Jak opravit vlákno do převrácení

Správné doplňování vlákna do převratu

Pokud tankování šicího stroje neovlivní tvorbu odhadovaného stehu a vzhled linií, jako jsou průchody, lze říci o opačném tankování o překročení doplňování paliva. Skutečnost je taková, že když se při šití objeví při šití při šití, když se objeví při šití při šití průchody, při šití se objeví při šití průchody. Je tedy důležité věnovat zvláštní pozornost tankování.

Schéma doplňování paliva Overlock má společnou strukturu, která vypadá takto:

 • Cívka s vlákny pro práci, která nasadí držák cívky.
 • Špička vlákna prochází háčky nebo otvory, které nastavují směr vlákna. Aby byl steh vysoce kvalitní, je důležité, aby osa držáku navijáků byla nasměrována přímo na vládce Nithenu.
 • Přeskočte vlákno prostřednictvím všech mechanismů napětí: První mechanismus převrácení vezme vlákno a další přitahuje. Proto je důležité jasně provádět posloupnost akcí. V některých modelech jsou tyto mechanismy kombinovány, což znamená, že při tankování vlákna v převratu místo dvou akcí pouze jedna.
 • Vlákno v uchu jehel. Měla by být vložena do knoflíkové dírky, aby se jeho směr shodoval se směrem látky během provozu.
 • Přineste vlákno pod stiskněte tisk. poslední fázi tankování.

Zkontrolujte, zda je vlákno správně zastrčené, můžete na zkušebním švu pomocí zbytečného kusu tkaniny. Pokud je vlákno v tomto procesu roztrháno, byla někde udělána chyba. Je nemožné pracovat s nesprávně rafinovaným vláknem, jinak mechanismus vytvoří nesprávnou smyčku a zpracování tkáně se ukáže jako ošklivé.

Proces tankování

Vezměte prosím na vědomí, že práce se provádí s výkonem a zvednutím upínací tlapky!

Prvním krokem pro všechny modely je instalace cívek s vlákny na stojanu s držáky cívek. Konce vláken by měly být prováděny přes vlákny. Pak musíte otevřít víko, podle pokynů pro model.

Doplňování doplňování třpytivých vláken

Další předložená instrukce pomůže pochopit princip převrácení doplňování tankování, která pro švy používá 3 vlákna. Po instalaci vláken a otevření víka je algoritmus akcí následující:

 • Pro tankování levého tlačítka se vlákno provádí prostřednictvím všech režisérů na těle a poté je vloženo mezi napínací disky pro levou smyčku.
 • Dále je vlákno vedeno zbývajícími průvodci (podle schématu). Ohyb setrvačníku je přiřazen doprava a vložte vlákno do díry pomocí pinzety.
 • Po absolvování všech fází je vlákno převezeno k uchu levého másla.
 • Vlákno pro druhou smyčku je také prováděno prostřednictvím jejích průvodců a napínacích disků a poté se zobrazuje na horní (vpravo) looper.
 • Horní vlákno je odmítnuto dalším krokem, podle pokynů v pouzdře. Po napínacích discích by se jehla by měla projít jehlou závity, pro které by měla být jehla zvednuta do horní polohy otočením setrvačníku. V uchu jehly je vlákno nalezeno od sebe (přední strana dozadu), poté je vedena k noze.

Doplňování doplňování čtyř druhů vlákna

Doplnění doplňování dopředu je téměř totožné s doplňováním těchto tří. Za prvé, spodní sekce smyčky jsou tankování, pak jehla tankování jehly. Je důležité nezaměňovat disky napětí pro pravou a levou jehlu a také nakreslit vlákny skrz všechny potřebné vládce Fanngerů.

Moderní modely mohou být vybaveny zjednodušenými systémy doplňování doplňování, například systémem F.A.S.T. (Bratr 4234d, bratr 755d a další.). Pro zjednodušení práce existuje samostatná páka, která posune knoflíkovou dírku ve vhodné poloze pro doplňování doplňování a také pohodlné vlákno pro jehly. V modelech horní řady z Babylocku a Janome se používá proudění vzduchu vzduchu, pro které je jedno tlačítko pro stisknutí.

See also  Jak vložit vlákno do šicího stroje

Jaké nástroje pro doplnění doplňování a úpravy jsou zapotřebí

Takové body lze v tomto procesu určit. Zpravidla jsou potřebné další nástroje závisí na tom, která část převratu je třeba v tuto chvíli nakonfigurovat:

 • Nastavení selhání. Za tímto účelem je nutné ukrást čtyři cívky vícenásobných výhledů. Pokud je vybavení tři.Například, pak tři cívky.
 • Kontrola kvality řádků. V tomto případě budete potřebovat kousek látky z jakéhokoli materiálu, na kterém můžete zažít, jak se překóduje Overlock, a poté ji zahodit bez lítosti.
 • Doplňování vlákna do díry levé smyčky. S ohledem na funkce umístění není tak snadné dosáhnout, jak si někteří lidé myslí. Významně usnadňuje tento proces obyčejné pinzety obočí.
 • Jehla jehla. Ve stejné kategorii problémů je průchod stehů v linii švu. Smířená chyba začátečníků, kteří ji nesprávně nainstalovali, nebo velmi silně vytáhl materiál rukama. Proto je vždy žádoucí mít po ruce náhradní jehly.
 • Silné vytápění režijního zařízení nebo jeho selhání. Důvodem je nepřítomnost nebo nedostatek mazání. Přinejmenším to musí být použity jednou za 6 měsíců. Stříkačka, která může být naplněna olejem, je pro to vhodná. Vytáhne dokonale a namazává všechny tvrdé oblasti.
 • Režijní nože nefungují. Často je chyba nových majitelů překrývajícího se stroje: začnou řezat a zpracovávat všechny možné materiály, které v tuto chvíli mají v přístupu. Toto je nesprávný úsudek. Počátečním účelem nožů Overlock je zpracování lepicích nití a řezání okrajů velmi jemných a hromadných materiálů. Proto je pro začínajícího uživatele takový stroj lepší mít vždy po ruce náhradní sadu nožů.

Overlock by měl být doplněn správně, protože to může prodloužit životnost zařízení a zbavit se různých druhů poruch.

Mazání a čištění převratu

Dlouhodobé použití stroje vede k potřebě vyčistit oddíly knoflíkových dír a dalších dostupných míst pro hromadění znečištění (ořezávání, počty, olejové skvrny). Overlock můžete namazat a vyčistit si vlastní ruce. Dnes existuje velké množství videí, která ukazují, jak tyto postupy provádět. Bez ohledu na to se používá čínská, firemní nebo průmyslová, překrytí.

Je lepší použít k čištění štětce tvrdých vlasů. Je třeba se vyhnout nadměrnému množství oleje v jehle, to může poškodit materiál. Přesnost je nezbytná pro mazací uzly v kontaktu s hmotou.

Mazání by mělo být prováděno jednou za šest měsíců, s častým používáním každých 30 dní. Maslenka může být (nejlépe) nahrazena lékařskou injekční stříkačkou, poskytne přístup k obtížným místům s malou spotřebou oleje.

Ve schématu najdete pokyny pro mazání, ale je lepší namazat všechna jejich dostupná místa.

Doplňování vláken overlock

Je důležité být schopen správně vyplnit převrácení. Správné doplňování vláken je hlavním podmínkou normálního provozu Overlock

Pinzet se používá k překročení doplňování.

Je nemožné poskytnout obecné, univerzální schéma pro doplnění doplňování různých modelů. Každý z nich má své vlastní malé rysy. Princip převrácení doplňování doplňování je však stejný, takže dáváme schéma pro doplnění tankování průmyslového překrytí třídy 51, poměrně populární překrytí používané doma a malé studio.

Doplňování vláken do tříd Overlock 51. Nejprve doplňte vlákno pravé (horní R) knoflíkové dírky (rýže. N) Ve dvou otvorech 1, mezi podložkami napínače 6 v Nitepodelu 8, pod závorkou drátového filamentoru 9 a do oka knoflíkové dírky od sebe. Z stojanu, z Bobinu pro dolní smyčku L (vlevo), vlákno je doplňující (rýže. L) V díře 1. Dále, do okurku tahleru 3 a do otvoru Filamentor 8, pevně na krytu stroje. Provádí se skrz díru 9 a 10 v bočním krytu, poté přes napínač 12, přes Nitrospeter 13, pod vláknem 14 a do očí levé smyčky (od sebe). Vlákno jehly je odstraněno z stojanu z cívky a protahováno otvory 1 v NitenaPrumické desce 2, mezi podložkami 3 regulátorů napětí napětí. Dále v otvorech 4 na levé straně desky 2 před tvarovaným dusičnanem 5, v oku 6 Nitepodu, fixováno na vodítku mechanismu jehly, mezi napětím 7 a v uchu ucha Jehla 8 od sebe od sebe.

See also  Je možné umýt plech v myčce

Průmyslové overtock stupeň 51 Nastavení Overlock leží nejprve při regulaci napětí nití. Zkontrolujte správnost doplňování doplňování, stav jehly. Možná se otupila nebo se ohnula. Zkuste změnit vlákna na tenká, elastická vlákna navinutá na velkých kuželových cívkách. Je možné vytvořit další nastavení překročení.

Jak občas namazat overlock, musíte odstranit kryty převrácení a namazat všechny třecí části umístěné uvnitř pouzdra

vlákno, převrácení

Na co musíte věnovat pozornost a jak to udělat vlastními rukama. Šití vlákna, což je lepší? Doplnění tankování by mělo být prováděno přesně podle schématu připojeného v pokynech

Někdy lze schéma doplnění doplňování aplikovat na nálepku jednoho z obálky Overlock. Pokud je nepříjemné neustále se dívat na pokyny, nakreslete si malé schéma a posílejte jej na jedné ze zdí

Je to velmi důležité, když doplňujete překrytí, vlákno pro spuštění všech nestererů poskytnutých pro návrh

Šití vlákna, což je lepší? Doplnění tankování by mělo být prováděno přesně podle schématu připojeného v pokynech. Někdy lze schéma doplnění doplňování aplikovat na nálepku jednoho z obálky Overlock. Pokud je nepříjemné neustále se dívat na pokyny, nakreslete si malé schéma a posílejte jej na jedné ze zdí

Je to velmi důležité, když doplňujete překrytí, vlákno pro spuštění všech nestererů poskytnutých pro návrh.

Overlock vomz 151-4d pro tento model Overlock má schéma instalace smyčky a nastavení parametrů pro jejich mezery při interakci s jehlami. Toto schéma můžete použít jako přibližné schéma polohy knoflíkových dír a velikosti mezer. Použití tohoto schématu pro přesné ladění však jiné modely overlocku nemohou.

Jak doplnit palivo převzetí 51

Navzdory velkému počtu moderních šicích strojů mnoho z nich používá čínské „zelené“ tři.overtocks. Byli populární v 90. letech a dnes zůstávají běžní kvůli jejich poměrně vysoké kvalitě. Tyto čínské stroje jsou kopie domácích překrytí 51. tříd vyrobených v Podolsku a schéma pro doplňování vláken jsou stejné.

Jak doplňovat takové přehlídky 51, aby byla kvalita značky bezvadná? Tento proces vypadá následovně.

 • Předejte vlákno do vláken na pouzdře stroje.
 • Dále, přes desku dutiteru.
 • Vezměte nataženou vlákno dolů pod jehlu a zatáhněte ji přes nohu.
 • Nechte asi 5 cm tkaniny pro zkušební steh.

Proces doplnění tankování třídy 51 se prakticky neliší od tankování moderních čtyř.Native modelů.

Imitace plochého švu

Téměř všechny modely moderních overlock vytvářejí napodobení plochého švu. Hlavní věcí je podávat ohyb látky pod nohou tak, aby jehla zachytila ​​ohyb ve stejné vzdálenosti po celé délce švu. Pak „žebřík“ na přední straně bude mít stejný na šířku.

Při provádění takového švu nezapomeňte vypnout nůž, abyste neřezali ohyb látky.

Zvláštnost práce s pletením

Šicí stroj silně šil pletené oblečení, protože je tenký, namísto řezu se rozprostírá, roztahuje se. Pro tento typ tkaniny je vhodnější překrývající se stroj. Pletené výrobky jsou velmi pohodlné nosit, ale vyžadují určité podmínky pro šití. Jak tedy správně šít pletené zboží? Taková tkanina vyžaduje maximální pružnost švu, která se protáhne a zároveň udržuje stejný tvar. Chyby v řadě jsou vždy velmi patrné na pletených oděvech, navíc při mytí se může rozptýlit. Pro šití takových produktů je nejvhodnější overlock s možností diferenciálního pleteného oblečení.

See also  Jak uklidnit kůži po epilaci bikin

Overlock Juki PE 770 Professional Edition

Tkanina se podává na speciálním dopravníku, který vám umožní natáhnout nebo vytáhnout látku tam, kde je nutná.

Pro zpracování krku, průměru a dna produktu bude zapotřebí vhodné nastavení overlocku.

 • Tenká vlákna pro pletené oblečení je potřeba, v extrémních případech může být nahrazena polyesterem.
 • Budou vyžadovány speciální natahovací jehly.
 • Můžete ušit elastickou pásmo nebo vyrobit krk pomocí další instalace pletací tlapky.
 • Patch Film na tkanině, který se poté rozpustí v teplé vodě.

Po výměně všech potřebných prvků musíte nakonfigurovat Overlock tak, aby pracoval s pleteným oblečením. Chcete.li to provést, měli byste upravit napínače jehel a knoflíků, stejně jako upínání tlapky. Vzhledem k tomu, že se návrh překrytí různých výrobců liší, mohou mít švy své vlastní nuance. Tento indikátor je ovlivněn délkou nohy a vzdáleností od nože. Pokud je vzdálenost malá, je snazší provést manévry. S prodlouženou tlapou je obtížnější vytvářet zaoblení malého poloměru.

Aby byl produkt dokonalý a existuje touha po nových návrhářských vynálezkách, je důležité vypracovat implementaci krásných a silných švů na zkušební tkanině.

Čínská overlock: správně doplňte

Majitelé čínského převratu často čelí problému, že instrukce pro zařízení je nečitelná nebo prostě příliš komplikovaná. Navzdory skutečnosti, že existují schémata, není vždy možné je dešifrovat bez textu. V tomto případě přijde na záchranu pokyny krok.by.krok.krok:

vlákno, převrácení
 • Proces tankování by měl začít levým máslem. Vlákno je nataženo do otvoru ochranného krytu přes vláktor, nasměruje a šíří se do díry levého krytu ventilu.
 • Dále by vlákno mělo projít otvory desky mechanismu napětí vlákna. Vlákno musí být krouženo kolem mechanismu, který reguluje napětí, a přes kanál, který dává cestu k mechanismu motoru.
 • Je nutné otáčet kladku, dokud se pravý knoflík nevychází nad deskou pomocí jehly.
 • Poté je vlákno zakrouženo za pákou, na které je umístěna pravá smyčka, je opravena háčkem.
 • Nyní musíme znovu otočit kladku, aby levá smyčka zaujala extrémní postavení. Vlákno prochází otvorem smyčky, pak se kladka znovu otáčí, dokud se pravá smyčka nezvýší nad jehlou deskou a levá smyčka je nahoře nahoře. Když je levá smyčka nahoře, může být vlákna zastrčena pod lopatkou. Nesprávné rafinované vlákno během práce bude roztrženo.
 • Začíná tankování pravé smyčky. Vlákno je směrováno otvorem destičky mechanismu napětí jehly. Následující vlákno prochází otvorem restriktivní desky horního nože, který se nachází v mechanismu napětí vlákna pravé smyčky.
 • Řemenice svitky tak, aby stoupala správná smyčka. Vlákno se šíří do jeho díry pod háčkem, kde je nastaven směr vlákna.
 • Poslední fází je toto doplňování doplňování jehly. Prochází mechanismem, který reguluje napětí, poté prochází otvorem desky a obklopuje osu regulátoru.
 • Vlákno prochází pod háčkem a poté se šíří do ucha jehly.
vlákno, převrácení

Krok.by.krok pokyny pro doplňování čínského modelu je prezentován na

Klíčem k úspěšné práci na překročení je správné doplňování vláken v něm. Proto před zahájením práce nebuďte líní pečlivě prostudovat pokyny, jak to udělat. Schémata tankování jsou často zobrazována uvnitř této části obálky, která je odstraněna. Také pro jednodušší porozumění jsou oblasti, ve kterých jsou vlákna rozšířena, označeny různými barvami. Zanedbávání jednoduchých pravidel může odebrat nejen čas, ale také zkazit produkt z tkaniny.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS