Jak pohladit t -košile, pokud není železo

způsobů, jak pohladit oblečení bez železa

Nabízíme několik osvědčených způsobů pro ty, kteří nenávidí mrtvici, kteří nemají čas a v horkství stojí v ruce, pro rekreanty a obchodní výlety a pro každého, kdo prostě nemá po ruce železo.

Rada 1. Sušička

Z automatické sušičky můžete získat špatné oblečení. Tricotní způsob je:

pohladit, košile, pokud, není
 • Zkontrolujte štítky se symboly na oblečení, abyste pochopili, zda lze v autě vysušit věci;
 • Posypeme látkou vodou a hodte do auta několik kostek ledu a několik mokrých předmětů. například ponožky. Ice emituje páru v době tání. To vyhlazuje záhyby na oblečení;
 • Otočte sušičku průměrnou rychlostí asi 15 minut.

A z stroje vyhladíte věci.

Správně železo železem

Pokud jste šťastným vlastníkem železa, vezměte si na vědomí naše tipy.

Před žehlením

Pamatujte. dokonale žehlená košile se ukáže dlouho předtím, než jste se jí dotkli železem. Zkuste vždy udělat následující:

 • Vysušte to jen na vašich ramenou.
 • Zkuste se pohladit úplně sušenou, ale také mokrou košili. Pokud jste ten okamžik zmeškali, pak před lehkým zvlhčením věc s vodou z spreje. Nebo si položte mokrý ručník.
 • Pečlivě prostudujte zkratku a přečtěte si doporučení výrobce o operacích se železem.
 • Nalijte do parní nádrže železa pouze destilované vody, která nezanechává nepříjemné skvrny.
 • Ujistěte se, že podešve železa.

Výběr režimu

Pomocí této pohodlné tabulky nastavte optimální nastavení košile.

Pracovní plán

Princip jakéhokoli žehlení je následující. začít složitými prvky a končit jednodušší. Přijdeme na to, jak rychle vyžehlit košili:

 • Límec. Přesuňte prvek nejprve ze špatné strany a poté zepředu. Pohyb podrážky železa by měl být od rohů do středu límce.
 • Manžety. Stejné akce jako u límce. nesprávná stránka, pak „tvář“ s důkladnými pohyby od začátku do okraje, jako ve videu v tomto článku.
 • Rukávy. Pokud je to žádoucí, můžete si koupit speciální stojan na žehličce. Bez toho je však docela možné. složte rukáv přísně na polovinu a položte šev do středu. Musíte to vyžehlit na obou stranách a vést železo ze švu k okrajům. Poté se rozšířte tak, aby výsledný „šipka“ byla ve středu a znovu odměňovala. ponechání je považováno za špatný tón.
pohladit, košile, pokud, není
 • Police. Začněte s tím, na kterém je umístěno několik tlačítek. Jděte kolem nich a kapsy, přesuňte se shora. Neignorujte tkaninu mezi knoflíky. Dokončení žehlení přední části police bez knoflíků. Jak v tomto případě vyžehlit bílou košili? Pouze ze špatné strany.
 • Zadní. Odprava doleva, shora dolů, vezměte záda zevnitř nebo „obličej“. v závislosti na materiálu. Začněte pravou polovinou a končíme extrémním švem levé.

Rada! Jak železo bavlněné košile je nejlepší? Ujistěte se, že košile je stále mokré. Nezahřál železo více než 200 stupňů, aby se věc nezkazila. Výborně, pokud si koupíte speciální nástroj pro žehlení bavlněných předmětů.

See also  Jak vypnout myčku při práci

Metody žehlení bez železa

Není vždy po ruce nebo se může zlomit. Někdy před odpovědným okamžikem v domě mohou vypnout elektřinu. Musíte vědět o metodách, které pomohou vyrábět věci i bez železa.

Toto je starý osvědčený způsob. Aktivně se používá v čisticích čistotách. Oblečení je napařeno samostatně doma.

 • Zavřete zástrčku s korkem, vytočte nejvíce horké vody. Správná věc, kterou můžete pověsit na ramena.
 • Pečlivě je posilujte nad koupelnou, aby nespadly. Zavřete koupelnu na vnější straně.
 • Po 20 minutách vyzvedněte plochou věc. Nechte na ramenou vyschnout.

Pohodlné pro ty, kteří večer zlomili železo. Oblečení bude mít čas na vyschnutí až do rána.

Tip: Pokud se látka mírně rozpadá, je nutné vařit pánev vody a držet ji nad ní. Vana je vhodná pro velmi zmačkané.

Vhodné, pokud oblečení v poslední době nebo ne příliš těžké. Můžete vyhladit několik velkých záhybů.

Pokud si nechcete pohrávat s horkou párou, doporučujeme se metody vody.

 • Mokrý velký ručník. Položte lepidlo na podlahu nebo stůl.
 • Dejte ručník na vrchol. Distribuujte na to a vyhlaďte potřebné oblečení rukama.
 • Když se stane plochým, pověste až do sušení.

Metoda pomáhá pletené výrobky: svetry, svetry, svetry.

Jednoduché možnosti vyžehlit malý prvek oblečení na dovolené:

Elektrické spotřebiče

Vlasy kadeře pomohou zdvihnout kalhoty bez železa. Je nutné je zahřát na požadovanou teplotu.

Pak zase upínání problémových oblastí. Sprinkles jsou vyhlazeny pro řezy na sukně nebo vazbách.

DŮLEŽITÉ: Před použitím nástroje potřebujete odmazat. Jinak oblečení zůstane na oblečení.

Lehký tenký tkaninami tah tímto způsobem.

Vřele

Zmenšujte malou kravatu, motýl nebo kapesník rychle s žárovkou. Je vyhříván, je přijímán produkt, prováděn v obou směrech. Udělejte ze špatné strany, aby nedotkl materiálu.

Horký hrnek zachrání malé t.košile. Je nutné jej naplnit vroucí vodou a počkat, až se zahřeje. Rozložte oblečení a utratíte je jako železo. Je vhodné jej používat. existuje pero.

V případě potřeby pomůže pánev pohladit velkou věc. Metoda je stejná jako u hrnku. Bude možné dokonce provést rovnoměrné povlečení.

Jiné metody

Dlouhý, ale efektivní způsob. tlak. Existují dvě možnosti. Věci jsou pod matraci. Předtím je nutné důkladně vyhladit všechny záhyby a záhyby. Druhou možností je převrátit se v husté roli a dát pod matraci. Ráno dostanete hladký produkt.

Octový roztok pomůže vyhladit košili, t.košili, sukni, kalhoty:

 • Kombinujte 3 části vody a 1 octa 9%;
 • Nalijte kompozici do stříkací pistole a nastříkejte na zmačkanou látku;
 • Vysušte to na ulici nebo balkóně.

Aroma octa rychle zmizí, zatímco zvedne pachy z materiálu (hoření, jídlo, tuk). Metoda nezanechává skvrny.

Pokud hotel nemá železo, můžete ve sprše vyhladit mírně zmačkanou věc. Dveře do koupelny jsou zavřené a levé oblečení na ramenou po celou dobu sprchy.

 • Rozložte na rovnou plochu a natáhněte se po stranách;
 • Vložte na vrchol těžký předmět nebo na něj posaďte;
 • Se silnými záhyby je trochu navlhčete.
See also  Pokud není žádné overlock, jak zvládnout švy

Není obtížné železo věci bez železa. Je důležité vybrat nejvhodnější možnost.

Můžete také sledovat video, které vypráví, jak věci pohladit bez železa:

Tah elektrickou žárovkou

Metoda pomůže, pokud potřebujete žebřívat malou část skříně. například kravata, šála nebo krk.

 • Žárovka je zkroucená z kazety ve vyhřívaném stavu a kolem ní ovinula věc. Na chvíli držet.
 • V případě potřeby zabalte zbytek oblečení.
pohladit, košile, pokud, není

Pozornost! Doporučujeme používat rukavice. Velké riziko spálení rukou.

Potřebujete žehrat všechny věci?

Pro ty, kteří nemají rádi žehličky, existují skvělé zprávy. Samostatné prvky oblečení s velkým množstvím syntetik v jejich složení, když je po promytí při omývání zavěsíte na ramenou, nepotřebujte je. Obchody jsou plné módních syntetických věcí, protože jsou relativně levné a potřebují minimální péči. Ale ne všechny syntetické věci jsou dobré a příjemné nosit. Proto je nyní vyrobeno velké množství věcí se zvláštním zpracováním bavlny, po kterém se věc prakticky nerozbije. Tato technologie se nazývá „bez železa“. Stále však existují látky, které je třeba žehlevat a vyžadovat péči. Přírodní tkaniny jsou více vzhůru, vyžadují dobu péče, ale dodnes jsou oceněny více.

Jak rychle pohladit věci jinými způsoby

K tahu oblečení bez železa doma není nutné používat páru nebo vodu. Existují i ​​jiné jednoduché a přístupné metody, které vám umožňují vrátit se k věcem reprezentabilního vzhledu.

Svařování s vlasů je vhodné pro odstranění modřin na sukni nebo kravatě a také toto zařízení pomůže postavit šipky na kalhoty. Před nanesením zařízení nezapomeňte otřete povrch desek mokrými ubrousky, abyste náhodou nenechali skvrny z kosmetiky na oděvu.

Vlasové železo může sladit nejen vlasy, ale také oblečení

Dále zahřejte zařízení na požadovanou teplotu a pokračujte v postupném zarovnání záhybů a sevřete mezi deskami každou nerovnoměrnou část tkaniny. Mějte na paměti, že vlasové železo je nepravděpodobné, že by se vypracovala kvalitativně žehlicí košile nebo šaty s volánky.

Můžete se pohladit s obyčejnou žárovkou, která se používá k osvětlení domu. Metoda je dobrá pro malé položky šatníku, například pro vazby. Držte věc na obou stranách ruky, aktivně ji říďte na žárovce. Nejlepší je to udělat na nesprávné straně produktu, aby nedošlo k poškození nebo skvrně tkaniny. Nezapomeňte na opatření: silně horká lampa může nechat popáleniny na kůži.

Hrnek na horké železné pomůže rychle vyhladit zmačkanou věc. Chcete.li to zahřát, nalijte dovnitř trochu vroucí vodu a několikrát utratíte na látku. Držte hrnek se známkou nebo jednejte na rukavicích, abyste si nespálili ruce. Pokud jsou záhyby příliš výrazné a materiál je hustý, budete muset vyvinout nějaké úsilí a trávit čas, ale výsledek vás určitě potěší.

See also  Jak dát ventilátor v místnosti

Místo hrnku můžete použít malý dušený

Spodní prádlo je při napětí dobře vyhlazeno, takže můžete látku zarovnat pod tiskem. Natáhněte věc a stiskněte ji s něčím pevným a těžkým, předem oprinkátem trochu vody. Malý produkt může zachránit záhyby pomocí vlastní váhy. Stačí si dát oblečení na rovný povrch a klidně na něj sedět 15-20 minut.

Nebo večer položte šatník pod matraci a jděte spát. Všechny záhyby zmizí během noci. Stejně tak je vhodné „vyhladit“ šipky na kalhotách, pokud není po ruce žádné železo nebo jen příliš líný na to. Nezapomeňte si přísně složit kalhoty, aby vás výsledek nezklamal. Jak to provést správně, popsáno v tomto článku.

Jak pohladit různé typy tkanin

Než pohladíte jakoukoli věc pomocí železa, měli byste se pečlivě seznámit s pokyny na značce produktu-takže jej můžete chránit před poškozením.

Před žehlením se nezapomeňte podívat na štítek oblečení.

Některé tkaniny jsou zakázány železo, aby se zabránilo poškození. Pro každý typ tkaniny byste si měli vybrat správnou teplotu a pokud je to možné, je lepší železo se železem ze špatné strany. Možnost moderních žehliček s funkcí vertikálního napařování je ideální. Umožňují vám jemně pohladit všechny věci, aniž byste je odstranili z věšáku.

Žehličky s vertikální funkcí napařování. relativně nové zařízení.

Je velmi důležité sledovat čistotu nádrže a nalití pouze čistou pitnou vodu, aby se zabránilo skvrnám na tkanině a rozpadu zařízení.

Výběr vody pro železo je odpovědnou událostí a zcela ovlivňuje životnost a kvalitu zařízení.

Výhodou praček s funkcí sušení je získat nejen čisté a suché prádlo, ale také špatné. Chcete-li to udělat, vložte do bubnu spolu s věcem několik kostek ledu, když zapnete sušení po dobu 10-15 minut. Bude se vypařit a tím vyhladit prádlo.

Moderní domácí spotřebiče, které zkrátí dobu sušení oblečení po několikrát mytí.

Správná péče

Produkt může nejen žehlení žehlení nebo zkazit. Aby nosili své oblíbené věci déle, potřebují péči od okamžiku praní.

Zkontrolujte značku, obvykle se T.košile promyjí při teplotě 40 stupňů, pokud je produkt se vzorem, pak je třeba jej proměnit v nesprávnou stranu. Suché oblečení na laně a snažte se nepoužívat svorky.

Poté pokračujte v žehlení, vzhledem k všem dříve popsaným kritériím. T.košile bude také schopno zůstat v dobrém stavu, pokud bude složeno. Je lepší složit t.košile na sebe nebo pověsit na ramena. Podle takových jednoduchých pravidel se nebude možné rozloučit s vašimi oblíbenými věcmi po dlouhou dobu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS