Jak používat krém pro depilaci VIT

Spreje pro depilaci. Vrchol nejlepších fondů

Výběr způsobu odstraňování chloupků na těle vždy vyžaduje pokoru s určitými nepříjemnostmi. Postupy vaxingu a shugaringu dávají dlouhý účinek, ale jsou doprovázeny bolestí. Holení prochází bez mučení. Hladkost však zůstává po dobu 1-3 dní a kůže často reaguje na mechanické účinky podráždění.

Na pozadí těchto metod se zdá, že depilace pomocí spreje perfektně. Produkt je snadný a pohodlný použít, jde na postup až 10 minut, slibovaný efekt trvá až 2 týdny. Zjistíme, zda je to opravdu způsob, jakým spreje pro depilační práce a které z fondů se již podařilo prokázat jako nejlepší.

Odrůdy krému pro depilační veetu

Každý z těchto krémů je vhodný pro použití na nohou, na pažích, podpaží a podél linie bikin. Nelze použít pro třídu (hluboké bikiny), obličej a hrudník. Ujistěte se, že produkt nespadá na sliznice.

Správné použití krému vit

Pokyny, jak používat zástupce VIT, je docela jednoduché.

Navzdory zjevné jednoduchosti by měly být pokyny pro krém vit pečlivě číst a přísně dodržovat všechny výše uvedené body. Jinak nejsou podráždění a chemické popáleniny vyloučeny. Takové důsledky jsou zvláště nebezpečné pro bikiny.

Hlavní doporučení, jak používat krém:

 • Než začnete používat produkt, je nutné provést malý test na alergie. Skládá se v následujícím. malé množství „Vit“ je aplikováno na oblast kůže a je ponecháno na čas uvedený v pokynech. Pokud se před vypršením doporučeného období necítí pocit pálení, pak krém nezpůsobuje alergie.
 • Aplikaci krému vit by měla předcházet teplá sprcha. Oblasti, které podstoupí depilačním postupu, se čistí kosmetikou a znečištěním. Mýdlo můžete použít pro intimní hygienu, pokud plánujete odstranit vlasy v této oblasti.
 • Je lepší aplikovat krém se speciální lopatkou.
 • Po skončení postupu pro zpracované oblasti se doporučuje použít krém, který zpomalí růst vlasů.
 • Po dobu 24 hodin po depilaci nelze povolit, aby ošetřená oblast kontaktovala deodoranty, kosmetiku a parfém. Rovněž by se mělo zabránit dlouhému kontaktu se sluncem a vodou.
See also  Recmond RCM 1521 Kávovar Jak používat

Pravidla aplikace

Použití depilačního krému je jednoduché. musíte jej aplikovat s malou vrstvou na zpracovanou oblast a nechat ji několik minut. Během této doby bude mít vzorec čas mít destruktivní účinek na keratinu a přímo na strukturu vlasů. Existuje čepel pro nanášení krému v každém balíčku, je vhodné jej použít k odstranění zbytků produktu a vlasů. Po pokožce se musíte umýt pod tekoucí vodou, můžete s mýdlem nebo sprchovým gelem. V případě potřeby je žádoucí postup ne dříve než po 3 dnech. Krém na depilaci ve sprše se aplikuje stejným způsobem jako obyčejný, sprej se jednoduše stříká na kůži. Doporučujeme, abyste sledovali video instrukce o tom, jak správně a bezpečně odstranit vlasy, a zároveň se seznámíte s prohlížením citlivé pokožky „Vit“:

Bohužel, rizika alergických reakcí nelze vyloučit o 100%, proto před použitím nového vzorce vždy proveďte test na malé oblasti kůže. Postižení alergie z používání krémů pro depilaci bude lepší se zdržet.

Výrobce také nedoporučuje používat jej v následujících případech:

používat, krém, depilaci
 • v přítomnosti kožních onemocnění;
 • Pokud jsou na kůži bradavice (odstranění bradavic), moly (odstranění molů) a další benigní formace;
 • V případě poškození epidermis (rány by se škrábance měly uzdravit);
 • pacient rakoviny;
 • těhotná žena.

Zároveň těhotenství není absolutní kontraindikací, ale musíte pochopit, že kůže může reagovat na obvyklý krém vůbec jako předtím. Totéž platí pro období kojení.

Krémy pro depilaci přebytečných vlasů TM Veet jsou prezentovány v sortimentu. pro všechny zóny, typy pleti, muž a ženy, pro použití ve sprše, ve formě spreje. Jejich náklady jsou vyšší než průměrné, ale je oprávněná na poslední penny kvůli účinnosti vzorce. Před použitím si přečtěte kontraindikace a vytvořte alergentest.

Používejte v duši

Sada obsahuje speciální houbu místo lopatky. Slouží k odlupování keratinizované vrstvy epidermis, aplikace, odstranění krému.

 • Zvlhčete pokožku, masírujte bílou stranu houby.
 • Suchý.
 • Naneste krém s barevnou stranou houby na požadovanou oblast. Netřít.
 • Nechte expozici po dobu 3-6 minut.
 • Chcete.li odstranit houbu s bílou stranou, teplá voda.
See also  Silky beauty sprej na depilaci jak používat

Nemůžete prodloužit čas expozice krému, protože můžete spálit. Doporučuje se odolat citlivé pokožce po dobu ne více než 3 minut, suché. 6 minut, normální. 10 minut.

Jak používat depilační krémy

Test pro stanovení citlivosti na komponenty depilatoru by měl být proveden pokaždé před použitím nové kompozice: na nenápadnou část těla se aplikuje malé prostředky, odolává 10-15 minut. Reakce se odhaduje do 3-6 hodin. Depilace lze provést, pokud neexistují žádné známky podráždění, svědění, pálení, vyrážky. Použití vybraného nástroje zahrnuje úplné dodržování pokynů připojených k obalu.

Účinnost odstraňování nežádoucí vegetace se zvyšuje, pokud dodržujete obecná doporučení:

Kůže se musí nejprve připravit. osprchujte se nebo koupejte. Neměly by na něm být stopy kosmetiky a čisticí prostředky.

Krém s hustou vrstvou (tloušťka 1-3 mm) se aplikuje špachtlí s aplikací. Není třeba to otírat. Vlasy by měly být zcela pokryty složením.

V průběhu času uvedeného v pokynech je hmota odstraněna špachtlí ve směru proti růstu chloupků.

Zesílené místo se promyje teplou vodou. Pokud jsou ve složení oleje, můžete použít mýdlo prádelny, dobře se zhoršuje.

Po postupu je vhodné zvlhčit pokožku tepelnou vodou nebo lehkou zvlhčující krém.

Pokud po depilaci zůstanou oddělené chloupky v procesu zpracování, nelze krém znovu použít, t. na. To zvyšuje pravděpodobnost podráždění. Můžete je odstranit břitvou.

Jak používat krémy veety

Použijte krém musí být přísně podle pokynů! Pro všechny krémy platí obecná pravidla:

 • Před použitím vytvořte citlivost na pokožku. na malé oblasti kůže (kde budete používat smetanu), naneste malý produkt a odejděte na jeden den. Pokud po čase nedochází k podráždění, můžete produkt použít
 • Udržujte krém na kůži ne více než 6 minut (výjimka. krém na citlivou pokožku. Jeho doba expozice není více než 10 minut)
 • Pokud v procesu aplikace cítíte ostrou bolest a pálení, okamžitě přestaňte používat smetanu a opláchněte ji z kůže. Pokud jsou příznaky zachráněny, poraďte se s lékařem
 • Během dne po použití smetany omezte svůj pobyt na slunci, vyhýbejte se solárny, vstupujte do antiperspirantů a parfémů na zpracování míst
See also  Podlahové rozštěpené systémy pro byt

Výhody depilačního krému veet

Veet Bikini Cream má pozitivní aspekty. Má smysl podrobně zvážit.

Bez bolesti

Vit Epalator pro intimní depilace působí tiše, neexistuje mechanický účinek na epidermis, proto bolest zcela chybí.

Nedostatek bolesti a další nepříjemné pocity umožňují zobrazení oblasti bikin bez výjimky, dokonce i lidé s nízkým prahem bolesti.

Pokud máte rány a vyrážky, pak je tu další konverzace. Bolest bude jednoznačná, protože složení spadne do rány. Takovým bokům by se mělo zabránit a v této situaci nepoužívat produkt.

Neexistuje žádné podráždění

Majitelé hypersenzitivní kůže vždy trpí podrážděním a svědění po holení, odstraněním vlasů vosku, svícení atd. Pokud jde o oddělení Veet, pak takové projevy neexistují. Můžete jej bezpečně použít a nebojte se nežádoucích důsledků.

Dlouhý výsledek

Protože kompozice obsahuje komponenty, které přispívají ke zpomalení růstu vlasů, kůže zůstává několik dní hladká. Hodně záleží na individuálních charakteristikách, hormonálním pozadí. Někteří mají účinek až 3 dny, zatímco jiné mají až 10.

Takového výsledku můžete téměř dosáhnout pomocí břitvy nebo elektrické brigády.

používat, krém, depilaci

Péče o pleť po depilaci

Epidermis po chemické depilaci potřebuje hydrataci. Proto se doporučuje okamžitě aplikovat jakýkoli krém na živiny nebo krém (nikoli na alkoholu) na zpracovanou pokožku. Taková manipulace by měla být prováděna denně. Pro nejlepší efekt by se výrobky stejné společnosti měly používat jako zástupce. Jednou týdně se doporučuje provést kůži.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS