Jak přivést do okna mobilní klimatizaci

Klimatizace mobilní podlahy pro mobilní podlahy

Existují různá zařízení, která v domě nebo v kanceláři vytvoří dobrý mikroklima. Mezi klimatizačními jednotkami, kompaktní mobilní zařízení. Tyto podlahové modely rychle vyhrály trh. A to vše proto, že rozsah jejich použití je o něco větší než obvykle, počínaje VIP místnostmi a končící zakrytým markýzou. Jejich pronájem v létě je velmi žádán. Nejde jen o cenu, z velké části v mobilitě.

Přenosné klimatizace jsou rozděleny do dvou typů:

 • s uzavřeným cyklem-evaporativními kondenzačními modely, ve kterých chladivo cirkuluje uzavřený obrys. Ve formě, připomínají kabinet.
 • s otevřeným cyklem. podlahové kondicionéry typu odpařování s fázovým přechodem.

Chlazení vzduchu v takových modelech nastává v důsledku odpařování v otevřeném prostoru chladiva. Instalace nastává podle principu: Získané, přivedené a připojené. Umístěte takové modely proti zdi. Jsou poněkud podobné kufru. Pro pohyb jsou vybaveny koly a držadlem.

Najdete klimatizace možnosti kazety, která se připojuje ve stropě zavěšení. V tomto případě je obtížné je nazvat mobilem. Koneckonců, mobilita spočívá v jednoduchosti instalace mobilního klimatizace s vlastními rukama, bez zbytečné další práce. Chcete.li to udělat, musíte je zahrnout do výstupu.

Nyní se podívejme na každý model podrobně.

Otevřete křídlo

Nejjednodušší a nejtěžší způsob je vzít dýmku na ulici otevřeným křídlem.

Zároveň je však účinnost jeho práce výrazně snížena. část chlazeného vzduchu vyjde. Spolu s tím se objeví další nepříjemné okamžiky. zvýšení hluku, velké množství prachu atd.D. Tato metoda může být použitelná pouze tehdy, je.li nemožné provést malé změny v okně. Nejčastěji. to je charakteristické pro pronajaté byty, kde majitelé jednoduše nesouhlasí s takovým krokem.

Jak přivést do okna mobilní klimatizaci

Každý, kdo vlastní podlahovou mobilní klimatizaci, čelí velmi velkému problému, kam dát horký vzduch. které toto zařízení vždy produkuje ve stavu ON.

Prodejci mobilních klimatizací nám říkají pohádky o tom, jaké klimatizace jsou pohodlné, mobilní, lehké a jednoduché instalaci. Zde je jeden z těchto příběhů:

“. Instalace mobilní klimatizace ICE.Včela se provádí pomocí výstupu vzduchového kanálu, který je zahrnut v sadě, v okně nebo dveřích. Chcete.li to provést, připojte potrubí k odnímatelné mřížce zařízení a přiveďte jej do otevřeného okna nebo okna. Pro úplnou provoz klimatizace se doporučuje zcela izolovat místnost od toku teplého vzduchu z ulice. Chcete.li to provést, můžete použít další adaptér, který je nainstalován v okně, nebo tepelný izolační materiál. “

A není zde podvod. Prostě nemluví trochu. Ve skutečnosti jsme nabízeni vyřešit problém horkého vzduchu několika způsoby:

 • Nastavte hadici horkého vzduchu do okna nebo otevřené okno pomocí speciálního adaptéru, který je dodáván s klimatizací.
 • Udělejte díru ve zdi místnosti a vložte do ní hadici.
 • Hadice nastavená v otevřeném okně nebo okně, dokonce i pomocí adaptéru ponechává okno/okno. Skrz ně, prach, hluk stále vstupuje do místnosti z ulice. horký letní vzduch.
 • Apartmány zpravidla nemají ventilační poklopy ventilačního systému. Nacházejí se v koupelně, toaletě a kuchyni.
 • Díra ve zdi je v zimě vždy špatná těsnění a dodatečné náklady na vrtání zdi v zimě.

Závěr: Všechny tyto metody nejsou absolutně vhodné pro skutečnou aplikaci v životě.

Obecně, ať už je třeba říci, je zapotřebí zařízení, se kterým se mobilní podlahová klimatizace stane v každodenním životě opravdu užitečnou a nezbytnou věcí a účinně zahodí celý tok horkého vzduchu, který se v něm tvoří mimo obydlí. Současně by se do bytu neměly dostat prach a hluk z ulice.

Takové zařízení musí být levné, snadno se instalovat, jistě lehké, takže lze nainstalovat i zástupci slabšího sexu.

A navzdory jeho zjevné jednoduchosti jsem strávil na jeho vynálezu po celých 5 let (. ), a.

přivést, okna, mobilní, klimatizaci

Vynalezl jsem to, tady to je, rozebráno

Ano, vypadá to velmi jednoduše. Který trvalo 5 let? Někdo se zeptá. Trvalo to jednoduchost. Pracovní možnosti, které jsem zažil 10 počítačů. Vyrobil jsem je z různých materiálů. Samozřejmě, kdybych to všechno profesionálně udělal, cesta 5 let by byla mnohem kratší. Ale stalo se to, jak se to stalo.

 • Je to velmi lehké. Materiál, ze kterého je řezaný plast.
 • Je to levné.
 • Ráno je snadno sestavit a demontovat jej večer, skrývat jej do spíž, pod pohovkou nebo na balkóně před novým použitím.
 • Čas, který strávíte za jeho shromáždění a instalaci na okně. Pouze 1-2 minuty, už ne.
 • Může být nainstalován na jakémkoli otevírání okna vpravo nebo vlevo.
 • Je univerzální v tom smyslu, že může být použit s mobilními podlahovými klimatizacemi jakéhokoli výrobce.
 • Nezkazí vzhled okna a místnosti.
 • K oknu je tvrdě a spolehlivě připevněno a na ulici nespadne za místnost.
 • Teplý vzduch hozený mimo místnost se nyní nevrátí zpět.

Pokud vlastníte mobilní podlahovou klimatizaci nebo si ji plánujete koupit, navrhuji si koupit klimatizaci plus. Abych to udělal pro vaše okno, musím vědět pouze čtyři z jeho parametrů:

 • Změřte výšku rámu v MM-velikosti B.
 • Změřte délku rámu v MM-velikosti a.
 • Změřte vzdálenost od dolního bodu rámu k rukojeti, abyste otevřeli okno, s velikostí m mm.
 • Podívejte se, na které straně se vaše okno nebo vlevo otevírá.
 • Zašlete mi tyto parametry do e.nařítěné a stiskněte níže uvedený klíč.
 • Přečtu si náklady na produkt pro vaše okno.
 • Zavolám vám nebo napiš poštou, abych nahlásil náklady na produkt.
 • Pošlu vám fakturu k platbě, poté.
 • Dostávám peníze a dělám klimatizaci plus.
 • Posílám vám to s přepravní společností Lyui z vašeho výběru.
 • Dostanete to a použijete to.
See also  Baxi hlavní čtyři 240 f chyba

Kromě toho v dopise uveďte, kterým směrem se okno otevírá:- doprava nebo vlevo. Na obrázku se okno otevírá doprava.

Vyplňte níže uvedený formulář a stiskněte tlačítko „Odeslat“ a já vám pošlu náklady na klimatizaci plus.

Požadavky na instalaci klimatizace

K vyloučení hrozby elektrického šoku je k zemi nutné klimatické vybavení. Za tímto účelem se použije zásuvka s odpovídajícím kontaktem. Nemůžete uložit telefonní vodič nebo síť zásobování vodou.

S pravidly pro výběr místa pro instalaci zásuvky, která živí klimatizaci, představí následující článek, který si přečte, který skutečný a potenciální majitelé okenního klimatického systému stojí.

Pro napájení klimatizace okna bude pro zaříznutí s automatickým jističem nainstalovaným u vchodu na zaříznutí samostatné rybářské linky s automatickým jističem. Je lepší položit větev z elektrického panelu, a ne z distribuční krabice.

V příručce od výrobce připojeného k produktu dodávanému na trhu vždy existuje schéma vysvětlující princip umístění zařízení a reguluje standardní vzdálenosti

Z roviny podlahy by měl být mono-smlouvač umístěn ve vzdálenosti nejméně 75 cm, ale ne více než 150 cm. Od zadního panelu jednotky k nejbližší překážce ve formě zdi nebo podobného designu by měl být alespoň 0,5 m. To je nezbytné k zajištění volného pohybu toku vzduchu.

Zároveň by kolem obvodu případu neměly být žádné mezery. Jejich nepřítomnost je dosažena instalací záclon zahrnutých do soupravy. Všechny typy těsnění a tmelů se používají, zkrátka vše, co lze vyloučit mezerami s návrhy.

Chcete-li nainstalovat klimatizaci okna v plastovém okně z jedné sekce, je světlý prvek zcela odstraněn. Prostor zbývající po klimatizaci je uzavřen posuvnými polymerovými záclonami

Je také nutné zajistit sklon případu směrem k ulici. Naklonit případ tak, aby vnitřní okraj těla směrem k vnějšímu asi 1 cm. Takový svah je nezbytný, aby se kondenzace vlhkosti na pouzdře odtékala zpět do ulice a nekapala do místnosti a nezbavila stavební struktury s pečetí.

Sekvence instalační technologie

Před instalací klimatického mini systému byste měli pečlivě prostudovat pokyny, které pečující výrobce nutně vztahuje na jeho produkty. Podrobně popisuje všechny akce, ve kterých mohou existovat určité rozdíly, ale obecně se vše provádí ve standardním pořadí.

Okna klimatizace může být nainstalována nejen v okenních otvorech, ale také ve stěnách nebo zahradních dveřích. Je důležité dodržovat technologická pravidla. Upevnění je možné pouze na pevné struktury nahoře s držáky nebo instalací na celou podporu

Celý cyklus práce obsahuje řadu následujících kroků, to je:

 • Uspořádání otvoru vybraného perem, řezačkou skla, rohovým brusky, jehož velikost odpovídá velikosti dostupného rámu v konfiguraci.
 • Fixace rámu. Dříve je odšroubováno z těla klimatizace. Poté vložte otvor tak, aby se přizpůsobilo podél spodního řádku a minimální mezera zůstává výše. Boční mezery po upevnění rámu jsou naplněny tmelem ze strany ulice.
 • Instalace klimatizace v pevném případě. Předtím byste měli zkontrolovat, zda byla porézní houbová těsnění poškozena, položená podél obvodu rámu.

Díra pro instalaci rámu do zdi nebo křídla dřevěných dveří je vybrána v souladu s jeho velikostí. Děje se to trochu více, takže existuje příležitost svobodně zahájit tento snímky do otvoru. Rám by se měl „pevně posadit“ na sedadlo.

Pruty pro vyplnění otvoru okna jsou obvykle k dispozici v konfiguraci monobloku. Jsou hermeticky spojeny s rámcem, ve kterém je klimatizace umístěna a vybavena montážními otvory pro upevnění do struktur

S plastovými okny je vše trochu komplikovanější. musíte sklo úplně odříznout ze křídla a zaměřit se na výšku klimatizace. Stejně jako v případě instalace na zdi, by měla zůstat nad ní mírná mezera. Je naplněna těsněním.

Kupující modelů oken nemusí přemýšlet o tom, jak snížit okenní rámečky pro instalaci klimatizace. Všechny body jsou poskytovány výrobcem. Boční prostor je naplněn zapečetěnými záclonami pohybujícími se podél průvodců podle principu „akordeonu“.

MONTY KIMSIZIKOVÁNÍ V rámečku

Budeme analyzovat proces instalace okenního klimatizace na příklad obecných klimatických systémů značky. Tyto monobloky jsou aktivně žádány krajany, vhodné pro provoz v našich podmínkách. Všichni, kteří testovali svou práci v praxi, uspořádá výkon a kvalitu chlazení.

Instalace klimatizace okna ve zdi se liší od instalace v okně pouze uspořádáním otvoru. Je však nemožné namontovat monobloky do tlustých stěn, tloušťka stěny by neměla překročit 220 mm

Klimatizace v budově bude provedena v následujícím pořadí:

 • Jemně, snažíme se neposunout tmel dovnitř, ponoříme klimatizaci do dříve nainstalovaného a pevného rámu. Opatrně představte jednotku, dokud se „nevstaneme“ do zadní stěny struktury.
 • Připojujeme kabel k hnízdě na krytu klimatizace určené k připojení elektrického vedení. Přebytečný šňůra, opravte ji páskou a umístěte pod jednotku.
 • V dolních „sáních“ rámu utáhneme spojovací prvky.
 • Extrahujeme přední panel klimatizace okna z balíčku, položíme jej na místo a opravte jej.
 • Spusťte klimatizaci a zkontrolujeme, zda není případ během provozu systému vibrací.

Nesprávné možnosti instalace. Neúčinný a nebezpečný

Nejjednodušší možnost. Otevřete křídlo okna a odstraňte do ní potrubí vývodu horkého vzduchu. Zařízení stojící v místnosti je pro tyto účely vybaveno plastovým zvlněním a mnoho majitelů mobilního klimatizace jednoduše připojí trubku k rámu nebo ji položí na parapet.

See also  Jak vyrobit domácí klimatizaci

Řešení je nesprávné nebo pouze dočasné, stojí za to se k němu uchýlit, pokud je zařízení používáno zřídka nebo dokud se rozhodnete jej používat efektivněji. Nevýhody řešení:

 • Okno okna šířky potrubí. Toto je otevření poměrně velké plochy a skrze to horký vzduch vstupuje do místnosti a připravuje vás o třetinu účinku klimatizace;
 • Prach a cizí zvuky aktivně pronikají do otvoru;
 • Je docela obtížné zavěsit tak pevnou štěrbinu a je nemožné dosáhnout těsnosti;
 • Strávíte elektřinu za chlazení hmoty vzduchu, která přichází do místnosti venku.

Jako dočasná možnost se uchýlit k takové metodě instalace stojí doslova několik dní, dokud se pro majitele zařízení stane kritický prach, hluk a spotřeba elektřiny.

Druhá špatná možnost. Pokus o vystřihnutí okenní křídla, aby se z toho dostala trubka. To povede k úplné depresizaci okna s dvojitě proslavenými a v okně s tepelným prodloužením způsobí ztrátu všech jeho funkčních výhod. Koeficient odolnosti struktury přenosu tepla se téměř rovná indikátoru pro běžné okno s jedním sklem a nechráněným rámem. Kromě toho porušení integrity profilu výrazně sníží jeho sílu. Okno se zkosí, křídlo přestane zavírat a celá struktura se stane nepoužitelnou. Tuto možnost okamžitě zahodíme jako zcela chybnou.

Jaká je výhoda mobilní technologie?

Otázka okamžitě vyvstane: zda je toto objemné podlahové vybavení nezbytné, pokud je možné koupit tradiční, známější k použití Split System?

Podlahové monobloky jsou připisovány mobilní technologii, tj. Vybavení, které lze přesunout z místa na místo na vaši žádost. přesunout se z obývacího pokoje do ložnice a v případě potřeby a vzít ji do země.

Monoblock klimatizace získala popularitu díky jednoduchému spojení. Jeho design je charakterizován tím, že jak kondenzátor, tak výparník jsou umístěny uvnitř jednoho pouzdra nainstalovaného uvnitř

Jednotky jsou atraktivní pro ty, kteří rádi situaci mění, ale žijí v nejpohodlnějších podmínkách. Zde jsou 4 hlavní vlastnosti, které běžní uživatelé pozitivně ocenili v podlahových modelech:

Mobilní technologie je dobrá, která není stanovena na jednom místě. Navíc je případ vybaven koly pro pohodlný pohyb jednotky z jedné místnosti do druhé. Objemná, ale zvedací klimatizace může být také použita jako dočasná sezónní letní možnost se snadnou instalací

Návrh klimatizace se skládá pouze z jednoho bloku, který se nachází uvnitř obývacího pokoje. Venku, na rozdíl od rozděleného systému, není třeba nic opravit. V souladu s tím se nemusíte starat o to, jak bude vypadat fasáda budovy. zejména s historickou hodnotou

Existují také nepřetržité výhody: pokud je instalace rozdělených systémů nejlépe svěřena profesionálům, kteří spojí dva bloky přes zeď, pak musí být podlahová jednotka jednoduše položena na podlahu poblíž okna nebo dveří na balkoně, zatímco stěny jsou není nutné vrtat stěny

Pokud vyberete zařízení doporučené napájením a výkonem pro konkrétní místnost, bude to fungovat neméně efektivně než drahý rozdělený systém. A pokud jde o bezpečnost, plastová jednotka je srovnatelná s lednicí. zdá se, že je závislá na energii, ale naprosto neškodná

Jak vidíte, podlahové monobloky jsou lepší než rozdělené systémy a pro instalaci domácí mobilní klimatizace nemusíte kladivo a instalovat držáky zvenčí. Údržba jednotky také trvá trochu času a co se týče nákladů není dražší než alternativní modely.

Existují mobilní klimatizace bez vzduchových kanálů. Ale mají mnoho minus: hlasitý hluk, nízká účinnost, potřeba pravidelné údržby. A nejnepříjemnější. vysoká vlhkost v místnosti

Pokud se rozhodnete pro podlahu, pečlivě si přečtěte další část, abyste se mohli lépe poznat instalační nuance. S vědomím, jak správně nainstalovat mobilní klimatizaci, můžete poskytnout pohodlný mikroklima v místnosti bez pomoci odborníků.

Konečné závěry

Než uzavřete závěr, poskytneme krátký seznam výrobců vyrábějících klimatizace bez připojení externího kanálu:

Podlahová klimatická instalace z technického hlediska je jistě klimatizace. Připomeňme definici: Klimatizace je proces převádění vzduchu do požadovaného stavu. To zahrnuje čištění, vytápění, chlazení a zvlhčení / vypouštění.

Jeden problém. uvažovaný vzduchový aparát se nehodí, ale saturujte vlhkostí. Význam nákupu je ztracen. obvyklý zvlhčovač stojí mnohem levnější a výrazně menší velikost, mnoho modelů je vybaveno kontrolou vlhkosti vzduchu.

A poslední: Ani jediná vážná značka, dokonce ani Číňana, není přijata pro výrobu klimatizačních jednotek bez odkloněné trubky. Toto je významný argument ve prospěch dobrých starých rozdělovacích systémů. Pokud chcete podlahovou verzi, zakupte si model s vhodnou interní jednotkou stanovenou nad základní deskou.

Schéma práce

Princip provozu podlahové klimatizace vybavené vzduchovým potrubí se neliší od svých protějšků, samostatných rozdělených systémů. V designu jsou hlavními prvky dva výměníky tepla spojených obrysem trubek, kterými cirkuluje chladivo. Kompresor vytváří výboj v jednom výměníku tepla, kvůli kterému chladivo vaří a absorbuje teplo z životního prostředí a nastavuje vysoký tlak v jiném výměníku tepla s uvolněním přebytečného tepla. Fanoušci různých návrhů a princip účinku aktivně čerpají vzduch z životního prostředí a projíždějí výměníky tepla, aby zvýšili výměnu tepla.

V rozštěpených systémech jsou výměníky tepla rozmístěny do dvou bloků a je možné odstranit hlučný kompresor a jeden z výměníků tepla mimo místnost. Výsledkem je, že výměník tepla a chladiva absorbují teplo v místnosti v režimu chlazení a teplo je vypouštěno do životního prostředí na pouliční jednotce.

See also  Jak používat krátký vysoušeč vlasů pro krátké vlasy

V mobilní klimatizaci Monoblock jsou výměníky tepla a kompresor stlačeny v jednom případě odděleném uzavřeným svetr, který se nachází uvnitř. Teoreticky, kolik tepla zařízení vybere ze vzduchu, je uvolněno stejné množství, plus další teplo z pracovního kompresoru a dalších jednotek jednotky.

Pro každý výměník tepla je poskytnut samostatný ventilátor pro zvýšení průchodu vzduchu za jednotku času. Výměník ventilátoru a tepla je uzavřen krytem, ​​který tvoří dvě nezávislé izolované komory.

Pro zlikvidu nadměrného tepla se na otevřené okno používá flexibilní trubka, ventilační šachta nebo otvorem ve zdi přímo venku. Toto je povinný prvek monoblokových klimatických systémů, bez kterého není možné vytvořit chlazení nebo zahřívání místnosti.

Schéma klimatizace a provozní schéma

V režimu chlazení nebo drenáže se vždy vytvoří kondenzace. V rozštěpených systémech se na vnější stranu budovy používá trubka pro odstranění kondenzátu. V případě podlahového klimatizace se kondenzát shromažďuje v paletě a poté se během odpařování postupně vylučuje horkým vzduchem. Pokud je objem kondenzátu z nějakého důvodu vždy velký, bude muset být pravidelně vyčerpán ručně nebo zajistit odtokovou trubku na instalačních místech zařízení.

Podlahové mobilní klimatizace. kam dát horký vzduch?

Každý, kdo ví, jaké podlahové mobilní klimatizace jsou, kteří je koupili, při jejich provozu pravděpodobně čelili velmi velkému problému. Přichází léto a určitě o ní musíte napsat článek.

Hluk zveřejněný mobilními klimatizacemi (a jejich hluk je vyšší než hluk rozdělených systémů), nepočítal. Nejdůležitějším problémem je, kde dát horký vzduch, který toto zařízení „vyplivne“ svou prací.

Jak víte, v zadní stěně klimatizace je speciální díra, ke které je hadice připojena k odstranění horkého vzduchu. Chlazený vzduch tak fouká z přední zdi do místnosti, ale velmi horký, vypracovaný tok fouká za sebou. Musí být vyhozen do ulice.

Výrobci a prodejci hovoří o svých podlaze mobilní klimatizace s úžasnými pohádkami o pohodlí a nenáročnosti jejich technologie. Zde je jeden z nich:

Stačí nainstalovat klimatizaci na správném místě a zajistit odstranění teplého vzduchu mimo chlazenou místnost. Za tímto účelem je poskytnuta speciální zvlněná hadice (průměr. 120 mm, délka 1500 mm), které lze odstranit do ajarského okna, okna nebo dveří. V případě potřeby se taková klimatizace snadno pohybuje z jedné místnosti do druhé.

V zásadě je to všechno pravda, pokud nebyl přidělen horký vzduch. Tento problém je nabízen k řešení třemi způsoby:

 • Otevřete okno a vyložte hadici z okna.
 • Připojte hadici k ventilačnímu systému místnosti.
 • Udělejte díru ve zdi, přes kterou je horký vzduch vyhozen.
 • Hadice vystavená v okně vydává zpět stejnou místnost ve stejné místnosti z ulice a s ní street hluk a prach.
 • Ventilační systém není vždy přítomen v chladicí kapalině, t.na. V zásadě se ventilace v ruských bytech nachází v koupelnách a toaletách.
 • Díra ve zdi je vždy páchnoucí technik, který po provedení práce přišel na instalaci, prach a nečistoty v bytě/kanceláři, špatná tepelná izolace díry v zimní sezóně.

Zvonění na internetu jsem nenašel žádné vynálezy, které by pomohly vyřešit tento problém. Musel jsem si myslet sám a takové zařízení bylo navrženo. Trvalo to 5 (. ) roky. Zpočátku bylo plánováno vytvořit univerzální zařízení, které bude stát u jakéhokoli okna, a dokonce i ve dveřích balkonu. Perfektní design však nefungoval. Pracovní model takového zařízení můžete vidět na obrázku výše.

Musel jsem myslet dále. Musel jsem vyřešit mnoho problémů. Zde jsou:

přivést, okna, mobilní, klimatizaci
 • Jak se ujistit, že uživatel toto zařízení náhodně nezhoršuje do okna.
 • Jak dosáhnout lehké hmotnosti tohoto zařízení
 • Jak to opravit na okně
 • Jak to udělat hermeticky těsné na povrchy rámu okna
 • Jak usnadnit instalaci, kompaktní do úložiště a přepravy poštou
 • Jak to, aby to neporušilo vzhled okna
 • .

Úžasný! Zdálo by se to nejjednodušší zařízení a kolik problémů a problémů s návrhem muselo být vyřešeno. Nakonec bylo jasné, že by nebylo možné učinit zařízení univerzální, vhodné pro jakékoli okno. Ale přesto bylo možné dosáhnout následujícího:

 • Je to velmi lehké
 • Jeho instalace netrvá déle než 1 minutu a tato instalace bude schopna udělat nejen muže, ale také ženu
 • Pokud vypadne z okna, nikdo nebude zraněn
 • je to snadné, jednoduché a spolehlivě připevněné k oknu
 • Zabírá velmi málo místa v rozemelené formě, a proto se snadno ukládá mezi ročními obdobími používání
 • Pevně ​​sousedí s povrchem rámu a nechybí hluk z ulice
 • Neprochází horkým vzduchem zpět do místnosti
 • Je to levné
 • .

Jak vidíte, všechno vypadá velmi jednoduše. Může se dokonce zdát, že to lze udělat sami. Samozřejmě můžete. Můžete také sestavit auto sami, ale jak spolehlivé to bude? Rozhodnete se. Ve skutečnosti v designu, který na fotografii vypadá velmi snadno jídelní tajemství. Nejsou viditelné, ale jsou. Mým dalším krokem je patentovat zařízení, než budu dělat v blízké budoucnosti.

Podlahové mobilní klimatizace se nyní stanou opravdu užitečnými a pohodlnými pro ochlazení prostor v létě roku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS