečení, vyzkoušejte výše uvedené fondy nejprve na manžetě nebo švech produktu.

 • Pytící výrobky. V koupelně najdete také mnoho zařízení pro úsporu oblečení:
 • Mýdlové řešení. Pro odstranění lesklé skvrny ze železa na černých věcech je nutné ji vyžehlit přes tenkou tkáň impregnovanou v mýdlovém roztoku. Teplota by si měla vybrat malou a velmi jemně se zdvihnout, pak ve vzduchu vyschnout.
 • Prací prášek. Lze použít jak tekutý praní produkt, tak i prášek. Vtřete to do formované vady. Nechte se trochu vyschnout a umýt.
 • Bělidlo nebo skvrny. Vyberte možnost odpovídající typu tkaniny a barvy. Naneste na místě, trochu si otřete, nechte půl hodiny stát půl hodiny, umýt.

Proč se objevují Plowmen

Než se zbavíte skvrn železa, musíte přijít na to, z jakého důvodu se objevili. Díky tomu najdete nejúčinnější způsob, jak odstranit místo a zabránit skvrnám v budoucnu.

 • Příliš horké železo. Pokud nedodržíte doporučený teplotní režim pro konkrétní materiál, může být vážně poškozen a nebude možné jej obnovit.

ODKAZ! Před žehlením byste proto měli pečlivě prostudovat údaje na štítku a dodržovat je.

 • Nedostatek opláchnutí. Pod vlivem horkého železa a páru vycházejícího z toho zbytky prášku roztaví a popálí a vytvářejí stopu na produkt.
 • Nepřirovnání pravidel pro péči o konkrétní tkaniny. Každý materiál má své vlastní prvky péče. Například vlna potřebuje hodně vlhkosti a hedvábí to vůbec vůbec nepotřebuje.
 • Špinavé podešev. Po každé žehličce na podrážce železa zůstává vrstva oxidu uhelnatého, která se pokaždé zesílí.
 • Rzi, vápno uvnitř železa, létání z toho s vločkami.
 • Vadné železo.

Odstranění skvrn ze železa

Abyste neutráceli peníze za nákup drahých skvrn, budete se muset zeptat, jak odstranit skvrnu z železa na oděvu improvizovanými nápravnářství pro domácnost:

 • Nalijte peroxid lékárny vodíku do poškozené tkáně a nechte jej uschnout. Poté opláchněte oblečení vodou a znovu osušte. Metoda je vhodná pouze pro bílé tkaniny.
 • Odkapte citronovou šťávu a poté opláchněte studenou vodou.
 • Zvlhjte skvrnu, hojně posypte solí, osušte a poté opláchněte.

Jak uložit syntetiku

Syntetické tkaniny z neúspěšného manipulace s vytápěními mohou být uloženy několika způsoby.

Jak odstranit subpaliny ze železa na syntetice:

 • Připravte směs 3 částí peroxidu vodíku a 1 část alkoholu (nejlépe amoniak)., Otřete si místo, nechte ho uschnout a dobře opláchněte vodou;
 • Nastrouhejte skvrnu s chlupatými cibuli, držte a opláchněte zpracované místo;
 • Dobře ji nastrouhejte mokrou solí smíchanou s mlékem a poté vyjměte.

Jak obnovit černé věci

Poměrně často, vzhledem k nesprávné vybrané teplotě železa, je přinesena k získání lesklého opalování na tmavých a černých věcech. Tato vada se okamžitě stane znatelným a pokud produkt není uložen, nebude možné ji nosit.

Zde je jen několik tipů, jak odstranit stopy ze železa na černé:

 • Místo je zacházeno s jedlou sodou zředěnou konzistentnost. Когда корочка засохнет, отстирать повторно и ласа исчезнетет.
 • Naneste amoniak a poté páru.
 • Vložte obvyklé mýdlo prádelny, úplně se rozpusťte do vody. Naneste pěnu na místo, nechte 5 minut po dobu 5 minut, aby si položili gázu složenou ve 2 vrstvách nahoře a železa, a poté produkt umyjte.
 • Zředit octa a teplá voda ve sklenici v poměru jednoho až čtyř. Nalijte na pluh a osušte, pak železo.
 • Mnohokrát se otočte gázovou zvlhčenou ve vodě sodu, držte trochu na místě a napařte místo stopy.

Bílé výrobky

Můžete se zbavit stop železa na bílém oděvu s kyselinou boritou:

Nakonec, pokud existuje touha, bude velkým řešením problému dekorace místa, například nálepka, nakreslení obrázku, nový prvek atd.

Kromě domácích triků můžete ve všech výše uvedených případech využít služby chemického čištění nebo si koupit skvrnu. Hlavní věcí je mít čas na odstranění železa z oblečení, dokud v něm nevypálil díru.

Lehké oblečení

Odstranění oránců z bílého oblečení je poměrně jednoduché. V závislosti na stupni znečištění si můžete vybrat následující metody:

 • Malé skvrny lze odstranit otřesem kontaminovaného místa čerstvou citronovou šťávou nebo kyselinou citronovou zředěnou vodou v procentech 1 až 10. Chcete.li tento efekt zvýšit, můžete vybraný nástroj použít na látku a na chvíli odejít, pak důkladně opláchněte v teplé vodě.
 • Pokud existují stopy velké velikosti, můžete připravit čisticí roztok: v litru teplé vody zřeďte pět g chlorového vápna, pak tam spusťte obarvenou věc. Udržujte ne více než dvacet minut. Tuto metodu lze použít pouze pro tkaniny z přírodních surovin.
 • Bílou věc z vlny lze čistit směsí amoniaku a peroxidu vodíku. Aplikujte směs pouze na oblast znečištění.

Po odstranění míst se doporučuje umýt věc, toto opatření pomůže zbavit se nepříjemného zápachu čističů.

Použití horké železo po aplikaci kyseliny citronové může zničit věc. Po šťávě nebo roztoku kyseliny na tkáni je důležité důkladně opláchnout oblečení.

Jak efektivně odstranit skvrny z tkaniny?

Bez ohledu na to, jaký důvod se na plátně objevila stopa železa, první věcí, kterou musíte udělat otřel na místě prací práškem nebo jakýmkoli kapalným činidlem určeným k mytí a znovu propláchl.

See also  Karamel pro depilaci doma

Mějte na paměti, že v tomto případě by měla být voda chladná, protože horká, naopak, přispěje k dalšímu pronikání místa hluboko do materiálu.

V některých případech je takové zpracování dostatečné, ale nejčastěji, aby se zachránilo vaši oblíbenou věc, je třeba přijmout řadu dalších opatření.

Bez ohledu na to, jakou metodu si vyberete, musíte nejprve zpracovat materiál s hotovou složení v nenápadné oblasti a počkat několik minut. Pokud se tkanina během této doby nerozdělí a barva není vybledlá, můžete bezpečně použít vybraný lék.

Černá

Abychom odstranili skvrny z tmavých plátna, použijte vrták, octu nebo alkohol.

Alkohol je optimální pro ničení orby na viskózových výrobcích. K tomu musí být místo ošetřeno alkoholem a vydržet asi 60 minut, poté dobře oplachováno pod chladnou tekoucí vodou.

Octa se používá trochu odlišně: navlhčují kousek látky nebo bavlněnou podložku a opatrně otřete kontaminované místo, takže vůně nechává úplně zvětrávání. Po takovém zpracování je produkt vyžehlen železem.

Pro použití roztoku vrtáku je nutné zředit 1 lžíci léčiva ve sklenici vody a poté otřete danou směsí. Když zpracovaná oblast zaschne, měli byste tuto věc rozšířit na psací stroj ve standardním režimu.

Nezapomeňte mít na paměti, že tyto možnosti se používají pouze pro syntetická plátna.

U atlasu nebo lna jsou platné mírně odlišné recepty. Lesklá stopa je tedy dobře vylučována směsí soli a amoniaku (každý 15 g) rozpuštěných ve 2 litrech studené vody. Tkanina se zpracovává, ponechána půl hodiny, poté se omyje v teplé vodě a pečlivě žehlená gázou.

Pro tyto tkáně může být také použit octa, ale v tomto případě je zředěn vodou v poměru 1 až 1, ve výsledným roztoku je nasáklé tenké světelné plátno namočeno na zkaženou oblast a pečlivě vyžehleno, zatímco samotné železo je samotné železo moc nelisováno.

Hrubé mýdlo může také pomoci v boji proti ošklivé brilanci na černých věcech. V tomto případě je otřen na hrubém struhadlo, přidal trochu obyčejné vody a rozpustil se, poté se používá stejným způsobem jako ve výše uvedeném případě. namočte kus gázy do roztoku a zkažte zkaženou věc skrz ji zkaženou věcí.

Některé ženy v domácnosti vyžehnou brilantní subfalin novinami. tato metoda také funguje, zejména pokud jde o černé textilie.

Jedna z nejrychlejších a nejúčinnějších metod odstranění skvrn se považuje za čajové listy čaje. Čaj musí být rozptýlen, zabalený zde není dobrý. Pro zpracování jsou poškozené oblasti ošetřeny čajem a pak se podívejte na horké železo.

V boji proti žlutým tankům mohou takové nástroje, jako je soubor, pemza nebo dokonce stroj na břitvu poskytnout velkou pomoc. Poškozené oblasti jemně „holení“ nebo „řez“, ale zkuste to přehánět, jinak snadno dostanete díru.

Pokud je hmota velmi něžná, můžete se pokusit použít obyčejnou školní gumu.

Pokud je poškozena látka bavlny a vlny, zkuste nejprve ušetřit věc a otřete obarvenou oblast vlhkou hadříkem. Pokud je stopa malá, pak je to docela možné, přijde.

Pokud je orba velká nebo je to příliš drahá, pak má smysl se uchýlit ke službám na čištění.

Bílý

Kreslení tapalinů z bílé tkaniny je mnohem obtížnější. Jeden z nejúčinnějších prostředků je považován za citronovou šťávu. Poškozená oblast je ošetřena šťávou a poté hojně posypala cukrový prášek. Jakmile proces zpracování vyschne, věc by měla být prodloužena ve studené vodě.

Peroxid vodíku, který se nalil do čisté tkaniny a pečlivě otřel obarvenou plochu tkaniny, je velmi vysoce účinný. Po zpracovaném vysychání by měl být produkt prodloužen.

Pečení sody se může také stát dobrým asistentem. Místo by mělo být hojně navlhčeno a pak také hojně posypané sodou. Когда она вся вс вс в в в вс в материал, пятно протирают жестой стороной губки, з г už губки, губки, губки, губки, губкий губкий губки, губки, губки, губки, губки, гу щ щ щ щ щ щ щ щ щ щ щ ж. Postup lze opakovat několikrát, dokud nebude místo zcela zmizeno.

Dobrý výsledek je poskytnut potravinovou sodnou sůl. Technika zpracování v tomto případě je stejná jako u sody.

Jak odstranit žluté skvrny ze železa z oblečení pomocí lidových léků

Spadněte svou oblíbenou a drahou věc otravu. Chcete.li se vyhnout problémům ve formě spotů, postupujte podle jednoduchých doporučení:

 • Před žehlením třídit oblečení. Snadnější vybrat správný režim provozu železa;
 • Koupit keramický stojan;
 • Stryové oblečení ze špatné strany. Na přední straně bude stopa neviditelná;
 • Některé produkty musí být žehleny tenkou látkou, aby se zabránilo vzhledu nepříjemného lesku;
 • Před žehlením čistěte povrch železa;
 • Důkladně opláchněte povlečení, jinak částice detergentu hoří a objeví se skvrny;
 • Nenechte se rozptýlit na konec žehlení.

Pokud železo nechalo na košili žluté místo, nemusíte být rozrušeni předčasně. Některá místa z oblečení lze odstranit pomocí lidových nápravných opatření.

Citronová šťáva

Lemon. přírodní univerzální lék. Můžete odstranit žluté a hnědé značky z oblečení jakéhokoli druhu, barvy. Upozornění, pokud potřebujete odstranit skvrnu z železa z tkaniny syntetického původu nebo hedvábí. Kyselina citronová může situaci zhoršit.

Vezměte 2-3 citron, zmáčkněte z nich šťávu. Ušetřete polovinu nevyjádřeného ovoce. Naneste šťávu hojně na nečistotu, zahoďte ji půl hodiny. Po posypeme poškozenou plochou oblečení solí, nechte 10 minut po dobu 10 minut. Změňte sůl zbývající na povrchu, ale nezkoušejte.

Další recept pomocí citronu. Vhodné pro lehké oblečení. Pomozte žlutému otisku železa s šťávou hojně, posypte cukrovým práškem. Nechte to zaschnout a umýt.

Peroxid vodíku nebo amoniak

Směs amoniaku a peroxidu vodíku odstraňuje hnědé skvrny ze železa. Kapaliny můžete použít na lnu, vlnu, hedvábí, syntetické oblečení.

See also  Jak vytlačit šťávu z hroznů v odšťavňovači

Pokud se objeví žlutá skvrna, smíchejte půl sklenice vody, půl láhve peroxidu vodíku, 3 kapky amoniaku. S houbou nebo bavlněným tamponem naneste směs, počkejte na sušení. Není třeba opláchnout prádlo.

Pro tmavé skvrny ze železa je vhodný roztok alkoholu a peroxidu 1: 1. Po umytí prádelny mýdlem pro domácnost.

Aktivní látkou je peroxid vodíku. Amoniak neutralizuje nadměrný účinek peroxidu na oblečení. Barevné věci je třeba zacházet s 1% řešením, protože bílé 3% jsou vhodné.

Bure řešení

Roztok kyseliny boritové dobře čistí světlou tkáň. Nepokoušejte se odstranit skvrnu ze železa na černé barvě. kyselina zvýrazní plátno.

Smíchejte vrták a teplou vodu v poměru 1: 1, naneste směs na bavlněnou podložku, zvlhčete značku ze železa. Odejít na 20 minut. Po mytí oblečení.

Pokud je skvrna tmavá, potom si vydělejte z prášku kyseliny boritou, aplikujte na poškozenou oblast. Nechte oblečení na zaschnutí, ale pravidelně zkontrolujte stav. Pokud je rozvod chován, vyjměte kyselinu z tkáně. Suché věci po použití hnědé na venkovním vzduchu.

Soda nebo sůl

Soda uloží hedvábné výrobky. Zřeďte sodu vodou, dokud se nevytvoří chlur, otřete značku.

Soda shromáždí opálená vlákna, po sušuch s očima můžete snadno odstranit kontaminaci štětcem. Poté, co je povlečení znovu vymazáno a žehleno.

Sůl uvolní nepříjemné stopy železa z oblečení. Vezměte pěti.litrovou pánev s vodou, rozpusťte 4 polévkové lžíce soli se skluzavkou. Vařte řešení, vychlaďte po dobu 15 minut, vložte do něj plátno. Po vytažení produktu a počkejte, až se trochu zvlhčí.

Smíchejte polévkovou lžíci soli a sody, přidejte trochu vody, po sušení se otřete skvrnou ze železa, vyjměte částice štětcem. Znovu omyjte látku fragmentem.

Po žehlevání se na hedvábí často objevuje nepříjemný lesk. Soda pomůže s ním vyrovnat se. Rozpusťte 1 hodinu. lžíce produktu ve sklenici vody. Zvlhčete v roztoku tkaniny, skrze kterou pohladíte prádlo. Stiskněte plátno a vydělejte brilantní místo oblečení, dokud není lesk vyloučen.

jiný

K odstranění skvrn z oblečení ze železa se používá mnoho lékáren, chemikálií, potravinářských výrobků. Populární domácí recepty. Používání cibule, kefíru nebo jogurtu, prádla, chlorového vápna, černý čaj, octa, ethylalkohol.

Laundry mýdlo uvolní žluté skvrny, ale musíte jednat okamžitě po jejich vzhledu. Nastrouhejte poškozené místo až do hnědého, odjeďte půl hodiny. Umístěte místo s místem ručně. V případě potřeby použijte nástroj znovu.

Řešení mýdla pomůže při vytváření lesku na černých materiálech oblečení. Pijte gázu v mýdlovém roztoku, poškození odměňování. Netlačte na železo.

Cibule je vhodná pro záchranu jakýchkoli tkanin. Nakrájejte cibuli na polovinu a otisk, dokud nezmizí. Můžete nastrouhat nebo brousit v mixéru. Distribuujte výsledný kaše, dejte plastový sáček se dnem, aby šťáva nečistila. Chcete.li neutralizovat nepříjemný zápach, můžete přidat citronovou šťávu. Po 15-20 minutách odstraňte štětce, umyjte si oblečení.

Kefir, jogurt, fermentovaný Ryzhenka, jsou známí vlastností odvozování skvrn. Jsou zvláště vhodné pro barevné tkaniny, neběží místo aplikace.

Malá věc může být zcela umístěna v kyselém produktu po celou noc. Ráno znovu rozdrtit. Stopa na velkých oděvech je dobrá pro zvlhčení jogurtu nebo kefiru, nechte to přes noc.

Nová skvrna ze železa pomůže získat kefir. Smíchejte 100 g. Low.Fat Cottage Cheese a 100 ml kefíru. Propojte směs, počkejte dvě hodiny. Odstraňte přebytečný papír. Po opláchnutí je věc v roztoku klenby: 50 ml mixu 6% se čtyřmi litry vody. Umyjte tkaninu.

Chlor Lime odstraňuje žluté znečištění. Rozpusťte lžičku vápna ve 200 ml vody, aplikujte na znečištění houbou, odejděte na dvě minuty. Po zmizení skvrn, omyjte věci a dobře opláchněte. Použijte rukavice.

Silný černý čaj odstraní lesk na černé barvě: Otřete místo poškození bavlněnou vlněnou vlněnou v vaření.

Octa se vyrovná se žlutými tapaliny ze železa. Smíchejte 9% nástroj a vodu ve stejných částech, aplikujte na tisk, nalijte sůl na vrchol. Po vyschnutí.

Průmyslové fondy

Dnes v prodeji existují různé designéry skvrn určené k odstranění skvrn ze železa na oděvu, koberci a jakékoli jiné látce. Zkušené ženy v domácnosti doporučují jako nejúčinnější:

Každý chápe, že je mnohem snazší zabránit skvrnám, než je následně bojovat.

Soulad s teplotním režimem, ° C:

Při žehlení nepřekročte teplotu a žehličku neopouštějte na jednom místě na jednom místě. Dětské oblečení a moderní povlečení jsou špatně uloženy i se párou? Stříkat ze stříkací pistole. Pak nebudete muset nastavit maximální vytápění a výsledek bude perfektní.

Třídění

Abyste nemuseli neustále přepínat železo z jednoho režimu do druhého, před žehlením, vložte oblečení do hromady a začněte železo z nejjemnějších tkanin, což postupně zvyšuje teplotu. Tím se zabrání přehřátí a orbě.

Čištění železa

Nakonec nezapomeňte pravidelně čistit železo:

Jak čistit železo zevnitř i vně. Venku. speciální tužka ze silné půdy, roztok kyseliny citronové nebo octa. Zevnitř lze železo čistit pouze speciálními čističi. Octa, soda atd.Str. S vysokou pravděpodobností bude zařízení rozmazleno.

Je důležité, pokud má železo několik let a nikdy nebyl vyčištěn. Když ucpává a přestane sloužit páru, je zbytečné ji vyčistit. Pravděpodobně musíte koupit nové zařízení.

Moderní žehličky mají mnoho nastavení a funkcí, mnoho přímo podepsalo, pro které látky, jaké topení. Přesto nezapomeňte číst zkratky na oblečení, nastavit přípustný režim na technologii a mrtvici, aniž byste byli rozptýleni. takže se vyhnete orbě. Pokud by se problém stal, nespěchejte, abyste to vyhodili. Nejprve vyzkoušejte jednu z výše popsaných metod.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS