Jak pálit brambory v mikrovlnné troubě

Brambory v mikrovlnné troubě rychle a chutné ve skle, balení, uniforma. Recepty jsou vystoupení s fotografiemi

Pečené brambory a brambory v uniformě. to jsou zdroje glukózy nezbytné pro tělo. Zajímavé je, že vařené brambory obsahuje 75 KCAL na 100 gramů, když vařené brambory v troubě (spolu s pokožkou). 136 kcal. Odlupování z kořene je bohatá na vitamín C, B6, draslík a fosfor, který je nezbytný pro udržení normální imunity, zejména děti. Brambory v uniformě mohou být v mikrovlnné troubě vařeny a chutné, utratí ne více než 10 minut.

Různé bylinky zvyšují chuť původní misky a dávají nejmenší vůni. Konečný výsledek závisí na kvalitě použité trávy, počtu jídel a koření.

Složení složek

Brambory jsou bohaté na sacharidy, takže se nedoporučuje používat takovou misku během diety. Chcete-li snížit kalorické nádobí, můžete odmítnout používat olej a omáčky při podání. Během procesu vaření se používá sklo, který je umístěn v mikrovlnné troubě. Během extrakce nádrže z přístroje by měla být pozorována bezpečnostní opatření a vezměte si nádobí ve speciálních palčáku.

Pro vaření budete potřebovat:

 • 9-10 Střední brambory. Nejlepší mladý, elastický, protože ve vaření procesu nakrájené zakořenění změkčí.
 • 1 rajče. Pokud přidáváte nasekané do čtyř částí rajčat do brambor v procesu vaření, pak můžete ušetřit pružnost nasekané zeleniny, dát mu příjemnou tvrdost uvnitř, zabránit tvorbě pyré.
 • 2-3 malé stroužky česneku (můžete použít více či méně produkt, ale jeho použití v procesu vaření je nutné).
 • Malá čerstvá mrkev. Může být vyříznuta do velkých hrudek a přidat do běžné misky, aby se čerstvost a chuť na jídlo. Chcete-li ušetřit více živinových stopových prvků, je to buď mírně odstranění kůže kořene kořene, nebo je dobré upustit všechny nečistoty ze zeleniny.
 • 2-3 ART.L. Pre-změkčující máslo (brambory může být dietní produkt, pokud se používá v rozumných množstvích a v určitém čase).
 • Speciální příchuť a chuť dává zelení. Doporučeno přidat standardní a snadno dostupné bylinky (zelené cibule, kopr, petržel). Pro milovníky různých jídel, tymián a rozmarýn se doporučuje.
 • Sůl, koření na chuť.

Pro přidání snadno do středu v misce můžete použít adzhika (suchý, tak obyčejný), červenou papriku (koření), česnek (oba suché i obvyklé).

brambory, mikrovlnné, troubě

Dát přetrvávající vůni, jídlo se doporučuje použít olivové nebo italské bylinky. Nejúspěšnějším řešením jsou koření z Itálie, protože v kombinaci s sotva znatelnou chutí přírodních rajčat, dávají misku jedinečnou chuť.

brambory, mikrovlnné, troubě

Proces zpracování krok za krokem

Brambory v mikrovlnné troubě (rychlé misky rychle a lahodně a lahodně) se připravuje několika kontejnery pro skladování zeleniny, standardních spotřebičů pro míchání a řezání výrobků.

 • Na spodní části skleněné nádoby pro mikrovlnnou troubu musíte stanovit hladkou vrstvu nasekaných brambor. Korneflood je třeba vyčistit předem z očí a mechanického poškození, ve kterém byly nečistoty zataženy. Zeleninová kůže by měla být vyčištěna. dodatečné informace! Tak, že brambory jsou zcela připraveny, doporučuje se snížit na 4 nebo více částí (v závislosti na hmotnosti produktu).
 • Na 4-8 částech musíte řezat rajče a nechat ho v samostatném misku, takže malé množství šťávy proudilo. Čistá mrkev, také předem umyje a purifikována z nedostatků, které potřebujete nakrájet na malé hrudky a nahoře na brambory. Nejlepší je rovnoměrně rozdělit výrobek tak, že brambory jsou nasáklé šťávy. V procesu smíchání misky může být většina sladké mrkve na jedné straně.
 • Pro vaření musíte vzít změkčený olej, sloučit šťávu z rajčete a přidat koření. Sůl může být přidána na konci vaření, aby se misku snížila. Vařené umyté zelené a česnek potřebují jemně kotleta, také přidat na máslo a mix. Poté by měly být výsledná směs zahřátá tak, že olej se roztaví a bylinky má chuť.
 • Hotová tankování je třeba nalít mrkev s bramborami, a pak důkladně promíchejte tak, aby jednotlivé kusy výrobků rozmazaly. Shora v misce, kterou potřebujete dát nasekanou rajčata. Před prvním mícháním mohou být odstraněny, aby letěli na buničinu.
 • Standardní doba vaření. 10 min s výkonem v 800-1000W. Doba trvání přípravy brambor v mikrovlnné troubě se může lišit v závislosti na kvalitě mikrovlnné trouby.
 • Doporučujeme každých 3-4 min. Zkontrolujte misku a smíchejte brambory (opatrně, tak, aby nedošlo k pronikání a ne rozbité zeleniny). Po 6-8 minutách lze horní část zeleniny dát pár česnekových hřebíček, stejně jako položit různé bylinky (v pevné formě) a strouhaný zázvor.
See also  Kolik minut sterilizovat banky v mikrovlnné troubě

Po dokončení procesu je nutné ponechat pod krytem asi 10-15 minut pod krytem, ​​aby se brambory chovaly a chladné. Nejlepší je posunout skleněnou misku v chladné kapacitě, protože zelenina se může držet horkého povrchu.

Co může přidat

Produkt Popis výrobku Doporučená částka produktu pro tento recept
Zrzavý Kořen zázvoru je přirozený hořák tuku, který se často přidává do masových pokrmů a čaje během diety a nemoci. Ginger sám má lehkou hořčici a koláčku. To je pachuť a dává zázvor v dušených bramborách. Přidejte jej tak, aby byl postupně zničit jídlo. Nejlepší je otřít na jemné struhadlo, nebo snížit tenké pary; Suchý ginger. ne více než 4 gramy, ne více než 25 gramů kořenů zázvoru
Houby Volitelná složka brambor vařených v mikrovlnné troubě, ale jeho přítomnost v původním receptu dává misku více rafinovanou chuť. Výsledek konce závisí na tom, které houby byly použity v procesu; 150.200 Gr
Rajčatové těstoviny Je přidán k bramborovi okamžitě, míchaný a teprve poté, co položil další zeleninu. V konečném výsledku mají brambory mírně načervenalý odstín a měkkou rajčatovou chuť. Pasta z rajče může být nahrazena kečupem nebo domácím rajčatovou šťávou, ale je nutné dodržovat rovnováhu soli v misce; 3. 4 st.L.
Chilli Aditivní fanoušci ostří. Můžete přidat jak červený suchý a přírodní produkt. Pokud je miska připravena pro rodinnou večeři s dětmi, je lepší neriskuje a připravit standardní brambory v mikrovlnné troubě, ale bez pepřu a přidat ji do hotového pokrmu pro jednu část.Ukazuje se také rychle a chutné; Ne více než čtvrtina pod.

Jak snadné a rychle pečivé brambory v mikrovlnné troubě

Pokud jsou hosty na prahové hodnotě a čas na vaření prakticky ne, zkuste pečení brambor v mikrovlnné troubě na tomto receptu: rychle, uspokojující, voňavé a velmi chutné.

Umyjte brambory důkladně pod tekoucí vodou a osušte. Oční oči nejsou nutně. Pokud jsou na bramborách nějaké tmavé skvrny nebo svázaná místa, snížit je.

BRAMBORY V MIKROVLNNÉ TROUBĚ

Pak představte každou nádrž po dobu 4-5 krát na každé straně. Pokud ignorujete tento malý trik, pak bramborový peel praskliny a nebude vypadat velmi krásně.

Hlízy namažte malým množstvím olivového oleje, pak výhonek a pepř. Dejte je na talíř pro mikrovlnnou pec nebo ve tvaru pečení a vložte do mikrovlny po dobu 3-4 minut při plném výkonu.

Doba vaření závisí na velikosti hlízy. Velké brambory budou opilé o něco delší. Pokud vaříte několik kusů, zkuste si vybrat hlízy stejné velikosti. pak všechny brambory budou vtrhnout.

Vidlička nebo kuchyňské kleště jemně flip brambory. Pokud pečujete jeden brambor, pak ji dejte další 3 minuty v mikrovlnné troubě. Pokud je více než dva, pak je na druhé straně pečeme na druhou 5 minut.

Zkontrolujte připravenost brambor s nožem nebo vidličkou: Pokud je připravena, pak v centru je snadné propíchnout. V případě potřeby dejte do mikrovlnné trouby na minutu.

Pokud chcete křupavou kůru, dejte brambory do trouby předehřáté na 220 ° C a peče. Nezapomeňte zkontrolovat misku každých pár minut, dokud se kůra suší.

See also  Jak nastavit hodiny na mikrovlnné troubě LG

Před krmením, dát brambory trochu cool. Může být zcela ochlazena, vložena do chladničky (maximálně po dobu čtyř dnů), a pak se zahřát v mikrovlnné troubě nebo troubě.

Dokončené misky můžete krmit přímo v tomto formuláři, ale můžete dát na plnění brambor, jako je Dušená zelenina.

Editor, překladatel. Dělám vyšívání: Můžu plést, dělat hračky a vnitřní prvky udělat to sami. Sdílím své znalosti a vytvoříme srozumitelné pokyny pro každého, kdo se chce učit stejně. Také rád vařím a psát o jídle. Před několika lety přešlo na vegetariánství a teď dokazuji všem, že zcela jakýkoliv pokrm může být provedeno chutné.

Ingredience

Připravit brambory. Čisté brambory, umýt a suché.

Kotleta brambory s velkými plátky. Sklopte v misce, která je vhodná pro použití v mikrovlnné troubě.

Přidat do bramborové soli, černý mletý pepř, sladkou pozemní paprikou a rostlinný olej.

Brambory dobře promíchejte a poslat na mikrovlnnou troubu (víko brambor nezakrývá). Připravte 8 minut s 800 wattovým výkonem.

Pak získejte brambory, přidejte k němu nasekané česnek a promíchejte. Poslat cukroví dalších 8 minut.

Brambory pečené v mikrovlnné troubě se získají chutným, voňavým a chutným. Podávejte to horké s čerstvou zeleninou.

Mikrovlnná trouba pečená brambory

Brambory pečené v mikrovlnné troubě se připravují velmi rychle, mnohem rychleji, než když vaříte nebo pečeme v troubě. Skvělý způsob, jak ušetřit čas na přípravu přílohy. Pečené brambory. Je to vždy chutné a uspokojivé, a pomocí mikrovlnné trouby si můžete připravit snadněji jednoduché.

1 moje brambory.

Pokud jde o výběr brambor pro pečení. Může to být zelenina jakékoliv velikosti, velké příprava déle, malé. Postava. Snažte se tedy na jedné straně, měli jste brambory o stejné velikosti.Nemusíte řezat oči nebo odstraňovat slupku, ale musíte opláchnout brambory, škrábání štětcem nebo tuhou houbou všechny špíny.Po promytí hlíz, otřete ručník suší, zároveň zkontrolujte, zda jsou čisté, v případě, že opakují mytí.

2 připravit brambory k pečení.

Promyté brambory sevřely ze všech stran pro vidličku. Dost čtyři-pět různých punkcí. To umožní pár jít ven.Posuňte zeleninu do formuláře pro pečení a nalít ji olivovým olejem, sodnou ze všech stran a po velkoryse posypeme solí a mletým pepřem.

3 Pečeme brambory v mikrovlnné troubě.

Poslat brambory do mikrovlnné trouby po dobu 5 minut při maximální výkonu.Poté, co brambor bude muset překlopit druhou stranu, takže zelenina je rovnoměrně připravena ze všech stran. Potřebuje dva vidlice nebo kleště, protože brambory budou horké.Vraťte všechno zpět do mikrovlnné trouby dalších 3 minuty, pokud páteří jeden brambor a po dobu 5 minut. Pokud je více než jeden.V každém případě můžete zkontrolovat, zda jsou brambory připraveny, tlačit ji s nožem nebo vidličkou, uvnitř zeleniny by mělo být měkké. V případě, který právě prodlouží dobu vaření, přidáním 1 minuty, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku.To je vše! Brambory pečené, to může být podáváno. Ale, bohužel a Ah, bez ohledu na to, jak těžké jsme se snažili, dostanete okrajovou slupku v mikrovlnné troubě, nebudeme vyjít ven. A jestli chceš jen sát kůži, musíte poslat brambory v troubě.Připravené brambory ihned z mikrovlnné trouby vložené do trouby, zahřívané na 200-220 stupňů a pečte tam, dokud se kůra nelíší. Ale tohle je volitelné, jak jsem již napsal výše.

4 krmné brambory pečené v mikrovlnné troubě.

Slouží pečené brambory v mikrovlnné troubě je také zapotřebí jako obvykle. Jako příloha, například nebo spuštění něčím lahodným. Můžete jednoduše mazat se smetanovým olejem, posypeme koprem a užívat si umělce s okurkami nebo zelí Sauer.Dobrou chuť!

Tipy pro recept

Brambory v mikrovlnné troubě v balení

Mikrovlnná trouba v mé rodině žije po dlouhou dobu. přesně 10 let. Během této doby jsem v něm hodně naučil. Ale tady je skutečnost, že v tom můžete vařit brambory v balíčku, naučil jsem se relativně n.

See also  Jak rychle vyčistit mikrovlnnou troubu doma

Užitečné tipy a doporučení

Chcete-li připravit tuto misku, je nutné zvolit správné produkty. Nejúspěšnější bude možnost mladých brambor. Hlízy musí mít hladkou podloupnou formu stejné velikosti, bez vnějších poškození a tmavých míst. Bramborová slupka musí být velmi důkladně opláchnuta v tekoucí vodě, pomocí kartáče nebo speciálního škrabku, aby se odstranily všechny znečištění.

Dále je nutné osušit kořenový kořen, zářící je papírovým ručníkem ze všech stran. Můžete se dodatečně pasou pokožku brambor se smetanou nebo olivovým olejem se solí a kořením, které dá misku další vůni. Pro hlízy nevytrhněte v procesu rychlého vytápění v mikrovlnné troubě, mohou být hluboce propíchnuty v mírném noži nebo vidlicích na několika místech.

Bake brambory jsou s výhodou v několika fázích, které vám umožní více rovnoměrně připravit jídlo bez ohromujícího. Řezané horké hlízy musí okamžitě promazat zakysanou smetanou nebo nalijte krémový olej a dobře kouřit, takže buničina není suchá, ale rychle namočená, zůstala měkká a drobivá, a byla schopna absorbovat chutě náplně. V této fázi můžete také přidat sůl a koření, ale měli byste zvážit chuť údajného plniva.

Při použití v sýrovém plnicích je žádoucí zahřát sbírané jídlo, aby se ochutnala měkkou roztavenou kůru. Voňavé drobky brambory, rychle vařené v mikrovlnné troubě, také rychle ztrácí chuť, když se ochladí, tvrdá a skrytá, takže se miska doporučuje být připravena v malé části počtem spotřebitelů, aby nebyla vystavena ohřevu.

Ingredience

Brambory dobře umyje, suché, čisté z kůry nepotřebujete. Cold Cartinos pro vidličku ze všech stran.

Namažte hlízy se zeleninovým olejem, vložte je na talíř, ve které můžete vařit v mikrovlnné troubě. V talíři s brambory nalijte 1 lžíce vody.

Umístěte talíř s bramborem do mikrovlnné trouby, přikryjte speciálním krytem s otevřeným ventilem na výstupní páry a vařte 10 minut s výkonem 750 wattů. Během této doby budou brambory zcela připraveny! Připravenost hlízy lze zkontrolovat, propíchnutí jejich vidlice (pokud zástrčka s lehkostí vstoupí do brambor, pak je připravena, ne-li. Brambory budou muset vrátit do mikrovlnné trouby a vařit další 1-2 minuty). Plně dokončené brambory se dostanou z mikrovlnné trouby, dávejte trochu chladné, pak proveďte řezy na hlízách a vyjměte polovinu buničiny. Uveďte do brambor na malém kusu krémového oleje, lehce sůl.

Roštový sýr na médiu (nebo mělké) struhadlo. 1/3 odkladu. Zbývající 2/3 plátky sýrů přidejte jemně nasekanou klobásu. Buničina, kterou jsme vzali z brambor, natáhli vidličku a přidejte k sýru s klobásou, solí a pepřem, míchejte.

K výsledné hmoty přidejte zakysanou smetanu a nakrájené zelené cibule, smíchejte znovu.

Vyplňte výsledné hmoty brambor a vložte zbývající šterlinkový sýr nahoře.

Pošlete brambory do mikrovlnné trouby na 1-1,5 minutách roztavit sýr a okamžitě soubor do tabulky.

Bramborová drť vařená v mikrovlnné troubě, to ukazuje velmi chutné, to bude mít příjemnou odrůdu v ​​neformálním menu!

Ingredience

Upravte úhledně všechny “oči” a udělejte pár punkcí s nožem v každém klubu.

Umístěte mladé brambory do slupky v pánvi (nebo misce) vhodné pro mikrovlnnou troubu, nalijte vodu.

Zakryjte pánev s víkem, vložte do mikrovlnné trouby, nastavte čas 10 minut s kapacitou 750-800 wattů. Pak voda ke sloučení a mladé brambory přicházejí s vrcholem nebo vidličkou (ne příliš mnoho), solí, posypeme koření a sušené bylinky, nalít olivový olej.

Kryt pánev s víkem a poslat ji do mikrovlnné trouby dalších 2 minuty na stejném výkonu. Brambory jsou plně připraveny!

Mladí brambory vařené v kůře v mikrovlnné troubě pro tento recept, to ukazuje lahodné, něžné a voňavé, lze podávat na stůl. Dobrou chuť!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS