Jak otevřít skříňku na víno bez klíče

Jak jsem otevřel skříňky jiných lidí v šatně ⁠ ⁠

Včera se mnou byla epická fale. Přišel do haly, vzal klíče do krabice, změnil názor, vzpomněl si na krabici. 11 no, nebo 12. Klávesy ležely na mém telefonu na nočním stolku. Často tam zůstávají, aby nezasahovali. Zvedl jsem to, jdu na noční stolek. 31 pokojů na klíčích. Dostal jsem v prdeli. Možná někdo vzal mou továrnu, ale zapomněl na jeho. Šel jsem jen pro případ, že by do šatny (dobře, možná jsem blázen), otevřel 31 skříň. prázdný. Fucked podruhé.

otevřít, klíče

S myšlenkou, že někdo odejde v mém oblečení-odeslání na správcovský stojan. Požádán o hledání 11 klíčů. Není. Dobře, Google, šel k lidem. Nikdo nemá 11 pokojů, ale byl tam člověk z 12. Pojďme s ním, otevřel skříň. tam jeho oblečení. Kruh zavřený. V šatně nejsou žádné kamery (opravdu doufám), pozorování pouze v hale.

Chtěl jsem jít na správce, požádat o sledování videa, možná uvidíte, kdo popadl klíč. Ale rozhodl jsem se vyzkoušet osud a otevřít šatník, vstoupil klíč, stěží zasáhl. Skříň je otevřená. Ve skříni moje oblečení. Disading Dude viděl, jak jsem nejprve otevřel jednu krabici, pak bez Palevo otevřel další. předstírá, že se nestalo nic zvláštního. Jsem s ním v solidaritě, dělám to stokrát denně, rutina.

Jak jste uhodli, původně mi dali klíče k kabinetu 1 a z nějakého důvodu se můj mozek rozhodl, že toto je číslo 13.

11 a 12 boxů se jim rozhodně neotevřelo zkontroloval jsem =)

Rozhodl jsem se vyzkoušet osud a otevřít kabinet, zadaný klíč, trochu sotva dopadl, původně vydal klíče do kabinetu 1, a z nějakého důvodu se můj mozek rozhodl, že toto je číslo 13

otevřít, klíče

Takže říkám, že Anabolici dělají lidi posílením. Ale hloupý.

Sabrazh: Jak otevřít jiskřivé v hussaru ⁠

Co znamená tajemné slovo „Sabre“ a jak „sabrin“? Ne, toto není kouzlo napůl zkřízeného šamana, ale způsob, jak uspořádat šumivou show, mít pouze láhev jiskry a vhodnou čepel.

Sabrage (Sabrage, z francouzského sabr. „Sabre“) je zvykem skvěle otevřené láhve šampaňského (nebo šumivého) s ranou šavle, rychle a efektivně.

Sabrazh se hodí, až přijde stejný zvláštní případ. Přítel se vdává, strana roku je v plném proudu, nebo starý jezevčík v rodinném kruhu porodil tucet štěňat. obecně se musíte hodit na radost z pořadu a zapůsobit na publikum. A ano, možnost „všechno to vzalo, jdeme do mezery“. je také považována za důvod Sabre, neváhejte.

Napoleonovi husaři věděli, jak nejen otočit knír a nalákat mladé dámy na seno. Nasekejte krk láhve. je to jejich životní hack. Není třeba se vystupovat z koně a hledat hrnky, pluk se šampaňským, spolkl se a šel kupředu. aby bojoval dále. Vive La France!

Podle jiné verze byli francouzští důstojníci působiví, takže paní Vineyards Madame Kliko, která byla ovdovělá před ztracenou přitažlivost. Jezdci žertují poblíž jejích statků a otevřeli šampaňské (vlastní produkci) pro elegantní eleganci). Ruští kavalérie rychle přijímá adopce k překvapení jejich dámy.

Vzali jiskřivé, začneme dělat dojem.

Velký kuchyňský nůž. No, nebo speciální šavle (těžký, s krátkou čepelí a široký záda). Riskoví kluci místo toho všeho používají sklenici. Nebo dokonce pantofle.

Šumivá láhev. Pokud jste cocetista, pak samozřejmě šampaňské. Ale pamatujeme si: V této věci je nutná praxe, bude škoda rozbít drahou láhev pro kováře, pro začátek je lepší cvičit Lambrusco.

Za pár hodin (nebo lepší za den) jsme vložili láhev do ledničky, vychladni na 5-7 stupňů. Kbelík ledu se zde nemůže vyrovnat.

See also  Vosk na odstranění chloupků na obličeji

Vyjměte fólii a drát (myš) z krku láhve.

Vložili jsme královnu písně „We Are the Changions“, Exhale.

Vezmeme láhev v jedné ruce, najdeme na ní šev, rozvineme ji tak, aby se na nás podíval šev. Udržujte v úhlu 30-40 stupňů, s palcem odpočíváme proti výklenku na dně.

Vezmeme šavle na druhou stranu, dotkneme se láhve mírnou čepelí láhve a několikrát jsme stékali dolů a nahoru švu ke švu k krku, snažíme se dál.

Bez tahače a držení šavle je stejně ploché, porazili jsme to zády (ne špičkou!) pod „kroužkem“ na krku, na místo, kde se spojuje se švem.

Extrémní část krku bude okamžitě odletět spolu s korkem: zde je sklo nejtřeklivější. Úhledný hladký řez zůstane na krku. Je lepší se ho nedotýkat. okraje mohou být velmi ostré.

Rychlost krku s korkem může být až 10 metrů, takže je lepší to všechno udělat na ulici. Aby se pak jeden z hostů mandarinky v nemocnici musí nosit později.

Ani se nesnažíme nasekat krk napříč, je lepší vstoupit do obrazu Alexandra z Makedonu s Gordianským uzlem při řezání palivového dříví na krb.

Po odvetě proti láhvi skrýváme šavle, najednou publikum poté, co to bude 5. sklo chtít všechno opakovat.

Dejte části vína k nalití (obvykle 1/7 lahví), abyste odplatili možné fragmenty.

Roztrháme potlesk a nepostřehnutelně otřete pot z čela, pak elegantně nalijte hravé hostům ohromeným podívanou.

Cvičíme na 200. kartáči a nejlépe na dálku od lidí a plachých zvířat. Zbytek fantazie nemůže být omezen. potvrzeno zběsilé sabrazh se starým střevíčkem, zapínáme video pro inspiraci:

Jak otevírat zámky různých tvarů

Někdy musíte otevřít soustavy technických místností. Může to být jak závěsné, tak i utratit příčky. Rhyck zámky jsou často nainstalovány na garážích a někdy existují situace, kdy se potřebujete dostat do místnosti a klíč zůstal doma.

V tomto případě můžete použít tenký šroubovák nebo pletací místnost. Hlavní klíče jsou vloženy do klíčové dírky a zuby kolejnic jsou pečlivě přesunuty směrem k otvoru. Je zde důležité, aby byl lišta stojanu neustále držena. Jinak se pod vlivem pružiny Rigeli vrátí na místo.

Často můžete slyšet, že zámky s zkříženým klíčem dokáže otevřít šroubovák. Je to tak, pokud je zařízení nainstalováno do poštovní schránky. Pokud se však jedná o zácpu za závěs nebo zamlčování, pak se nemůžete obejít bez speciálního nástroje. Tato zamykací zařízení mají 3 skupiny kolíků, což znamená, že nástroj by měl mít stejné množství háčků. Je vyroben na principu záchvatu Tsang. Vložením zařízení do klíčové dírky a několikrát utraceně na borovici můžete otevřít zácpu.

Co dělat, když se klíč rozbije na hradě

Když se od dalšího pokusu o klid klíče zlomí uvnitř studny, zdá se, že naděje na vstup do domu skončila. Ale můžete se pokusit extrahovat fragment klíče sami, například vyzvednout vyčnívající půdu s kleštěmi. Budeme muset trochu nahradit zbytek klíče ze strany na stranu a být trpělivý. postupně vyjde kousek kovu.

Doporučuje se předvídat motorový olej nebo technickou kapalinu WD-40 uvnitř studny a poté počkat asi 15 minut.

Při srážce s jednou z výše uvedených situací s dveřmi je nejprve nutné uklidnit se, soustředit se na proces a ne spěchat. Pokud se vše dělá podle pokynů a bez spěchu, bude možné udělat sami. V extrémních případech můžete vždy zavolat mistra nebo zavolat příteli, který má zkušenosti s prací s zámky.

V následujícím videu je uvedeno několik jednoduchých metod otevírání dveří bez klíčů:

Odrůdy zámků

Než budete pokračovat v otevření hradu pomocí papírové klipy, musíte zjistit, jaké typy takových ochranných struktur se mohou setkat.

Celkem se rozlišuje několik odrůd:

 • Cylindrical s kolíky. Klíče pro takové mechanismy s malými zuby provádějícími rotaci kolíků při otevírání. Tuto možnost lze otevřít pomocí papírové klipy.
 • Trezory, které nebudou podlehnout manipulacím, protože mají kabel s tajemstvím.
 • Disk. Otevřeno s dlouhým klíčem se zazubiny. Nedosáhnout klipu, ale můžete vidět.
 • Auto. Má ve svém designu špendlík, takže se podléhá otevření.
 • Klaxlety nebo zavěšené jsou jednoduché zámky, které se snadno otevírají, když je klíč ztracen.
See also  Kotel paliva jeřábu Ariston, jak se otevřít

Vyvstává otázka, proč pak potřebujete zámek, pokud je většina z nich, s výjimkou bezpečného a disku, tak snadno otevřete? Chcete.li se chránit před zlodějemi, můžete zkontrolovat, zda se váš ochranný mechanismus před instalací hodí k klipu.

U předních dveří se používá složitý hrad, který zahrnuje několik otevíracích mechanismů najednou, takže jej nelze hacknout s vlásenkou. V takové situaci, pokud jste ztratili klíč, budete muset zavolat Masters a poté nainstalovat nový ochranný systém.

otevřít, klíče

Jak otevřít zámek s vlásenem nebo sponou vlasů

Co.author (s): Mark Spelman. Mark Spelman. generální dodavatel z Austinu, Texas. Má více než 30 let zkušeností ve stavebnictví, specializuje se na interní stavební práce, řízení projektů a hodnocení projektů. Od roku 1987 se od roku 1987 profesionálně zapojeno do výstavby.

Počet pohledů na tento článek: 464 091.

Ztratil klíč k domovu nebo kanceláři? Dveře zabily zabouchnuté a vy jste zůstali v chodbě v pantoflích? Naštěstí jsou běžné dveře a zavěšené zámky snadno otevřené bez klíče. stačí dva tenké vlasy a trochu zážitek.

 • Odstraňte gumové tipy z vlásenek, aby s vámi nezasahovaly. To lze provést se zuby nebo pomocí bradavek, pokud je máte po ruce. [1] X Zdroj informací

Ohněte druhý konec vlásenky ve formě držadla. Vezměte vlásenku na pravý konec a ohýbejte jej na polovinu, a vytvořte malou smyčku. To vám pomůže držet hlavní klíč a kliknout na něj.

Vezměte druhou vlásenku a udělejte z toho páku a ohýbajte ji v pravém úhlu. Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je s pomocí kleště, ale můžete se bez nich obejít, ohýbání vlásenky holýma rukama. Páka bude hrát roli klíče, otočí závěrku, zatímco přesunete zátka na stranu. Vezměte druhou vlásenku a ohýbejte jej uprostřed, aby konce vytvořily mezi sebou pravý úhel.

 • Klíčem je v podstatě mistrem složitého tvaru. Drážky na klíči jsou vyříznuty tak, že když jej vložíte do klíčové dírky, jste přesně kombinováni s kolíky. [2] X Zdroj informací

Vložte dříve vyrobenou páku do spodní poloviny klíčové dírky. Vložte zakřivený konec vlásenky do spodní části klíčové dír.

 • Pokud si nepamatujete, jakým směrem se hrad otevírá, zkuste to nejprve otočit v jednom a poté jiným směrem. Když se otáčí nesprávným směrem, hrad vydá kliknuté zvuky a budete cítit, jak se válec otírá o něčem.
 • Zakřivený konec hlavního klíče by se měl objevit. Za tímto účelem zatlačíte kolíky a zvednete je.
 • Pokud se kolíky vůbec nepohybují, s největší pravděpodobností vynaložíte příliš mnoho úsilí na páku. Uvolněte páku a zkuste to znovu. [3] X Zdroj informací
 • Rozdrtit tuhý špendlík, který vyžaduje značné úsilí o zvýšení.
 • Pokračujte v neustálém úsilí na páku, jako by se snažil otevřít zámek klíčem.
 • Pečlivě zvedněte špendlík, dokud nebude slyšet kliknutí.
 • Přejděte na další špendlík. [4] X Zdroj informací

V případě obtíží zkuste nastavit sílu vyvíjenou na páku. To je jeden z nejobtížnějších bodů pro začátečníky, protože zde se musíte spolehnout na své vlastní pocity a zkušenosti. Pokud stisknete páku příliš mnoho, kolíky zasekly a nebudete je moci přesunout. A naopak, příliš malé úsilí povede k tomu, že špendlík do něj znovu vklouzl z válce a musíte začít znovu znovu. Nejprve připojte trochu většího tlaku a poté jej postupně oslabujte, dokud nedokážete posunout kolíky. Můžete si tedy vybrat potřebné úsilí zabráněním návratu kolíku do polohy uzamykání. [5] X Zdroj informací

Jak otevřít kód mechanický hrad.

Tento hrad má charakteristické rotační pero s končetinou (kovový prsten s použitím rizik), se kterým se získává kombinace kódu. Tak vypadá.

Jen pro případ, že vám připomínám princip její práce. Chcete-li vytočit kombinaci kódu čtyř číslic, musíte disk otočit 10krát tam a zpět: čtyřikrát první číslo, třikrát proti hodinové sekundě, dvakrát za třetí a jednou proti hodinové čtvrtině- Čtvrtý čtvrtina. Přečtěte si více o těchto hradech zde: https: // Safe4you.RU/2016/01/KAK-Rabotaet-Kodovy-Mehanichey-zamok.html

See also  Jak dlouho by měly být vlasy pro odstranění chloupků

Takové zámky buď zajišťují možnost změnit kód nebo ne. Ve druhém případě je kombinace kódu nainstalována v továrně a už se nikdy nezmění. Tovární kód takového zámku můžete zjistit podle sériového čísla kontaktováním servisní služby nebo přímo do továrny. Kombinace sériového čísla a kódu jsou uvedeny v pasu nebo pokynech pro provoz trezoru. Zde je příklad toho, jak to vypadá.

Pokud máte zámek kódu se měnícím se kódem, pak je problém vážnější. Zkuste se podívat na pokyny, možná jste se neobtěžovali změnit předinstalovanou kombinaci. Pak jej můžete použít. Pokud ne, musíte zavolat na pohotovostní zahájení služby.

Musíte otevřít bezpečné někoho jiného

 • Přemýšlejte o důsledcích. Historie zná mnoho případů, kdy jednoduchá, dokonce přátelská služba skončila úzkým známým s trestním zákoníkem.
 • Pokud to uděláte na žádost majitele, nebuďte příliš líní na to, abyste se seznámili s materiálem. Počínaje identifikací konkrétního modelu a studiem pokynů pro zámky. Je vhodné cvičit na normálně fungování přesně stejného produktu. Bez přesných znalostí o změnách pravidelně zaváděných výrobcem je často zbytečné začít dokonce k ničemu. Máme tento přístup, víme, o čem mluvíme.
 • Vyhodnotit složitost práce a vlastních sil. Pokud vyvrtáte klíčový hrad na ohnivou bezpečnost na pár minut, pak výběr na něm může přetáhnout několik hodin a vytvořit další díru může být rychlejší a efektivnější.
 • Převezměte dobré hackerské bezpečné, zejména z našeho katalogu, radili bychom to. Ponechte vážnou práci na profesionálech.

Toto je jasný příklad, když není jasné, kdo, trvalo to, abychom otevřeli trezor, který pro něj nebyl obeznámen. Nevěděl, že problém byl vůbec vyřešen bez poškození. To, co bylo obzvláště „příjemné“ pro majitele sofistikovaného „zabitého“, je to skutečnost, že tento model byl již dlouho přerušen, neexistují prakticky žádné náhradní díly. Místo toho, abyste pokračovali v používání vaší bezpečí po kvalifikované pomoci, někdy i telefonicky, bez odchodu, byl mu otevřen trezor: jednou provždy. I když existuje dogma. Bordogna se nikdy nerozbije.

Musíte otevřít bezpečné někoho jiného

 • Přemýšlejte o důsledcích. Historie zná mnoho případů, kdy jednoduchá, dokonce přátelská služba skončila úzkým známým s trestním zákoníkem.
 • Pokud to uděláte na žádost majitele, nebuďte příliš líní na to, abyste se seznámili s materiálem. Počínaje identifikací konkrétního modelu a studiem pokynů pro zámky. Je vhodné cvičit na normálně fungování přesně stejného produktu. Bez přesných znalostí o změnách pravidelně zaváděných výrobcem je často zbytečné začít dokonce k ničemu. Máme tento přístup, víme, o čem mluvíme.
 • Vyhodnotit složitost práce a vlastních sil. Pokud vyvrtáte klíčový hrad na ohnivou bezpečnost na pár minut, pak výběr na něm může přetáhnout několik hodin a vytvořit další díru může být rychlejší a efektivnější.
 • Převezměte dobré hackerské bezpečné, zejména z našeho katalogu, radili bychom to. Ponechte vážnou práci na profesionálech.

Toto je jasný příklad, když není jasné, kdo, trvalo to, abychom otevřeli trezor, který pro něj nebyl obeznámen. Nevěděl, že problém byl vůbec vyřešen bez poškození. To, co bylo obzvláště „příjemné“ pro majitele sofistikovaného „zabitého“, je to skutečnost, že tento model byl již dlouho přerušen, neexistují prakticky žádné náhradní díly. Místo toho, abyste pokračovali v používání vaší bezpečí po kvalifikované pomoci, někdy i telefonicky, bez odchodu, byl mu otevřen trezor: jednou provždy. I když existuje dogma. Bordogna se nikdy nerozbije.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS