Jak přidat vysavač pro mi lidi

Jak připojit vysavač Xiaomi s telefonem iPhone

Gratulujeme k nákupu robota Xiaomi. Níže se naučíte, jak připojit vysavač Xiaomi s Wi-Fi prostřednictvím aplikace na Android nebo iPhone. A na konci stránky soubory ke stažení: Synchronizace vysavače s aplikací a pokyny pro roboty-Blakets (kliknutím na odkaz vyberte svůj model).

Spojení

Chcete.li připojit vysavač Xiaomi s iPhone nebo Android, budete potřebovat aplikaci MI Home. S kterým z vašeho smartphonu prostřednictvím sítě Wi-Fi budete moci ovládat inteligentní vysavač. Odkazy na stahování z oficiálních zdrojů (otevřeno na nové kartě):

Doporučujeme vám stáhnout prostřednictvím Wi-Fi, soubory hodně váží, zejména pro iPhone a iPad.

Smartphone se připojte k síti Wi-Fi na frekvenci 2.4 GHz. Přejděte do aplikace MI Home, vraťte se nebo zaregistrujte (pokud poprvé). Klikněte na PlusIK v pravém horním rohu

Před připojením robota vakuového čističe Xiaomi Mi Home, ujistěte se, že je nabitý, t.na. Při prvním začlenění může být aktualizováno.

Nyní zapněte Bluetooth a podívejte se na poblíž. Pokud z nějakého důvodu nebylo možné zařízení automaticky najít, můžete to udělat ručně. Na kartě Household Appliance vyberte svůj model. Pokud není na seznamu, změňte svůj region na Čínu.

Dále požádejte o reset resetu, klikněte na 2 z 2 tlačítek nebo 2 extrémní ze 3, v závislosti na modelu; Počkejte na hlasový signál v čínštině nebo Agerian. Všechno, wi-fi chaty jsou upuštěny.

Vyberte si svou síť Wi-Fi na další kartě, vynikající. Poté bude dokončena synchronizace a obnova inteligentního vysavače. No, pak nastavení podle chuti.

Funkční

Na hlavní obrazovce aplikace je centrum zobrazeno ve středu, nakreslené přikrývkou a jejím aktuálním místem pozice. V horní části název vysavače a režimu aktuálního čištění.

Informace o vzdálenosti, dočasném rozsahu dočasného čištění, úroveň nabití baterie ve spodní části obrazovky.Tam můžete začít nebo přestat čistit.

 • Tlačítko „Cross“ Odeslat robota na konkrétní místo pro neplánované čištění.
 • Tlačítko „dok-station“ Odeslat do doku k nabíjení.
 • Tlačítko „Clean“ spustí sekvenční čištění.
 • Tlačítko „Zoned Cleaning“ Vyberte konkrétní objektivní oblast místnosti, kterou je třeba odstranit.

V pravém horním rohu jsou tři body, otevírají další nastavení.

Další nastavení

 • „Timer“ nastavte časový interval v rozsahu, který můžete čistit automaticky.
 • „Hlas a hlasitost“ Změna vokálních tašek a objem hlasových oznámení.
 • „Režim čištění“ Vyberte si intenzitu čištění místnosti: Ticho, turbo, vyvážený a turbo režim.
 • „Historie čištění“ záznam o čištění. Oblast Removenu, začátek a konec doby čištění.
 • V případě potřeby „dálkové ovládání“ ruční ovládání nebo se bavte.
 • „Režim ochrany karet“ přidávání virtuálních stěn.
 • „Kobercový režim“ speciálně pro zlepšení čištění koberců.
 • „DND režim (nerušit)“ V období, které jste si vybrali, nebude vysavač vyčištěn a hlasová oznámení.

Nyní víte, jak připojit vysavač Xiaomi a všechny jeho funkce.

Dobré vědět

 • Lze ovládat pomocí hlasové asistenta Alice.
 • Pokud není možné připojit vysavač Xiaomi s Wi-Fi v dokumentu níže tipy, jak tento problém vyřešit.

Užitečné odkazy (v PDF)

Připojte nabíječku k elektrické síti.

Vezměte prosím na vědomí, že dokovací stanice je správně stanovena: před nabíjecí základnou by měla existovat volná vzdálenost 100 centimetrů a na levé a pravé 50 centimetrech. Pokud jsou zadní kontakty nainstalovány správně, začne světlo na horním panelu blikat.

Pokud světlo neskřtí a světlo neustále hoří, bude to znamenat úplné nabíjení baterie. Pro další provoz zařízení musíte kliknout na tlačítko spuštění robota Permissor.

Pokud je světlo žárovky bílé, pak je nabití baterie dostatečný, žlutý. až 50%, červená. méně než 20%.

Je také důležité vzít v úvahu, že před prvním použitím robota musíte odstranit položené kabely a malé předměty z podlahy, aby nezabránily pohybu vašeho inteligentního vysavače.

Dále krok za krokem zvážíme, jak připojit obratle robota Xiaomi s domovem MI na Androidu a iOS.

Jak nastavit vysavač Xiaomi, připojte se k aplikaci Mihome. Instrukce krok za krokem

Chcete.li správně nakonfigurovat připojení robota vysavače z Xiaomi, musíte dodržovat určitá pravidla. Měli byste studovat všechny požadavky na používání vysavače, protože toto zařízení má určité rozdíly od běžných domácích spotřebičů.

Nejprve ze všeho je nakonfigurovat „inteligentní“ vysavač Xiaomi, je pro něj nutné vytvořit pracovní podmínky, což je důležitou součástí instalace a nebude mít moc času. jeden. Před připojením robota je nutné odstranit všechny věci ležící na podlaze, což bude rušit čištění.

Dock stanice pro nabíjení „inteligentního“ zařízení musí být nainstalována na rovnoměrném povrchu a vyrobit ji tak, aby se její záda dotkla zeď nebo na parketu a nejméně půl metru prázdného prostoru a metr od přední části Zůstává podél okrajů z toho.

Pro rychlý a správný provoz zařízení musíte zkontrolovat síťový signál, protože špatné připojení může srazit směr vysavače a poté jej budete muset samostatně připisovat místu. 4. Před čištěním musíte baterii zcela nabít. Poprvé bude nutné spustit dlouhý stisknutí klíče pro zařazení a vrátit zařízení na stanici Dock Manuálně. Úplné nabití baterie vyžaduje asi čtyři hodiny. Indikátor LED baterie na bydlení zařízení zobrazuje stav baterie. Pokud je indikátor rozsvícen s červeným světlem-náboj je menší než 20 %, žlutý-20 %-50 %a více než 50 %.

Aby „inteligentní“ zařízení neporušilo hranice požadovaného území, můžete je označit speciální magnetickou páskou Virtual Wall. Vysavač nebude cestovat za určeným místem, protože jej bude vnímat jako zeď. Páska může být umístěna na okraji schodů, aby se zabránilo pádu zařízení. Speciální „zeď“ nezabere mnoho místa, ale bohužel není zahrnuta do balíčku a musí být zakoupena samostatně.

See also  Sušící skříně pro kombinézy a boty

Po přípravě vysavače jej můžete začít synchronizovat pomocí smartphonu a sítě. Chcete.li to provést, musíte provést určité akce:

Nejprve je třeba nainstalovat program MI Home. Je k dispozici pro jakýkoli operační systém smartphonu. Pokud znáte název oblasti uvolnění zařízení, vyberte jej v nastavení a pokud si nejste jisti jménem, ​​klikněte na možnost „Ostatní“.

Musíte jít dovnitř a zaregistrovat se na účtu MI. Trvá vám to trochu času.

Je nutné povolit adaptér na vašem smartphonu, ujistit se s dobrým signálem a poté přidat vysavač robota do domácího systému MI, aby jej na dálku ovládal. Robot potřebuje stálou přítomnost internetu, protože je neustále online a stahuje aktualizace ze serveru.

Dále přidejte nové zařízení a klikněte na možnost vakua MI Robot. Nebo nezávisle najděte název v části „inteligentní“ vysavače. Pak musíte podstoupit synchronizaci a nainstalovat aktualizace, pokud jsou.

Chcete.li připojit chytré zařízení k internetu, musíte zadat heslo ze sítě a trochu počkat.

Při zobrazování „inteligentního“ zařízení v seznamu vašich zařízení můžete přistoupit k jeho použití.

Existují dvě možnosti čištění robotů: 1. Automatický. 2. Místní.

První možnost má nezávislou konstrukci a rozdělení mapy. Po analýze a posouzení území robot začne vyčistit celou místnost a poté se přesune na další. Po dokončení práce se zařízení vrátí na své místo. Frekvenci čištění můžete nakonfigurovat prostřednictvím aplikace. Umístění vysavače lze pozorovat na mapě. Tato technika se automaticky vrací do doku za nabíjení a začne se dostat z místa, kde se naposledy zastavila.

Místní čištění se používá pro určité zóny pomocí dlouhého kliknutí na tlačítko Home. S touto možností bude zařízení muset být přeneseno vlastními rukama na území, které vyžaduje čištění, a po očištění samotného zařízení se vrátí na své místo.

Můžete si také vybrat manuální režim provozu a ovládat si robot-Sprayer. Můžete změnit jeho intenzitu, počínaje tichou a končíte nejsilnějším režimem.

Co dělat, pokud se vysavač robota nepodaří připojit?

Pokud jste nemohli připojit „inteligentní“ zařízení, můžete problém vyřešit pomocí níže uvedených možností:

Zkuste restartovat aplikaci a znovu se připojit k vysavači.

Možná došlo k problémům se sítí a musíte upustit od jeho nastavení držením klíčů a domů, dokud zcela restartujte. Pak musíte znovu zadat název své sítě a hesla. Robot může mluvit různými jazyky v závislosti na jeho firmwaru.

Zkuste resetovat všechna nastavení zařízení a znovu se připojte restartováním vysavače stisknutím tlačítka resetování.

V našem obchodě si můžete koupit robot xiaomi robot v Chellyabinsku se zárukou.

Připojte povolení robota Xiaomi k smartphonu pomocí aplikace

Domů MI je univerzální aplikace vyvinutá společností Xiaomi, prostřednictvím které jsou kontrolovány desítky zařízení. od inteligentních domácích senzorů po elektrická vozidla a domácnosti spotřebiče. Aplikace je k dispozici jak na Andriod, tak na iOS.

Pro připojení robota bude nutná aplikace k aplikaci:

 • Xiaomi robot obratle nebo partneři společnosti
 • Smartphone na Android 4.4 nebo na iOS 9.0 a vyšší
 • Wi-Fi router, který pracuje v rozsahu 2,4 GHz

Chcete.li připojit robota vysavače k ​​smartphonu, stáhněte si aplikaci „MI Home“ na trhu Play nebo Application Store „App Store“

V domácí aplikaci MI se regiony působí jako cloudová služba. Před několika lety fungovala inteligentní domácí zařízení pouze v čínském regionu. Od loňského roku společnost přidává populární zařízení do jiných regionů. Nyní jsou roboti-vakuumery produkované Xiaomi a partnery také propojeny v jiných regionech. V našem případě si vybereme region „Rusko“.

 • Klikněte na „Přidat zařízení“. Aplikace požádá o přístup k umístění pro detekci zařízení v okolí. Umožňujeme to, bude snazší najít a připojit nová zařízení.
 • Připojujeme a vybereme router, který stojí v domě. Poté zadáme heslo sítě Wi-Fi, tj. Heslo tohoto routeru a čekáme, až se vysavač robota připojí k síti.

Všechno! Vysavač robotů je připojen.

Připojili jsme vysavač vysavače vysavače Xiaomi Mijia 1C, ale princip připojení je stejný pro každý model.

Díky domácí aplikaci MI se zvyšuje funkčnost bicího robota. Například s pomocí aplikace je postavena mapa domu, úklidové zóny, nastavení virtuálních stěn, čištění podle plánu atd.

Na našem webu v sekci „Home Products“ se seznámíte s roboty Xiaomi Robots-S-S-S-S-S-S-S-S-SPLAS.

Co dělat, pokud nemůžete připojit robota Xiaomi s chytrým telefonem.

V tomto případě se snažíme opakovat spojení. S největší pravděpodobností, při připojení robota Permissor došlo k chybě v síti, což zabraňuje připojení. V tomto případě restartujte aplikaci a re.connect.

Nastavení Wi-Fi robota P Canvelight také pomůže. Chcete-li to provést, stiskněte tlačítko napájení a tlačítko „Domů“ a počkejte na sekundy na 5-10, dokud vysavač nevytvoří zvukový signál. Poté připojte vysavač robota.

Pokud tyto možnosti nepomohly, vyhodíme systém robota-Permollis. Chcete.li to provést, upněte tlačítko „Resetování“ pod krytem vysavače a počkejte, až vysavač vytvoří zvukový signál.

Proč telefon nevidí vysavač a co v tomto případě dělat

Xiaomi, ačkoli to produkuje vysokou kvalitu a zároveň levné vybavení, ale se stabilitou softwaru, často se objevují potíže. Uživatelé proto často čelí situaci, kdy se Mi, když se snaží synchronizovat robota, jednoduše to nevidí.

Možná řešení problému:

 • Znovu načtěte vysavač robota a znovu opakujte postup konjugace. Chcete-li to provést, stiskněte tlačítko napájení na samotném robotu a podržte jej po dobu 3-4 sekund. Po. stisknutím znovu jej zapněte.
 • Nabijte vysavač robota. Konjugace může fungovat nesprávně, pokud méně než 10. 30% nabití baterie. A samotné pokyny naznačují, že postup musí být proveden až poté, co je vysavač plně nabitý.
 • Nastavení čištění vakua Wi-Fi. Chcete.li to provést, stiskněte tlačítko „Domů“ a podržte jej asi 10 sekund. Robot automaticky restartuje a dá zvukový signál. V některých modelech pro resetování nastavení musíte současně stisknout 2 klíče: Začlenění a návrat do základní stanice. After. Opakujte pokus o vykouzlení.
 • Změňte dočasný region v domovském prostředí MI. Jak ukazuje praxe, výběr „Číny“ nebo „Indonésie“ často pomáhá. Po skončení synchronizace můžete zapnout domácí oblast zpětné vazby. Co to dělá? Změní vzdálený server, prostřednictvím kterého bude zařízení synchronizováno. Je možné, že nejblíže uživateli je jednoduše dočasně nedostupný.
 • Umístěte vysavač a smartphone blíže ke routeru. Robot má interní recepční modul Wi-Fi je zdaleka nejsilnější. Drží stabilní spojení pouze ve vzdálenosti 10-15 metrů od routeru (bez překážek).
 • MI HOME NASTAVENÍ RESET. Chcete.li to provést, musíte otevřít seznam všech nainstalovaných aplikací na smartphonu, vybrat MI Home a poté. „Vyčistit všechna data“. Nebo stačí smazat program a nainstalovat jej znovu z úložiště aplikací.
 • Využijte alternativu pro konjugaci. Lze použít jako dočasné rozhodnutí poruch. Pokud se domníváte, že uživatelské recenze, pak nejstabilnější v tomto ohledu je Roborock. A skrze to můžete také aktualizovat vysavač (kompatibilní řádek).
See also  Jak používat vysavač Inttech pro bazén

Stále existují problémy s připojením ke serveru vzdáleného serveru Xiaomi. V tomto případě se doporučuje pokus o vykouzlení, aby se o něco později opakoval.

Pokud všechny výše uvedené tipy nepomáhají, měli byste vyhledat pomoc od autorizovaného servisního centra Xiaomi. Adresa nejbližšího najdete na oficiálních webových stránkách výrobce.

Celkem, synchronizovat telefon s přikrývkovým robotem, by měl být vyžadován, protože bez toho je jednoduše nemožné získat přístup k celému spektru funkcí a nastavení. A toto je jediná možnost pro aktualizaci softwaru vytvořeného.

Xiaomi je často uvolňuje, přidává nové funkce a zlepšuje práci stávajícího.

Instalace interakce s nabíječkou

Než se přesunete na synchronizaci robota a vašeho mobilního zařízení, musíte nakonfigurovat interakci zařízení se základní stanicí. To vyžaduje následující algoritmus akcí:

 • Připojte nabíječku k elektrické síti a odstraňte další kabel ve speciálním hnízdě.
 • Věnujte pozornost tomu, že dokovací stanice je správně nainstalována: Před nabíjecí základnou by měla být volná vzdálenost 100 centimetrů a 50 centimetrů na levém a pravém 50 centimetru. Pokud jsou zadní kontakty nainstalovány správně, začne blikat světlo na horním panelu.
 • Pokud světlo neskřtí a světlo neustále hoří, bude to znamenat úplné nabíjení baterie. Pro další operaci Xiaomi musíte kliknout na tlačítko spuštění robota Permissor.
 • Pokud je světlo žárovky bílé, pak je nabití baterie dostatečný, žlutý. až 50%, červená. méně než 20%.

Je také důležité vzít v úvahu, že před prvním použitím robota musíte odstranit položené kabely a malé předměty z podlahy, aby nezabránily pohybu vašeho inteligentního vysavače.

přidat, vysavač

Dále zvažujeme, jak krok za krokem připojit povolení robota Xiaomi s domovem MI na Androidu a iOS.

Možné potíže při připojení robota k telefonu

Pokud byste nemohli připojit obratle robota Xiaomi k telefonu nebo dojde k chybě, zde jsou doporučení, která by měla být zkontrolována pro vyřešení problému.

Problémy s Wi-Fi

Wi-Fi router cettleing

Většina populárních směrovačů Wi-Fi lze nakonfigurovat pomocí stránky správce obvykle umístěné na těchto adresách 192.168.jeden.1 a 192.168.0.1 (měli byste znát heslo správce pro vstup do systému).

 • Směrovač podporuje rozsah 2,4 GHz.
 • Přístupový bod Wi-Fi přístupového bodu-WPA2. Jiné šifrovací a síťové metody bez hesla nejsou podporovány.
 • Ujistěte se, že vaše heslo Wi-Fi obsahuje pouze latinská písmena a čísla. Kromě toho by se heslo mělo skládat z nejméně 8 číslic a nemělo by být příliš dlouhé (někteří uživatelé nahlásili problémy s připojením robota s dlouhým heslem Wi-Fi).
 • Pokuste se deaktivovat mobilní data, když je robot plný. Někteří uživatelé potvrdili, že nemohou robota připojit, dokud nevypnou mobilní data.

Posuňte robota permutera blíže k routeru.

I když máte v telefonu dobrý signál Wi-Fi, neznamená to, že robot má stejnou úroveň signálu. S největší pravděpodobností nevidí telefon. Zkuste se tedy zařízení přesunout blíže ke routeru.

Po každém pokusu o vykouzlit robot Permissor odhoďte Wi-Fi na robota.

Pokud se při pokusu o připojení robota dostanete chyba a chcete akci znovu opakovat, nezapomeňte upustit nastavení Wi-Fi. Držte tlačítko napájení pro doku po dobu 3 sekund, dokud se tlačítko nezačne blikat.

Zkuste vypnout a znovu zapnout zařízení.

Pokud se vysavač nepřipojí, může to vyřešit problém s připojením. Zkuste vypnout / Povolit zařízení, když vysavač robota není na nabíjecí stanici. Klikněte na tlačítko napájení po dobu 5 sekund a poté znovu zapněte zařízení.

Se nepřipojí k telefonu

Zkontrolujte verzi svého robota (čínského nebo mezinárodního).

Verze Anketa robota najdete prostřednictvím programu Xiaomi-Mi Home Robot Permi. Některé online obchody prodávají čínskou verzi Xiaomi Robots, která pracuje pouze s pevninskou oblastí a spojuje vysavač Xiaomi v domovské aplikaci MI. Pokud v krabici s robotem je instrukce v čínštině, pravděpodobně máte čínskou verzi.

 • Pokud máte čínskou verzi, změňte region na pevninskou Čínu: Otevřete domovskou aplikaci MI, klikněte na profil → Nastavení → Region → Larry China. Po změně regionu musíte znovu zadat.
 • Máte.li mezinárodní verzi, měli byste nakonfigurovat robot Hiaomi robot výběrem výběru vašeho regionu v domovské aplikaci MI: Profil → Nastavení → Region → Vaše země.

Zkontrolujte povolení k umístění pro domovskou aplikaci MI

Ujistěte se, že pro domovskou aplikaci MI je povolení k určení umístění. Přejděte na nastavení telefonu → Instalované aplikace → Mi Domů → Povolení → Aktivujte oprávnění k určení umístění. V závislosti na modelu telefonu se mohou akce lišit.

Zvažoval všechny metody připojení robota Xiaomi k telefonu a také co nejvíce chyb. Pokud postupujete pokyny a připojíte vysavač robota k telefonu krok za krokem, ale stále to nemůžete udělat, použijte jiný mobilní telefon a stáhněte si nejnovější verzi domova MI k opakování pokusu. Pokud není možné se připojit, možná něco špatného s přikrývkou.

Co potřebujete pro blikání

Existují 2 možnosti pro blikání robota permutaum:

 • Pomocí smartphonu. Preferovaná možnost, protože je to prostě snazší. Dokonce i nezkušený uživatel to přijde.
 • Přes PC. Počítač bude také zapotřebí, pokud uživatel chce vytvořit svůj vlastní seznam hlasových oznámení (můžete použít sadu jakýchkoli zvuků).

Firmware se smartphonem

Dříve si musíte stáhnout a nainstalovat do firmwaru smartphonu Xvacuum firmware. Je to zdarma, aplikace AppStore a GooglePlay je k dispozici v obchodě, stejně jako na oficiálních webových stránkách vývojáře.

Tento program umožňuje vytvořit virtuální proxy server přímo v telefonu, ze kterého vakuové čisticí prostředky stahování aktualizace. Co to dává?

See also  MI Home Aplikace nevidí vysavač

Standardní hlasový balíček můžete nahradit jakýmkoli jiným. Ve vysavači neexistuje žádná funkce kontroly načtených balíčků.

To znamená, že kdokoli bude vytvořen, hlavní věc je, že má kompatibilní formát zvukových souborů (Xiaomi Robot obratle „rozumí“ souborů WAV).

Proces blikání je tedy následující:

 • Ve složce SDCard do telefonu musíte umístit soubor souborů s rozlišením.PKG, kterou uživatel plánuje nainstalovat. Je to tento formát, který „přijímá“ vysavač robota.
 • Dále musíte resetovat nastavení polyplech Wi-Fi robot. Chcete.li to provést, musíte na něm stisknout tlačítko „Domů“ po dobu 10. 15 sekund (což odpovídá za automatickou instalaci vysavače na nabíječce). Udržujte klíč ke zvukovému signálu.
 • Obnovení trvá vteřinu. 30 sekund. Poté na smartphonu musíte povolit vyhledávání sítí Wi-Fi, vyberte přístupový bod samotného robota pro připojení (nazývá se Xiaomi-xxxxxxx, kde xxxxxxx jsou symboly třetích stran). Heslo nemusí být zadáno.
 • Počkejte na synchronizaci zařízení. Po. spusťte dříve nainstalovaný firmware firmwaru XVACUUUM na smartphonu. Vyberte balíček správce souborů.PKG uloženo na sdcard.
 • Klikněte na „Zkoušet“. Program vydá varování, že během firmwaru byste neměli vypnout Wi-Fi a stisknout žádná tlačítka na samotném robotu. Stačí sklouznout k OK, začne blikání.
 • Po načtení hlasového balíčku do vysavače se automaticky restartuje.
 • Dále otevřete domovskou aplikaci MI, přejděte do nastavení robota perlollis.
 • Otevřete položku „hlasová oznámení“, zapněte ji, vyberte pro ně jako výchozí jazyk jako výchozí jazyk.

Poté bude vysavač robotů doprovázet všechny své akce hlasovým oznámením z balíčku stanoveného uživatelem.

V paměti vysavače lze uložit pouze jeden hlasový sáček. To znamená, že pro instalaci nového musíte firmware opakovat pomocí firmwaru Xvacuum firmware.

Je třeba vzít v úvahu, že firmware bude úspěšný, pouze pokud soubor.PKG je umístěn ve složce SDCard na telefonu (tj. Vnitřní paměť telefonu). Existuje také příležitost blikat a bez povinného obnovení nastavení Wi-Fi. V tomto případě však musíte v aplikaci ručně zadat zařízení „token“.

Instalace nového firmwaru pomocí počítače

Chcete-li zpevnit vysavač pomocí PC, budete potřebovat aplikaci Win-Miro. Můžete si jej stáhnout zdarma na webových stránkách vývojáře. Není nutné jej nainstalovat, stačí rozbalit stažený archiv do kořene disku c (kde je nainstalována Windows). Obsahuje také složku VoicePack. musí vše zkopírovat předem.Soubory PKG (hlasová oznámení).

Proces kroku.by.krok firmwaru je následující:

 • Vraťte nastavení robotů Wi-Fi robota. Nesprdujte to pomocí smartphonu.
 • Připojte PC k přístupovému bodu vysavače. Ano, modul Wi-Fi musí být nainstalován na počítači. Kabelové připojení není k dispozici, protože robot nemá k připojení žádné porty ani konektory.
 • Spusťte program (soubor Win-Mirobo.Netopýr). Příkazový řádek se otevře, hledání kompatibilního pro zpevňování přípustného robota se automaticky zapne.
 • After. se zobrazí seznam dostupných hlasových oznámení. Uživatel si musí vybrat pouze potřebné (zadejte číslo) a stiskněte klávesu Enter. Okamžitě spusťte záznam souboru ve vnitřní paměti vysavače. Po dokončení operace se terminál automaticky uzavře (někdy k tomu musíte stisknout ESC na klávesnici).
 • Dále musí být robotická Blanket restartována ručně. To znamená, stiskněte tlačítko napájení po dobu 3. 5 sekund, stiskněte jej znovu.
 • After. Proveďte propojení s telefonem přes MI Home. V nastavení robota v části „Hlasová oznámení“ označují „angličtinu“.

Hlasová sáček v paměti vysavače zůstává i po aktualizaci firmwaru prostřednictvím domova MI.

Jak vytvořit vlastní tašky hlasových oznámení pro robota

To bude muset stáhnout aplikaci WAV-PKG. Převádí zvukové soubory do formátu WAV a poté je zabalí do archivu.PKG, který „rozumí“ vysavač robotů. Je třeba vzít v úvahu pouze při převodu, soubory jsou nařezány na délku původních příkazů.

Chcete.li vytvořit hlasový balíček, potřebujete:

 • rozbalte stažený program do kořene disku c;
 • Zkopírujte zvukové soubory do složky VoicePack, která bude použita pro oznámení;
 • Spusťte program WAV-PKG (prostřednictvím souboru BAT ve složce rozbalené);
 • Otevře se okno příkazového řádku, spustí se automatická konverze souborů a vytvoření balíčku hlasových oznámení
přidat, vysavač

Archiv je také umístěn ve složce VoicePack. Poté může být přesunut do Win-Mirobo nebo zkopírovat do smartphonu a „Nalijte“ do vzpomínky na cívku robota.

Kde najdete další balíčky hlasových oznámení. Uživatelé je často zveřejňují na tematických fórech, stejně jako na webových stránkách Xiaomi Community.

Xiaomi nezakazuje uživatelům tyto údaje vyměňovat. Instalace hlasového balíčku ve výše uvedených metodách navíc neporušuje podmínky záruční služby.

Jak resetovat kartu. Jak vytvořit několik karet

V procesu používání existují situace, kdy je nutné resetovat čisticí kartu robota-Blanket. Často k tomu dochází po aktualizaci firmwaru nebo pohybu dokovací stanice. Chcete.li resetovat čisticí mapu, potřebujete:

 • Otevřete horní kryt vysavače.
 • Nějakým ostrým objektem (například klip), stiskněte tlačítko Resetování.
 • Současně klikněte na tlačítko „Domů“ současně.
 • Za pět sekund, uvolněte se resetujte a podržte tlačítko „Domů“, dokud nezačne vysavač mluvit.
 • Společně vysavač prostřednictvím mé domácí aplikace.

Aby robot povolil uložit několik karet s úklid místnosti, musíte najít přepínač „Room-All-Zone“ v nastavení aplikace „My Home“. Po výběru položky „zóny“ přidejte souřadnice nové místnosti a uložte změny. V důsledku toho bude možné přepínat mezi mapami pomocí aplikace. To je nutné pro provoz čištění v samostatné místnosti, a ne v celém bytě.

Vysavač robotů je vynikajícím asistentem při udržování domácího pohodlí a čistoty. Inteligentní karta pro robota vám umožňuje odstranit celou oblast bytu v jedné pasáži. Při správném nastavení čisticí mapy tedy uživatelé mohou zapomenout, že si musíte podlahu umýt nebo vysávat sami. Gadget volně pracuje jak z osobní aplikace, tak v obecném systému „Smart House“. Xiaomi představuje techniku, která zaujímá vedoucí postavení v hodnoceních a umožňuje vám synchronizovat se s jakýmikoli gadgety a operačními systémy.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS