Jak opravit sušičku v skříňce

Je to výhodné pro nádobí pro nádobí v rohu zavěšené skříňky?

Existují dva hlavní typy sušicích sušiček, které jsou zabudovány do skříní pro nádobí:

Sušení sušení, obvykle bílé

Jedná se o levné sušení, které se nazývá verze ekonomiky. Takové sušení je dodáváno s jednou paletou pro vodu tekoucí z nádobí.

Sušení více než 600 mm ohybu a nejsou odolné, rez se začíná objevovat v průběhu času, paleta se snadno rozbije. Instalace vysušení bílého je jednoduchá, vyvrtá se 8 otvorů s průměrem 8 mm, ve kterých jsou nainstalovány plastové pouzdra.

Šířka sušení

Šířka sušení je uvolněna o 400, 450, 500, 600, 800, 900 mm. Velikost je dána pro velikost skříně, do které bude postaveno sušení. To znamená, že sušení po dobu 400 mm znamená, že bude nainstalováno v šatníku se šířkou 400 mm.

Je tu taková nuance, existují sucha, která jsou nainstalována buď v pouzdru vyrobeném z dřeva nesoucí destička 16 mm tlustý nebo 18 mm tlustý, ale existují univerzální, které jsou vhodné pro splatnost 16 a 18 mm dřevěné desky. K použití speciálních těsnění naleznete v této pozornosti při nákupu sušení. Velikost 600 mm je optimální, 400-500 mm je malá a 800-900 mm se začíná ohýbat pod hmotností nádobí a skříň pro sušení nádobí je těžká v nabitém stavu s takovou šířkou

Velikost 600 mm je optimální, 400-500 mm je malá a 800-900 mm se začíná ohýbat pod hmotností nádobí a skříň pro sušení nádobí je těžká v nabitém stavu s takovou šířkou.

sušičku, skříňce

Instalace sušicích sušiček

Nejprve musíte získat sušičku s menší sušičkou než šířka samotné krabice. Například vnitřní šířka krabice je 500 mm, což znamená, že si musíte vybrat sušičku s délkou 500 mm. Ale protože délka sušicí náhlavní soupravy je označena šířkou fasády, bude jeho skutečná velikost 468 mm. Pokud vezmete sušičku větší než požadovaná velikost krabice, nelze pod ní nainstalovat tak důležitou součást náhlavní soupravy jako zásobníku pro chytání vody.

Sušení je umístěno ve výšce 100. 140 mm, ze spodní části krabic a 300. 400 mm, z horní police.

Instalační diagram polic pro jídla v kuchyňské skříni.

S tímto účetnictvím se pro spojovací prvky vyrábí označení čtyř děr. Plánuje se sušička s oblečeným spojovacím prvkem nakloněným o jednu stěnu skříně a místa vrtacího montážního otvoru. Vzdálenost od druhého držáku k volnému stojanu je provedena.

Jak si vyrobit kabinet pro sušení nádobí vlastními rukama

Sušení skříňky je nedílnou součástí postavené kuchyně. Taková skříň je obvykle umístěna nad dřezem. Zvažte návrh kabinetu pro sušení pokrmů a samotné sušení.

Existují dva hlavní typy sušicích sušiček, které jsou zabudovány do skříní pro nádobí:

Sušení sušení, obvykle bílé

Jedná se o levné sušení, které se nazývá verze ekonomiky. Takové sušení je dodáváno s jednou paletou pro vodu tekoucí z nádobí.

Sušení více než 600 mm ohybu a nejsou odolné, rez se začíná objevovat v průběhu času, paleta se snadno rozbije. Instalace vysušení bílého je jednoduchá, vyvrtá se 8 otvorů s průměrem 8 mm, ve kterých jsou nainstalovány plastové pouzdra.

Rýže. jeden. Bílé polymerní sušení
See also  Jak nainstalovat sušičku stropu na balkóně

Galvanické sušení sušení, obvykle chromové barvy

Dražší, rozdíl v ceně je 5-10krát, ale také odolnější možnost sušení pro jídla.

Rýže. 2. Sušení
sušičku, skříňce

Šířka sušení

Šířka sušení je uvolněna o 400, 450, 500, 600, 800, 900 mm. Velikost je dána pro velikost skříně, do které bude postaveno sušení. To znamená, že sušení po dobu 400 mm znamená, že bude nainstalováno v šatníku se šířkou 400 mm.

Je tu taková nuance, existují sucha, která jsou nainstalována buď v pouzdru vyrobeném z dřeva nesoucí destička 16 mm tlustý nebo 18 mm tlustý, ale existují univerzální, které jsou vhodné pro splatnost 16 a 18 mm dřevěné desky. K použití speciálních těsnění naleznete v této pozornosti při nákupu sušení.

Velikost 600 mm je optimální, 400-500 mm je malá a 800-900 mm se začíná ohýbat pod hmotností nádobí a skříň pro sušení nádobí je těžká v nabitém stavu s takovou šířkou.

Rýže. 3. Velikost sušičky pro příklad produktů REJS

Odrůdy sušicích sušiček:

Rýže. 4. Sušení pro nádobí v kabinetu
Rýže. 5. Závěsné sušení
Rýže. 6. Sušení stolu
Rýže. 7. Sušení pro nádobí v rohové skříni

Odrůdy

V kuchyňské skříni je obrovský výběr různých sušicích sušiček. Ať už si vyberete jakýkoli design, každý má určitý počet oddílů, které jsou navrženy pro šálky, talíře, talíře a další předměty.

Povrch myčky nádobí má další smaltovací povlak, aby se zjednodušil proces čištění zařízení. Existují možnosti s výzdobou a nejoblíbenější jsou sušičky s dalším gumovým povlakem, který poskytuje tiše instalaci jídel na místě.

Existují dvě hlavní skupiny, které jsou rozděleny na myčky nádobí: oddělené a postavené Existují také zařízení na stěnu, která často kladou nad dřez, takže voda odtéká přímo do dřezu.

U modelů, které zahrnují instalaci na jiném místě, existují speciální palety, ve kterých se vyskytuje voda a je třeba je pravidelně čistit.

Velikosti jídel

Rozměry sušení primárně ovlivňují kapacitu. V průměru každých 100 mm základny mřížky obsahuje 3 destičky, zatímco obecná hodnota musí být přidána do hodnoty do hloubky konkrétního typu jídel. To znamená, že k umístění 12 talířů do jedné úrovně potřebujete oddíl s vnitřní šířkou 500 mm.

Standardní hodnoty běžných modelů jsou v rozmezí od 400 do 800 mm v kroku 100 mm. Hloubka obvyklého stojanu na desky nepřesahuje 250 mm, což je výhodnější jej nainstalovat do horní řady. Dolní sušičky zabírají celý prostor pod stolem (500. 600 mm) a rozděleny do sekcí.

Šířka modulu 600 mm je nejlepší volbou, protože zatížení s takovými rozměry nebude kritické, ani při použití válcových průvodců. Pro víceúrovňový roztok je důležité si uvědomit, že výška mezi úrovněmi by neměla být menší než 30 cm. Taková výška ponechá dostatek místa pro skladování na nižší úrovni relativně rozměrových jídel.

Typy sušiček

Existuje několik modelů sušení do kuchyně. Metodou instalace je lze rozdělit do čtyř kategorií:

Sushi pro instalaci na dřezu. Výrobky jsou vyrobeny z plastu nebo nerezové oceli namontované na skořápkách. Liší se v malé hmotnosti, jednoduchým designem, ale nese v místnosti speciální designové zatížení. Jednoduché modely jsou navrženy pro malé množství jídel. Vždy je po ruce, což znamená, že je vhodné složit nejen talíře, ale také zeleninu po mytí. V prodeji jsou sušičky ve formě mřížky nebo mřížky, stejně jako s povrchem oonu.

Postavené.v sušičkách. Nainstalované v skříňce, která stojí na podlaze, může mít zavěšené skříně, krabice. Dvě úrovně jsou poskytovány v jednoduchých modelech. pod deskami a hrnky. Komplexní návrhy jsou navrženy pro jiné typy jídel. Díky uzavřené sušičce budou nádobí chráněna před prachem. Mnoho postavených.v sušičkách poskytuje palety, ve kterých jsou nádobí umístěny okamžitě z dřezu. Ale pro samotnou kabinet to není moc dobré, protože v něm je shromažďováno velké množství vlhkosti. Hlavní sušička ve skříni by měla být vždy doplněna pomocníkem, která se nachází v blízkosti myčky nádobí.

See also  Délka stehu ve šicím stroji závisí

Sušička stolu. Nachází se například v blízkosti dřezu na desce. Sušička stolu může mít různé konfigurace: skládací a stacionární, se dvěma nebo třemi úrovními pro zařízení. Protože produkt bude vždy v dohledu, musíte si vybrat barvu pro styl celé kuchyně. Když nad dřezem není žádná závěsná skříňka, můžete si koupit sušení víkem, bude chránit nádobí před prachem.

Hinged sušička. Je připojen na určitém místě v požadované výšce přímo na zdi, můžete jej nainstalovat do skříně. Takové velikosti jsou vybrány tak, aby se subjekt zapadá do volného prostoru.

Hlavní druh

Moderní výrobci kuchyňských doplňků dali zákazníkům mnoho typů myček nádobí. Stojí za zmínku, že všechny struktury, bez ohledu na typ, mají několik oddílů. Každý z nich má individuální účel: pro skladování desek, talířů nebo šálků. Pro výrobu prvků se používají vysoká kvalita a odolné materiály.

Povrchy struktur jsou pokryty speciální smaltem, což výrazně zjednodušuje proces čištění tohoto příslušenství. Některé modely jsou zdobeny barvou. Jednou z moderních možností je sušení, jehož design používá speciální gumové povlaky. Tento prvek umožňuje umístit nádobí bez hluku.

sušičku, skříňce

Výrobci také produkují modely na zeď. V zásadě jsou takové sušičky nainstalovány nad dřezem nebo vedle něj, což je velmi pohodlné. Faktem je: kapky vody zbývající na povrchu nádobí proudí přímo do dřezu. Spolu s sušičkou je často nainstalován speciální zásobník. Tato část musí být pravidelně čištěna z vody.

Postavené.v sušičkách jsou dnes nejběžnější a lze je bezpečně připsat tradičním typům. Výhodou modelů je, že jsou uvnitř skříně a nedochází na volném povrchu. Pro instalaci takového systému to nebude trvat moc času a úsilí. Pro fixaci se používají speciální spojovací prvky plastu. Sušičku můžete umístit do spodní i do horní úrovně.

Není nižší popularita jako předchozí typové a stěnové systémy. Tato skupina modelů zahrnuje dva podtypy: nezávislé a postavené možnosti. Stojí za zmínku, že při používání druhého typu se musíte postarat o přítomnost normální ventilace nábytku. Důvodem je skutečnost, že vlhkost, která se hromadí uvnitř, je schopna deformovat materiál skříně. V zásadě jsou takové možnosti prezentovány ve formě mřížky.

Mezi nejnovější funkční inovace patří zatahovací systémy. Jejich výhoda spočívá v pohodlném použití. Systémy jsou namontovány uvnitř skříně, která šetří prostor.

V prodeji najdete další zajímavý typ sušičky s názvem Trophlex. Zvláštností těchto modelů má mít neobvyklý design. Jsou vyrobeny v původních a nestandardních formách.

Klasifikace sušiček pro nádobí

Tradiční sušička má dvě oddělení: Destičky jsou uloženy v první, ve druhém. šálcích. Při výrobě prvků systému se používají odolné, vodotěsné materiály. Pro snadné čištění je povrch pokryt smaltem nebo barvou. Lze také použít gumový povlak, který během provozu snižuje hluk z jídel.

Ve vzhledu jsou sušičky rozděleny do následujících kategorií:

Otevřený model jídel pro nádobí v kuchyni v teplých barvách s hlavním přízvukem na jasně červené kuchyňské sadě vestavěné v skříňce

Stále existují otevřené sušičky, musí být připevněny ke zdi nad umyvadlem nebo přímo na umyvadlo, aby zbytky vody, které zůstaly na nádobí v důsledku mytí, teče do umyvadla nebo zvláště navržený stojan.

Otevřete nádobí pro nádobí přes dřez v malé kuchyni ve světle barvy

  • Instalace lze provádět kdekoli, upevněním ke zdi nebo obyčejnou instalací na druhém povrchu.
  • V provozu jsou produkty charakterizovány nenáročnou a jednoduchostí.
  • Modely levnější než jiné typy sušiček.
See also  Jak resetovat chybu F28 na vaillant kotle

Pohodlné používat otevřenou dřevěnou sušičku

Sádrokartony nainstalované v nábytku jsou rozděleny do následujících kategorií:

  • Jeden.tier. V nich jsou sušeny pouze desky;
  • Double.tier (dva úrovně).můžete vyschnout všechna jídla kromě vidliček a lžíce;
  • Speciální sušičky. pro nádobí a příbory.

Troundword, zabudovaný do skříně kuchyně, sušička

Hinged Systems

Podobné modely získaly zvláštní popularitu a distribuci. Klouzací sušička může být dvou typů:

Také místo plně naplněné sušičky můžete umístit několik polic do obecného stylu kuchyně nad dřezem

Produkt zabudovaný do kuchyňského nábytku.

Téměř neviditelné v obecném interiéru kuchyně postavené.v zavěšené sušičce náhlavní soupravy pro nádobí

Návrhy druhé kategorie v závislosti na tvaru a konfiguraci jsou:

Na první pohled je malý design rohové skříně s postavenými jídly pro jídla ve skutečnosti docela praktický a prostorný

Světla zabudovaná do kabinetu musí být připojena v souladu s určitými pravidly. Hlavním stavem je vysoce kvalitní výfuková díra skříně, takže vlhkost se uvnitř hromadí, což poškozuje nábytek. Pro zajištění dobré větrání by měly být vyvrtány dvě otvory z opačné strany skříně. Nejlepší místo pro díry je po stranách skříně, protože nádobí bude oprášit horní nebo dolní otvory.

Malá nástěnná skříňka kuchyně s postavenou sušičkou nádobí

Sušení trofyx

Jedná se o modely nestandardní formy, které jsou navrženy tak, aby zdobily interiér. Další výhodou systému je schopnost instalovat kdekoli v kuchyni. Nejlepší možností je stůl nebo křídlo dřezu.

Sofistikovaná verze sušičky sušícího kovu se stane nejen dekorativním prvkem ve vaší kuchyni, ale také poměrně funkčním designem, který je vhodné pro provoz

Instalace sušení v skříňce

Sestavení krabice na horní základnu pomocí dvouúrovňové myčky (Polsko). Zvláštností této myčky nádobí je nepřítomnost spodního horizontu v krabici, což vám umožňuje poskytovat lepší cirkulaci vzduchu, což znamená, že nádobí uschne mnohem rychleji. To znamená, že krabice se skládá ze tří částí (počítá zadní stěnu. ze čtyř). Pozastavení lze nainstalovat předem. Hloubka krabice (bez fasád) by měla být 275 mm.

Obecně existují následující velikosti skříní a myček nádobí:

Wardrobe 400mm drying 365x256mm cabinet 450mm dry 415x256mm cabinet 500mm dry 465x256mm cabinet 600mm dryer 565x256mm cabinet 700mm cabinet 665x256mm width 765x256565656565656565656565X

Sbírejte krabici a přejděte k přímou příslušenství. Skládá se ze dvou sekcí (horní a dolní) horní jednoduché: dvě plastové boční stěny, rošt a podnos. Nižší kromě těchto komponent má dva hliníkové propojky, které nahrazují spodní horizont.

Hliníkové skokany jsou nerovnoměrné. Zadní část má drážku pod zadní stěnou laminované desky s dřevem a také vnitřní profil pro šroub.

Vleželi jsme profil na speciální výčnělky do bočních stěn (je obtížné je vložit špatně). Pak je navíc opravíme šrouby s vlastním vytahováním tak, aby neopouštěly různými směry.

Vložte sestavený horizont do krabice, zarovnejte podél zadní stěny a dole a připevněte jej čtyřmi samostatnými šrouby.

Pomocí tesařství označujeme polohu druhé police. (Doporučuji použít největší desku).

Také to připevníme dvěma páry šroubů ze soupravy.

Zbývá nainstalovat fasády, to znamená, že zasadíte smyčky nábytku, opravte fasády na krabici a upravte je.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS